میرنیوز

بوت کمپ استاپ‌موشن،به‌روزترین متدآموزشی در مدرسه اینورس برگزار شد

بوت کمپ استاپ‌موشن،به‌روزترین متدآموزشی در مدرسه اینورس برگزار شد 2022-09-04T11:15:48+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این بوت کمپ (دوره آموزشی فشرده) ۶ روز به طول انجامید و هنرجویان در طول این دوره صفر تا ۱۰۰ یک پروژه استاپ‌موشن را با همکاری یکدیگر و به صورت یک کارگروهی حرفه‌ای پیاده سازی کردند. در نخستین بوت کمپ استاپ‌موشن مدرسه اینورس عقیل حسینیان و سوگل ثناگو به عنوان منتور از جدیدترین متدهای آموزشی استفاده کرده و فضایی شبیه به یک پروژه از طرف منتورها به عنوان کافرما برای هنرجویان تعریف شده بود. (ویدیو بوت کمپ را در انتهای مقاله مشاهده کنید)

معرفی بوت‌کمپ و کارکردهای آن

بوت‌کمپ یا دوره آموزشی فشرده، کوتاه و سخت گیرانه‌ای است که در آن منتورهای باتجربه به کمک تمرین‌های عملی شرکت کنندگان را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند. صرفاً تمرکز این دوره بر تولید محتوا نیست و این فرآیند منظم چند روزه به افراد مهارت‌ها و دانشی را به صورت عملی و سریع آموزش می‌دهد که در هیچ کارگاه و دوره‌ای آموزش داده نمی‌شود.

بسیاری از صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران شرکت‌های برتر و دانش بنیان در این بوت‌کمپ‌ها به دنبال نیروی انسانی مستعد و مورد نیاز خود می‌گردند به همین دلیل حضور در این (Boot Camp) می‌تواند فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی و دستیابی به موقعیت‌های شغلی مناسب باشد. مدرسه اینورس علاوه بر آپدیت آموزش‌ها، بوت کمپ را به عنوان متد آموزشی فشرده در حوزه‌های تخصصی دیزاین و تبلیغات به بازار معرفی و ارائه کرده است.

چالش‌های بوت‌کمپ استاپ‌موشن برای شرکت کننده‌ها

این پروژه محدودیت زمانی و بودجه‌ای داشت و هنرجویان باید با هزینه ۸ تا ۱۲ میلیون تومان کل پروژه را پیاده سازی می‌کردند.

هنرجویانی که قبلاً دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس را با موفقیت پشت سرگذاشته، نمونه کار ارسال کرده و کیفیت آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته بود؛ موفق شدند در این بوت‌کمپ آموخته‌های خود را به صورت حضوری پیاده سازی کرده و کسب تجربه کنند. در ۶ روز سخت اما جذاب در قالب گروه‌های دو نفره مراحل مختلف ساخت یک استاپ موشن از ایده تا اجرای نهایی طی شد.

«ویدیو این رویداد را از اینجا بوت کمپ استاپ‌موشن مشاهده کنید.»

رویدادهای روز نخست بوت‌کمپ استاپ موشن

در روز نخست افرادی که هیچ آشنایی با یکدیگر نداشتند مهارت‌های خود را شرح داده و بر اساس توانمندی‌هایشان گروه بندی شدند و مروری بر آموزش‌های دوره آنلاین استاپ موشن شد. تمامی مراحل کار ساخت استاپ‌موشن از ایده‌پردازی، سناریو نویسی و صداگذاری و موزیک باید توسط هنرجویان انجام می‌شد که آن‌ها را در معرض چالش‌های بسیاری قرار داد و خوشبتخانه این افراد به خوبی از عهده کار برآمدند.

