X دانلود اهنگ نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میرنیوز

دعواهای من و کی‌روش ساختگی بود/ مایلی‌کهن تلفنی برکنار شد!

دعواهای من و کی‌روش ساختگی بود/ مایلی‌کهن تلفنی برکنار شد! 2020-01-01T09:41:50+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان درباره استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: تاج آدم توانمندی بود و تجربه بالایی داشت. انتقادات همیشه هست ولی حدود ۲۰ سال تجربه پشت ایشان بود. ضمن اینکه اتفاقاتی که می افتد شاید ۸۰ یا ۹۰ درصدش به فدراسیون مربوط نیست. وقتی من رئیس بودم درگیر بلیت فروشی برای لیگ بودیم تا الان که این داستان ادامه دارد. این بحث ها یک صاحب ندارد. صاحب استادیوم یک نفر است، صاحب بلیت یک نفر دیگر. فدراسیون آخرین بخش است.

قرارداد کی روش را با یک حقوقدان چک کردیم
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره قرارداد مارک ویلموتس و فسخ این قرارداد، گفت: قرارداد ویلموتس را هم حتما بررسی کردند. زمانی که می خواستیم قرارداد کی روش را امضا کنیم، غیر از اینکه خودمان بررسی کردیم، یک فرد حقوقی در قوه قضاییه قرارداد را نگاه کرد. یکسری موارد از دست فدراسیون خارج است. مثلا می گفتیم آقای کی روش پول شما را سر ماه می دهیم ولی حالا امکان حواله نبود. خارجی ها به پولشان خیلی حساس هستند.

دعوای من و کی روش دعوای زن و شوهری و گاهی ساختگی بود!
وی درباره درگیری هایش با کارلوس کی روش تاکید کرد: دعوای ما زن و شوهری بود! بعضی از دعواها هم ساختگی بود! گاهی اوقات زورمان به ارگان بالاتر نمی رسید و با این دعواهای ساختگی پول می گرفتیم. عملکرد کی روش خوب بود و نازش خریدار داشت. گاهی اوقات این ناز یقه ما را هم می گرفت!

تغییر ویلموتس چیزی جز صدمه به تیم ملی نیست
کفاشیان درباره برکناری مارک ویلموتس تصریح کرد: ویلموتس باید می ماند. تغییر مربیان جز صدمه خوردن چیزی ندارد. یک مربی باید از اول تا آخر در ماموریتش باشد. ویلموتس اگر جام جهانی نمی رفت قراردادش فسخ می شد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره اینکه ویلموتس دو بازی شکست خورده بود و ملی پوشان از او حرف شنوی نداشتند، تاکید کرد: به هر حال او باید ادامه می داد.

به من هم می گفتند باید بروی
کفاشیان در واکنش به این جمله که همواره برای تغییرات لجبازی کرده است، گفت: این اعتقاد من به مدیریت بود. یکی دو بار مربی عوض کردیم که درست نبود. یک مربی یا مدیر باید ۴ سال بماند. به من هم می گفتند که باید بروم. زمانی که تیم امید نتیجه نمی گرفت از وزارت ورزش به می گفتند باید بروی ولی من در جواب می گفتم حالا که شما می گویید، نمی روم!

دعواهای من و کی‌روش ساختگی بود/ مایلی‌کهن تلفنی برکنار شد!

موافق ماندن علی دایی بودم
وی درباره برکناری علی دایی از تیم ملی و اینکه آیا آن زمان هم مخالف برکناری این مربی بوده است؟ گفت: من موافق ماندن علی دایی بودم ولی در هیات رئیسه به این نتیجه رسیدیم که به خاطر فضایی که ایجاد شد، دایی برود. الان  باتجربه شده ام  و آن اوایل تجربه نداشتم. دایی باید می ماند و ادامه می داد.

رئیس جمهور علی دایی را برکنار نکرد
کفاشیان در پاسخ به این سئوال که آیا برکناری علی دایی با دستور رئیس جمهور وقت (محمود احمدی نژاد) صورت گرفت؟ تصریح کرد: نه ما با رئیس جمهور جلسه ای نداشتیم. آن موقع سازمان تربیت بدنی بود که جلسات آنجا برگزار می شد. هیات رئیسه تصمیم گرفت ولی نظر آنها هم مثبت بود!

