میرنیوز

قرار گرفتن تأسیسات گردشگری در گروه یک رتبه‌بندی مشاغل کرونا

قرار گرفتن تأسیسات گردشگری در گروه یک رتبه‌بندی مشاغل کرونا 2021-07-15T12:48:04+04:30

به‌گزارش خبرگزاری مهر، ولی تیموری در نشست با مدیران کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و معاونان گردشگری ۳۱ استان کشور که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد به تشریح مهمترین اقدامات، فعالیت‌های حمایتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در دوران کرونا پرداخت.

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این نشست با قدردانی از تلاش‌های انجام شده از سوی مدیران کل ستادی و استانی و معاونان گردشگری ۳۱ استان کشور در دولت تدبیر و امید، گفت: این حوزه در چهار سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته به گونه‌ای که رئیس جمهوری و وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی عملکرد حوزه گردشگری در دولت دوازدهم را قابل تقدیر عنوان کرد.

او افزود: تعداد گردشگران ورودی در دولت دوازدهم دو برابر شد، ضمن اینکه تعداد تخت‌های اقامتی و نیز تأسیسات گردشگری رشد دوبرابری داشته‌اند و دستاوردهای بی‌نظیری در این حوزه داشته‌ایم و اقدامات بسیار بسیار خوبی انجام شده است.

تیموری در ادامه بر حمایت همه‌جانبه از فعالان بخش گردشگری اشاره کرد و ادامه داد: شیوع کرونا باعث شد تا شاهد آسیب‌هایی در حوزه گردشگری باشیم؛ با این حال حمایت‌ها از فعالان بخش‌های مختلف ادامه یافت و امید داریم با واکسیناسیون کامل شاهد رونق مجدد گردشگری و سفر در کشور باشیم.

این مقام مسئول سپس به شیوع ویروس کرونا و اقدامات حمایتی از فعالان گردشگری در این دوران اشاره کرد و افزود: وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی توانست با حضور فعال در کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و ارائه توجیهات قوی و مدلل، تأسیسات گردشگری را در زمره بخش‌های آسیب‌دیده مشمول بسته‌های حمایتی دولت شامل دریافت وام کم‌بهره، برخورداری از امهال‌های مالیاتی و بیمه‌ای قرار دهد. همچنین این وزارتخانه در چارچوب اختیارات داخلی خود با مرخصی و یا تعطیلی موقت تأسیسات گردشگری موافقت کرد و از این طریق زمینه مناسب برای پیشگیری از تعطیلی کامل کسب‌وکارهای گردشگری را فراهم آورد. این در حالی است که طبق پیگیری‌ها و تلاش‌های مکرر در سطوح عالی و تصمیم‌گیر، مصوب شد تا مراکز اقامتی در فهرست مشاغل گروه شغلی سطح یک (مشاغل ضروری که در هیچ‌یک از وضعیت‌های سه‌گانه کرونا تعطیل نمی‌شوند) قرار گیرند و بدین ترتیب به حفظ بقا و دوام این مراکز کمک شایانی شد.

برنامه‌ریزی برای بازگشایی واحدهای تعطیل شده

تیموری در ادامه گفت: بعد از تغییر جایگاه تأسیسات گردشگری از گروه سه به گروه یک به گونه‌ای برنامه‌ریزی شد تا سفرهای کنترل‌نشده و بی‌برنامه جای خود را به گردشگری ایمن و هوشمندانه بدهد. به این ترتیب از یک سو از شیوع ویروس کرونا به واسطه اقامت و پذیرایی در واحدهای غیرمجاز که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کردند، جلوگیری شد و از سوی دیگر با جهت‌دهی و هدایت سفرهای بدون کنترل به سمت تورهای از پیش برنامه‌ریزی شده و اقامتگاه‌های مجاز و تحت نظارت وزارتخانه عملاً به کسب‌وکارهای گردشگری جان دوباره‌ای بخشیده می‌شد. در این راستا از تمام ظرفیت‌های صدا و سیما و فضای مجازی برای تشویق مردم به پرهیز از سفرهای کنترل نشده و بدون برنامه‌ریزی قبلی و جایگزینی آن با سفرهای هوشمندانه و ایمن تحت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی استفاده شد.

او اضافه کرد: این برنامه‌ریزی تابستان ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ را به عنوان فصل‌های اوج سفرهای داخلی که عدم مدیریت آن‌ها می‌توانست به شیوع بیشتر کرونا از طریق سفرهای انبوه و خارج از نظارت و ضوابط وزارتخانه منجر شود هدف‌گذاری کرده بود.

