X دانلود اهنگ نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میرنیوز

به کی فحش بدهیم؟!

به کی فحش بدهیم؟! 2020-01-27T10:28:28+03:30

خبرگزاری مهر؛ گروه مجله: دست نگاه داشتیم بلکه خبر تکذیب شود اما بیش از ۴۸ ساعت گذشته و حالا که ترامپ به صراحت پاسخ داده مطمئن شدم وزیر امور خارجه کشورم پالس مذاکره با امریکا داده است!

محمدجواد ظریف جمعه ۴ بهمن در گفتگو با نشریه آلمانی اشپیگل در پاسخ به این سوال که «آیا احتمال مذاکره با آمریکا پس از ترور سردار سلیمانی کمرنگ شده است»؟ گفته است: «نه، من هرگز این احتمال را رد نمی‌کنم که مردم رویکرد خود را تغییر دهند و واقعیت را بشناسند. برای ما مهم نیست که چه کسی در کاخ سفید نشسته است. مهم است که آنها چگونه رفتار می‌کنند. دولت ترامپ می‌تواند گذشته خود را اصلاح کند، تحریم‌ها را برداشته و به میز مذاکره برگردد. ما هنوز در پای میز مذاکره هستیم و این آنها بودند که میز مذاکره را ترک کردند»!

حتی اگر ۱۰۰ بار دیگر هم برگردید و از اول اظهارات بیان شده ظریف را بخوانید بازهم به همین سوال می‌رسید که، چرا ظریف، پس از پاره کردن برجام توسط امریکا، اعمال تحریم‌های ظالمانه، ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و توهین به سردار دل‌ها، تهدید ایران به حمله به مراکز فرهنگی و نهایتاً بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مذاکره با امریکا که فرمودند: «این کسانی که پشت میز مذاکره ظاهر می‌شوند، آن جنتلمن‌های پشت میز مذاکره، همان تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند، اینها همانها هستند؛ تفاوتی نمی‌کنند؛ لباس عوض می‌کنند؛ این دست چدنی است که پوشش مخملی و دستکش مخملی را بیرون می‌آورد و خودش را نشان می‌دهد، وَالّا باطن، همان باطن است؛ هیچ تفاوتی ندارد. اینها نمی‌توانند کسانی باشند که انسان به اینها اطمینان پیدا کند.»، بازهم پیشنهاد مذاکره داده است؟

در واقع این سوالی است که طی ۴۸ ساعت گذشته اذهان و افکار بسیاری از مردم را درگیر کرده است! سوالی که نهایتاً با پاسخ تحقیرآمیز رئیس جمهور رژیم امریکا مواجه شد؛ ترامپ پیشنهاد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را اینگونه پاسخ داد: «وزیر امور خارجه ایران می‌گوید ایران خواستار مذاکره با ایالات متحده است اما می‌خواهد که تحریم‌ها برداشته شود. نه، مرسی!»

به واقع قصد تحلیل و بررسی چرایی اظهارات اخیر ظریف را نداریم، در این باره کاربران فضای مجازی پاسخ‌های روشن و تحلیل‌های واضحی را برای این چرا ارائه داده‌اند که در ادامه برخی از مهمترین آنها را که دور از واقعیت هم نیست می‌خوانید.

عزت و حقارت؛ علیرضا گرایی هم نوشت: «همانطور که؛ یک قاسم سلیمانی برای عزت یک ملت کافی است، یک محمدجواد ظریف هم برای حقارت یک ملت کافی است!»

ظریف بی‌غیرت نیست! صدرا هم نوشت: «من مطمئنم که ظریف خبر شهادت سردار رو نشنیده، من مطمئنم که ظریف اون صحبتهای ترامپ رو که گفت: "او را گیر آوردیم و کارش را تمام کردیم" نشنیده؛ من مطمئنم که ظریف اینقدر بی‌غیرت نیست.»

به کی فحش بدیم؟ فاطمه یار احمدی نیز نوشت: «می دونی درد کجاست؟ اونجایی که ظریف نذاشت کفن شهید مون خشک بشه دم از مذاکرات با قاتلش میزنه، ولی دردآور اینه که همون قاتل ظریف رو تحقیر می کنه با "نه، مرسی" و تو باید هم به ظریف فحش بدی که چرا دم از مذاکره می زنی، هم به ترامپ فحش بدی که چرا وزیر ما رو تحقیر کرده؛ خدایا بسه…»

گرا برای ترور بیشتر؛ سید یاسر جبرائیلی تحلیلگر مسائل سیاسی و اقتصادی هم نوشت: «پس از ترور سردار سلیمانی به دستور شخص ترامپ، این سخن آقای ظریف که "مذاکره با آمریکا غیر محتمل نیست؛ به شرط آنکه آمریکا با تغییر رویه، تحریم‌ها را بردارد"، هم گرای تحریم بیشتر است، هم ترور بیشتر؛ با هر نیتی که گفته شده باشد.»