مایلی کهن در سازمان تربیت بدنی سرمربی تیم ملی شد
وی درباره انتخاب محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی تیم ملی در آن مقطع زمانی، یادآور شد: جلسه ای با ریاست وقت سازمان تربیت بدنی داشتیم. آنجا بحث مربیان مختلفی شد و نهایتا با رای گیری به مایلی کهن رسیدیم. انتخاب مایلی کهن دستوری نبود. خود رئیس سازمان تربیت بدنی هم بود. علی آبادی به فوتبال علاقه داشت ولی اعمال نظر نمی کرد.

مایلی کهن تلفنی برکنار شد
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا برداشتن مایلی کهن هم نظر هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بود؟ اظهار کرد: نه دیگر؛ آنرا تلفنی گفتند بردارید!

کفاشیان درباره اینکه چرا شفاف نمی گوید چه کسی دستور برکناری مایلی کهن را داد؟ گفت: صحبت شد دیگر. آن موقع نظر بر این شد که با این مسائل بهتر است مایلی کهن نباشد.

نمایندگان مجلس می خواستند برکنارم کنند اما پشیمان شدند
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره اینکه هر وزیر و رئیس سازمان تربیت بدنی به دنبال برکناری اش بوده اما وی مقاومت کرده است، تاکید کرد: خاصیت فوتبال همین است. یک زمانی در فدراسیون دو و میدانی بودم. به رئیس فدراسیون هاکی می گفتم چرا شما را عوض نمی کنند. آن بنده خدا هم در جواب گفت که مسئولان اول سراغ فوتبال و دیگر فدراسیون ها می روند و تا به ما برسند، خودشان باید بروند. وقتی در فدراسیون فوتبال بودم آقای سعیدی می گفت باید من عوض شوم. یک روز گفت همه نمایندگان مجلس گفته اند کفاشیان باید عوض شود ولی بعدا پشیمان شدند چون سر انتخاب نفر بعد دعوایشان شد!

به فوتبال علاقه نداشتم
کفاشیان که در برنامه «سلام صبح بخیر» حاضر شده بود، درباره اینکه به فوتبال علاقه ای نداشته است، یادآور شد: من فوتبال بازی کرده بودم ولی علاقه ای نداشتم. وقتی از دو و میدانی به سازمان تربیت بدنی آمدم، دیدم ۹۵ درصد ورزش ما فوتبال و بیشتر آن استقلال و پرسپولیس است. باید کاری می کردیم که مردم دوست دارند.

پروین را می شناختم اما به او پاسخگو نبودم
«شما زمانی که در کمیته ملی المپیک بودید در مصاحبه ای گفتید علی پروین را نمی شناسم. آیا واقعا او را نمی شناختید؟» کفاشیان در پاسخ به این سئوال گفت: آن زمان معاون سازمان تربیت بدنی بودم. پروین را می شناختم. از این دیدگاه گفته بودم که به او پاسخگو نیستم که به مرجع بالاتر پاسخگو هستم. هنوز هم خیلی از پیشکسوتان را نمی شناسم و حافظه ام در شناخت افراد ضعیف است.

کی روش از سوی دولت ها حمایت می شد
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا برای برکناری کارلوس کی روش هم با او تماس گرفته می شد؟ گفت: بله چند بار تماس گرفتند که کی روش نماند. کی روش از سوی دولت ها حمایت می شد. می گفتند طرفدار دارد و خوب است. ما هم فهمیده بودیم و دعوای ساختگی می کردیم.

دعواهای من و کی‌روش ساختگی بود/ مایلی‌کهن تلفنی برکنار شد!

گودرزی گفت کی روش برود؛ بالاتر از گودرزی کی روش را نگه داشت
کفاشیان در پاسخ به این سئوال که کدام وزیر خواهان برکناری کی روش شده بود؟ تصریح کرد: یکبار زمان وزارت محمود گودرزی بود که ایشان گفت  کی روش باید برود. قبل از عید نوروز بود و ما هم تفاهم کردیم که کی روش برود. قرار شد کی روش به مسافرت برود و بعد از عید به ایران بیاید تا قراردادش را فسخ کنیم ولی وقتی برگشت دوباره از وزارت ورزش گفتند که بماند. این دستور را مقام بالاتر از گودرزی داده بود.

