میرنیوز

کرمی: اقرار می‌کنم مهره تأثیرگذاری در کمیته فنی نبودم/ بهانه‌های برخی افراد قوی‌تر از توانایی‌های آنهاست

 کرمی: اقرار می‌کنم مهره تأثیرگذاری در کمیته فنی نبودم/ بهانه‌های برخی افراد قوی‌تر از توانایی‌های آنهاست 2023-11-12T07:55:57+03:30

یوسف کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص روند رو به رشد تکواندو پاکستان از زمان حضورش در این کشور اظهار داشت: هیچ مربی‌ای نمی‌تواند موفق باشد مگر اینکه همراهان خوبی داشته باشد. بچه‌های پاکستان با وجود اینکه بازیکنان توانمندی هستند، تکواندو را به آن صورت نمی‌شناختند. در مدت زمان 20 ماهه همکاری با این کشور چندین و چند بار برنامه‌های خود را تغییر دادم. چند بار به در بسته خوردم و سیستم تمرینی‌ام را عوض کردم؛ چرا که احساس کردم با آن سیستم‌ها بازیکنان پاکستان جوابگو نیستند.

خوشحالم نماینده شایسته‌ای برای ایران هستم

وی گفت: خدا را شکر در نهایت توانستیم به یک نتیجه دلخواه برسیم. پاکستان پیش از حضورم در تورنمنت‌های G2 مدال طلا نداشت، اما در این مدت بیش از 10 مدال طلا کسب کردیم و این در حالی است که مدال‌های نقره و برنز را حساب نمی‌کنم. در تورنمنت اخیر پاکستان در رقابت‌های آقایان در حالی با دو مدال طلا و یک نقره و سه برنز در جایگاه دوم قرار گرفتیم که افغانستان با دو مدال طلا و دو نقره به قهرمانی رسید. دو بازیکن ما در لحظه آخر مسابقه فینال خود را واگذار کردند که آن هم به خاطر بی‌تجربگی و عدم اعتماد به نفس است. خوشحالم که نماینده شایسته‌ای برای تکواندو ایران هستم و تکواندو ایران را اینگونه به دنیا نشان دادم.

سرمربی تیم ملی پاکستان در خصوص اینکه در ابتدای هدایت پاکستان از کمبود بازیکن گلایه داشت، اما به نظر می‌رسد توانسته نفرات بیشتری را معرفی کند، گفت: در این مدت توانستم سه، چهار بازیکن به تیم ملی وارد کنم. آخرین نفر تکواندوکاری است که کمتر از 10 ماه است که این رشته را جدی دنبال می‌کند و در تورنمنت آزاد به مدال طلا رسید. او در فینال بازیکن گرندپری آمریکا را برد و پیش از آن نیز تکواندوکاران افغانستان و قزاقستان را شکست داده بود. مدال او پس از 10 ماه از شروع تکواندو از مدال جهانی ارزشمندتر بود. 

یوسف کرمی , تکواندو , تکواندو ایران , تیم ملی تکواندو ایران ,

تلاش می‌کنم بازیکنان پاکستان به باور کسب مدال جهانی برسند

کرمی در پاسخ به این سؤال که به چه دلیل ریسک حضور در کشوری مانند پاکستان که حرفی در تکواندو نداشت را پذیرفت، عنوان کرد: واقعیت این است که هر جای دنیا استعداد است و ما باید توانایی شناسایی این استعدادها را داشته باشیم. با توجه به تجربیات گذشته، اعتماد و باور داشتم و می‌خواستم بیشتر از این یاد بگیرم و سعی کردم در کشوری باشم که بتوانم توانایی‌هایم را نشان دهم. احساس می‌کنم تا آن  جایی که در توانم بود توانستم توانایی و پیشرفت تکواندو پاکستان را به خصوص به کشورهای همسایه نشان دهم.

