میرنیوز

حرکت سلبریتی‌ها برخلاف روندهای جمعیتی/ علاقه به خانواده پرجمعیت

 حرکت سلبریتی‌ها برخلاف روندهای جمعیتی/ علاقه به خانواده پرجمعیت 2021-07-10T12:15:03+04:30

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از مهر، براساس آمار اعلامی مؤسسه «استاتیستا» تا انتهای سال 2019 متوسط تعداد بچه در خانواده‌های آمریکایی 1.93 بود اما خانواده‌های زیادی در سرتاسر کشور وجود دارند که خود را محدود به متوسط کشوری نکرده‌اند. تعداد زیادی سلبریتی هم در میان آن‌ها هست.

این 15 سلبریتی که در این مطلب لیست کرده‌ایم، همگی حداقل پنج بچه در خانواده خود دارند. برخی از آن‌ها تمام پنج بچه را از همسرشان دارند و برخی دیگر با قبول فرزندخواندگی، یک خانواده مرکب از رنگ‌ها و نژادهای مختلف تشکیل داده‌اند. در ادامه، نام این 15 سلبریتی و برخی جزئیات خانوادگی آن‌ها ذکر شده است.

کریس جنر مادرسالار یکی از معروف‌ترین خانواده‌های آمریکاست؛ با شش فرزند و 10 نوه!

کریس جنر 6 فرزند دارد که حاصل 2 ازدواج او هستند: کورتنی، کیم، کلویی و راب از اولین ازدواجش با رابرت کارداشیان و سپس دو دختر با نام‌های کندال و کایلی از ازدواجش با کیتلین جنر.

او سال 2019 در مصاحبه با یکی از نشریات آمریکا گفته بود: از زمانی‌که یک دختربچه بودم همیشه می‌خواستم یک خانواده بزرگ و پرجمعیت داشته باشم. وقتی دبیرستانی بودم عادت داشتم بنشینم و با خودم در مورد تعداد بچه‌هایی که می‌خواهم، فکر کنم. همیشه با خودم می‌گفتم شش فرزند و روی عدد شش تأکید داشتم. حالا، وقتی به خانواده‌ام نگاه می‌کنم و زمانی‌که شب‌های کریسمس دور درخت می‌نشینیم و شکلات داغ می‌نوشیم، از داشتن این خانواده بزرگ و خوشحال بسیار هیجان‌زده می‌شوم.

جیمز فن‌در بیک و همسرش کیمبرلی پنج فرزند دارند

جیمز بیک که پس از اکران درام «نهر داوسون» شهرت زیادی کسب کرد، از همسرش کیمبرلی پنج فرزند دارد: اولیویا 10 ساله، جاشوا 9 ساله، آن ابل 7 ساله، امیلیا 5 ساله و گوندولین 4 ساله.

جیمز در اکتبر 2019 گفته بود: ما عاشق وقت‌گذرانی با بچه‌هایمان هستیم. می‌دانم روزی خواهد رسید که من پنکیک درست می‌کنم اما دیگر کسی از شلوار من آویزان نیست یا دیگر کسی 20 بار از من نمی‌پرسد که قرار است برویم. صادقانه بگویم، از آن روز وحشت دارم.

برد پیت و آنجلینا جولی شش فرزند با هم دارند؛ در یک خانواده چند نژادی

خانواده آن‌ها متشکل از فرزندان خودشان و کودکانی است که به فرزندخواندگی قبول کرده‌اند. جولی وقتی 2 کودک را به فرزندخواندگی قبول کرد، تنها بود و همسر نداشت. یکی از آن‌ها یعنی مدوکس الان 19 ساله است و دیگری یعنی زاهارا 16 سال دارد. البته وقتی جولی و پیت با هم ازدواج کردند، پیت پدرخواندگی آن‌ها را هم پذیرفت. آن‌ها پس از ازدواج، یک کودک دیگر را هم با نام پکس به فرزندخواندگی قبول کردند که حالا 17 ساله است. همان‌طور که گفتیم، جولی و پیت سه فرزند بیولوژیک هم دارند: شیلو 14 ساله و دوقلوهای 12 ساله‌شان ناکس و ویوین.