ناز کی روش خریدار داشت و ما را اذیت می کرد
وی درباره اینکه پیام های مردم در صفحات دولت و رئیس جمهور چقدر در ماندن کی روش اثر داشت، تاکید کرد: قطعا آنها هم اثر داشت. یکسری در دولت حامی ایشان بودند که درست هم بود. کی روش مربی ارزنده ای بود ولی ما را هم اذیت می کرد. او می دانست نازش خریدار دارد و ما را اذیت می کرد.

کفاشیان در خصوص اینکه شنیده شده کی روش یکبار سر او داد زده است، گفت: خیر اینطور نیست. کی روش سر من داد نمی زد. او ادب داشت و محترمانه صحبت می کرد.

دلیل عصبانیت کی روش از فدراسیون در برزیل و استرالیا
وی با ذکر دو خاطره جنجالی از زمان کی روش، خاطرنشان کرد: وقتی ما هیچ راه و چاره ای نداشتیم کی روش یقه ما را می گرفت. مثلا یکبار در جام ملت های استرالیا هاشم بیک زاده مصدوم شد و ما گفتیم این بازیکن به ایران برگردد ولی  کی روش گفت باید همینجا برود بیمارستان و خرجش را بدهیم. یکبار هم در برزیل گفته بودیم سعی می کنیم پاداشی را به جواد (نکونام) و آندو (تیموریان) بدهیم که کی روش گفت چرا به من این موضوع را نگفتید. در این دو اتفاق آنقدر از دست کی روش عصبانی بودم که اگر یک مربی ایرانی داشتم همانجا کی روش را برکنار می کردم.

ماجرای رختکن بعد از بازی ایران و آرژانتین
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره اینکه بعد از بازی با آرژانتین در جام جهانی برزیل با کی روش قهر بوده و حتی در رختکن هم با هم دست نداده اند، گفت: ما در رختکن بعد از بازی با آرژانتین دست دادیم. سخت ترین جا هم که قهر بودیم به هم که می رسیدیم آشتی می کردیم.

همسر کی روش به پیام من شک کرده بود
به گزارش خبرنگار مهر، کفاشیان در ادامه صحبت هایش به ذکر خاطره دیگری از کی روش پرداخت که حساسیت همسرش را در پی داشت. وی گفت: یکبار من و آقای کی روش با هم دعوا و قهر کرده بودیم. بعد از چند روز برای او پیام فرستادم «کارلوس آی میس یو» یعنی کارلوس دلتنگت هستم. همان موقع تلفن همراه کی روش دست همسرش بود. چند دقیقه بعد با تلفنم تماس گرفته شد و دیدم یک خانم است که به من می گوید شما؟ نگو که همسر کی روش شک کرده بود چه کسی به شوهرش پیام داده است. من جا خوردم و گفتم که رئیس فدراسیون ایران هستم. همسرش هم تلفن را قطع کرد. کی روش بعدا گفت همسرش از این پیام ناراحت شده و فکرهای دیگری کرده بود. از آن به بعد هر موقع کی روش تهدید می کرد می گفتم برایت از این پیام ها می فرستم!

پولی ناپدید نشده بود
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در خصوص محرومیتش از سوی کمیته اخلاق در پرونده حق پخش شرکت ام.پی.سیلوا و گم شدن ۷۰ هزار دلار گفت: نمی دانم چه اتفاقی افتاد؛ چه پرونده هایی درست کردند و چه مدارکی دادند. چیزی ناپدید نشده بود. مثل اینکه شما معامله می کنی و چک می گیری اما چک وصول نمی شود. آن شرکت در مرتبه دوم قراردادش در مرحله انتخابی جام جهانی باید ۷۰ هزار دلار به ما می داد که نداد و ما هم پیگیری کردیم. این شرکت خارج از کشور بود و اگر می خواستیم پیگیری کنیم باید به اندازه همین ۷۰ هزار دلار، پول وکیل می دادیم. در کنفدراسیون فوتبال آسیاو فیفا هم پیگیری کردیم که به جایی نرسید ولی این را تبدیل به پرونده کردند.

