میرنیوز

تضمین معامله امن در سریع‌ترین زمان با خودرو۴۵

تضمین معامله امن در سریع‌ترین زمان با خودرو۴۵ 2022-08-23T09:04:18+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، جمعی از خبرنگاران استارتاپی و خودرویی ۱۹ مردادماه از شعبه جنت آباد «خودر و۴۵»، به عنوان یکی از شرکت‌های فعال و پیشرو در حوزه فروش خودروهای کارکرده، بازدید کردند و با چگونگی کارشناسی و فروش خودرو در این مجموعه آشنا شدند.

مدیران این شرکت با اشاره به آمار ۵۰۰ هزار تایی از شکایات خودرویی در کشور اشاره کردند که آمار شکایت قضایی از خودر و۴۵ صفر است. این آمار نشان می‌دهد که خودر و۴۵ یکی از امن‌ترین بسترهای فروش خودروهای کارکرده در بازار پرریسک خودروست.

در جریان بازدید خبرنگاران از شعبه جنت آباد این مجموعه، احسان گائینی مدیر فروش خودر و۴۵ بیان کرد: ممنوعیت واردات خودرو و افزایش نرخ ارز در سال‌های اخیر خودرو را به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل کرده است. بنابراین کسانی که قصد معامله خودرو دارند، نسبت به گذشته حساسیت‌های بیشتری به خرج می‌دهند. در سال‌های نه چندان دور، راه‌های خرید و فروش خودرو به معامله مستقیم با خریدار یا مراجعه و اعتماد به دلالان خلاصه می‌شد. اما طی سال‌های اخیر روش‌های نوین هم وارد عرصه معامله خودرو شده‌اند.

به گفته او، تسهیل معامله خودرو به واسطه یک تیم متخصص یکی از اهداف ما در این مجموعه است و طی چهارسال اخیر تلاش کردیم در بازار پر تلاطم خودروهای دست دوم، سهم قابل توجهی از معاملات را امن و تضمین کنیم.

گائینی ادامه داد: در حال حاضر سایت‌ها و پلتفرم‌های گوناگونی برای خرید و فروش خودرو در دسترس کاربران قرار دارد. اما از آنجایی که معامله اینترنتی همیشه با چالش‌هایی روبه‌رو بوده است، انتخاب پلتفرمی امن برای خرید و فروش خودرو (که امروز بخش مهمی از سرمایه افراد را تشکیل می‌دهد) بیش از گذشته حائز اهمیت است.

مدیر فروش خودر و۴۵ تصریح کرد: اینترنت در دنیای امروز به بخش جدانشدنی زندگی انسان مدرن تبدیل شده و ارزش زمان در عصر معاصر بیش از همیشه مورد توجه قرار می‌گیرد. به همین دلیل افراد بسیاری ترجیح می‌دهند کارهای خود را با استفاده از اینترنت انجام دهند. به همین دلیل معامله خودرو نیز از طریق اینترنت در سال‌های اخیر رونق گرفته است.

او افزود: در همین راستا تلاش می‌شود همزمان با گسترش فرهنگ استفاده از خدمات آنلاین، امنیت معاملات هم بیش از پیش حفظ شود.

همزمان با بازدید خبرنگاران از روند کارشناسی و تعیین قیمت خودروها در شعبه خودر و۴۵، مدیر بازاریابی خودر و۴۵، با اشاره به وضعیت بازار معاملات خودرو طی سال‌های اخیر اظهار کرد: این روزها بازار معاملات دست دوم خودرو، روش‌های خرید و فروش جدیدی را تجربه می‌کند. در این مدت استارتاپ‌های مختلفی وارد این بازار شده‌اند و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، معامله‌ای آسان‌تر را برای خریداران و فروشندگان خودرو فراهم می‌کنند؛ اما آنچه امروز برای ما مهم است، ایجاد تجربه معاله امن برای مشتریان است.

مجید قاقازانی تاکید کرد: امروزه خودرو دیگر یک کالای مصرفی نیست و موانع متعدد بر سر راه این صنعت نیز طی سال‌های اخیر کم نبوده است. با این حال تلاش داریم با ایجاد فضایی امن، ریسک معامله خودروهای کارکرده را کمتر کنیم.

وی با اشاره به افزایش تعداد شعب این مجموعه در سایر استان‌های کشور اظهار کرد: شعب این شرکت تا پایان ۱۴۰۱ به ۳۰ شعبه افزایش خواهد یافت.

