میرنیوز

ارسلان: خیلی‌ها از غیرممکن می‌گویند، اما در ۷۷ کیلو بهترین نتیجه را می‌گیرم/ با پاداش‌ها زندگی‌ام را ساختم

 ارسلان: خیلی‌ها از غیرممکن می‌گویند، اما در ۷۷ کیلو بهترین نتیجه را می‌گیرم/ با پاداش‌ها زندگی‌ام را ساختم 2023-11-15T07:09:16+03:30

علی ارسلان کشتی‌‌گیر ایرانی که برای تیم ملی صربستان کشتی می‌گیرد، با اشاره به اینکه مسابقات قهرمانی 2023 اروپا را بدون مدال به پایان رساند، اما بعد از آن توانست در مسابقات جهانی بار دیگر مدال بگیرد، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بعد از مسابقات اروپایی تا حدودی فشار روی من بود، اما فقط به مسابقات جهانی فکر کردم و اردوها یک ماه بعد از آن شروع شد. در5 ماه، فقط 8 روز به خانه آمدم و خانواده‌ام را دیدم. خیلی تمرین کرده بودم و شرایطم فوق‌العاده بود. کسانی که از نزدیک با من در ارتباط بودند، این را می‌دانستند که شرایطم چقدر بهتر از سال گذشته است. بدنم تا اردوی ترکیه خیلی خوب بود، اما در آخرین اردویی که همراه با تیم ملی صربستان در مجارستان داشتیم، عفونی شد. هرگز آدمی نیستم که بهانه بیاورم، اما این واقعاً اتفاقی بود که از دست من خارج بود. عفونت بدنم را را ضعیف کرد.

* کشتی‌گیر مجار باورش نمی‌شد من را برده است

وی که در مسابقات قهرمانی 2023 جهان، بعد از شکست دانیال سهرابی، مقابل فریتچ مجارستانی در حالی که از او پیش بود، شکست خورد و روی تشک بیهوش شد، تصریح کرد: بارها این کشتی‌گیر مجارستانی را شکست داده بودم، خودش هم باورش نمی‌شد من را ببرد. جلو بودم که بدنم خالی کرد. عفونت و پروسه درمانی کار دستم داد. همین کشتی‌گیر ژاپنی که او را در مبارزه رده‌بندی در 30 ثانیه بردم، کشتی‌گیران خیلی خوبی از جمله آذربایجان و گرجستان که هر دو هم خیلی خوب بودند را شکست داده بود. کشتی‌گیر آذربایجانی قهرمان اروپا بود و گرجستانی هم در دو مسابقه رنکینگ‌دار، نفر اول 72 کیلوگرم شده بود.

* مطمئنم فاصله بین کشتی من و سهرابی زیر 20 دقیقه شد

وی ادامه داد: اگر بعد از مبارزه با دانیال سهرابی، همان تایم مصوب اتحادیه جهانی به عنوان فاصله دو کشتی را هم در اختیار داشتم، با امتیاز عالی او را شکست می‌دادم. حداقل فاصله بین دو کشتی باید 20 دقیقه باشد، اما من سه کشتی بعد از مبارزه با سهرابی، دوباره روی تشک آمدم. تازه یکی از این سه کشتی هم خیلی زود با امتیاز عالی تمام شده بود. صددرصد مبارزه من و حریف مجار، در فاصله کمتر از 20 دقیقه برگزار شد و من با ضربان قلب 170 روی تشک رفتم. به خاطر عفونت بدنم، در 10 روز آخر یک روز درمیان سرم می‌زدم. به هر ترتیب خوشحالم که دستم از مدال کوتاه نماند.

