میرنیوز

استقلال نظر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها/ ضرورت حضور حداکثری در انتخابات

استقلال نظر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها/ ضرورت حضور حداکثری در انتخابات 2021-05-28T15:20:58+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم آباد با سفارش همگان به تقوای الهی اظهار داشت: آموزه‌های ائمه اطهار در دانشکده‌های علوم تربیتی، روانشناسی جامعه شناسی و حوزه‌های علمیه به صورت مفصل مورد تبیین قرار بگیرند و به طور مشروح روی این مفاهیم و آموزه‌ها تجزیه و تحلیل صورت گیرد.

ضرورت تبیین آموزه‌های ائمه در دانشگاه‌ها

وی گفت: ما بیشتر به سراغ آموزه‌هایی می‌رویم که از دیگران به ما رسیده و وقتی وصیت نامه امام علی (ع) به امام حسن (ع) را بررسی می‌کنیم انواع آموزه‌ها، راههای سبک زندگی و موفقیت در دنیا و آخرت در آن وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه این آموزه‌ها باید در فرصت‌ها و جلسات زیادی و در قالب واحدهای دانشگاهی مورد بررسی قرار بگیرند گفت: امام علی (ع) در این خطبه می‌فرمایند که بدان تو برای آن جهان آفریده شده‌ای نه برای این جهان و نیستی، در راهی هستی که پایانش آخرت است، مرگ پنجه بر تو خواهد افکند پس بترس از آنکه مرگ تو را در یابد در حالتی که ناخوش و به سمت معصیت و گناه متمایل شده‌ای، مرگ آنچنان به سراغ تو بیاید که فرصت توبه پیدا نکنی و خویشتن را تباه کنی.

حجت الاسلام شاهرخی، گفت: ایشان در فراز دیگری می‌فرماید که چون برادرت خودش را از تو جدا کرد تو با او پیوند برقرار کن، اگر این امر محقق شود ما شاهد این حجم پرونده در دادگاه‌ها نیستیم و در صلح، صفا و صمیمیت به سر خواهیم برد.

آسیب سپردن مسئولیت‌ها در لرستان بر اساس قبیله و جناح

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالگرد شهادت شهید محمد بروجردی، عملیات حاج عمران، آزاد سازی خرمشهر و نقش رزمندگان استان لرستان در این دو عملیات گفت: در این رابطه مراسم‌های خوبی در استان برگزار و از ستاد برگزاری این مراسم تشکر می‌کنیم، جا دارد در سال‌های این مراسم‌ها با کمیت و کیفیت بیشتری برگزار شوند.

نماینده ولی فقیه در لرستان در ادامه با اشاره به سالروز جنگ احد، شهادت حضرت حمزه و وفات حضرت عبدالعظیم حسنی گفت: شهادت این دو برای ما آموزه‌هایی دارد و تنها یک رویداد و اتفاق تاریخی نیست. حضرت حمزه منزلت، مقام و جایگاه والایی داشتند، حضرت عبدالعظیم حسنی نیز عالمی مجاهد و پرهیزگار بودند.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه باید به ابعاد شخصیتی اینها در جامعه پرداخته شود بیان داشت: امیدوارم که منزلت و مقام والای این بزرگان را درک کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری در سخنرانی آغاز دومین سال انتخابات مجلس شورای اسلامی سخنان مهمی را ایراد فرمودند و نقشه راه نمایندگان مجلس را برشمردند تصریح کرد: ایشان ارزیابی خوبی از عملکرد یک ساله مجلس داشتند و در انقلابی ماندن مجلس و مسئولان تاکید کردند، فرمودند که بعضی‌ها انقلابی می آیند اما انقلابی باقی نمی‌مانند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه ایشان برخی از آسیب‌هایی که ممکن است نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسیر آنها باشند را برشمردند افزود: مقام معظم رهبری بر ضرورت پرهیز از سپردن مسئولیت‌های شهری و استانی به افراد مورد نظر خویش، قوم، جناح، باند و حزب تاکید کردند و آن را به عنوان یک آسیب مطرح کردند.

