میرنیوز

آرامشی وصف نشدنی با تاب ریلکسی+رفع استرس

آرامشی وصف نشدنی با تاب ریلکسی+رفع استرس 2021-09-15T11:55:25+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، همه انسان‌ها در دنیا دغدغه‌های زیادی دارند که باعث استرس و به همراه آن ایجاد انواع امراض در بدن ما می‌شود. می‌توان گفت استرس مادر امراض است، زیرا با ضعیف کردن سیستم ایمنی باعث دردهای دیگر در بدن انسان می‌شود.

با استرس چه کنیم؟

داروهای زیادی برای درمان استرس وجود دارد که همگی عوارش خود را داشته و گاهاً بسیار خطر ناک هستند. اما دو روش برای درمان استرس وجود دارد که هم عوارضی ندارد و هم بسیار کاربردی است.

تاب ریلکسی ویلاسازه

ورزش و تاب سواری

ورزش که باید عضو جدا نشدنی زندگی ما باشد. برای داشتن تندرستی و بدنی سالم اما ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد تاب سواری و فواید ان صحبت کنیم.

بله درست فهمیدید تاب بازی! تاب با حرکات دورانی آرامشی وصف نشدنی را به شما هدیه می‌دهد و حس پرواز را برای شما تداعی می‌کند.

تاب ریلکسی

معمولاً وقتی همه ما خسته باشیم، چه از لحاظ روحی چه از لحاظ جسمی دوست داریم که در یک مکان استراحت کنیم و به آرامش برسیم. یکی از این مکان‌هایی که دوست داریم در آنجا حضور داشته باشیم باغ‌ها و ویلاها هستند چون فضای بازی دارند و محیط آن برای ما دلنشین است. در این مکان‌ها معمولاً از صندلی و یا تاب‌هایی استفاده می‌کنند که می‌توان بر روی آن بنشینیم و اوقات فراغت خود بپردازیم تاب‌های ریلکسی هستند، تاب‌های ریلکسی معمولاً چون از یک شئی آویزان هستند و مدام در حال تکان خوردن است می‌تواند برای ما یک محیط دلنشین ایجاد کند و باعث شود که از لحاظ روحی به آرامش برسیم.

صندلی تابی ویلاسازه

نکات مثبت استفاده از تاب‌های ریلکسی

همه ما دوست داریم که روی صندلی‌هایی بنشینیم که مدام در حال تکان خوردن هستند، چون باعث می‌شود شما به آرامش روحی برسید، اما همه ما باغ و ویلا نداریم ولی می‌توانیم از این تاب‌ها استفاده کنیم. با قرار دادن تاب ریلکسی در داخل خانه یا در روی تراس و جاهای دیگر می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. این تاب‌ها می‌تواند در فضاهای باز و هم فضاهای بسته مثل خانه کاربرد داشته باشد.

انسان از زمان‌های دور همیشه به دنبال افزایش کیفیت سطح زندگی، راحتی بیشتر و آسایش بوده و این درخت حس کمال طلبی، در بهبود کیفیت زندگی، هر روز بزرگ‌تر و پربارتر می‌شود.

از انواع ماشین آلات برای کارکردن به جای انسان گرفته تا تلفن‌های هوشمند و غیره، همگی برای راحتی بشر و آسایش بشر اختراع شده اند. ولی آیا این ها کافی هستند؟ پاسخ خیر است.

با بزرگ‌تر شدن جوامع بشری طی ده‌ها سال و بالاتر رفتن سطح علم، بشر دریافت که علاوه بر بعد ظاهری دارای بعد ذهن و روان نیز هست که آن هم دچار خستگی شده و حتی مریض هم می‌شود که با استراحت معمولی برطرف نمی‌شود.

به همین دلیل نیاز به علم جدیدی به نام علم روان شناسی احساس شد تا بتواند بر خستگی ذهن و روان خود که ناشی از تنش‌ها چالش‌های زندگی بوده چیره شود و آن را درمان کند.

