میرنیوز

آمار تامل برانگیز تلفات جاده‌ای در استان کرمان؛ کرمان عقب‌افتادگی زیادی در حوزه راه‌ دارد

 آمار تامل برانگیز تلفات جاده‌ای در استان کرمان؛ کرمان عقب‌افتادگی زیادی در حوزه راه‌ دارد 2023-11-15T11:24:01+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، راه‌های استان کرمان حال خوشی ندارد و به گفته مسئولان استان، کرمان در بحث راه‌ها عقب‌افتادگی زیادی دارد، عقب‌افتادگی‌هایی که باعث شده سالانه چیزی در حدود هزار نفر در این محورها جان ببازند و چندین هزار نفر مجروح شوند.

با وجود تمام تلاش‌هایی که در سال‌های گذشته انجام شده وضعیت راه‌های استان کرمان خوب نیست و البته باید به این شرایط ناایمن بودن خودروها و سهل‌انگاری و بی‌احتیاطی رانندگان را هم افزود که در کنار آمار تامل برانگیز و بالای تلفات جاده‌ای در محورهای استان کرمان را رقم زده است.

در این شرایط استان کرمان در حوزه هوشمندسازی و نصب دوربین‌های کنترل سرعت نیز وضعیت خوبی ندارد و در حالی که در تمام دنیا کنترل ترافیک به سمت هوشمندسازی رفته، محورهای استان کرمان در زمینه هوشمندسازی و نصب دوربین‌های کنترل سرعت، بسیار فقیر است.

در کنار همه این مشکلات، معضلات و عقب ماندگی‌ها باید مشکلات تردد زیاد ماشین‌آلات سنگین و بارهای معدنی در جاده‌های استان کرمان استانی که بهشت معادن نام گرفته را هم به آن افزود، تردد بالایی که بر فرسودگی راه‌های ما افزوده است به نظر می‌رسد این سهم مردم کرمان از این ثروت عظیم است.

سرهنگ علی رضایی، رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با بیان اینکه سال گذشته حدود هزار نفر در تصادفات جاده‌ای استان جان خود را از دست دادند و 6 هزار و 500 نفر مجروح شدند، اظهار داشت: در سال جاری نیز بیش از 600 نفر در  جاده‌های استان کرمان جان خود را از دست دادند.

وی خاطرنشان کرد: در دهه 80 تلفات جاده‌ای ما در کشور چیزی در حدود 30 هزار نفر بود و در این سال‌ها با رشدی که در صنعت خودروسازی داشتیم اگر زیرساخت‌های ما ارتقا پیدا نمی‌کرد، تلفات جاده‌ای ما امروز بیش از 50 هزار نفر بود، اما به 18 هزار نفر رسیده است که البته هنوز هم خیلی زیاد است.

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با بیان اینکه بیش از 30 دستگاه در این حوزه نقش دارند، افزود: البته نقش هشت دستگاه از جمله پلیس و راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای نسبت به دیگر دستگاه‌ها مهمتر بوده و یک نقش کلیدی است.

وی با اشاره به وضعیت محورهای استان کرمان، گفت:‌ با وجود تمام تلاش‌هایی که در سال‌های گذشته انجام شده و البته هنوز هم در حال انجام است، وضعیت راه‌های استان کرمان خوب و مناسب نیست.

رضایی بیان کرد: برای مثال در دو محور بهرامجرد - کرمان و راین به حسین‌آباد در دو فقره تصادف 10 نفر جان خود را از دست دادند که در این تصادفات علاوه بر مشکلات راه‌ها، عدم بخشندگی خودروها و ناایمن بودن آنها نیز کاملاً محرز بود.

وی با بیان اینکه بیش از 40 سال از ساخت این محورها می‌گذرد و شناسنامه این راه‌ها هنوز راه روستایی است و این محورها حتی راه اصلی هم نیستند، گفت: اگر ارتقای این راه‌ها در سنوات گذشته انجام شده بود، ما امروز با این مشکلات مواجه نبودیم.

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان عقب افتادگی‌هایی را در برخی از حوزه‌ها دارد و ارتقای راه‌ها در سطح استان باید انجام شود، ادامه داد: در بحث راه‌ها عقب‌افتادگی زیادی داریم البته خود رانندگان هم باید طوری عمل کنند که با وجود ناایمنی خودروها و محورها در صورت وقوع حادثه کمترین خسارات را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه استان کرمان بهشت معادن است، اما برخی از محورهای ما از جمله محور بافت - سیرجان به دلیل وجود همین معادن با مشکلات ترافیکی روبه‌رو است، گفت: با وجودی که کارخانه فولاد بافت باعث یک رونق و رشد اقتصادی در منطقه شده، اما در حوزه ترافیکی محور بافت سیرجان به یک کشتارگاه تبدیل شده است.