حجت الاسلام شاهرخی بیان داشت: این امر فراگیر است و تا حدودی در لرستان طی دوره‌های مختلف به آن گرفتار بوده و از آن آسیب دیده است، بنا بر این باید این توصیه مقام معظم رهبری سرلوحه دلدادگان به نظام اسلامی باشد.

مردم در انتخابات به نظام اسلامی رأی می‌دهند

وی گفت: جمهوری اسلامی نوعی از حکومت است که بر این اساس بوده که مناسبات حاکمیت با مردم و مردم با حاکمیت بر اساس کتاب، سنت و دستورات اسلامی است، مردم در انتخابات حضور پیدا می‌کنند تا افرادی را انتخاب و مناسبت حاکمیت با مردم و مردم با حاکمیت بر اساس قوانین اسلامی رقم بزنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه در جمهوری اسلامی، اسلام، مردم و انتخابات همراه با هم هستند افزود: در طول این ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی زورگویان عالم اسلام، مردم و انتخابات را مورد هجوم خود قرار داده‌اند و به دنبال این هستند که مشارکت حداکثری صورت نگیرد.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: این در حالیست که در کشورهای خودشان که ثروت‌های مردم فقیر دنیا را تصاحب کرده‌اند دارای اکثریتی فقیر هستند و به دنبال این هستند که نظام اسلامی ما را ناکارآمد جلوه بدهند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان با امکانات تبلیغاتی و ماهواره‌ای و فضای مجازی به دنبال این هستند که مردم را مأیوس کنند گفت: مردم ما در ۲۲ بهمن، راهپیمایی روز قدس، ۹ دی و اعلام بیزاری از فتنه گران با نظام اسلامی بیعت می‌کنند، بیعت مردم با جناح، فرد و یا گروه خاصی نیست، مردم ما در انتخابات به نظام اسلامی رأی می‌دهند و با اهداف و آرمان‌های انقلابی و اسلامی و همچنین با فضیلت‌ها و ارزش‌ها بیعت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: ممکن است مردم از مسئولانی ناراحت و ناراضی باشند اما با انقلابی که محصول تلاش و مجاهدت خودشان است قهر نیستند و با شور و شعور پای صندوق‌های رأی خواهند آمد و بهترین رئیس جمهور و بهترین‌ها را در شورای اسلامی شهر انتخاب خواهند کرد.

استقلال نظر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه بر اساس اسناد بالا دستی و قانون شرایطی برای داوطلبین ریاست جمهوری معین شده است گفت: بر اساس قانون رئیس جمهور باید از میان رجال مذهبی و سیاسی، ایرانی الاصل، تابع ایران، مدیر، مدبر، دارای حسن سابقه و امانت، تقوا، مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی و مذهب رسمی کشور باشد، جمعی از بیش از ۶۰۰ نفری که ثبت نام کردند اصلاً از رجال سیاسی و مذهبی نبودند، سوابق مدیریتی و تدبیر کلان را نداشتند، بنا بر این پرونده اینها از همان ابتدا ناقص بود و صلاحیت آنها احراز نشد.

وی ادامه داد: در مورد برخی دیگر صلاحیت آنها احراز نشد و مقام معظم رهبری به زیبایی توضیح دادند و البته به خود داوطلبان هم گفته شد، داوطلبینی که احراز صلاحیت نشدند از طیف‌ها و جناح‌های مختلفی بودند و مربوط به یک جناح خاص نبودند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: حتی برخی از افرادی که صلاحیت آنها احراز نشد منصوبینی در شورای نگهبان داشتند اما انتصاب نتوانست در رأی نهایی شورای نگهبان تأثیر داشته باشد و این امر ناشی از استقلال نظر و دقت نظر شورای نگهبان است.

