میرنیوز

نظری: همه ما از نتیجه داربی ناراحتیم/ برخی از بازیکنان ۳۰ درصد دستمزدشان را گرفته‌اند

نظری: همه ما از نتیجه داربی ناراحتیم/ برخی از بازیکنان ۳۰ درصد دستمزدشان را گرفته‌اند 2021-01-12T14:13:07+03:30

به گزارش ایسنا، حجت نظری سخنگو و عضو هیات مدیره استقلال درباره موضوعات جلسه هیات مدیره این باشگاه استقلال گفت: جلسه امروز پیرو تامین منابع مالی بود و تبادل نظر شد که چطور بتوانیم درصد بیشتری از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم. راهکارهایی را پیشنهاد دادند به خصوص آقای خلیل‌زاده که مسئول بخش اقتصادی هیات مدیره هستند. به نظرمان می‌رسد ظرف روزهای باقی مانده این هفته و هفته آینده درصد بیشتری را به بازیکنان پرداخت کنیم.

او درباره خروج هرویه میلیچ از ایران و اینکه آیا قرار است قرارداد طرفین دوستانه فسخ شود، اظهار کرد: ما صبح مطلع شدیم که آقای میلیچ ایران را ترک کردند. به نظرمان می‌رسد که او برنامه‌ای برای خروج از ایران داشته است. این امکان وجود ندارد که دو ساع تبعد از داربی بلیت تهیه کنندو  از ایران بروند. به نظرمان اگر او در داربی هم بازی می‌کرد، از ایران می‌رفت. انصافا هم باشگاه تا اینجا تلاش خود را کرده که بخش قابل توجهی از مطالبات او را پرداخت کند. با اطمینان می‌گویم که مبلغ پرداختی به میلیچ بیش از بازیکنان ایرانی است. نمی‌گویم طلبی نداشته اما دریافتی او بیشتر از سایرین بود. ما باری تامین مسکن و اقامت خانواده‌اش در ایران هر گونه همکاری را داشتیم. انتظار داشتیم که او به ایران برگررد.

سخنگوی هیات مدیره استقلال در واکنش به اینکه گفته می شود به علت عدم دریافت مطالباتش در دو ماه گذشته، می‌تواند قراردادش را فسخ کند، گفت: هنوز از فسخ خبر ندارم اما قبلا هشدار داده بود. ما طبق مستندات به او پاسخ داده بودیم. هنو فسخی انجام نشده است. الان دقیقا دو ماه است که او مبلغی را نگرفته است. این موضوع نسبت به مطالبات ما به سایر بازیکنان خیلی کمتر است. او هنوز هم فسخ نکرده است. فسخ قرارداد تشریفاتی دارد که بخش اول اطلاع دادن به باشگاه بوده و همچنان آماده همکاری هستیم.

نظری درباره اینکه اختلاف محمود فکری با این مربی و نقش این موضوع در خروج میلیچ از ایران یادآور شد: آقای میلیچ دیروز هم در لیست ۲۰ نفره آقای فکری بود. وقتی در لیست حضور دارد، مفهموش این نیست که مربی قصد ندارد از او استفاده کند. به هر دلیل سرمربی صلاح ندیده از این بازیکن استفاده کند و باز هم به این معنی نیست که مربی او را نمی‌خواهد.

عضو هیات مدیره استقلال درباره اینکه آیا شایعه دوپینگ میلیچ در روزهای گذشته موجب جدایی از این بازی بوده گفت: اجازه دهید درباره دوپینگ صحبت نکنم چون تستی گرفته نشده است.

وی در واکنش به این سوال که گفته می‌شود تاکنون ۴۰ میلیارد تومان از اسپانسر تیم گرفته شده اما به نظر می‌رسد فقط ۱۰ میلیارد تومان به بازیکنان این تیم پرداخت شده است گفت: ما پیشتر هم درباره این موضوع صحبت کردیم. مناسفانه به حدی بدهی روی دشت باشگاه مانده است که ما عمده پول‌های دریافتی از کارگزار را مجبور شدیم بصرف بدهی‌های سابق کنیم. باید با تاسف عرض کنیم که بدهی‌های ما تمام نشده است و بدهی‌ها قبلی همچنان برقرار است و متاسفانه برای تسویه تمام بدهی‌ها نیاز به منابع بیشتری داریم. تلاش می‌کنیم با تامین منابع مالی بیشتر،  بدهی‌ها و مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم.