مجموعه خودر و۴۵ به پاس قدردانی از اصحاب رسانه که همواره در کنار کسب و کارهای جدید بوده‌اند، بازدید برخی از خبرنگاران استارتاپی و خودرویی را به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار تدارک دید. البته این بازدید در روز ۱۹ مردادماه در شعبه جنت آباد خودر و۴۵ انجام شد و این مجموعه اعلام کرده است که روند بازدید و مشاهده فرآیند فروش ماشین‌های کارکرده با خودر و۴۵ به صورت ماهانه با حضور اصحاب رسانه ادامه دارد.

تضمین معامله امن در سریع‌ترین زمان با خودرو۴۵

فعالیت خودر و۴۵ چیست؟

خودر و۴۵، یکی از پلتفرم‌های خرید و فروش خودرو کارکرده است که طول ۴ سال فعالیت مداوم خود در بازار خودرو تلاش کرده علاوه بر تعدیل قیمت خودرو کارکرده، محیطی امن و معامله‌ای سریع و آسان را برای مشتریان خود فراهم کند.

مراحل فروش ماشین با خودر و۴۵

قیمت بالای خودرو، معامله آن را به یکی از معاملات پرریسک تبدیل کرده است. بنابراین متقاضیان خرید و فروش خودروهای کارکرده به دنبال بهره‌گیری از خدمات کسانی هستند که علاوه بر تامین امنیت، بتوانند تجربه معامله‌ای آسان و سریع را برایشان فراهم کند.

متقاضی فروش ماشین، در نخستین گام باید به وبسایت خودر و۴۵ مراجعه کرده و مشخصاتی همچون برند خودرو، سال ساخت، کارکرد و تریم در فرم درخواست فروش را تکمیل و در نهایت با یک درخواست آن را ثبت کند.

پس از تکمیل این فرم، کارشناسان این شرکت با فرد متقاضی تماس می‌گیرند تا زمانی را برای حضور در یکی از ۱۲ شعبه خودر و۴۵ و کارشناسی خودرو هماهنگ کنند.

کارشناسی و کشف قیمت در ۴۵ دقیقه

حضور فروشنده ماشین دست دوم در یکی از شعبه‌های خودر و۴۵، به معنی آغاز فرآیند فروش خودرو است. کارشناسان متخصص فنی در شعب تمامی خودروها را در سه بخش فنی، ظاهری و اصالت اسناد و مدارک در ۱۴۵ مورد در مدت زمان ۴۵ دقیقه بررسی می‌کنند و در نهایت با توجه به گزارش سلامت خودرو، تعیین قیمت انجام می‌شود.

پرونده کارشناسی خودروها به صورت کامل و دقیق در نرم‌افزاری آنلاین در اختیار مشتریان مجاز این شرکت قرار می‌گیرند تا طی مدت کوتاهی در یک رقابت آنلاین، قیمت نهایی خودرو مشخص شده و به فروشنده اعلام شود. در صورت رضایت فروشنده از قیمت پیشنهادی، مراحل نهایی یعنی انتقال سند و واریز وجه انجام می‌شود.

انتقال سند و واریز وجه

زمانی که فروشنده رضایت خود را از قیمت پیشنهادی کارشناسان این شرکت اعلام کند، فرآیند انتقال سند و واریز وجه به جریان می‌افتد. به همین منظور زمانی برای حضور فروشنده خودرو در دفترخانه تعیین می‌شود تا به کارشناسان خودر و۴۵ برای انجام امور اداری، از قبیل پرداخت مالیات، تعویض پلاک و … وکالت‌نامه فروش داده شود. این تنها حضور فروشنده در دفترخانه خواهد بود و انجام باقی امور بر عهده کارشناسان این شرکت است. پس از تنظیم قرارداد رسمی، خودرو و اقلامی همچون سوئیچ یدک، بیمه‌نامه، کارت سوخت، کارت ماشین، برگه معاینه فنی و… به طور کامل از فروشنده تحویل گرفته خواهند شد تا به فرد خریدار تحویل داده شوند.

وجه مورد توافق تنها پس از یک روز کاری به صورت کامل به حساب فروشنده منتقل خواهد شد.

صفر تا صد خدمات فروش خودروهای کارکرده

تمامی مراحل فروش خودرو در این شرکت از زمان تکمیل فرم و درخواست فروش تا دریافت وجه و انتقال سند به صورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام می‌شود.

تجربه شیرین یک معامله آسان، امن و فوری دلایل مهمی هستند که فروشندگان خودرو به جای مراجعه به بازار واسطه گری ماشین‌های کارکرده، خودر و۴۵ را برای فروش خودرویشان انتخاب کنند. از سوی دیگر فروش فوری و یک روزه خودرو به همراه دریافت وجه نقد در کمترین زمان ممکن از دلایل دیگری است که فروشندگان خودرو را جذب این پلتفرم خرید و فروش خودرو کارکرده می‌کند.