جولی یک‌بار در مورد بزرگ‌شدن بچه‌هایش گفته بود: وقتی بچه‌هایتان کوچک هستند بیشتر احساس مادر بودن می‌کند. نوجوان که می‌شوند، وقتی نگاهشان می‌کنید یاد دوران نوجوانی خودتان می‌افتد. می‌بینید که با دوستانشان این‌ور و آن‌ور می‌روند و از خودتان می‌پرسید چرا شما نمی‌توانید این کارها را بکنید. من الان در این دوران بامزه هستم و دارم دوباره خودم را از نو کشف می‌کنم.

مدونا با 6 بچه یک خانواده چندنژادی دارد

اولین بچه مدونا، دخترش لوردس، سال 1996 به‌دنیا آمد و حالا 25 ساله است. لوردس حاصل ازدواج مدونا با شوهر سابقش کارلوس لئون بود.

فرزند بعدی او، پسرش روکو، سال 2000 به‌دنیا آمد یعنی وقتی مدونا با گای ریچی ازدواج کرده بود. روکو امسال بیست و یک ساله می‌شود. ریچی و مدونا وقتی با هم بودند سرپرستی یک کودک از مالاوی را به‌عهده گرفتند. اسمش دیوید باندا بود و حالا 15 ساله است.

مدونا وقتی از گای ریچی جدا شد سرپرستی یک دختربچه به‌نام مرسی را قبول کرد و پس از آن استلا و ایستر که دو قلو هستند را به فرزندخواندگی پذیرفت.

ادی مورفی 10 بچه دارد! از 2 ساله تا 32 ساله

اولین بچه این کمدین افسانه‌ای حاصل ازدواجش با پائولت مک‌نیلی بود که سال 1989 به‌دنیا آمد. پسر دومش، کریستین، سال 1990 متولد شد. پس از آن هشت بچه دیگر هم به‌دنیا آمدند: بریا 30 ساله، مایلز 28 ساله، شاین 27 ساله، زولا 21 ساله، بلا 19 ساله، انجل 13 ساله، ایزی 4 ساله و آخری هم مکس که حالا 2 ساله است.

توری اسپلینگ و دین مک‌درموت پنج بچه دارند و مک‌درموت یک بچه هم از ازدواج قبلی‌اش دارد

مک‌درموت یک پسر به‌نام جک دارد که سال 1998 به‌دنیا آمد و توری اسپلینگ نامادری اوست. توری و دین با هم پنج بچه دیگه هم دارند: لیام 14 ساله، استلا 12 ساله، هاتی 9 ساله، فین 8 ساله و بی و 4 ساله.

در سال 2018 و همزمان با روز مادر، اسپلینگ یک پست اینستاگرامی منتشر کرد و همه فهمیدند دوباره بچه‌دار شده است. او در اینستاگرامش نوشت: بی و، ما فکر می‌کردیم دیگر بساط بچه‌داری را جمع کرده‌ایم. فکر می‌کردیم خانواده‌مان دیگر تکمیل است. اما تو همه ما را غافلگیر کردی و دقیقاً زمانی به زندگی ما پا گذاشتی که تک‌تکمان احتیاج به یک امید جدید داشتیم. تو همان امید جدید هستی؛ آن نور خورشید زندگی که به خانوادة ما پا گذاشت و اگرچه کوچک بود، اما اثری بزرگ و پرمعنا داشت.

جاستین چمبر و همسرش کیشا، پنج بچه دارند؛ چهار دختر و یک پسر

ستاره فیلم «آناتومی خاکستری» و همسرش از سال 1993 که ازدواج کردند تا الان با یکدیگر بوده‌اند. آنها پنج فرزند دارند: ایزابلای 26 ساله، دوقلوهایشان مایا و کایلا که حالا 23 ساله‌اند، ای‌وای 22 ساله و جکسون که 18 سال سن دارد.

کوین کاستنر در سال 2010 برای هفتمین بار پدر شد

لیست خانواده پرجمعیت کوین کاستنر از این قرار است: جو 33 ساله است، لیلی 34، آنی 37، فرزند چهارمش لیام سال 1996 به‌دنیا آمد و حالا 25 ساله است، کایدن 14 ساله، هایس 12 ساله و گریس 10 سال سن دارد.

