میرنیوز

بسحاق: پولادگر، مقانلو را خانه‌نشین کرد و ساعی او را از پارک به تیم ملی آورد/ کرمی اندازه وزن او مدال دارد

 بسحاق: پولادگر، مقانلو را خانه‌نشین کرد و ساعی او را از پارک به تیم ملی آورد/ کرمی اندازه وزن او مدال دارد 2023-11-19T11:15:55+03:30

علی محمد بسحاق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص صحبت‌های بیژن مقانلو سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو اظهار داشت: ایشان گفتند که ادبیاتم درست نبوده، در حالی که مصاحبه‌های من وجود دارد و می‌تواند دوباره آنها را بخواند. اگر یک کلمه بی‌احترامی کرده بودم حرفش می‌توانست درست باشد، اما لحن ایشان بسیار بی‌ادبانه و نامحترمانه است.

کرمی اندازه وزن مقانلو مدال دارد

وی ادامه داد: از مقانلو بزرگتر و پیشکسوت‌تر هستم، اما ایشان اصلاً احترام بزرگتر از  خود را نه تنها در مورد من بلکه در مورد خیلی از افراد حفظ نکرده است. مقانلو علیه قهرمانانی مانند یوسف کرمی صحبت کرده که اندازه وزن ایشان مدال دارد. مقانلو به قهرمان بزرگی مانند کرمی احترام نگذاشته است.

مقانلو در دوران قهرمانی با رانت عضو تیم ملی بود

مربی پیشین تیم ملی تکواندو تصریح کرد: مقانلو در زمان قهرمانی با رانت مربی خود چندین سال در تیم ملی حضور داشت و از حضور در حدود 30 تا 40 مسابقه تنها یک مدال برنز جهان کسب کرد. آن زمان خضرایی، مهرابی، خسروشاهی و نوروزی تکواندوکارانی بودند که مرتب او را می‌بردند، اما با رانت‌هایی که وجود داشت، مقانلو را مرتب اعزام می‌کردند و در نهایت نیز تنها یک مدال برنز جهان کسب کردند.

 

مربیان تیم ملی به خاطر شهرستانی بودن به من اعتماد نکردند

بسحاق در خصوص دوران قهرمانی خود گفت: در زمان جنگ و بعد از جنگ که مدال گرفتن در مسابقات قهرمانی کشور بسیار سخت بود، 25 دوره در قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی و رویدادهای دیگر فینالیست شدم و 18 مدال طلا و 7 مدال نقره کسب کردم. با وجود این عملکرد، مربیان وقت تیم ملی به خاطر اینکه شهرستانی بودن به من اعتماد نکردند و تنها به 3 رویداد بین‌المللی اعزام کردند که در هر 3 اعزام نیز مدال گرفتم. با این وجود ایشان پُز دوران قهرمانی خود را می‌دهد.

علی محمد بسحاق , تکواندو , تکواندو ایران , هادی ساعی , سید محمد پولادگر , فریبرز عسکری ,

عسکری من را به تیم ملی نیاورد؛ قبل از آن مربی ملی بودم

وی با اشاره به اینکه مقانلو یک شاگرد در حد تیم ملی تربیت نکرده است، گفت: نزدیک 35،40 شاگرد در سطح قهرمانی کشور و ملی معرفی کردم و 15 سال در لیگ ایران به عنوان سرمربی و مربی حضور داشتم که نتیجه آن قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ نقش جهان، سه دوره نایب قهرمانی در لیگ برتر است و تیم منتخب خوزستان را به عنوان سرمربی در قهرمانی کشور نایب قهرمان کردم.

سرمربی تیم امید افزود: در دوران مربیگری نیز در مسابقات نوجوانان جهان به مقام قهرمانی رسیدیم و در المپیک نوجوانان سنگاپور یک مدال طلا و نقره کسب کردیم. در حالی که در رزومه کاری مقانلو اصلاً مدال المپیک نیست. در المپیک 2012 لندن نیز به مدال نقره دست یافتیم. از طرفی فریبرز عسکری من را به تیم ملی نیاورد؛ عسکری همکار من و خیلی محترم است، اما قبل از ایشان مربی تیم ملی بودم. سال 84 و 85 مربی تیم ملی در جام فجر و در سال‌های 88 تا 90 نیز با محمدرضا زوار مربی تیم ملی در رده سنی نوجوانان بودم.

