میرنیوز

اغتشاشات اخیر نه بر سر حجاب بلکه با هدف هویت‌زدایی ایران شکل گرفت

اغتشاشات اخیر نه بر سر حجاب بلکه با هدف هویت‌زدایی ایران شکل گرفت 2022-09-23T15:16:08+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اردبیل با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل اظهار کرد: از رئیس جمهور به خاطر سخنرانی بسیار جامع و شایسته در سازمان ملل باید تشکر کرد این سخنرانی در شأن ملت بزرگ ما، در شأن انقلاب اسلامی و اقتضای هویت دینی ما است و تمام جملات حساب شده، دقیق و به موقع بود.

وی با بیان اینکه بیشتر رئیس‌جمهورها جرأت و قدرت طرح مشکلات اصلی مدیریت جهانی را ندارند و این سخنرانی ظهور کامل استقلال و حاکمیت ملی ایران است، گفت: رئیس جمهور یکی از کشورهای همسایه قبلاً به یکی از رؤسای جمهور ما گفته بود این سخنانی که شما اظهار می‌کنید حرف دل ماست ما هم می‌خواهیم آن را بگوییم فرق در این است که شما می‌توانید و ما نمی‌توانیم!

امام جمعه اردبیل و نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه آنچه امروز در کشور ما می‌گذرد مربوط به حجاب یا خونخواهی یک خانم نیست، گفت: دستگاه قضائی با دقت کامل و با همراهی گام به گام با خانواده مقتول و ملاحظه دوربین‌ها اگر مجرمی در کار است بدون مماشات او را به جزای خود می‌رساند.

عاملی ادامه داد: الان این موضوع کاملاً در قید تحقیق است طرف اصلی در این ماجرا آن‌هایی که در خیابان‌ها حضور دارند، نیستند آنها فرزندان خود ما و بخشی از ملت ما هستند که دشمن ذهن آنها را با گره‌های متعدد مواجه ساخته است و چاره آنها هم این است که گره ذهنی آنها باز و توجیه اذهان صورت بگیرد. آنها حق دارند سوال کنند که چرا این حادثه که بر انسجام ملی و جایگاه بین‌المللی ایران تأثیر گذاشت اتفاق افتاد.

آیت الله عاملی ادامه داد: بله مسئله اصلی اینها نیست مسئله اصلی همان شعاری است که ستادهای فرماندهی یعنی کانال‌های معاند در زبان آنها انداخته‌اند که «ایران را پس می‌گیریم» واژه پس می‌گیریم مستلزم این است که ایران اول دست کسی بوده و حالا می‌خواهیم دوباره به همان بر گردانیم ایران دست چه کسی بود؟ تا ۲۸ مرداد دست انگلیس ناپاک، خبیث و بعد از آن در دست آمریکا بود از همین جا خوب می‌فهمیم که کانال‌های هوایی با انداختن این شعار به زبان بعضی از جوان‌ها چه می‌خواهند؟ و چه مقصدی دارند؟ پس می‌رویم به زمانی که ایران عزیز ما در دست آمریکا بود تا مقصد آنها کاملاً معلوم شود.

خطیب جمعه اردبیل به طور مفصل به تشریح ۸ نمونه از روش‌های آمریکا در زمان مدیریت آمریکا به ایران پرداخت و تصریح کرد: ۳۵ سال ایران دست آمریکا بود و طبیعی است که اگر الان بیاید با همان روش ایران را اداره می‌کند در آن زمان چه روشی داشت؟ این روش هشت خصوصیت دارد؛ خصوصیت اول) به خاطر حفظ تفوق نظامی اسرائیل آمریکا گفت ایران نباید تفوق نظامی داشته باشد ایران از جهت نظامی آن قدر عقب مانده شد که صدام به راحتی با موشک‌های خود شهرهای ما را شخم زد و به راحتی شهرهای جنوبی و غربی ما را گرفت.