وی ادامه داد: این ریسک را دوست داشتم و احساس می‌کردم در این کشورها بهتر می‌توانم کار کنم. احساس خوبی دارم که پاکستانی‌ها از احساس غرورشان در تکواندو خوشحال هستند. واقعاً از مربیگری در پاکستان لذت می‌برم. حتی به نفراتی که از مدال برنز راضی بودند، گفتم که مدال فقط باید طلا باشد و می‌خواهم به اینها یاد بدهم به این زودی قانع نشوند. خیلی از بازیکنانی که به مدال برنز رسیدند، برای حضور در فینال نجنگیدند و به این مدال قانع شدند. تمام تلاشم را می‌کنم که بازیکنان این کشور به این باور برسند که می‌توانند مدال جهانی بگیرند. کار سختی است، اما این چالش را دوست دارم.

غیر از ایمان‌زاده گزینه دیگری معرفی نکردند

عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو در ادامه گفت‌وگو با تسنیم در خصوص تصمیمات اخیر این کمیته تأکید کرد: در جلسه نبودم و واقعاً در جریان تصمیمات نیستم. فقط در خصوص گزینه‌ای که دوستان برای مربیگری تیم ملی انتخاب کرده بودند؛ رحیمی با من صحبت کرد و گفت که ایمان‌زاده گزینه مدنظر است و من نیز  آرزوی موفقیت کردم. گزینه دیگری غیر از ایمان‌زاده نبود که بگویم این را انتخاب کنید یا آن را انتخاب نکنید. به هر حال ایمان‌زاده تجربه داشته و سال‌های سال در تکواندو حضور دارد و عضو تیم ملی و ملی‌پوش بوده، اما گزینه دیگری غیر از ایشان نبود.

اقرار می‌کنم مهره تأثیرگذاری در کمیته فنی نبودم

کرمی در پاسخ به این سؤال که به عنوان عضو کمیته فنی در این مدت در تکواندو ایران تأثیرگذار بوده است، یادآور شد: نه متأسفانه تأثیرگذار نبودم. بحث کمیته است و به تنهایی نمی‌توانم تأثیری بگذارم. همه باید در کنار هم کار کنیم. اگر بقیه اعضا مخالف نظر من باشند به تنهایی کاری نمی‌توانم بکنم. روی این حساب، صادقانه اقرار می‌کنم که مهره تأثیرگذاری در کمیته فنی نبودم، چون یک رأی دارم.

یوسف کرمی , تکواندو , تکواندو ایران , تیم ملی تکواندو ایران ,

از ابتدا در مسائل فنی با مقانلو اختلاف نظر داشتم

«بعد از مسابقات جهانی مکزیک اعتقاد داشتید که اگر مقانلو تغییر نگرش نداشته باشد، باید کادرفنی تغییر کند». وی در پاسخ به طرح این موضوع گفت: اینجاست که می‌گویم تأثیری نداشتم. با وجود احترامی که برای مقانلو قائل هستم، بعد از مسابقات جهانی مکزیک گفتم که از نظر فنی موافق ایشان نیستم، اما کمیته فنی خواستار تداوم همکاری و دادن وقت بیشتر بود. بعد از مسابقات جهانی باکو نیز همین اتفاقات افتاد و دوباره مخالفت خود را اعلام کردم، اما تغییری نشد. تصمیمات کمیته فنی گروهی است و در نهایت پذیرفتیم که به ایشان دوباره وقت داده شود. از ابتدا در مسائل فنی با مقانلو اختلاف نظر داشتم.

مُرده تکواندو ایران از 70 درصد کشورها جلوتر است

وی در خصوص اینکه باید به افلاکی تا المپیک پاریس زمان داد یا نیاز به گرفتم تصمیمات جدی وجود دارد، گفت: در کمیته فنی نبودم، اما اتفاق بد این است که هر کسی بیاید می‌گوید که تا المپیک پاریس وقت نداشته و متأسفانه بهانه‌ وجود خواهد داشت. بعد از المپیک ریو باب بدی باز شد و هر کسی آمد گفت از تکواندو یک خرابه تحویل گرفته است. همه گفتند چیزی از تکواندو نمانده و در بدترین روزها سرمربی شدند. هر مربی با علم به همه چیز مسئولیت تیمی را قبول می‌کند. این بهانه جویی‌ها را دوست ندارم و مثل این است که همه باخت‌های بازیکن را به گردن داوری بیندازیم. داور امکان دارد اشتباه کند، اما یک جا هم بگوییم ایراد داشتیم، ولی فقط توجیه کردند.

