میرنیوز

واکنش‌ها به انتخاب نشدن دونده سیستانی برای مسابقات داخل سالن آسیا

 واکنش‌ها به انتخاب نشدن دونده سیستانی برای مسابقات داخل سالن آسیا 2024-02-12T11:34:01+03:30

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از برگزاری مسابقات دوومیدانی داخل سالن باشگاه‌های کشور که حکم انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات داخل قهرمانی آسیا را داشت، یک بانوی ورزشکار از سیستان و بلوچستان موفق به قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی نشد.

 

آیدا نارویی در دوی 800 متر این مسابقات با زمان 2:19:63 دقیقه در جایگاه دوم قرار گرفت و کمیته فنی فدراسیون نیز نام او را از لیست مسابقات داخل سالن آسیا خط زد و به جای او ورزشکاری که در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت نکرده بود را جایگزین کرد؛ موضوعی که باعث واکنش و عکس‌العمل‌های متعددی شد.

فهیمه موسوی معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عنوان کرد: شناسایی و پرورش ورزشکاران مستعد کار بسیار سختی به‌ویژه برای استان‌های کم‌برخوردار مثل سیستان و بلوچستان است. در کنار این مسائل بی‌عدالتی در برخی فدراسیون‌ها و عدم توجه به استان‌های کم‌برخوردار کشور باعث می‌شود انگیزه از مستعدین استان‌ها گرفته شده و ما را با چالش‌های جدی‌تری در مسیر توسعه ورزش قهرمانی مواجه می‌کند.

وی به شرایط سخت تمرینی این ورزشکار اشاره کرد و با بیان اینکه او با کمک آستان قدس رضوی در مشهد تمرین می‌کند، گفت: آیدا نارویی یکی از قهرمانان و مستعدین نخبه رشته دوومیدانی است که طی سال‌های اخیر و تقریباً در دو سال گذشته با پشت سرگذاشتن مشکلات فراوان توانسته بود با حمایت‌های آستان قدس رضوی و حمیده جوان مربی‌اش، در سطح کشور و در لیگ‌های مختلف عناوین خوبی را کسب کرده و نام سیستان و بلوچستان را در سطوح ملی معرفی کند.

موسوی به مسابقه انتخابی او و پایمال شدن حق نارویی اشاره و خاطرنشان کرد: نارویی در مسابقات دوی صحرانوردی هم قهرمان ایران شد و در مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات داخل سالن آسیا که 9 تا 11 بهمن برگزار شده بود، توانست به مقام نایب قهرمانی برسد، اما متاسفانه با صلاحدید کمیته فنی اسم این ورزشکار از تیم ملی کنار گذاشته شد.

معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در تشریح اوضاع بد مالی ورزش سیستان و بلوچستان اظهار داشت: حضور در مسابقات جایزه بزرگ برای ما که در استان کم‌برخورداری هستیم، هزینه‌بر است؛ چون حامی ملی نداریم و حتی ورزشکاران ما از حداقل‌های ورزشی هم برخوردار نیستند. آنها با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند و تنها حامی آنها مدیرکل و اداره کل ورزش وجوانان است.

وی تصریح کرد: نارویی در مسابقات جایزه بزرگ شرکت نکرد تا آمادگی‌اش حفظ شود، ضمن اینکه او مشکلات مالی هم داشت. با این وجود او در مسابقات انتخابی تیم ملی موفق به کسب مقام و رکورد خوب شد. البته صلاحدید کمیته فنی این بود که نگین عدالت دیگر ورزشکار کشورمان که در مسابقات جایزه بزرگ شرکت کرده، رکوردش چند ثانیه از نارویی بهتر است، در این باره باید اشاره کنم که شرایط به صورت یکسان نبوده است. در واقع مسابقاتی که سه هفته قبل برگزار شد، به صورت جایزه بزرگ بود و برای آن پاداش در نظر گرفته شد و مستندات آن هم موجود است. مسابقات جایزه بزرگ برای آمادگی هر چه بیشتر ورزشکاران جهت شرکت در رقابت‌های انتخابی تیم ملی و رویداد داخل سالن قهرمانی آسیا انجام شد و حکم انتخابی تیم ملی را نداشت؛ چون ورزشکاران در مسابقات انتخابی تیم ملی در دو روز متوالی یک روز در مسابقات مقدماتی شرکت کردند و یک روز در فینال، آن هم درحالیکه جایزه بزرگ در یک روز برگزار شده است و بنابراین شرایط برای هر دو ورزشکار یکسان نبوده است. در واقع نگین عدالت که منتخب تیم ملی شده است و باید در مسابقات داخل سالن آسیا شرکت کند، در ماده 800 متر در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت نکرده و تنها در مسابقات 400 متر حضور داشت و موفق به رتبه پنجم کشور شد.

معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: واقعا از آنجایی‌که نگاه همه مسئولان این است که عدالت در نظر گرفته شود و مقام معظم رهبری هم فرمودند عدالت در جامعه به‌ویژه در نسل جوان باعث امید و پیشرفت می‌شود، از شما خواهش می‌کنم رسیدگی کنید تا حق این ورزشکار ضایع نشود.

همچنین حمیده جوان مربی آیدا نارویی درباره شرایط به وجود آمده به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: نارویی در مسابقه انتخابی دوم شد، اما کمیته فنی او را خط زد و نگین عدالت را بدون انتخابی جای او گذاشت و حالا می‌گوید که نگین عدالت در جایزه بزرگ دویده و نیازی نبوده مسابقه بدهد! خوب مگر مسابقه جایزه بزرگ مثل این مسابقه بوده است، چرا مسابقه جایزه بزرگ تک مسابقه و خلوت برگزار شده است؟ جالب اینکه در مسابقات انتخابی تیم ملی، دوندگان در مرحله به جای 800 متر، 1000 متر دویدند و خسته شدند و فردای آن روز هم در فینال که 14 نفر حضور داشتند، رقابت کردند و از آنجایی‌ که در مقدماتی اشتباه کردند، در فینال همه را دواندند.

مربی دوومیدانی خراسان رضوی ادامه داد: ورزشکار من شرایط سختی پشت سرگذاشته و ناراحت کننده است که با چه شرایط سختی به مشهد آمده و با امید تمرین می‌کند و در این میان فدراسیون چقدر راحت می‌گوید رکوردش خوب نیست. درحالی‌که نارویی دو مسابقه دوید و مسابقه‌ای که نگین عدالت در آن انتخاب شد، در تک مسابقه بوده است.

وی تصریح کرد: موضوع مثل این است که تیم ملی فوتبال مستقیم به فینال برود، آیا تیم‌های دیگر معترض نمی‌شوند که چرا مسابقات مرحله مقدماتی و نیمه نهایی برگزار نشده است؟ در واقع مثل این است که تیم اردن تمام مراحل را با موفقیت پشت سربگذارد و بگویند چون محروم و ضعیف است، از فینال خط بزنیم و یک تیمی که در مقدماتی شرکت نکرده را به فینال بیاوریم و سلیقه‌ای عمل کنیم.

وی تاکید کرد: خواهش می‌کنم در انتخاب‌ها مساوات باشد. فکر می‌کنم سالیان سال است که مسابقاتی وجود ندارد. حداقل اسم این ورزشکار را در دوی امدادی ثبت کنند. نگین عدالت در دوی امدادی که پنجم شده است را در دوی 4 در 400 متر نوشته‌اند، اما ورزشکار من را که در انتخابی تیم ملی شرکت کرده و در دوی 800 متر دوم شده را حذف کرده‌اند.

برای پیگیری موضوع با زهرا نبی‌زاده عضو کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی تماس گرفتیم که او درخصوص مسئله پیش آمده گفت: مسابقه جایزه بزرگ اینطور نبود که اصلاً تاثیری در روند انتخابی تیم ملی نداشته باشد، اما دوومیدانی رشته رکوردی است و رکورد مشخص می‌کند که ورزشکار در چه جایگاهی قرار دارد.

