میرنیوز

معاون رئیس‌جمهور: ۲۳۰۰ نفر از ایثارگران در اولویت دریافت مسکن قرار گرفتند

 معاون رئیس‌جمهور: ۲۳۰۰ نفر از ایثارگران در اولویت دریافت مسکن قرار گرفتند 2022-11-24T15:05:00+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی پیش از ظهر امروز در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: انتظار ما این است که تشکیل جلسات این شورا جدی گرفته شده و جلسات آن حداقل به صورت فصلی و به صورت 3 ماه یک‌بار تشکیل شده و وضعیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مسائل ایثارگران در آن بررسی شود.

وی اضافه کرد: قانون تکالیف و وظایفی را برای همه دستگاه‌های اجرایی و حکومتی در حوزه ایثار و شهادت تعیین کرده و وظیفه ما هم این است که عملکرد تمامی دستگاه‌های یادشده را ارزیابی کرده و نتایج این ارزیابی را به مقام معظم رهبری و سران 3 قوه منعکس کنیم و سال 1401 این کار را از خود بنیاد شهید شروع کردیم.

قاضی‌زاده هاشمی در ادامه با اشاره به وضعیت مسکن ایثارگران و خانواده شهدا گفت: حدود 4 هزار و 600 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر ما مسکن ندارند که نیمی از آنها یعنی حدود 2 هزار و 300 نفر را در اولویت نخست دریافت مسکن در سال جاری قرار دادیم؛ به این دلیل که این 2 هزار و 300 نفر از ابتدای انقلاب تاکنون هیچ‌گونه تسهیلاتی در حوزه مسکن چه در قالب وام و چه در قالب زمین یا ساختمان نگرفته‌اند.

وی اشتغال‌زایی برای ایثارگران را یکی از وظایف ذاتی دولت دانست و ادامه داد: امسال بیش از 2 هزار نفر در سامانه اشتغال و کارآفرینی ما ثبت نام داشتند که حدود 9 درصد از آنها فرزندان شهید هستند که باید در اولویت دریافت شغل یا تسهیلات خوداشتغالی قرار بگیرند. در ضمن استان قزوین در حوزه پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به ایثارگران از برنامه پیش‌بینی‌شده عقب‌تر است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت ساماندهی گلزارهای شهدا در سراسر کشور گفت: استان قزوین در این حوزه عملکرد مناسبی داشته و به زودی ساماندهی گلزارهای شهدا در این استان به اتمام خواهد رسید.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: در حوزه درمانی برخی مراکز و نهادها مشکلاتی برای ایثارگران در استان قزوین ایجاد کرده‌اند که خطاب به این دستگاه‌ها می‌گوییم خدمات‌رسانی به ایثارگران وظیفه همه دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی است و نباید برای ایثارگران و خانواده شهدا زحمت درست کنیم و یا به آنها بی‌احترامی کنیم.

وی همچنین از تکمیل و تجهیز مرکز توان‌بخشی ایثارگران در قزوین خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های ما تولید فیلم سینمایی با محرویت شهدا و ایثارگران است که بخشی از این بودجه تولید این آثار توسط بنیاد شهید تأمین شده و بخشی هم می‌تواند بند «ک» قانون توسط دستگاه‌ها هزینه شود و انتظار داریم در این حوزه مشارکت شکل بگیرد.

لزوم معرفی بیشتر شهدای شاخص استان قزوین

استاندار قزوین هم در این جلسه با بیان اینکه قزوین شهدای بزرگ و شاخصی در طول انقلاب و دفاع مقدس داشته است، گفت: وجود شهدایی مانند شهیدرجایی، شهید بابایی و شهید لشگری مسئولیت ما در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سنگین‌تر می‌کند و باید مسئولان از همه ظرفیت خود در این بخش به طور کامل استفاده کنند.

محمدمهدی اعلایی با تأکید بر لزوم معرفی بیشتر شهدای شاخص استان قزوین به مردم ایران و جهان اضافه کرد: در این زمینه باید یک آسیب‌شناسی انجام داده و تلاش کنیم برنامه‌های اثرگذارتری را برای معرفی و بازشناسی این شهدا به مرحله اجرا دربیاوریم. در ضمن باید هماهنگی بین دستگاه‌ه‌ها در این حوزه بیشتر شود.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر ادامه داد: در این اغتشاشات شاهد این بودیم که دشمن سرمایه‌گذاری هنگفتی انجام داده بود تا مردم را از نظام جمهوری اسلامی جدا کند، اما در نهایت مردم ما در رویدادهای مختلف پایبندی خود به انقلاب را اثبات کردند و نشان دادند که به هیچ‌وجه حاضر نیستند از آرمان‌های انقلاب اسلامی دور شوند.