پشت پرده این قضیه را نمی دانم
کفاشیان در پاسخ به این سئوال که چرا کمیته استیناف رای دادخواستش را اعلام نمی کند؟ اظهار کرد: ما مشکلی نداریم. پشت پرده این قضیه را نمی دانم و برایم مهم نیست. آنقدر به خودم اطمینان دارم که همیشه سرم را بالا نگه دارم.

بازگشت به فدراسیون؟ عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود
وی همچنین به احتمال بازگشتش به فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد و گفت: عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود. اگر به فدراسیون بروم یعنی ایراد دارم! علاقه ای ندارم به فدراسیون برگردم. من بازنشسته هستم. کمیته اخلاق هم رای داده بود ۵ سال فعالیت فوتبالی انجام ندهم.

دعواهای من و کی‌روش ساختگی بود/ مایلی‌کهن تلفنی برکنار شد!

یوزپلنگ پیراهن تیم ملی تبدیل به گربه شده بود!
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال همچنین دو خاطره دیگر از زمان کارش در فدراسیون را بازگویی کرد و گفت: قبل از جام جهانی لباس هایی به بازیکنان داده بودند که وقتی شسته شده بود، آب رفته بود.ما هم گفتیم خب لباس ها را نشویید. آن موقع یوزپلنگ روی پیراهن تیم ملی تبدیل به گربه شده بود! یکبار هم با چین در ورزشگاه آزادی بازی داشتیم که باختیم (کفاشیان درباره نام حریف ایران شک دارد) آقای نبی دبیر وقت فدراسیون خیلی ناراحت بود. به نبی گفتم یک و نیم میلیارد آدم با این نتیجه خوشحال شدند ولی ۸۰ میلیون ناراحت هستند!

مسیر پرداخت پول کی روش؛ چین، ترکیه و سپس دبی
در بخشی از این برنامه، تصاویری را برای علی کفاشیان به نمایش در آوردند تا وی نظرش را نسبت به آنها بگوید. اولین تصویر مربوط به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بود. کفاشیان با اشاره به تحریم هایی که دامن فوتبال را هم گرفته است، گفت: خیلی چیزها دست فدراسیون نیست. باید مسیر را کلی دور بزنید. برای پرداخت پول کی روش، از بانک مرکزی خواستیم آنرا به چین، سپس به ترکیه و بعد از آن به دبی منتقل کند و در این میان کلی کارمزد هم کم می شد. در دبی هم هوشنگ مقدس پول کی روش را داد و کارمزد نگرفت و حسابش را بستند.

واکنش به قهر آندره استراماچونی سرمربی استقلال
کفاشیان بعد از نمایش تصویر آندره استراماچونی سرمربی استقلال، به قهر این مربی اشاره کرد و گفت: باید همینجا قدر کی روش را بدانیم. ۶ یا ۸ ماه می شد پول کی روش را به خاطر مشکلاتی نمی دادیم. به کی روش می گفتیم پول هست ولی در مسیر گیر کرده که او قبول می کرد ولی این مربیان با ما همراه نمی شود.

ویلموتس آب زیرکاه بود
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی هم گفت: او حرفی نمی زد (کم حرف بود) ولی آب زیرکاه بود اما کی روش دادش را می زد و کارش را انجام می داد.

با پروین دوست هستم
کفاشیان بعد از نمایش تصویر علی پروین ابتدا به شوخی گفت: چهره ای که نمی شناسم و سپس ادامه داد: پروین از پیشکسوتان بزرگ فوتبال ایران است و ما با هم دوست هستیم. آن زمان او از ما شاکی شده بود و گفته بود کفاشیان عکس با شورت ورزشی ندارد در حالی که من فقط پایم به توپ نخورده بود و عکس با شورت ورزشی داشتم.

فیلم های طنز تماشا می کنم
وی درباره رابطه اش با موسیقی و سینما اظهار کرد: یک وقت هایی در رادیو موسیقی گوش می کنم. اهل سینما نیستم و تلویزیون هم اگر فیلم طنز داشته باشد، تماشا می کنم.