آیت الله عاملی افزود: خصوصیت دوم؛ ایران خیلی بزرگ است و مساحت بزرگ از شاخص‌های قدرت است در خاورمیانه کانون قدرت نباید شکل بگیرد پس ایران باید تجزیه شود و لذا آمریکا بحرین را جدا کرد بخش عظیمی از سیستان را جدا کرد و در آستانه جدا کردن سه جزیره از ایران بود که انقلاب رخ داد پس اگر آمریکا به ایران دست پیدا کند ادامه تجزیه شروع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در وهله اول سه جزیره نه به امارات بلکه به پایگاه‌های آمریکا فرانسه و انگلیس تبدیل می‌شود همچنان که بحرین بعد از جدایی این طور شد و الان ناوگان هر سه کشور در آنجا مستقر است توجه کنید که از ساحل ایران تا جزایر فاصله بسیار زیاد است یعنی مسئله فقط جزیره نیست مساحت بسیار عظیمی از استراتژیک‌ترین قسمت سطح دریا از ایران جدا می‌شود بعد از آن کردستان بزرگ بعد از آن آذربایجان بزرگ و… امیرالمومنین فرمود فتنه که می‌آید در حال اقبال صدا ندارد وقتی کار خود را کرد و راه افتاد رفت صدای آن بلند می‌شود.

وی در تحلیل خصوصیت سوم روش اعمالی آمریکا در ایران گفت: آمریکا در مدت ۳۵ سال که به مقدرات ما مسلط بود یک صنعت به ما نداد می‌گفت امنیت اسرائیل به هم می‌خورد حتی ذوب‌آهن صنعت آمریکا نیست آن زمان شاه به آمریکا رفت به رئیس جمهور آمریکا گفت شما هرچه خواستید من انجام دادم به تعبیر خودش بعد از سقوط، هر طور که ساز زدید رقصیدم به من ذوب آهن بدهید، ندادند قهر کرد رفت از روسیه خرید صنعت ذوب آهن اصفهان صنعت روس است نه آمریکا پس بنابراین بعد از آمدن آمریکا زیرساخت‌های صنعتی باید از بین برود.

امام جمعه اردبیل و نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: عسلویه پایتخت انرژی ایران که ۲۰۰ کیلومتر تمام پالایشگاه و پتروشیمی است و ایران را از تحریم نجات داد باید با خاک یکسان شود راه یکسان کردن چیست؟ راه آن این است که در اول اشغال ایران با یک بهانه به کل زیرساخت‌ها حمله می‌کنند؛ هیچ نیروگاه و هیچ پالایشگاه، هیچ پتروشیمی، هیچ کارخانه مادر، هیچ مرکز تحقیقاتی و هیچ مرکز فناوری جدید سالم نمی‌ماند همچنان که در عراق و لیبی با اینکه صدام و قذافی سقوط کرده بودند ولی مدت زیادی تمام زیرساخت‌ها را زدند تا هیچ وقت آنها موی دماغ اسرائیل نشوند بعد از آن ایران تا ۵۰ سال هم خود را پیدا نمی‌کند و با ضعف ایران از طرف کشورهای همسایه مورد هجمه قرار می‌گیرد می‌بینید هنوز طوری نشده آذربایجان می‌خواهد با تصرف استان جنوبی ارمنستان یعنی سیونیک راه ما را به اروپا ببندد.

آیت‌الله عاملی ادامه داد: هنوز طوری نشده اسرائیل هر روز رجز می‌خواند که می‌خواهم به ایران حمله کنم در عالم سیاست هیچ کشوری به کشور دیگر کمک و رحم نمی‌کند بلکه فقط منافع ملی خود را در نظر می‌گیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خصوصیت چهارم این است که حاکمیت ملی کلاً تعطیل می‌شود مصدق رهبر ملی ایران بود اما آمریکا دولت او را ساقط کرد در زمان حکومت آمریکا بر ایران حزب رستاخیز تنها حزب ایران و وابسته به دربار بود نمایندگان مجلس را ساواک، دربار، اشرف و سفارت آمریکا تعیین می‌کرد مشهور است که اشرف سه منبع مهم درآمد داشت سفارت فروشی، وزارت فروشی و وکالت فروشی تمام مقدرات ما دست سفیر آمریکا بود و لذا اسم ایران را گذاشته بودند ایالت پنجاه و یکم آمریکا یعنی شاه فرماندار آمریکا بود.

