میرنیوز

"سپاه حمله به اقلیم کردستان را تا خلع سلاح تروریست‌ها ادامه می‌دهد"

 "سپاه حمله به اقلیم کردستان را تا خلع سلاح تروریست‌ها ادامه می‌دهد" 2022-11-23T16:04:52+03:30

مهدی بختیاری پژوهشگر حوزه دفاعی و مدیرکل گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، در برنامه تلویزیونی «جریان» شبکه یک سیما، درخصوص حملات اخیر سپاه به مقر گروهک‌های تروریستی در اقلیم کردستان در پی دخالت‌های این گروهک‌ها در اغتشاشات برخی شهرهای مرزی کشور گفت: متاسفانه مقامات اقلیم نه تنها امنیت خود، بلکه امنیت کشورهای همسایه را هم فدای رابطه با رژیم صهیونیستی کردند.

 

بختیاری رژیم صهیونیستی را دشمن شماره یک ایران در منطقه عنوان کرد و افزود: امروز این رژیم پشتیبانی‌هایی از گروهک های تجزیه طلب و تروریست انجام می‌دهد اما دو مانع همیشه در مقابل این گروهک‌ها وجود داشته که یکی اراده نظام جمهوری اسلامی ایران است و دیگری مردم کُرد ایران.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی منافع ملی را خط قرمز خود می‌داند و برای همین محکم جلوی این گروهک‌ها ایستاده است که دور جدید حملات به مقرهای آنها در اقلیم کردستان عراق یک نمونه آن است که از اول مهرماه شروع شده و تا به امروز ادامه دارد. همه این موارد به خاطر آن است که ایران تعارفی با این گروهک‌ها ندارد و بارها مقامات ایران اعلام کردند که اجازه حضور تروریست‌ها در نزدیکی مرزهای کشور را نمی‌دهند.

 

بختیاری تاکید کرد: البته علاوه بر صهیونیست‌ها، آمریکایی‌ها نیز در اقلیم کردستان عراق حضور و پایگاه دارند و بارها نیز فرماندهان و مقامات ایران بیان داشتند که درحال رصد این مکان‌ها هستند و بر آنها اشراف کامل دارند و می‌دانند چه کسانی در این مناطق حضور دارند و علیه ایران برنامه ریزی و اقدامات مخرب انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: بارها رژیم صهیونیستی در خاک اقلیم تیم‌هایی را آموزش داده و مسلح کرده تا برای انجام کارهای خرابکارانه وارد ایران کند و این موضوع بارها به مقامات اقلیم گوشزد شده است که مراقب باشند؛ زیرا خط قرمز هر کشوری منافع و امنیت ملی آن کشور است و اگر منافع ایران قرار است به خطر بیفتد این حق را برای خود محفوظ می‌داند که با آنها مقابله کند.

این پژوهشگر حوزه دفاعی خاطرنشان کرد: در سال 75 وقتی شهید احمد کاظمی فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود به مقرهای این گروهک های تروریست و تجزیه‌طلب حمله کرد و آن چنان ضربه‌ای به آنها زد که مجبور به تسلیم شدند و قول دادند چنین اتفاقاتی دیگر پیش نیاید.

بختیاری افزود: مردم کُرد با این گروهک‌ها مخالف هستند و آن‌ها را حمایت و همراهی نمی‌کنند. در اغتشاشات اخیر هم یک فیلمی پخش شد که مردم در حال استقبال از نیروهای انتظامی و نظامی هستند که نشان می‌دهد با این گروهک‌ها مخالف‌اند اما یکی از فعالین ضد انقلاب این موضوع را برعکس تحلیل کرده بود تا به خورد مخاطب بدهد و نوشته بود آنها برای مبارزه با مردم آمدند.

وی ادامه داد: در ابتدای آشوب‌ها در اشنویه دیدیم و یا امروز در مهاباد و جوانرود شاهدیم که چطور به خانه‌هایی که زن و بچه در آنها حضور دارند حمله می‌کنند و آنجا را به آتش می‌کشند و یا وسایل خانه‌ها را غارت می‌کنند.