آنچه در روز دوم بوت‌کمپ مدرسه اینورس گذشت

در روز دوم هنرجویان کار طراحی و ساخت پراپ‌ها و پاپت‌های متناسب هر پروژه را آغاز کرده و در این مسیر از همه ابزارهای مورد نیاز از اسکیس‌های دیجیتال تا خمیر و فوم و مقوا هم استفاده کردند. ایده پردازی و تایید آن بخش مهمی از کار بود که نیازمند مشورت و همکاری گروهی بود.

روز سوم: چالش‌های جدید بوت‌کمپ

روز سوم پراپ‌ها آماده شد و هنرجویان در محیط Dark Mode پیش تولید انیمیشن‌های خود را به اتمام رسانده و به کمک متخصصین Set Up و چیدمان نورپردازی و فیلم برداری انجام شد.

بوت کمپ استاپ‌موشن،به‌روزترین متدآموزشی در مدرسه اینورس برگزار شد

روز چهارم: شکل گیری جدی اجرای پروژه

روز چهارم در کنار منتورها ساخت انیمیشن به شکل رسمی آغاز شد. هنرجویان با کمک تجهیزات نورپردازی مستقرشده و سایر امکانات حرفه‌ای که در اختیارشان قرار گرفته بود انیمیت کردن را پیش بردند و با همراهی منتورها تلاش کردند از پس چالش‌های اجرای پروژه برآیند.

روز پنجم؛ آغاز یک پایان

در این روز هنرجویان تدوین، کامپوزیت و صداگذاری کارشان را به اتمام رسانده و برای یک ارائه کوتاه اما سرنوشت ساز آماده شدند.

روز ششم؛ اختتامیه

در این روز علاوه بر هنرجویان، حضار و منتورها، مدیران برخی از کسب و کارهای مهم مثل حمیدرضا چیت‌چیان؛ مدیر ارشد برند و ارتباطات دیجی‌کالا و نواب قزلباش؛ مدیر خلاقیت استودیو تابستان هم حضور داشتند و نتیجه کار هنرجویان را از نزدیک مشاهده کردند.

به گفته حمیدرضا چیت‌چیان، سطح بوت کمپ کیفیت بالایی داشت که مانع از انحصار تکنیکی، درآمدی و موجب گسترش دامنه انتخاب برای برندها و کسب و کارها می‌شود. استاپ موشن فضای جدیدی برای انتقال مفاهیم است و هنرجویان از طریق آموزش و زیبایی شناسی و خلاقیتی که دارند به فهم درستی از خواسته‌ی کسب و کار به عنوان کارفرما می رسند. دیجی کالا به عنوان برندی که از این تکنیک بیشترین استفاده را کرده با بریف اولیه از خلاقیت فردی هنرجویان استفاده می‌کند.

همچنین نواب قزلباش گفت: بوت کمپ مدرسه اینورس اولین بوت کمپ تخصصی استاپ موشن بوده و فراتر از کارگاه‌های برگزار شده است و الزامات خاصی برای انجام پروژه، خروجی در زمان معین و تیم ورک داشته و با توجه به فاکتور زمانی این دوره، کارها بسیاردرخشان بوده و هنرجویان قابلیت و مهارت‌های فنی و فردی مناسبی داشتند. بازار کار این حوزه برای افرادی که مهارت‌های خود را با توجه به نیازهای کارفرما به روز می‌کنند، مناسب و قابل توسعه است. همچنین جهت همکاری و استخدام هنرجویان ابتدا باید فضای حمایتی برای رشد این افراد در شرکت‌ها مورد توجه قرار گیرد.

بوت کمپ استاپ‌موشن،به‌روزترین متدآموزشی در مدرسه اینورس برگزار شد

یک خبر خوش برای شما!

این بوت کمپ شروع یک جریان آموزشی جدید در مدرسه اینورس است که می‌کوشد هنرجویان را به چالش کشیده با یک دوره آموزشی سریع آن‌ها را از همه جهت برای حضور در بازار کار آماده کند. دغدغه اینورس همیشه ارائه آموزش‌های کاربردی متناسب با نیاز بازار کار بوده و این بوت‌کمپ‌ها می‌تواند هنرجویان را در معرض چالش‌هایی که در بازار کار انتظار آن‌ها را می‌کشد قرار دهد تا بتوانند مهارت‌های خود را به بهترین شکل با همراهی منتورهای ارتقا دهند.

