میرنیوز

آیین تجلیل از ۱۴ دانشجوی حافظ قرآن کریم برگزار شد

آیین تجلیل از ۱۴ دانشجوی حافظ قرآن کریم برگزار شد 2021-07-20T17:07:03+04:30

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی حسینی مطلق، امروز، ۲۹ تیرماه در آیین تجلیل از حافظان کل قرآن مرکز قرآنی شهید شهریاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فردوسی که در تالار رودکی این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: حضرت محمد (ص) توصیه فرمودند: فَإِذَا الْتَبَسَتْ عَلَیْکُمُ الْفِتَنُ کَقِطَعِ اللَّیْلِ الْمُظْلِمِ فَعَلَیْکُمْ بِالْقُرْآنِ هرگاه فتنه‌ها مانند پاره‌های شب تاریک شما را دچار شبهه کرد به قرآن مراجعه کنید. بنابر این روایت هر وقت شبهه‌ها و آنچه دشمن در ذهن جوانان ایجاد می‌کند مانند پاره‌های شب رسوخ خواهد یافت به قرآن پناه ببرید. این روایت حال امروز ما را بیان می‌کند.

وی افزود: پناه بردن به کلام وحی، راه ساز و راه گشاست. کلیه علوم روی زمین روزی منسوخ یا مورد نقض قرار می‌گیرند برخی نظریه‌ها بعد از گذشت چندین سال خلافش ثابت می‌شود اما بزرگترین معجزه اسلام یعنی قرآن در همه دوران نجات دهنده انسان است.

آیین تجلیل از ۱۴ دانشجوی حافظ قرآن کریم برگزار شد

روز عرفه چکیده ماه رمضان است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد ادامه داد: خرسندیم که مرکز قرآنی شهید شهریاری به همت دانشجویان بنا شده و با تمام مشکلات این راه ادامه یافته و شخص بنده به همه افرادی که در این حوزه خدمت می‌کنند حسرت می‌خورم. امید است آثار این کار بر این دانشگاه، خانواده‌ها و نسل‌های بعد در دانشگاهی که افراد آن مدیران عالی کشور خواهند شد گذاشته شود.

حسینی مطلق با اشاره به مناسبت‌های پیش‌ رو و برکات عظیمی که در روایات ذکر شده افزود: نقل است از پیامبر اکرم(ص) که فرمودند: اگر ماه رمضان از فردی گذشت و شب‌های قدر از وی فوت شد امیدی برایش نیست تا اینکه  روز عرفه را درک کند. همه جا به دعا در شب توصیه شده اما تنها روزی که به دعا دعوت شده‌ایم روز عرفه است. روز عرفه خلاصه و چکیده برکت ماه مبارک رمضان است این روز ارتباط تنگاتنگی با سید الشهدا(ع) دارد.

وی عنوان کرد: در شهری زندگی می‌کنیم که همسایه امام رضا(ع) هستیم اما آنطور که باید و شاید از این چشمه معرفت استفاده نمی‌کنیم که امیدواریم خداوند توفیق بهره‌مندی از این همجواری را به ما عنایت کند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد افزود: امروز زیارت امام حسین و دعای عرفه وارد است و بر اساس روایات خداوند قبل از نظر به حجاج در عرفات به زائران امام حسین(ع) نظر می‌کند و هر کس توفیق حضور در این دو مکان را نداشت در هر جایی  که دستان خود را به درگاه الهی بلند کند مورد توجه حضرت باری تعالی قرار خواهد گرفت.

آیین تجلیل از ۱۴ دانشجوی حافظ قرآن کریم برگزار شد

دانشگاه فردوسی در حوزه فعالیت‌های فرهنگی خط دهنده است

در ادامه این مراسم حمیدرضا طاهری،معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد:  دانشگاه فردوسی مشهد یکی از پر افتخارآفرین دانشگاه‌های سطح کشور است در و برخی از شاخص‌ها جزو سه دانشگاه برتر ایران است.