گوردون رمزی و همسرش تانا پنج بچه دارند که کوچک‌ترینشان سال 2019 به‌دنیا آمد

زمانی‌که کوچک‌ترین عضو خانواده رمزی یعنی اسکار در سال 2019 متولد شد، چهار بچه دیگر یعنی مگان، جک، هالی و ماتیلدا به‌ترتیب 22، 20 و 17 سال سن داشتند. جک و هالی دوقلو هستند.

الک بالدوین همین پارسال برای ششمین بار دوباره پدر شد

همسر الک بالدوین یعنی هیلاریا سال پیش پنجمین فرزندش را به‌دنیا آورد. چهار فرزند بزرگ‌تر آن‌ها کارمن 7 ساله، رافائل 5 ساله، لئوناردو 4 ساله و رومئوی 3 ساله هستند. بالدوین از ازدواج قبلی‌اش با کیم باسینگر یک دختر به‌نام ایرلند دارد که اکنون 25 ساله است.

خبر بارداری هیلاریا سال 2019 منتشر شد، زمانی‌که در مورد حادثة غم‌انگیز سقط جنینش صحبت کرد. هیلاریتا به یکی از رسانه‌ها گفت: قطعاً روزهای خیلی بدی در زندگی وجود دارد، اما همزمان، الان که در حال تجربه کردن روزهایی به این سختی هستیم، حداقل خوشحالیم که کنار یکدیگریم و جمعمان جمع است. حالا که به‌خاطر کرونا همه تنها هستند، بچه‌هایم می‌توانند به اتاق بروند و حسابی با هم بازی کنند. من از این بابت بسیار خوشحالم. داستان زندگی‌تان هرچیز که باشد، یک عده طرفدار دارد و یک عده منتقد؛ نقاط مثبت دارد و نقاط منفی؛ ولی من به‌خاطر زندگی‌ام بسیار خوشحالم.

مایک جگر هشت بچه دارد، پنج نوه و یک نبیره!

کوچک‌ترین فرزند جگر یعنی دِورا تنها دو سال از نبیرة جگر بزرگ‌تر است! لیست شلوغ‌پلوغ فرزندان جگر از بزرگ به کوچک از این قرار است: کاریس 50 ساله، جید 49 ساله، الیزابت 37 ساله، جیمز 35 ساله، بیانکا 29 ساله، گابریل 23 ساله، لوکاس 21 ساله و پس از یک وقفه طولانی، دِورا 4 ساله.

ایلان ماسک همین اخیراً به هفتمین فرزند خوش‌آمد گفت

اولین فرزند ایلان ماسک با نام ناتان متأسفانه وقتی فقط دو ماه سن داشت به‌دلیل سندروم مرگ ناگهانی نوزاد از دنیا رفت. پس از آن ایلان شش‌بار دیگر پدر شد. فرزندانش از این قرارند: گریفین، اگزویر، دمیان، سکسون، کای و آخرین فرزندش هم سال 2020 به‌دنیا آمد که حسابی سر اسمش جنجال شد. خودمان هم هنوز نمی‌دانیم چطور باید این اسم را بیان کرد: X Æ A-12. البته ایلان ماسک یک‌بار در سی‌ان‌ان توضیحاتی در مورد اسم پسرش داد، اما فقط مشخص کرد که معنی هرکدام از این حرف‌ها چیست و نگفت مجموعشان چطور تلفظ می‌شود. بگذریم ….

کلینت ایستوود هشت بار پدر شده

این اسطوره بازیگری هشت فرزند دارد: لاوری 67 ساله، کیمبر 56 ساله، کایل 52 ساله، آلیسون 48 ساله، اسکات 35 ساله، کاترین 32 ساله، فرانچسکا 27 ساله و مورگان 24 ساله.