رضایی با اشاره به اینکه ارتقای این محورها به نسبت رشد اقتصادی منطقه مورد توجه قرار نگرفته و این محور در سال‌های گذشته به دلیل ازدیاد تردد و حمل بار کارخانه فولاد به یکی چند محور پر حادثه استان کرمان تبدیل شده است، تصریح کرد: این محور یک راه روستایی است اما روزانه چندین هزار تن بار در آن جابه‌جا می‌شود.

وی با بیان اینکه کمربندی امام رضا شهر کرمان از جمله این محورهای ناایمن است که متولی هنوز ندارد و بخشی از آن هنوز دوطرفه است، گفت: هفته گذشته در یک حادثه رانندگی در قسمت دو طرفه این محور راننده‌ای که یک دفعه به قسمت دو طرفه جاده وارد می‌شود در شرایطی که هنوز با ذهنیت یک طرفه بودن در حرکت بود حادثه‌ساز شده و در نتیجه آن سه دستگاه تریلی در اثر انحراف یک دستگاه تریلی برخورد کرده و متاسفانه یک جسد پنج یا شش کیلویی را در این حادثه در یک پلاستیک تحویل خانواده وی می‌دهند که موضوع قابل تاملی است.

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به طول راه‌های استان کرمان، بیان کرد: یکی از چالش‌های ما در استان در بحث سرعت است و در تمامی حوادث جاده‌ای نقش سرعت به خوبی قابل مشاهده است؛ واقعیت این است که سرعت غیرمجاز خودروها بر شدت تصادفات می‌افزاید.

وی با بیان اینکه در تمام دنیا کنترل ترافیک به سمت هوشمندسازی رفته است، گفت: عده و عده پلیس به اندازه‌ای کنترل تمام جاده‌های استان نیست و در استان کرمان باید به سمت هوشمندسازی برویم؛ یکی از راه‌های ما برای کنترل تمام محورهای استان هوشمندسازی و نصب دوربین‌های کنترل سرعت است که متاسفانه در این حوزه بسیار فقیر هستیم.

احسان عراقی‌زاده، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان نیز با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی 887 نقطه پرتصادف در کل کشور را شناسایی کرده، اظهار داشت: از این تعداد 30 نقطه پرتصادف در شمال استان کرمان است.

وی با اشاره به اینکه در بعضی از این نقاط طرح هندسی راه مشکل دارد و زمان یکی دو ساله برای اصلاح آن نیاز است، گفت: با این وجود برنامه‌ریزی شده که از این 30 نقطه عملیات اجرایی 15 نقطه تا پایان سال به نتیجه برسد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با بیان اینکه یکی از عوامل مهم در بحث تصادفات، عامل انسانی است و یکی از مباحث اصلی ما ارتقای فرهنگ رانندگی کاربران جاده‌ای است، افزود: جاده راین - حسین‌آباد عرض کمی داشت و اما عرض آن زیاد شده و به 11 متر عرض رسیده است.

وی با اشاره به اینکه در این محور با سرعت‌های بیش از حد معمول تردد می‌شود، بیان کرد: 4 کیلومتر این محور در حال اصلاح است و متاسفانه به دلایل متعددی بهسازی آن هفت سال طول کشیده است و البته در تلاش هستیم ظرف یک ماه آینده آن را به مرحله آسفالت برسانیم.

عراقی‌زاده با بیان اینکه محور بافت - سیرجان بین کارخانه‌های فولاد بردسیر و معدن درآلو قرار گرفته و حمل و نقل سنگ ترکیب ترافیک این محور را به هم ریخته است، ادامه داد: معادن استان در راستای ارتقای سطح ایمنی راه‌ها باید کمک کرده و پای کار بیایند.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت و حجم ترافیک محورهای استان کرمان در اثر حمل مواد معدنی در نقاط مختلف آن به حد اعلای خود رسیده است، گفت: معادن استان کرمان باید در این حوزه سرمایه‌گذاری کرده و به کمک ما و پلیس بیایند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با بیان اینکه ظرفیت ترافیک جاده‌های استان کرمان به دلیل تردد بار معادن افزایش داشته و معادن ما باید پای کار بیایند، افزود: طول راه‌های ما آنقدر زیاد است که ما هر چه کار کنیم باز هم جاده‌های ما دچار فرسودگی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان رتبه اول طول راه‌های کشور را دارد و در طول راه‌های چهار خطه با 7 کیلومتر اختلاف بعد از استان اصفهان در رتبه دوم قرار داریم، گفت: طول راه‌های استان کرمان به اندازه طول راه‌های 11 استان کشور است و البته به همین نسبت به اعتبارات نیاز داریم.