بسحاق  گفت: بعد از مربیگری در تیم نوجوانان، فریبرز عسکری از من برای همکاری در تیم ملی بزرگسالان دعوت کرد و این همکاری نزدیک 13،14 سال ادامه داشت که نتایج آن نیز برخی اوقات خیلی خوب و در مقاطعی نیز متوسط بود. این نشان دهنده آن بود که ما یک کادر خیلی قوی بودیم که 14 سال کنار هم قرار گرفتیم.

مقانلو خودخواه است و فقط خودش را قبول دارد

وی در خصوص اختلافات مقانلو با همکارانش عنوان کرد: مقانلو در هر دوره با همکاران خود اختلاف داشت.  مهدی بی‌باک یکی از قهرمانان بنام ما بود که تجربه بسیار خوبی نیز داشت، اما به خاطر رفتار و کردار ناشایست مقانلو با بی‌باک و بازیکنانش در المپیک ریو آن نتایج بد را کسب کردیم. علیرضا نصرآزادنی، مهرداد یوسفی، مجید افلاکی، فیض‌الله نفجم و مسعود حجی‌زواره  نیز نتوانستند با مقانلو کار کنند. او چرا اینها را نمی‌گوید؟ این حرف‌ها به خاطر رفتار و خودبزرگ‌بینی مقانلو است که خودخواه است و فقط خودش قبول دارد.

مقانلو بدون یک روز سابقه مربی ملی شد

مربی پیشین تیم ملی تکواندو در خصوص دیگر اظهارات مقانلو به تسنیم گفت:  او گفته که در بازی‌های آسیایی دوره گذشته من موفق به کسب 2 مدال طلا با تیم ملی نشدم و عسکری این مدال‌ها را کسب کرده است. در حالی که این مدال‌ها با حضور کادرفنی کسب شده و تنها به خاطر عسکری نبوده است، اما مقانلو با این تفکر نشان داد که فقط خودش را قبول دارد و بزرگ می‌بیند و کادرش را قبول ندارد. همین تفکر باعث شد او به اینجا برسد. در بحث مربیگری مقانلو یک روز سابقه نداشت و باز از رانت مربی‌اش استفاده کرد.

علی محمد بسحاق , تکواندو , تکواندو ایران , هادی ساعی , سید محمد پولادگر , فریبرز عسکری ,

مقانلو بدترین نتایج تاریخ تکواندو را گرفت

بسحاق تأکید کرد: تیم ملی در دوره‌ای که قهرمان جهان شد بازیکنانی مانند اسبقی، خدابخشی و مردانی ابتدا در اردوهای من و فریبرز عسکری و بعد در اردوهای مرتضی کریمی بودند و مقانلو تیمی آماده را تحویل گرفت و بدون دردسر قهرمان جهان شد. برخلاف صحبت‌های مقانلو، او سه نسل را به تکواندو ایران معرفی نکرده است. خدابخشی قهرمان جهان و مردانی نایب قهرمان جهان بودند که به اردوهای شما آمدند. تیم فعلی نیز در اردوهای من برای مسابقات کشورهای اسلامی حضور داشت و نفرات نوجوانان را نیز بهزاد خداداد، محمدرضا زوار و وحید عبداللهی تحویل شما دادند. با وجود این نفرات آماده که به شما دادیم در 15 ماه بدترین نتایج تاریخ تکواندو ایران را به اضافه 2016 گرفتید.

پولادگر مقانلو را خانه‌نشین کرد و ساعی او را از پارک به تیم ملی آورد

وی در خصوص تفاوت مدیریت ساعی با پولادگر عنوان کرد: پولادگر 6،7 سال مقانلو را خانه‌نشین کرد، اما هادی ساعی او که همراه دخترش در پارک تمرین می‌کرد را سرمربی تیم ملی کرد. این فرق پولادگر با ساعی است. ساعی به شما بها داد و در دو دوره مسابقات جهانی و آسیایی باختید، اما باز هم به شما اعتماد کرد. حالا که دیگر سرمربی تیم ملی نیستید اینگونه حرف می‌زنید که خیلی قشنگ نیست. بهتر بود در شرایطی که تیم بعد از 13،14 در مسابقات جام‌جهانی قهرمان شد به فدراسیون و قهرمانان تبریک می‌گفت و این چالش را به وجود نمی‌آورد و شیرینی قهرمانی جام‌جهانی را تلخ نمی‌کرد. جا دارد من تبریک بگویم و امیدوارم این نتایج تداوم داشته باشد.

