میرنیوز

بهترین نهال گردوی کشور در سال ۱۴۰۱ کدام است؟

بهترین نهال گردوی کشور در سال ۱۴۰۱ کدام است؟ 2022-03-29T11:29:20+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر درخت گردو یکی از بهترین و با کیفیت ترین ارقام میوه است که در بیشتر نقاط کشورمان قابل کاشت و محصول دهی می‌باشد.

از طرفی به علت محصول دهی بسیار عالی و عمر اقتصادی بالایی که دارد؛ سودآوری و بهره وری بینظیری در بین سایر ارقام میوه به خود اختصاص داده است. برای انتخاب و خرید نهال گردو باید بدانیم کدام یک از ارقام گردو برای باغ ما مناسب است.

یعنی با کاشت کدام نهال گردو در باغ با سازگاری بسیار عالی نهال‌ها؛ به سودآوری حداکثری دست میابیم. در این مطلب قصد داریم تا ابتدا راهکارهای اساسی در شناخت و انتخاب بهترین نهال گردو را بشناسیم.

سپس به معرفی ۵ مورد از بهترین نهال‌های گردو که می‌توان در سرتاسر کشورمان کاشت خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب با ما در نهالستان پالیزگردو همراه باشید.

پالیز نهال

چگونه می‌توانیم بهترین نهال گردو را برای باغ خودمان انتخاب نمائیم؟

شناخت و انتخاب و خرید نهال گردو کار چندان دشواری نیست. به شرط آنکه نکات مرتبط با خرید بهترین نهال گردو در باغمان را بدانیم. و پس از مقایسه‌ی شرایط مطلوب نهال با شرایط اقلیمی و آب وهوایی در شهرمان؛ نهال گردوی مورد نظر خود را بیابیم.

https://palizgerdo.com/gerdo/

۱۰ نکته اساسی که هر باغداری پیش از خرید نهال گردو باید بداند:

 1. سازگاری نهال با شرایط آب و هوایی در شهرمان:

پیش از خرید نهال گردو باید از وضعیت آب وهوایی و منطقه‌ای در شهرمان آگاه شویم. تا به این ترتیب بدانیم کدام یک از ارقام گردو در باغ ما رشد مناسبی دارد. برای این کار می‌توانید نام شهر خود را در مرورگر گوگل جستجو نمائید. تا از اطلاعات کلی شرایط شهر خود آگاه شوید. سپس با مطالعه اطلاعات نهال در سایت پالیزگردو بهترین نهال گردو را انتخاب نمائید. بهترین آب وهوا برای کاشت نهال گردو، آب وهوای مدیترانه ای است. بهتر است هوای منطقه در تابستان‌ها معتدل و در زمستان‌ها سرد باشد. نیاز سرمایی درختان گردو نیز اغلب از ۳۰۰ تا ۱۵۰۰ ساعت قرارگیری در دمای ۰ -۷ درجه سانتیگراد می‌باشد، که لازم است در فصل زمستان برطرف شود.

 1. سازگاری نهال گردو با خاک باغمان:

بهترین خاک برای کاشت نهال گردو، خاک نیمه سنگین و شنی و لومی یکدست و رسی با عمق زیاد است. بدترین خاک نیز خاک رسی سنگین و با رطوبت زیاد است. خاک باید دارای زهکشی مناسبی باشد و به خوبی تهویه هوا در آن انجام گیرد.

 1. آگاهی از ارتفاع از سطح دریای شهر و نهال:

پس از آگاهی از ارتفاع از سطح دریای منطقه باغمان، لازم است از ارتفاع از سطح دریای مطلوب نهال نیز آگاه شویم. اغلب بهترین نهال‌های گردو قادرند در ارتفاع بین ۰ تا ۳۰۰۰ متر از سطح دریا به خوبی رشد کنند. این ارتفاع بیش از ۹۰ درصد باغ‌های کشورمان را در برمی گیرد.

 1. سازگاری نهال با حداکثر و حداقل دمای شهرمان:

بهترین دمای رشد نهال گردو بین ۵ تا ۲۵ درجه سانتیگراد است. دمای هوا نباید بیش از ۳۷ درجه و کمتر از ۲۰- درجه سانتیگراد باشد. در فصل گلدهی و جوانه زنی درختان؛ دمای هوای کمتر از ۵- درجه سانتیگراد گل‌ها را می‌سوزاند. در زمان گرده افشانی نیز بهترین دما برای درختان بین ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتیگراد است.

