میرنیوز

قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد

 قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد 2024-04-14T11:05:34+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و به شهادت رساندن فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، در نخستین ساعت بامداد امروز دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران با همراهی سایر نیروهای این نهاد انقلابی و مردمی، به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار صهیونیستی طی عملیات وعده صادق با رمز مقدس یا رسول الله (ص) با موفقیت اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار دادند.

ماموستا رستمی: حمله سپاه به اسرائیل مقتدرانه بود

ماموستا فایق رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبی با اشاره به حملات گسترده سپاه بر علیه اسرائیل، از این اقدام به‌جا و امیدبخش قدردانی کرد و اظهار داشت: واقعاً حمله ایران - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه اهداف مورد نظر در سرزمین اشغالی بسیار با شهامت، جسورانه و مقتدارنه بود.

وی افزود: حمله سپاه به اسرائیل نه تنها باعث دلخوشی و شادی ملت ایران بلکه جهان اسلام شد، واقعاً حتی غیرمسلمانان نیز از این اقدام خوشحال شدند چراکه این رژیم صهیونیستی بویی از انسانیت و بشریت نبرده و همه از جنایات آنان عاصی بودند.

امام جمعه سنندج با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه حمله به کنسولگری، همانند حمله به خاک ایران است، تصریح کرد: حقیتاً سپاه پاسداران پاسخ کوبنده‌ای به رژیم صهیونیستنی داد که همه از این اقدام قاطعانه تقدیر و تشکر می‌کنیم. سران مزدور صهیونیست بدانند در صورت کوچکترین تحرک و پاسخ این‌بار با خاک یکسان خواهند شد.

ماموستا رستمی تصریح کرد: دشمنان باید بدانند که هر اقدامی که علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهند، با پاسخی کوبنده و پشیمان‌کننده مواجه می‌شوند.

ماموستا راستی: از پاسخ کوبنده سپاه تشکر می‌کنیم

ماموستا محمدامین راستی، عالم برجسته اهل‌سنت نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با قدردانی از حمله به‌جا سپاه به اسرائیل اظهار داشت: البته واقعاً وظیفه تمامی مسلمانان به ویژه دوستدارن و دلسوزان نظام این است که ابتدا از مقام معظم رهبری که دستور قاطع صادر فرمودند، تشکر کنند.

وی افزود: همه ما از عمل سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به دستور رهبر معظم انقلاب لبیک و عمل کردند و اقدامی قاطعانه بر علیه اسرائیل انجام دادند، صمیمانه تشکر می‌کنیم.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: این اقدام به موقع و معنادار سپاه پاسداران علیه صهیونیست‌ها، نشان‌دهنده استقلال، قدرت دفاعی و توان نظامی ایران اسلامی است که هر دشمنی دست از پا خطا کند، با پاسخ کوبنده مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه هر دشمن متجاوزی را به اشد مجازات تنبیه می‌کنیم، گفت: حقیقتاً امروز مردم کردستان از حملات نیروهای سپاه پاسداران به رژیم صهیونسیتی در پاسخ به جنایات و نسل‌کشی این رژیم محنوس و کودک‌کش در غزه و حمله به کنسولگری ایران در دمشق که باعث شهادت فرماندهان عزیزمان شد، خوشحال هستند.

ماموستا راستی عنوان کرد: از پاسخ کوبنده سپاه تشکر می‌کنیم، رژیم صهیونیستی ماه‌هاست که در غزه مشغول نسل‌کشی و خون ریختن مسلمانان بی‌گناه و مظلوم بوده و تاکنون حدود 35 هزار نفر را به شهادت رسانده است، اگر ریشه آنان خشکانده و نابود نشوند، در آینده نیز به فکر جنایات‌های دیگر خواهند بود.

عالم برجسته اهل‌سنت ابراز داشت: انسانیت، حریت و آزادی نزد رژیم صهیونیستی معنایی ندارد بلکه جنایات و خون ریختن برایشان در اولویت است و خداوند در قرآن فرموده که باید با آنان مقابله شود.

ماموستا شیرزادی: سپاه پاسخ دندان‌شکنی به اسرائیل داد

ماموستا مصطفی شیرزادی، عالم برجسته اهل‌سنت نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با قدردانی از حمله گسترده سپاه پاسداران بر علیه اسرائیل اظهار داشت: حقیقتاً سبزپوشان سپاه پاسخ دندان‌شکنی به استکبار جهانی و ظالمان عالم دادند و این باعث خوشحالی تمام ملت ایران شد.

وی افزود: البته حملات شب گذشته سپاه بر علیه اسرائیل تنها گوشه‌ای از تلافی و تقاص خون فرماندهان سپاه و مردم مظلوم غزه بود، باید رژیم صهیونیستی منتظر پاسخ‌های دیگر باشد. 