میا فارو 14 بچه دارد؛ هم بیولوژیک و هم فرزندخوانده

میا فارو چهار بار خودش مادر شده و پس از آن سرپرستی 10 بچه دیگر را به‌عهد گرفته است. چهار فرزند بیولوژیک فارو این‌ها هستند: متیو، ساشا، فلچر و رونان. این هم لیست 10 کودکی که به فرزندخواندگی پذیرفته است: سون-یی، لارک، سامر، پروین، موسی، تام، دایلان، فرانکی، تادئوس، عیسایا و کوئنسی. متأسفانه تا کنون سه کودکی که فارو به فرزندخواندگی قبول کرده بود به دلایل مختلف از دنیا رفته‌اند.

دیدی پدر 6 بچه است

پسر بزرگ دیدی که جاستین نام دارد سال 1993 به‌دنیا آمد. او سپس فرزندخواندگی کوئنسی را قبول کرد که سال 1991 به‌دنیا آمده بود. فرزندان دیگرش نیز از این قرارند: کریستین، دیلایلا، جسی و چنس.

اخبار گروه سایر رسانه‌ها صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌هاست و خبرگزاری تسنیم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

تکرار حادثه پلاسکو پیش روی ۱۲۹ ساختمان ناایمن تهران

 تکرار حادثه پلاسکو پیش روی ۱۲۹ ساختمان ناایمن تهران
2021-12-08T11:24:32+03:30
طبق اعلام مسئولان شهری ۱۲۹ ساختمان پر خطر در تهران وجود دارد که ممکن است یک بار دیگر حادثه ای مانند پلاسکو در آنها رخ دهد.

ناگفته‌های بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه»

 ناگفته‌های بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه»
2021-12-08T11:24:32+03:30
سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه» گفت: از ۸ سال پیش، یادگیری زبان فارسی را آغاز کرده ام و به فرهنگ ایران آشنایی کامل دارم.

دلّالان، گل زعفران را ۵۰ درصد گران تر می فروشند

 دلّالان، گل زعفران را ۵۰ درصد گران تر می فروشند
2021-12-08T10:57:49+03:30
کشاورز زعفران کار، رها شده است و کسی صدای کشاورز و روستایی را نمی شود. دولت هیچ دلیلی برای عدم خرید حمایتی محصول نداشت. نباید فکر کنید اگر سالی ۵۰۰ تن زعفرا...

انتقاد نماینده مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی مس/ مجلس پیگیر حقوق کارگران است

 انتقاد نماینده مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی مس/ مجلس پیگیر حقوق کارگران است
2021-12-08T09:51:15+03:30
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس تا احقاق حقوق کارگران دست از پیگیری و رهگیری موضوع نخواهد کشید.

اینفوگرافیک | رشد ۲۷درصدی تجارت خارجی کشور نسبت به سال ۹۹

 اینفوگرافیک | رشد ۲۷درصدی تجارت خارجی کشور نسبت به سال ۹۹
2021-12-08T07:24:36+03:30
سخنگوی گمرک گفت: با عبور یک میلیون و ۱۵۳هزارتن کالای خارجی از مسیر ایران در آبان ماه، رکورد ترانزیت ماهانه از کشورمان شکسته شد.

ورود رئیس قوه قضاییه به تخلفات بورسی؛ مدیران متخلف بازار سرمایه از گذشته تا به امروز سلب مسئولیت می‌شوند؟

 ورود رئیس قوه قضاییه به تخلفات بورسی؛ مدیران متخلف بازار سرمایه از گذشته تا به امروز سلب مسئولیت می‌شوند؟
2021-12-07T15:11:06+03:30
خواسته سهامداران از رئیس قوه قضائیه این است که دایره رسیدگی به تخلفات بورسی را به یک سال و نیم گذشته محدود نکنند و به ماجرای آکنتور که در زمان مسئولیت فطانت...

۶۵ درصد مشاغل پول‌ساز مالیات نمی‌دهند

 ۶۵ درصد مشاغل پول‌ساز مالیات نمی‌دهند
2021-12-07T14:44:30+03:30
در ۸ ماهه امسال حقوق‌بگیران بخش دولتی و خصوصی ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات داده‌اند اما ۱۰۱ هزار پزشک، دندانپزشک و مشاور خانواده از پرداخت مالیات فرار کرده‌...