اعلایی تصریح کرد: حتی در این اغتشاشات مردم ما فرزندانشان را برای مقابله با اغتشاشگران به میدان فرستادند و با این کار به دشمن فهماندند که حاضر نیستند در برابر آنها عقب‌نشینی کنند و بنابراین جان‌فشانی مردم ما در این اغتشاشات یکی از تبلورهای فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌تواند در بنیاد شهید به آن پرداخته شود.

استاندار قزوین با اشاره به ضرورت تالیف و نشر آثار مکتوب در حوزه ایثار و شهادت گفت: برای معرفی سبک زندگی شهدا به جوانان و نسل امروز به کتاب‌های بیشتر و اثرگذارتری نیاز داریم و به همین خاطر همه دستگاه‌های متولی باید در این حوزه از نویسندگان حمایت مالی کنند تا چاپ چنین آثاری آسان‌تر صورت بگیرد.

اعلایی افزود: همچنین خط مشی ما این است که از ظرفیت فرزندان شاهد و ایثارگر در حوزه انتخاب مدیران بیشتر استفاده کنیم و در ضمن یکی زا مطالبات ما از دستگاه‌ها هم این است که در تبدیل وضعیت شغلی ایثارگران در نهادهای مختلف سریع‌تر عمل کنند.

به گزارش تسنیم، در این نشست با حضور قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و خانواده شهدا از پوستر کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی رونمایی شد.

کارآفرینی تنها مسیر حل مشکل اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران است

قاضی‌زاده هاشمی همچنین‌ در نشست با دانش‌پژوهان، تشکل‌ها و کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر استان قزوین که در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: برای حمایت از رویدادهای استارت‌‌‌آپی 13 خانه خلاق در کشور راه‌اندازی کردیم و بنا داریم که در هر استان حداقل یک خانه خلاق داشته باشیم.

وی از راه‌اندازی و فعال‌سازی سامانه گنج شاهد خبر داد و گفت: این سامانه یکپارچه در واقع یک بانک جامع از اطلاعات استارت‌آپ‌ها و طرح‌های دانش‌بنیان و فناوری‌محوری است که توسط خانواد شاهد و ایثارگر ایجاد شده‌اند. با تشکیل همین سامانه توانستیم 1000 تیم استارت‌آپی شناسایی کنیم که توسط خانواده‌های شهدا و ایثارگران ایجاد شده‌اند.

قاضی‌زاده هاشمی حمایت از تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان را از دیگر اقدامات بنیاد شهید برای تحقق شعار سال برشمرد و اضافه کرد: اگر شرکت دانش‌بنیانی محصولی قابل ارائه در فضای تجاری کشور داشته باشد، از تولید انبوه این محصول به صورت ویژه حمایت می‌شود و هدف ما این است که امسال از 62 شرکت دانش‌بنیان در استان‌ها برای تجاری‌سازی محصول حمایت مالی کنیم.

معاون رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود درباره مشکلات اشتغال و بیکاری برخی از اعضای جامعه ایثارگری گفت: ظرفیت استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر در سال 1400 حدود 67 هزار نفر بود، در صورتی که 300 هزار نفر از خانواده شهدا و ایثارگران بیکار محسوب می‌شوند و به همین خاطر حتی اگر 100 درصد سهمیه اختصاص ایثارگران محقق شود، باز مشکل اشتغال ایثارگران پابرجاست.

قاضی‌زاده هاشمی کارآفرینی را تنها مسیر حل مشکل اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران دانست و تصریح کرد: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که 15 درصد خانواده شاهد و ایثارگر ما از نظر تخصص و تمکن مالی می‌توانند کارآفرینی کنند و سیاست ما این است که با حمایت از آنها برای جوانان بیکار عضو جامعه ایثارگری اشتغال‌زایی کنیم.

وی افزود: در این حوزه پرداخت وام‌های خوداشتغالی چاره کار نیست، چرا که این تجربه در کشور ما شکست خورده است و تسهیلات خوداشتغالی عمدتاً به هدف نرسیدند؛ بنابراین باید از شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان بزرگ و مجرب حمایت کنیم.