عدم توجه به شایسته سالاری وضعیت شهرها را بهتر نمی‌کند

حجت الاسلام شاهرخی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نیز برای ما خیلی مهم است گفت: در گذشته توسط شوراهای اسلامی در استان و مرکز استان کارهایی صورت گرفته اما تا رسیدن به نقطه‌ای که مردم اعلام رضایت کنند فاصله داریم.

وی با تاکید بر اینکه شهرهای استان لرستان از جمله خرم آباد نیازمند شورای شهری است که به اندازه چندین دوره کار عمرانی و فرهنگی انجام دهد افزود: کسانی باشند که ایجاد تحول کنند، تحولی که در سخنان مقام معظم رهبری با تشکل‌های دانشجویان مورد تاکید قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان داشت: در امور عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، هنری، بهداشتی و… وظایف مهمی برای شوراهای اسلامی شهر معین شده است، نظارت بر درآمدها و هزینه‌ها از وظایف مهم شورا و اعضای آن است، مرکز استان و شهرهای استان نیازمند تحول در این زمینه است، مردم از منتخبین شورای اسلامی شهر انتظار دارند که کاستی‌ها گذشته جبران شود، وضعیت شهرها به لحاظ حاشیه نشینی و آسیب‌های اجتماعی اصلاح شود، پس مردم باید کسانی را انتخاب کنند که بتوانند این تحول را ایجاد کنند، با نگاه قومی، قبیله‌ای، عدم توجه به شایسته سالاری وضعیت بهتر نخواهد شد، انتخاب افراد مؤمن، پاکدست، خوش سابقه، دارای حسن شهرت، متخصص، با تجربه و دارای تدبیر و کفایت لازم می‌تواند این تحول را رقم بزند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کرد

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کرد
2021-06-13T15:11:37+04:30
هیات اندیشه ورزبانوان قرآنی از آحادمختلف مردم خصوصاً بانوان که قشر عظیم دخیل در تغییر سرنوشت ملت می‌باشند صمیمانه درخواست کرد در انتخابات ۱۴۰۰ حضور حداکثری د...

کروئلا بچه‌ شری که به زیبایی انتقام‌ می‌گیرد

 کروئلا بچه‌ شری که به زیبایی انتقام‌ می‌گیرد
2021-06-13T15:18:40+04:30
کروئلا در مضمون انتقام‌گیری قهرمانانه یک شخصیت خاکستری از یک شخصیت سیاه به خوبی عمل کرده و در این نما یک قدم نسبت به دیگر فیلم‌های جهان رو به جلو رفته است؛ ...

روش برخورد امام رضا (ع) با مخالفان در مناظرات / جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد

 روش برخورد امام رضا (ع) با مخالفان در مناظرات / جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد
2021-06-13T15:18:40+04:30
حجت‌الاسلام ارزانی ضمن اشاره به برخی گزاره‌های اخلاقی در مناظرات امام رضا (ع) گفت: نباید اینچنین باشد که از ضروت نان و اقتصاد بگوییم، اما ضرورت تزریق اخلاق ...

گرامیداشت دهه کرامت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بقاع متبرکه

گرامیداشت دهه کرامت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بقاع متبرکه
2021-06-13T14:58:17+04:30
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تشریح برنامه‌های این سازمان در دهه پر برکت کرامت گفت: این برنامه ها با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به ر...

متن روایات در کتب اولیه فقهی باعث افتخار شیعه است

متن روایات در کتب اولیه فقهی باعث افتخار شیعه است
2021-06-13T14:18:17+04:30
مدیر مؤسسه پژوهشی امام هادی علیه السلام گفت: شیعه این افتخار را دارد که کتب اولیه فقهی اش، متن روایات است و ما در در هیچ مذهب اسلامی دیگر، چنین چیزی را سراغ ...