وی با بیان اینکه «با نام دانشگاه‌ اذهان به سمت فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی می‌رود»، افزود: در حالیکه می‌توانم به جرات بگویم دانشگاه فردوسی مشهد در حوزه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی حرفی برای گفتن دارد و همیشه خط‌دهنده است.

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: طبیعی است دانشگاهی که در شهر مقدس مشهد و در کنار مضجع شریف امام رضا(ع) و در پایتخت معنوی است باید رویکرد قرآنی داشته باشد.

طاهری تصریح کرد: در خیلی از شاخص‌های فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی در واقع دانشگاه فردوسی حرفی برای گفتن دارد در حال حاضر حدود ۲۵ کانون فرهنگی، مذهبی، دینی و تربیتی، بیش از ۱۰۰ نشریه فعال، پنج تشکل اسلامی و بیش از ۶۵ انجمن علمی فعال داریم که از ۲۵ هزار دانشجوی این دانشگاه ۱۶ هزار دانشجو در این فعالیت‌ها شرکت دارند و گل سر سبد فعالیت‌های دانشگاه، فعالیت‌های قرآنی است و ما امروز باید بیش از پیش به آن بپردازیم.

وی اظهار کرد: همه دانشگاه‌های ایران سه هدف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی دارند لذا توجه به مسائل فرهنگی یک ضرورت است مخصوصا اینکه ما در دورانی هستیم که تمام قدرت‌های جهان اسلحه را کنار گذاشته و تهاجم فرهنگی را آغاز کردند تا ناامیدی را در بین جوانان ما ترویج دهند.

فضای دانشجویی امروز نیازمند فضای قرآنی و معنوی است

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد خاطر نشان کرد: خوشبختانه در دانشگاه فردوسی مشهد با راهبری خوبی که همیشه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دارند و با هماهنگی بین معاونت فرهنگی و اجتماعی و دفتر نهاد نمایندگی هست در حوزه علوم اسلامی و قرآنی سه نگین خوب داریم. یکی مرکز قرآنی شهید شهریاری است که با همه مشکلاتی که در این مسیر بوده حافظان برجسته‌ای را تقدیم جامعه کرده‌اند. دومین بخشی که در حوزه قرآنی فعال است کانون قرآنی است که این دو مجموعه می‌توانند در رشد فضای قرآنی دانشگاه تاثیرگذار باشند. سومین بخش به عنوان نگین فعالیت‌های فرهنگی، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان شهید بهشتی است.

وی عنوان کرد: فضای دانشجویی امروز بیش از همه به فضای قرآنی و معنوی نیاز دارد که این سه بخش می‌تواند این فضا را در دانشگاه ایجاد کند. تهاجم فرهنگی در فضای مجازی بسیار بالاست و هر چه ما در این زمینه‌ها تلاش کنیم در آینده نتیجه خوبی خواهیم دید.

آیین تجلیل از ۱۴ دانشجوی حافظ قرآن کریم برگزار شد

تدبر در مفاهیم، دغدغه ماست

در ادامه حمیده دانشفر، مسئول بانوان مرکز قرآنی «شهید شهریاری» نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) فرمود: هر کس که خداوند نعمت حفظ قرآن را به او عطا کند و گمان کند نعمتی بالاتر از آن هم وجود دارد با فضیلت‌ترین نعمت خداوند را کوچک شمرده است.

وی افزود: طرح حفظ قرآن دانشجویی از سال ۸۵ در کنار تحصیل آغاز شد.مرکز حفظ قرآن شهید شهریاری با هدف اجرای طرح حفظ قرآن دانشجویی در سال ۹۳ به برکت قرآن و با همکاری نهاد نمایندگی راه‌اندازی شد. از آن سال دوره‌های تخصصی حفظ ۳ و ۵ ساله اجرا و بعد از آن دوره‌های قرائت از رواخوانی تا صوت و لحن نیز برگزار شد و قرار شد با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی برای افرادی که این دوره‌ها را می‌گذرانند مدرک معتبر را ارائه کنیم.