بازی دلالان با قیمت لاستیک

 بازی دلالان با قیمت لاستیک
2021-12-07T14:44:30+03:30
دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیونداران گفت: قیمت لاستیک برای کامیون‌داران همچنان افزایش یافته و می‌یابد و در این میان دستگاه‌های متولی نظارتی بر این روند نمی...

اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند

 اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند
2021-12-06T08:12:48+03:30
تولیدکنندگان پوشاک با گلایه از حجم بالای قاچاق پوشاک استوک در سطح بازار معتقدند تولید نخ نیز در کشور با بحران مواجه است و به زودی صنعت پوشاک را دچار چالش می...

اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند

  اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند
2021-12-05T13:05:58+03:30
تولیدکنندگان پوشاک با گلایه از حجم بالای قاچاق پوشاک استوک در سطح بازار معتقدند تولید نخ نیز در کشور با بحران مواجه است و به زودی صنعت پوشاک را دچار چالش می...

خسارت ۲۲ هزار میلیاردی کرونا به گردشگری

 خسارت ۲۲ هزار میلیاردی کرونا به گردشگری
2021-12-04T10:59:13+03:30
از سه‌ماه گذشته که صنعت گردشگری فعالیت خود را مجددا آغاز کرده‌، حجم کمی از گردشگران برای اقامت خود بوم‌گردی‌ها را انتخاب کرده‌اند. علت اصلی این امر نیز کاهش...

۱۰۰ روز با رئیسی به روایت آمار

 ۱۰۰ روز با رئیسی به روایت آمار
2021-12-04T10:46:01+03:30
تعداد مسئولانی که در این ۱۰۰روز از سمت‌های خود برکنار شدند قابل بررسی است. با اینکه نمی‌توان تعداد آنان را زیاد ارزیابی کرد، ولی می‌توان گفت تعدادشان چندان ...

اینفوگرافیک | افزایش ۱۳۰ درصدی اجاره‌ خانه ظرف ۲ سال گذشته

 اینفوگرافیک | افزایش ۱۳۰ درصدی اجاره‌ خانه ظرف ۲ سال گذشته
2021-12-01T11:19:15+03:30
جدیدترین گزارش بانک مرکزی از بازار مسکن نشان می‌دهد نرخ اجاره‌بهای مسکن در کشور طی آبان ۱۴۰۰ در مقایسه با آبان ۹۸ بالغ بر ۱۳۸ درصد افزایش یافته است.

اورژانس چند بالگرد دارد؟

 اورژانس چند بالگرد دارد؟
2021-12-01T10:25:59+03:30
رییس سازمان اورژانس کشور به بیان توضیحاتی در خصوص بالگرد‌های این سازمان پرداخت.

شیوع طلاق در افراد بالای ۵۰ سال در یک دهه گذشته با ازدواج فرزندان

 شیوع طلاق در افراد بالای ۵۰ سال در یک دهه گذشته با ازدواج فرزندان
2021-12-01T09:59:24+03:30
یک روانشناس گفت: نرخ طلاق در افراد بالای ۵۰ سال دو برابر و در افراد بالای ۶۵ سال سه برابر شده است.

حذف ارز دولتی قیمت دارو را ۴ برابر می‌کند

 حذف ارز دولتی قیمت دارو را ۴ برابر می‌کند
2021-12-01T09:59:24+03:30
اگر ارز ۴۲۰۰ تومانی دارو و مواد اولیه آن حذف شود رقم فرانشیز به قدری بالا خواهد بود که انگار مردم دارو را به صورت آزاد تهیه می‌کنند و بیمه‌ای وجود ندارد.

معلم فداکاری که با کمر شکسته سر کلاس می‌رفت!

 معلم فداکاری که با کمر شکسته سر کلاس می‌رفت!
2021-11-30T13:39:24+03:30
گفت‌وگو با معلم بروجردی که عکسش از تدریس با کمر شکسته و خوابیده جلوی کلاس خبرساز شد.

سقوط ۹۰ درصدی صادرات فرش

 سقوط ۹۰ درصدی صادرات فرش
2021-11-28T11:05:55+03:30
براساس آمارهای گمرک ایران، رقم صادرات فرش دستباف ایران در سال۱۳۷۸ حدود ۶۹۰میلیون دلار بوده است. نکته جالب‌توجه اینکه در همان سال کل صادرات غیرنفتی ایران که ...