خبر خوش اینکه بوت‌کمپ‌های دیگر مدرسه اینورس به زودی آغاز می‌شوند و در این دوره‌های حضوری شما می‌توانید زیر نظر منتورها به صورت فشرده نحوه پیاده سازی کامل یک پروژه را فرا بگیرید. برای شرکت در این بوت کمپ‌ها باید دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس را بگذرانید و تمرین‌ها را انجام دهید. دوره‌های آنلاین بصورت ویدیوهای ضبط شده به همراه ارتباط با مدرس است که هنرجویان می‌توانند از هر شهری در این دوره‌ها شرکت کنند. این بوت کمپ‌ها بهترین فضا برای شبکه سازی و آشنایی با افراد تاثیر گذار صنعت‌های پیشرو کشور، مدیر تبلیغات، بازاریابی و برندینگ کسب و کارهای مختلف است که می‌تواند راه موفقیت شما در مسیر شغلی آینده را هموار کند. این دوره‌ها سرعت یادگیری را بالا برده و به شما این فرصت را می‌دهد که به صورت عملی استفاده از تکنیک‌ها را بیاموزید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از زمان برگزاری بوت‌کمپ‌های بعدی به سایت مدرسه اینورس به آدرس inverseschool.com مراجعه کنید یا صفحه این مدرسه را در شبکه‌های اجتماعی« inverseschool » دنبال کنید.

هنرجویان بوت کمپ استاپ موشن در مدرسه اینورس سال ۱۴۰۱

مصطفی خطیبی، محسن مقدم جاه، علی نجات، مجتبی زلفی گل، مرجان پیرعطا، سعید معصومی، امیرحسین شیردلان، نازنین آنالویی، سنا پوربهزاد، سارا احدی، احسان طاهریان، ریحانه ولایتی، سیلا شفیعی، آیدا خوش خبر، زهرا قدیانی، عمار رجبعلی، مریم موسی زاده، روژان ضیاالدینی، امین زیلویی، سجاد حجت نژاد، گلناز گودرزی

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

نقش سئو در زنده نگه داشتن کارخانجات

نقش سئو در زنده نگه داشتن کارخانجات
2022-10-01T15:29:38+03:30
سئو بخش بزرگ و قابل توجه دیجیتال مارکتینگ  است. در ادامه به نقش سئو در زنده نگه داشتن کارخانجات  می پردازیم.

پیش ثبت‌نام ونزوئلایی‌ها برای خرید تارا و دنا

 پیش ثبت‌نام ونزوئلایی‌ها برای خرید تارا و دنا
2022-10-01T13:49:49+03:30
مدیر صادرات آسیا، اروپا، آمریکا و CIS ایران خودرو از امضای تفاهم‌نامه برای صادرات تارا و دنا پلاس در سال‌های آینده به ونزوئلا خبر داد.

رویای موتور ۱۰۰۰ در ایران‌خودرو به واقعیت رسید

 رویای موتور ۱۰۰۰ در ایران‌خودرو به واقعیت رسید
2022-10-01T13:49:49+03:30
ایران خودرو موفق به افزایش ظرفیت روزانه تولید موتور ملی به تعداد بیش از هزار دستگاه در هفتم مهر امسال شد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۹

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
2022-10-01T13:49:49+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۶ درصد افزایش به ۱۶۶۰ دلار و ۶۱ سنت رسید.

