میرنیوز

مراقب ابزارهای جدید فریب دشمن در انتخابات باشیم

مراقب ابزارهای جدید فریب دشمن در انتخابات باشیم 2021-05-21T17:13:17+04:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوی، ن آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه قزوین با اشاره به کشتار کودکان و زنان فلسطینی توسط صهیونیست‌ها، اظهار کرد: به معنای واقعی کلمه اقدام صهیونیست‌ها جنون آمیز بود؛ نتانیاهو دیوانه‌ای است که کاری را انجام می‌دهد و خودش هم از عواقب اقداماتش آگاهی ندارد.

وی ادامه داد: برخی گفتند نتانیاهو به خاطر باخت‌ها و نداشتن موقعیت اجتماعی دست به این اقدامات زده تا جامعه شکست‌های او را فراموش کند و به همین خاطر وارد این ماجرا شده است و از همان اول هم مشخص بود که این راه ادامه نمی‌یابد و سیلی محکم به صورت صهیونیست‌ها نواخته خواهد شد و یقین داشتیم که صهیونیست‌ها مجدداً با خواری و ذلت شکست را می‌پذیرند و این مهم تحقق یافت.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: مسلمانان، فلسطینیان و مردم مظلوم غزه با شکست صهیونیست‌ها و خواری آنها، جشن گرفته‌اند و در این شکست آنها فهمیدند که مسلمانان منسجم و قدرتمند هستند و در مراحل بعدی موشک‌ها قدرتمندتر و روزشمار نابودی آنها تندتر به جریان افتاد.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: بسیار خوشحال هستیم که در آستانه جشن بزرگ آزادسازی خرمشهر قرار داریم. همه پدران، مادران، فرزندان و همسران از رزمندگان حمایت کردند و به خاطر اخلاص مؤمنان بود که امام خمینی (ره) فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد. خدا غزه را نیز از ظلم نجات خواهد داد و سرزمین‌های اشغالی را آزاد خواهد کرد و این همزمانی آزادسازی خرمشهر با پیروزی مردم غزه و فلسطین جالب توجه است.

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های مختلف فلسطینی به رهبری نامه نوشتند و از مواضع ایشان در روز قدس تشکر کردند چرا که آنها هم می‌دانند این هدایت‌ها، انسجام بخشی، ایجاد وحدت توحیدی در بین گروه‌های مبارز، کار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است و این هم جای خوشحالی دارد.

آیت الله عابدینی با اشاره به نام نویسی و تأیید صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراها، اظهار کرد: انتظار داریم کاندیداها صادقانه به میدان بیایند، فتنه گری نکنند و بازوی دین باشند و باری بر دوش متدینان نشوند و با حیله و نیرنگ به میدان نیایند.

خطیب جمعه قزوین تصریح کرد: آنهایی که در برجام خیانتکار بودند نباید دوباره بیایند با مردم صحبت کنند و مسئولیت بپذیرند و جهنم و عذاب خدا را برای خود بخرند. ما هم باید مراقب باشیم، بصیرت داشته باشیم، مبادا فریب بخوریم چرا که امروز تجربه داریم و باید مراقب ابزارهای جدید فریب دشمن باشیم.

وی افزود: یک حرفمان هم به شورای نگهبان است و از این عزیزان می‌خواهیم با قاطعیتی که همیشه داشته‌اید، با شجاعتی که همیشه داشته‌اید، روی مردم حساب کنید و این بار هم با اقتدار کار خود را انجام دهید، این مردم با انقلاب و نظام هستند و مبادا نگران این باشید که مردم حواسشان نیست و به همین خاطر برخی آدم‌های نالایق را از فیلتر شورای نگهبان عبور دهید.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه به هیچ موضوعی حزبی و جناحی نگاه نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: الحمدالله نیروهای متدین و انقلابی بنایشان بر این است که وحدت و انسجامشان را بالا ببرند و آدم‌های لایق و شایسته را در انتخابات مورد توجه قرار دهند، آدم‌هایی که دستشان پاک است، آدم‌هایی که برای بیت المال کیسه ندوخته‌اند، آدم‌هایی که باندی، گروهی و خانوادگی عمل نمی‌کنند.