از ابداع انواع ماساژ به سبک‌های مختلف گرفته تا حمام ترکی و مسافرت، دید و بازدید همگی در کاهش خستگی ذهن و روان تاثیر بسیاری دارند.

هرچه جوامع بشری بزرگ‌تر می‌شود زمان برای استراحت ذهن و کاهش استرس کمتر می‌شود و دیگر اغلب افراد از طرق‌های ذکر شده، وقت چندانی برای کاهش استرس و تنش‌های زندگی ندارند.

از آنجایی که اختراع کردن همیشه ناجی بشر در شرایط سخت بوده باز دست به اختراع و ابداع زدند تا بتواند این خلا را پر کنند. اختراع صندلی راحتی یکی از این اختراعات بود که با حرکت به جلو و عقب حالت ریلکس و آرامش را به انسان می‌داد.

ولی آیا می‌دانید چرا تاب ریلکسی سبب آرامش ما می‌شود؟

موضوع به دوران جنینی ما بر می‌گردد. زمانی که مادر حرکت می‌کند جنین حس سالم بودن و در نتیجه حس امنیت می‌کند و این حس امنیت در اثر حرکت، در ذهن ناخودآگاه ما ثبت شده است. به همین دلیل است که ما در ماشین در حال حرکت با آن تکان‌های جاده‌ای به راحتی می‌توانیم بخوابیم.

از وسایلی که سبب کاهش استرس، ریلکس شدن و دور شدن از هیاهوی روزمره زندگی می‌شود تاب ریلکسی است. مخترع تاب ریلکسی مشخص نیست ولی کمک شایانی به بشر کرده است. زیرا برخلاف صندلی راحتی قدیمی که فرد باید با پاهایش خود را تاب بدهد، هیچ دخالتی در تاب خوردن نداشته و صندلی خود مستعد تاب خوردن است و این به دلیل کاهش سطح تماس با مقطع نسبت به صندلی راحتی قدیمی است.

اطلاعاتی در رابطه با تاب‌های ریلکسی

این تاب‌ها در اندازه‌های مختلف مانند تکی یا دو نفره ایجاد می‌شود که تاب‌های تکی کاربرد و طرفداران بیشتری دارد. ارتفاع و قطر این تاب‌ها متفاوت است ولی یکی از نکاتی که باید در انتخاب تاب‌های ریلکسی مد نظر داشت، این است که اولاً ارتفاع تاب‌ها مناسب باشد، دوماً تاب‌هایی که استفاده می‌کنیم جنس آن بسته به شرایط قرار گیری می‌تواند متفاوت باشد.

شکل کلی تاب‌های ریلکسی

این تاب‌ها دارای یک میله‌ای آویزان هستند که به صورت متحرک می‌باشند. بنابراین باید توجه کنیم که از لحاظ ایمنی و استحکام مناسب باشند و بهتر است برای حفظ ایمنی و امنیت از پایه‌های استفاده کنیم که مثل آهن سنگین هستند.

در تاب خوردن تاب ریلکسی یا همان صندلی راحتی یک نوع از صندلی است که به جای اتصال به سقف و یا آویز از زنجیره، طناب، یا سایر ابزارها از سقف بر روی علمک نصب می‌شود. زیرا اتصال به سقف باعث ثابت شدن و عدم انتقال به جای دیگر می‌شود، تاب ریلکسی به دلیل سطح تماس بسیار کم می‌تواند به صورت آزادانه حرکت کند.

مدل‌های تاب ریلکسی را می‌توان در منزل و یا حیاط و تراس به واسطه قلاب به علمک نصب و استفاده کرد. این تاب از وسط به یک پیم و فنر آویزان می‌شود که به دلیل اتصال به علمک به اتصال سقفی و آسیب به آن نیاز نیست.