وی درخصوص شرایط دوندگان دوی 800 متر اظهار کرد: در دوی 800 متر نفر اول و دوم نه تنها در مسابقات جایزه بزرگ، بلکه در کل مسابقات لیگ جزو نفرات اول و دوم ما هستند و فاصله رکوردی آنها با نفرات سوم و چهارم اینقدر زیاد است که می‌توانستیم به آنها اجازه بدهیم و در مسابقات انتخابی شرکت نکنند؛ چون ما تیم 4 در 400 در مسابقات داخل سال آسیا داریم و باید از دوندگان 800 در این مسابقات استفاده کنیم. در واقع همزمان شدن مسابقات 800 متر با 400 متر در یک روز در مسابقات انتخابی باعث شد که ما به این ورزشکاران اجازه بدهیم یک هفته قبل در مسابقات رکورد خوبی را ثبت کرده بودند، در 400 متر هم رکورد بزنند تا بتوانند در تیم 4 در 400 متر هم باشند، وگرنه خانم آیدا نارویی در حدی نیست که وارد تیم ملی شود و مریم احمدی از او جلوتر است.

نبی‌زاده ادامه داد: احمدی در انتخابی تیم ملی نفر اول شده و برای شرکت در مسابقات داخل سالن آسیا انتخاب شده است. نفر بعدی هم تکتم دستاربندان رکورددار ایران است و ما نمی‌توانیم رکورددار ایران و نفر دوم را حذف کنیم. اگر نگین عدالت در انتخابی تیم ملی مسابقه می‌داد، نارویی جایگاهی نداشت.

وی در پایان یادآور شد: برای مسابقات داخل سالن آسیا در برخی رشته‌ها مسابقات انتخابی را ملاک قرار دادیم، اما در برخی مواد به چالش برخورد کردیم. بنابراین به مسابقات جایزه بزرگ برگشتیم و متوجه شدیم رکورد خوبی ثبت کرده یا سال‌هاست ورزشکار این رشته است. پس بر این اساس انتخاب کردیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

دمیر: ترکیب تیم ملی قطر منصفانه نیست/ کاظمی: بازی خیلی فیزیکی بود

 دمیر: ترکیب تیم ملی قطر منصفانه نیست/ کاظمی: بازی خیلی فیزیکی بود
2024-02-24T08:00:36+03:30
سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: نمی‌دانم قطری‌های چطور به عنوان یک تیم آسیایی از تعداد زیادی بازیکن غیر قطری استفاده می‌کنند؟!

پتروشیمی دومین تیم ایرانی شرکت‌کننده در جام باشگاه‌های جهان/ الهی، حبیب‌زاده و مومنی در تیم برائتی

 پتروشیمی دومین تیم ایرانی شرکت‌کننده در جام باشگاه‌های جهان/ الهی، حبیب‌زاده و مومنی در تیم برائتی
2024-02-24T08:00:35+03:30
تیم پتروشیمی شازند دومین تیم ایرانی شرکت‌کننده در مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان است که از صبح امروز (شنبه) در تنکابن آغاز خواهد شد.

بیانی: ۳ امتیاز دیدار برابر سپاهان جهش خوبی در راه قهرمانی استقلال است/ ماشاریپوف در انزلی قابلیتش را نشان داد

 بیانی: ۳ امتیاز دیدار برابر سپاهان جهش خوبی در راه قهرمانی استقلال است/ ماشاریپوف در انزلی قابلیتش را نشان داد
2024-02-24T08:00:34+03:30
پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد این تیم با پیروزی مقابل سپاهان در دیدار پیش رو جهش خوبی در راه دستیابی به قهرمانی لیگ برتر خواهد داشت.