هر کارشناسی می‌تواند نقد کند

بسحاق در خصوص اینکه برای نقد کردن سرمربی تیم ملی باید شرایط خاصی داشت، گفت: هر کارشناس رشته تکواندو می‌تواند نظر خود را بدهد. هر مربی‌ای که در سطح استان و شهرستان نیز فعالیت می‌کند، می‌تواند منتقد باشد و انتقاد کند. شاید انتقاد این مربیان سانده باشد و راهکار بدهد. یکی از ضعف‌های مقانلو این است که انتقادپذیر نیست. اگر انسانی نقد نشود و انتقاد پذیر نباشد شانسی برای موفقیت ندارد. به شما میدان داده شد که توانستید این مدال‌ها را کسب کنید و اگر به خیلی از مربیان فعلی و حتی بازنشسته به اندازه نصف شما فرصت داده می‌شد نتایج خیلی بهتری کسب می‌کردند.

علی محمد بسحاق , تکواندو , تکواندو ایران , هادی ساعی , سید محمد پولادگر , فریبرز عسکری ,

نقطه سیاه تیم ملی مقانلو بود

وی در خصوص  اینکه با ادامه این جو حرمت‌های بیشتری از بین می‌رود، گفت: مقانلو شروع کننده بود. به عنوان یک تکواندوکار و مربی اگر نکته‌ای را می‌دیدم در زمان سرمربیگری ایشان نقد می‌کردم. اگر در زمان افلاکی نیز موضوعی باشد حتماً نقد خواهم کرد، اما اینکه ایشان بعد از جدایی از تیم ملی شمشیر را از رو ببندد و به مربیان توهین کند کار قشنگی نیست. به خصوص در حال حاضر که نزدیک المپیک است و باید خوب یا بد از تیم ملی حمایت کنیم و جو را برعلیه فدراسیون نکنیم. در مدتی که در تیم ملی بودید همه چیز به‌به و چه‌چه بود، اما حالا که نیستید همه چیز بد شده و می‌خواهید همه چیز را بهم بریزید که بگوید خوب بودید.

سرمربی تیم امید خاطرنشان کرد: همین تیم 20 روز پس از جدایی مقانلو در جام‌جهانی نتیجه گرفت؛ دلیلش بحث فنی، تکنیکی و تاکتیکی نیست و بحث‌های روانی بود. مقانلو از لحاظ روحی و روانی مشکل دارد و این موضوع را به بچه‌ها انتقال می‌دهد. نقطه سیاه تیم ملی مقانلو بود. خانواده تکواندو باید همدلی را حفظ کرده و دست به دست هم دهد تا تیم ملی در المپیک پاریس نتایج خوبی بگیرد. همه باید عِرق ملی داشته باشیم و فقط به خودمان و جایگاه‌مان فکر نکنیم که متأسفانه این دوست‌مان این کار را نکرد. خیلی متعجب شدم که ساعی این مدت پشت او ماند تا بعد از این مدت به همه بی‌احترامی کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

یک دقیقه سکوت در سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا به یاد مشحون

 یک دقیقه سکوت در سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا به یاد مشحون
2023-12-11T17:31:19+03:30
سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا به خاطر درگذشت محمود مشخود با یک دقیقه سکوت آغاز می‌شود.

شفر: به‌خاطر غرور یک بازیکن دربی را باختیم و قهرمانی را از دست دادیم/ شاید به‌عنوان سرمربی پرسپولیس به ایران برگشتم!

 شفر: به‌خاطر غرور یک بازیکن دربی را باختیم و قهرمانی را از دست دادیم/ شاید به‌عنوان سرمربی پرسپولیس به ایران برگشتم!
2023-12-11T15:31:18+03:30
سرمربی آلمانی پیشین تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد روزی دوباره به ایران بازگردد.