مسئول بانوان مرکز قرآنی «شهید شهریاری» نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد تصریح کرد: در کنار حفظ و قرائت، تدبر در مفاهیم هم دغدغه ما بود و ما نیز معتقد هستیم قرآن باید در زندگی کاربردی شود لذا به طور پراکنده دوره‌های تدبر در قرآن را داشتیم.

وی ادامه داد: هر ترم بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر ثبت نام داشتیم. موسسه در ایام کرونا تعطیل نشد و در فضای مجازی این کلاس‌ها برگزار شد و دروه‌های حفظ، قرائت و تدبر در قرآن را داریم که در حال حاضر نیز از کل کشور در کلاس‌های مجازی ما شرکت می‌کنند.

دانشفر با اشاره به اینکه « اکنون با توجه به برگزاری کلاس مجازی به مرکز جامع قرآنی در سطح کشور تبدیل شده‌ایم»، اظهار کرد: حاصل اولین دوره سه ساله که از سال ۹۳ آغاز شد در سال ۹۷ با تربیت حافظان قرآن کریم به بار نشست. در سال‌های بعد نیز حافظان زیادی تربیت شدند که تعداد ۱۴ نفر حافظ کل قرآن هستند. همچنین با همکاری مجمع مدارس دانشجویی تهران که یک گروه بسیار قوی در تدبر قرآن هستند دوره‌های ترمی تدبر در قرآن را برگزار می‌کنیم  که در کلاس مجازی ۱۷۰ نفر شرکت کرده‌اند و در حال برگزاری است.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

«خلاء» بزرگ المپیک و دیگ جوشانی که سرد شد/ دویدن در جعبه خالی!

«خلاء» بزرگ المپیک و دیگ جوشانی که سرد شد/ دویدن در جعبه خالی!
2021-07-30T05:29:34+04:30
هر چند برگزاری مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره بازیهای المپیک بدون حضور تماشاگران جذابیت های مراسم را کاهش داده بود اما شروع مسابقات دوومیدانی «خلا» بزرگ را ب...

فصیحی: از رکوردم راضی نبودم/ امیدوارم به نیمه نهایی صعود کنم

فصیحی: از رکوردم راضی نبودم/ امیدوارم به نیمه نهایی صعود کنم
2021-07-30T04:36:23+04:30
تنها بانوی دونده ایران در المپیک پس از صعود به جدول اصلی مسابقات گفت: برگزاری مسابقه در صبح باعث شد تا از رکوردم راضی نباشم اما امیدوارم بتوانم به مرحله نیمه...

پایان کار بانوی قایقران ایران با کسب جایگاه یازدهم المپیک

پایان کار بانوی قایقران ایران با کسب جایگاه یازدهم المپیک
2021-07-30T04:36:23+04:30
نازنین ملایی با کسب جایگاه یازدهم به کار خود در مسابقات روئینگ قایقرانی بازی های المپیک پایان داد.

فرزانه فصیحی به جدول اصلی صعود کرد/ شروع خوب بانوی دونده ایران

فرزانه فصیحی به جدول اصلی صعود کرد/ شروع خوب بانوی دونده ایران
2021-07-30T04:22:55+04:30
بانوی دونده ایران در مرحله پیش مقدماتی مقدماتی دو ۱۰۰ با ثبت رکوردی قابل قبول به عنوان نفر اول گروه خود راهی مرحله بعدی مسابقات دوومیدانی سی و دومین دوره باز...

فردا بازی سختی داریم/ یکسری عوامل مانع دستیابی ما به حقمان شد

فردا بازی سختی داریم/ یکسری عوامل مانع دستیابی ما به حقمان شد
2021-07-29T22:49:44+04:30
سیرجان - سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: بازی فردا برابر نساجی مازندران سخت‌ترین دیدار این فصل برای گل گهر است.