* برنزم به خاطر اشتباه تکنیکی و تاکتیکی نبود

قهرمان وزن 72 کیلوگرم کشتی فرنگی جهان در سال 2022 درباره اینکه در روز دوم و در شانس مجدد کشتی‌های خیلی خوبی گرفت و خیلی هم از نظر بدنی آماده و سرحال نشان داد، گفت: زمانی که بدنم دچار عفونت شد، به این علت که بدنم ضعیف‌تر نشود، از پنی‌سیلین استفاده نکردم، اما بعد از اینکه در دور مقدماتی باختم و راهی بیمارستان شدم، از دارو استفاده کردم و بدنم برگشت. نباید دست خالی برمی‌گشتم. مدافع عنوان قهرمانی جهان بودم و اگر مدال نمی‌گرفتم خیلی بد بود. پیش از این بیماری، فوق‌العاده آماده بودم. این برای من نتیجه خوبی است که در دو حضور در مسابقات جهانی، یک طلا و یک برنز گرفتم، خصوصاً اینکه برنزم، روی اشتباه تکنیکی و تاکتیکی نبود و مشخصاً وضعیت بیماری و بدنی‌ام روی آن تأثیر داشت و کاملاً از دست من خارج بود. خوشحالم که بعد از آن هم مورد لطف مردم قرار گرفتم. آنها خیلی به من انرژی دادند.

* بدنم را به 80کیلو می‌رسانم تا بهترین نتیجه را بگیرم

عضو تیم ملی کشتی فرنگی صربستان درخصوص اینکه برنامه‌اش برای شرکت در المپیک چیست؟ گفت: فقط یک هفته بعد از جهانی استراحت کردم، بعد از آن کار بدنسازی شروع شد. وزنم بین 77-78 کیلوگرم است، هر روز کار بدنسازی انجام می‌دهم تا بدنم را به 80 کیلوگرم برسانم و در وزن 77 کیلوگرم بهترین نتیجه را بگیرم.

کشتی فرنگی ,

* مطمئنم بدنم در 77 کیلو جواب می‌دهد

وی با اشاره به اینکه باید ابتدا سهمیه وزن 77 کیلوگرم را برای تیم ملی صربستان بگیرد، ادامه داد: در مسابقات گزینشی قاره‌ای که در باکو برگزار می‌شود تمام تلاشم را خواهم کرد که سهمیه بگیرم تا با بهترین شرایطم در المپیک شرکت کنم. اردوی ما از یک ماه دیگر در اسپانیا آغاز می‌شود. پیش از این هم در آمل خوب تمرین کردم. اصلاً بدنم را رها نکردم، باتوجه به سنی که دارم، این المپیک برای من خیلی مهم است و تمام تلاشم را می‌کنم تا در این مسابقه بهترین مدال را بگیرم. شاید خیلی‌ها بگویند غیرممکن است در اولین سال تغییر وزن، بتوانم نتیجه بگیرم، اما باتوجه به قدرت بدنی خوبم، مطمئنم که بدنم در 77 کیلو جواب می‌دهد. وزنم که بالا برود قدرتم بیشتر می‌شود.

* سهمیه گرفتن از اروپا سخت‌تر از همه قاره‌هاست

ارسلان در واکنش به این موضوع که کشتی‌گیران خیلی خوبی در 77 کیلوگرم حضور دارند از جمله آکژول محموداف قرقیزستانی که دو سال متوالی طلای جهانی‌اش را تکرار کرده، به تسنیم گفت: برایم مهم نیست چه حریفانی دارم، فعلاً شرایط خودم مهم است و روی نقاط ضعف و قوتم کار می‌کنم تا به آمادگی مطلوب برسم. حریفانم را می‌شناسم، چه بسا سهمیه گرفتن در قاره اروپا سخت‌تر از همه قاره‌هاست، ولی هدفم المپیک است و با تمام وجود به مسابقه کسب سهمیه اعزام می‌شوم.

* با پاداش‌ها زندگی‌ام را ساختم

این کشتی‌گیر آملی درباره اینکه کسب مدال برنز جهانی چقدر برای او پاداش به همراه داشته و آیا قابل قیاس با پاداش‌هایی که در ایران به قهرمانان داده می‌شود، هست؟ عنوان کرد: سر جمع 30 هزار یورو برای مدال برنز پاداش گرفتم، فکر کنم برای المپیک طلا، 200 هزار یورو پاداش داشته باشد، کسب سهمیه اما پاداش ندارد. پاداش‌هایی که بابت کسب مدال جهانی در این دو سال گرفتم، خیلی خوب بود، زندگی‌ام تغییر کرد و توانستم چیزهایی را در ایران بسازم.