سنگ اندازی در روند ساخت مسکن برای مردم

 سنگ اندازی در روند ساخت مسکن برای مردم
2021-11-27T14:32:35+03:30
برخی افراد خاص در سازمان نظام مهندسی استان تهران( که برخی رد صلاحیت شده و برخی نیز تایید شدند) در دو هفته اخیر با عدم حضور در سه جلسه پیاپی هئیت مدیره مانع ...

سبقت تاریخی قیمت تراکتور از درآمد کشاورزان

 سبقت تاریخی قیمت تراکتور از درآمد کشاورزان
2021-11-27T14:19:14+03:30
بررسی‌ها نشان می‌دهد تراکتورسازان طی یک‌سال اخیر سه بار یعنی در اواسط مهرماه ۱۳۹۹، اوایل فروردین امسال و روزهای اخیر اقدام به افزایش قیمت محصولات خود کرده‌ا...

جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند

 جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند
2021-11-24T10:09:12+03:30
پنج فیلم و سریالی که این روز‌ها در حال پخش است، با بازی ستارگان موسیقی پاپ تولید شده، ستارگانی که اکثر آن‌ها نشان دادند استعدادی در بازیگری ندارند و بهتر اس...

گروگانگیری اسپانسرها؟

 گروگانگیری اسپانسرها؟
2021-11-24T09:55:52+03:30
درصد بسیار اندکی از کسانی که تهیه‌کننده یا سرمایه‌گذار هستند، فقط به‌دلیل علاقه شخصی خود به یک بازیگر، یکی از شروط ساخت اثر را حضور آن بازیگر عنوان کرده یا ...

لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!

 لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!
2021-11-23T10:55:53+03:30
لباس‌های بنگلادشی ماه‌هاست که در دستفروشی‌ها و فروشگاه‌های پایتخت و سایر شهرستان‌ها خودنمایی می‌کند. اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک نیز در یک ماه اخ...

جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟

 جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟
2021-11-22T20:55:52+03:30
سریال «سرجوخه» به مثابه کلاسِ درسی است که تلاش دارد تکنیک و تاکتیک‌های سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه را برای آحاد مردم بیان کند تا از این طریق جامعه ر...

مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»

 مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»
2021-11-22T10:29:12+03:30
«پاییز سال گذشته در بحبوحه‌ی کرونا ساخت «روزگار جوانی» را شروع کردیم. متاسفانه دو ـ سه نفر از بچه‌های ما به این بیماری دچار شدند. خود من کرون...

اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر

 اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر
2021-11-21T10:22:39+03:30
استان اصفهان با اینکه طی ۵۲ سال اخیر کم‌بارش‌تر از ۲۴ استان کشور بوده، اما بیشترین و بالاترین بارگذاری صنایع، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این استان انجام ...

گران‌‌فروش‌های بازنده

 گران‌‌فروش‌های بازنده
2021-11-21T10:22:39+03:30
شاید اگر نسبت تعداد سریال‌های ناموفق به موفق نصف به نصف هم بودند، باز می‌شد از عملکرد پلتفرم‌ها دفاع کرد اما این خروجی تا اینجای سال یک شکست مطلق برای آنهاست.

صعود درآمدهای مالیاتی

 صعود درآمدهای مالیاتی
2021-11-20T10:02:35+03:30
آخرین گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد درآمد‌های مالیاتی دولت در شش‌ماه نخست سال۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۶۲/۵ درصدی همراه شده است.

دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند

 دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند
2021-11-17T10:22:31+03:30
سازوکار مدیریت انرژی شامل یک بسته جامع سیاست قیمتی و غیرقیمتی در کوتاه‌مدت و بلندمدت باید باشد. بهینه‌سازی مصرف در سایر صنایع عمده ازجمله سیمان و فولاد و دی...

شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی

 شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی
2021-11-16T12:09:14+03:30
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: طبق تفاهم نامه‌ای که با معاونت درمان منعقد خواهد شد، پوشش خدمات ناباروری ‌که تاکنون ستاره بودند از جم...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)