وی عنوان کرد: دشمن شروع کرده با منفی بافی ها و دروغ گفتن کاری کند که صندوق‌ها خلوت بشود، وظیفه یکایک ماست تا بدون نگاه جناحی و حزبی و فقط با محور قرار دادن اصل نظام و مشارکت سالم، پای کار باشیم و کاری کنیم انتخابات با حداکثر مشارکت و حضور مردم عزیز و انقلابی، برگزار شود و نمره قبولی را از امام زمان (عج) و رهبری دریافت کنیم.

آیت الله عابدینی با اشاره به روز بهره وری و مصرف، اظهار کرد: باید دقت کنیم به آب و برقی که مصرف می‌کنیم با توجه به اینکه کشور با کاهش بارش‌ها مواجه بوده و تلاش کنیم مصرف آب خانگی، صنعتی و مخصوصاً مصرف کشاورزی را کاهش دهیم و به سیستم‌های نوین آبیاری روی بیاوریم.

خطیب جمعه قزوین افزود: فرونشست زمین موضوع بسیار خطرناکی است و باید تلاش کنیم راهکارهایی اتخاذ کنیم تا با جلوگیری از برداشت‌های غیر مجاز با حفر چاه‌ها، جلوی فرونشت ها و آسیب‌های نظیر آن را بگیریم و تلاش کنیم همه ناظر بر اجرای دقیق قانون در این راستا باشیم تا جلوی سو استفاده‌ها گرفته شود.

وی با اشاره به روز حمایت از خانواده زندانیان، اظهار کرد: برای آزادی زندانیان در ماه مبارک رمضان در استان قزوین قدم‌های خوبی برداشته شد اما گرفتاری‌ها بسیار بیشتر از این اقدامات است و لازم است با جدیت بیشتری برای آزادی زندانیان و حمایت از خانواده‌های آن عزیزان پای کار باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: روز اهدای عضو است و خوب است خانواده کسی که از او قطع امید شده اما عضوش می‌تواند زندگی دیگری را نجات دهد، با افرادی که نیاز به این اعضا دارند همکاری کنند چرا که باقیات و صالحات است و ان‌شاءالله کوتاهی نکنیم.

امام جمعه قزوین بیان کرد: در ایامی که نماز جمعه برگزار نمی‌شد، عزیزان در صدا و سیمای استان و دست اندرکاران برنامه ارزشمند سروش آسمانی کاری کردند که چراغ مسجد و جمعه خاموش نماند و با زحمت بسیار این برنامه را به صورت زنده پخش کردند و از دست اندرکارن برنامه سروش آسمانی و همه رسانه‌ها که همیشه پای کار نشر فرهنگ جمعه بودند، قدردانی می‌کنم.

وی عنوان کرد: این روزها روز برزگداشت ملاصدرا است که به گردن استان قزوین حق دارد چرا که در مقطعی ایشان در حوزه علمیه قزوین حضور داشت. ایشان شخصیت بزرگی بود که فلسفه مشاء، اشراق، عرفان و کلام که چهار مکتب مهم معرفتی است را به هم متصل کرد و همه را به حکمت متعالیه تبدیل کرد و گام بلند، بزرگ و ارزشمندی در ارتقا فرهنگ معنوی، عرفانی و ایمانی برداشت.

آیت الله عابدینی خاطرنشان کرد: این ایام شهادت حمزه عموی رسول گرامی اسلام (ص) است. حمزه برای رسول الله (ص) نقش سردار شهید سلیمانی برای رهبری را داشت که نقشی بسیار ارزشمند است.

خطیب جمعه قزوین بیان کرد: در بحث بهداشت و درمان برای کنترل بیماری کرونا مراقب باشیم. الحمدالله اهالی نماز جمعه بیشترین نظم و رعایت را دارند و هرگز نمی‌خواهند حق الناس به گردنشان بیاید و با رعایت کامل اجازه نمی‌دهند خودشان عامل انتشار این بیماری باشند.