رونمایی از ۱۳ اثر تجسمی و یک آلبوم موسیقی در دهه کرامت

رونمایی از ۱۳ اثر تجسمی و  یک آلبوم موسیقی در دهه کرامت
2021-06-13T14:18:16+04:30
رفائی ضمن تشریح برنامه‌های بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در دهه کرامت از رونمایی ۱۳ اثر تجسمی، یک آلبوم موسیقیایی اثر هنرمندان اکشور افغانستان و یک رمان بلند ...

کتاب جدید نویسنده «دختر شینا» منتشر شد

 کتاب جدید نویسنده «دختر شینا» منتشر شد
2021-06-13T12:51:59+04:30
بهناز ضرابی‌زاده، نویسنده کتاب پرمخاطب «دختر شینا»، اثر جدید خود را توسط انتشارات کانون پرورش فکری برای گروه سنی کودک منتشر کرد.

آزمون شجره ممنوعه «بدحجابی» در میدان انتخابات

 آزمون شجره ممنوعه «بدحجابی» در میدان انتخابات
2021-06-13T12:51:58+04:30
گناه به‌یغمابردن رأی مردم به فریب، کمتر از معصیت به‌تاراج‌بردن مال آنها به‌ستم نیست، رأی حرامی که با رفتارهای شیطانی زیرپاگذاشتن دستور الهی حجاب و مخدوش‌کرد...

عرض ارادت عبدالرحیم سعیدی‌راد به ساحت امام رضا (ع)

 عرض ارادت عبدالرحیم سعیدی‌راد به ساحت امام رضا (ع)
2021-06-13T12:51:58+04:30
عبدالرحیم سعیدی‌راد تازه‌ترین سروده‌های خود را به مناسبت دهه کرامت به ساحت مقدس امام رضا(ع) و برادر بزرگوارشان، محمد‌بن موسی‌الکاظم(ع) تقدیم کرد.

با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به رسم اهل‌بیت(ع)» برگزار می شود

با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به رسم اهل‌بیت(ع)» برگزار می شود
2021-06-13T12:04:57+04:30
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تشریح برنامه‌های این سازمان در دهه پر برکت کرامت گفت: این برنامه ها با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به ر...

سلسله نشست‌های «بانوان رهبران پیشرفت» برگزار می شود

سلسله نشست‌های «بانوان رهبران پیشرفت» برگزار می شود
2021-06-13T12:04:56+04:30
سلسله نشست‌های بانوان فرهیخته با عنوان «بانوان رهبران پیشرفت» به همت سازمان تبلیغات اسلامی و به جهت پررنگ کردن نقش بانوان در انتخابات و پیگیری مطالبات آن‌ها ...

چاپ و تولید کتاب دفاع مقدس به نصف رسید/ کاغذ؛ رمق یار مهربان را گرفت

 چاپ و تولید کتاب دفاع مقدس به نصف رسید/ کاغذ؛ رمق یار مهربان را گرفت
2021-06-13T11:45:15+04:30
رئیس هیئت مدیره مجمع ناشران دفاع مقدس گفت: کاهش چاپ و تولید کتاب در این حوزه طی سه ماهه اخیر در مقایسه با گذشته بیش از نصف بوده است.

انتخاب آگاهانه و صحیح، ضامن رهایی جامعه از آسیب ها و مشکلات است

انتخاب آگاهانه و صحیح، ضامن رهایی جامعه از آسیب ها و مشکلات است
2021-06-13T11:24:56+04:30
تولیت مدرسه علمیه مروی انتخاب آگاهانه و صحیح را ضامن رهایی جامعه از آسیب های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دانست و گفت: رییس جمهور و کابینه اش نباید اهل ظلم و ست...

ماجرای اطمینان خاطری که امام رضا (ع) به مادر شهید صیاد شیرازی داد

 ماجرای اطمینان خاطری که امام رضا (ع) به مادر شهید صیاد شیرازی داد
2021-06-13T11:31:55+04:30
چشم‌هایش سیاهی رفت و به زمین افتاد. دید در مجلس عزاداری است. در بالای مجلس سیدی نورانی است که به او اشاره می‌کند: پیش‌آ! عزاداران راه باز کردند تا او رسید ب...