این تاب‌ها امکان جا به جایی دارد و به راحتی می‌توان آن را جابه جا کرد چون هم حجم آن سبک است و در فصل‌های گرم و یا در فصل‌های سرد می‌توان آن را به محیط‌های متضاد برد. بعضی از این تاب‌ها به صورت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند مثل تاب‌های ال شکل این مورد به صورت تخت می‌باشد و علاوه بر این که به صورت تاب‌های آویزان از میله فلزی می‌باشند می‌تواند به صورت تخت هم در کنار استخر و با سایر قسمت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: https://villasaze.ir

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

خرید لوله پلیکا در شرایط بازار فعلی

خرید لوله پلیکا در شرایط بازار فعلی
2021-09-21T17:45:12+04:30
خرید لوله پلیکا برای سازندگان بسیار مهم است. قیمت لوله پلیکا می تواند در هزینه ساخت بنا تاثیرگذار باشد. انواع لوله پلیکا فاضلابی، ساختمانی و غیره را از مرکز ...

چطور قیمت آجر نما را از کارخانه تولید کننده آجر بگیریم؟

چطور قیمت آجر نما را از کارخانه تولید کننده آجر بگیریم؟
2021-09-21T17:45:10+04:30
پروسه استعلام قیمت انواع آجر نما همواره دارای مشکلاتی بوده است.

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند
2021-09-21T17:45:09+04:30
برخی دفاتر معمولی امروزی با پلان باز، از ردیفی از میزهای اداری تشکیل شده‌اند که شاید فضای خصوصی کمتری به کارمندان بدهد.

ثبت برند خشکبار

ثبت برند خشکبار
2021-09-21T17:45:08+04:30
چنانچه قصد راه اندازی یک کارگاه یا مغازه خشکبار دارید بایستی بدانید که برای جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران از برند شما بایستی برای ثبت برندتان اقدام کنید...

چگونه از ترافیک ناخواسته بر روی وب سایت خود جلوگیری کنیم؟

چگونه از ترافیک ناخواسته بر روی وب سایت خود جلوگیری کنیم؟
2021-09-21T17:45:08+04:30
اگر شما هم جزء افرادی هستید که دارای تصاویر و ویدئوهای بی‌نظیر در زمینه کاری خود هستید که ساعت‌ها بر روی تهیه آنها وقت گذاشته‌اید و هم اکنون از بازدید بالایی...

قبل از خرید ابزارآلات و تجهیزات صنعتی نکات زیر را بدانید

قبل از خرید ابزارآلات و تجهیزات صنعتی نکات زیر را بدانید
2021-09-21T17:45:07+04:30
ابزارآلات و تجهیزات صنعتی نقش مهمی در روند تولید محصولات پرتیراژ دارند. استفاده از تجهیزات مدرن که فن‌آوری بالایی دارند، می‌تواند بر افزایش کیفیت محصولات تاث...

پوستر دیواری لوکس و ارزان قیمت

پوستر دیواری لوکس و ارزان قیمت
2021-09-21T17:45:07+04:30
پوستر دیواری از جمله دیوار پوش‌های قدیمی به شمار می رود، که با گذشت زمان بر تنوع و کیفیت این کالای شیک و زیبا افزوده شده است.

بالابر ویلچر چیست؟

بالابر ویلچر چیست؟
2021-09-21T17:45:06+04:30
از بالابر ویلچر برای جابجایی راحت‌تر معلولان و افراد مسن استفاده می شود.

اجاره خودرو راه حلی ساده برای سفری آسان

اجاره خودرو راه حلی ساده برای سفری آسان
2021-09-21T17:45:06+04:30
چه در یک سفر داخلی باشید و چه در یک کشور خارجی، اجاره خودرو راه حلی آسان برای دسترسی راحت به مکان‌های مختلف است. اگر در یک سفر کاری مهم هم باشید، در شهر شلوغ...

۸ نکته که همه فراموش می‌کنند در تلفن هوشمند خود رعایت کنند

۸ نکته که همه فراموش می‌کنند در تلفن هوشمند خود رعایت کنند
2021-09-21T17:45:05+04:30
استفاده مداوم از تلفن هوشمند، جمع‌آوری اطلاعات و فایل‌های بسیاری را به همراه دارد که از راه‌های ارتباطی مختلفی انجام می‌شود.