ارسلان یادآور شد: درآمدی که اینجا بابت کسب مدال از اسپانسر، فدراسیون، باشگاه و وزارت ورزش داریم، رقم خوبی می‌شود. هرکدام حقوق مجزا در نظر می‌گیرند و کشتی‌گیران دغدغه‌ای ندارند. اصلاً با پاداش‌هایی که در ایران داده می‌شود قابل مقایسه نیست، البته در این سال‌ها اوضاع کشتی‌گیران در ایران خیلی متفاوت و خوب شده، لااقل مدال‌آوران شرایط خوبی دارند و از خود فدراسیون حقوق و پاداش دریافت می‌کنند. این کاری است که در فدراسیونِ علیرضا دبیر انجام می‌شود. در فدراسیون قبل از آقای دبیر هم کشتی‌گیر بودم، آن زمان ما حتی آب معدنی هم در اردو نداشتیم و اوضاع خیلی خراب بود. کاری به شخصی ندارم، ولی خدمتی که علیرضا دبیر به کشتی‌گیران کرد، فراموش‌نشدنی است. خود کشتی‌گیران بهتر از هر کسی می‌دانند.

* 10 روز مانده به مسابقات جهانی بوداپست، بدترین اتفاق زندگی‌ام رقم خورد

قهرمان وزن 72 کیلوگرم جهان در سال 2022 اظهار داشت: در حال حاضر شرایط تیم‌های ملی خیلی بهتر از قبل شده و هیچ چیز قابل مقایسه با قبل نیست. 10 روز مانده به مسابقات جهانی بوداپست، بدترین اتفاق زندگی‌ام رقم خورد که رئیس وقت فدراسیون حتی وقت صحبت هم به من نمی‌داد ولی الان دبیر خودش پیگیر کار همه کشتی‌گیران هست. من که فکر نمی‌کنم هیچ زمانی کشتی چنین رئیس فدراسیونی داشته که اینقدر برای کار همه پیگیر باشد.

* اردو و مسابقه با صرب‌ها نداشته باشم، در آمل تمرین می‌کنم

ارسلان با اشاره به حضورش در لیگ کشتی صربستان گفت: با تیم اسپارتاک قرارداد دارم و چند کشتی برای‌شان گرفتم. در 77 کیلو هم گرفتم، مسابقه سر وزن قانونی است و این یک محک خوب برای من است که هم در شرایط مسابقه قرار بگیرم و هم در وزن جدید جا بیفتم. اردو و مسابقه که نباشد در خود آمل تمریناتم را دنبال می‌کنم. خوشبختانه با مدیریتی که در هیئت کشتی آمل وجود دارد، شرایط تمرینی برای من کاملاً مهیاست، هیچ موقع آنجا حس اینکه در حال حاضر برای تیم ملی کشور دیگری کشتی می‌گیرم، را نداشتم و فرقی بین من و بقیه برادرانم در شهر وجود ندارد. آنها همیشه حامی من بودند.

* دستاورد کمی برای کشتی صربستان نداشتم

دارنده مدال برنز قهرمانی 2022 اروپا و 2023 جهان درخصوص اینکه چقدر به زبان صربی مسلط شده گفت: 70 درصد زبان صربی را یاد گرفتم، قبل از این، اصغر نیک‌سیرت کنارم بود و سال اول خیلی برایم زحمت کشید. در این 6 ماه که بیشتر در صربستان بودم، توانستم زبان صربی را بیشتر یاد بگیرم و خودم می‌توانم کامل ارتباط بگیرم. خوشبختانه چه اشتفانک و چه رئیس فدراسیون‌مان، از عملکرد من بسیار راضی هستند و طبیعتاً با کسب دو نشان جهانی، دستاورد کمی اینجا نداشته‌ام. امیدوارم در مسیر المپیک هم شرایط خوب پیش برود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

درآمد یک میلیارد دلاری ورزش زنان جهان در سال ۲۰۲۴

 درآمد یک میلیارد دلاری ورزش زنان جهان در سال ۲۰۲۴
2023-11-30T10:51:52+03:30
درآمد ورزش زنان به بیش از یک میلیارد دلار در سال ۲۰۲۴ می‌رسد.

آمادگی رونالدو برای دربی ریاض

 آمادگی رونالدو برای دربی ریاض
2023-11-30T10:51:51+03:30
کریستیانو رونالدو آماده مهمترین بازی هفته پانزدهم لیگ حرفه‌ای عربستان می‌شود.