کرمی ادامه داد: هیچ وقت ندیدم مقانلو بگوید اینجا اشتباه کردم و فقط عنوان شد رو به پیشرفت هستیم در حالی که پیشرفتی ندیدیم. پیشرفت در نتیجه، عملکرد و کارنامه دیده می‌شود و هر چه قدر گذشت ما بدتر نتیجه گرفتیم. انتظار داشتم بعضی مواقع بگوید ایراد داشتیم و باید این ایرادها را برطرف کنیم. این هم درست نیست که بعد از جدایی بگویم تکواندو هیچ چیز نبود. اسم و مُرده تکواندو ایران از 60،70 درصد کشورها جلوتر است و برای رقابت با بقیه کشورها نیز نیاز به برنامه‌ریزی، زحمت و کار داریم. مگر شما شرایط تکواندو را نمی‌دانستید که مدام می‌گویید در بدترین حالت تکواندو ایران را گرفتم؟ اگر می‌دانستید چرا مسئولیت گرفتید؟ در حال حاضر هم هر کسی بیاید خواهد گفت 6،7 ماه زمان داشته است.

یوسف کرمی , تکواندو , تکواندو ایران , تیم ملی تکواندو ایران ,

قطع همکاری با مقانلو در این مقطع درست نبود

وی در خصوص نظر شخصی‌اش در خصوص تغییرات اخیر گفت: نظر شخصی‌ام این است که قطع همکاری با مقانلو در این مقطع درست نبود و اگر قرار بود تغییراتی داشته باشیم می‌توانستیم زمان بهتری این کار را کنیم.

باز هم باید بالای سر تیم ملی سرمربی باشد

دارنده مدال برنز المپیک آتن در خصوص نظر کارشناسان که  اعتقاد دارند باید همانند دیگر کشورها از چند مربی استفاده کنیم و پست سرمربیگری در حال آسیب زدن به تکواندو ایران است، گفت: متأسفانه همه مهره‌های خود را سوزاندیم. از طرفی کسانی این حرف‌ها را می‌زنند که برهه‌ای در تیم ملی بودند. اگر به یوسف کرمی بگویند زیر دست فلانی کار کن، خواهد گفت که با فلانی کار نمی‌کنم. روی این حساب همه به نوعی برای خود راه باز می‌کنند، اما این راه درستی نیست. باز هم باید بالای سر تیم ملی یک سرمربی داشته باشیم.

کرمی تصریح کرد: اگر نداشته باشیم چه کسی تصمیم بگیرد و مطمئن باشید آن زمان نیز درگیری و چالش‌ها زیاد خواهد شد. چهار مربی هر کدام می‌گویند با این شیوه کار کنیم و قطعاً مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد. حرف یکی باید فصل الخطاب باشد و عملاً باز هم نیاز به سرمربی است. باید یک بزرگتر در کنار تیم داشته باشیم. بحث سرمربیگری نیست و کادر تیم ملی مهم است. نمی‌توانیم بگوییم تیمی که نتیجه می‌گیرد به خاطر یک نفر بوده است.

بهانه‌های برخی افراد قوی‌تر از توانایی‌های آن است

وی در مورد اینکه نتایج تیم ملی تأثیری در کمتر شدن حضور مربیان ایرانی در خارج از کشور داشته است، گفت: ربطی به عقب افتادن تکواندو ایران از دنیا ندارد. ایران آخر دنیا هم باشد، اما مربی ایرانی موفق باشد قطعاً او را تغییر نخواهند داد. همه نتیجه و عملکرد را می‌بینند. طبیعتاً وقتی به مربی پول می‌دهند، در قبال آن نتیجه‌ می‌خواهند. یکسری‌ گفتند که به من چوب بدهند را قهرمان جهان خواهم کرد، اما این شدنی نیست. خیلی از مربیان را دیدم زمانی که مهره داشتند نتیجه گرفتند، اما زمانی که مهره نداشتند نتیجه نگرفتند.