کشتی آزاد باشگاه‌های جهان| برنامه مسابقات مشخص شد؛ رویارویی بانک شهر با قرقیزستان و پتروشیمی با بلاروس

 کشتی آزاد باشگاه‌های جهان| برنامه مسابقات مشخص شد؛ رویارویی بانک شهر با قرقیزستان و پتروشیمی با بلاروس
2024-02-23T19:07:16+03:30
قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان انجام شد و دو تیم کشورمان حریفان خود را شناختند.

کشتی آزاد باشگاه‌های جهان| برنامه مسابقات مشخص شد؛ رویارویی بانک شهر با قرقیزستان؛ پتروشیمی با بلاروس

 کشتی آزاد باشگاه‌های جهان| برنامه مسابقات مشخص شد؛ رویارویی بانک شهر با قرقیزستان؛ پتروشیمی با بلاروس
2024-02-23T18:53:47+03:30
قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان انجام شد و دو تیم کشورمان حریفان خود را شناختند.

بسکتبال انتخابی کاپ آسیا| ایران به سختی از سد قطر گذشت

 بسکتبال انتخابی کاپ آسیا| ایران به سختی از سد قطر گذشت
2024-02-23T18:53:47+03:30
تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی خود از مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۵ موفق به پیروزی میلی‌متری مقابل قطر شد.

قرارداد سرمربی تیم ملی قطر تا سال ۲۰۲۶ تمدید شد

 قرارداد سرمربی تیم ملی قطر تا سال ۲۰۲۶ تمدید شد
2024-02-23T16:00:39+03:30
اتحادیه فوتبال قطر با تمدید قرارداد سرمربی اسپانیایی تیم ملی این کشور، پاداش قهرمانی او و شاگردانش در جام ملت‌های اسیا ۲۰۲۳ را داد.

نشانه‌هایی که مس رفسنجان را به آینده امیدوار می‌کند

 نشانه‌هایی که مس رفسنجان را به آینده امیدوار می‌کند
2024-02-23T16:00:37+03:30
تیم فوتبال مس رفسنجان بعد از تغییر در کادرفنی خود و حضور محرم نویدکیا در رأس کادرفنی، نمایش امیدوار کننده‌ای داشته است.

باشگاه پرسپولیس: حذف استقلال از آسیا ربطی به مالکیت مشترک نداشت

 باشگاه پرسپولیس: حذف استقلال از آسیا ربطی به مالکیت مشترک نداشت
2024-02-23T16:00:36+03:30
باشگاه پرسپولیس طرح بعضی موضوعات علیه این باشگاه در رسانه ملی را عجیب، نادرست و هدفمند خواند.

ناگلسمان: کروس با تجربه‌اش به ما کمک خواهد کرد/ کیمیش باید در پست دفاع راست بازی کند

 ناگلسمان: کروس با تجربه‌اش به ما کمک خواهد کرد/ کیمیش باید در پست دفاع راست بازی کند
2024-02-23T15:13:49+03:30
سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان در مورد وضعیت این تیم و دوران حضورش در بایرن مونیخ سخن گفت.

رویارویی یاران آزمون با برایتون در یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا/ قرعه چکی لیورپول و میلان

 رویارویی یاران آزمون با برایتون در یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا/ قرعه چکی لیورپول و میلان
2024-02-23T14:47:07+03:30
تیم‌های راه‌یافته به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا رقبای خود را شناختند.

محرومیت ۲ ساله ملی‌پوش ژیمناستیک ایران

 محرومیت ۲ ساله ملی‌پوش ژیمناستیک ایران
2024-02-23T14:20:27+03:30
ملی‌پوش ژیمناستیک ایران که امید زیادی به حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس داشت؛ با محرومیت ۲ ساله به دلیل نقض قوانین مربوط به دوپینگ مواجه شد.

نبی: از ابتدا قرارداد قلعه‌نویی تا پایان جام جهانی بود/ در آینده نه چندان دور VAR محقق می‌شود

 نبی: از ابتدا قرارداد قلعه‌نویی تا پایان جام جهانی بود/ در آینده نه چندان دور VAR محقق می‌شود
2024-02-23T14:20:26+03:30
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد قلعه نویی از همان ابتدا تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ منعقد شده بود و اینطور نیست که بعد از جام ملت‌های آسیا تمدید شده باشد.