قاضی‌زاده هاشمی همچنین با بیان اینکه تصورات در مورد وابستگی خانواده شهدا به کمک‌های دولتی اشتباه است، ادامه داد: امروز برخی فکر می‌کنند که خانواده شهدا و جانبازان برای ارتزاق خود از جامعه کمک دریافت می‌کنند، در حالی که شاهد این هستیم که این قشر در قالب‌های متخصص، مخترع و کارآفرین کمک‌کننده هستند و در عرصه‌های مهم علمی و فرهنگی برای کشور افتخار می‌آفرینند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

ورودِ شبکه پرس‌تی‌وی به مروارید خلیج‌فارس

 ورودِ شبکه پرس‌تی‌وی به مروارید خلیج‌فارس
2022-11-29T03:05:00+03:30
آخرین تحولات بحرین در شبکه انگلیسی‌زبانِ صدا و سیما با عنوانِ «در مروارید خلیج‌فارس چه می‌گذرد؟» پیگیری می‌شود.

جزئیاتی از سفر رئیس صدا و سیما به هند

 جزئیاتی از سفر رئیس صدا و سیما به هند
2022-11-28T20:38:32+03:30
پیمان جبلی رئیس صداوسیما به منظور حضور در اجلاس رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه ABU به دهلی نو رفته و قرار است با رؤسای شبکه‌های رادیووتلویزیونی چند ک...

مسابقه فوتبال "ایران و آمریکا" را در سینماها ببینید

 مسابقه فوتبال "ایران و آمریکا" را در سینماها ببینید
2022-11-28T20:38:30+03:30
با موافقت رئیس سازمان سینمایی همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال، سینماها فردا شب پذیرای مخاطبان و مشتاقان فوتبال و بازی ایران و آمریکا خواهند بود.

آخرین وضعیت ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

 آخرین وضعیت ابوالفضل پورعرب در بیمارستان
2022-11-28T20:38:30+03:30
پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد ابوالفضل پورعرب بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از بیمارستان مرخص شده و دوران نقاهت را در منزل می‌گذراند.

افزایش ۱۰ درصدی حقوق مربیان پاره‌وقت کانون

 افزایش ۱۰ درصدی حقوق مربیان پاره‌وقت کانون
2022-11-28T17:31:50+03:30
معاون توسعه مدیریت و منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از افزایش دستمزد مربیان پاره‌وقت شاغل در مراکز کانون به میزان ۱۰ درصد خبر داد.

تقسیمِ پخش بازی‌های جام‌جهانی در شبکه ورزش و سه/ ایران و آمریکا را کدام شبکه پخش می‌کند؟

 تقسیمِ پخش بازی‌های جام‌جهانی در شبکه ورزش و سه/ ایران و آمریکا را کدام شبکه پخش می‌کند؟
2022-11-28T17:05:08+03:30
در آستانه دهمین روز از برگزاری رقابت‌های جام‌جهانی قطر ۲۰۲۲، برخی از بازی‌ها به طور همزمان در کشور میزبان برگزار خواهد شد.

فراخوان جذب ایده‌ برای سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

 فراخوان جذب ایده‌ برای سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
2022-11-28T16:38:43+03:30
ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اقدام به فراخوان جذب ایده برای هرچه با شکوه برگزار شدن این مراسم کرد.

با نگاهی به انیمیشن «لوپتو»؛ محفل چهل‌وسوم عصرنشینی هنر و اندیشۀ «دیدار» برگزار می‌شود

 با نگاهی به انیمیشن «لوپتو»؛ محفل چهل‌وسوم عصرنشینی هنر و اندیشۀ «دیدار» برگزار می‌شود
2022-11-28T15:31:44+03:30
چهل‌وسومین عصرنشینی هنر و اندیشۀ «دیدار» به‌صورت حضوری و برخط با موضوع تصویرسازی و اسبابِ بازی و با نگاهی به انیمیشن «لوپتو» برگزار می‌ش...

دوره آموزشی عملیاتی روایت نصر با محوریت جهاد تبیین برگزار می‌شود

دوره آموزشی عملیاتی روایت نصر با محوریت جهاد تبیین برگزار می‌شود
2022-11-28T14:58:01+03:30
دوره آموزشی عملیاتی روایت نصر ویژه طلاب برادر برگزار می‌شود. در این دوره موضوع جهاد تبیین با محوریت طرح کلان رهبری و تطبیق آن بر اغتشاشات از مبانی معرفتی تا ...

برگزاری سلسله نشست‌های جریان‌شناسی فکری - سیاسی حوزه علمیه قم

برگزاری سلسله نشست‌های جریان‌شناسی فکری - سیاسی حوزه علمیه قم
2022-11-28T14:58:01+03:30
سلسله نشست‌های جریان‌شناسی فکری - سیاسی حوزه علمیه قم با همکاری معاونت پژوهش مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

آمریکا را شکست می‌دهیم/ این تیم فوتبال ملت ایران است

 آمریکا را شکست می‌دهیم/ این تیم فوتبال ملت ایران است
2022-11-28T15:05:03+03:30
غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی کشورمان ضمن تأکید بر این نکته که تیم ملی فوتبال ایران، تیم ملت ایران است، از برد تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل آمریکا می...