مهدی بختیاری , سپاه پاسداران | سپاه , نیروی زمینی سپاه , اقلیم کردستان عراق , حزب دموکرات کردستان ,

دبیر گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم گفت: همه این تروریستها به پشتوانه گروهک‌های مستقر در اقلیم عمل می‌کنند و ایران بارها به این گروه ها تذکر داده است که اگر بخواهند این اقدامات را ادامه بدهند آن چیزی که با آن روبرو می شوند حملات موشکی و پهپادی است.

بختیاری تصریح کرد: در اوایل دهه 90، سپاه با یک سلسله عملیات‌های سنگین در شمال غرب کشور، این گروهک‌ها را که در مرز ایران بودند، تارومار کرد و آنها مجبور شدند به عمق خاک اقلیم بروند و مقرهای خود را در آنجا قرار دادند تا به خیال خودشان حاشیه امنیت بیشتری داشته باشند اما سپاه پاسداران این توان را دارد که آنها را در هر فاصله‌ای مورد اصابت قرار دهد که امروز شاهد آن هستیم.

وی گفت: آنها یک زمانی در نزدیکی مرزهای ایران بودند اما امروز مقرهایشان در عمق بیش از 100 کیلومتری توسط موشک‌ها  وپهپادهای سپاه مورد اصابت قرار می‌گیرد.

* هشدار سپاه برای دور کردن مردم از تروریست‌ها

بختیاری با اشاره به صحبت های فرمانده نیروی زمینی سپاه، گفت: سردار پاکپور در مصاحبه‌های علنی و با صراحت حتی مناطقی که قرار است به آنها حمله شود را از پیش اعلام کرد؛‌کاری که شاید در منطق نظامی‌گری کمتر دیده شود.

وی ادامه داد: دلیل این سخنان این بود که این گروهک ها مقرهایشان را در میان مردم قرار می‌دهند و از مردم به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند اما سپاه اعلام کرد تا آنها از این مناطق بیرون بروند تا به آنها آسیبی نرسد.

این پژوهشگر حوزه دفاعی خاطرنشان کرد: در کنار این موضوع, سپاه با موشک های نقطه زن و دقیق به مقرهای گروهک ها حمله می کند و این یک جنگ شرافتمندانه است برخلاف آن چه که تروریستها عمل می کنند و مردم عادی را در شهرهای ایران می‌کشند.

مهدی بختیاری , سپاه پاسداران | سپاه , نیروی زمینی سپاه , اقلیم کردستان عراق , حزب دموکرات کردستان ,

بختیاری با بیان اینکه گروهک های تجزیه طلب از اتفاقات اخیر کشور درحال سوءاستفاده هستند، بیان داشت: بسیاری از این تروریست هایی که دستگیر شدند در بازجویی ها اعلام کردند که چطور حمایت می شوند و چطور اسلحه وارد کشور می‌کنند که این نشان دهنده آن است که پشت پرده چه کسانی حضور دارند.

* اقلیم کردستان باید بین رژیم صهیونیستی و امنیت خودشان یکی را انتخاب کند

وی تاکید کرد: مقامات اقلیم کردستان باید تصمیم خود را بگیرند و اگر خواهان امنیت هستند باید امنیت متقابل را رعایت کنند. ایران همواره به کشورهای همسایه گفته است که دست دوستی ما به سمت شما دراز است و ما خود با کمک هم می توانیم امنیت منطقه را تامین کنیم و احتیاجی به حضور کشورهای فرامنطقه ای نیست. اقلیم باید تصمیم بگیرد که بین رژیم صهیونیستی و امنیت خودشان یکی را انتخاب کنند.

دبیر سیاسی خبرگزاری تسنیم افزود: اگر آنها این تصمیم را به درستی نگیرند و دنباله رو سیاست های اسرائیل و آمریکا باشند و از گروه‌های تروریستی تجزیه طلب حمایت کند، همانطور که فرماندهان ایرانی تصریح کردند، این حملات نیز تا خلع سلاح تروریست‌ها ادامه خواهد داشت و طبیعتاً آن کسی که بیشتر ضرر خواهد کرد، مقامات اقلیم هستند.