ردپای «بازیکن‌سالاری» در درگیری شجاع خلیل‌زاده با خبرنگاران!

 ردپای «بازیکن‌سالاری» در درگیری شجاع خلیل‌زاده با خبرنگاران!
2024-02-23T14:20:25+03:30
ریشه درگیری شجاع خلیل‌زاده مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال تراکتور با خبرنگاران در پایان بازی با پرسپولیس را باید در مواردی جز آنچه در این مدت گفته شده، جستجو کرد.

تهامی: دستیاران قلعه‌نویی کمکی به او نکردند/ چه ایرادی دارد طارمی در دقیقه ۶۰ تعویض شود؟

 تهامی: دستیاران قلعه‌نویی کمکی به او نکردند/ چه ایرادی دارد طارمی در دقیقه ۶۰ تعویض شود؟
2024-02-23T14:07:05+03:30
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، دستیاران امیر قلعه‌نویی در جام ملت‌های آسیا کمکی به او نکرده‌اند.

مرادی: سرمربی تیم ملی والیبال و دستیارانش در ۵ یا ۶ روز آینده معرفی خواهند شد

 مرادی: سرمربی تیم ملی والیبال و دستیارانش در ۵ یا ۶ روز آینده معرفی خواهند شد
2024-02-23T12:20:35+03:30
سرپرست فدراسیون والیبال اعلام کرد، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان ظرف پنج شش روز آینده به همراه دستیارانش معرفی خواهند شد.

دروسی: خوشحالم که اولین تجربه مربیگری‌ام در اروپا خوب به پایان رسید/ رُم جوجه اردک‌ زشت نیست!

 دروسی: خوشحالم که اولین تجربه مربیگری‌ام در اروپا خوب به پایان رسید/ رُم جوجه اردک‌ زشت نیست!
2024-02-23T11:27:11+03:30
سرمربی تیم فوتبال رُم از عملکرد شاگردانش مقابل فاینورد در اولین تجربه مربیگری‌اش در رقابت‌های اروپایی ابراز رضایت کرد.

دفاع سرمربی فاینورد از جهانبخش درپی خراب کردن پنالتی

 دفاع سرمربی فاینورد از جهانبخش درپی خراب کردن پنالتی
2024-02-23T11:27:09+03:30
سرمربی هلندی فاینورد از بازیکن ایرانی خود در پی از دست دادن ضربه پنالتی مقابل رُم در مرحله پلی‌آف صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا، دفاع کرد.

کارت بازی بازیکنان جدید استقلال و پرسپولیس چطور صادر شد؟

 کارت بازی بازیکنان جدید استقلال و پرسپولیس چطور صادر شد؟
2024-02-23T11:27:08+03:30
بازیکنان جدید استقلال و پرسپولیس با ضمانت این دو باشگاه اجازه حضور در بازی‌ها را دریافت کرده‌اند.

کرمانی‌مقدم: پرسپولیس برای قهرمانی به یک بیرانوند آماده نیاز دارد/ سرخپوشان مقابل تراکتور حساب‌ شده بازی کردند

 کرمانی‌مقدم: پرسپولیس برای قهرمانی به یک بیرانوند آماده نیاز دارد/ سرخپوشان مقابل تراکتور حساب‌ شده بازی کردند
2024-02-23T09:53:54+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان مقابل تراکتور با یک بازی حساب‌ شده موفق شدند ۳ امتیاز را به دست بیاورند.

استکی: علی‌اکبری کمربند را بگیرد به سراغ بوکس می‌روم/ فکر نمی‌کنم امیر به بولار بباز باشد

 استکی: علی‌اکبری کمربند را بگیرد به سراغ بوکس می‌روم/ فکر نمی‌کنم امیر به بولار بباز باشد
2024-02-23T09:40:29+03:30
مربی اختصاصی امیر علی‌اکبری گفت: بعد از اینکه علی‌ اکبری کمربند سازمان وان چمپیونشیپ را بگیرد به سراغ بوکس می‌روم.