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اضافه کرد: در زمان شیوع کرونا، رایزنی‌های وسیعی با ستاد ملی کرونا، وزارت کشور، وزارت بهداشت و وزارت امورخارجه در خصوص امکان صدور روادید درمانی و تجاری برای اتباع خارجی متقاضی سفر به ایران در دوران کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پذیرش انجام شد. در این رابطه با هماهنگی وزارت امور خارجه ترتیبی اتخاذ شد تا روادید درمانی صرفاً برای دفاتر خدمات گردشگری مجاز و معرفی شده از سوی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و بر اساس سهمیه‌بندی ماهیانه صادر شود.

حمایت‌های ویژه در دوران کرونا از فعالان گردشگری

او در ادامه به مهم‌ترین اقدامات حمایتی از فعالان گردشگری اشاره کرد و گفت: رایزنی در ستاد اقتصادی دولت برای ورود در بسته‌های حمایتی دولت از میان ۴۵ رسته متقاضی در میان ۱۰ رسته منتخب (که بعدها به ۱۳ رسته افزایش یافتند)، تعیین مصادیق، رسته‌ها و مشمولان دریافت تسهیلات برای جلوگیری از فروپاشی ساختارهای اشتغال در تأسیسات گردشگری و صنایع‌دستی، شناسایی و احصای آسیب‌ها و تعیین خسارات وارده به صنعت گردشگری در سراسر کشور از مهمترین اقدامات است.

تیموری ادامه داد: همچنین از دیگر اقدامات مهم می‌توان به رایزنی در هیئت دولت برای دریافت تسهیلات برای صنعت گردشگری و بخش صنایع‌دستی کشور اشاره کرد که شامل امهال سه ماهه مالیات اعم از مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده، تعویق سه ماهه بازپرداخت اقساط تسهیلات بانکی، امهال پرداخت ۲۳ درصدی حق بیمه کارفرمایی پرسنل شاغل در واحدهای گردشگری و صنایع‌دستی، تعویق پرداخت قبوض حامل‌های انرژی (آب، برق، گاز) به مدت سه ماه و پس از آن به صورت اقساطی، امکان استفاده از واحدها و فعالان گردشگری و صنایع‌دستی از اوراق تضمینی سرمایه در گردش، گواهی اعتبار مولد، امکان استفاده از تسهیلات بانکی با نرخ ۱۲ درصد، احصای مشمولان بیمه شده و مشمولان غیر بیمه‌ای در رسته‌های مرتبط با وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از میان ۱۳ رسته اصلی می‌شود.

او ادامه داد: البته این تمام حمایت‌های این وزارتخانه از فعالان گردشگری در دوران کرونا نیست و از دیگر اقدامات حمایتی می‌توان به پیگیری برای مشمول شدن برخی دیگر از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع بیمار کرونا، پیگیری برای افزایش سقف تسهیلات اعطایی از ۱۲۰ میلیون ریال به ۱۶۰ میلیون ریال و تصویب آن، ارائه تسهیلات در سامانه کارا به دو روش اشتغال‌محور و بنگاه‌محور به کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا و … اشاره کرد.

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اضافه کرد: این وزارتخانه از زمان شیوع کرونا اقدامات نظارتی نیز داشته است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به عضویت در ستاد ملی مدیریت کرونا، تدوین پروتکل‌های بهداشتی ویژه مراکز اقامتی و پذیرایی، ارسال دستورالعمل پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری، اجرای تمام مصوبات جلسات ستاد ملی کرونا مرتبط با وزارتخانه و ابلاغ به ادارات کل استانی، ابلاغ دستورالعمل مدیریت سفرهای ایمن و مسئولانه نوروز ۱۴۰۰ به تمام واحدهای تابعه استانی، تعطیلی مهمانسراها و مراکز اقامتی دولتی و زائرسراها و ممنوعیت برپایی کمپ و چادر مسافرتی، ابلاغ دستورالعمل‌های پیشگیری، کنترل و مواجهه با شیوع ویروس کرونا به دستگاه‌های مرتبط، پیگیری برای توقف پذیرش مسافر در خوابگاه‌های دانشجویی و مدارس، استفاده از ظرفیت سامانه ۰۹۶۲۹ برای راهنمایی مسافران، تشکیل شورای هماهنگی صیانت و پیگیری از آسیب‌های دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و مشارکت در اجرای طرح شهید سلیمانی در ایام نوروز با هدف بیماریابی، جداسازی و قرنطینه افراد بیمار یا مشکوک و ارائه خدمات حمایتی اشاره کرد.