چرا پرده زبرا به پرفروش‌ترین پرده بازار تبدیل شده است؟

چرا پرده زبرا به پرفروش‌ترین پرده بازار تبدیل شده است؟
2021-09-21T15:08:27+04:30
پرده زبرا به دلیل ویژگی هایی که دارد از محبوب ترین انتخاب های مشتریان است. اما چرا این پرده در دکوراسیون منزل جزو انتخاب های اصلی افراد است؟ دلایلش را اینجا ...

ابهامات طرح آزادسازی واردات خودرو/ نظام قیمت گذاری باید اصلاح شود

ابهامات طرح آزادسازی واردات خودرو/ نظام قیمت گذاری باید اصلاح شود
2021-09-21T15:08:26+04:30
اندیشکده سیاست گذاری امیرکبیر در بیانیه ای ۶ ابهام طرح آزادسازی واردات خودرو را تشریح و تاکید کرد که پیش از هر اقدامی، اصلاح نظام قیمت گذاری خودرو باید در دس...

نکات مهم رزرو مسافرخانه در تهران

نکات مهم رزرو مسافرخانه در تهران
2021-09-21T14:28:26+04:30
برای آن که سفر شما به تهران خاطره‌ای خوش را در ذهنتان حک کند ما در این مطلب قصد داریم به بیان نکاتی مهم و کاربردی بپردازیم تا شما بتوانید مناسب‌ترین مسافرخان...

قیمت سکه ٣٠ شهریور ١۴٠٠ به ١١ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان رسید

قیمت سکه ٣٠ شهریور ١۴٠٠ به ١١ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان رسید
2021-09-21T14:01:50+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ٣٠ شهریور ١۴٠٠ در بازار آزاد تهران به ١١ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان رسید .

چرا از آژانس تبلیغاتی ایران نوین برای خدمات تبلیغات و بازاریابی استفاده کنیم؟

چرا از آژانس تبلیغاتی ایران نوین برای خدمات تبلیغات و بازاریابی استفاده کنیم؟
2021-09-21T12:41:52+04:30
در این مطلب با مرکز تبلیغات در ایران بیشتر آشنا می شوید.

کار در اروپا و ویزای شنگن با راز آسمان پایتخت

کار در اروپا و ویزای شنگن با راز آسمان پایتخت
2021-09-21T12:18:28+04:30
پیدا کردن کار یکی از عمده دلایل مهاجرت از کشور است اما اینکه بتوانید کشورهای مناسب کار در اروپا را پیدا کنید مقداری سخت است.

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید
2021-09-21T11:48:30+04:30
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، با حضور دکتر اخلاقی، عضو هیات مدیره بانک سپه و اعضای هیات مدیره این هلدینگ بزرگ معدنی کشور ...

موقعیت ویژه برای تحصیل علاقمندان به رشته داروسازی کالج اویسینا

موقعیت ویژه برای تحصیل علاقمندان به رشته داروسازی کالج اویسینا
2021-09-21T11:48:29+04:30
کالج بین المللی اویسینا در بیست ‌و پنجمین سالگرد تاسیس خود شرایط ویژه ای را برای علاقمندان به تحصیل در رشته داروسازی فراهم آورده است.

بهترین ابزارهای پی ال سی کدام‌اند؟

بهترین ابزارهای پی ال سی کدام‌اند؟
2021-09-21T11:48:29+04:30
در ادامه به انواع plc و همچنین برندهای مختلف و مشهور آن آشنا خواهیم پرداخت.

ایرانسل جایزۀ نوآوری گروه MTN را دریافت کرد

ایرانسل جایزۀ نوآوری گروه MTN را دریافت کرد
2021-09-21T11:25:08+04:30
ایرانسل در گردهمایی سالانۀ گروه MTN با موضوع راهکارهای سازمانی، موفق شد جایزۀ ویژۀ نوآوری را دریافت کند.