دیپلمات رزمنده بدون مرز نیست؛ محمد امین بهرامی نیز نوشت: «جنتلمن‌های پشت میز مذاکره همان تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند؛ اما متأسفانه دیپلمات‌های ما ابداً مجاهدین و رزمندگان بدون مرز عراق و سوریه نیستند و نسبتی هم با آنها ندارند همین پدر مملکت را درآورده است!»

آقای ظریف! حیا نداری؟ سید امیرحسین قاضی زاده، نماینده مجلس نوشت: «آقای ظریف وزیر خارجه کدام کشوری؟ کدام ملتی؟ کدام حکومتی؟ این ملت خواستار انتقام از قاتلان حاج قاسمند. مجلس طرح سه فوریتی آورده و آمران و قاتلان حاج قاسم را تروریست و مستوجب پیگرد قضائی معرفی کرده. امام المسلمین هم که هرگونه گفتگو با تروریست‌های آمریکایی را ممنوع کرده. حیا نداری؟!»

آرزوی نشستن روی صندلی خالی مذاکره؛ عبدالعظیم قربانی هم با انتشار این تصویر نوشت: «با اظهارات ظریف در مورد امکان مذاکره با آمریکا، مشخص شد که دولت روحانی برای نشستن روی این صندلی خالی و مذاکره با کدخدا آرزوها داره. اگه خون شهید سلیمانی برای شما سازش‌کاران ارزشی نداره، حداقل برای شخصیت خودتون هم که شده، کمی غیرت و شرف داشته باشید!!»

ظریف؟!؟! امیر هم نوشت: «دیدار بشاد اسد با رهبری، حاشیه (استعفای اینستاگرامی ظریف)؛ برگزاری راهپیمایی میلیونی و ضد آمریکایی عراق، حاشیه (ارسال پیام مذاکره و ضعف به آمریکا)؛ ظریف؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!»

معامله با قاتل خون قهرمان ملی؛ حامد یاری نوشت: «در تاریخ خواهند نوشت که ظریف با قاتل خون قهرمان ملی کشورش هم پای معامله می‌رود و بی‌لیاقت‌ترین نماینده‌های مجلس در حال نظاره…»

متأسفم؛ راضیه فراهانی نیز نوشت: «یه سیاستمدار چقدر باید ضعیف باشه که برای مذاکره التماس دشمن کنه و با "نه مرسی! " ترامپ دلقک مواجه بشه. آقای ظریف سال ۹۵ چی فکر می‌کردم درموردتون اما الان به جایی رسیدی که این مردک باید این‌طوری ملت ایرانو به سخره بگیره… متاسفم.»

استیضاح ظریف؛ سجاد حسینی هم نوشت: «آقای ظریف ای کاش قدری معرفت و مردانگی داشتید، یادتان رفته بعد از بچه‌بازی‌ای که کردید و استعفا دادید شهید عزیزمان حاج قاسم سلیمانی تمام قد کنارتان ایستاد؟ اگر حاج قاسم چنین نمی‌کرد الآن شما سرکار نبودید و او هم زنده بود و ما نیز این وقاحت شما را نمی‌دیدیم.»

فقط به دنبال مذاکره‌اند؛ سیاوش آقاجانی هم نوشت: «از کسانی مثل ظریف و روحانی که به اعتراف خودشان فقط مذاکره بلدند چه توقعی جز اینکه در هر شرایط بجا و نابجا، بی‌ربط و با ربط و قهرمانانه و ذلیلانه فقط و فقط به دنبال مذاکره باشند؟!»

از دیگر سو افرادی هم بودند که فارسی توئیت کردن ترامپ علیه ظریف را برای ایجاد جنگ روانی عنوان کرده‌اند به عنوان نمونه شخصی با نام غلامزاده در توئیتی نوشته: در دوره پساحقیقت کارکرد فیک نیوز و اطلاعات غلط این است که در جامعه هدف دوقطبی و شکاف ایجاد کند؛ حالا خبر فاکس نیوز و توئیت ترامپ از مصاحبه ظریف را از این زاویه ببینید. بعد نگاهی به تایملاین تون و دعاتون بندازید.