تکمیل مجمع سازمان لیگ فوتبال با انتخاب نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری

 تکمیل مجمع سازمان لیگ فوتبال با انتخاب نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری
2023-12-11T14:51:20+03:30
با برگزیده شدن چهار مدیرعامل منتخب باشگاه‌های لیگ برتری، نفرات حاضر در مجمع سازمان لیگ فوتبال ایران تکمیل شدند.

طلسم عجیب ۶ ساله برای استقلال در دربی‌

 طلسم عجیب ۶ ساله برای استقلال در دربی‌
2023-12-11T14:51:19+03:30
تیم فوتبال استقلال شش سال است که موفق به شکست پرسپولیس در دربی‌های لیگ برتر نشده است.

شفر: به خاطر غرور یک بازیکن دربی را باختیم و قهرمانی را از دست دادیم/ شاید به‌عنوان سرمربی پرسپولیس به ایران برگشتم!

 شفر: به خاطر غرور یک بازیکن دربی را باختیم و قهرمانی را از دست دادیم/ شاید به‌عنوان سرمربی پرسپولیس به ایران برگشتم!
2023-12-11T14:51:18+03:30
سرمربی آلمانی پیشین تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد روزی دوباره به ایران بازگردد.

تیم منتخب تاریخ فوتبال از نگاه بنزما؛ کریم خودش را به مسی و رونالدو ترجیح داد!

 تیم منتخب تاریخ فوتبال از نگاه بنزما؛ کریم خودش را به مسی و رونالدو ترجیح داد!
2023-12-11T14:11:22+03:30
در تیم منتخب تاریخ فوتبال از نظر مهاجم فرانسوی تیم فوتبال الاتحاد عربستان، نه از لیونل مسی خبری هست، نه از کریستیانو رونالدو، نه از مارادونا و نه از پله!

جهانبخش در آستانه بازگشت به ترکیب فاینورد

 جهانبخش در آستانه بازگشت به ترکیب فاینورد
2023-12-11T14:11:20+03:30
بال ایرانی تیم فوتبال فاینورد در آستانه بازگشت به شرایط بازی قرار دارد، اما حضور او در بازی با سلتیک همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

بختیاری‌زاده: فولاد و استقلال فرصت برابری برای پاسخگویی به جنجال‌ها داشته باشند/ داور بعضی‌ صحنه‌ها را ندید!

 بختیاری‌زاده: فولاد و استقلال فرصت برابری برای پاسخگویی به جنجال‌ها داشته باشند/ داور بعضی‌ صحنه‌ها را ندید!
2023-12-11T13:57:58+03:30
کاپیتان پیشین فولاد خوزستان می‌گوید برگزاری دربی پایتخت بهانه مناسبی برای عدم بررسی حواشی بازی استقلال و نماینده خوزستان در لیگ برتر نیست.

کرمانی مقدم: گل‌محمدی راه فرار از بحران را می‌داند/ پرسپولیس با شکست استقلال، حذف از آسیا را جبران می‌کند

 کرمانی مقدم: گل‌محمدی راه فرار از بحران را می‌داند/ پرسپولیس با شکست استقلال، حذف از آسیا را جبران می‌کند
2023-12-11T13:57:58+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، انگیزه بیشتر سرخپوشان باعث می‌شود تا آنها برنده دربی شوند و حذف از لیگ قهرمانان آسیا را جبران کنند.

حسینی: می‌خواهیم بهترین رتبه نساجی در تاریخ لیگ را به دست بیاوریم/ تیم ما اسیر اتفاقات بد فوتبالی شد

 حسینی: می‌خواهیم بهترین رتبه نساجی در تاریخ لیگ را به دست بیاوریم/ تیم ما اسیر اتفاقات بد فوتبالی شد
2023-12-11T13:44:43+03:30
مدافع تیم فوتبال نساجی تأکید کرد با پیروزی برابر استقلال خوزستان اتفاقات خوبی برای تیم تحت هدایت سیدمهدی رحمتی رخ خواهد داد.