آیت الله عاملی افزود: خصوصیت پنجم این است که آزادی بیان کلاً تعطیل می‌شود ساواک که محصول جهنمی آمریکا در ایران بود واژه‌های خاص به مطبوعات داده بود آنها حق نداشتند از آن واژه‌ها استفاده کنند هویدا می‌گفت من دوست ندارم به شاهنشاه آریامهر بگویید شخص اول مملکت مگر ما شخص دوم هم داریم یعنی بقیه همه حیوانات بودند آیا ما را به آن دوران ذلت و خواری و بردگی دعوت می‌کنید؟

خطیب جمله اردبیل ادامه داد: خصوصیت ششم اینکه از عفت و حیا باید خداحافظی کرد با دستور آمریکا جشن‌های ۲۵۰۰ ساله در شیراز در تخت جمشید برگزار می‌شد آن چنان بی‌عفتی کردند که شیراز به هم ریخت شاه با صراحت می‌گفت چادر کفن سیاهی است که زیبایی‌های پنهان را آشکار نمی‌کند حرف لیبرالیسم این است که از هر راهی که می‌توان پول درآورد باید پول در آورد!!! آنها با اشاره به تجارت پورنو می‌گویند رقیب جدی برای چاه‌های نفت خاورمیانه درست کرده ایم.

آیت‌الله عاملی گفت: خصوصیت هفتم اینکه باید برای کشورهای دیگر از ما بیگاری بکشند آمریکا گاه به شاه می‌گفت به ظفار سرباز و سلاح بفرست گاه می‌گفت به ویتنام هواپیما بفرست شاه بعد از سقوط افشا کرد گفت من بدبخت حتی خلبان هواپیماها را هم دادم ولی مرا مثل تفاله بیرون انداختند حسنی مبارک بعد از سقوط گفت من حالا فهمیدم که هرکس به آمریکا اعتماد کند عاقبت لخت می‌ماند و از همه بدتر اینکه آمریکا به شاه می‌گفت باید کل سوخت اسرائیل را تأمین کنید ۳۵ سال فلسطینی‌ها با سوخت ایران شهید شدند ماشین جنگی آنها را ما راه می‌انداختیم همچنان که در حال حاضر یکی از کشورهای همسایه چهل درصد سوخت اسرائیل را تأمین می‌کند.

وی در تشریح خصوصیت هشتم ابراز کرد: خصوصیت هشتم اینکه تمام دانش هسته‌ای باید دفن شود، شاه از آمریکا دانش هسته‌ای خواست نداد نیروگاه هسته‌ای خواست نداد مجبور شد از آلمانی‌ها بگیرد پایه نیروگاه اتمی بوشهر از آلمانی‌ها است ولی در اول انقلاب رها کردند و رفتند آمریکا معتقد بود دانش هسته‌ای در منطقه باید فقط در اختیار اسرائیل باشد تا امنیت اسرائیل حفظ شود ایران وقتی دست آمریکا بیفتد یعنی افتاده دست اسرائیل، اسرائیل اخیراً گفته ایران را دیگر نمی‌توان از سلاح هسته‌ای محروم کرد چون ایران دانش آن را پیدا کرده و بعد از خروج ترامپ از برجام سو استفاده کرده و مواد غنی شده لازم را تولید کرده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان ادامه داد: معنای این سخن این است که اگر پای اسرائیل به ایران برسد تمام دانشمندان هسته‌ای ما ترور می‌شوند همه باید کشته شوند.

وی افزود: کشور ما در عنایت به خانم‌ها بی نظیر عمل کرده ۶۰ درصد ظرفیت دانشگاه‌ها و رشته‌های حساس تخصصی در اختیار خانم‌ها است امروز خانم‌های ما در میادین بین المللی مسابقات ورزشی حضور جدی دارند، در تأمین امنیت کشور سنگ‌تمام گذاشته و بیرق را در خارج از کشور زده است اسرائیل می‌گوید ما هیچ وقت نمی‌توانیم به ایران حمله کنیم چون حزب‌الله کشور ما را با موشک‌های خود شخم می‌زند آفرین به کسی که این امنیت را برای ایران عزیز ما درست کرده است در توسعه مراکز علمی و دانشگاه‌ها در خاورمیانه محشر کرده است در بسیاری از رشته‌های حساس رتبه‌های علمی بسیار بالا پیدا کرده است.