کاربر دیگری هم به نام احسان نوشته وقتی ریتوییت کردن پست ترامپ تمام شد، بازنمایی نظرات او و وزیر خارجه‌اش که به سرانجام رسید یه نگاهی هم به متن مصاحبه وزیر امور خارجه کشورتان بیاندازید. باشد که رستگار شوید.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار مجازی

آسیبی که فیلترینگ هم نتوانست مانع آن شود!

آسیبی که فیلترینگ هم نتوانست مانع آن شود!
2020-04-05T15:44:24+04:30
خبرهایی مبنی بر از بین رفتن امنیت کاربران تلگرامی حاکی از آن است که آسیب های تلگرام پس از فیلتر شدن آن به نسبت قبل بیشتر شده است.

مشارکت ۷۷۳۷۵ در پویش "سین هشتم سلیمانی"/اسامی ۱۶ برگزیده اعلام شد

مشارکت ۷۷۳۷۵ در پویش "سین هشتم سلیمانی"/اسامی ۱۶ برگزیده اعلام شد
2020-03-31T21:02:57+04:30
با مشارکت بیش از ۷۷ هزار نفر در پویش "سین هشتم؛ سلیمانی"، اسامی ۱۶ نفر برگزیده اعلام شد.

ضرر و زیان چند شرکت هواپیمایی دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا

ضرر و زیان چند شرکت هواپیمایی دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا
2020-03-30T14:16:25+04:30
با توجه به کسادی بازار شرکت های هواپیمایی به دلیل بحران ایجاد شده توسط ویروس کرونا، صنعت هوایی در سال جالی ضرر مالی چشمگیری را تا کنون شاهد بوده است.

توصیه هایی برای مواجهه با افراد مبتلا به کرونا

توصیه هایی برای مواجهه با افراد مبتلا به کرونا
2020-03-30T14:16:25+04:30
یکی از مهمترین مسایلی که در مورد بیماران مبتلا به کرونا باید در نظر گرفت طریقه مواجهه و تعامل با آنهاست. در این اینفوگرافی به برخی بایدها و نبایدها در این زم...

در خانه بمانیم که تموم بشه این دوران

در خانه بمانیم که تموم بشه این دوران
2020-03-30T10:03:05+04:30
موسی راوندی، روزنامه نگار و فعال رسانه ای پس از دوران قرنطینه و ابتلا همسرش به کرونا ویروس تجربیات و توصیه هایی را در قالب پست در صفحه ی اینستاگرام خود منتشر...

بی بی جان کار گره خورده خودتان عنایت کنید

بی بی جان کار گره خورده خودتان عنایت کنید
2020-03-26T22:49:45+04:30
ابراهیم نصیری بخشی از خاطرات معاون شهید برونسی را که فراخور این روزهای کرونایی و مدافعان سلامت است را روایت می کند.

از امید دادن برای ادامه حیات تا بدرقه کردن به دیار باقی

از امید دادن برای ادامه حیات تا بدرقه کردن به دیار باقی
2020-03-26T15:56:29+04:30
«دختر ایران» روزی در بیمارستان حاضر می‌شود تا جای دختر یا خواهر یک بیمار کرونایی با او از امید به آینده بگوید و روز دیگر عهده دار تغسیل متوفیانی می‌شود تا آن...

کرونا و حساسیت‌های فصلی چه شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با هم دارند؟

کرونا و حساسیت‌های فصلی چه شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با هم دارند؟
2020-03-25T11:09:40+04:30
با فرا رسیدن فصل بهار برخی افراد با مشکل حساسیت فصلی رو به رو می شوند، این بیماری گاه علائمی شبیه با علائم ویروس کرونا را دارد که باید آن دو را از هم تفکیک کرد.

برایتان چند خورجین کلمه کنار گذاشته‌ام

برایتان چند خورجین کلمه کنار گذاشته‌ام
2020-03-24T11:14:15+04:30
نویسنده و شاعر پویا " حامد عسکری" در صفحه ی اینستاگرام خود خبر از مبتلا شدن خویش به ویروس کرونا را داد.

جزئیات داروی ایرانی درمان ضایعه ریوی بیماران کرونا / آیا ویروس کرونا در آزمایشگاه تولید شده است؟

جزئیات داروی ایرانی درمان ضایعه ریوی بیماران کرونا / آیا ویروس کرونا در آزمایشگاه تولید شده است؟
2020-03-18T19:13:12+03:30
ما طبق تحقیقات علمی به این نتیجه رسیدیم که از ترکیب سه داروی موجود در بازار برای بهبود زودتر بیماران می‌توان بهره برد و التهاب ریوی بیمار زودتر خوب شود.