صدور مجوزهای گردشگری تسریع شود

او همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: در حال حاضر به‌منظور حمایت هرچه بیشتر از فعالان حوزه گردشگری چند اقدام مهم را باید انجام داد که یکی از آن‌ها صدور و تمدید مجوزها و پروانه‌ها است. این موضوع باید به صورت جدی پیگیری شود و برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای باشد که از ابتدای سال ۱۴۰۰ تمام تأسیسات گردشگری با مجوز جدید فعالیت خود را آغاز کرده باشند. بنابراین باید هرچه سریع‌تر موضوع صدور و تمدید مجوزها پیگیری شود.

او اضافه کرد: یکی دیگر از موضوعات مهم که باید به آن رسیدگی شود، توجه به راهنمایان گردشگری است. درخواست من از مدیران کل و معاونان گردشگری استان‌ها این است که هرچه سریع‌تر موضوع صدور کارت راهنمایان گردشگری را در دستور کار قرار دهند و کارت‌های راهنمایان گردشگری به آن‌ها در اسرع وقت تحویل داده شود.

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مقررات مربوط به برگزاری تورهای گردشگری اشاره کرد و افزود: اطلاعات کامل تورهای داخلی و خارجی در سامانه ثبت تورهای گردشگری باید درج شود و چنانچه اطلاعات توری در این سامانه ثبت نشود، آن تور مجاز نیست. ضمن اینکه در برگزاری تور، آژانس‌دارها و نیز تأسیسات گردشگری محل برگزاری تور باید بر برگزاری آن نظارت کامل داشته باشند تا اقدامات خلاف قانون و عرف در این تورها انجام نشود.

او همچنین به امهال تسهیلات گردشگری اشاره کرد و افزود: این موضوع به تمام بانک‌ها ابلاغ شده و بهانه برخی از بانک‌ها در خصوص دریافت نکردن ابلاغیه امهال تسهیلات گردشگری پذیرفتنی نیست. بر اساس قانون تأسیسات گردشگری تا پایان شهریور ماه سال جاری نیز برای امهال تسهیلات فرصت دارند.

تیموری در ادامه همچنین به حمایت از آژانس‌های گردشگری و تعامل بیشتر ادارات‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان‌ها با آژانس‌دارها اشاره کرد و افزود: از نظر ما هر دفتر خدمات مسافرتی که دارای مجوز بند ب باشد برای برگزاری هر نوع تور اعم از تفریحی، زیارتی، سلامت، تجاری و … مجاز است و در این خصوص باید با آن دفاتر همکاری لازم انجام شود.

او در پایان این نشست اظهار امیدواری کرد که با پایان همه‌گیری کرونا و یا واکسیناسیون عمومی بار دیگر شاهد رونق سفر و گردشگری در کشور باشیم.

در این نشست همچنین تعدادی از مدیران کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و معاونان گردشگری استان‌ها به بیان نظرها و دیدگاه‌های خود پرداختند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

کرونا در جهان/ عبور شمار مبتلایان از ۱۹۵ میلیون نفر + جدول تغییرات

 کرونا در جهان/ عبور شمار مبتلایان از ۱۹۵ میلیون نفر + جدول تغییرات
2021-07-27T08:29:28+04:30
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته با ابتلای بیش از ۵۴۱ هزار نفر به ویروس کرونا در سراسر جهان، شمار مبتلایان به ۱۹۵ میلیون و ۳۴۷ هزار نفر رسید.

بازوی رباتیک جدید به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل می‌شود

 بازوی رباتیک جدید به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل می‌شود
2021-07-27T08:29:28+04:30
بزرگترین ماژول تحقیقاتی چند منظوره روسیه (MLM) که حامل یک قطعه رباتیک جدید بوده و چند روز پیش از پایگاه فضایی بایکونور قزاقستان به فضا پرتاب شده بود، در حال...

آلاینده‌های تابستانه بر بیماران کرونایی تاثیرگذار هستند

آلاینده‌های تابستانه بر بیماران کرونایی تاثیرگذار هستند
2021-07-27T07:42:51+04:30
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با تشریح عملکرد آلاینده‌های هوا در تابستان، گفت: این آلاینده‌ها می‌توانند به بیماران کرونایی صدماتی وارد کنند.