نظری درباره هشدار دیاباته به این باشگاه برای پرداخت مطالباتش خاطرنشان کرد: به نظر نمی‌رسد که شرایط شبیه آقای میلیچ باشد. چیزی که میلیچ برای بهانه خروج از کشور عنوان کرده‌اند، این است که سرمربی به او بازی نمی‌دهد. با این حال آقای دیاباته در بازی‌های اخیر بازی کرده‌اند. همچنان مشکلی برای پرداخت نداریم و می‌خواهیم مطالبات او را پرداخت کنیم.

وی درباره اظهارات وریا غفوری علیه هیات مدیره مبنی بر اینکه انتظار پاداش ندارند و دنبال مطالبات عقب افتاده خود هستند گفت: طبیعتا تلاش می‌کنیم قراردادها را هم پرداخت کنیم اما واقعیت این است که این یک عرف در فوتبال ما است که همیشه برای بردها و بازی‌های حساس باشگاه‌ها پاداشی را در نظر می‌گیرند. طبیعی است که وقتی نتیجه مطلوب گرفته نشود، خیلی وقت‌ها افراد تلاش می‌کنند که مطالبی را مطرح کنند و از بار روانی کاسته شود. همه ما بعد از نتیجه بازی ناراحت بودیم و طبیعی است که در آن وضعیت وقتی از بازیکن سوالی می‌شود، این مطالب را می‌گوید.

عضو هیات مدیره استقلال شایعه اعلام بی‌نیازی به میلیچ از سوی محمود فکری به باشگاه را قویا رد کرد و در واکنش به اظهارات بازیکنان مبنی بر اینکه هیات مدیره تیم را رها کرده است گفت: اینکه هیات مدیره و مدیران باشگاه را رها کرده‌اند، کم لطفی است. در چند ماه اخیر به حدی با مشکلات مختلف مواجه بودیم، باید تلاش می‌کردیم این موارد را رفع کنیم. ما با بدهی بسیار سنگینی برای تسویه طلب آقای شفر و باشگاه پاختاکور مواجه بودیم که نمی‌توانستیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم و نمی‌توانستیم مجوز حرفه‌ای را بگیریم. البته این مجوز در شرف صدور است ولی از طرف ما کارها انجام شده است. بسیاری از این مشکلات حاصل کم کاری ما نیست. میراثی است که به ما رسیده و باید تلاش کنیم وضع موجود را حفظ کنیم و گذشته را پوشش دهیم و بدهی‌ها را پرداخت کنیم. تلاش کردیم درصدی از مطالبات را پرداخت کنم و هیچ بازیکنی کمتر از ۱۰ درصد نگرفته است و برخی از بازیکنان ۳۰ درصد از مطالبات خود را گرفته‌اند.

او در واکنش به اینکه شاید بازیکنان پرداختی‌های فصل جاری را به حساب مطالبات فصل گذشته تلقی کرده‌اند اظهار کرد: خیر بعضی از بازیکنان ما بیش از ۳۰ درصد دریافت کرده اند. تفاوت‌هایی در برخی از پرداخت‌ها وجود داشته که اجازه دهید درباره علت این موضوع صحبت نکنم. همه ما می‌دانیم داربی بازی مهمی است. ما سال‌های قبل هم داشتیم که بازیکنان دریافتی زیادی نداشتند اما آنچنان با تعصب بازی می‌کردند که پرداخت حقوق مسئله مهمی نبود. به نظرم درباره داربی توجیه عدم دریافت مطالبات شاید خیلی خوب نباشد. هر چند که این طلب از سوی بازیکنان وجود دارد و ما هم موکلف به پرداخت هستیم و حتما هم به تعهدات خودمان عمل می‌کنیم. اگر نتوانستیم درصد بیشتری پرداخت کنیم، به خاطر بدهی‌های گذشته بود. تلاش می‌کنیم به این تعهدات عمل کنیم.