پویش«سین هشتم؛ سلیمانی» با تصاویر سفره هفت سین/سفر به مشهد جایزه بگیرید

پویش«سین هشتم؛ سلیمانی» با تصاویر سفره هفت سین/سفر به مشهد جایزه بگیرید
2020-03-16T16:26:28+03:30
با ارسال تصویری از سفره‌ هفت سین منزل خود که مزین به عکس سردار قاسم سلیمانی باشد می توانید در پویش «سین هشتم؛ سلیمانی» شرکت نمائید و از ۸ جایزه ارزنده سفرخان...

پویش«سین هشتم؛ سلیمانی» با تصاویر سفره هفت سین

پویش«سین هشتم؛ سلیمانی» با تصاویر سفره هفت سین
2020-03-16T16:13:08+03:30
با ارسال تصویری از سفره‌ هفت سین منزل خود که مزین به عکس سردار قاسم سلیمانی باشد می توانید در پویش «سین هشتم؛ سلیمانی» شرکت نمائید و از ۸ جایزه ارزنده سفرخان...

دنیا بدون تو یک مرد کمتر دارد

دنیا بدون تو یک مرد کمتر دارد
2020-03-16T12:39:52+03:30
در پی درگذشت حسینعلی عظیمی از ایثارگران و جهادگران پیشکسوت، مهدی دادمان در صفحه ی شخصی خود مطلبی در رثای وی نوشت.

از تشکیل تیم های خرید برای سالمندان تا ضدعفونی کردن معابر شهر

از تشکیل تیم های خرید برای سالمندان تا ضدعفونی کردن معابر شهر
2020-03-11T19:58:18+03:30
از هزینه شخصی، خریدها را انجام می دهیم و موقع تحویل، هزینه را دریافت می کنیم بدون ریالی بیشتر! اگر توانی داشتیم تا هر هفته روضه را برگزار کنیم، این توان را ص...

سفر به کدام استان‌ها به‌خاطر کرونا ممنوع است؟

سفر به کدام استان‌ها به‌خاطر کرونا ممنوع است؟
2020-03-07T18:50:17+03:30
با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا با مسافرت افزایش پیدا می‌کند، و امکانات درمانی شهرها برای رسیدگی به مسافران مبتلا شده کافی نیست، سفر به برخی از استان‌ها م...

وقتی رئیس قلابی نظام پزشکی کاشان از سوئد نگران کرونا در ایران می شود

وقتی رئیس قلابی نظام پزشکی کاشان از سوئد نگران کرونا در ایران می شود
2020-03-07T18:50:16+03:30
فردی که بعنوان رئیس نظام پزشکی کاشان معرفی شده، شخصی به نام حسن خواجه عبداللهی، یک پناهنده ایرانی ساکن سوئد است که هزاران کیلومتر آن طرف تر با ضبط ویدئوهای ه...

دلیل نامگذاری ولادت امام علی(ع) به عنوان روز پدر

دلیل نامگذاری ولادت امام علی(ع) به عنوان روز پدر
2020-03-07T14:17:02+03:30
سیزدهم رجب برای شیعیان روز تکریم مقام پدران و عیدی بزرگ است اما به راستی دلیل نامگذاری ولادت امام روز علی(ع) به عنوان روز پدر چه چیزی است؟

آفند کرونایی یگان‌های توئیتری از لندن تا لیبرتی

آفند کرونایی یگان‌های توئیتری از لندن تا لیبرتی
2020-03-05T10:50:15+03:30
حالا که جامعه در حال مهار کردن کروناست، فیک نیوزها در حال تغییر کارکرد این ویروس هستند.

راهنمای مراقبت از کرونایی ها

راهنمای مراقبت از کرونایی ها
2020-03-04T16:03:45+03:30
ویروس کرونا این روزها تبدیل به یک معضل جهانی شده است؛ ویروسی که همچنان قربانی می گیرد و خیال کوتاه آمدن ندارد اما به راستی شیوه درست رفتاری با بیماران مبتلا ...

تفاوت چین کمونیست و ایران اسلامی در مواجهه با کرونا

تفاوت چین کمونیست و ایران اسلامی در مواجهه با کرونا
2020-03-01T15:30:21+03:30
ترس؛ این نام حالت روانی ظهور یافته در جامعه ایرانی در مواجهه با کرونا است.