خلاقیت‌های هنری در هیئت عاشوراییان / از سخنرانی‌های محوری تا تولید محصولات هنری

 خلاقیت‌های هنری در هیئت عاشوراییان / از سخنرانی‌های محوری تا تولید محصولات هنری
2021-06-13T10:51:57+04:30
مجموعه عاشوراییان طرح سوگواره‌های عاشوراییان را برگزار می‌کند که تلفیقی از نمایش و تعزیه یعنی تئاتر و تعزیه را توأمان دارد.

تعطیلی ۱۲۰ چاپخانه طی ۲ سال گذشته/ افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی تعرفه چاپ کتاب

 تعطیلی ۱۲۰ چاپخانه طی ۲ سال گذشته/ افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی تعرفه چاپ کتاب
2021-06-13T10:51:57+04:30
رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران از تعطیلی و تغییر کاربری ۱۲۰ چاپخانه در تهران طی دو سال گذشته خبر داد و گفت:‌ تعرفه‌ها در بخش چاپ کتاب را محتاط‌تر افزایش د...

روایت زیبای پیامبر اکرم(ص) در خصوص دختران

روایت زیبای پیامبر اکرم(ص) در خصوص دختران
2021-06-13T10:31:37+04:30
محمد علی انصاری مفسر قرآن کریم و کارشناس مذهبی به بیان روایتی زیبا از پیامبر اکرم(ص) در خصوص دختران پرداخت.

داستین هافمن و پسرش نقش یک پدر و پسر عاشق را بازی می‌کنند

 داستین هافمن و پسرش نقش یک پدر و پسر عاشق را بازی می‌کنند
2021-06-13T10:11:55+04:30
فیلم سم و کیت با بازی داستین هافمن و جیک هافمن یک کمدی خانوادگی دلگرم‌کننده است که برای تأمین بودجه به بازار فیلم کن می‌رود.

کتاب ««النهایة فی مجرد الفقه و الفتاوی» رونمایی شد

کتاب ««النهایة فی مجرد الفقه و الفتاوی» رونمایی شد
2021-06-13T09:51:38+04:30
مراسم رونمایی از کتاب «النهایة شیخ طوسی» با پیام تصویری آیت‌الله علوی گرگانی و حضور تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، برگزار شد.

هنر در اشاعه فرهنگ رضوی نقش موثری را ایفا می‌کند

هنر در اشاعه فرهنگ رضوی نقش موثری را ایفا می‌کند
2021-06-13T09:51:38+04:30
گلریز گفت: سرود و موسیقی در جشنواره‌هایی که به نام و به نیت امام رضا (ع) برگزار می‌شود؛ همواره جایگاه ویژه‌ای داشته است؛ اساسا هنر در اشاعه فرهنگ رضوی نقش مو...

مسابقه بزرگ فرهنگی و بین‌المللی حدیث کرامت برگزار می‌شود

مسابقه بزرگ فرهنگی و بین‌المللی حدیث کرامت برگزار می‌شود
2021-06-13T08:58:18+04:30
به همت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) مسابقه بزرگ فرهنگی و بین‌المللی «حدیث کرامت» برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره مردمی کرامت برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره مردمی کرامت برگزار می‌شود
2021-06-13T08:44:58+04:30
پنجمین جشنواره مردمی کرامت به همت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و با همکاری برخی نهادها و سازمان‌های دیگر برگزار می‌شود.

معروف و منکر باید مطابق فطرت انسانی باشد/فطرت یعنی آنچه که بین همه انسان‌ها مشترک است

معروف و منکر باید مطابق فطرت انسانی باشد/فطرت یعنی آنچه که بین همه انسان‌ها مشترک است
2021-06-13T08:44:57+04:30
وقتی گفته می شود معروف فطری است یعنی باید بر روی مشترکات تاکید کرد و این مشترکات جامعه را دچار تفرقه نمی کند.