نظری درباره اظهارات مهدی عبدیان مبنی بر اینکه از عملکرد فنی تیم راضی نیست گفت: به نظرم جمله‌ای که گفتند اینطور نبود. خبرنگار از او سوال می‌کند از بازی راضی است و او درباره بازی نظر خود را بیان کرد. چیزی که من شنیدم مانند جمله شما نیست.

او درباره اعتقاد محمود فکری نادیده گرفتن خطای پنالتی وحید امیری توسط داور گفت: من که کارشناس داوری نیستم اما به عنوان یک هوادار وقتی به آن صحنه نگاه می‌کنم، شاید یک زمانی درباره بازی‌های خارجی عزیزان نگاه متفاوتی داشته باشند و کارشناسان این صحنه را خطای هند بدانند. وقتی بازی داخلی می‌شود و طرف مقابل یک تیم مشخص است، قضاوت‌ها به حدی متفاوت می‌شود.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

گرشاسبی: بخشی از عملکرد تاج و کفاشیان شبهه برانگیز است

گرشاسبی: بخشی از عملکرد تاج و کفاشیان شبهه برانگیز است
2021-01-16T01:46:26+03:30
مدیرعامل سابق پرسپولیس می‌گوید در بخش‌هایی از فدراسیون تاج و کفاشیان شفافیت وجود نداشت.

هادی ساعی: نمی‌توانند فضا را بر من ببندد/فدراسیون جریمه‌ام را از طلبم کم کند

هادی ساعی: نمی‌توانند فضا را بر من ببندد/فدراسیون جریمه‌ام را از طلبم کم کند
2021-01-16T00:27:41+03:30
دارنده دو طلای المپیک و دو طلای جهان در رشته تکواندو که به‌تازگی با محرومیت و جریمه نقدی مواجه شده است، گفت: طلب زیادی از فدراسیون تکواندو دارم؛ جریمه‌ام را ...

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان: به کادر فنی بیشتر از بازیکنان شوک وارد شد

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان: به کادر فنی بیشتر از بازیکنان شوک وارد شد
2021-01-15T23:47:41+03:30
سرمربی تیم ملی هندبال جوانان گفت: با سلب میزبانی مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا بیشتر از بازیکنان به کادر فنی شوک وارد شد.

فرزانه فصیحی به یک تیم صربستانی پیوست

فرزانه فصیحی به یک تیم صربستانی پیوست
2021-01-15T22:01:01+03:30
رکورددار دوی ۶۰ متر داخل سالن ایران، عضو تیم باشگاهی BAK کشور صربستان شد.

اکسون تهران نماینده مشهد را شکست داد

اکسون تهران نماینده مشهد را شکست داد
2021-01-15T21:17:52+03:30
دیدار تیم های اکسون تهران و رعد پدافند هوایی مشهد در لیگ برتر بسکتبال با برتری اکسون به پایان رسید.

سپهرداد تهران مغلوب نماینده قزوین شد

سپهرداد تهران مغلوب نماینده قزوین شد
2021-01-15T21:17:51+03:30
دیدار تیم سپهرداد تهران با شورا و شهرداری قزوین در لیگ بسکتبال بانوان با شکست نماینده تهران همراه بود.

هادی ساعی یک سال محروم شد/ فعالیت در تیم ملی به قوت خود باقیست!

هادی ساعی یک سال محروم شد/ فعالیت در تیم ملی به قوت خود باقیست!
2021-01-15T20:24:28+03:30
پس از اتفاقات روز پنجشنبه در جریان لیگ برتر تکواندو کمیته انضباطی این فدراسیون رای به محرومیت یک ساله هادی ساعی داد.

نفرات برتر مسابقات مینی گلف «مدافعان سلامت» معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات مینی گلف «مدافعان سلامت» معرفی شدند
2021-01-15T20:11:09+03:30
مسابقات مینی گلف گرامیداشت مدافعان سلامت با شناخت نفرات برتر در دو بخش زنان و مردان به پایان رسید.

محرومیت یک ساله هادی ساعی از حضور در لیگ برتر تکواندو

 محرومیت یک ساله هادی ساعی از حضور در لیگ برتر تکواندو
2021-01-15T20:04:20+03:30
با اعلام کمیته قضایی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی به مدت یک سال از حضور در مسابقات لیگ تکواندو، قهرمانی کشور و خانه تکواندو محروم شد.