کاهش سهم هلال احمر از حق ثبت اسناد رسمی آسیب‌زاست

کاهش سهم هلال احمر از حق ثبت اسناد رسمی آسیب‌زاست
2021-07-27T07:42:51+04:30
عضو شورای عالی هلال احمر گفت: در صورت تقلیل یافتن سهم هلال احمر از حق ثبت اسناد رسمی، برنامه‌های حال و آینده هلال به طور جدی آسیب خواهد دید.

راه‌اندازی نخستین خط تولید صفحه نمایش تلویزیون در کشور

 راه‌اندازی نخستین خط تولید صفحه نمایش تلویزیون در کشور
2021-07-27T07:49:27+04:30
خطوط تولید چند محصول فناورانه از جمله صفحه نمایش و کولر گازی در یک شرکت فناور راه‌اندازی شده است که نخستین خط تولید صفحه نمایش تلویزیون در ایران است و قرار ...

۴ مشکل خانواده‌ها در فصل ثبت‌نام دانش‌آموزان/ "تکمیل ظرفیت" مدارس دولتی

 ۴ مشکل خانواده‌ها در فصل ثبت‌نام دانش‌آموزان/ "تکمیل ظرفیت" مدارس دولتی
2021-07-27T07:49:27+04:30
عمده مشکلات ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس، موارد ثابتی است که هر تابستان در حال تکرار است و نارضایتی بسیاری را میان خانواده‌هایی که با این مشکلات مواجه هستند...

دولت آینده معاونت جوانان را از وزارت ورزش تفکیک کند/ مهم‌ترین چالش حوزه جوانان

دولت آینده معاونت جوانان را از وزارت ورزش تفکیک کند/ مهم‌ترین چالش حوزه جوانان
2021-07-27T07:29:31+04:30
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از مهم‌ترین چالش‌های حوزه جوانان عدم تفکیک این معاونت از وزارت ورزش است و از دولت بعدی می‌خواهم نسبت ...

نشانه های هشدار دهنده فشارخون بالا

نشانه های هشدار دهنده فشارخون بالا
2021-07-27T07:06:15+04:30
ابتلا به عارضه فشار خون بالا تنها مختص به افراد میانسال نیست و هر فرد بالای ۲۰ سال لازم است برای برخورداری از سلامت کامل، فشار خون خود را تحت کنترل داشته باش...

۶۸ سال تعرض به کارون/ وزارتخانه‌ای مستقل برای مدیریت منابع آب تشکیل شود

۶۸ سال تعرض به کارون/ وزارتخانه‌ای مستقل برای مدیریت منابع آب تشکیل شود
2021-07-27T07:06:15+04:30
یک پژوهشگر آب و توسعه ‌پایدار ضمن بیان اینکه از سال ۱۳۳۲ روند تعرض و مهندسی تهاجمی نسبت به حوضه آبریز کارون آغاز شده است، پیشنهاد داد: وزارتخانه مستقلی برای ...

موج فزاینده پیک پنجم کرونا در کشور / به داد بیمارستان‌ها برسید

موج فزاینده پیک پنجم کرونا در کشور / به داد بیمارستان‌ها برسید
2021-07-27T07:06:15+04:30
رئیس بیمارستان سینای تهران با اشاره به اینکه در موج فزاینده پیک پنجم کرونا قرار داریم، گفت: الان نزدیک یک سال و نیم است که بیماران را بی‌وقفه پذیرش می‌کنیم و...

کاهش ۲۰ درصدی زاد و ولد طی ۳ سال گذشته/ ترس از حضور در بیمارستان، چالش جدید خانواده‌ها

کاهش ۲۰ درصدی زاد و ولد طی ۳ سال گذشته/ ترس از حضور در بیمارستان، چالش جدید خانواده‌ها
2021-07-27T07:06:14+04:30
مدیرکل دفتر توسعه اجتماعی معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، با بیان اینکه در شرایط عادی سالانه حدود ۴۰۰ هزار نفر مرگ و میر داریم، گفت: زاد و ولد با سرع...

دولت جدید چه کند تا مردم با خیال راحت درمان شوند؟

دولت جدید چه کند تا مردم با خیال راحت درمان شوند؟
2021-07-27T07:06:14+04:30
اردیبهشت ۱۳۹۳، بهار سلامت را رقم زد؛ دورانی که پا به عرصه رفع مشکلات دارو، درمان، بستری و...گذاشت و حلاوتی را برای مردم در بهداشت و درمان به ارمغان آورد. هرچ...