سربلندی کشور و رفع مشکلات موجود مرهون مشارکت مردم درانتخابات است/لزوم انتخاب رئیس جمهوری صادق و خدوم

سربلندی کشور و رفع مشکلات موجود مرهون مشارکت مردم درانتخابات است/لزوم انتخاب رئیس جمهوری صادق و خدوم
2021-06-13T08:44:57+04:30
آیت الله عابدی بیاینه ای برای حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری صادر کرد و گفت: ان شاء الله نتیجه این انتخابات باعث عزت و سربلندی بیشتر کشور، گشایش و ...

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری کرد

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری کرد
2021-06-13T08:44:57+04:30
هیات اندیشه ورزبانوان قرآنی از آحادمختلف مردم خصوصاً بانوان که قشر عظیم دخیل در تغییر سرنوشت ملت می‌باشند صمیمانه درخواست کرد در انتخابات ۱۴۰۰ حضور حداکثری د...

«انتخابات» میدان جهاد تمام مردم ایران و به‌ویژه جوانان است

«انتخابات» میدان جهاد تمام مردم ایران و به‌ویژه جوانان است
2021-06-13T08:31:39+04:30
حجت‌الاسلام علی سرلک معتقد است میدان جهاد تمام مردم ایران و به‌ویژه جوانان «رأی اولی‌ها»، حضور پرشور و گسترده در «انتخابات» است.

انتقادی که گریبانگیر نویسنده رمان "به‌سپیدی یک رؤیا" شد/ توجیه نویسنده برای خلق خواهر فرضی برای حضرت معصومه (س)

  انتقادی که گریبانگیر نویسنده رمان "به‌سپیدی یک رؤیا" شد/ توجیه نویسنده برای خلق خواهر فرضی برای حضرت معصومه (س)
2021-06-13T08:25:15+04:30
فاطمه سلیمانی ازندریانی، نویسنده رمان «به سپیدی یک رویا» درباره زندگی حضرت معصومه (س) معتقد است که استفاده از عنصر تخیل در نوشتن رمان از زندگی ائم...

ویژگی مهمی که حضرت معصومه (س) را فضیلت بخشید

 ویژگی مهمی که حضرت معصومه (س) را فضیلت بخشید
2021-06-13T08:25:14+04:30
خداوند به برکت حرکت حضرت معصومه سلام‌الله علیها از مدینه به سوی طوس، چنان مقرر کرد که قم، مرکز قیام شیعیان و یاوران مهدی عجل‌الله تعالی فرجه باشد.

خانواده ایرانی|مهارت‌های آموزشی برای مأنوس کردن دختران با حجاب

 خانواده ایرانی|مهارت‌های آموزشی برای مأنوس کردن دختران با حجاب
2021-06-13T08:25:14+04:30
آموزش حجاب در سن سه تا پنج سالگی و بعد از آن شش تا یازده سالگی تأثیر بسیاری دارد و خانواده‌ها می‌توانند با دادن هدیه هرچند کوچک، علاقه به حجاب را در فرزند خ...

"دورهمی" و "خندوانه" پدیده سلبریتیسم را سرعت می‌بخشند/ مقابله با عوارض منفی نیازی به حذف سلبریتی‌ها ندارد

 "دورهمی" و "خندوانه" پدیده سلبریتیسم را سرعت می‌بخشند/ مقابله با عوارض منفی نیازی به حذف سلبریتی‌ها ندارد
2021-06-12T20:38:29+04:30
برنامه‌های تلویزیونی واقع‌گرا و واقع‌نمایی مثل "دورهمی" و "خندوانه" که سلبریتی‌ها را جلوی دوربین می‌آورند و خارج از حیطه تخصصیشان ب...
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)