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو عنوان کرد: وقتی دست سرمربی پُر باشد قطعاً با آن تیم قهرمان جهان  و بهترین مربی جهان خواهد شد. زمانی که بازیکنی را آوردیم، ساختم و نتیجه گرفتم، می‌توانیم به خود افتخار کنم که توانستم چنین کارنامه‌ای درست کنم. بهانه‌های برخی افراد قوی‌تر از توانایی‌های آنهاست  و باید ایرادهای خود را قبول کنیم. خیلی خوب است یک جایی بگوییم اشتباه کردم، ضعیف بودم یا با سیستم اینجا نتوانستم کار کنم. کسی که اسم خود را حرفه‌ای می‌گذارد باید حرفه‌ای فکر کند و اشتباهش را بپذیرد.

یوسف کرمی , تکواندو , تکواندو ایران , تیم ملی تکواندو ایران ,

احساس کردم پیشنهاد مربیگری تیم ملی جدی نیست

کرمی در پاسخ به این پرسش که چرا در ابتدای مدیریت ساعی پیشنهاد حضور در تیم ملی را قبول نکرد، یادآور شد: آن زمان پیشنهاد دادند؛ اما احساس کردم پیشنهاد جدی نیست. شاید هم لحن بیانشان اینگونه بود، اما آن زمان با پاکستان قرارداد داشتم و این را گفتم که شدنی نیست. ساعی نیز گفت که «شرایط قرارداد مالی‌ات با پاکستان طوری است که شاید ایران نتواند آن را مهیا کند». مهمترین چیزی که نتوانستیم مذاکره کنیم بحث قراردادی بود.

پیشنهاد جدی باشد دوست دارم به تیم ملی کمک کنم

وی در خصوص اینکه در صورت پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی تمایلی به این کار دارد و می‌تواند قراردادش را فسخ کند، گفت: باید صحبت کنیم و خیلی تصمیم سختی است. در خصوص فسخ قرارداد نیز باید صحبت کنم، اما اگر پیشنهاد جدی باشد دوست دارم به تکواندو ایران کمک کنم. می‌دانم تصمیم سختی خواهد بود و توقعات بالا است، اما هرکسی خواسته‌هایی دارد که باید با هم صحبت کنیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

لژیونر والیبال ایران جراحی شد

 لژیونر والیبال ایران جراحی شد
2023-12-01T13:25:13+03:30
ملی‌پوش پیشین والیبال ایران، زانوی خود را تیغ جراحان سپرد.

جنجال لهستانی‌ها در انگلیس؛ ۳ پلیس زخمی شدند!

 جنجال لهستانی‌ها در انگلیس؛ ۳ پلیس زخمی شدند!
2023-12-01T13:25:12+03:30
هواداران باشگاه فوتبال لژیا لهستان پیش از بازی لیگ اروپا برابر استون ویلا انگلیس شورش کردند.

عربستان میزبان مرحله نهایی لیگ قهرمانان نخبگان آسیا شد

 عربستان میزبان مرحله نهایی لیگ قهرمانان نخبگان آسیا شد
2023-12-01T13:25:11+03:30
فدراسیون فوتبال عربستان میزبان مرحله نهایی لیگ قهرمانان نخبگان آسیا برای دو فصل آینده خواهد بود.

عسگریان: با این روند امکان میزبانی در ورزشگاه آزادی را نداریم/ استقلال و پرسپولیس برای هر بازی ۵۲۰ میلیون اجاره می‌دهند

 عسگریان: با این روند امکان میزبانی در ورزشگاه آزادی را نداریم/ استقلال و پرسپولیس برای هر بازی ۵۲۰ میلیون اجاره می‌دهند
2023-12-01T13:25:11+03:30
سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: اگر شرایط برگزاری مسابقات در ورزشگاه آزادی به همین شکل باشد و اگر با همین رویه پیش برویم؛ تا دو ماه دیگر امکان ...

