میرنیوز

دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر

 دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر 2024-02-26T06:01:28+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله رئیسی نامزد ششمین مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه خراسان جنوبی ‌در سفری غیر‌رسمی میهمان مردم استان بود و با جمعی از نخبگان دیدار کرد.

دولت و شما مظلوم واقع شده‌اید

در این نشست  مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند با بیان اینکه امروز در نظام یکپارچگی داریم گفت: سه قوه با هم در راستای منافع نظام و انقلاب اسلامی همسو هستند و معاندین و مزدوران داخلی همین را بر نمی‌تابند.

 سید محمدحسین زینلی افزود: اگر امروز معاندین اینهمه بر علیه حاکمیت سفسطه می کنند همان جریمه وحدتی است که شماها با درایت خود ایجاد کرده اید.

وی گفت: تقاضا می‌کنم در گماردن نیروهای همسو با انقلاب به یکی از وزارتخانه ها یا حوزه ریاست جمهوری دستور دهید نقش مدیران در بهبود کارآمدی و کارایی دستگاه ها را بررسی کنند.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند افزود: هر جا مدیری به نظام معتقدتر بوده آن واحد فعال تر و بهتر بوده است اما غصه می‌خوریم زیر سقف نظام جمهوری اسلامی کسانی هستند که همسویی لازم را ندارند و دولت و شما مظلوم واقع شده اید.

وی با بیان اینکه خیلی بهتر از این می توان کار کند گفت: مقام معظم رهبری فرمودند جهاد تبیین بر ما فرض است، هفته ای دو یا سه نوبت در کویر تایر بازدید داریم و خدمات نظام را با افتخار تشریح می کنم.

زینلی اضافه کرد: برخی می گویند نمی توان کار کرد در حالیکه دروغ می گویند، ما هم در همین زیست بوم کار می کنیم چرا برخی نمی توانند.

وی خطاب به آیت الله رئیسی افزود: گواه می‌کنم در دولت شما با تمام کاستی هایی که وجود دارد آرزوی دیرینه بسیار بزرگی که در دل همه مردم وجود داشت و هیچ دولتی جرات نداشت سراغ آن برود با شهامت انجام شد و متاسفانه رسانه ها حتی رسانه های وابسته به دولت نتوانستند این کار بزرگ و تاریخی را برای مردم تشریح کنند.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند بیان کرد: وقتی مملکت بگونه ای تاراج می شد و ارز چهار هزار و 200 تومانی با لایه های مختلف بود شما با شهامت خود این کار را در دولت اول‌تان انجام دادید کار بزرگی که هیچوقت در صفحه تاریخ و ذهن ها محو نخواهد شد.

وی اظهار کرد: گرچه در لایحه بودجه و بحث مالیات برخی رسانه ها جنجال ایجاد می کنند اما بنده به عنوان یک فعال بخش اقتصادی گواهی می کنم، همه هم می دانید در سال 1401 پنج درصد و سال 1402 هفت درصد از مالیات واحدهای صنعتی و اقتصادی کم کردید.

زینلی ادامه داد: اگر در حوزه های سفته بازی لایه های پنهان اقتصادی که واقعا خون ملت را می مکند مالیات افزایش دادید چکار باید می کردید همین کار درستی بود که انجام دادید و معاندین هم روی کارهای درشت دست می گذارند و همان را به عنوان یک ضدارزش در جامعه و اذهان مردم جا می اندازند.

وی افزود: متاسفم اعلام کنم که دولت مظلوم است معظم له فرمودند جهاد تبیین، جای آن کجاست چرا جای آن در نظام اجرایی کشور خالی است.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند عنوان کرد: طرح رتبه بندی معلمان بیش از 20 سال است که دولت ها و وزرا در رسانه ها بیان می کنند که در این دولت انجام شد، در طول تاریخ کشور در شرق کشور فریاد العطش و تشنگی بلند بوده است و افراد زیادی از منطقه ما نهبندان، سربیشه، بیرجند، قاین به مشهد و شمال کشور رفته اند که حتی آنجا نماینده مجلس تعیین می کنند.

وی گفت: طرح آبرسانی از دریای عمان به عنوان شاید بزرگترین طرح عمرانی کشور در دولت شما کلنگ زنی شد و در حال اجرا است، همچنین ره آهن به عنوان یک آروزی بزرگ مردم شرق کشور در این دولت عملیاتی شد.