آدرس شعب خودر و۴۵

مجموعه خودر و۴۵ با بیش از ۱۳ شعبه فعال در ۸ استان کشور، آماده خدمات رسانی فرایند فروش خودروهای کارکرده در بازار است.

تهران (شیخ بهایی- پونک- خانی آباد- جنت آباد- تهرانپارس- هروی)

ساری خیابان آزادی چهارم «شهید کریمیان» – بلوار آزادی – روبروی سازمان جهادکشاورزی استان - جنب رستوران چیندکا – طبقه همکف)

آمل (خیابان هراز «امام خمینی»، بعد از آفتاب ۹۴، سی متر جلوتر از دور برگردون)

اهواز (میدان چهارشیر «شهید بندر»، ابتدای خیابان مدرس، کلینیک خودروی منصوری)

شیراز (بلوار آزادی، خیابان سمیه خیابان حدادی پلاک ۱۶)

اصفهان (بلوار چمران، لاین کندرو از سمت خیابان کاوه بعد از خیابان فاطمیه بین کوچه‌های ۴۷ و ۴۹)

مشهد (بلوار صارمی، پایین‌تر از میدان حر، بین صارمی ۵ و ۷، جنب ساختمان شماره ۱۵)

کرج (میدان کرج - خیابان چالوس «جانبازان» - روبروی باغ دریانی - پلاک ۳۳۶)

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

ماندگاری قیمت بیت کوین در کانال ۱۸ هزار دلاری

 ماندگاری قیمت بیت کوین در کانال ۱۸ هزار دلاری
2022-09-28T13:16:33+03:30
بیت کوین به عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا از نظر ارزش بازار امروز با ۰.۷۲ درصد کاهش حدود ۱۸۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی

 جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی
2022-09-28T13:16:33+03:30
شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی را اعلام کرد.

اعلام فرآیند تحویل قرارداد آتی صندوق طلا سررسید مهر

 اعلام فرآیند تحویل قرارداد آتی صندوق طلا سررسید مهر
2022-09-28T13:16:32+03:30
بورس کالا زمان انجام فرآیند تحویل قراردادهای آتی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری پشتوانه طلای لوتوس را اعلام کرد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
2022-09-28T13:16:32+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۱ درصد کاهش به ۱۶۳۸ دلار و ۸۰ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
2022-09-28T13:16:32+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۲۰۰هزار تومان است.

انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات

 انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات
2022-09-28T13:16:32+03:30
آئین تکریم و معارفه مدیریت فناوری اطلاعات شرکت بیمه ملت برگزار شد.

جلسه مهم ریاست سازمان بورس با دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی

 جلسه مهم ریاست سازمان بورس با دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی
2022-09-28T13:16:31+03:30
روز گذشته جلسه‌ای در سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع بررسی مشکلات پیش‌روی صنعت پتروشیمی برگزار شد.

افزایش ارزش بیت کوین به بالاتر از ۲۰۰۰۰ دلار

 افزایش ارزش بیت کوین به بالاتر از ۲۰۰۰۰ دلار
2022-09-28T13:16:31+03:30
قیمت بیت کوین به‌عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا از نظر ارزش بازار امروز با بیش‌از ۷ درصد افزایش به ۲۰۲۱۰ دلار رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
2022-09-28T13:16:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۵ درصد افزایش به ۱۶۳۲ دلار و ۸۵ سنت رسید.

روسیه از روبل دیجیتال برای معامله با چین استفاده می‌کند

 روسیه از روبل دیجیتال برای معامله با چین استفاده می‌کند
2022-09-28T13:16:30+03:30
روسیه قصد دارد با توجه به تحریم‌های غربی و قطع دسترسی به زیرساخت‌های بازار مالی جهانی، از روبل دیجیتال در معاملات خود با چین استفاده کند.

ارزش بازار آتی در بورس کالا به ۷.۲ همت رسید

 ارزش بازار آتی در بورس کالا به ۷.۲ همت رسید
2022-09-28T13:16:29+03:30
در نیمه نخست امسال بیش از یک میلیون و ۲۴۹ هزار قرارداد آتی به ارزش ۷.۲ همت در بورس کالا منعقد شد.

معامله ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی در ۶ ماه گذشته

 معامله ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی در ۶ ماه گذشته
2022-09-28T13:16:29+03:30
بازار گواهی سپرده در نیمه نخست امسال با ثبت معامله نزدیک ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی به ارزش ۱۱.۲ همت رسید. در شهریور ماه نیز ۵۱ میلیون و ۵۹۱ گواهی سپرده ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۶

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
2022-09-28T13:16:28+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۴ درصد کاهش به ۱۶۲۴ دلار و ۹۳ سنت رسید.