تونل البرز منطقه برفگیر محور تهران-شمال را دور می‌زند

تونل البرز منطقه برفگیر محور تهران-شمال را دور می‌زند
2021-07-29T21:42:55+04:30
کرج - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: گردنه‌های ورودی به تونل البرز برف‌گیر نیستند و طول آن باعث شد است تا مردم در یک ایمنی کامل بدون برخورد با برف و کولاک مسی...

بهره‌برداری از باند اول منطقه ۲ آزادراه تهران - شمال در سال ۱۴۰۱

بهره‌برداری از باند اول منطقه ۲ آزادراه تهران - شمال در سال ۱۴۰۱
2021-07-29T21:42:55+04:30
کرج - مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - شمال گفت: امیدواریم با تأمین منابع مالی بتوانیم در سال ۱۴۰۱ از باند اول منطقه ۲ این آزادراه بهره‌برداری کنیم.

رئیس کل دادگستری استان خوزستان: تعداد دیگری از بازداشت‌شدگان اعتراضات خوزستان آزاد شدند‌

 رئیس کل دادگستری استان خوزستان: تعداد دیگری از بازداشت‌شدگان اعتراضات خوزستان آزاد شدند‌
2021-07-29T21:09:26+04:30
گروه استان‌ها ـ رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: اعتراضات مردم باید شنیده شود و عده‌ای در این زمینه اعتراض کردند و در این شرایط تعدادی نیز بازداشت شدند که دستگ...

ارادت به ساحت امیرالمؤمنین (ع) در ولایتمداری و اخلاص خلاصه می‌شود

ارادت به ساحت امیرالمؤمنین (ع) در ولایتمداری و اخلاص خلاصه می‌شود
2021-07-29T19:56:20+04:30
نمین - مراسم عید غدیر خم با حضور عموم مردم و مسئولان شهرستانی در میدان اصلی و مقابل مسجد جامع شهرستان نمین برگزار و واقعه غدیر برای حاضران بازخوانی شد.

اینجا تنها عشایر یکجانشین دنیا زندگی می‌کنند

اینجا تنها عشایر یکجانشین دنیا زندگی می‌کنند
2021-07-29T19:19:18+04:30
رئیس اداره میراث فرهنگی پاوه به شیوه هه‌وار نشینی(کوچ نشینی) مردم هورامان اشاره کرد و گفت: در روستاهای این منطقه تنها عشایر یکجانشین دنیا را می توانید ببینید.

تابلوی نقاشی 165 ساله غدیری در موزه حرم حضرت معصومه

تابلوی نقاشی 165 ساله غدیری در موزه حرم حضرت معصومه
2021-07-29T19:06:01+04:30
یکی از آثار مربوط به واقعه غدیر خم که در موزه حرم مطهر حضرت معصومه (س) وجود دارد تابلو «شبیه واقعه غدیر» با قدمت 165 سال است که در آن چهره‌های نورانی از اصحا...

باران تابستانه گیلان تا یکشنبه ادامه دارد/ ثبت رکورد ۹۸.۵ میلیمتری

باران تابستانه گیلان تا یکشنبه ادامه دارد/ ثبت رکورد ۹۸.۵ میلیمتری
2021-07-29T19:05:59+04:30
مدیرکل هواشناسی گیلان، از ثبت رکورد بارش ۹۸.۵ میلیمتری در سیاهکل طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد و اضافه کرد: تا اوایل هفته آینده به تناوب ابرناکی، مه آلود بودن هوا...

وقوع موج سنگین کرونا در جنوب غرب خوزستان

وقوع موج سنگین کرونا در جنوب غرب خوزستان
2021-07-29T19:05:59+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از وقوع موج سنگین شیوع کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

طرح شتابزده صیانت از فضای مجازی / هدایت این فضا برای زیرزمینی شدن

طرح شتابزده صیانت از فضای مجازی / هدایت این فضا برای زیرزمینی شدن
2021-07-29T19:05:59+04:30
نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی، گفت: به دلایل مختلف، معتقد هستم طرح صیانت از فضای مجازی شتابزده مطرح شده است.