زینلی با تاکید بر اینکه در بخش های اقتصادی ثبات مدیریت نیست تصریح کرد: چند مدیر در حوزه شستا عوض کردید؟ در هلدینگامید وابسته به بانک سپه که خودم کار می‌ کنم و بخش اعظمی از سنگ کشور را اداره می کند طول عمر مدیران آن 6 ماه یا 20 روز است.

وی بیان کرد: برخی واحدها تنش و مشکل کارگری دارند اما واحدهایی هم هستند که در طول 30 سال یک روز یا حتی یک ساعت هم تشنج اعتصاب کارگری نداشته اند پس با گماردن نیروهای کارآمد و معتقد به نظام می شود، نفوذ در برخی لایه های وزارتخانه ها دیده می شود که برخی نمی خواهند کار انجام دهند و این از جمله مسئولیت های دولت است.

مدیرعامل کارخانه کویر تایر بیرجند افزود: علاوه بر طرح هایی که در سطح ملی برای استان پیگیری شده است در سفر قبلی هیات دولت به بیرجند عملیات اجرایی طرح بزرگی با دستور رئیس جمهور در کارخانه کویر تایر آغاز شد که  11 هزار میلیارد تومان یا 230 میلیون دلار در کویر تایر سرمایه گذاری انجام خواهد شد که از این باب شاکر خدمات دولت هستیم.

وی در خطاب به آیت الله رئیسی به عنوان نماینده این استان و به عنوان یک شخصیت دغدغه مند و اثرگذار بر فضای فرهنگی و سیاسی  کشور و استان است گفت: تربیت کارگزار اسلامی در استان ما درگیر معضلات فراوانی است.

نظام  آموزشی و دانشگاهی امروز ‌منفعلانه است

نماینده بانوان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی تصریح کرد: اولا نظام  آموزشی و دانشگاهی امروز در بسیاری از  موارد ساختاری  منفعلانه است که به دانشجو در خانه دومش  جرات کنش و اعتراض نمی دهد ، سرکوب کردن نهادهای مطالبه گر مثل شوراهای صنفی وزرات بهداشت و ممنوعیت ایجاد رسانه برای آنها آیا راه حل برای اوضاع نابسامان برخی از شوراها بود؟

وی ادامه داد: برخوردهای بسته در مجموعه های آموزش عالی از سوی مسوولان مختلف فضا را برای تربیت کنشگر موثر در حل مسائل کشور خواهد بست و تیم حرکت را در نطفه خفه می کند ، نهادهای امنیتی در استان متاسفانه تحمل کوچکترین  جریان های مطالبه گری و بعضا تخصصی در دانشگاه ها را ندارند و گاها  کوچک‌ترین حرکات دانشجویی در فضاهای دانشجویی استان با برخوردهای امنیتی مواجه می شوند.

رحیمی افزود: نخبگان این استان حتی بعد از ورود به فضای خدمت به نظام مقدسمان به دلیل عدم بلوغ فضاهای سیاسی و انسداد فضا بوسیله احزاب نابالغ استان  و دروغ های غیر رسمی، در فضای سیاسی استان اجازه ورود جدی به فضای انتخابات استان را ندارند و در سایه آنان کمتر دیده می شوند.

وی ادامه داد: از طرفی با فضای سیاسی موجود نحبگان ما راهی  جزو خدمت در سایر مناصب کشور را ندارند، مسئله خروج نخبگان و نبود بکارگیری آنان  در استان چیست؟ ما احساس می‌کنیم که در خراسان جنوبی دچار یک انسداد سیاسی هستیم، البته بدون شک گره در نهایت به دست نخبگان و جوانان مستقل همین استان گشوده خواهد شد.

نماینده بانوان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی اضافه کرد: ساختار رسمی اسلامی ایران چه سازکاری برای تربیت  کارگزار دارد؟ نبود نیروی الگوی نظری و علمی در این ساختار ما را به نقطه‌ای رسانده است که بسیاری  از افراد از منصب‌ها کنار می‌روند.

وی گفت: لذا انتظار می‌رود که مجلس خبرگان در مرکزیت حراست در انگیزه‌های انقلابی  با نظر رهنمودهای رهبر انقلاب گردد، این مرکز محوری نیاز است تا به عنوان یک هیاتی اندیشه ورز در مجلس  شورای اسلامی باشد تا با نگاه کلان در مسیر انقلاب  قرار گیرد و مطالبات خود را از تمام نهادهای کشور دنبال کند چرا که یک چیزی به عنوان مطالبه عمومی شود به گفتمان  مبدل گردد حتما به اجرا نزدیک‌تر خواهد شد.