دایی حق داشت شاکی باشد
کفاشیان درباره مصاحبه اش در خصوص علی دایی و اینکه گفته بود از دایی نمی ترسد، گفت: دایی که ترس ندارد. (کفاشیان مصاحبه خود را به یاد نمی آورد) البته دایی حق داشت بعد از برکناری از تیم ملی شاکی باشد. آن موقع کم تجربه بودیم و پخته نشده بودیم. روزی که به فدراسیون آمدم حتی هیات رئیسه را هم نمی شناختم. نه اینکه نشناسم ولی اولین بار بود آنها را در این قالب می دیدم.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

براتی: خطر تعلیق، فوتبال ایران را تهدید نمی‌کند

براتی: خطر تعلیق، فوتبال ایران را تهدید نمی‌کند
2020-06-03T21:27:53+04:30
رئیس کمیته تدوین مقررات فوتبال تاکید کرد که خطر تعلیق، فدراسیون فوتبال کشورمان را تهدید نمی‌کند.

تمرین اختصاصی دیاباته و شجاعیان/ فوتبال درون‌تیمی زیرنظر مجیدی

تمرین اختصاصی دیاباته و شجاعیان/ فوتبال درون‌تیمی زیرنظر مجیدی
2020-06-03T19:54:33+04:30
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (پنج‌شنبه) در کمپ‌ مرحوم ناصر حجازی برگزار شد.

در جلسه AFC چه گذشت؟ پیش‌بینی روزنامه عربستانی از ادامه لیگ قهرمانان آسیا

در جلسه AFC چه گذشت؟ پیش‌بینی روزنامه عربستانی از ادامه لیگ قهرمانان آسیا
2020-06-03T19:14:33+04:30
روزنامه الریاضیه عربستان از تاریخ ادامه مرحله گروهی و حذفی لیگ قهرمانان آسیا سخن به میان آورد.

فوت بانوی رکابزن در حین تمرین/ رعایت نکردن فاصله یک و نیم متری حادثه‌ساز شد

فوت بانوی رکابزن در حین تمرین/ رعایت نکردن فاصله یک و نیم متری حادثه‌ساز شد
2020-06-03T18:47:53+04:30
یک دوچرخه سوار دیگر در حین تمرین بر اثر تصادف با یک خودرو درگذشت.

واکنش تند کمیته ملی المپیک به اظهارات رئیس پیشین فدراسیون فوتبال

واکنش تند کمیته ملی المپیک به اظهارات رئیس پیشین فدراسیون فوتبال
2020-06-03T17:37:59+04:30
کمیته ملی المپیک ضمن انتقاد شدید از رئیس پیشین فدراسیون فوتبال، از محمد دادکان خواست اسنادش را درباره تعلیق ورزش ایران منتشر کند وگرنه از وی به مراجع قضایی ...

فینال لیگ قهرمانان آسیا تک بازی برگزار می‌شود

فینال لیگ قهرمانان آسیا تک بازی برگزار می‌شود
2020-06-03T17:24:40+04:30
طبق اعلام مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به صورت تک بازی برگزار می‌شود.

اعلام زمان جام باشگاه‌های فوتسال آسیا/ تعویق جام ملت‌ها به ۲۰۲۱؟

اعلام زمان جام باشگاه‌های فوتسال آسیا/ تعویق جام ملت‌ها به ۲۰۲۱؟
2020-06-03T17:11:17+04:30
با تصمیم مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در آذرماه برگزار می‌شود. این موضوع می‌تواند به منزله تعویق جام ملت‌های آسیا تا ...

هشتمی؛ بهترین نتیجه شطرنج‌بازان دختر ایران در مسابقات جوانان آسیا

هشتمی؛ بهترین نتیجه شطرنج‌بازان دختر ایران در مسابقات جوانان آسیا
2020-06-03T17:01:13+04:30
شطرنج‌بازان دختر ایران در فینال رقابت‌های شطرنج جوانان آسیا که به صورت آنلاین برگزار شد موفق شدند در رده‌های هشتم، یازدهم و دوازدهم بایستند. ...

کمیته ملی المپیک: هیچ پیامی درباره تعلیق ورزش ایران دریافت نکرده‌ایم

کمیته ملی المپیک: هیچ پیامی درباره تعلیق ورزش ایران دریافت نکرده‌ایم
2020-06-03T17:01:13+04:30
کمیته ملی المپیک اعلام کرد که هیچ نامه و پیامی مبنی بر تعلیق ورزش ایران از سوی کمیته بین‌المللی المپیک دریافت نکرده است.

