میرنیوز

چند نکته برای انتخاب یک میز مطالعه استاندارد!

چند نکته برای انتخاب یک میز مطالعه استاندارد! 2021-09-12T13:02:06+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مطالعه یکی از ارکان اصلی یادگیری است و در هر برهه از تاریخ افراد اهل مطالعه بسیاری وجود دارند. امروزه با گسترش فرهنگ کتابخوانی بر تعداد این افراد افزوده شده است. گذشته از فرهنگ سازی اجتماعی پیشرفت تکنولوژی نیز بر افزایش مطالعه بی‌تأثیر نبوده است. امروزه افراد برای مطالعه از میزهای بسیار شیک و لاکچری استفاده می‌کنند. با توجه به این موضوع و افزایش میزان مطالعه در بین افراد استفاده از میز مطالعه استاندارد از اهمیت بسیاری برخوردار است. با وجود تنوع بسیار بالا در این نوع میز، میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک، ایده آل‌ترین انتخاب برای متقاضیان آن است. گذشته از اهمیتی که ظاهر این نوع میز دارد، توجه به عناصر استاندارد آن از اهمیت بیشتری برخوردار است. یک وسیله هر چند زیبا اگر کاربری مناسبی نداشته باشد، دیگر زیبایی آن به چشم نمی‌آید. علاوه بر آن در استفاده بلند مدت آزاردهنده خواهد بود.

در انتخاب میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک باید به چند نکته توجه کنید. هر چند میزهای این برند همه بر اساس استانداردهای تعیین شده ساخته می‌شوند اما طراحی هر میز برای هماهنگی با ارگونومیک بدن اپراتور استانداردهای مختلفی دارد. اگر به این موارد توجه کنید می‌توانید سال‌ها از یک میز مطالعه بهره ببرید. در ادامه چند مورد از مهم‌ترین پارامترهای انتخاب این محصول را شرح می‌دهیم تا بتوانید به انتخاب درستی از میز مطالعه طراحان چیدمان آرک برسید.

ابعاد استاندارد: ابعاد استاندارد میز مطالعه یکی از مهم‌ترین پارامترهای تعیین کننده در انتخاب آن است. ممکن است افراد چندین ساعت از روز را به مطالعه اختصاص دهند. در این صورت ناچارند مدت زیادی پشت میز بنشینند. یک مطالعه استاندارد و با کیفیت زمانی رقم می‌خورد که افراد تمام تمرکز خود را به موضوع معطوف کنند. این امر در صورتی میسر خواهد شد که افراد در شرایط جسمی و به دنبال آن شرایط روحی مناسبی قرار بگیرند. اگر ابعاد میز استاندارد نباشد، نتیجه آن عدم تمرکز حین مطالعه خواهد بود. اگر حین مطالعه حتی در ساعات طولی آرامش خود را از دست نداده و یا احساس خستگی به سراغتان نیامد، مطمئن باشید که میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک با ساختار ارگونومیک شما هماهنگ است. اگر این جمله برایتان مبهم است ادامه مطلب را مطالعه کنید.

وقتی شما مقابل میز می‌نشینید ارتفاع آن باید به اندازه‌ای باشد که گردنتان بیش از بیست درجه سانتی گراد خم نشود. علاوه بر آن سطح میز و آرنج شما باید در یک سطح قرار بگیرند. ارتفاع میز نباید به اندازه‌ای باشد که وقتی روی صندلی می‌نشینید کف پاهایتان از سطح زمین فاصله داشته باشد. اگر نسبت به قد شما بلند باشد نباید این تناقص را با افزایش ارتفاع صندلی جبران کنید. بنابراین هنگام خرید میز مطالعه استاندارد به سن و قد اپراتور آن توجه کنید. اگر میز مناسبی تهیه کنید دیگر از گردن درد، کمر درد و خستگی ناشی از آن رنج نخواهید برد و می‌توانید در یک شرایط جسمی آرام تمام تمرکز خود را بر روی موضوع مطالعه بگذارید. این موضوع دقیقاً همان تطابق ابعاد میز با ساختار ارگونومیک بدن انسان است.