تغییر رویه و جهادی عمل کردن ‌تحولات قابل توجهی  رقم زد‌

فعال اجتماعی خراسان جنوبی و از بانوان تاثیرگزار خراسان جنوبی در خطاب به آیت الله رئیسی گفت: حافظه تاریخی مردم خراسان جنوبی پر از خاطرات روشن از توجه حضرتعالی به رفع محرومیت از این خطه از کشور است.

فرشته اسدزاده افزود: در طول 2 سال رئیس جمهوری و 2 دوره نماینده خبرگان رهبری حضرتعالی، سهولت در تحقق خواسته‌های بسیاری از مردم استان و احقاق  حق مردم مخصوصا در  زمینه مسائل قضایی رقم خورد و بعد هم  حمایت‌های حضرتعالی را در زمان  مسئولیت در تولیت آستان قدس رضوی را به خوبی به خاطر داریم.

وی عنوان کرد: تغییر رویه و جهادی عمل کردن حضرتعالی در صدر  قوه مجریه تحولات قابل توجهی  رقم زده‌است و در سفرهای استانی هم  شما رویکردهای قابل تاملی داشتید که از جمله آن توجه ویژه به حوزه علمیه، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاهی و تسهیلات قابل قبولی که در اختیار نخبگان قرار گرفت که البته برخی موارد با مشکلاتی از سوی بانک‌ها مواجه شده ‌اند که نیازمند توجه دولت هستند.

 وی با اشاره به مشکلات بانوان سرپرست خانوار استان و لزوم توانمندسازی آنان، گفت: پارک‌های بانوان و خوابگاه‌های متاهلی در مصوبات استانی قرار گرفت و ما خواستار استمرار توجه ویژه هستیم.

انتصاب بانوان در شورای عالی تصمیم گیری در دولت سیزدهم

فعال اجتماعی خراسان جنوبی عنوان کرد: اختصاص یک درصد اعتبارات دستگاه‌های اجرایی  به برنامه‌های حوزه زنان و خانواده قابل توجه بود که البته امیدوار هستیم که اینها ادامه دار باشد.

رحیمی گفت: انتصاب بانوان در شورای عالی تصمیم گیری در دولت سیزدهم، ارتقای جایگاه‌های اجرایی بانوان در دستگاه‌ها و وزارت‌خانه‌ها در  سطح حضور در رده‌های تصمیم گیر و تصمیم ساز، پوشش بیمه اجتماعی بانوان روستایی دارای سه فرزند و پوشش 100 درصدی بیمه درمان ناباوری از اقدامات شاخص دولت سیزدهم است که با تدبیر ارزشمند حضرتعالی رقم خورده‌ است.

وی با تاکید بر حضور حداکثری تمام مردم کشور در انتخابات پیش‌رو، افزود: امسال به صورت ویژه دوربین‌های همه دنیا به سمت خراسان جنوبی است چرا که انتخابات خبرگان رهبری متفاوت  از سال‌های قبل است.

دستور دهید خط پروازی چارتری توسط سرمایه گذاران محقق شود

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی هم گفت: این استان در طرح نهضت ملی مسکن در کشور رتبه نخست را دارد استانی که شعار یکسال و نیم پیش شما را الان علنی کرده است یعنی پای کار آمده ایم.

مقری افزود: این روحیه به مدیران شما در حوزه عمرانی خراسان جنوبی تسری پیدا کرد و چپ، راست، وسط، میانه، اصلاح طلب، غیر اصلاح طلب، اصولگرا، معتدل و همه پای شعار ساخت چهار میلیون مسکن ملی آمدند و با مدیریت استاندار اتفاقات خیلی جالبی رخ داد.

وی اظهار کرد: برخی عوام می‌گویند در زعفرانیه بیرجند مانند قارچ واحد احداث می شود، هر چند وقت یکبار با حضور استاندار خراسان جنوبی در محل کارگاه نهضت ملی مسکن جلسه شورای مسکن برگزار می شود.

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی با بیان اینکه از طرح نهضت ملی مسکن 17 استان کشور بازدید کردیم یکی از درخواست های ما کاهش هزینه‌ها است، اظهار کرد: به زودی 2 هزار و 72 واحد در بیرجند در کمتر از 18 ماه تحویل مردم خواهد شد.

وی تصریح کرد: تامین اجتماعی به متقاضیان اعلام کرده باید برای این واحدها 70 میلیون تومان هزینه پرداخت کنند که این علاوه بر آن چیزی است که در ماده پنج قانون کارگران ساختمانی دیده شده است که این درخواست مکتوب تحویل رئیس جمهور می شود.