وی ادامه داد: در حفظ غرور ملی و احیای جایگاه جهانی طوفان کرده در سلول‌های بنیادین، در توان هسته‌ای، در نانو تکنولوژی، در صنعت موشک سازی، در صنعت کشتی سازی، در صنعت زیردریایی، در صنعت بسیار حساس پهبادی، در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، در ارسال ماهواره به فضا، در هوافضا در همه اینها ایران را احیا کرده است.

وی با بیان اینکه در شعارهای سفارشی این روزها ۲ شعار دردناک است عنوان کرد: اول شعار برگرداندن ایران به دوران تجزیه است ایران عزیز را ما اردبیلی‌ها با دست شاه اسماعیل یکپارچه کرده و ایران را احیا کرده ایم و لذا ما آذری‌ها مخصوصاً ما اردبیلی‌ها از همه بیشتر اولی به دفاع از ایران عزیز هستیم محیط طباطبایی می‌گوید اگر اردبیل نبود ایران نبود آقای سیستانی سه بار گفت اگر اردبیل نبود ایران نبود، بنابراین هر کس برای تضعیف ایران و تجزیه آن تلاش کند ما آذری‌ها نباید در آن خط باشیم بلکه باید با تمام توان در مقابل آنها بایستیم.

خطیب جمعه اردبیل افزود: دوم شعار هتاکی به رهبر ما است، رهبری که دنیا نظیرش را ندیده و نخواهد دید آرمانی‌ترین رهبری که دنیا به خودش دیده است حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای است من به رهبر انقلاب که دو نفری در سالن امام رضا تنها بودیم به محضر ایشان یک جمله عرض کردم گفتم آقا جانم به استاد خودم آقای پهلوانی مدام می‌گفتم جان و عمر من فدای شما و ایشان مرا نهی می‌کرد و می‌گفت این دعا را نکن چون یکی از شاگردان من این دعا را کرد و جان خود را از دست داد سپس اضافه کردم آقاجان با علم به حقیقتی که آقای پهلوانی گفته می‌گویم آقاجان عمر من و جان من فدای جان و عمر شما باد در این خصوص به دشمنان هم می گویم که «الامام کالنجم لا تناله ایدی المتوهمین».

وی در پایان ضمن قدردانی از مرزبانی استان‌های اردبیل و آذربایجان شرقی تصریح کرد: از مرزبانی استان اردبیل و استان آذربایجان شرقی قلباً تشکر می‌کنم که دو خودرو یکی در خداآفرین و دیگری در اصلاندوز متوقف کردند راننده هر دو غیر بومی و ماشین پر از تی ان تی و سلاح‌های حساس بود ما در کنار سفره‌ای نشسته‌ایم که امنیت آن را شما درست کرده‌اید.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی وقف/نقش جامعه قرآنی در گسترش وقف

راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی وقف/نقش جامعه قرآنی در گسترش وقف
2022-09-25T14:55:27+03:30
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی وقف، گفت: در این تلویزیون، مخاطب در هر زمانی از شبانه‌روز به محتواهای...

علیرضا مُکاری رتبه اول مسابقات قرآن کرواسی را کسب کرد

علیرضا مُکاری رتبه اول مسابقات قرآن کرواسی را کسب کرد
2022-09-25T14:55:26+03:30
نماینده کشورمان در رشته قرائت تحقیق مسابقات بین‌المللی قرآن کشور کرواسی موفق به کسب رتبه برتر شد.

حضور بی‌سابقه زائران در نجف به مناسبت سالروز رحلت پیامبر (ص)

حضور بی‌سابقه زائران در نجف به مناسبت سالروز رحلت پیامبر (ص)
2022-09-25T14:55:26+03:30
آستان مقدس علوی از حضور بی‌سابقه زائران در نجف اشرف به مناسبت سالروز رحلت پیامبر (ص) خبر داد.