نهالستان پالیز نهال

 1. سازگاری نهال با رطوبت و خشکی هوا:

اگر در منطقه‌ای بسیار خشک و یا بسیار مرطوب قرار دارید. باید توجه داشته باشید که نهال گردویی که انتخاب می‌کند قابلیت رشد در شرایط خاص منطقه شما را دارد یا خیر. رطوبت و یا خشکی بیش از حد می‌تواند سلامت درختان را به خطر بیاندازد.

 1. آگاهی از حداکثر محصول دهی نهال گردو:

علاوه بر فراهم سازی شرایط مساعد برای کاشت پیش از خرید نهال گردو؛ محصول دهی حداکثری درختان گردو به نحوه نگهداری آنها نیز وابسته است. امروزه با استفاده از پیوندها و اصلاحات در درختان؛ محصول دهی درختان گردو بین ۷ تا ۱۶ تن در هکتار می‌باشد.

 1. آگاهی از حداکثر عمر اقتصادی نهال گردو:

عمر اقتصادی به حداکثر زمانی گفته می‌شود که درخت گردو به محصول دهی حداکثری خود ادامه می‌دهد. عمر اقتصادی درختان گردو با اصلاحات انجام شده توسط نهالستان‌ها بهبود چشمگیری یافته است. به طور معمول درختان گردو قادرند بین ۸۰ تا ۲۰۰ سال عمر اقتصادی داشته باشند. لازم است بدانید که تنها با کاشت نهال گردو در شرایط رشد مطلوب و همچنین نگهداری صحیح از درختان و آبیاری و کوددهی به موقع آنها می‌توانید به عمر اقتصادی حداکثری درختان دست یابید.

 1. آگاهی از مقاومت حداکثری نهال در برابر آفات و بیماری‌ها:

مقاومت بالای درختان در برابر بیماری‌ها و آفات می‌تواند در هزینه‌های نگهداری ما مؤثر باشد. البته اغلب درختان گردو در برابر برخی از بیماری‌ها آسیب پذیرند. با سمپاشی و کوددهی و آبیاری منظم درختان از آنها در برابر ابتلاء به بیماری‌ها و آسیب پذیری در برابر آفات محافظت نمائید.

 1. آگاهی از سن بلوغ نهال گردو:

اغلب درختان گردو از همان سال اول محصول دهی را آغاز می‌نمایند. البته این محصول دهی بسیار کمتر و با کیفیت پایین‌تر انجام می‌شود. که برای عرضه در بازار مناسب نیست. سن بلوغ نهال به سنی گفته می‌شود که درخت محصول دهی حداکثری و باکیفیت خود را آغاز می‌کند. سن بلوغ اغلب درختان گردو ۵ سالگی است. به این ترتیب با نگهداری از نهال؛ باردهی و درامدزایی از درختان از ۵ سالگی آنها آغاز خواهد شد.

 1. کیفیت محصولات گردو:

کیفیت محصولات گردو مهم‌ترین عامل در قیمت گذاری آنها می‌باشد. هرچه میوه‌های درشت‌تر و باکیفیت تر و پوست کاغذی تری به بازار عرضه نمائیم. درامد حاصل از فروش محصولات نیز افزایش خواهد یافت. برای مثال وزن محصولات نهال گردو چندلر پیوندی تا ۱۵ گرم (به همراه پوست چوبی) می‌باشد.

خرید نهال گردو نیازمند به تحقیق و بررسی و شناخت درست و اصولی بهترین نهال گردو می‌باشد. مشاوران ما در نهالستان پالیزگردو با مشاوره رایگان در این مرحله همراه شما خواهند بود. شما می‌توانید پیش از خرید نهال گردو از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید.

۵ مورد از بهترین نهال گردو برای کاشت در سرتاسر کشور

همانطور که در بخش قبلی به آن اشاره شد. مطالعه اطلاعات محصول و مقایسه‌ی آن با شرایط باغ خودمان می‌تواند علاوه بر انتخاب نهال گردوی مناسب، به افزایش باردهی درختان و افزایش سازگاری پذیری آنها نیز کمک شایانی نماید. درختان گردویی که در ادامه به آنها اشاره می‌نمائیم. بهترین نهال گردو در بیش از ۹۰ درصد باغ‌های کشور می‌باشند. به این ترتیب شما می‌توانید با یک مقایسه‌ی ساده؛ بهترین نهال را برای باغ خود انتخاب نمائید.