امام جمعه شهر مرزی مریوان تصریح کرد: حملات هدف‌دار، موفقیت‌آمیز و نقطه‌زن سپاه بر علیه اسرائیل باعث وحشت و فرارکردن سران مزدور آنان شد، سپاه با این حرکت به دنیا ثابت کرد که هر لحظه صلاح بداند نسبت به هر کشوری که کوچکترین تعرضی به خاک و نیروهای کشورمان داشته باشد، آتش‌بار بر سرشان حاضر و آنها را نابود خواهد کرد.

وی گفت بر خود فرض دانسته که از تلاش‌های شبانه‌روزی تک تک پاسداران عزیز انقلاب اسلامی و سپاه مقتدر در همه عرصه‌ها به ویژه در تقویت و اعتلای نام و جایگاه ایران اسلامی و انتقام خون به ناحق ریخته جمعی از فرماندهان عزیزمان و مردم مظلوم غزه که مسلمانان هستند، تشکر و قدردانی کنیم.

ماموستا شیرزادی با بیان اینکه صهیونیست به هیچ کسی رحم نمی‌کند، عنوان کرد: مسلمانان امت واحده هستند و حق برادری این است که وظیفه خود را نسبت به یکدیگر ادا کنیم که خوشبختانه در حمله اخیر گوشه‌ای از آن را دیدیم.

عالم برجسته اهل‌سنت ابراز داشت: از همه وجدان‌های بیدار و خبرنگاران خبرگزاری تسنیم کردستان که همواره دغدغه مردم و هم‌نوعان خود را دارند و به موقع نسبت به مسائل روز موضع گرفته و واقعیت‌ها را منعکس می‌کنند، تشکر می‌کنیم.

ماموستا خدایی: سپاه هیمنه پوشالی صهیونیست‌ها را درهم کوبید

ماموستا عبدالرحمن خدایی، عالم برجسته اهل‌سنت نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از حملات سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: حملات گسترده سپاه پاسداران به متجاوزان رژیم کودک‌کش اسرائیل کوبنده، قاطع و غرورآفرین بود و تنها گوشه‌ای از اقتدار جمهوری اسلامی در مقابل زورگویان عالم را به دنیا نشان داد.

وی افزود: در این نمایش خیره‌کننده سپاه پاسداران که به عنوان بخشی از تنبیه رژیم نامشروع و جنایت‌کار اسرائیل بود که با اصابت ده‌ها فروند موشک و پهپاد گوشمالی خوبی به سران مزدور صهیونیستی داد.

امام جمعه شهرستان بانه با بیان اینکه سپاه همیشه قهرمان و پیروز انقلاب اسلامی با حمله قاطعانه به اسرائیل هیمنه پوشالی صهیونیست‌ها را درهم کوبید، افزود: همه ما از این اقدام به موقع تشکر می‌کنیم.

ماموستا خدایی بیان کرد: ایران هرگز جنگ طلب‌نبوده و نیست، اما در صورت تهدید از سوی دشمن، پاسخ بسیار پشیمان‌کننده به آنان خواهد داد.

به گزارش تسنیم؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد یکشنبه از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد. در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

10 روز پس از حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق به عنوان بخشی از خاک کشورمان و به شهادت رسیدن هفت تن از فرماندهان سپاه و مستشاران نظامی و عدم واکنش صریح جامعه بین المللی به این اقدام غیرقانونی، بامداد یکشنبه 26 فروردین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک پهپاد و موشک به سوی سرزمین‌های اشغالی، اقدام به تنبیه این رژیم متجاوز کرد.

انتهای پیام/481/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر

 ‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر
2024-05-20T00:18:59+03:30
دیدار مهم و تاریخی روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در نقطه مرزی دو کشور در حاشیه رود ‌ارس آغاز شد.

بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور

 بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور
2024-05-20T00:18:58+03:30
با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تولیت آستان قدس رضوی، بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور با عنوان «بشری» در بیمارستان رضوی مشهد به به...

هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران

 هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران
2024-05-20T00:18:58+03:30
رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: امسال هدفگذاری رشد اقتصادی در بخش صنعت ۸ درصد، معدن ۱۳ درصد و تجارت ۲۳ درصد است.

اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان

 اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان
2024-05-20T00:18:58+03:30
وزیر نیرو با تشریح اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان گفت: سد قیزقلعه‌سی ‌نمادی از دوستی و مودت بین مردم دو کشور ایران و آذربا...

۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند

 ۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند
2024-05-20T00:18:58+03:30
معاون قوه قضائیه، گفت: در قانون جدید شوراهای حل اختلاف ۱۰ هزار نفر با اولویت اعضای شوراهای حل اختلاف به استخدام قوه قضائیه در خواهند آمد.

دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان

 دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سازمان اطلاعات فراجا از دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان خبر داد.

روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم

 روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم
2024-05-20T00:18:57+03:30
وزیر بهداشت جلوگیری از سقط جنین را یکی از موضوعات بسیار مهمی که در حال پیگیری است، عنوان ‌کرد و گفت: در این راستا گروه‌های مردمی نفس در تمامی استان‌ها راه‌ا...

افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان

 افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و آذربایجان افتتاح شد و سد خداآفرین نیز همزمان با افتتاح این سد به بهره‌برداری نهایی رسید.

اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران

 اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران
2024-05-20T00:18:56+03:30
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد ما و ۱۰ کشور دیگر به اسرائیل در وعده صادق کمک کردیم ولی با مشخص شدن ابعاد این عملیات، تعداد کشورها بیش...

سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل

 سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل
2024-05-20T00:18:56+03:30
برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است.

جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی

 جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی
2024-05-20T00:05:54+03:30
پس سانحه برای بالگرد رئیس جمهور بلافاصله جمعی از وزرا، فرمانده کل سپاه و معاونین رئیس جمهور به منطقه سانحه آمدند.

علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم

 علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم
2024-05-19T23:13:16+03:30
رئیس‌جمهور آذربایجان با بیان اینکه در حوزه مسائل بین‌الملل نظرات‌ ایران و آذربایجان بسیار به هم نزدیک است، گفت: در چارچوب همه سازمان‌های بین‌المللی از یکدیگ...

امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند

 امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند
2024-05-19T23:13:15+03:30
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ‌با بیان اینکه دشمن تغییر رویکرد داده و ما باید در جبهه دیگری آماده باشیم، گفت: در غزه هرشکلی از نقص حقوق بشر و جنایت جنگی ...

رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد

 رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد
2024-05-19T23:13:15+03:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد، گفت: اراده برای توسعه روابط در تمام حوزه‌ها بین دو کشور داریم.

همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد

 همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد
2024-05-19T23:13:14+03:30
مشهد کم‌آب بود و سدهایش خشک؛ سازمان هواشناسی پیام نجات آورد و به مشهدی‌ها مژده بارش‌های چندروزه داد؛ مشهد اما به‌قدری بی‌آبی چشیده بود که کسی مژده هواشناسی ...

وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم

 وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم
2024-05-19T23:13:14+03:30
وزیر کشور با ارائه گزارشی از وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رئیس جمهور گفت: دامنه دید در منطقه بسیار محدود است و به همین دلیل، نیروهای امدادی متاسفانه هنوز ب...

محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد

 محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی از شناسایی محل دقیق سانحه بالگرد خبر داد.

فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت

 فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان سپاه پس از سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، به منطقه رفتند.

اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند

 اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند
2024-04-14T14:39:26+03:30
شهرداری بیرجند در پی گلایه‌مندی مردم از سد معبر دستفروشان در شهر اعلام کرد: فقط اجازه جمع آوری دارد که اقدامی بازدارنده نیست و حق پلمب اصناف متخلف با سایر د...

تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس

 تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس
2024-04-14T14:12:13+03:30
درحالی که دست اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان اصفهان همچنان ادامه دارد، فرماندار استهبان درخصوص تخلفات صورت گرفته در این محوطه گفت: طی یکی دو هفته آیند...

دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار

 دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار
2024-04-14T13:45:59+03:30
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: طی شش ماه گذشته بیش از ۵.۱ میلیون لیتر فراورده‌های نفتی، ۲۵ تن مواد خوراکی، ۲۹ هزار قلم انواع لوازم خانگی آشپزخان...

کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه

 کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه
2024-04-14T13:32:41+03:30
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان در بندر عسلویه خبر داد و گفت: این شناور بیش از ۱۰۲ هزار لیتر سوخت گا...

مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران

 مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران
2024-04-14T13:32:40+03:30
رییس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران با اشاره به مهاجرت پرندگان تابستان‌گذران به مازندران گفت: هر سالهه بیش از یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران وارد مازن...

حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل

 حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:59:17+03:30
مرجع تقلید شیعیان از پاسخ کوبنده ایران و گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود

 انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود
2024-04-14T11:46:54+03:30
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتقام سپاه پاسداران از رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته تنها شبی بود که مردم فلسطین با آرامش خوابیدند و این نشان می‌ده...

دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود

 دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود
2024-04-14T11:46:53+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: با همکاری دستگاه قضا هرگونه دپوی چوب آلات زیر ذره بین ماموران یگان حفاظت قرار دارد.

حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست

 حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست
2024-04-14T11:46:53+03:30
نماینده مردم  خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرب‌شست شب گذشته به رژیم جعلی صهیونیستی، در کنار حملات جبهه مقاومت که هیمنه گنبد آهنین پوشالی را در ه...

جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش

 جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش
2024-04-14T11:05:38+03:30
رقابت‌های جهانی تکواندو و مچ‌اندازی قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان در سالن چندمنظوره المپیک جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:05:38+03:30
مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به خیابان آمدند.

پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان

 پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان
2024-04-14T11:05:37+03:30
مدیرکل هواشناسی لرستان از صدور هشدار زرد هواشناسی و رگبار برف در ارتفاعات خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)