هر شخص باید بر اساس سن و قد خود میز مناسبی تهیه کند. قطعاً ابعاد میز مطالعه کودک با میز مطالعه بزرگسال یک اندازه نخواهد بود. تمام استانداردها برای کودک و بزرگسال به یک اندازه اهمیت دارد. گذشته از تأثیری که میز مطالعه در سلامت جسمی افراد در دراز مدت دارد، نقش مؤثری در تشویق و ترغیب افراد برای مطالعه ایفا می‌کند. اهمیت این موضوع در کودکان و نوجوانان پر رنگ‌تر می‌شود. در نهایت این نکته را فراموش نکنید که هنگام انتخاب میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک قد خود را در نظر بگیرید تا هنگام استفاده از میز مجبور به پایین انداختن یا بالاگرفتن گردن و دست‌ها نشوید و از اتلاف انرژی خود بکاهید.

میز تحریر میز مطالعه + طراحان آرک

جنس و کیفیت: در انتخاب میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک عنصر مهم پس از ابعاد و ارتفاع میز، جنس و کیفیت آن است. امروزه میزهای مطالعه بیشتر از جنس چوب و ام دی اف هستند. این میزها از روکش‌های ملامینه ضد آب تشکیل شده‌اند که به راحتی قابل تمیز کردن هستند و مهم‌تر این که اشیایی مانند خودکار و غیره از روی سطح میز سر نمی‌خورد. علاوه بر ویژگی‌های ساختاری، این میزها از رنگ‌های چوب و طرح چوب هستند که حس گرمی و انرژی خاصی را به افراد منتقل می‌کنند. حتی در مدل‌های فانتزی نیز استحکام میز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مدل میز: آدمی در استفاده هر چیزی نیاز به حال خوب دارد. حتی میز مطالعه نیز از این قاعده مستثنا نیست. بعد از تعیین استانداردهای ساختاری میز مطالعه نوبت به سلیقه شخصی می‌رسد. قطعاً میزی که تمام استاندارهای لازم برای آن رعایت شده باشد و در کنار نکات ایمنی زیبا و منحصر به فرد بوده و مطابق با سلیقه صاحب آن باشد، حس بهتری در فرد ایجاد می‌کند و قطعاً مطالعه با کیفیت‌تری را رقم می‌زند.

میز کم جا: هنگام خرید میز مطالعه استاندارد حتماً به فضای قرار دادن میز توجه کنید. اگر میز مطالعه کاربرد لازم را نداشته باشد و استفاده نشود، فقط یک وسیله جاگیر اضافی خواهد بود. برای فضای کوچک باید میز کوچکی انتخاب کنید اما سطح و ابعاد میز نباید آن چنان کوچک باشد که امکان باز کردن کتاب و جزوه وجود نداشته باشد.

حال که با نکات مهم جهت تهیه یک میز استاندارد برای مطالعه آشنا شدید بهتر است با انواع میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک و مبلمان اداری این برند آشنا شوید. مبلمان اداری به مجموعه عناصر قابل استفاده در فضای اداری و خصوصی مانند میز مطالعه، میز لپ تاپ، میز کامپیوتر، میز جلسات و سایر ست‌های مبلمان گفته می‌شود. تمامی ست‌های مبلمان اداری با بهترین کیفیت در فروشگاه طراحان چیدمان آرک وجود دارد. در ادامه به معرفی دو نوع از میزهای آن می‌پردازیم.

میز لپ تاپ: این میز در مدل‌های مختلفی وجود دارد. اگر قصد دارید از میز لپ تاپ به عنوان میز مطالعه استفاده کنید، باید میزی تهیه کنید که هنگام کار با لپ تاپ و تایپ کردن و با نکته برداری آرنجتان روی میز قرار گیرد. شاید برایتان جالب باشد امروزه در ساخت میزهای لپ تاپ از سیستم خنک کننده استفاده می‌شود تا هنگام استفاده طولانی به تجهیزات لپ تاپ آسیب نرسد. این میز تنوع بالایی دارد و افراد می‌توانند بر حسب سلیقه و موارد استفاده به انتخاب درستی از این میز برسند.