سرودخوانی نوجوانان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برای تیم ملی فوتبال ایران

 سرودخوانی نوجوانان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برای تیم ملی فوتبال ایران
2022-11-28T15:05:01+03:30
نوجوانان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در قالب سه گروه سرود برای تیم ملی فوتبال کشورمان سرودخوانی کردند.

شجاعی: خدمت بدون "راهبرد ظهور" یک نوع انحراف در مسیر انقلاب است

 شجاعی: خدمت بدون "راهبرد ظهور" یک نوع انحراف در مسیر انقلاب است
2022-11-28T15:05:00+03:30
مدیر مؤسسه منتظران منجی می‌گوید ذات انقلاب اسلامی ذاتی برای آماده‌سازی حکومت مهدی موعود در آینده است. در اندیشه امام خمینی (ره) هیچ اتفاقی نباید سبب غفلت مس...

بهره‌مندی چاپ دیجیتال از معافیت حق بیمه سهم کارفرما

 بهره‌مندی چاپ دیجیتال از معافیت حق بیمه سهم کارفرما
2022-11-28T13:24:57+03:30
نائب رئیس اتحادیه کلیشه و لیتوگراف از بهره‌‌مندی فعالان چاپ دیجیتال از قانون معافیت حق بیمه سهم کارفرما تا سقف پنج نفر خبر داد.

دانشگاهیان مفهوم "مقاومت" را به فرهنگ تبدیل کنند/ رونمایی از پوستر کنگره ادبیات پایداری

 دانشگاهیان مفهوم "مقاومت" را به فرهنگ تبدیل کنند/ رونمایی از پوستر کنگره ادبیات پایداری
2022-11-28T12:58:22+03:30
مراسم رونمایی از پوستر دهمین کنگره ادبیات پایداری برگزار شد؛ امیر سرتیپ سهرابی بر تبدیل مفهوم مقاومت و پایداری به فرهنگ عمومی در جامعه تأکید کرد.

دوست دارم در آب شهید شوم

 دوست دارم در آب شهید شوم
2022-11-28T12:58:21+03:30
بعضی از نیرو‌ها لباس غواصی نداشتند. آب در میان لباس‌های‌شان که از جنس بادگیر بود نفوذ کرده و با تمام تجهیزاتی که به همراه داشتند، به زیر کشیده می‌­شدند...

انتشار پوستری جدید به مناسبت سالروز شهادت شهیدان فخری‌زاده و شهریاری+ عکس

 انتشار پوستری جدید به مناسبت سالروز شهادت شهیدان فخری‌زاده و شهریاری+ عکس
2022-11-28T12:58:21+03:30
پوستر «هسته‌های بی‌کران علم» به مناسبت سالروز شهادت شهدای سرافراز عرصه علم و پیشرفت؛ محسن فخری‌زاده و مجید شهریاری تولید و منتشر شد.

همسر غلامرضا سلیمانی: امیدوارم بتوانم کتاب‌های منتشرنشده‌اش را آماده کنم

 همسر غلامرضا سلیمانی: امیدوارم بتوانم کتاب‌های منتشرنشده‌اش را آماده کنم
2022-11-28T12:58:21+03:30
فاطمه طارمی شاعر و همسر زنده‌یاد غلامرضا سلیمانی گفت: امیدوارم بتوانم در نبود او کتاب‌هاى منتشر نشده‌اش را منتشر کنم تا روحش از ما راضى و خشنود باشد.

جدیدترین تصاویر از سریال پلیسی معمایی تلویزیون منتشر شد

 جدیدترین تصاویر از سریال پلیسی معمایی تلویزیون منتشر شد
2022-11-28T12:31:42+03:30
تصویربرداری سریال تلویزیونی "شهباز" به کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه کنندگی امیر حسین آشتیانی پور و مهدی علینقی پور به پایان رسید.

۱۰ "مستندنگاری" بخش مسابقه جشنواره تلویزیونی مستند

 ۱۰ "مستندنگاری" بخش مسابقه جشنواره تلویزیونی مستند
2022-11-28T12:31:41+03:30
هیئت داوران بخش مستندنگاری جشنواره تلویزیونی مستند، ۱۰ اثر راه یافته به بخش مسابقه این رویداد را انتخاب کردند.