 1. نهال گردو پالیزکانادایی: نهال گردو پالیزکانادایی بیشترین باردهی را در ارتفاع بین ۰ تا ۳۰۰۰ متر از سطح دریا دارد. محصول دهی آن ۲ برابر بیشتر از سایر درختان گردو در سن بلوغ و تا ۱۶ تن در هکتار است. عمر اقتصادی آن نیز به ۱۰۰ سال می‌رسد.
 2. نهال گردو چندلر پیوندی: نهال گردو چندلر پیوندی بهترین نهال گردو برای کاشت در ارتفاع بین ۱۰۰ تا ۱۵۰۰ متر از سطح دریا است. که تا بیش از ۱۰۰ سال و هرساله تا ۷ تن در هکتار محصول دهی حداکثری دارد.
 3. نهال گردو فرنور پیوندی: نهال گردوی فرنور پیوندی با ارتفاع بین ۱۵۰۰- ۳۰۰۰ متر سازگاری حداکثری دارد. این رقم تا ۱۰۰ سال به محصول دهی حداکثری خود در حدود ۸ تن در هکتار ادامه می‌دهد.
 4. نهال گردو ژنوتیپ برتر: نهال گردو ژنوتیپ برتر بهترین و طولانی‌ترین عمر اقتصادی را دارد. محصول دهی حداکثری آن تا ۲۰۰ سال و هر سال تا ۸ تن محصول در هکتار تولید می‌کند. ارتفاع مطلوب برای کاشت نهال گردو ژنوتیپ برتر نیز بین ۰- ۳۰۰۰ متر از سطح دریا می‌باشد.
 5. نهال گردو خوشه‌ای فرانسه: بهتر است نهال گردو خوشه‌ای فرانسه در ارتفاع ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ متر از سطح دریا کاشته شود. به این ترتیب محصول دهی آن تا ۷ تن در هکتار و عمر اقتصادی آن نیز تا بیش از ۱۰۰ سال خواهد بود.

نهالستان سعید قاسمی

جمع بندی

همانطور که دانستید؛ انتخاب و شناخت و خرید بهترین نهال گردو کار چندان دشواری نیست. از طرفی شما می‌توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما در نهالستان پالیزگردو نیز بهره مند شوید. به این ترتیب بهترین نهال گردو با بیشترین سازگاری و بهترین محصول دهی در منطقه و باغ خود را خریداری نموده و با فراهم سازی شرایط مساعد برای رشد درخت؛ یک باغ پربار را برای خود ایجاد خواهید نمود. همچنین با فروش میوه گردو هرساله به درآمدزایی بسیار عالی از باغ دست میابید.

نهالستان پالیز گردو با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی با بیش از نیم قرن سابقه‌ی فعالیت در سرتاسر مراحل خرید نهال گردو تا کاشت آن در باغ و نحوه‌ی نگهداری همراه شما خواهد بود. نهال‌های تولیدی در این مرکز همگی اصلاح شده و با کیفیت بالا و آماده کاشت در بیشتر نقاط کشورمان می‌باشند. با خرید نهال گردو از نهال فروشی پالیزگردو, گواهی سلامت و ضمانتنامه کتبی معتبر از نهالستان دریافت نموده و شامل دریافت سایر خدمات رایگان ما خواهید شد. جهت خرید نهال گردو و یا کسب اطلاع از قیمت نهال گردو در سال ۱۴۰۰ با متخصصین ما در دفتر مرکزی نهالستان گردوی پالیزگردو در تماس باشید.

شماره تماس: مهندس سعید قاسمی ۰۹۰۲۱۸۳۲۳۹۳ / ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳

آدرس سایت پالیزگردو https://palizgerdo.com/

آدرس نهالستان: آذربایجان غربی، شهرستان میاندوآب؛ کمربندی شمالی؛ میدان ولایت؛ اتوبان ولایت

این مطلب یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

ایران‌خودرو در مسیر اصلاح حرکت می‌کند

ایران‌خودرو در مسیر اصلاح حرکت می‌کند
2022-05-16T20:18:24+04:30
معاون وزیر صمت گفت: طبیعی است که مشکلات یک شبه قابل حل نیست و نیازمند زمان است، مهم این است که ایران خودرو در مسیر اصلاح حرکت می‌کند.