توقف ۵ ساله اتحادیه جهانی کشتی در قاره اروپا!

 توقف ۵ ساله اتحادیه جهانی کشتی در قاره اروپا!
2024-02-23T09:13:55+03:30
درفاصله المپیک‌های ۲۰۱۲ لندن تا ۲۰۲۴ پاریس، سه شهر نورسلطان، لاس‌وگاس و تاشکند تنها شهرهای غیراروپایی بودند که توانستند میزبانی مسابقات جهانی کشتی را بگیرند.

صعود رم، مارسی و اسپورتینگ به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا / جهانبخش پنالتی خراب کرد، فاینورد حذف شد

 صعود رم، مارسی و اسپورتینگ به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا / جهانبخش پنالتی خراب کرد، فاینورد حذف شد
2024-02-23T02:33:55+03:30
بازی‌‌های پلی‌آف صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا در شبی که تیم علیرضا جهانبخش حذف شد، به پایان رسید.

تیم منتخب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با مثلث خارجی اهواز

 تیم منتخب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با مثلث خارجی اهواز
2024-02-23T01:53:54+03:30
سه بازیکن خارجی تیم‌های خوزستانی در تیم منتخب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال حضور دارند.

عبور الهلال از رئال مادرید در کسب پیروزی‌های متوالی

 عبور الهلال از رئال مادرید در کسب پیروزی‌های متوالی
2024-02-23T01:13:55+03:30
مطابق گزارش یک سایت عربی، تیم فوتبال الهلال فاصله چندانی با کسب بیشترین برد متوالی در دیدارهای رسمی ندارد.

کاوه: حسن یزدانی هنوز شرایط تمرین کردن در اردوی تیم ملی را ندارد

 کاوه: حسن یزدانی هنوز شرایط تمرین کردن در اردوی تیم ملی را ندارد
2024-02-23T01:13:55+03:30
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید که حسن یزدانی هنوز شرایط تمرین کردن کنار سایر ملی‌پوشان را ندارد و همچنان تمریناتش را در جویبار پیگیری خواهد کرد.

زسکا مسکو بازیکن ایرانی جذب کرد

 زسکا مسکو بازیکن ایرانی جذب کرد
2024-02-23T00:47:15+03:30
باشگاه زسکا مسکو از عقد قرارداد با یک بازیکن ایرانی خبر داد.

ژسوس: سپاهان منظم بود و مدافعان ما را سردرگم کرد/ الدوسری: به رکورد ۴۰۰ بازی برای الهلال افتخار می‌کنم

 ژسوس: سپاهان منظم بود و مدافعان ما را سردرگم کرد/ الدوسری: به رکورد ۴۰۰ بازی برای الهلال افتخار می‌کنم
2024-02-23T00:47:14+03:30
سرمربی الهلال عربستان از سازماندهی تیم فوتبال سپاهان تمجید کرد و گفت که طلایی‌پوشان در دقایقی از بازی، موجب سردرگمی خط دفاعی پُرافتخارترین تیم لیگ قهرمانان ...

مورایس: الهلال بهترین ترکیب آسیا را در اختیار دارد/ سپاهان شایسته پیروزی بود

 مورایس: الهلال بهترین ترکیب آسیا را در اختیار دارد/ سپاهان شایسته پیروزی بود
2024-02-23T00:33:46+03:30
سرمربی سپاهان با وجود تمجید از الهلال عربستان، شاگردان خودش را شایسته برتری در دیدار پنجشنبه شب ورزشگاه کینگدام آره‌نا دانست.

۸ تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند + برنامه مرحله یک‌چهارم نهایی

 ۸ تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند + برنامه مرحله یک‌چهارم نهایی
2024-02-22T23:27:06+03:30
در غیاب نمایندگان فوتبال ایران، چهره کامل هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)