صعود کن و فرمانیه به مرحله نهایی لیگ تکواندو

صعود کن و فرمانیه به مرحله نهایی لیگ تکواندو
2021-01-15T19:21:01+03:30
دیدارهای هفته اول تا پنجم از مرحله نخست رقابت های گروه "ب" لیگ برتر تکواندو طی دو روز برگزار و لوازم خانگی کن و فرمانیه راهی فینال شدند. ...

هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان/ خدمتی قهرمان و صادقیان سوم شدند

هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان/ خدمتی قهرمان و صادقیان سوم شدند
2021-01-15T19:21:01+03:30
با برگزاری هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان، تیم های مقاومت و دانشگاه آزاد اسلامی با شکست حریفان خود به پیروزی دست یافتند. ...

سرمربی تیم نساجی مازندران در رختکن برکنار شد

سرمربی تیم نساجی مازندران در رختکن برکنار شد
2021-01-15T19:04:26+03:30
قائمشهر- سرمربی جوان تیم نساجی پس از کسب نتایج ضعیف و تساوی مقابل تیم انتهای جدولی ماشین سازی تبریز برکنار شد و با شاگردانش خداحافظی کرد.

کار بزرگ فرمانیه و صعود به نیمه نهایی/ دانشگاه آزاد حذف شد

کار بزرگ فرمانیه و صعود به نیمه نهایی/ دانشگاه آزاد حذف شد
2021-01-15T18:51:07+03:30
پرونده دور مقدماتی رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور با معرفی دو تیم صعود کننده به مرحله نهایی در خانه تکواندو بسته شد.

انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا به تعویق افتاد

 انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا به تعویق افتاد
2021-01-15T18:17:42+03:30
انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا نیز تحت‌تأثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفت.

نویدکیا: پیکان در نیمه اول بهتر از ما بود/ انتظارم از بازیکنانم بیشتر است

 نویدکیا: پیکان در نیمه اول بهتر از ما بود/ انتظارم از بازیکنانم بیشتر است
2021-01-15T18:17:41+03:30
گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: پس از گل دوم سه، چهار موقعیت ایده‌آل گلزنی داشتیم و باید خدا را شکر کنیم که توانستیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم ...

فاضلی از سرمربیگری نساجی برکنار شد

 فاضلی از سرمربیگری نساجی برکنار شد
2021-01-15T18:04:21+03:30
باشگاه نساجی، وحید فاضلی را از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه برکنار کرد.

قربانی: از صحبت‌هایم درباره پرسپولیس پشیمان نیستم/ قبل از اینکه پیشکسوت استقلال باشم پیشکسوت فوتبالم

 قربانی: از صحبت‌هایم درباره پرسپولیس پشیمان نیستم/ قبل از اینکه پیشکسوت استقلال باشم پیشکسوت فوتبالم
2021-01-15T18:04:21+03:30
پیروز قربانی، مربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید هنوز هم بر سر مواضع خودش و صحبت‌هایی که درباره پرسپولیس انجام داد مانده و پشیمان نیست.

اخباری: داور مراعات حال نساجی را کرد/ ماشین‌سازی قطعا در لیگ می‌ماند

اخباری: داور مراعات حال نساجی را کرد/ ماشین‌سازی قطعا در لیگ می‌ماند
2021-01-15T17:47:41+03:30
سرمربی ماشین‌سازی می‌گوید تیمش در رقابت‌های لیگ برتر باقی خواهد ماند.

تداوم صدرنشینی پالایش نفت آبادان در لیگ بسکتبال زنان

تداوم صدرنشینی پالایش نفت آبادان در لیگ بسکتبال زنان
2021-01-15T17:47:41+03:30
رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال زنان با تداوم پیروزی مدعیان قهرمانی دنبال شد.

تارتار: اسیر تجربه سپاهان شدیم/ حریف می‌توانست گل‌های بیشتری به ما بزند

 تارتار: اسیر تجربه سپاهان شدیم/ حریف می‌توانست گل‌های بیشتری به ما بزند
2021-01-15T17:51:02+03:30
گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: اسیر تجربه سپاهان شدیم و توپی که خودمان از دست دادیم منجر به گل دوم سپاهان شد.