آگهی‌های استخدامی برنامه نویس در شرکت‌های بزرگ (بهار ۱۴۰۱)

آگهی‌های استخدامی برنامه نویس در شرکت‌های بزرگ (بهار ۱۴۰۱)
2022-05-16T09:58:33+04:30
برای استفاده از این فرصت و استخدام به عنوان برنامه نویس در بهترین سازمان‌ها و شرکت‌های ایران، کافی است به ایران تلنت مراجعه کنید.

در صورت بروز این علائم به دکتر قلب مراجعه کنید

در صورت بروز این علائم به دکتر قلب مراجعه کنید
2022-05-16T09:58:32+04:30
در ادامه با شایع‌ترین بیماری‌ های قلبی آشنا می‌شویم و علائم و علل هر کدام از آن‌ها را به تفصیل بررسی می‌کنیم.

نرخ رسمی ۲۳ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۳ ارز افزایشی شد
2022-05-16T09:58:32+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۹ ارز کاهش و ۲۳ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ رسمی ۱۴ ارز ثابت ماند.

آمادگی کامل ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین کشور

 آمادگی کامل ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین کشور
2022-05-16T10:05:07+04:30
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با اشاره به فرامین هشت ماده‌ای رییس جمهوری محترم و راهبردهای وزارت صمت در خصوص نوسازی ناوگان سنگین و نیمه سنگین کشور، از اعلام آما...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
2022-05-16T09:51:41+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

نحوه اختصاص مواداولیه روی بهره‌وری شرکت‌های فولادی تأثیر می‌گذارد

نحوه اختصاص مواداولیه روی بهره‌وری شرکت‌های فولادی تأثیر می‌گذارد
2022-05-15T16:25:05+04:30
مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت و هیأت همراه، ضمن بازدید از خطوط تولید ذوب‌آهن اصفهان، در نشستی با مدیرعامل و معاونین این مجتمع، راهکارهای تقویت و ارتقاء ...

تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی خودروها

تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی خودروها
2022-05-15T15:31:45+04:30
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: دستاوردهای حاصل شده در تولید ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی، در دهه ۹۰ بی سابقه بوده و تمام موفقیت های حاصل شده...

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه کتاب

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه کتاب
2022-05-15T13:25:07+04:30
در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اسنپ با ارائه خدمات اختصاصی به تمامی بازدیدکنندگان و ناشران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، به عنوان حامی حمل‌ونقل ا...

بهترین زبان های برنامه نویسی سال ۱۴۰۱ برای یادگیری چیست؟

بهترین زبان های برنامه نویسی سال ۱۴۰۱ برای یادگیری چیست؟
2022-05-15T13:25:07+04:30
در این مطلب به محبوب‌ترین زبان‌های سال اشاره شده است و اهمیت آموزش پایتون، آموزش لاراول، آموزش ری اکت، آموزش جنگو و... شرح داده شده است.

نیک‌دهقان، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو شد

نیک‌دهقان، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو شد
2022-05-14T14:18:30+04:30
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محمود نیک دهقان به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.

طراحی تخصصی ویلا + سرمایه گذاری صحیح با طراحی بهینه و خاص

طراحی تخصصی ویلا + سرمایه گذاری صحیح با طراحی بهینه و خاص
2022-05-14T12:58:30+04:30
اگر از مالکین زمین‌های اطراف تهران و شهرهای شمالی هستید که قصد ساخت ویلا را دارند این مطلب را بخوانید.

رویداد جذاب نمایشگاه کتاب فیدیبو

رویداد جذاب نمایشگاه کتاب فیدیبو
2022-05-14T12:58:29+04:30
نمایشگاه مجازی کتاب‌هاای صوتی و الکترونیکی فیدیبو همزمان با نمایشگاه کتاب تهران در سایت و اپلیکیشن فیدیبو آغاز شد.

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ
2022-05-14T12:58:28+04:30
در این مقاله برخی از بهترین شیوه ها و استراتژی های عملی برای رسیدن به اهداف سئو سایت را مورد بحث قرار خواهیم داد.

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل
2022-05-14T12:58:28+04:30
سفیر برزیل به منظور افزایش مراودات اقتصادی در زمینه واردات و صادرات بین دو کشور ایران و برزیل با حضور در گروه صنعتی میهن با ابوالفضل پایداری دیدار و گفت وگو ...

نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهشی شد

نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهشی شد
2022-05-14T10:18:29+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهش و ۱۲ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ رسمی هفت ارز ثابت ماند.

تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد

 تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد
2022-05-14T09:45:05+04:30
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول ضمن تشریح فعالیت‌های همراه اول روی شبکه راه‌اندازی شده ۵G توسط این اپراتور، در حضور مدیران ارتباطی کشور و رگولاتور ارتباطی ...

اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک براساس پروژه‌های زیرساخت/ ارائه ۳۰بسته سرمایه‌گذاری در سال جاری

 اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک براساس پروژه‌های زیرساخت/ ارائه ۳۰بسته سرمایه‌گذاری در سال جاری
2022-05-12T13:12:01+04:30
رئیس هیئت عامل ایمیدرو بر اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک بر اساس اجرای پروژه‌های زیرساخت تأکید کرد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
2022-05-12T13:12:01+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد

 تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد
2022-05-12T12:58:41+04:30
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول ضمن تشریح فعالیت‌های همراه اول روی شبکه راه‌اندازی شده ۵G توسط این اپراتور، در حضور مدیران ارتباطی کشور و رگولاتور ارتباطی ...

تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو در یک روز/ ۶۸درصد تولید محصولات سواری کامل و بدون کسری قطعه

 تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو در یک روز/ ۶۸درصد تولید محصولات سواری کامل و بدون کسری قطعه
2022-05-12T12:58:41+04:30
گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، با تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در دو حوزه سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین، از رکورد تولید روزانه عبور ...

تورم اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد است

 تورم اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد است
2022-05-12T12:58:41+04:30
محمد رضا فرزین رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: براساس مطالعه چهار مرکز پژوهشی، تورم ناشی از طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد خواهد بود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
2022-05-12T12:58:41+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

امضای تفاهمنامه همکاری بین بانک ملی ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی

 امضای تفاهمنامه همکاری بین بانک ملی ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
2022-05-12T12:45:18+04:30
مدیرعامل بانک ملی ایران و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تفاهمنامه تأمین مالی طرح احداث مخزنگاه شهید نادر مهدوی را در حضور وزیر نفت امضا کر...

معرفی انواع دستگاه تصفیه آب و روش‌های موجود

معرفی انواع دستگاه تصفیه آب و روش‌های موجود
2022-05-11T19:25:25+04:30
در ادامه به معرفی انواع دستگاه های آب شیرین کن و ذکر نکاتی در ارتباط با آنها پرداخته ایم.

آیا کوییک ماشین خوبی است؟ رانندگی با آرامش را تجربه کنید!

آیا کوییک ماشین خوبی است؟ رانندگی با آرامش را تجربه کنید!
2022-05-11T15:12:11+04:30
در ادامه ویژگی‌های کوییک را بررسی می‌کنیم و در آخر، یک روش خریدوفروش آسان برای آن معرفی خواهیم کرد.

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟
2022-05-11T15:12:10+04:30
در ادامه این متن درباره مزیت‌های بیمه بدنه و انواع پوشش‌های آن توضیحاتی خواهیم داد.

چگونه در ازکی‌وام بیمه اقساطی بخریم؟

چگونه در ازکی‌وام بیمه اقساطی بخریم؟
2022-05-11T11:52:07+04:30
اگر موعد تمدید بیمه خودروی شما فرارسیده یا قصد دارید چند نوع بیمه را همزمان خریداری کنید با ما همراه باشید.

بازار رمزارزها دوباره قرمزپوش شد؛ بیت‌کوین به زیر۳۵ هزار دلار سقوط کرد

 بازار رمزارزها دوباره قرمزپوش شد؛ بیت‌کوین به زیر۳۵ هزار دلار سقوط کرد
2022-05-11T09:18:45+04:30
قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش قابل توجهی پیدا کرده و بیت‌کوین می‌تواند بر اساس همبستگی آن با اس‌اندپی۵۰۰ در ۳۰ هزار دلار نزول پیدا کند. قیمت بیت کوین د...

مدیران گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به تولید خودروی بدون کسری شدند

 مدیران گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به تولید خودروی بدون کسری شدند
2022-05-11T09:18:45+04:30
در میثاق نامه ای که به امضای مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو رسید، این خودروساز متعهد به تولید خودروی کامل و بدون کسری قطعه از ابتدای خردادماه شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)