مسابقات فوتبال نوجوانان قهرمانی آسیا به تعویق افتاد

مسابقات فوتبال نوجوانان قهرمانی آسیا به تعویق افتاد
2020-06-03T16:44:38+04:30
با تصمیم AFC، مسابقات فوتبال نوجوانان قهرمانی آسیا چند ماه به تعویق افتاد.

جدایی امید ابراهیمی و سعید عزت‌اللهی از یوپن بلژیک

 جدایی امید ابراهیمی و سعید عزت‌اللهی از یوپن بلژیک
2020-06-03T16:51:12+04:30
یک روزنامه بلژیکی از جدایی دو بازیکن ایرانی تیم فوتبال یوپن خبر داد.

کمیته ملی المپیک: دادکان در فضای توهم زیست می‌کند/ او با اخبار جعلی به دنبال دیده شدن در فضای مجازی است!

 کمیته ملی المپیک: دادکان در فضای توهم زیست می‌کند/ او با اخبار جعلی به دنبال دیده شدن در فضای مجازی است!
2020-06-03T16:51:12+04:30
کمیته ملی المپیک کشورمان با انتشار بیانیه‌ای علیه محمد دادکان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال او را متهم به طرح اخبار جعلی کرد.

زمان جام باشگاه‌های فوتسال آسیا مشخص شد/ تعویق جام ملت‌ها به ۲۰۲۱؟

زمان جام باشگاه‌های فوتسال آسیا مشخص شد/ تعویق جام ملت‌ها به ۲۰۲۱؟
2020-06-03T16:17:58+04:30
با تصمیم مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در آذرماه برگزار می‌شود. این موضوع می‌تواند به منزله تعویق جام ملت‌های آسیا تا ...

فینال لیگ قهرمانان آسیا تک بازی و در غرب قاره برگزار می‌شود

فینال لیگ قهرمانان آسیا تک بازی و در غرب قاره برگزار می‌شود
2020-06-03T16:04:39+04:30
طبق اعلام مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به صورت تک بازی و در غرب قاره برگزار می‌شود.

زمان و مکان برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد/ صدور مجوز برای حضور تماشاگران به صورت مشروط

 زمان و مکان برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد/ صدور مجوز برای حضور تماشاگران به صورت مشروط
2020-06-03T16:11:12+04:30
کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته در صورتی که شیوع ویروس کرونا متوقف شود، از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اجازه ورود تماشاگران را بدهد.

چرا سوم ژوئن یک روز تاریخی برای رئال مادرید است؟

چرا سوم ژوئن یک روز تاریخی برای رئال مادرید است؟
2020-06-03T15:54:33+04:30
دو اتفاق مهم برای رئال مادرید در روز سوم ژوئن رخ داده است.

باشگاه والنسیا امیدوار به مجازات سرمربی آتالانتا از سوی یوفا

 باشگاه والنسیا امیدوار به مجازات سرمربی آتالانتا از سوی یوفا
2020-06-03T15:57:52+04:30
باشگاه والنسیای اسپانیا قصد دارد به هر شکلی شده سرمربی تیمی که عامل حذف «خفاش‌ها» از لیگ قهرمانان اروپا شد را به خاطر سهل‌انگاری‌اش مجازات کند.

زمان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد/ احتمال حضور تماشاگران در ورزشگاه

زمان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد/ احتمال حضور تماشاگران در ورزشگاه
2020-06-03T15:37:58+04:30
روزنامه الاتحاد امارات زمان و نحوه برگزاری مسابقات باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد.

تصمیماتی که در جلسه AFC اتخاذ شد؛ بازی‌های فشرده باشگاه‌ها در ۱۵ روز/ دوحه میزبان احتمالی لیگ قهرمانان آسیا

 تصمیماتی که در جلسه AFC اتخاذ شد؛ بازی‌های فشرده باشگاه‌ها در ۱۵ روز/ دوحه میزبان احتمالی لیگ قهرمانان آسیا
2020-06-03T15:44:32+04:30
مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه‌ای به صورت ویدئو کنفرانس تصمیماتی را در خصوص ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ اتخاذ کردند.