*‌ اسم شهدای کُرد هیچگاه از تاریخ این کشور پاک نخواهد شد

بختیاری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه باید حساب مردم کُرد را از این گروهک‌ها جدا کرد، مردم کُرد را جزو وفادارترین قومیت ها به کشور دانست و گفت: این مردم دین خودشان را به ایران خصوصا در سال های دفاع مقدس بخوبی  ادا کردند و افرادی مثل شهید عثمان فرشته که خود و خانواده اش در این راه شهید شدند، یک نمونه روشن و واضح است.

وی تصریح کرد: در سال‌های دفاع مقدس و حتی پیش از آن، شهید محمد بروجردی گروه پیشمرگه‌های مسلمان را از بین همین مردم کُرد تشکیل داد و این افراد شجاعانه پایه کار انقلاب ایستادند و به بدترین شکل توسط همین گروهک ها به شهادت رسیدند.

این پژوهشگر حوزه دفاعی گفت: فردی مثل کاک جلال بارنامه بعد از جنگ توسط همین گروهک‌های ضد انقلاب ترور شد و به شهادت رسید. اینها افرادی هستند که شاید برای مردم امروز شناخته شده نباشد ولی  با آن سوابق درخشانی که داشتند، اسم آن‌ها هیچ موقع از تاریخ انقلاب پاک نخواهد شد.

بختیاری افزود: وقتی در دفاع مقدس، حاج احمد متوسلیان یا شهید ناصر کاظمی قصد داشتند از کردستان بروند و در جبهه جنوب بجنگند آنقدر روابط عاطفی عمیقی بین آنها و مردم شکل گرفته بود که مردم گریه می‌کردند.

* قاسملو رهبر گروهکی بود که در کنار بعثی‌ها با ایران می‌جنگید

این پژوهشگر حوزه دفاعی با اشاره به حوادث اخیر در کشور و ایجاد ناامنی در برخی شهرهای کُردنشین خاطرنشان کرد: این روزها و در جریان برخی اغتشاشات شاهد بودیم که آشوب‌طلبانی، نام قاسلمو رهبر اسبق گروهک دموکرات را فریاد می زدند در حالی که قاسلمو یکی از رهبران همان گروه‌های بود که تجزیه ایران را دنبال می‌کرد.

وی ادامه داد: عبدالرحمن قاسملو که در کشور چکسلواکی درس می‌خواند، چند روز پس از انقلاب اسلامی به ایران آمد و رئیس حزب دموکرات کردستان ایران شد و در زمان جنگ، همکاری های زیادی با رژیم بعث عراق داشتند که این نیز به خاطر وعده هایی بود که صدام به آنها داد.

مهدی بختیاری , سپاه پاسداران | سپاه , نیروی زمینی سپاه , اقلیم کردستان عراق , حزب دموکرات کردستان , وی افزود:در همان زمان، حکومت مرکزی به دنبال آن بود که با این افراد کنار بیاید و برای همین چندین بار با این گروهک ها مذاکره شد. حتی شیخ حسین کرمانی به نمایندگی از امام خمینی با آنها مذاکره کرد و حتی بیان کرد که ما حاضریم مرزبانی کشور را در این منطقه به شما بدهیم به شرط آنکه شما با صدام همکاری نکنید.

این پژوهشگر حوزه دفاعی ادامه داد: اما قاسملو به خاطر روحیات و برآوردهای اشتباهی که داشت، گفت که ما حاضر نیستیم همه پل های پشت سرمان را خراب کنیم و منظور این جمله این بود که نمی‌تواند تمام روابطش را با صدام بهم بزند و بعدها هم از افتخاراتش این بود که می گفت ما در جنگ ایران و عراق توانستیم بخشی از توان نیروهای ایرانی (بخصوص سپاه) را در کردستان مشغول کنیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

علل مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه و امتیازات قانون رتبه‌بندی معلمان اعلام شد

 علل مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه و امتیازات قانون رتبه‌بندی معلمان اعلام شد
2023-03-29T22:13:40+04:30
نتایج بررسی علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه و امتیازات قانون رتبه‌بندی معلمان اعلام شد.