وی افزود: از عطش برای برگزاری نماز جمعه از سوی مؤمنان قدردانی می‌کنیم. این عزیزان بسیار به ما تذکر دادند و اعتراض می‌کردند که کوتاهی می‌کنید. این اهمیت بسیار مهم است و برای شما عزیزان دعا می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: نماز عید فطر با شکوه بسیار خوبی برگزار شد و بحمدالله با حمایت ائمه جماعت، متدینان و مردم با فرهنگ نماز عید فطر و عید قربان تجمیعی برگزار شود که افتخاری برای استان قزوین است.

امام جمعه قزوین افزود: حضور در عرصه مواساتی بسیار ارزشمند بود که در این ایام هزاران بسته توزیع شد و کارهایی که در استان انجام شد بسیار با برکت و افتخار آمیز بود و بسیاری از مردم و نیازمندان از روی خانواده‌هایشان شرمنده نشدند و از مردم فرهیخته قدردانی می‌کنم.

وی با تسلیت درگذشت خبرنگار عدالت طلب، اهل قیام و قلم و فعال در نشر معارف جمعه، سرکار خانم لیلا امیری، عنوان کرد: این بانو کارهای بسیار اثرگذاری داشت، در مبارزه با مفسده هفت سنگان و زمین خواران، با جدیت پای کار بود و کارهای بسیار اثرگذاری نظیر این مهم را انجام دادند.

آیت الله عابدینی افزود: کسانی که در مبارزه با هفت سنگان آمدند گفتم که هفت سنگان کارش در حال انجام است و از آنها خواستم سراغ ده سنگان، صد سنگان و هزار سنگان های دیگری که الان هم در جریان است بروند؛ آدم‌هایی که در مسئولیت‌ها هستند و ممکن است ناچار شویم اسمشان را مطرح کنیم.

خطیب جمعه قزوین ادامه داد: از فعالان اهل قلم و رسانه می‌خواهم هر کجا این مفسدان زمین خواری که آبروی نظام را می‌برند و دستشان در جیب بیت المال و مردم است را رسوا کنید. رهبر حامی شماست، این مردم حامی شما هستند و هیچ واهمه نداشته باشیم؛ هر کسی از حق دفاع کند خدا از او حمایت می‌کند و هر کاری که شیاطین بکنند به آبروی کسی که از حق دفاع کند، افزوده خواهد شد. کسانی که به ناحق و ظلم اقدام می‌کنند یقین بدانند آبروی نداشته شأن از بین می‌رود و آخرتشان نیز نابود می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

"دورهمی" و "خندوانه" پدیده سلبریتیسم را سرعت می‌بخشند/ مقابله با عوارض منفی نیازی به حذف سلبریتی‌ها ندارد

 "دورهمی" و "خندوانه" پدیده سلبریتیسم را سرعت می‌بخشند/ مقابله با عوارض منفی نیازی به حذف سلبریتی‌ها ندارد
2021-06-12T20:38:29+04:30
برنامه‌های تلویزیونی واقع‌گرا و واقع‌نمایی مثل "دورهمی" و "خندوانه" که سلبریتی‌ها را جلوی دوربین می‌آورند و خارج از حیطه تخصصیشان ب...

ویژه‌برنامه‌های آستان حضرت معصومه(س) در دهۀ کرامت/ پویش «نذر قلم» و مسابقه «حدیث کرامت»

 ویژه‌برنامه‌های آستان حضرت معصومه(س) در دهۀ کرامت/ پویش «نذر قلم» و مسابقه «حدیث کرامت»
2021-06-12T17:18:36+04:30
بیش از ۲۰۰ ویژه‌برنامه در قالب ۴۰ عنوان محوری به‌مناسبت دهه کرامت در دستور کار قرار گرفته است. با توجه به شرایط متفاوت کرونایی، در این برنامه‌ها تلاش شده اس...