آلاینده‌های تابستانه بر بیماران کرونایی تاثیرگذارند

آلاینده‌های تابستانه بر بیماران کرونایی تاثیرگذارند
2021-07-27T07:02:52+04:30
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با تشریح عملکرد آلاینده‌های هوا در تابستان، گفت: این آلاینده ها می توانند به بیماران کرونایی صدماتی وارد کنند.

توزیع ۵۰۰ بسته ارزاق در مناطق جنوبی و کم برخوردار تهران

توزیع ۵۰۰ بسته ارزاق در مناطق جنوبی و کم برخوردار تهران
2021-07-27T07:02:51+04:30
فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی و سازندگی جنوب شرق تهران گفت: همزمان با عید قربان و شروع دهه ولایت تعداد ۵۰۰ بسته ارزاق در شهر تهران در مناطق جنوبی و آسیب دیده...

کاهش سهم هلال احمر از حق ثبت اسناد رسمی آسیب زاست

کاهش سهم هلال احمر از حق ثبت اسناد رسمی آسیب زاست
2021-07-27T07:02:51+04:30
عضو شورای عالی هلال احمر گفت: در صورت تقلیل یافتن سهم هلال احمر از حق ثبت اسناد رسمی، برنامه های حال و آینده هلال به طور جدی آسیب خواهد دید.

دولت آینده معاونت جوانان را از وزارت ورزش تفکیک کند/مهم ترین چالش حوزه جوانان

دولت آینده معاونت جوانان را از وزارت ورزش تفکیک کند/مهم ترین چالش حوزه جوانان
2021-07-27T07:02:51+04:30
معاون ساماندهی امور جوانان گفت: یکی از مهم ترین چالش های حوزه جوانان عدم تفکیک این معاونت از وزارت ورزش است و از دولت بعدی میخواهم نسبت به این امر اقدام کند.

برگزاری رقابت‌های روز چهارم زیر بارش باران

برگزاری رقابت‌های روز چهارم زیر بارش باران
2021-07-27T03:02:57+04:30
بازی‌های المپیک در حالی امروز با برگزاری رقابت‌های روز چهارم پیگیری می‌شود که توکیو با بارش شدید باران مواجه است.

برخورد خودروی سفیر بلاروس با سرباز راهور کذب است

برخورد خودروی سفیر بلاروس با سرباز راهور کذب است
2021-07-26T21:29:33+04:30
اخبار مبنی بر برخورد خودروی سفیر بلاروس با سرباز پلیس راهور از سوی خبرگزاری پلیس تکذیب شد.

هشدار هواشناسی نسبت به ورود سامانه بارشی و وزش باد شدید در کشور/وقوع رگبار در ۱۳ استان

هشدار هواشناسی نسبت به ورود سامانه بارشی و وزش باد شدید در کشور/وقوع رگبار در ۱۳ استان
2021-07-26T19:02:52+04:30
سازمان هواشناسی با صدور هشدارهای زرد و نارنجی رنگ نسبت به نفوذ سامانه بارشی، وقوع رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید، افزایش فعالیت بادهای ۱۲۰ روزه و وقوع...

ارتباط الکترونیکی ۶۰۰ کلانتری و پاسگاه با دادسراها

ارتباط الکترونیکی ۶۰۰ کلانتری و پاسگاه با دادسراها
2021-07-26T18:36:11+04:30
فرمانده نیروی انتظامی از ارتباط الکترونیکی ۶۰۰ کلانتری و پاسگاه با دادسراها در طرح هوشمند سازی پلیس در سطح کشور خبر داد

۱۰۰ درصد آبهای تجدید پذیر در کشور مصرف شده است/قانون گذاری های غلط عامل تخریب آب و خاک

۱۰۰ درصد آبهای تجدید پذیر در کشور مصرف شده است/قانون گذاری های غلط عامل تخریب آب و خاک
2021-07-26T17:56:11+04:30
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: امروزه شاهد استفاده بیش از حد و توان منابع آبی هستیم و به جای حداکثر ۴۰ درصد استفاده از آب‌ های تجدید پذیر حدود ۱۰۰ درصد آن ...