شهر فافا، ۲۲ سال در کنار شما

شهر فافا، ۲۲ سال در کنار شما
2021-09-21T11:25:08+04:30
مطمئناً شما نیز مثل دیگر کاربرانی که خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند، دوست دارید از سرگذشت برخی فروشگاه‌های اینترنتی بدانید اینکه چگونه شروع کرده...

تقدیر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر از همراه اول

تقدیر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر از همراه اول
2021-09-21T11:25:08+04:30
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با اعطای لوح تقدیر از مدیرعامل همراه اول تقدیر کرد.

به میزبانی بانک سرمایه؛ اولین نشست هم‌اندیشی ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی برگزار شد

به میزبانی بانک سرمایه؛ اولین نشست هم‌اندیشی ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی برگزار شد
2021-09-21T11:25:07+04:30
اولین نشست هم‌اندیشی ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی به پیشنهاد بانک سرمایه با حضور رؤسا ومسئولین ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی کشور، روز دوشنبه 29 ش...

انتقال بیمه شخص ثالث را در پاییز ۱۴۰۰ چگونه انجام دهیم؟

انتقال بیمه شخص ثالث را در پاییز ۱۴۰۰ چگونه انجام دهیم؟
2021-09-21T11:25:07+04:30
تا به حال برایتان پیش آمده که قصد داشته باشید خودروی خود را به فروش برسانید؟ یا به علت رانندگی خوبی که داشتید، بخواهید تخفیف بیمه شخص ثالث را به خودروی جدیدت...

هر آنچه باید درباره بخیه (Suture) بدانید

هر آنچه باید درباره بخیه (Suture) بدانید
2021-09-21T11:25:07+04:30
بخیه برای بستن زخم روی پوست یا سایر بافت‌ها توسط پزشک استفاده می‌شود.

رسیدن به نمره ایده آل در آزمون آیلتس

رسیدن به نمره ایده آل در آزمون آیلتس
2021-09-21T11:25:07+04:30
یکی از آزمون‌های بین المللی بسیار پر طرفدار و کاربردی در حال حاضر برای زبان انگلیسی ، آزمون آیلتس است. کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا کار در کشورهای دیگر را د...

رزین وینیل استر، بهترین پوشش محافظ مخازن بتنی و فولادی در برابر خوردگی

رزین وینیل استر، بهترین پوشش محافظ مخازن بتنی و فولادی در برابر خوردگی
2021-09-21T11:25:06+04:30
مخازن یکی از حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین سازه های عصر حاضر هستند که بصورت فولادی و یا بتنی و یا ترکیبی از هر دو طراحی و ساخته می شوند. ...

شرایط کلی کار در اروپا

شرایط کلی کار در اروپا
2021-09-21T11:25:06+04:30
پیدا کردن کار یکی از عمده دلایل مهاجرت از کشور است اما اینکه بتوانید کشورهای مناسب کار در اروپا را پیدا کنید مقداری سخت است.

دیوار ماژولار و کاربردهای آن در صنعت ساخت و ساز

دیوار ماژولار و کاربردهای آن در صنعت ساخت و ساز
2021-09-21T11:25:06+04:30
دیوار ماژولار چیست؟ آیا می‌دانستید سال‌هاست چنین دیواری به حوزه ساخت و ساز وارد شده‌است؟

برگزاری دوره آموزشی عارضه یابی برای شرکت‌های تابعه هلدینگ صدرتامین توسط شتاب دهنده صدرفردا

برگزاری دوره آموزشی عارضه یابی برای شرکت‌های تابعه هلدینگ صدرتامین توسط شتاب دهنده صدرفردا
2021-09-21T11:25:05+04:30
شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا با هدف ارتقای سواد عارضه یابی کارکنان شرکت های تابعه صدرتامین یک دوره آموزشی سه روزه تحت عنوان دوره آموزشی عارضه یابی برگزار خو...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)