یادداشت|سلبریتیسم و کنشگری سیاسی- اجتماعی

 یادداشت|سلبریتیسم و کنشگری سیاسی- اجتماعی
2021-06-12T17:18:34+04:30
اگر سلبریتی حق دارد در مسائل غیرتخصصی خودش اظهار نظر کند، از آن طرف، تکلیف دارد در مسائلی که اظهارنظر کرده، پاسخگو باشد و به این سادگی فکر نکند که پستی اینس...

آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه"/ از قرچک تا خیابان ایران به‌عشق قرآن

 آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه"/ از قرچک تا خیابان ایران به‌عشق قرآن
2021-06-12T15:51:55+04:30
مائده گنجعلی ۱۱ساله و فرزند اول خانواده‌ای ۴نفره است، او و خواهرش مهدیه، حافظ قرآن‌اند، مائده ۳۰ جزء قرآن را حفظ کرده است و مهدیه در مسیر حفظ کل قرآن توانست...

آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه" / از قرچک تا خیابان ایران به عشق قرآن

 آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه" / از قرچک تا خیابان ایران به عشق قرآن
2021-06-12T15:38:35+04:30
مائده گنجعلی ۱۱ ساله و فرزند اول خانواده‌ای ۴ نفره است، او و خواهرش مهدیه، حافظ قرآن آند، مائده ۳۰ جزء قرآن را حفظ کرده و مهدیه در مسیر حفظ کل قرآن توانسته ...

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای پیوستن به پویش «دعوت حضور»

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای پیوستن به پویش «دعوت حضور»
2021-06-12T15:04:53+04:30
مداح جوان اهل بیت(ع) با انتشار پیامی در توئیتر از هیأت‌های سراسر کشور دعوت کرد تا به پویش «دعوت حضور» بپیوندند.

روش برقراری کرامت در محیط خانواده/کاندیدای بی‌تقوا نمی‌تواند حافظ کرامت مردم باشد

 روش برقراری کرامت در محیط خانواده/کاندیدای بی‌تقوا نمی‌تواند حافظ کرامت مردم باشد
2021-06-12T14:45:20+04:30
مسئولی که ابتدای کار خود را با بی‌حرمتی نسبت به سایر مسئولان آغاز می‌کند و کرامت آنها را حفظ نمی‌کند، مطمئن باشیم فردا کرامت مردم جامعه را حفظ نخواهد کرد.

یادداشت| همه نگرانیم که خوب انتخاب نکنیم

 یادداشت| همه نگرانیم که خوب انتخاب نکنیم
2021-06-12T14:45:19+04:30
همواره انتخابات مهم‌ترین منفذ رخنه بدخواهان بوده و هست، اگر خوب انتخاب نکنیم، انقلاب و نظام اسلامی به خطر می‌افتد و قهراً خداوند هم عزتش را از ملت انقلابی پ...

خبرهای خوش از تأمین کاغذ ناشران تا ۱۰ روز آینده

 خبرهای خوش از تأمین کاغذ ناشران تا ۱۰ روز آینده
2021-06-12T14:45:18+04:30
معاون فرهنگی وزارت ارشاد گفت:‌ به‌دنیال تأمین کاغذ برای ناشران هستیم. ظرف ۱۰ روز آینده خبرهای خوشی از کاغذ خواهد رسید که مشکلات را تاحدی برطرف می‌کند.

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای به پیوستن به پویش «دعوت حضور»

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای به پیوستن به پویش «دعوت حضور»
2021-06-12T14:24:55+04:30
میثم مطیعی با انتشار پیامی در توئیتر از هیأت‌های سراسر کشور دعوت کرد تا به پویش «دعوت حضور» بپیوندند.

بزرگداشت دهه کرامت ضامن تعمیق فرهنگ اهل بیتی در دل‌های مومنان است

بزرگداشت دهه کرامت ضامن تعمیق فرهنگ اهل بیتی در دل‌های مومنان است
2021-06-12T14:24:54+04:30
حجت‌الاسلام خاموشی اظهار کرد: دهه کرامت دهه ترویج فرهنگ ائمه اطهار(ع) بوده و بزرگداشت آن ضامن تعمیق فرهنگ اهل بیتی در دل‌های مومنان است.