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان/ ثبات نسبی در قیمت سکه

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان/ ثبات نسبی در قیمت سکه
2022-09-28T11:36:22+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ روی رقم ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تثبیت شد.

قیمت روغن کاهش یافت/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت برنج

قیمت روغن کاهش یافت/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت برنج
2022-09-28T10:16:22+03:30
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن ۵ کیلویی از ۴۰۰ هزار به ۲۹۵ هزار و روغن مایع ۹۰۰ گرمی از ۶۸ هزار به ۵۵ هزار تومان رسیده است.

افزایش نرخ دلار در صرافی‌های بانکی

افزایش نرخ دلار در صرافی‌های بانکی
2022-09-26T15:49:16+03:30
هر دلار امروز در صرافی‌های بانکی با ۹۲ تومان افزایش قیمت نسبت به روز کاری گذشته با نرخ ۲۸ هزار و ۷۹۳ تومان به فروش رسید.

مشاوره غرفه‌سازی گرید A با قیمت ارزان

مشاوره غرفه‌سازی گرید A با قیمت ارزان
2022-09-26T14:30:16+03:30
غرفه تأثیر چشمگیری بر حضور شما در نگاه دیگران و سایر رقبا دارد. با ما همراه باشید تا شما را با خدمات شرکت مهندسی فرارنگ بیشتر آشنا کنیم.

کنسلی بلیط تهران به استانبول چقدر هزینه دارد؟

کنسلی بلیط تهران به استانبول چقدر هزینه دارد؟
2022-09-26T14:30:15+03:30
اگر شما هم از مسافران استانبول هستید و به دلیل نگرانی از احتمال لغو برنامه سفر و کنسلی بلیط خود هنوز اقدام به رزرو بلیط هواپیما نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم این...

قیمت خودروی تولید داخل؛ ۴ مهر ماه ۱۴۰۱

قیمت خودروی تولید داخل؛ ۴ مهر ماه ۱۴۰۱
2022-09-26T11:52:57+03:30
قیمت خودروی تولید داخل امروز دوشنبه ۴ مهر ماه ۱۴۰۱ تقریبا باثبات بود.

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد
2022-09-26T11:35:25+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

عرضه خودرو اطلس با موتور جدید M15+ سایپا

عرضه خودرو اطلس با موتور جدید M15+ سایپا
2022-09-26T11:22:06+03:30
مدیر پروژه اطلس سایپا گفت: روند پیشرفت پروژه خودرو اطلس شتاب گرفته و در تاریخ ۲۵ شهریورماه سال جاری تولید ۲۷ بدنه از این خودرو در مرحله VP آغاز شده است.

قیمت امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد

قیمت امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد
2022-09-26T11:22:06+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

صادرات تایر آزاد شد

صادرات تایر آزاد شد
2022-09-26T09:38:42+03:30
بر اساس بخشنامه گمرک ایران، صادرات تایر آزاد شده است.

کسب درآمد از ضایعات با تولید زغال فشرده

کسب درآمد از ضایعات با تولید زغال فشرده
2022-09-24T16:16:29+03:30
در ادامه قصد داریم درباره نحوه تولید ذغال فشرده از ضایعات و کسب درآمد از آن صحبت کنیم.

رویداد فناورانه خودروهای آینده برگزار می شود

رویداد فناورانه خودروهای آینده برگزار می شود
2022-09-24T16:03:28+03:30
رویداد فناورانه خودروهای آینده با مشارکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا و گروه خودرویی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگز...

قیمت سکه ۲ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۲ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید
2022-09-24T11:37:52+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت سکه، یک مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه، یک مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید
2022-09-23T13:42:51+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز جمعه یک مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

عرضه گسترده مرغ منجمد با قیمت ۴۰ هزار تومان در بازار

عرضه گسترده مرغ منجمد با قیمت ۴۰ هزار تومان در بازار
2022-09-23T13:42:51+03:30
سرپرست جهاد کشاورزی استان تهران از عرضه گسترده مرغ منجمد با قیمت ۴۰ هزار تومان برای تنظیم بازار خبر داد.

تأمین دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بلاروس از تولیدات دانش‌بنیان ایرانی

تأمین دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بلاروس از تولیدات دانش‌بنیان ایرانی
2022-09-21T16:16:12+04:30
با پیشرفت متخصصان تولید تجهیزات پزشکی به ویژه در شرکت‌های دانش بنیان، دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بلاروس از تولیدات ایرانی تأمین می‌شود.

کوییک سایپا در ونزوئلا هم محبوب شد

کوییک سایپا در ونزوئلا هم محبوب شد
2022-09-21T16:16:12+04:30
خودروهای کوییک و ساینا در نمایشگاه اختصاصی علمی، فناوری و صنعتی ایران در ونزوئلا خوش درخشیدند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)