دستور جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مشخص شد

 دستور جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مشخص شد
2023-11-30T10:51:51+03:30
هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک روز شنبه یازدهم آذرماه در ساختمان کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود.

منچستریونایتد در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا/ داستان تکراری در انتظار سویا

 منچستریونایتد در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا/ داستان تکراری در انتظار سویا
2023-11-30T01:45:12+03:30
دیدارهای شب دوم از هفته پنجم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با ثبت یک تساوی برای شیاطین سرخ و شکست سویا آغاز شد.

۴ ملی‌پوش بدمینتون ایران در کمپ توسعه آسیا/ آقایی مربی مستعدان آسیا شد

 ۴ ملی‌پوش بدمینتون ایران در کمپ توسعه آسیا/ آقایی مربی مستعدان آسیا شد
2023-11-30T01:45:12+03:30
با رایزنی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون، چهار بانوی ورزشکار کشورمان به کمپ توسعه آسیا اعزام شدند.

آرسنال و آیندهوون به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند/ پیروزی رئال مادرید و تساوی اینتر با کامبک ۳ گله

 آرسنال و آیندهوون به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند/ پیروزی رئال مادرید و تساوی اینتر با کامبک ۳ گله
2023-11-30T01:45:11+03:30
هفته پنجم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با مشخص شدن چهره سه تیم دیگر از صعودکنندگان به مرحله حذفی پایان یافت.

حلالی: پرسپولیس بعد از ۱۰ نفره شدن النصر، ریسک نکرد/ پول مهاجم خارجی باید برای حفظ عبدی و آل‌کثیر هزینه می‌‌شد

 حلالی: پرسپولیس بعد از ۱۰ نفره شدن النصر، ریسک نکرد/ پول مهاجم خارجی باید برای حفظ عبدی و آل‌کثیر هزینه می‌‌شد
2023-11-30T01:45:11+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است اگر سرخپوشان پس از ۱۰ نفره شدن النصر با ریسک بیشتری بازی می‌کردند برنده بازی می‌شدند.

قرارداد ۱.۵ میلیاردی در لیگ کشتی آزاد/ سهم فرنگی ۳۰۰ میلیون تومان!

 قرارداد ۱.۵ میلیاردی در لیگ کشتی آزاد/ سهم فرنگی ۳۰۰ میلیون تومان!
2023-11-29T17:18:32+03:30
رئیس سازمان لیگ کشتی سقف قرارداد در لیگ آزاد را یک میلیارد و پانصد و لیگ فرنگی را ۳۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.

انتصاب سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد

 انتصاب سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد
2023-11-29T15:45:14+03:30
سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد منصوب شد.

انتظاری: گل‌محمدی بهترین نتایج را در پرسپولیس گرفته و انتقاد از او درست نیست/ قوانین من درآوردی به این تیم ضربه زد

 انتظاری: گل‌محمدی بهترین نتایج را در پرسپولیس گرفته و انتقاد از او درست نیست/ قوانین من درآوردی به این تیم ضربه زد
2023-11-29T14:38:31+03:30
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به دفاع از عملکرد سرمربی این تیم پرداخت و انتقاد از او را نادرست دانست.

حضور نبی و الهویی در قطر برای بازدید از محل تمرین تیم ملی

 حضور نبی و الهویی در قطر برای بازدید از محل تمرین تیم ملی
2023-11-29T13:45:13+03:30
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با همراه دو عضو تیم ملی فوتبال ایران به منظور ارزیابی نهایی از محل تمرین تیم ملی در قطر به این کشور سفر کردند.

گواردیولا: واکنش‌مان در نیمه دوم مناسب بود/ مضطرب بازی کردیم

 گواردیولا: واکنش‌مان در نیمه دوم مناسب بود/ مضطرب بازی کردیم
2023-11-29T12:31:56+03:30
سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی به عملکرد شاگردانش مقابل لایپزیگ که دو نیمه کاملاٌ متفاوت بود، واکنش نشان داد.

حضو نبی و الهویی در قطر برای بازدید از محل تمرین تیم ملی

 حضو نبی و الهویی در قطر برای بازدید از محل تمرین تیم ملی
2023-11-29T12:31:53+03:30
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با همراه دو عضو تیم ملی فوتبال ایران به منظور ارزیابی نهایی از محل تمرین تیم ملی در قطر به این کشور سفر کردند.