ترویج فرهنگ رضوی آداب خاصی دارد

ترویج فرهنگ رضوی آداب خاصی دارد
2021-06-12T14:24:54+04:30
حسام‌الدین سراج، با اشاره به اینکه ظرفیت‌های فراوانی برای معرفی فرهنگ رضوی از طریق هنر وجود دارد، گفت: این مساله آداب خاصی دارد، باید از دریچه هنر بُعد روحان...

ویژه برنامه «از بهشت تا بهشت» به مناسبت دهه کرامت

ویژه برنامه «از بهشت تا بهشت» به مناسبت دهه کرامت
2021-06-12T14:11:33+04:30
رادیو قرآن به منظور تبیین معارف و فرهنگ اهل‌بیت با با برنامه "از بهشت تا بهشت" به استقبال دهه کرامت می‌رود.

مردم وحدت و همدلی خود را در روز انتخابات به نمایش بگذارند

مردم وحدت و همدلی خود را در روز انتخابات به نمایش بگذارند
2021-06-12T14:11:33+04:30
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: مردم موظف به رأی دادن به فرد اصلح برای اداره امور کشور هستند و در روز انتخابات وحدت و همدلی خود را در به نمایش می گذارند.

حضرت معصومه(س) شرط ورود به ولایت امام رضا(ع) است

حضرت معصومه(س) شرط ورود به ولایت امام رضا(ع) است
2021-06-12T14:11:32+04:30
نماینده مجلس خبرگان رهبری حضرت معصومه(س) را شرط ورود به ولایت امام رضا(ع) دانست و گفت: حضرت معصومه در قیامت مقام شفاعت دارند.

چهارپایه خوانی میثم مطیعی و عبدالرضا هلالی در میدان راه آهن

چهارپایه خوانی میثم مطیعی و عبدالرضا هلالی در میدان راه آهن
2021-06-12T12:11:32+04:30
جشن خیابانی دهه کرامت با چهارپایه خوانی عبدالرضا هلالی و میثم مطیعی به منظور دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

انتقادی که گریبانگیر نویسنده رمان "به‌سپیدی یک رؤیا" شد/ توجیه نویسنده برای خلق خواهر فرضی برای حضرت معصومه (س)

 انتقادی که گریبانگیر نویسنده رمان "به‌سپیدی یک رؤیا" شد/ توجیه نویسنده برای خلق خواهر فرضی برای حضرت معصومه (س)
2021-06-12T12:18:36+04:30
فاطمه سلیمانی ازندریانی، نویسنده رمان «به سپیدی یک رویا» درباره زندگی حضرت معصومه (س) معتقد است که استفاده از عنصر تخیل در نوشتن رمان از زندگی ائم...

سمینارهای تخصصی آشنایی با بازار جهان اسلام برگزار می‌شود

سمینارهای تخصصی آشنایی با بازار جهان اسلام برگزار می‌شود
2021-06-12T11:58:12+04:30
سمینار تخصصی که از سوی مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

هر رأی ما تیری بر قلب دشمنان ایران اسلامی است

هر رأی ما تیری بر قلب دشمنان ایران اسلامی است
2021-06-12T11:18:12+04:30
این عالم و پژوهشگر اهل سنّت مشکلات کنونی کشور را متوجه عدم انتخاب درست در انتخابات گذشته دانست و گفت: هر رأی ما تیری بر قلب و چشم دشمنان ایران اسلامی است.

رسالت تاریخی اهالی مسجد و هیئت در انتخابات ریاست‌جمهوری

 رسالت تاریخی اهالی مسجد و هیئت در انتخابات ریاست‌جمهوری
2021-06-12T11:11:56+04:30
مهم‌ترین نکته در تحلیل انتخابات امسال این است که پیروز اصلی، مردم خواهند بود. مشارکت مردم بار دیگر نشان خواهد داد که مردم با وجود مشکلات معیشتی اما بنیان سا...