عکس روز/ هواداری از دیار شاخه‌ها

عکس روز/ هواداری از دیار شاخه‌ها
2020-06-03T15:14:33+04:30
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

اطلاعیه AFC بعد از برگزاری جلسه با کشورهای شرق و غرب آسیا

اطلاعیه AFC بعد از برگزاری جلسه با کشورهای شرق و غرب آسیا
2020-06-03T15:11:22+04:30
کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد کشورهای این قاره متعهد شدند مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در سال ۲۰۲۰ تکمیل کنند و مقرر شد بر سر زمان برگزاری این مسابقات توا...

گاتزتا ایتالیا: سردار آزمون پِلن B خط حمله باشگاه ناپولی

گاتزتا ایتالیا: سردار آزمون پِلن B خط حمله باشگاه ناپولی
2020-06-03T14:31:23+04:30
روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا اعلام کرد سردار آزمون مهاجم ایران اولویت دوم مدنظر باشگاه ناپولی برای خط حمله است.

رونالدو با آمادگی‌اش همه را شگفت زده کرد!

رونالدو با آمادگی‌اش همه را شگفت زده کرد!
2020-06-03T14:07:54+04:30
مهاجم یوونتوس نسبت به سه ماه پیش آماده‌تر است و این موضوع باعث شگفتی باشگاه و مائوریتسیو ساری شد.

برگزاری تمرین تیم استقلال در کمپ حجازی

برگزاری تمرین تیم استقلال در کمپ حجازی
2020-06-03T14:04:40+04:30
تمرین امروز استقلال در کمپ مرحوم ناصر حجازی و پشت درهای بسته برگزار می‌شود.

فدراسیون جودو اتمام رقابت‌های لیگ را تکذیب کرد

فدراسیون جودو اتمام رقابت‌های لیگ را تکذیب کرد
2020-06-03T13:51:20+04:30
پس از انتشار خبر تصمیم فدراسیون جودو مبنی بر پایان رقابت‌های لیگ، این فدراسیون خبر فوق را تکذیب کرد.

نگرانی مسوولان بهداشت انگلیس از عادت بد بازیکنان

نگرانی مسوولان بهداشت انگلیس از عادت بد بازیکنان
2020-06-03T13:14:36+04:30
پس از بازدید مسوولان بهداشت لیگ برتر انگلیس از تمرینات تیم‌ها، یک عادت بد هم‌چنان باعث نگرانی است و آن هم پرتاب آب دهان است.

ابهام عجیب در پروتکل سلامت فیفا/ تعداد تست کرونا در زمان مسابقات مشخص نیست!

ابهام عجیب در پروتکل سلامت فیفا/ تعداد تست کرونا در زمان مسابقات مشخص نیست!
2020-06-03T13:14:35+04:30
پروتکل سلامت فیفا در حالی که دفعات انجام تست کرونا قبل از شروع مسابقات را تعیین کرده، اما در مورد تعداد تست‌های کرونا پس از آغاز مجدد مسابقات با ابهام روبه‌ر...

آبی‌پوشان پایتخت امروز در کمپ ناصر حجازی تمرین می‌کنند

آبی‌پوشان پایتخت امروز در کمپ ناصر حجازی تمرین می‌کنند
2020-06-03T13:14:35+04:30
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (پنج‌شنبه) در کمپ ناصر حجازی برگزار می‌شود.

فریبا: بهتر است که مسابقات تعطیل شود/ ۹ سال است از استقلال طلب دارم!

فریبا: بهتر است که مسابقات تعطیل شود/ ۹ سال است از استقلال طلب دارم!
2020-06-03T12:34:33+04:30
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال عملکرد احمد سعادتمند را مثبت و امیدوار کننده قلمداد کرد.

پروتکل های بهداشتی تکواندو در انتظار تایید ستاد کرونا

پروتکل های بهداشتی تکواندو در انتظار تایید ستاد کرونا
2020-06-03T12:04:41+04:30
فدراسیون تکواندو برای برگزاری هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر در انتظار تصمیم ستاد کرونا مبنی بر تایید پروتکل های بهداشتی است.