ماجدی: اجازه نخواهم داد حاشیه‌ها وارد فوتبال تهران شود/ در فدراسیون فوتبال ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه جذب کردم

 ماجدی: اجازه نخواهم داد حاشیه‌ها وارد فوتبال تهران شود/ در فدراسیون فوتبال ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه جذب کردم
2023-12-01T13:11:50+03:30
رئیس هیئت فوتبال تهران می‌گوید که اجازه نمی‌دهد حواشی وارد فوتبال تهران شود.

عسگریان: با ادامه رویه فعلی در ورزشگاه آزادی تا دو ماه دیگر امکان میزبانی نداریم/ استقلال و پرسپولیس برای هر بازی ۵۲۰ میلیون اجاره می‌دهند

 عسگریان: با ادامه رویه فعلی در ورزشگاه آزادی تا دو ماه دیگر امکان میزبانی نداریم/ استقلال و پرسپولیس برای هر بازی ۵۲۰ میلیون اجاره می‌دهند
2023-12-01T12:45:11+03:30
سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: به وزیر ورزش اعلام کردم اگر شرایط برگزاری مسابقات در ورزشگاه آزادی به همین شکل یعنی بدون تنفس باشد و اگر با همی...

بهترین رقابت تنیس جهان در سال ۲۰۲۳

 بهترین رقابت تنیس جهان در سال ۲۰۲۳
2023-12-01T10:58:33+03:30
شبکه یورو اسپورت بهترین رقابت تنیس حهان در سال ۲۰۲۳ را معرفی کرد.

کلوپ: هدف‌مان این است که تا جای ممکن در لیگ اروپا پیشروی کنیم

 کلوپ: هدف‌مان این است که تا جای ممکن در لیگ اروپا پیشروی کنیم
2023-12-01T10:58:32+03:30
سرمربی لیورپول پس از قعطی شدن صعود تیمش به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا گفت که هدف او و شاگردانش پیشروی هر چه بیشتر در این رقابت‌ها است.

مورینیو: برخی بازیکنان یک بار دیگر فرصت اثبات خود را از دست دادند/ سطحی‌نگر بودیم

 مورینیو: برخی بازیکنان یک بار دیگر فرصت اثبات خود را از دست دادند/ سطحی‌نگر بودیم
2023-12-01T10:58:32+03:30
سرمربی تیم فوتبال رُم از عملکرد شاگردانش مقابل سروت سوئیس در مرحله گروهی لیگ اروپا انتقاد شدیدی کرد.

ترکیب فینالیست‌های لیگ برتر کشتی آزاد مشخص شد/ مصاف دوباره سوادکوهی با نخودی و حضور پرتعداد روس‌ها

 ترکیب فینالیست‌های لیگ برتر کشتی آزاد مشخص شد/ مصاف دوباره سوادکوهی با نخودی و حضور پرتعداد روس‌ها
2023-12-01T10:58:32+03:30
سه کشتی‌گیر شاخص و مدعی در فینال لیگ برتر کشتی آزاد در یک وزن پایین‌تر کشتی خواهند گرفت و در ترکیب دو تیم فینالیست، ۵ کشتی‌گیر روس روی تشک می‌روند.

عبدولی: محمد بنا کار شاقی انجام نداده، ظلم هم کرده است/ دیگر در لیگ مربیگری نمی‌کنم

 عبدولی: محمد بنا کار شاقی انجام نداده، ظلم هم کرده است/ دیگر در لیگ مربیگری نمی‌کنم
2023-12-01T10:58:30+03:30
قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان با انتقاد از سرمربی سابق تیم ملی گفت: محمد بنا کشتی‌گیر حاضر و آماده که مربی شهرستان زجرش را کشیده را تحویل گرفته است.