نویدکیا: برابر پیکان توپ‌های زیادی را در مرکز زمین از دست دادیم

 نویدکیا: برابر پیکان توپ‌های زیادی را در مرکز زمین از دست دادیم
2021-01-15T17:51:01+03:30
گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: برابر پیکان نیمه اول خیلی خوبی نداشتیم و توپ‌های زیادی را در مرکز زمین از دست دادیم.

حدادی‌فر: همه می‌دانند باشگاه و کادرفنی ذوب‌آهن رابطه خوبی ندارند/ سال گذشته برخورد خوبی با من نشد

 حدادی‌فر: همه می‌دانند باشگاه و کادرفنی ذوب‌آهن رابطه خوبی ندارند/ سال گذشته برخورد خوبی با من نشد
2021-01-15T17:51:01+03:30
کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: نمی‌توانیم اختلاف باشگاه و کادرفنی را کتمان کنیم و همه می‌دانند که رابطه خوبی وجود ندارد.

برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در بهار ۱۴۰۰ به صورت متمرکز

 برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در بهار ۱۴۰۰ به صورت متمرکز
2021-01-15T17:51:00+03:30
مطابق گفته یکی از خبرنگاران مطرح کشور امارات، دور گروهی فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز و از سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

سرمربی نساجی برکنار شد

سرمربی نساجی برکنار شد
2021-01-15T17:34:22+03:30
فرصت نساجی به وحید فاضلی برای بهبود نتایج این تیم با تساوی در خانه مقابل ماشین سازی تمام شد و این سرمربی از سمتش برکنار شد.

پیروزی سخت اکسون در هفته هفتم لیگ بسکتبال

پیروزی سخت اکسون در هفته هفتم لیگ بسکتبال
2021-01-15T17:34:21+03:30
تیم بسکتبال اکسون تهران در جریان یک بازی نزدیک، مقابل رعد پدافند هوای مشهد به پیروزی رسید.

نویدکیا: انتظارم از بازیکنانم خیلی بیشتر از این‌هاست/ پیکان فوق‌العاده بود

نویدکیا: انتظارم از بازیکنانم خیلی بیشتر از این‌هاست/ پیکان فوق‌العاده بود
2021-01-15T17:34:21+03:30
سرمربی سپاهان گفت: انتظارم از بازیکنانم خیلی بیشتر از این‌هاست چرا که فوتبالیست‌های خوبی در اختیار دارم.

برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در بهار ۱۴۰۰ به‌صورت متمرکز

 برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در بهار ۱۴۰۰ به‌صورت متمرکز
2021-01-15T17:37:40+03:30
مطابق گفته یکی از خبرنگاران مطرح کشور امارات، دور گروهی فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به‌صورت متمرکز و از سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

صدرنشینی تیم عقاب در لیگ وزنه برداری جوانان/ استقبال کم رنگ از رقابت جوان‌ها

صدرنشینی تیم عقاب در لیگ وزنه برداری جوانان/ استقبال کم رنگ از رقابت جوان‌ها
2021-01-15T17:21:01+03:30
هفته اول لیگ برتر وزنه برداری جوانان با صدرنشینی تیم عقاب نیروی هوایی به پایان رسید.

اخباری: بازیکن نساجی باید اخراج می‌شد اما داور مراعات کرد/ در بقای ماشین‌سازی شک نکنید

 اخباری: بازیکن نساجی باید اخراج می‌شد اما داور مراعات کرد/ در بقای ماشین‌سازی شک نکنید
2021-01-15T17:24:22+03:30
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: شرایط دو تیم ایجاب می‌کرد استرس بازی بالا باشد و تیم خوب نساجی با بازیکنان خوبی که دارد روی غفلت ما به گل رسید.

صادقی: در گل‌زنی باید بهتر کار کنیم/ هیچ باشگاهی مثل ما جوانگرایی نکرد

صادقی: در گل‌زنی باید بهتر کار کنیم/ هیچ باشگاهی مثل ما جوانگرایی نکرد
2021-01-15T17:07:41+03:30
سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید تیمش باید در امر گلزنی بهتر عمل کند.