انریکه: فوتبال ورزشی بسیار ناعادلانه است/ سرنوشت‌‌مان دست خودمان است

 انریکه: فوتبال ورزشی بسیار ناعادلانه است/ سرنوشت‌‌مان دست خودمان است
2023-11-29T12:05:15+03:30
سرمربی پاری‌سن‌ژرمن به باخت تیمش مقابل نیوکاسل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

یاری: در مورد نتیجه کشتی سنگین‌وزن بانک شهر و دانشگاه آزاد پیش از فینال تصمیم‌گیری می‌شود

 یاری: در مورد نتیجه کشتی سنگین‌وزن بانک شهر و دانشگاه آزاد پیش از فینال تصمیم‌گیری می‌شود
2023-11-29T12:05:13+03:30
رئیس سازمان لیگ کشتی از تصمیم‌گیری در مورد مبارزه جنجالی سنگین‌وزن مرحله مقدماتی لیگ برتر آزاد بین کشتی‌گیران بانک شهر و دانشگاه آزاد پیش از برگزاری مرحله پ...

درخواست قلعه‌نویی برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی دیگر قبل از جام ملت‌ها

 درخواست قلعه‌نویی برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی دیگر قبل از جام ملت‌ها
2023-11-29T12:05:11+03:30
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران علاوه بر بازی با اندونزی درخواست برگزاری یک مسابقه دیگر پیش از جام ملت‌های ۲۰۲۳ را داده است.

قاضی‌پور: انتظارات طوری نباشد که ملوان از آن طرف بام بیفتد!/ می‌خواستم مقابل هوادار هت‌تریک کنم

 قاضی‌پور: انتظارات طوری نباشد که ملوان از آن طرف بام بیفتد!/ می‌خواستم مقابل هوادار هت‌تریک کنم
2023-11-29T11:51:55+03:30
هافبک تیم فوتبال ملوان بندر انزلی تأکید کرد، انتظارات از این تیم باید منطقی و در حد توانایی شاگردان تارتار باشد.

نصرتی: هو کردن بازیکنان با فرهنگ هواداران تراکتور همخوانی ندارد/ با شکست فولاد به جدول برگشتیم

 نصرتی: هو کردن بازیکنان با فرهنگ هواداران تراکتور همخوانی ندارد/ با شکست فولاد به جدول برگشتیم
2023-11-29T11:51:51+03:30
مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز بر این اعتقاد است که هو کردن بازیکنان با فرهنگ بالای هواداران این تیم همخوانی ندارد.

کونسیسائو: مقابل بارسلونا نتیجه می‌توانست متفاوت باشد/ با شخصیت بازی کردیم

 کونسیسائو: مقابل بارسلونا نتیجه می‌توانست متفاوت باشد/ با شخصیت بازی کردیم
2023-11-29T10:58:34+03:30
سرمربی پورتو با وجود شکست تیمش مقابل بارسلونا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا؛ از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

از سقز به ساری؛ دلیل تغییر میزبان مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان کشوری چه بود؟

 از سقز به ساری؛ دلیل تغییر میزبان مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان کشوری چه بود؟
2023-11-29T10:58:34+03:30
میزبانی مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان کشتی آزاد که قرار بود در سقز برگزار شود، به شهر ساری استان مازندران واگذار شد.

محبی: من و هما را از کشتی کرمانشاه بگیرند، چه چیزی می‌ماند؟/ یک ریال گرفته باشم، حرامم باشد

 محبی: من و هما را از کشتی کرمانشاه بگیرند، چه چیزی می‌ماند؟/ یک ریال گرفته باشم، حرامم باشد
2023-11-29T10:58:31+03:30
رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه تأکید کرد که اگر او و برادرش را از تاریخ کشتی این استان بگیرند، چه افتخاراتی در سطح تیم ملی برای کرمانشاه رقم خورده است.