خودباوری؛ عاملی که می‌توانست موجب پیروزی پرسپولیس مقابل النصر شود

 خودباوری؛ عاملی که می‌توانست موجب پیروزی پرسپولیس مقابل النصر شود
2023-12-01T10:58:30+03:30
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تحلیل بازی اخیر این تیم مقابل النصر، یک عامل مهم را در عدم پیروزی سرخپوشان مقابل حریف عربستانی مورد بررسی قرار داد.

سه ایرانی در بین نامزدهای بهترین‌های تکواندو جهان

 سه ایرانی در بین نامزدهای بهترین‌های تکواندو جهان
2023-12-01T10:05:10+03:30
مراسم معرفی بهترین های تکواندو جهان در سال ۲۰۲۳ در حالی برگزار خواهد شد که سه نماینده از کشورمان در بین نامزدهای بخش‌های مختلف حضور دارند.

آمار درخشان رونالدو در دربی‌ها؛ ۳۲ گل و ۱۱ پاس گل در ۵۲ بازی

 آمار درخشان رونالدو در دربی‌ها؛ ۳۲ گل و ۱۱ پاس گل در ۵۲ بازی
2023-12-01T09:25:11+03:30
کریستیانو رونالدو تجربه موفقی در دربی‌های کشورهای مختلف داشته است.

بررسی وضعیت بنزما برای دیدار با سپاهان

 بررسی وضعیت بنزما برای دیدار با سپاهان
2023-12-01T08:58:31+03:30
باشگاه الاتحاد عربستان اعلام کرد که وضعیت کریم بنزما پس از آسیب‌دیدگی، امروز مشخص خواهد شد.

مریخ: انتظار بیشتری از خودم داشتم/ خلیلی: لهستان ابرقدرت هندبال زنان است

 مریخ: انتظار بیشتری از خودم داشتم/ خلیلی: لهستان ابرقدرت هندبال زنان است
2023-12-01T08:45:11+03:30
برترین بازیکن میدان در دیدار تیم‌های ملی هندبال ایران و لهستان در مسابقات قهرمانی جهان گفت: انتظار بیشتری از خودم داشتم.

صعود آتالانتا، لیورپول و لورکوزن به مرحله حذفی لیگ اروپا/ رم از پس حریف گمنام سوئیسی برنیامد + جداول

 صعود آتالانتا، لیورپول و لورکوزن به مرحله حذفی لیگ اروپا/ رم از پس حریف گمنام سوئیسی برنیامد + جداول
2023-12-01T08:31:52+03:30
دیدارهای هفته پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا با صعود تیم‌های فوتبال آتالانتا، بایرلورکوزن و لیورپول به مرحله یک هشتم نهایی به پایان رسید.

هندبال بانوان قهرمانی جهان| شکست ایران در نخستین گام

 هندبال بانوان قهرمانی جهان| شکست ایران در نخستین گام
2023-12-01T08:31:51+03:30
تیم‌ ملی هندبال بانوان ایران در نخستین بازی خود در قهرمانی جهان، مقابل لهستان شکست خورد.

منافی: پرسپولیس با مهاجمان فعلی‌اش راه به جایی نمی‌برد/ نقش هواداران در بازی با الدحیل تعیین‌کننده است

 منافی: پرسپولیس با مهاجمان فعلی‌اش راه به جایی نمی‌برد/ نقش هواداران در بازی با الدحیل تعیین‌کننده است
2023-12-01T08:31:51+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، اگر سرخپوشان در دیدار مقابل الدحیل مغرورانه بازی نکنند، می‌توانند با حمایت هواداران حریف قطری را شکست دهند.

ترابی: وزارت ورزش تکلیف فدراسیون والیبال را مشخص کند/ لیگ برتر اواخر فروردین به پایان می‌رسد

 ترابی: وزارت ورزش تکلیف فدراسیون والیبال را مشخص کند/ لیگ برتر اواخر فروردین به پایان می‌رسد
2023-12-01T08:31:50+03:30
سرپرست دبیری فدراسیون والیبال از مسئولان وزارت ورزش خواست هر چه زودتر تکلیف این فدراسیون را مشخص کنند.