انتهای پیام/511/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

۱۱ کیلو و ۶۸۰ گرم شمش طلای قاچاق در مرز بازرگان کشف شد

 ۱۱ کیلو و ۶۸۰ گرم شمش طلای قاچاق در مرز بازرگان کشف شد
2023-12-11T17:05:52+03:30
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از کشف مقدار ۱۱ کیلو و ۶۸۰ گرم شمش طلای قاچاق از یک تبعه خارجی در مرز بازرگان خبر داد.

ایران میزبان مسابقات کبدی ارتش‌‌های جهان شد/ حضور قطعی ۶ کشور تاکنون

 ایران میزبان مسابقات کبدی ارتش‌‌های جهان شد/ حضور قطعی ۶ کشور تاکنون
2023-12-11T16:25:41+03:30
رئیس تربیت بدنی نیروی پدافند هوایی ارتش گفت:برای اولین بار مسابقات کبدی ارتش‌‌های جهان به میزبانی نیروی پدافند هوایی ارتش در اردیبهشت سال آینده در شهر بابلس...

کشف قاچاق ۳۵۰۰ تن بنزین سوپر در مریوان/ محکومیت ۲هزارمیلیاردی یک شرکت پتروشیمی

 کشف قاچاق ۳۵۰۰ تن بنزین سوپر در مریوان/ محکومیت ۲هزارمیلیاردی یک شرکت پتروشیمی
2023-12-11T16:12:26+03:30
مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان از محکومیت یک شرکت پتروشیمی به‌میزان ۲هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال خبر داد.

کشف قاچاق ۳۵۰۰ تن بنزین سوپر در مریوان/ محکومیت ۲ هزار میلیاردی یک شرکت پتروشیمی

 کشف قاچاق ۳۵۰۰ تن بنزین سوپر در مریوان/ محکومیت ۲ هزار میلیاردی یک شرکت پتروشیمی
2023-12-11T15:58:54+03:30
مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان از محکومیت یک شرکت پتروشیمی به میزان ۲ هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال خبر داد.

سفر وزیر کشور به بیرجند / بازدید میدانی ‌پالایشگاه هیدروکربن ‌

 سفر وزیر کشور به بیرجند / بازدید میدانی ‌پالایشگاه هیدروکربن ‌
2023-12-11T15:05:42+03:30
احمدی وحیدی وزیر کشور برای بررسی آخرین وضعیت آتش‌سوزی در پالایشگاه بیرجند دقایقی پیش وارد بیرجند شد و مستقیما به محل آتش‌سوزی رفت.

دستگیری ۶ نفر از اعضای یک شبکه دلالی و کارچاق کنی در استان ایلام

 دستگیری ۶ نفر از اعضای یک شبکه دلالی و کارچاق کنی در استان ایلام
2023-12-11T14:52:04+03:30
۶ نفر از اعضای یک شبکه دلالی و کارچاق‌کنی در استان ایلام توسط ‌مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه دستگیر شدند.

تصادف مرگبار در محور فیروزآباد ـ خرم‌آباد با ۴ فوتی و ۲ مصدوم

 تصادف مرگبار در محور فیروزآباد ـ خرم‌آباد با ۴ فوتی و ۲ مصدوم
2023-12-11T14:25:36+03:30
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی لرستان گفت: تصادف در محور فیروزآباد ـ خرم‌آباد ۴ فوتی و دو مصدوم برجای گذاشت.

جزئیات نحوه واردات خودرو از طریق گمرک چابهار

 جزئیات نحوه واردات خودرو از طریق گمرک چابهار
2023-12-11T14:25:35+03:30
ناظر گمرکات استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با تسنیم جزئیات نحوه واردات خودرو از طریق گمرک چابهار را تشریح کرد.

گیلان میزبان عاشقان مکتب فاطمی/ پیکر ۴ شهید گمنام در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) تشییع‌ می‌شود

 گیلان میزبان عاشقان مکتب فاطمی/ پیکر ۴ شهید گمنام در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) تشییع‌ می‌شود
2023-12-11T11:05:29+03:30
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان گفت: مراسم تشییع پیکرهای شهدای گمنام صبح روز یکشنبه ۲۶ آذرماه از سپاه ناحیه مرکزی رشت تا میدان شهدای ذهاب رشت...