اجرای آزمایشی قانون اخراج ۱۰ دقیقه‌ای بازیکنان فوتبال با کارت نارنجی

 اجرای آزمایشی قانون اخراج ۱۰ دقیقه‌ای بازیکنان فوتبال با کارت نارنجی
2023-11-29T09:38:36+03:30
با اعلام اتحادیه بین‌المللی فوتبال، قرار است قانون اخراج موقت در سطوح بالای فوتبال مورد آزمایش قرار بگیرد.

ژاوی: ذهنیت برنده‌ای از خود نشان دادیم و به اولین هدف‌مان رسیدیم/ پورتو رقیب سرسختی بود

 ژاوی: ذهنیت برنده‌ای از خود نشان دادیم و به اولین هدف‌مان رسیدیم/ پورتو رقیب سرسختی بود
2023-11-29T09:38:32+03:30
سرمربی بارسلونا از عملکرد شاگردانش در بازی مقابل پورتو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و ذهنیت برنده‌شان تمجید کرد.

نگاهی به شرایط تیم‌های رده دوم جداول لیگ قهرمانان آسیا/ امیدها به نمایندگان عربستان و هند!

 نگاهی به شرایط تیم‌های رده دوم جداول لیگ قهرمانان آسیا/ امیدها به نمایندگان عربستان و هند!
2023-11-29T09:38:31+03:30
سپاهان و پرسپولیس هنوز شانس کسب سه امتیاز دیگر در آسیا دارند، اما به نظر می‌رسد رقبای این سه تیم در هفته پایانی بازی‌های نسبتاً راحت‌تری پیش رو خواهند داشت.

فاریابی: دوستان در شمشیربازی دلشان می‌خواهد فقط خودشان در مجامع باشند/ غیر از خدمت کاری نکردم

 فاریابی: دوستان در شمشیربازی دلشان می‌خواهد فقط خودشان در مجامع باشند/ غیر از خدمت کاری نکردم
2023-11-29T08:45:11+03:30
رئیس سابق کمیته مسابقات فدراسیون شمشیربازی گفت: از سیستم شمشیربازی ایران حذف شدم و مسئولیتی ندارم، دوستان فقط خودشان دوست دارند در مجامع باشند.

حذف میلان و فاینورد در شب خودزنی یاران جهانبخش/ بارسلونا با شکست پورتو جشن صعود گرفت

 حذف میلان و فاینورد در شب خودزنی یاران جهانبخش/ بارسلونا با شکست پورتو جشن صعود گرفت
2023-11-29T08:18:32+03:30
دیدارهای شب نخست از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی و صعود تیم فوتبال بارسلونا و حذف تیم‌های فاینورد و میلان به پایان رسید.

بازگشت پرسپولیسی‌ها به ایران

 بازگشت پرسپولیسی‌ها به ایران
2023-11-29T08:18:32+03:30
کاروان پرسپولیس پس از دیدار با النصر و زیارت خانه خدا به ایران بازگشت.

پشتام: فکر می‌کردم شانس حضور در بازی‌های آسیایی را دارم/ در مسابقات کشوری در وزن المپیکی کشتی می‌گیرم

 پشتام: فکر می‌کردم شانس حضور در بازی‌های آسیایی را دارم/ در مسابقات کشوری در وزن المپیکی کشتی می‌گیرم
2023-11-29T08:18:31+03:30
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان تاکید کرد که برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در سال المپیک، به دنبال قهرمانی در مسابقات کشوری است.

سیداکوف و نایفونوف نیامدند؛ بانک شهر با ۲ خارجی در مرحله پایانی لیگ برتر

 سیداکوف و نایفونوف نیامدند؛ بانک شهر با ۲ خارجی در مرحله پایانی لیگ برتر
2023-11-29T08:05:11+03:30
باوجود هماهنگی قبلی تیم بانک شهر برای عقد قرارداد با ۴ کشتی‌گیر خارجی، تنها دو روسی برای همراهی این تیم در مرحله پایانی لیگ برتر آزاد وارد ایران شدند.

پارادوچرخه‌سواری از فدراسیون جدا می‌شود؟

 پارادوچرخه‌سواری از فدراسیون جدا می‌شود؟
2023-11-29T08:05:11+03:30
رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: تصمیم برای جدا کردن بخش پارادوچرخه‌سواری نداریم، اما بودجه‌ای که از کمیته پارالمپیک می‌گیرم، با هزینه‌های این بخش متناسب نیست.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)