مقری با اشاره به باندهای دوم جاده های استان عنوان کرد: 270 کیلومتر باند دوم به بهره برداری رسیده و 540 کیلومتر در حال اجرا است.

وی گفت: از مجلس ششم تاکنون از طرح انتقال آب گفته می شد که اتفاق عجیبی که به یمن حضور آیت الله رئیسی صورت گرفت شایسته تقدیر است چون آرزوی مردم تحقق پیدا می کند و آب دریای خلیج فارس و دریای عمان به سمت استان ما می آید.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی قانون کرده بود آب از دریای عمان تا زاهدان منتقل شود که با دستور آیت الله رئیسی آب به استان خراسان جنوبی منتقل خواهد شد، بر مردم است که از فرصت حضور آیت الله رئیسی استفاده کرده و با همدلی و همراهی کت سیاست و جا به جایی مدیر را بیرون بیاوریم و پشت سر ایشان ایستاده و آنچه در استان عقب مانده را محقق کنیم.

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی با اشار به اجرای عملیات خط راه آهن شرق کشور با اعتبار 18 هزار میلیارد تومان تصریح کرد: سومین سفر هیات دولت در دور اول به خراسان جنوبی بود که شنیده ایم 90 درصد قول های این سفر عملیاتی شده است.

وی خواستار تخصیص اعتبار مصوبات سفر دوم دولت به خراسان جنوبی در زمینه باندهای دوم شد و گفت: بسیاری از پیمانکاران بومی استان در جاده نهبندان مشغول به کار هستند و مطالبات پیمانکاران 700 میلیون تومان است که انتظار دارند حتی در غالب خط اعتباری ولو وام اعتبار به استان تعلق بگیرد تا پروژه ها با قدرت بیشتری پیش برده شود.

مقری بیان کرد: یکی از قول های سفر دوم هیات دولت به استان خراسان جنوبی در خصوص پروازهای استان بود که خواهش داریم دستور دهید این مهم در میان مدت تسریع شود در کوتاه مدت نیز سرمایه گذاران استان برای چارتر کردن یکسری پروازها اعلام آمادگی کرده اند.

وی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی دستور داده فعلا در کشور پرواز چارتر نباشد که خواهش داریم برای استان دستور دهید خط پروازی چارتری توسط سرمایه گذاران محقق شود.

نماینده فعالان حوزه عمرانی خراسان جنوبی یادآور شد: راه پیشرفت استان از وجود آیت الله رئیسی به عنوان رئیس دستگاه اجرایی کشور می گذرد لذا خواهش من از مردم، فعالان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، عمرانی این است که پای کار آمده و استان را از این محرومیت نجات دهیم.

وی گفت: خراسان جنوبی ته خط گاز قرار دارد که با دستور رئیس جمهور، پروژه انتقال گاز دشتک – زابل در فاز اجرا قرار گرفت که در کنار پروژه راه آهن و طرح انتقال آب ، پروژه عظیمی است.

مقری با اشاره به مطالبات پیمانکاران استان افزود: در این زمینه از رئیس جمهور انتظار مساعدت داریم که امیداوریم برای پرداخت آن دستور دهید.

فضای دانشجویی به دور از مطالبه‌گری نیست

نماینده بانوان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی هم در این نشست با اشاره اینکه فضای دانشجویی به دور از مطالبه‌گری نیست یادآور شد: بارها شنیده اید از مشکلات و موانع  متعدد پیش روی  استان مستعد ما برای حرکت به سمت پیشرفت و این گفتن ها و شنیدن ها اثر دارد و تحول واژه ای است که دیگر در بسیاری از زمینه ها در بحث  اجرایی شعار نیست، من نمی خواهیم از قصه پر غصه  حمل و نقل هوایی  استان بگویم که کماکان چالش مسیر  پیشرفت و سرمایه گذاری این استان تقریبا حل نشده  مانده است.

رحیمی ادامه داد: درد مناطق محروم و مستعد معدنی ما را بارها گفته اند و گفته ایم من می خواهم از مسیری بگویم که باید خروجی طبیعی اش کاظم آشتیانی، دیالمه و رجایی باشد اما در بسیاری از اوقات به آن مقصدی که باید نمی رسد و اگر می رسد آن ثمرات تربیت اسلامی در استان ما بیگانه می شود و این مسیر با اهمیت و شخصیت های اسلامی و انقلابی به سر منزل مقصود نمی رسند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند

 اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند
2024-04-14T14:39:26+03:30
شهرداری بیرجند در پی گلایه‌مندی مردم از سد معبر دستفروشان در شهر اعلام کرد: فقط اجازه جمع آوری دارد که اقدامی بازدارنده نیست و حق پلمب اصناف متخلف با سایر د...

تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس

 تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس
2024-04-14T14:12:13+03:30
درحالی که دست اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان اصفهان همچنان ادامه دارد، فرماندار استهبان درخصوص تخلفات صورت گرفته در این محوطه گفت: طی یکی دو هفته آیند...

دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار

 دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار
2024-04-14T13:45:59+03:30
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: طی شش ماه گذشته بیش از ۵.۱ میلیون لیتر فراورده‌های نفتی، ۲۵ تن مواد خوراکی، ۲۹ هزار قلم انواع لوازم خانگی آشپزخان...

کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه

 کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه
2024-04-14T13:32:41+03:30
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان در بندر عسلویه خبر داد و گفت: این شناور بیش از ۱۰۲ هزار لیتر سوخت گا...

مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران

 مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران
2024-04-14T13:32:40+03:30
رییس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران با اشاره به مهاجرت پرندگان تابستان‌گذران به مازندران گفت: هر سالهه بیش از یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران وارد مازن...

حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل

 حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:59:17+03:30
مرجع تقلید شیعیان از پاسخ کوبنده ایران و گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود

 انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود
2024-04-14T11:46:54+03:30
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتقام سپاه پاسداران از رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته تنها شبی بود که مردم فلسطین با آرامش خوابیدند و این نشان می‌ده...

دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود

 دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود
2024-04-14T11:46:53+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: با همکاری دستگاه قضا هرگونه دپوی چوب آلات زیر ذره بین ماموران یگان حفاظت قرار دارد.

حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست

 حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست
2024-04-14T11:46:53+03:30
نماینده مردم  خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرب‌شست شب گذشته به رژیم جعلی صهیونیستی، در کنار حملات جبهه مقاومت که هیمنه گنبد آهنین پوشالی را در ه...

جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش

 جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش
2024-04-14T11:05:38+03:30
رقابت‌های جهانی تکواندو و مچ‌اندازی قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان در سالن چندمنظوره المپیک جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:05:38+03:30
مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به خیابان آمدند.

پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان

 پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان
2024-04-14T11:05:37+03:30
مدیرکل هواشناسی لرستان از صدور هشدار زرد هواشناسی و رگبار برف در ارتفاعات خبر داد.

توزیع ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران لرستان

 توزیع ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران لرستان
2024-04-14T11:05:36+03:30
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از توزیع حدود ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران این استان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

انتخابات دور دوم زنجان، طارم و خدابنده نیمه‌الکترونیکی است

 انتخابات دور دوم زنجان، طارم و خدابنده نیمه‌الکترونیکی است
2024-04-14T11:05:36+03:30
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با اشاره به دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: این مرحله از انتخابات در ۲ حوزه انتخابیه زنجان- طارم و خدا...

هواشناسی هشدار داد؛ سرمازدگی در کمین باغات استان سمنان

 هواشناسی هشدار داد؛ سرمازدگی در کمین باغات استان سمنان
2024-04-14T11:05:36+03:30
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای بخش کشاورزی این استان گفت: احتمال خسارت ناشی از ریزش تگرگ وجود دارد و کشاورزان باید در این زمینه تمهیدا...

وزارت نفت برای جمع‌آوری فاضلاب ‌جزیره خارگ ‌پای کار بیاید

 وزارت نفت برای جمع‌آوری فاضلاب ‌جزیره خارگ ‌پای کار بیاید
2024-04-14T11:05:36+03:30
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان گفت: تاکنون اراده جدی برای ساماندهی وضعیت آبرسانی، توزیع آب شرب و جمع‌آوری فاضلاب در جزیره خارگ دیده نمی‌شود و امید ...

سرریز ‌فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل به قره‌سو

 سرریز ‌فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل به قره‌سو
2024-04-14T11:05:35+03:30
رودخانه قره‌سو در شهرستان نمین این روزها با سرریز شدن فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل، آلوده به فاضلاب شده است.

خبر ‌وزیر کشور از احداث ۱۶۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان

 خبر ‌وزیر کشور از احداث ۱۶۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان
2024-04-14T11:05:35+03:30
وزیر کشور با اشاره به اینکه تخصیص های بودجه ای که در بحث آموزش به استان داده شده است، گفت: در حال حاضر نیز احداث یک هزار و ۶۰۰ کلاس درس در دستور کار قرار دا...