ماجرای بی‌بی‌سی فارسی و تاجر سعودی چه بود؟

ماجرای بی‌بی‌سی فارسی و تاجر سعودی چه بود؟
2020-03-01T15:16:59+03:30
شواهدی بر تغییر در سیاست‌ها و اصول و نحوه پوشش خبری بی‌بی‌سی فارسی، پیش از خبر عقد تفاهم‌نامه با تاجر سعودی دیده می‌شدکه به تازگی سندی دال بر چرایی آن منتشر شد.

مقایسه علائم کرونا، آنفولانزا و سرماخوردگی

مقایسه علائم کرونا، آنفولانزا و سرماخوردگی
2020-02-29T17:43:37+03:30
برای پیشگیری از کرونا لازم است علائم و تفاوت آن با سرماخوردگی و آنفولانزا را بدانید و تا حد امکان به درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها که خود محلی برای انتقال کرونا...

برگزاری کلاس مجردهای متفاوت/ گپ و گفت با چاشنی حفاظت از محیط زیست

برگزاری کلاس مجردهای متفاوت/ گپ و گفت با چاشنی حفاظت از محیط زیست
2020-02-29T10:50:25+03:30
حجت الاسلام شهاب مرادی در کلاس مجردها که این هفته در فضای باز برگزار شد گفت: اینکه جمعی نخبه دغدغه محیط زیست را داشته باشند طبیعی است و اساساً هر ایرانی باید...

برگزاری کلاس مجردهای متفاوت/گپ و گفت با چاشنی حفاظت از محیط زیست

برگزاری کلاس مجردهای متفاوت/گپ و گفت با چاشنی حفاظت از محیط زیست
2020-02-29T10:17:03+03:30
حجت الاسلام شهاب مرادی در کلاس مجردها که این هفته در فضای باز برگزار شد گفت: اینکه جمعی نخبه دغدغه محیط زیست را داشته باشند طبیعی است و اساساً هر ایرانی باید...

عذرخواهی ستاره آمریکایی اپرا از زنان به دلیل سواستفاده جنسی از آنها

عذرخواهی ستاره آمریکایی اپرا از زنان به دلیل سواستفاده جنسی از آنها
2020-02-26T10:43:33+03:30
ستاره آمریکایی اپرا به دلیل سو استفاده جنسی از بیش از ۲۰ زن، مجبور به عذرخواهی شد.

واکنش های رسانه های معاند و شبکه های اجتماعی به منتخب مردم تهران

واکنش های رسانه های معاند و شبکه های اجتماعی به منتخب مردم تهران
2020-02-24T15:03:42+03:30
با اعلام کاندیداتوری دهنوی، اکانت اینستاگرام من و تو، عکسی از صحبتهای دهنوی در حسینیه امام خمینی را به همراه برخی سوابق او که عمدتا سیاسی بود منتشر کرد.

یک اشتباه ساده!

یک اشتباه ساده!
2020-02-23T11:50:20+03:30
صداوسیما در پوشش انتخابات روز جمعه تصاویر و گزارش‌هایی همراه با اشکال را روی آنتن فرستاد و این امر به سوژه فضای مجازی تبدیل شد.

راه‌اندازی مهدکودک جهادی در مناطق سیل‌زده/بازسازی مناطق توسط گروه‌های جهادی در ایام نوروز

راه‌اندازی مهدکودک جهادی در مناطق سیل‌زده/بازسازی مناطق توسط گروه‌های جهادی در ایام نوروز
2020-02-20T13:54:05+03:30
مسئول گروه جهادی «سفیران کرامت» گفت: به منظور کاهش آلام مردم سیل زده و کمک به کودکان آسیب دیده، مهد کودک‌های جهادی در مناطق راه‌اندازی شده است.

سبقت زنان ایرانی از زنان کشورهای توسعه یافته در توسعه و ‏پیشرفت

سبقت زنان ایرانی از زنان کشورهای توسعه یافته در توسعه و ‏پیشرفت
2020-02-19T18:00:49+03:30
‌ پروپاگاندا و شانتاژ رسانه‌های غربی اجازه رسیدن صدای ‏پیشرفت و آزادی زنان در ایران اسلامی را نداده است، در حالی ‏که پس از ۴۱ سال آمارها باور نکردنی است! ‏

ایران عاری از ویروس چینی

ایران عاری از ویروس چینی
2020-02-18T13:27:59+03:30
بیش از ۷۰‌هزار نفر در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند؛ تاکنون گزارشی از ابتلا به این بیماری در ایران گزارش نشده است اما فوق تخصص بیماری های عفونی همواره به...