آرای رئیس مجلس شورای اسلامی شفاف شد

آرای رئیس مجلس شورای اسلامی شفاف شد
2023-03-29T21:27:01+04:30
همزمان با راه‌اندازی سامانه اعلام آرای نمایندگان و انتشار داوطلبانه این آرا، آرای رئیس مجلس شورای اسلامی نیز شفاف شد.

افتتاح سامانه صدور کارت هوشمند ملی در سفارت ایران در مسکو

افتتاح سامانه صدور کارت هوشمند ملی در سفارت ایران در مسکو
2023-03-29T21:27:01+04:30
در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به روسیه، سامانه صدور کارت هوشمند ملی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو افتتاح شد.

سامانه شفافیت آرای نمایندگان فعال شد

سامانه شفافیت آرای نمایندگان فعال شد
2023-03-29T20:40:16+04:30
به گزارش خبرگزاری مهر، مالک شریعتی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از فعال شدن سامانه شفافیت آرای نمایندگان به صورت آزمایشی در سایت پارلیران خبر داد.

هرگونه تغییر در ژئوپلتیک منطقه مردود است / از ایده رئیس جمهور چین در خصوص اوکراین استقبال کردیم

هرگونه تغییر در ژئوپلتیک منطقه مردود است / از ایده رئیس جمهور چین در خصوص اوکراین استقبال کردیم
2023-03-29T16:00:20+04:30
وزیر امور خارجه کشورمان در جریان نشست خبری مشترک با همتای خود در روسیه گفت: هرگونه تغییر در ژئوپلتیک منطقه با هر توجیه را مردود می‌دانیم.

سامانه شفافیت آرای نمایندگان راه‌اندازی شد

 سامانه شفافیت آرای نمایندگان راه‌اندازی شد
2023-03-29T15:40:20+04:30
عضو هیئت رئیسه مجلس از آغاز فعالیت سامانه مدیریت شفافیت آرای نمایندگان خبر داد.

هرگونه تغییر در ژئوپلتیک منطقه با هر توجیه را مردود می‌دانیم

هرگونه تغییر در ژئوپلتیک منطقه با هر توجیه را مردود می‌دانیم
2023-03-29T15:07:01+04:30
وزیر امور خارجه کشورمان در جریان نشست خبری مشترک با همتای خود در روسیه گفت: هرگونه تغییر در ژئوپلتیک منطقه با هر توجیه را مردود می‌دانیم.

ادامه تبریک سران کشورهای جهان به مناسبت فرارسیدن نوروز

ادامه تبریک سران کشورهای جهان به مناسبت فرارسیدن نوروز
2023-03-29T15:07:00+04:30
سران کشورهای جهان در پیام‌های جداگانه به رئیس‌جمهور کشورمان فرارسیدن نوروز را تبریک گفتند.

نگاهی به ۶ سفر خارجی رئیسی در سال ۱۴۰۱| از عمان و ازبکستان تا چین و آمریکا

 نگاهی به ۶ سفر خارجی رئیسی در سال ۱۴۰۱| از عمان و ازبکستان تا چین و آمریکا
2023-03-29T15:00:18+04:30
رئیس جمهور در سال گذشته به ۶ کشور سفر کرد؛ از ازبکستان گرفته تا چین و آمریکا. در این گزارش از برنامه‌ها و توافقات انجام‌گرفته مطلع می‌شوید.

پیرهادی: مجمع تشخیص مصلحت اختلاف نظر درباره طرح شفافیت را تعیین تکلیف کند

 پیرهادی: مجمع تشخیص مصلحت اختلاف نظر درباره طرح شفافیت را تعیین تکلیف کند
2023-03-29T14:47:00+04:30
رئیس کارگروه طرح شفافیت قوای سه‌گانه درباره این طرح گفت: اختلاف نظر بین هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس درباره طرح شفافیت طولانی شده و در رفت و...