تکذیب دستگیری صادق بوقی + توضیحات پلیس

 تکذیب دستگیری صادق بوقی + توضیحات پلیس
2023-12-11T11:05:28+03:30
مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان گیلان در ارتباط با خبر دستگیری صادق بوقی توضیحاتی ارائه کرد.

تکذیب ‌اخبار منتشر شده درباره محتوای ‌دیدار آیت‌الله مظاهری با رئیس جمهور

 تکذیب ‌اخبار منتشر شده درباره محتوای ‌دیدار آیت‌الله مظاهری با رئیس جمهور
2023-12-11T11:05:28+03:30
دفتر آیت‌الله ‌مظاهری اخبار منتشر شده درباره محتوای دیدار ایشان با رئیس جمهور در یکی از خبرگزاری ها را تکذیب کرد.

ماجرای کمک مالی و غیرمالی امام(ره) به‌ قیام میرزا کوچک جنگلی

 ماجرای کمک مالی و غیرمالی امام(ره) به‌ قیام میرزا کوچک جنگلی
2023-12-11T10:52:11+03:30
نماینده ولی‌فقیه در گیلان قیام‌های محمد خیابانی، میرزا کوچک جنگلی، مدرس، رئیسعلی دلواری و... را مقدمه‌ای برای انقلاب اسلامی دانست و گفت: زمان میرزا، امام(ره...

تعیین تکلیف ۱۰۰۰ میلیارد ‌پرونده اموال تملیکی ‌در زنجان

 تعیین تکلیف ۱۰۰۰ میلیارد ‌پرونده اموال تملیکی ‌در زنجان
2023-12-11T10:26:08+03:30
مدیر کل اموال تملیکی استان زنجان از تعیین تکلیف شدن ۴۲۳ پرونده به ارزش یک هزار و ۳۲۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال خبر داد.

آیا "شیطان آبی" دوباره به بابل باز می‌گردد؟

 آیا "شیطان آبی" دوباره به بابل باز می‌گردد؟
2023-12-11T10:26:07+03:30
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بابل گفت: اگر آبندان آغوزبن بابل به طور فنی و کارشناسی لایروبی نشود شیطان آبی باز می‌گردد.

مزایده ۵۳۱ میلیارد تومان کالای ‌‌انبار‌های اموال تملیکی هرمزگان

 مزایده ۵۳۱ میلیارد تومان کالای ‌‌انبار‌های اموال تملیکی هرمزگان
2023-12-11T10:26:07+03:30
رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان از برگزاری مزایده فروش ۱۱۸ ردیف کالای موجود در انبار‌های اموال تملیکی این استان به ارزش پایه ۵۳۱ میلیارد تومان خبر داد.

ایجاد جو بدبینی به پلیس ‌با شگرد نخ نمای بازنشر کلیپ ۷ سال پیش

 ایجاد جو بدبینی به پلیس ‌با شگرد نخ نمای بازنشر کلیپ ۷ سال پیش
2023-12-11T10:26:07+03:30
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان گلستان درباره‌ کلیپ منتشره در فضای مجازی با موضوع توقیف یک دستگاه موتورسیکلت و درگیری ماموران با یک موتورسوار توضیحاتی ارائه کرد.

لرستان ایام شهادت حضرت زهرا (س) میزبان ۴ شهید گمنام شد + جزئیات تشییع

 لرستان ایام شهادت حضرت زهرا (س) میزبان ۴ شهید گمنام شد + جزئیات تشییع
2023-12-11T10:26:07+03:30
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مردم لرستان میزبان چهار شهید گمنام هستند.

آب دریای عمان ابتدای سال ۱۴۰۴ به زاهدان می‌رسد/ انتقال آب به مشهد در افق ۱۴۰۵ تعیین شد

 آب دریای عمان ابتدای سال ۱۴۰۴ به زاهدان می‌رسد/ انتقال آب به مشهد در افق ۱۴۰۵ تعیین شد
2023-12-11T09:32:09+03:30
مدیر عامل شرکت تامین آب صنایع و معادن گفت:کارخانه ساخت لوله جهت تسریع در تامین لوله مورد نیاز خط انتقال آب از دریای عمان به استان‌های سیستان و بلوچستان و خر...

نوسازی ناوگان تجهیزات راهداری استان بوشهر با ۱۸ میلیارد تومان

 نوسازی ناوگان تجهیزات راهداری استان بوشهر با ۱۸ میلیارد تومان
2023-12-11T09:19:01+03:30
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر از استقرار تجهیزات راهداری در جاده‌های استان در طرح راهداری زمستانی خبر داد و گفت: برای نوسازی ناوگان تجهیزات راهدا...