معیارها و شروط امام حسن (ع) برای انتخاب دوست خوب

 معیارها و شروط امام حسن (ع) برای انتخاب دوست خوب
2022-09-25T13:55:27+03:30
بسیاری از ما انسان‌ها گام اول، یعنی انتخاب دوست با معیارهای مثبت را درست طی می‌کنیم، اما شروط دوستی که گذشت از لغزش‌ها و مواسات و همدلی در سختی‌هاست خوب رعا...

اینفوگرافی/ مرور مهمترین رویدادهای زندگی امام حسن (ع)

 اینفوگرافی/ مرور مهمترین رویدادهای زندگی امام حسن (ع)
2022-09-25T13:55:27+03:30
اینفوگرافیک مهمترین رویدادها در دوران زندگی امام حسن (ع) منتشر شد.

بررسی ابعاد یک جنایت تاریخی؛ توطئه ترور تا عهدنامه‌ای برای قتل وصی پیامبر(ص)

 بررسی ابعاد یک جنایت تاریخی؛ توطئه ترور تا عهدنامه‌ای برای قتل وصی پیامبر(ص)
2022-09-25T12:55:17+03:30
حل ابهامات موجود درباره نوع رحلت یا شهادت پیامبر(ص) نکات مهمی را در تاریخ صدر اسلام کشف خواهد کرد و ضمن پرده برداشتن از یک جنایت تاریخی، چهره نفاق عده‌ای را...

وزیر فرهنگ: تارخ آموزگار بزرگ هنرهای نمایشی کشور بود

 وزیر فرهنگ: تارخ آموزگار بزرگ هنرهای نمایشی کشور بود
2022-09-25T12:01:04+03:30
اسماعیلی برای درگذشت امین تارخ نوشت: او بازیگری باوقار و صاحب سبک در حرفه خود و آموزگاری بزرگ بود که شاگردان بسیاری را برای هنرهای نمایشی تربیت کرد.

«اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)» امروز در خیابانهای تهران

«اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)» امروز در خیابانهای تهران
2022-09-25T11:36:13+03:30
اقشار مختلف مردم، هیئت عزاداری و قاریان قرآن امروز ساعت ۱۶ در حمایت از مسجد، قرآن کریم و پرچم مقدس کشور در تهران به سمت میدان انقلاب راهپیمایی می کنند.

به دنبال تقویت گروه های فعال اجتماعی و اردوهای سازندگی هستیم

به دنبال تقویت گروه های فعال اجتماعی و اردوهای سازندگی هستیم
2022-09-25T09:36:15+03:30
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و جامعة المصطفی العالمیه به‌منظور توسعه اردوهای سازندگی و مشارکت‌های اجتماعی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

معرفی کتاب|آخرین لحظات حیات پیامبر(ص) به روایت ۳ متن قدیمی

 معرفی کتاب|آخرین لحظات حیات پیامبر(ص) به روایت ۳ متن قدیمی
2022-09-25T07:16:16+03:30
بخش‌های پایانی کتاب «قاف» به روایت آخرین لحظات زندگانی پیامبر مهربانی اختصاص دارد. لحظاتی که ایشان با وجود سختی گذرگاه دنیا، نگران سرنوشت امت خود ...

با "قهرمان‌های معمولی" دنبال مهاجرت معکوسیم

 با "قهرمان‌های معمولی" دنبال مهاجرت معکوسیم
2022-09-25T07:16:16+03:30
مدیر مرکز مستند سوره می‌گوید سوژه‌های "قهرمان‌های معمولی" داستان زندگی روستاییانی است که روی پای خود ایستاده و دیگر نیازی به مهاجرت به شهر ندارند.

سفر سینماییِ تلویزیون در آخرین روزهای صفر

 سفر سینماییِ تلویزیون در آخرین روزهای صفر
2022-09-25T06:49:36+03:30
شبکه‌های تلویزیونی برای روزهای یکشنبه مصادف با رحلت پیامبر (ص) و امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع)، چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی تدارک دیده است.