قدردانی علمای اهل سنت خراسان شمالی از عملیات «وعده صادق»

 قدردانی علمای اهل سنت خراسان شمالی از عملیات «وعده صادق»
2024-04-14T11:05:35+03:30
جامعه روحانیون اهل سنت خراسان شمالی ضمن ابراز شادمانی و خرسندی در پی حملات هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اسرائیل جنایتکار و گرفتن انتقام خون پاک سردا...

پهلودهی ‌۲۵۰۰ فروند شناور کانتینری در بندر شهید رجایی

 پهلودهی ‌۲۵۰۰ فروند شناور کانتینری در بندر شهید رجایی
2024-04-14T11:05:34+03:30
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش ۱۱ درصدی عملیات کانتینری بندر شهید رجایی و گفت: با وجود شرایط متاثر از تحریم‌ها با اتکا بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها...

قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد

 قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد
2024-04-14T11:05:34+03:30
علمای برجسته اهل‌سنت استان کردستان از حملات گسترده سپاه ‌علیه اسرئیل قدردانی کردند و این اقدام را باعث خوشحالی نه تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام عنوان کردند.

اختصاصی| حمایت جبهه ایستادگی ایران اسلامی زنجان از لیست شورای ائتلاف

 اختصاصی| حمایت جبهه ایستادگی ایران اسلامی زنجان از لیست شورای ائتلاف
2024-02-26T06:01:30+03:30
دبیر جبهه ایستادگی ایران اسلامی در استان زنجان اعلام کرد که این جبهه از نامزدهای منتخب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حمایت خود را اعلام می‌کند.

رئیس دیوان عدالت اداری: قوه قضائیه ‌استقلال وکلا را در هر زمان به رسمیت می‌شناسد

 رئیس دیوان عدالت اداری: قوه قضائیه ‌استقلال وکلا را در هر زمان به رسمیت می‌شناسد
2024-02-26T06:01:30+03:30
رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: عقل و قانون حکم می‌کند وکیل در جریان دادرسی با شجاعت از موکل و حق دفاع کند و این استقلال را قوه قضائیه در هر زمان به رسمیت ...

دستگیری اکرم لاهوری تروریست + جزئیات

 دستگیری اکرم لاهوری تروریست + جزئیات
2024-02-26T06:01:29+03:30
سخنگوی پلیس از دستگیری یک عضو "سپاه صحابه "در استان هرمزگان خبر داد.

لیست ‌شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در همدان + اسامی

 لیست ‌شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در همدان + اسامی
2024-02-26T06:01:29+03:30
لیست انتخاباتی شورای ائتلاف ‌استان همدان ‌برای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد + جزئیات

 محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد + جزئیات
2024-02-26T06:01:29+03:30
رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری یک محکوم مالی فراری با بیش از ۳۰ فقره محکومیت قطعی هنگام خروج از کشور خبر داد.

رئیسی: امیدواریم مجلس قوی برای پشتیبانی از مردم و ‌کمک به دولت تشکیل شود

 رئیسی: امیدواریم مجلس قوی برای پشتیبانی از مردم و ‌کمک به دولت تشکیل شود
2024-02-26T06:01:28+03:30
نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی بر اینکه شرکت در انتخابات عمل به حق و تکلیف است گفت: امیدواریم مجلسی قوی شکل بگیرد که هم پشتیبان...

رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"

 رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"
2024-02-24T08:54:53+03:30
در آستانه نیمه شعبان، از جدیدترین دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) زنجان رونمایی شد.

تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد

 تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد
2024-02-24T08:28:10+03:30
در دومین روز از رقابت‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، تشکیل ائتلاف بانوان کاندیدا و ائتلاف آبی با محوریت شرق اصفهان بیشتر از همه نظرها را به ...

تخریب یادگار ساسانیان در فسا/ نابودی تلِ قلعۀ پل فَسای شیراز همچنان دنباله دارد! + تصاویر‌

 تخریب یادگار ساسانیان در فسا/ نابودی تلِ قلعۀ پل فَسای شیراز همچنان دنباله دارد! + تصاویر‌
2024-02-24T08:28:10+03:30
کنشگر و پژوهشگر میراث فرهنگی و تاریخ ایران به حفاری‌های غیرمجاز گسترده و جاده کشی بر بلندای بر روی تلِ قلعۀ پل فَسا انتقاد کرده است.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)