برنامه ورزشکاران ایران در هفتمین روز المپیک/ دونده‌ها وارد می‌شوند

برنامه ورزشکاران ایران در هفتمین روز المپیک/ دونده‌ها وارد می‌شوند
2021-07-29T18:09:41+04:30
هفتمین روز از سی و دومین دوره بازیهای المپیک فردا جمعه با شروع مسابقات دوومیدانی و ادامه رقابت های والیبال و تیراندازی پیگیری می شود.

وزیر اطلاعات با مراجع تقلید دیدار کرد+ تصاویر

 وزیر اطلاعات با مراجع تقلید دیدار کرد+ تصاویر
2021-07-29T16:56:01+04:30
گروه استان‌ها ـ وزیر اطلاعات همزمان با روز عید سعید غدیر خم با جمعی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.

شناسایی منشاء تخلیه فاضلاب و تلفات آبزیان در عسلویه

شناسایی منشاء تخلیه فاضلاب و تلفات آبزیان در عسلویه
2021-07-29T16:39:20+04:30
در پی تخلیه فاضلاب هیدروکربنی به کانال منتهی به تالاب نای بند و جنگل حرا و تلفات ماهی، با بررسی کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عسلویه منشاء تخلیه فا...

طولانی‌ترین تونل خاورمیانه زیر بار ترافیک رفت+عکس

طولانی‌ترین تونل خاورمیانه زیر بار ترافیک رفت+عکس
2021-07-29T16:25:58+04:30
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم با دستور رییس جمهور محترم، لاین رفت بزرگترین تونل کشور و خاورمیانه به طول ۶.۵  کیلومتر در من...

معاون ‌وزیر بهداشت: موج پنجم کرونا گستردگی بیشتری دارد/ شمار بستری‌شدگان ‌افزایش پیدا کرد‌

 معاون ‌وزیر بهداشت: موج پنجم کرونا گستردگی بیشتری دارد/ شمار بستری‌شدگان ‌افزایش پیدا کرد‌
2021-07-29T16:29:24+04:30
معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه ظرفیت تخت‌های بیمارستانی همیشه متناسب با پیک کرونا افزایش پیدا می‌کند، گفت: موج پنجم کرونا گستردگی بیشتری دارد.

فرمانداری‌ شهرهای "چهاربرج" و "باروق" در میاندوآب افتتاح شد

فرمانداری‌ شهرهای "چهاربرج" و "باروق" در میاندوآب افتتاح شد
2021-07-29T16:09:46+04:30
ارومیه - فرمانداری‌ شهرهای‌ "چهاربرج" و "باروق" در جنوب آذربایجان‌غربی از توابع شهرستان میاندوآب امروز پنجشنبه با حضور حسینعلی امیری، معا...

بادهای ۱۲۰ روزه دمای زاهدان را ۸ درجه خنک تر کرد

بادهای ۱۲۰ روزه دمای زاهدان را ۸ درجه خنک تر کرد
2021-07-29T15:59:21+04:30
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با شدت گرفتن وزش بادهای ۱۲۰ روزه، خنک ترین دمای روزانه زاهدان از مرز ۳۰ درجه سلسیوس در ۴۸ ساعت گذشته به ۲۱.۹ درجه سلسی...

حریق در هتل آپارتمانی در شیراز/نجات ۱۵ نفر

حریق در هتل آپارتمانی در شیراز/نجات ۱۵ نفر
2021-07-29T15:59:21+04:30
رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز، از وقوع حریق در یک هتل آپارتمان سه طبقه در این کلانشهر خبر داد و گفت: آتش مهار و اطفاء شد.