زمانِ خاکسپاری امین تارخ مشخص شد

 زمانِ خاکسپاری امین تارخ مشخص شد
2022-09-24T20:36:34+03:30
امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در روز دوشنبه چهارم مهرماه به خاک سپرده خواهد شد.

بررسی ابعاد یک جنایت تاریخی؛ از شهادت پیامبر(ص) تا غصب خلافت امام علی (ع)

 بررسی ابعاد یک جنایت تاریخی؛ از شهادت پیامبر(ص) تا غصب خلافت امام علی (ع)
2022-09-24T20:36:34+03:30
حل ابهامات موجود درباره نوع رحلت یا شهادت پیامبر(ص) نکات مهمی را در تاریخ کشف خواهد کرد و ضمن پرده برداشتن از یک جنایت بزرگ تاریخی، چهره نفاق عده‌ای را به ط...

پیامبر(ص) به شهادت رسید یا به مرگ طبیعی از دنیا رفت؟

 پیامبر(ص) به شهادت رسید یا به مرگ طبیعی از دنیا رفت؟
2022-09-24T20:24:17+03:30
در مورد شهادت یا رحلت به مرگ طبیعی در میان علمای شیعه و اهل سنت، نظرات قابل توجهی وجود دارد. به طوری که در بسیاری منابع مشهور نوشته شده که آن حضرت در اثر سم...

رئیس سازمان سینمایی درگذشت امین تارخ را تسلیت گفت

 رئیس سازمان سینمایی درگذشت امین تارخ را تسلیت گفت
2022-09-24T20:24:16+03:30
در پی درگذشت امین تارخ بازیگر سینما و تلویزیون، رئیس سازمان سینمایی این ضایعه تلخ را به جامعه سینمایی و هنری کشور تسلیت گفت.

چگونه می توانیم به تمام لحظه‌های زندگی‌مان نور وجود پیامبر را بتابانیم؟

چگونه می توانیم به تمام لحظه‌های زندگی‌مان نور وجود پیامبر را بتابانیم؟
2022-09-24T20:02:59+03:30
لحظه‌هایی که حس می‌کنیم دلمان برای حضرت محمد (ص) گشایش یافته و عواطف‌مان سراسر از نور رسالت این پیامبر والا برافروخته شده، فرصتی مغتنم برای ذخیره سازی است.

حاج رسول، "مرد اولین‌ها" در دفاع مقدس بود

 حاج رسول، "مرد اولین‌ها" در دفاع مقدس بود
2022-09-24T20:11:02+03:30
علی الله سلیمی درباره کتاب «به سوی ابدیت» گفت: نویسنده این اثر با جمع‌آوری اطلاعات درباره شهید، آن را به قلم خودش نوشته است؛ بنابراین این کتاب مست...

هیئت‌های عزاداری پایان ماه صفر ۱۴۰۱/ ویژه‌برنامه میدان انقلاب

 هیئت‌های عزاداری پایان ماه صفر ۱۴۰۱/ ویژه‌برنامه میدان انقلاب
2022-09-24T20:11:02+03:30
امسال علاوه بر هیئت‌های ایام پایانی ماه صفر، عزاداران در پاسخ به اهانت آشوبگران مزدور استکبار جهانی در روزهای اخیر، به‌صورت ویژه برای قرآن کریم، پیامبر اکرم...

روایتِ محمدحسین لطیفی؛ غیرتِ بازیگری امین تارخ اشکم را درآورد

 روایتِ محمدحسین لطیفی؛ غیرتِ بازیگری امین تارخ اشکم را درآورد
2022-09-24T20:11:01+03:30
کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون درباره امین تارخ و بازی‌اش در سریالِ «سفرسبز» می‌گوید: تارخ کارنامه درخشانی دارد و نقش‌آفرینی کم نداشته اما ا...

آخرین گفت‌وگو با امین تارخ درباره تلویزیون، سریال و سوپراستارها

 آخرین گفت‌وگو با امین تارخ درباره تلویزیون، سریال و سوپراستارها
2022-09-24T20:11:01+03:30
بازیگر فراموش‌نشدنی سینما و تلویزیون برای جعبه جادو، پرده نقره‌ای، سوپراستارها و سریال‌های تلویزیونی نکاتی داشت که در آخرین گفت‌وگویش با تسنیم مطرح کرد.