میز کامپیوتر: میز کامپیوتر نسبت به میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک ابعاد بزرگ‌تری دارد و فضاهای استانداری برای تجهیزات کامپیوتر مانند کیس، مانیتور، کیبورد و موس در ساخت این میز در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید بر حسب نیاز و امکانات و تجهیزات کامپیوتر خود میز مناسبی را از فروشگاه طراحان چیدمان آرک تهیه کنید.

چند نکته برای انتخاب یک میز مطالعه استاندارد!

چگونه با فروشگاه طراحان چیدمان آرک ارتباط برقرار کنیم؟

قبل از این که نحوه برقراری ارتباط با این فروشگاه را بیان کنیم، بهتر است به اختصار این فروشگاه را معرفی کنیم. این فروشگاه ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و فروش مبلمان اداری دارد و فروشگاه اینترنتی خود را در سال ۹۸ تأسیس کرده است. طراحان چیدمان آرک اولین فروشگاه اینترنتی با نماد اعتماد ۴ ستاره در این حوزه است. شما می‌توانید مجموعه‌ای از بهترین مبلمان اداری و محصولات متنوع و همچنین میز مطالعه استاندارد طراحان چیدمان آرک را از طریق سایت زیر سفارش داده و خرید کنید.

منبع: https://moblemanarc.com

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

آیا میلگرد ارزان می‌شود؟

آیا میلگرد ارزان می‌شود؟
2021-09-22T17:38:22+03:30
ارزان یا گران شدن قیمت میلگرد به عنوان یکی از مصالح مهم در ساختمان‌سازی می‌تواند پروژه‌های زیادی را تحت شعاع قرار دهد.

هزینه تعویض باتری در مراکز معتبر چقدر است؟

هزینه تعویض باتری در مراکز معتبر چقدر است؟
2021-09-22T17:38:22+03:30
باتری خودرو یک منبع تولیدکننده جریان برق است که نقش کلیدی در راه‌اندازی موتور و استارت خودرو دارد. باتری‌ها تا زمانی که خودرو روشن باشد در حال کار هستند و با...

سنگر ما سنگر بانک صادرات ایران است و باید مانند دوران دفاع مقدس ایثارگرانه کار کنیم

سنگر ما سنگر بانک صادرات ایران است و باید مانند دوران دفاع مقدس ایثارگرانه کار کنیم
2021-09-22T17:38:21+03:30
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: همه ما در مقابل خون شهدا مسئول هستیم و باید برای خدمت به مردم، پاسداشت خون شهدا، تحقق آرمان‌های امام و منویات مقام معظم رهبری...

هر چند وقت یکبار باید همه وسایل برقی خانه خود را تمیز کنید؟

هر چند وقت یکبار باید همه وسایل برقی خانه خود را تمیز کنید؟
2021-09-22T15:48:25+03:30
ما در این مقاله به شما می‌گوییم که بهتر است هر چند وقت یک بار وسایل برقی خانه خود را تمیز کنید. پس با ما همراه باشید.

۵ راه کاهش مصرف انرژی رادیاتور در اتاق‌های ساختمان

۵ راه کاهش مصرف انرژی رادیاتور در اتاق‌های ساختمان
2021-09-22T15:08:47+03:30
نحوه استفاده صحیح از رادیاتور در اتاق‌های ساختمان در راستای کاهش مصرف انرژی بسیار مهم است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مایکروفر و نحوه تعمیر آن

کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مایکروفر و نحوه تعمیر آن
2021-09-22T14:31:54+03:30
در این مقاله به بررسی علت کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مایکروفر و نحوه برطرف کردن این مشکل می پردازیم.

ارائه خدمات استارتاپ‌های خوش ذوق آموزشی کشور روی پلتفرم شاد

ارائه خدمات استارتاپ‌های خوش ذوق آموزشی کشور روی پلتفرم شاد
2021-09-22T14:31:54+03:30
نسخه جدید شبکه آموزشی دانش‌آموزی یا همان به اختصار شاد، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید رونمایی شد.