اظهارات معاون سازمان تبلیغات درباره صدور مجوز "سامانه‌های همسریابی"

 اظهارات معاون سازمان تبلیغات درباره صدور مجوز "سامانه‌های همسریابی"
2022-11-28T12:31:41+03:30
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به تسهیل شرایط صدور مجوز برای "سامانه‌های همسریابی" می‌گوید: هر کسی با هر نیتی و با هر کاری نمی‌تواند...

از گفتگوی زنده با فلاسفه معاصر غافلیم/فلسفه ناظر بر رنج انسان است

از گفتگوی زنده با فلاسفه معاصر غافلیم/فلسفه ناظر بر رنج انسان است
2022-11-28T12:11:24+03:30
شجاعی، عضو هئیت علمی پژوهشگاه علوم انسانی گفت: فلسفه ناظر بر دغدغه و درد و رنج انسان است، لذا اهالی علوم انسانی و خاصه فلسفه نمی‌توانند نسبت به آلام مردم در ...

آیت‌الله بهشتی پاسخ می‌دهد؛ انسان چیست؟ از کجا آمده و به کجا می‌رود؟

 آیت‌الله بهشتی پاسخ می‌دهد؛ انسان چیست؟ از کجا آمده و به کجا می‌رود؟
2022-11-28T11:11:47+03:30
کتاب «انسان از منظر قرآن» دربردارنده مجموعه‌ای از گفتارها و نوشتارهای شهید آیت‌الله بهشتی است که سعی دارد به پرسش‌های بنیادین درباره آفرینش انسان ...

از شرور خیابان‌های گلشهر تا فرمانده تک‌تیراندازان فاطمیون

 از شرور خیابان‌های گلشهر تا فرمانده تک‌تیراندازان فاطمیون
2022-11-28T11:11:47+03:30
محمدکاظم کاظمی می‌نویسد:‌ «دوربرگردان» کتاب مهمی است؛ چرا که اولین روایت مکتوب از حضور مهاجران افغانستانی در جنگ سوریه به‌شمار می‌رود.

با دست خالی پای کار حاج قاسم ایستادیم

 با دست خالی پای کار حاج قاسم ایستادیم
2022-11-28T10:31:35+03:30
آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران شامگاه روز گذشته در پردیس تئاتر تهران با معرفی برگزیدگان برگزار شد.

از شرور خیابان‌های گلشهر تا فرمانده تک‌تیراندازارن فاطمیون

 از شرور خیابان‌های گلشهر تا فرمانده تک‌تیراندازارن فاطمیون
2022-11-28T10:31:35+03:30
محمدکاظم کاظمی می‌نویسد:‌ «دوربرگردان» کتاب مهمی است؛ چرا که اولین روایت مکتوب از حضور مهاجران افغانستانی در جنگ سوریه به شمار می‌رود.

راهبردهای "تقویت سلامت و آرامش اجتماعی" با توجه به ۶ "ضعف و غفلت" ابلاغ شد

 راهبردهای "تقویت سلامت و آرامش اجتماعی" با توجه به ۶ "ضعف و غفلت" ابلاغ شد
2022-11-28T10:31:35+03:30
رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ماده واحده مصوب این شورا درباره «اهم مسائل و راهبردهای فرهنگی جهت تقویت سلامت و آرامش اجتماعی» ابلاغ کرد.

شما با میلیاردها تومان تئاتر شهرتان تعطیل است/ ما با دست خالی پای کار حاج قاسم ایستادیم

 شما با میلیاردها تومان تئاتر شهرتان تعطیل است/ ما با دست خالی پای کار حاج قاسم ایستادیم
2022-11-28T10:18:19+03:30
آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران شامگاه روز گذشته در پردیس تئاتر تهران با معرفی برگزیدگان برگزار شد.

نامِ پیمان یوسفی در لیستِ گزارشگران روز نهم جام‌جهانی

 نامِ پیمان یوسفی در لیستِ گزارشگران روز نهم جام‌جهانی
2022-11-28T10:04:59+03:30
نهمین روز جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر با دو بازی برزیل و سویس و پرتغال و اروگوئه پیگیری می‌شود.

شما با میلیاردها تومان تئاتر شهرتان تعطیل است / ما با دست خالی پای کار حاج قاسم ایستادیم

 شما با میلیاردها تومان تئاتر شهرتان تعطیل است / ما با دست خالی پای کار حاج قاسم ایستادیم
2022-11-28T09:51:44+03:30
آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران شامگاه روز گذشته در پردیس تئاتر تهران با معرفی برگزیدگان برگزار شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)