یوسفی: هر تیمی نادر محمدی را داشته باشد از پرتاب‌هایش استفاده می‌کند/ در نیم‌فصل باید درباره جدول صحبت کرد

 یوسفی: هر تیمی نادر محمدی را داشته باشد از پرتاب‌هایش استفاده می‌کند/ در نیم‌فصل باید درباره جدول صحبت کرد
2023-12-11T13:04:42+03:30
هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید هر تیمی مدافعی با توان پرتاب اوت بلند مانند نادر محمدی داشته باشد، از او استفاده می‌کند.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره هشدار اعضای خارجی تیم

 اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره هشدار اعضای خارجی تیم
2023-12-11T13:04:42+03:30
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد به دنبال تأمین اعتبار مالی است تا در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت‌هایی را مربیان و بازیکنان خارجی داشته باشد.

مهری: کشتی کرمانشاه قبل و بعد از محبی هم قهرمان و پهلوان داشت

 مهری: کشتی کرمانشاه قبل و بعد از محبی هم قهرمان و پهلوان داشت
2023-12-11T13:04:41+03:30
مربی سازنده کشتی کرمانشاه گفت که کشتی این استان قبل و بعد برادران محبی هم قهرمان و پهلوان داشته و خوب است دلایل موقعیت نامساعد فعلی واکاوی شود.

توکلی: با تساوی مقابل استقلال برای بازی با سپاهان انگیزه گرفتیم/ سر بازیکن که خود به خود نمی‌شکند!

 توکلی: با تساوی مقابل استقلال برای بازی با سپاهان انگیزه گرفتیم/ سر بازیکن که خود به خود نمی‌شکند!
2023-12-11T13:04:41+03:30
بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید بازیکنی که سر هم‌تیمی‌اش را با ضربه آرنج شکسته است باید از زمین مسابقه اخراج می‌شد.

حضور رؤسای هیئت‌های ژیمناستیک در کمیته ملی المپیک/ نکویی: باید مجمع تشکیل شود

 حضور رؤسای هیئت‌های ژیمناستیک در کمیته ملی المپیک/ نکویی: باید مجمع تشکیل شود
2023-12-11T13:04:41+03:30
۱۰ نفر از رؤسای هیئت‌های ژیمناستیک استان‌های مختلف با حضور در کمیته ملی المپیک خواستار مشخص شدن وضعیت فدراسیون این رشته شدند.

گرامی: مقابل پرسپولیس در ایجاد موقعیت گل مشکل داشتیم/ خورشیدی اشتباه تأثیرگذاری نداشت

 گرامی: مقابل پرسپولیس در ایجاد موقعیت گل مشکل داشتیم/ خورشیدی اشتباه تأثیرگذاری نداشت
2023-12-11T13:04:41+03:30
مدافع تیم فوتبال هوادار تأکید کرد، شاگردان محمود فکری در دیدار برابر پرسپولیس در ایجاد موقعیت گل مشکل داشته‌اند.

روی یادداشتی که مورینیو به توپ جمع کن داد، چه نوشته شده بود؟ + عکس

 روی یادداشتی که مورینیو به توپ جمع کن داد، چه نوشته شده بود؟ + عکس
2023-12-11T13:04:40+03:30
در جریان بازی خانگی تیم فوتبال رم مقابل فیورنتینا، صحنه‌ای جالب توجه توسط دوربین‌های تلویزیونی شکار شد.

۲ باشگاه پرتغالی علاقه‌مند به جذب سرمربی سپاهان

 ۲ باشگاه پرتغالی علاقه‌مند به جذب سرمربی سپاهان
2023-12-11T13:04:38+03:30
دو باشگاه پرتغالی به جذب ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان علاقه‌مند هستند.

اکبری: استقلال و پرسپولیس از نظر فنی در یک حد هستند/ آبی‌پوشان کمبود بازیکن بازیساز دارند

 اکبری: استقلال و پرسپولیس از نظر فنی در یک حد هستند/ آبی‌پوشان کمبود بازیکن بازیساز دارند
2023-12-11T13:04:38+03:30
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است آبی‌پوشان به دلیل خلاء بازیکن بازیساز در ترکیب، با مشکل خلق موقعیت کافی مواجه هستند.

بازداشت ۴۲۴ نفر در یک مسابقه والیبال!

 بازداشت ۴۲۴ نفر در یک مسابقه والیبال!
2023-12-11T10:24:46+03:30
پلیس یونان ۴۲۴ نفر را در جریان اغتشاش پس از یک مسابقه والیبال بازداشت کرد.