در خرید اینترنتی موبایل به چه نکاتی باید توجه کنید؟

در خرید اینترنتی موبایل به چه نکاتی باید توجه کنید؟
2021-09-22T14:31:53+03:30
امروزه در عصر دیجیتال، پیداکردن فروشگاه اینترنتی موبایل کار چندان دشواری نیست، اما در این تنوع و کثرت، شاید خرید اینترنتی موبایل از یک فروشگاه معتبر، آسان نب...

خرید بهترین هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی اصفهان از بازار مینا 

خرید بهترین هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی اصفهان از بازار مینا 
2021-09-22T14:31:53+03:30
هدایای تبلیغاتی جدید و طرح اقتصادی دو ویژگی بسیار مهمی هستند که همیشه شرکت و سازمان‌های مختلف به دنبال آن هستند.

توان تسهیلات دهی بانک توسعه تعاون افزایش می یابد

توان تسهیلات دهی بانک توسعه تعاون افزایش می یابد
2021-09-22T14:31:52+03:30
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش توان تسهیلات دهی بانک توسعه تعاون خبر داد.

معرفی پمپ و انواع آن

معرفی پمپ و انواع آن
2021-09-22T14:31:52+03:30
پمپ وسیله‌ای مکانیکی است که جهت انتقال سیال از ارتفاع پایین به ارتفاع بالاتر و یا انتقال آن از منطقه کم فشار به منطقه پر فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ...

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست امکان پذیر است؟

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست امکان پذیر است؟
2021-09-22T14:31:52+03:30
شرکت آریا سازه ارتفاع البرز مجری کلیه خدمات کار در ارتفاع بدون داربست و با روش دسترسی با طناب می باشد.

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی‌تر از همیشه

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی‌تر از همیشه
2021-09-22T14:31:51+03:30
یکی از علت‌های مهم تشکیل نمایشگاه، عرضه و معرفی برندها و کالاهای جدید آنها برای آگاهی مصرف‌کنندگان و فعالان در آن صنعت است.

بانکداری دیجیتال ؛ خدمت نوآورانه و کاربردی بانک ایران زمین

بانکداری دیجیتال ؛ خدمت نوآورانه و کاربردی بانک ایران زمین
2021-09-22T14:31:51+03:30
بانک ایران‌زمین یکی از بانک‌های پیشرو در بانکداری دیجیتال در کشور است.

پروتئین وی اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟ 

پروتئین وی اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟ 
2021-09-22T14:31:50+03:30
امروزه سلامت بدن و جسم اهمیت زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی علاوه بر تمرین ورزش‌های سازنده، از مواد غذایی مناسب و مکملّ نظیر پروتئین وی و کراتین بدنسازی ج...

چکش تخریب چیست ؛ معرفی ۴ مدل از انواع چکش تخریب

چکش تخریب چیست ؛ معرفی ۴ مدل از انواع چکش تخریب
2021-09-22T14:31:50+03:30
همان طور که از اسم این دستگاه پیداست،این ابزار یک وسیله بسیار قدرتمند است که توان و قدرت بالایی جهت تخریب انواع سازه اعم از بتن و آسفالت دارد. ...

بانک ملی بانکی سود ده و فاقد بدهی غیر عملیاتی است

بانک ملی بانکی سود ده و فاقد بدهی غیر عملیاتی است
2021-09-22T14:31:50+03:30
گروه بانک ملی در سال 1399 در حالی سال مالی خود را با سود به پایان رساند که قدرت پرداخت این بانک به هیچ عنوان در معرض خطر قرار نداشته و یک ریال بدهی غیر عملیا...

واکنش شرکت‌های کره‌ای به تحریم‌های ایران، فرار بود

واکنش شرکت‌های کره‌ای به تحریم‌های ایران، فرار بود
2021-09-22T14:31:49+03:30
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: شرکت‌های کره‌ای زمانی که ایران در شرایط تحریم قرار نداشت با حضور در بازارهای کشور، نهایت استفاده را از فرصت‌ها کردند و ...