سقف تولید روزانه موتور ملی خودرو شکسته شد

 سقف تولید روزانه موتور ملی خودرو شکسته شد
2022-10-01T13:49:49+03:30
مدیر عامل ایران خودرو از ثبت سقف جدید تولید موتور ملی با تولید هزار دستگاه موتور ملی EF۷ در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

نحوه تسویه اعتباری بازار فیزیکی بورس کالا با اوراق گام ابلاغ شد

 نحوه تسویه اعتباری بازار فیزیکی بورس کالا با اوراق گام ابلاغ شد
2022-10-01T13:49:49+03:30
بورس کالای ایران تسویه اعتباری بازار فیزیکی در رینگ های داخلی و صادراتی با استفاده از اوراق گام را به مدیران عامل شرکت های کارگزاری ابلاغ کرد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۹

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
2022-10-01T13:49:49+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۳۴۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

اعلام شرایط فروش سهامداران عمده در بازار پایه فرابورس

 اعلام شرایط فروش سهامداران عمده در بازار پایه فرابورس
2022-10-01T13:49:49+03:30
فرابورس ایران اعلام کرد: آن دسته از سهامدار/سهامدارانی که مالکیت حداقل ۱۰ درصد از سهام یک ناشر در بازار پایه فرابورس را دارند، برای عرضه هر میزان از سهام تح...

آخرین خبرها از بازار طلا و سکه/ کشتی‌آرای: قیمت‌ها هیجانی است

 آخرین خبرها از بازار طلا و سکه/ کشتی‌آرای: قیمت‌ها هیجانی است
2022-10-01T13:49:49+03:30
در پی افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز، طبق تأکید کشتی‌آرای هم اکنون قیمت ها در بازار هیجانی است و حباب سکه نیز به یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان افزایش یافته ...

قیمت سکه امروز ۹ مهر ماه ۱۴ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان شد

قیمت سکه امروز ۹ مهر ماه ۱۴ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان شد
2022-10-01T12:29:40+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ روی رقم ۱۴ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان تثبیت شد.

چگونه در امتحان حضوری ریاضی نمره ۲۰ بگیریم؟

چگونه در امتحان حضوری ریاضی نمره ۲۰ بگیریم؟
2022-10-01T10:43:03+03:30
در این مطلب در رابطه با نحوه موفقیت در امتحان ریاضی و گرفتن نمره کامل در این درس مهم حتی در شرایط امتحانات حضوری توضیحات کاملی ارائه شده است.

نکاتی مهم در سفارش و خرید تاج گل ترحیم و تبریک

نکاتی مهم در سفارش و خرید تاج گل ترحیم و تبریک
2022-10-01T10:43:03+03:30
در این مطلب قصد داریم به نکاتی که در خرید گل به خصوص تاج گل اهمیت دارند بپردازیم و بررسی کنیم که برای سفارش تاج گل مناسب و زیبا باید چه مواردی را مد نظر قرار...

تفاوت لمینت و کامپوزیت و روکش در چیست ؟

  تفاوت لمینت و کامپوزیت و روکش در چیست ؟
2022-09-30T21:43:15+03:30
تفاوت لمینت و کامپوزیت و روکش دندان با یک دیگر کاملا واضح است ولی هر سه در دسته دندان پزشکی زیبایی قرار گرفته اند.

ماندگاری قیمت بیت کوین در کانال ۱۸ هزار دلاری

 ماندگاری قیمت بیت کوین در کانال ۱۸ هزار دلاری
2022-09-28T13:16:33+03:30
بیت کوین به عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا از نظر ارزش بازار امروز با ۰.۷۲ درصد کاهش حدود ۱۸۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی

 جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی
2022-09-28T13:16:33+03:30
شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی را اعلام کرد.

اعلام فرآیند تحویل قرارداد آتی صندوق طلا سررسید مهر

 اعلام فرآیند تحویل قرارداد آتی صندوق طلا سررسید مهر
2022-09-28T13:16:32+03:30
بورس کالا زمان انجام فرآیند تحویل قراردادهای آتی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری پشتوانه طلای لوتوس را اعلام کرد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
2022-09-28T13:16:32+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۱ درصد کاهش به ۱۶۳۸ دلار و ۸۰ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
2022-09-28T13:16:32+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۲۰۰هزار تومان است.

انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات

 انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات
2022-09-28T13:16:32+03:30
آئین تکریم و معارفه مدیریت فناوری اطلاعات شرکت بیمه ملت برگزار شد.

جلسه مهم ریاست سازمان بورس با دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی

 جلسه مهم ریاست سازمان بورس با دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی
2022-09-28T13:16:31+03:30
روز گذشته جلسه‌ای در سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع بررسی مشکلات پیش‌روی صنعت پتروشیمی برگزار شد.

افزایش ارزش بیت کوین به بالاتر از ۲۰۰۰۰ دلار

 افزایش ارزش بیت کوین به بالاتر از ۲۰۰۰۰ دلار
2022-09-28T13:16:31+03:30
قیمت بیت کوین به‌عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا از نظر ارزش بازار امروز با بیش‌از ۷ درصد افزایش به ۲۰۲۱۰ دلار رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
2022-09-28T13:16:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۵ درصد افزایش به ۱۶۳۲ دلار و ۸۵ سنت رسید.

روسیه از روبل دیجیتال برای معامله با چین استفاده می‌کند

 روسیه از روبل دیجیتال برای معامله با چین استفاده می‌کند
2022-09-28T13:16:30+03:30
روسیه قصد دارد با توجه به تحریم‌های غربی و قطع دسترسی به زیرساخت‌های بازار مالی جهانی، از روبل دیجیتال در معاملات خود با چین استفاده کند.

ارزش بازار آتی در بورس کالا به ۷.۲ همت رسید

 ارزش بازار آتی در بورس کالا به ۷.۲ همت رسید
2022-09-28T13:16:29+03:30
در نیمه نخست امسال بیش از یک میلیون و ۲۴۹ هزار قرارداد آتی به ارزش ۷.۲ همت در بورس کالا منعقد شد.

معامله ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی در ۶ ماه گذشته

 معامله ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی در ۶ ماه گذشته
2022-09-28T13:16:29+03:30
بازار گواهی سپرده در نیمه نخست امسال با ثبت معامله نزدیک ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی به ارزش ۱۱.۲ همت رسید. در شهریور ماه نیز ۵۱ میلیون و ۵۹۱ گواهی سپرده ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۶

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
2022-09-28T13:16:28+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۴ درصد کاهش به ۱۶۲۴ دلار و ۹۳ سنت رسید.

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان/ ثبات نسبی در قیمت سکه

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان/ ثبات نسبی در قیمت سکه
2022-09-28T11:36:22+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ روی رقم ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تثبیت شد.

قیمت روغن کاهش یافت/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت برنج

قیمت روغن کاهش یافت/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت برنج
2022-09-28T10:16:22+03:30
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن ۵ کیلویی از ۴۰۰ هزار به ۲۹۵ هزار و روغن مایع ۹۰۰ گرمی از ۶۸ هزار به ۵۵ هزار تومان رسیده است.

افزایش نرخ دلار در صرافی‌های بانکی

افزایش نرخ دلار در صرافی‌های بانکی
2022-09-26T15:49:16+03:30
هر دلار امروز در صرافی‌های بانکی با ۹۲ تومان افزایش قیمت نسبت به روز کاری گذشته با نرخ ۲۸ هزار و ۷۹۳ تومان به فروش رسید.

مشاوره غرفه‌سازی گرید A با قیمت ارزان

مشاوره غرفه‌سازی گرید A با قیمت ارزان
2022-09-26T14:30:16+03:30
غرفه تأثیر چشمگیری بر حضور شما در نگاه دیگران و سایر رقبا دارد. با ما همراه باشید تا شما را با خدمات شرکت مهندسی فرارنگ بیشتر آشنا کنیم.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)