نکوفر: وضعیت مانند دوره گذشته باشد، کمکی از دستم برنخواهد آمد/ می‌خواهم کاری برای کاتا انجام دهم

 نکوفر: وضعیت مانند دوره گذشته باشد، کمکی از دستم برنخواهد آمد/ می‌خواهم کاری برای کاتا انجام دهم
2023-12-11T10:24:39+03:30
مدیرفنی تیم‌های ملی کاتا تاکید کرد که اگر وضعیت مانند دوره گذشته همکاری‌اش باشد، کمکی برای کاتای ایران از دست او برنخواهد آمد.

طارمی؛ ستاره تماشایی جام ملت‌های آسیا از نگاه AFC

 طارمی؛ ستاره تماشایی جام ملت‌های آسیا از نگاه AFC
2023-12-11T10:24:39+03:30
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی تفصیلی درباره وضعیت مهاجم تیم ملی ایران نوشت و از او به‌عنوان یکی از بازیکنان تماشایی جام ملت‌های آسیا نام برد.

رایزنی فدراسیون فوتبال با فیفا برای استفاده از VAR در دربی

 رایزنی فدراسیون فوتبال با فیفا برای استفاده از VAR در دربی
2023-12-11T10:24:38+03:30
رئیس فدراسیون فوتبال در حال رایزنی با فیفا برای استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی VAR در دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال است.

ژاوی: بد بازی نکردیم، تاوان اشتباهات‌مان را دادیم

 ژاوی: بد بازی نکردیم، تاوان اشتباهات‌مان را دادیم
2023-12-11T10:11:21+03:30
سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به شکست شاگردانش مقابل شگفتی‌ساز فصل جاری لالیگا واکنش نشان داد.

دوری ۲۰روزه سردار آزمون از میادین

 دوری ۲۰روزه سردار آزمون از میادین
2023-12-11T09:31:19+03:30
مهاجم ایرانی رُم در سه دیدار آینده تیمش به میدان نخواهد رفت.

۲ شکایت فولاد علیه استقلال

 ۲ شکایت فولاد علیه استقلال
2023-12-11T09:31:18+03:30
باشگاه فولاد خوزستان بعد از بروز حواشی حین و بعد از بازی این تیم مقابل استقلال، ۲ شکایت از آبی‌پوشان را در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مطرح می‌کند.

دوری ۲۰ روزه سردار آزمون از میادین

 دوری ۲۰ روزه سردار آزمون از میادین
2023-12-11T09:04:39+03:30
مهاجم ایرانی رُم در سه دیدار آینده تیمش به میدان نخواهد رفت.

بارسلونا دربی کاتالونیا را تحقیر‌آمیز باخت/ سقوط یک پله‌ای، تاوان بدترین شکست فصل آبی‌و‌اناری‌ها

 بارسلونا دربی کاتالونیا را تحقیر‌آمیز باخت/ سقوط یک پله‌ای، تاوان بدترین شکست فصل آبی‌و‌اناری‌ها
2023-12-11T08:51:22+03:30
شاگردان ژاوی هرناندس در دیداری خانگی مقابل رقیب هم‌ایالتی‌شان که در این فصل شگفتی‌ساز بوده است، متحمل شکستی سنگین شدند.

آبکناری: می‌خواهیم تیم‌های قدرتمند را شکست دهیم و به فینال برسیم

 آبکناری: می‌خواهیم تیم‌های قدرتمند را شکست دهیم و به فینال برسیم
2023-12-11T08:51:22+03:30
سرمربی تیم بسکتبال طبیعت گفت: همه تیم‌ها دوست دارند در بالاترین جایگاه قرار بگیرند و هدف بازیکنان تیم ما هم این است که در فینال حضور داشته باشند.

نمایش متفاوت السد با حزباوی در نیم‌فصل لیگ ستارگان قطر

 نمایش متفاوت السد با حزباوی در نیم‌فصل لیگ ستارگان قطر
2023-12-11T08:51:21+03:30
تیم السد در نیم‌فصل لیگ ستارگان قطر با مدافع ایرانی نمایش متفاوتی داشت و توانست صدرنشین شود.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)