صوفی: تلویزیون‌های همه دنیا ضابطه دارند/ ولنگاری جایی در رسانه ملی ندارد

 صوفی: تلویزیون‌های همه دنیا ضابطه دارند/ ولنگاری جایی در رسانه ملی ندارد
2021-06-12T11:11:55+04:30
دبیر شورای نظارت بر صداوسیما گفت: در شبکه‌های حاکمیتی، ضابطه، اخلاق و حیا و عفت عمومی حاکم است. غیر از این‌ها جایش در رسانه ملّی نیست.

راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای به سوی بهشت

 راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای به سوی بهشت
2021-06-12T10:31:50+04:30
حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها توفیق یافت تا در جوار دو امام معصوم تعلیم و تربیت شود. تأثیر رشد ایشان را می‎توانیم در جای جای زندگی با برکتشان در قالب اط...

آغاز به کار ششمین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب

 آغاز به کار ششمین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب
2021-06-12T10:18:35+04:30
ثبت‌نام ششمین دوره آموزش تخصصی و نگارش حرفه‌ای مدرسه رمان شهرستان ادب آغاز شد. علاقه‌مندان تا بیستم تیرماه فرصت دارند تا در این دوره ثبت‌نام کنند.

سراج: موسیقی باید دریچه‌ای برای ارتباط مخاطب با امام رئوف شود

 سراج: موسیقی باید دریچه‌ای برای ارتباط مخاطب با امام رئوف شود
2021-06-12T10:18:35+04:30
شاید فردی که اثر ساخت من را می‌شنود، کمتر با مسائل دینی و مذهبی آشنا باشد. موسیقی باید دریچه‌ای برای ارتباط این فرد با امام رئوف شود.

کاغذ ارزان است اما خریدار ندارد/ راه حل آیت‌الله رئیسی برای برون‌رفت از بحران کاغذ

 کاغذ ارزان است اما خریدار ندارد/ راه حل آیت‌الله رئیسی برای برون‌رفت از بحران کاغذ
2021-06-12T10:18:34+04:30
قیمت کاغذ در بازار آزاد واردات برای چندمین هفته متوالی روی ۶۰۰ هزار تومان ثابت است‌، در حالی که کارشناسان این قیمت را مناسب می‌دانند اما خریداری در بازار وج...

گزارشی تصویری از دوتارنوازی عزیز و یاسمین تنها

 گزارشی تصویری از دوتارنوازی عزیز و یاسمین تنها
2021-06-12T10:18:34+04:30
عزیز تنها و یاسمین تنها در قالب مجموعه اجراهای «برخط ماه و نوا» به دونوازی دوتار پرداخته‌اند که حاصل این اجرا فردا پخش می‌شود.

راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای بسوی بهشت

 راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای بسوی بهشت
2021-06-12T10:18:34+04:30
حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها توفیق یافت تا در جوار دو امام معصوم تعلیم و تربیت شود. تأثیر رشد ایشان را می‎توانیم در جای جای زندگی با برکتشان در قالب اط...

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی‌القعده/ فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی‌القعده/ فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟
2021-06-12T09:04:52+04:30
آیت‌الله میرزا جواد ملکی تبریزی در کتاب شریف المراقبات در خصوص اعمال ماه ذی‌القعده به نقل از روایات، مواردی را در خصوص اعمال این ماه سفارش کرده است.

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی القعده/فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی القعده/فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟
2021-06-12T08:51:32+04:30
آیت الله میرزا جواد ملکی تبریزی در کتاب شریف المراقبات در خصوص اعمال ماه ذی القعده به نقل از روایات مواردی را در خصوص اعمال این ماه سفارش کرده است.

سفرهای تبلیغی نامزدهای ریاست جمهوری از دریچه شبکه‌های استانی، پدیده رسانه ملی در انتخابات

 سفرهای تبلیغی نامزدهای ریاست جمهوری از دریچه شبکه‌های استانی، پدیده رسانه ملی در انتخابات
2021-06-11T17:25:14+04:30
معاون امور استان‌های رسانه ملی، برنامه‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری را به مثابه سفرهای استانی توصیف و از این کار بزرگ به یک پدیده رسانه‌ای یاد کرد.
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)