صنعت ساختمان قابلیت به حرکت درآوردن چند صنعت دیگر را دارد/افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان در بیرجند

 صنعت ساختمان قابلیت به حرکت درآوردن چند صنعت دیگر را دارد/افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان در بیرجند
2023-12-11T09:19:01+03:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: صنعت ساختمان قابلیت به حرکت درآوردن چند صنعت دیگر را دارد، بیست‌و‌دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساخت...

توسعه اقتصاد دریامحور در پارک زیست فناوری قشم‌

 توسعه اقتصاد دریامحور در پارک زیست فناوری قشم‌
2023-12-11T09:19:00+03:30
رئیس پارک زیست فناوری قشم با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه فعالیت‌های دریامحور گفت: در همین راستا نیز اقتصاد دریامحور از مهمترین محورهای کا...

ماینرها تا نیمه دی‌ماه در خراسان رضوی تعیین تکلیف می‌شود

 ماینرها تا نیمه دی‌ماه در خراسان رضوی تعیین تکلیف می‌شود
2023-12-11T09:19:00+03:30
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی از تعیین تکلیف ماینرها تا نیمه دی‌ماه در خراسان رضوی خبر داد.

۱۰ هزار نفر از اقشار مختلف بسیج خراسان شمالی به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

 ۱۰ هزار نفر از اقشار مختلف بسیج خراسان شمالی به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند
2023-12-11T09:18:59+03:30
جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار بسیج گفت: امسال ۱۰ هزار نفر از مردم استان در قالب اقشار مختلف بسیج به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.

۷ هزار و ۲۰۰ شاخه گل قاچاق در اصفهان کشف شد

 ۷ هزار و ۲۰۰ شاخه گل قاچاق در اصفهان کشف شد
2023-12-11T09:18:59+03:30
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۷ هزار و ۲۰۰ شاخه گل قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

صادرات حصیرهای سنتی سیستان به کشورهای حوزه خلیج فارس

 صادرات حصیرهای سنتی سیستان به کشورهای حوزه خلیج فارس
2023-12-11T09:18:59+03:30
سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: حصیرهای سنتی که توسط بومیان منطقه سیستان بافته می‌شود به کشورهای حوزه خلیج فارس صا...

ساخت ‌۵۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی در استان بوشهر‌/ احداث ‌۴۰۰ نیروگاه برای مددجویان‌

 ساخت ‌۵۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی در استان بوشهر‌/ احداث ‌۴۰۰ نیروگاه برای مددجویان‌
2023-12-11T09:18:58+03:30
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از ساخت نیروگاه برق خورشیدی با ظرفیت ۵۰ مگاوات در این استان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد و گفت: علاوه بر این از محل...

آیا خراسان شمالی به مقصد محبوب بیماران ترکمنستانی تبدیل می‌شود؟

 آیا خراسان شمالی به مقصد محبوب بیماران ترکمنستانی تبدیل می‌شود؟
2023-12-11T09:18:58+03:30
استان خراسان شمالی با ۳۰۰ کیلیومتر مرز مشترک و نزدیک‌ترین راه زمینی به پایتخت همسایه شمالی ایران، کشور ترکمنستان، می‌تواند به مقصدی برای سفرهای درمانی مردم ...

دستگیری زمین‌خواران در اردبیل/ ۷ نفر راهی زندان شدند

 دستگیری زمین‌خواران در اردبیل/ ۷ نفر راهی زندان شدند
2023-12-11T08:52:18+03:30
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در قالب چهار پرونده زمین‌خواری، هفت نفر از زمین‌خواران در اردبیل دستگیر و روانه زندان شدند.

تشدید آلودگی هوا در ری ناشی از پسماندسوزی در مراکز غیرمجاز تفکیک زباله

 تشدید آلودگی هوا در ری ناشی از پسماندسوزی در مراکز غیرمجاز تفکیک زباله
2023-12-11T08:52:18+03:30
عضو شورای شهر تهران از تشدید آلودگی هوا با سوزاندن پسماند در مراکز غیرمجاز تفکیک زباله در شهرری خبر داد و گفت: آلودگی هوا در حومه شهر تهران مربوط به تداخل ن...

واژگونی اتوبوس در جاده بجنورد ـ اسفراین با ۱۷ فوتی و مصدوم

 واژگونی اتوبوس در جاده بجنورد ـ اسفراین با ۱۷ فوتی و مصدوم
2023-12-11T08:52:17+03:30
مدیرعامل هلال‌احمر خراسان شمالی گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور بجنورد به اسفراین در استان خراسان شمالی موجب مصدومیت ۱۷ سرنشین این وسیله نقلیه شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)