امیدآفرینی ستون اصلی جهاد تبیین است

 امیدآفرینی ستون اصلی جهاد تبیین است
2023-03-29T14:47:00+04:30
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدآفرینی ستون اصلی جهاد تبیین است و اصلاً نتیجه جهاد تبیین باید القاء امید به مخاطبان و جامعه هدف باشد.

دستور رئیسی درباره تشکیل کارگروهی برای رصد و جلوگیری از تصمیمات و اقدامات تورم‌زا

 دستور رئیسی درباره تشکیل کارگروهی برای رصد و جلوگیری از تصمیمات و اقدامات تورم‌زا
2023-03-29T14:47:00+04:30
رئیس جمهور به معاون اول ماموریت داد با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارت‌ اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی، ضمن رصد تصمیمات دستگاه‌های اجرای...

تشکیل کارگروهی برای رصد و جلوگیری از تصمیمات و اقدامات تورم‌زا

تشکیل کارگروهی برای رصد و جلوگیری از تصمیمات و اقدامات تورم‌زا
2023-03-29T14:13:40+04:30
رئیس جمهور به معاون اول مأموریت داد با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارت اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی از هرگونه تصمیمی که منجر به افزایش ...

امیرعبداللهیان با لاوروف دیدار و گفتگو کرد

امیرعبداللهیان با لاوروف دیدار و گفتگو کرد
2023-03-29T12:40:21+04:30
وزیر امور خارجه کشورمان که شب گذشته (سه‌شنبه) به مسکو سفر کرده است، صبح امروز با وزیر امور خارجه روسیه دیدار و گفتگو کرد.

واگذاری اقتصاد به مردم نیازمند اهتمام ویژه دولت است

 واگذاری اقتصاد به مردم نیازمند اهتمام ویژه دولت است
2023-03-29T11:53:41+04:30
نماینده ادوار مجلس گفت: انتظار می‌رود آقای رئیسی و دولت سیزدهم با تشکیل یک کارگروه تخصصی، به‌طور دقیق واگذاری اقتصاد به مردم را جدی بگیرند؛ اگر قانون‌گذاری ...

رئیسی: دانشمندان برای رفع مشکلات راهکار ارائه کنند

 رئیسی: دانشمندان برای رفع مشکلات راهکار ارائه کنند
2023-03-29T11:27:02+04:30
رئیس جمهور از پژوهشگران خواست علاوه بر تلاش برای پیشرفت علمی ، با شناخت مسائل کشور، راهکارهای عملیاتی برای رفع مشکلات، ارائه کنند.

سفیر ایران در ضیافت افطاری سفیر عربستان شرکت کرد

سفیر ایران در ضیافت افطاری سفیر عربستان شرکت کرد
2023-03-29T11:06:57+04:30
سفیر ایران در نروژ با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از حضور در ضیافت افطاری سفیر عربستان سعودی در این کشور خبر داد.

دانشمندان برای رفع مشکلات کشور راهکار ارائه کنند

دانشمندان برای رفع مشکلات کشور راهکار ارائه کنند
2023-03-29T10:26:58+04:30
رئیس جمهور ارائه راهکار برای حل مشکلات کشور را از ویژگی‌های علوم کاربردی دانست و از دانشمندان و پژوهشگران خواست علاوه بر تلاش برای پیشرفت علمی راهکارهای عملی...

مخبر: دولت سیزدهم مصمم به رفع نقاط حادثه‌خیز کشور و تجهیز پلیس راهور است

 مخبر: دولت سیزدهم مصمم به رفع نقاط حادثه‌خیز کشور و تجهیز پلیس راهور است
2023-03-28T17:27:05+04:30
معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به خدمت‌رسانی شبانه‌روزی راهنمایی و رانندگی فراجا به مردم در تمامی جاده‌ها و اتوبان‌های کشور، ادامه داد: دولت سیزدهم مصمم به ن...