بهترین دئودورانت و ضد تعریق/ خرید اسپری ضد تعریق با جزئیات قیمتی

بهترین دئودورانت و ضد تعریق/ خرید اسپری ضد تعریق با جزئیات قیمتی
2021-09-22T14:15:16+03:30
آیا تفاوت های اسپری ضد تعریق و اسپری دئودورانت را می دانید؟ اگر مایلید اطلاعات بیشتری راجع به این دو محصول بهداشتی بدانید، این مطلب را بخوانید.

قیمت سکه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید
2021-09-22T13:48:39+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید.

طرح‌های اسنپ برای حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار

طرح‌های اسنپ برای حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار
2021-09-22T13:35:06+03:30
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، روابط عمومی اسنپ از استقبال گسترده کاربران در طرح نیکوکاری «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» خبر داد.

قیمت شیرآلات ساختمانی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت شیرآلات ساختمانی به چه عواملی بستگی دارد؟
2021-09-22T13:35:05+03:30
معیارهای انتخاب یک شیر خوب به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به تعدادی از آن اشاره می کنیم.

عملکرد، اقدامات و برنامه های در دست اجرای مدیریت جدید شرکت شاهد

عملکرد، اقدامات و برنامه های در دست اجرای مدیریت جدید شرکت شاهد
2021-09-22T13:35:05+03:30
مدیر عامل شرکت شاهد در خصوص عملکرد، اقدامات و برنامه های در دست اجرا مدیریت جدید شرکت شاهد و همچنین تشریح گزارش آخرین وضعیت دعاوی حقوقی،مشکلات و موانع موجود ...

سیاست‌های خارجی دولت جدید یکی از پایه‌های استراتژی ارزی بانک دی است

 سیاست‌های خارجی دولت جدید یکی از پایه‌های استراتژی ارزی بانک دی است
2021-09-22T13:41:55+03:30
رییس هیئت‌مدیره بانک دی سیاست‌های دولت جدید در گسترش همکاری‌های منطقه‌ای با همسایگان و ورود به قرارداد شانگهای را بزرگترین پتانسیل بانک دی برای هدفگذاری است...

جهش شاخص های عملکردی بانک ملی ایران

 جهش شاخص های عملکردی بانک ملی ایران
2021-09-22T13:41:54+03:30
بانک ملی ایران به عنوان یک بانک حاکمیتی دولتی نه تنها در حوزه جذب منابع و نیز تسهیلات پرداختی رشدهای قابل توجهی را تجربه کرده است،‌ بلکه در زمینه کاهش هزینه...

مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بانک رفاه کارگران افزایش یافت

 مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بانک رفاه کارگران افزایش یافت
2021-09-22T13:41:54+03:30
مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک رفاه کارگران، افزایش یافت.

آغاز پیش فروش محصولات زامیاد از فردا + جدول

 آغاز پیش فروش محصولات زامیاد از فردا + جدول
2021-09-22T13:41:54+03:30
شرایط پیش فروش محصولات زامیاد شامل نیسان تک سوز، دوگانه سوز و پادرا با زمان تحویل بهمن ۱۴۰۰ از سوی زامیاد اعلام شد.

پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسب فرارسیدن هفته دفاع مقدس

 پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسب فرارسیدن هفته دفاع مقدس
2021-09-22T13:41:53+03:30
تاریخ این مرز و بوم، گواه دوره‌های حماسه‌آفرین بسیاری است که موجب مباهات و سربلندی این ملت ریشه‌دار و کهن می‌باشد...

اسامی برندگان طرح امید رفاه مشخص شدند

 اسامی برندگان طرح امید رفاه مشخص شدند
2021-09-22T13:41:52+03:30
هشتمین و نهمین دوره قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" ویژه مرداد و شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار و برندگان خوش‌شانس این دوره مشخص شدند.

پلیکیشن اوانو در گوگل‌پلی یک میلیونی شد

 پلیکیشن اوانو در گوگل‌پلی یک میلیونی شد
2021-09-22T13:41:52+03:30
بر اساس جدیدترین اطلاعات به‌دست آمده، تعداد نصب اپلیکیشن اوانو در استور گوگل‌پلی از مرز یک میلیون عبور کرد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)