تازه‌ترین رده‌بندی فیفا اعلام شد؛ تیم ملی ایران همچنان روی پله ۲۱ جهان و دوم آسیا/ تداوم صدرنشینی آرژانتین

 تازه‌ترین رده‌بندی فیفا اعلام شد؛ تیم ملی ایران همچنان روی پله ۲۱ جهان و دوم آسیا/ تداوم صدرنشینی آرژانتین
2023-11-30T13:58:31+03:30
در رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال از تیم‌های ملی در ماه نوامبر سال ۲۰۲۳، تیم ملی ایران بدون تغییر جایگاه روی پله بیست‌ویکم ایستاده است.

درخواست باشگاه پرسپولیس از هواداران؛ بلیت جعلی نخرید!

 درخواست باشگاه پرسپولیس از هواداران؛ بلیت جعلی نخرید!
2023-11-30T12:51:51+03:30
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای تأکید کرد، هواداران این تیم نمی‌توانند با بلیت‌های جعلی که با کد ملی آنها به ثبت نرسیده است وارد ورزشگاه آزادی شوند و تما...

چری: می‌دانستیم تیم بهتری هستیم/ بسیار تهاجمی ظاهر شدیم

 چری: می‌دانستیم تیم بهتری هستیم/ بسیار تهاجمی ظاهر شدیم
2023-11-30T12:38:33+03:30
بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: ما می‌دانستیم که تیم بهتری هستیم ولی اگر به تیم‌های ضعیف اجازه بازی کردن و خودنمایی بدهیم تا به اعتماد به نفس برسند، آ...

فدراسیون فوتبال خواستار توضیح باشگاه تراکتور درباره تخلف هوادارانش شد

 فدراسیون فوتبال خواستار توضیح باشگاه تراکتور درباره تخلف هوادارانش شد
2023-11-30T12:38:33+03:30
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای خواستار توضیحات باشگاه تراکتور در رابطه با تخلف هوادارانش در دیدار با فولاد شد.

تن‌هاخ: من مسئول از دست رفتن پیروزی منچستریونایتد هستم

 تن‌هاخ: من مسئول از دست رفتن پیروزی منچستریونایتد هستم
2023-11-30T12:38:32+03:30
سرمربی شیاطین سرخ پس از تساوی خارج از خانه شاگردانش در استانبول، مسئولیت نتیجه‌ای که شیاطین سرخ را در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا قرارداد، پذیرفت.

آنچلوتی: ناپولی قصد عقب‌نشینی نداشت/ بلینگام بی‌عیب نیست

 آنچلوتی: ناپولی قصد عقب‌نشینی نداشت/ بلینگام بی‌عیب نیست
2023-11-30T11:45:12+03:30
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید درباره اتفاقات پیروزی خانگی قاطع مردانش برابر ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا توضیح داد.

درآمد یک میلیارد دلاری ورزش زنان جهان در سال ۲۰۲۴

 درآمد یک میلیارد دلاری ورزش زنان جهان در سال ۲۰۲۴
2023-11-30T10:51:52+03:30
درآمد ورزش زنان به بیش از یک میلیارد دلار در سال ۲۰۲۴ می‌رسد.

آمادگی رونالدو برای دربی ریاض

 آمادگی رونالدو برای دربی ریاض
2023-11-30T10:51:51+03:30
کریستیانو رونالدو آماده مهمترین بازی هفته پانزدهم لیگ حرفه‌ای عربستان می‌شود.

دستور جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مشخص شد

 دستور جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مشخص شد
2023-11-30T10:51:51+03:30
هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک روز شنبه یازدهم آذرماه در ساختمان کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود.

منچستریونایتد در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا/ داستان تکراری در انتظار سویا

 منچستریونایتد در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا/ داستان تکراری در انتظار سویا
2023-11-30T01:45:12+03:30
دیدارهای شب دوم از هفته پنجم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با ثبت یک تساوی برای شیاطین سرخ و شکست سویا آغاز شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)