معرفی کتاب|مولود مبارکی به نام «فال خون»

 معرفی کتاب|مولود مبارکی به نام «فال خون»
2022-09-24T19:58:51+03:30
کشمکش در «فال خون»، برخلاف اکثر آثار دفاع مقدسی که پیش از این نوشته شده بود، کشمکش بیرونی نیست، کشمکشی درونی است میان تردیدها و ترس‌های ذهنی سرباز...

امین تارخ درگذشت

 امین تارخ درگذشت
2022-09-24T19:58:46+03:30
امین تارخ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بعد از چند روز بستری در بیمارستان، دارفانی را وداع گفت.

عدم اجرای ۱۷ عنوان برنامه "طرح ملی حفظ قرآن" فقط به خاطر ۱۲ میلیارد تومان

 عدم اجرای ۱۷ عنوان برنامه "طرح ملی حفظ قرآن" فقط به خاطر ۱۲ میلیارد تومان
2022-09-24T19:43:44+03:30
دبیر ستاد راهبری طرح ملی حفظ کشور می‌گوید: عنوان برنامه با پیش‌بینی اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان از برنامه‌های مصوب سال جاری است که به جهت عدم تأمین اعت...

ماجرای حضور حاج قاسم و یارانش در میان راهپیمایان اربعین چه بود؟

 ماجرای حضور حاج قاسم و یارانش در میان راهپیمایان اربعین چه بود؟
2022-09-24T19:43:43+03:30
شهروندان تهرانی در اربعین امسال، شاهد نصب بیلبوردهای متفاوتی در سطح شهر بودند؛ بیلبوردهایی که حضور شهید حاج قاسم سلیمانی و جمعی از شهدای دفاع مقدس را در میا...

مدیرعامل بنیاد رودکی هفته آینده معرفی می‌شود / برنامه ما حمایت از موسیقی نواحی است

 مدیرعامل بنیاد رودکی هفته آینده معرفی می‌شود / برنامه ما حمایت از موسیقی نواحی است
2022-09-24T19:43:42+03:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به خبرنگار تسنیم بر حمایت ویژه‌ی دولت از موسیقی نواحی و موسیقی اصیل تاکید کرد.

حسینی: دوگانه ضدجنگ و جنگی برای سینمای دفاع مقدس مفهوم باطلی است

 حسینی: دوگانه ضدجنگ و جنگی برای سینمای دفاع مقدس مفهوم باطلی است
2022-09-24T19:43:42+03:30
مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می‌گوید ازآنجایی که ما در جنگ ۸ ساله حمله نکردیم بلکه دفاع کردیم نکوهش این دفاع بی‌معنا است. تمام دفاع‌های ...

سری‌دوزی آسیب امروز ادبیات جنگ

 سری‌دوزی آسیب امروز ادبیات جنگ
2022-09-24T19:29:55+03:30
گلعلی بابایی می‌گوید: سری‌دوزی و سفارشی‌نویسی آسیب امروز ادبیات دفاع مقدس است،‌ عمده آثار حاصل قلم‌فرسایی نویسنده است تا روایت راویان.

ابوالقاسمی: پیامبر(ص) بانی اصلی بهشت ظهور است

 ابوالقاسمی: پیامبر(ص) بانی اصلی بهشت ظهور است
2022-09-24T19:16:36+03:30
حجت‌الاسلام ابوالقاسمی با اشاره به آیه‌ای از قرآن، معتقد است بانی اصلی جریان ظهور از جانب خداوند، پیامبر صلی الله علیه و آله است.

«سر حلقه تمام بزرگان عالمی...»؛ شعر شاعر هندی در نعت حضرت محمد(ص)

 «سر حلقه تمام بزرگان عالمی...»؛ شعر شاعر هندی در نعت حضرت محمد(ص)
2022-09-24T19:16:36+03:30
مهدی باقرخان، شاعر هندوستانی، تازه‌ترین شعر خود را همزمان با سالروز وفات پیامبر مهربانی، حضرت محمد (ص)، به پیشگاه ایشان تقدیم کرد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)