رئیسی: برای اشتغال‌آفرینی در استان‌های دارای آمار بیکاری بالاتر اقدام جهادی شود

 رئیسی: برای اشتغال‌آفرینی در استان‌های دارای آمار بیکاری بالاتر اقدام جهادی شود
2023-03-28T17:27:04+04:30
رئیس‌جمهور بر ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال‌آفرینی در استان‌های دارای نرخ بیکاری بالاتر تأکید کرد و به وزیر کار مأموریت داد اشتغالزایی و کاهش معضل بیکاری به‌وی...

ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال‌آفرینی در استان‌های با نرخ بیکاری بالا

ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال‌آفرینی در استان‌های با نرخ بیکاری بالا
2023-03-28T15:48:46+04:30
رئیس جمهور در هشتاد و چهارمین جلسه شورای‌عالی اشتغال بر ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال‌آفرینی در استان‌های دارای نرخ بیکاری بالاتر تاکید کرد.

دولت سیزدهم مصمم به رفع نقاط حادثه خیز کشور وتجهیز پلیس راهور است

دولت سیزدهم مصمم به رفع نقاط حادثه خیز کشور وتجهیز پلیس راهور است
2023-03-28T14:02:07+04:30
معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم مصمم به نوسازی و بهسازی جاده های کشور و همچنین تجهیز پلیس راهور است.

مسکو فردا میزبان امیرعبداللهیان است

مسکو فردا میزبان امیرعبداللهیان است
2023-03-28T12:02:13+04:30
سفیر ایران در فدراسیون روسیه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از سفر وزیر امور خارجه کشورمان به روسیه خبر داد.

اروپا کاملاً آرام است! اما ایران...

 اروپا کاملاً آرام است! اما ایران...
2023-03-28T11:55:27+04:30
اروپاییان از یک سو آنچه را در خاک کشورهایشان می‌گذرد، کتمان می‌کنند و در مقابل، از بحران در ایران سخن می‌گویند که مصداق و نمادی برای تأویل و تفسیر آن وجود ن...

گفت‌وگو با زارع‌پور| از پیشرفت در حوزه فضایی تا حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی

 گفت‌وگو با زارع‌پور| از پیشرفت در حوزه فضایی تا حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی
2023-03-28T11:55:27+04:30
وزیر ارتباطات گفت: شش پرتاب تحقیقاتی و عملیاتی فضایی، پرتاب موفق ماهواره‌های نور ۲ و خیام، توسعه همکاری‌های بین‌المللی فضایی با کشورهای صاحب فناوری، آغاز سا...

بازدید مخبر از مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور

بازدید مخبر از مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور
2023-03-28T10:42:05+04:30
معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (سه‌شنبه) از مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فراجا بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت...

مشترکین کم مصرف آب پاداش می‌گیرند

  مشترکین کم مصرف آب پاداش می‌گیرند
2023-03-28T07:55:34+04:30
معاون اول رئیس‌جمهور تصویب‌نامه هیئت‌وزیران به منظور ایجاد امکان اعمال مشوق‌های مدیریت مصرف و اختصاص پاداش به مشترکین کم مصرف آب را ابلاغ کرد.

آقای مکرون دوران استثمار رو به پایان است

آقای مکرون دوران استثمار رو به پایان است
2023-03-28T01:02:03+04:30
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در مورد اعتراضات فرانسه بیانیه ای صادر کرد.

واکنش ایران به اهانت به قرآن کریم در دانمارک

واکنش ایران به اهانت به قرآن کریم در دانمارک
2023-03-28T01:02:03+04:30
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، اقدام هتاکانه گروهی افراطی در دانمارک، در اهانت مجدد به ساحت مقدس قرآن کریم به‌ویژه در ماه مبارک رمضان را شدیداً محکوم کرد.

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در مورد اعتراضات فرانسه

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در مورد اعتراضات فرانسه
2023-03-28T00:35:23+04:30
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در مورد اعتراضات فرانسه بیانیه ای صادر کرد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)