ماموریت ویژه برای افزایش تخت‌های کرونایی در تهران/استفاده از ظرفیت تامین اجتماعی و نیروهای مسلح

ماموریت ویژه برای افزایش تخت‌های کرونایی در تهران/استفاده از ظرفیت تامین اجتماعی و نیروهای مسلح
2021-07-26T16:52:53+04:30
استاندار تهران گفت: به معاونت درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران مأموریت داده شد نسبت به افزایش تخت های بستری کرونا به ۱۱ هزار تخت اقدام شود. ...

بستری بیش از ۹۰۰۰ بیمار کرونایی در تهران/تدارک تخت‌های جدید در دستور کار قرار گیرد

بستری بیش از ۹۰۰۰ بیمار کرونایی در تهران/تدارک تخت‌های جدید در دستور کار قرار گیرد
2021-07-26T16:39:32+04:30
فرمانده عملیات مقابله با کرونا استان تهران از بستری بیش از ۹۰۰۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان های استان تهران خبر داد.

افزایش تخت های بستری کرونایی به۱۱۰۰۰تخت/استفاده از ظرفیت بیمارستانی تامین اجتماعی ونیروهای مسلح

افزایش تخت های بستری کرونایی به۱۱۰۰۰تخت/استفاده از ظرفیت بیمارستانی تامین اجتماعی ونیروهای مسلح
2021-07-26T16:39:32+04:30
استاندار تهران گفت: به معاونت درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران مأموریت داده شد نسبت به افزایش تخت های بستری کرونا به ۱۱ هزار تخت اقدام شود. ...

گزینه شهرداری تهران باید آشنا به ظرفیت‌های قانونی باشد

 گزینه شهرداری تهران باید آشنا به ظرفیت‌های قانونی باشد
2021-07-26T16:29:32+04:30
یک حقوقدان و کارشناس حوزه نوآوری و کارآفرینی، در یاداشتی مطرح می‌کند که مدیریت کلان شهرداری تهران، ظرفیت و توانمندی‌های مختلفی را می‌طلبد؛ کسی که هم تجربه ت...

اعطای ۳۸۰۰ مستمری به خانواده زندانیان در سال ۹۹

 اعطای ۳۸۰۰ مستمری به خانواده زندانیان در سال ۹۹
2021-07-26T16:29:32+04:30
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: در سال ۹۹، بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ مورد مستمری برای خانواده‌ زندانیان نیازمند در نظر گرفته شد.

دادگاه "حمید صفت" بازهم به تعویق افتاد/ استعلام دوباره درباره علت اصلی فوت پدرخوانده

 دادگاه "حمید صفت" بازهم به تعویق افتاد/ استعلام دوباره درباره علت اصلی فوت پدرخوانده
2021-07-26T16:29:31+04:30
وکیل حمید صفت از تجدید برگزاری جلسه دادکاه موکلش خبر داد و گفت: رئیس دادگاه برای رفع ابهام، استعلامی از پزشکی قانونی انجام دادند تا علت اصلی فوت متوفی، مشخص...

استارتاپ ایرانی در بورس آمریکا درخشید؛ ارزشی ۱۰ برابر درآمد نفتی ایران در سال ۹۹!

 استارتاپ ایرانی در بورس آمریکا درخشید؛ ارزشی ۱۰ برابر درآمد نفتی ایران در سال ۹۹!
2021-07-26T16:29:31+04:30
یک استارتاپ ایرانی در حوزه "فین‌تک" با درخشش در بورس آمریکا، بیش از ۴ میلیارد دلار در بورس نیویورک ارزش‌گذاری شد که این رقم معادل ۱۰۰ هزار میلیارد...

هوشمندسازی شبکه مصرف برق با طرح «فهام»

هوشمندسازی شبکه مصرف برق با طرح «فهام»
2021-07-26T15:40:11+04:30
بازرس کل امور نیرو و ارتباطات سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر اجرای طرح هوشمندسازی شبکه مصرف،گفت: اجرای طرح فهام باید برای شبکه خانگی در اولویت وزارت نیرو ...

راه ‎اندازی گشت‌های ویژه مبارزه با گرانفروشی در استانها

راه ‎اندازی گشت‌های ویژه مبارزه با گرانفروشی در استانها
2021-07-26T15:40:11+04:30
رئیس سازمان بازرسی از راه ‎اندازی گشت‌های ویژه مبارزه با گرانفروشی در استان‌ها با همکاری سازمان بازرسی و ادارت صمت و سازمان تعزیرات از هفته گذشته برای نظارت ...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)