به دنبال صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هستیم؛ نه مسدود کردن اینترنت

به دنبال صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هستیم؛ نه مسدود کردن اینترنت
2021-07-29T15:59:20+04:30
نماینده رشت در مجلس، ابهامات درباره طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی را نوعی شایعه دانست و گفت: طرح صیانت را مطرح کردیم که صیانت از حقوق کاربران است؛ ...

اتمام ریل‌گذاری راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز/ بهره‌برداری قطعی در هفته دولت

اتمام ریل‌گذاری راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز/ بهره‌برداری قطعی در هفته دولت
2021-07-29T15:59:20+04:30
استاندار آذربایجان شرقی از اتمام ریل‌گذاری راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز به طول ۴۴ کیلومتر خبر داد و گفت: بهره‌برداری قطعی از این مسیر ریلی، هفته دولت امسال انجا...

پیام روحانی به مراجع تقلید/ وزیر اطلاعات با کدام مراجع دیدار کرد؟+ تصاویر

 پیام روحانی به مراجع تقلید/ وزیر اطلاعات با کدام مراجع دیدار کرد؟+ تصاویر
2021-07-29T16:02:41+04:30
گروه استان‌ها ـ وزیر اطلاعات همزمان با روز عید سعید غدیر خم با جمعی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.

قضاوت داور بانوی ایران در مرحله نیمه نهایی تنیس روی میز المپیک

قضاوت داور بانوی ایران در مرحله نیمه نهایی تنیس روی میز المپیک
2021-07-29T15:42:55+04:30
تنها بانوی داور کاروان المپیکی ایران در توکیو دیدار نیمه نهایی تنیس روی میز زنان المپیک را قضاوت خواهد کرد.

نبرد سخت تیم‌های والیبال ایران و ایتالیا/ مبارزه برای صعود بزرگ

نبرد سخت تیم‌های والیبال ایران و ایتالیا/ مبارزه برای صعود بزرگ
2021-07-29T15:29:42+04:30
تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدار مرحله گروهی مقابل ایتالیا صف آرایی خواهد کرد.

رئیس انجمن ویروس‌شناسی ایران: قدرت ‌تکثیر‌ سویه جدید کرونا ۱۰۰۰ برابر بیشتر است/ هر واکسنی که در دسترس بود حتماً بزنید

 رئیس انجمن ویروس‌شناسی ایران: قدرت ‌تکثیر‌ سویه جدید کرونا ۱۰۰۰ برابر بیشتر است/ هر واکسنی که در دسترس بود حتماً بزنید
2021-07-29T15:36:06+04:30
گروه استان‌ها ـ رئیس انجمن ویروس شناسی ایران قدرت انتشار سویه جدید ویروس کرونا ۱۰۰ برابر شده است، گفت: مردم هر واکسنی که در دسترس بود را حتماً بزنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه: برای انجام سخت‌ترین ماموریت‌ها ‌آماده‌ایم/ ‌کوچک‌ترین ‌"بی‌عقلی" و "تجاوز"‌ دشمن را ‌‌در نطفه نابود ‌می‌کنیم‌

 فرمانده نیروی دریایی سپاه: برای انجام سخت‌ترین ماموریت‌ها ‌آماده‌ایم/ ‌کوچک‌ترین ‌"بی‌عقلی" و "تجاوز"‌ دشمن را ‌‌در نطفه نابود ‌می‌کنیم‌
2021-07-29T15:22:50+04:30
گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه برای انجام سخت‌ترین ماموریت‌ها ‌آماده‌ایم، گفت: اگر دشمن بی عقلی کند و یا تجاوزی از او ، علیه نظام ا...

بستری ۱۳۱ بیمارمشکوک به کرونا در بیمارستان های قم/۱۰نفر فوت کردند

بستری ۱۳۱ بیمارمشکوک به کرونا در بیمارستان های قم/۱۰نفر فوت کردند
2021-07-29T15:02:53+04:30
قم-رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پذیرش ۱۶۳ نفر مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در اورژانس قم گفت: ۱۳۱ نفر از این افراد در بخش‌های درمانی بستری شده‌اند.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)