میرنیوز

محمدسیفی: جمع پاداش مدال‌آوران آسیایی و پاراآسیایی معادل قرارداد دو فوتبالیست است/ خانواده همسر سابقم ول‌کن نیستند

 محمدسیفی: جمع پاداش مدال‌آوران آسیایی و پاراآسیایی معادل قرارداد دو فوتبالیست است/ خانواده همسر سابقم ول‌کن نیستند 2023-11-11T09:09:14+03:30

محسن محمدسیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو پس از کسب سه مدال طلا در ادوار گذشته اظهار داشت: همه چیز خوب و طبق برنامه پیش‌ رفت؛ جز روز فینال. با توجه به اینکه مدتی گذشته دیگر نمی‌خواهم به آن ورود کنم، اما اتفاقاتی  که روز فینال و داخل مسابقه افتاد، دست به دست هم داد تا طلای مسلم از دستم خارج و تبدیل به نقره شود. واقعیت این است که در طول دوران ورزشی‌ام خیلی بردم و قبلاً نیز باخته‌ام و اینگونه نبوده که همیشه برنده باشم. یک طرفه سکه مسابقه برد و طرف دیگرش باخت است، اما اگر حریفم بهتر بود و می‌باختم، ناراحت نمی‌شدم. ووشوکار چینی حریفی نبود که بتواند من را ببرد.

بعضی وقت‌ها نمی‌شود که نمی‌شود

دارنده سه مدال طلا و یک نقره بازی‌های آسیایی با اشاره به سختی‌های بسیاری که برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو متحمل شده است، گفت: خیلی تلاش کردم و چند آسیب از ناحیه زانو و کتف داشتم و ترقوه‌ام نیز در رفت. واقعاً اگر کسی دیگر جای من بود به بازی‌های آسیایی نمی‌رسید، اما خدا را شکر با همه این اوصاف در این رویداد حاضر شدم و بازی‌های بدی هم انجام ندادم. حتی در دیدار فینال با وجودی که جان نداشتم در هر سه راند حمله کردم، اما بعضی وقت‌ها نمی‌شود که نمی‌شود. با این حال باز هم شاکر خدا هستم.

ووشو ایران , ووشو , محسن محمدسیفی ,

شرایط اجازه بدهد در بازی‌های آسیایی ناگویا شرکت خواهم کرد

وی در پاسخ به این پرسش که به فکر پنجمین حضور در بازی‌های آسیایی است یا هانگژو آخرین حضورش در این مسابقات بوده، گفت: همیشه گفته‌ام تا زمانی که ذهن و جسمم اجازه بدهد و برای تیم ملی مثمرثمر باشم، هستم و جایی نمی‌روم. اگر شرایط جسمی و روحی اجازه دهد؛ چرا که نه و حتماً در بازی‌های آسیایی ناگویا نیز شرکت خواهم کرد. اگر شرایط فراهم باشد، خیلی دوست دارم در دوره آینده نیز حضور داشته باشم؛ چرا که کسب چهارمین مدال طلا هنوز در دلم مانده است. با این حال ابتدا باید ببینیم سرنوشت حضور در مسابقات جهانی آمریکا به کجا خواهد کشید و بعد از آن نیز حتماً باید مدتی استراحت کنم و به آسیب‌دیدگی‌هایم برسم و تصمیم‌گیری جدی داشته باشم.

سیفی تصریح کرد: دوست ندارم به هر قیمتی باشم و باید بهترین باشم که ادامه دهم. بعد از بازی‌های آسیایی و با وجود آن فشارهایی که تحمل کردم، در بازگشت به ایران پس از 2،3 روز تمرینات خود را شروع کردم و در ادامه نیز در اردوی تیم ملی برای قهرمانی جهان حاضر شدم. واقعاً هر کسی این کار را نمی‌کند. شاید یک ورزشکار 20 ساله بعد از کسب اولین مدال بازی‌های آسیایی این کار را انجام دهد، اما بعد از 17، 18 سال حضور در تیم ملی و کسب چندین مدال،  شرایط سخت بود تا پس از 2،3 روز سر تمرین بروم. روحیات من طوری است که یا باید نباشم یا اگر هستم باید بهترین باشم. برای همین تا زمانی که ذهن و جسم یاری کند دوست دارم ادامه دهم.

یکی از دلایل موفقیت ووشو همدلی تیم ما بود

کاپیتان تیم ملی ووشو در خصوص عملکرد سایر ملی‌پوشان عنوان کرد: بازیکنانی که در اختیار داشتیم، ترکیبی از باتجربه‌ها و جوانان بودند. یوسف صبری دو طلای جهان و دو طلای جوانان جهان و آسیا را دارد و بازیکن با تجربه‌ای است. او در وزن 75 کیلوگرم توانست به مدال طلا برسد. افشین سلیمی سال‌ها است که مسابقه می‌دهد. او قهرمان جوانان آسیا است و سال‌ها در اردوهای تیم ملی بود و در  وزنی که عرفان آهنگریان در مسابقات جهانی شانگهای به مدال طلا رسید، با اقتدار  در قهرمانی کشور اول شد و در انتخابی‌ها نیز همه را برد. در بازی‌های آسیایی نیز نمایش فوق‌العاده‌ای از خود نشان داد و توانست طلا بگیرد.

وی تصریح کرد: شجاع پناهی بعد از رده سنی جوانان برای اولین بار به رده سنی بزرگسالان آمده بود. شجاع جوان با انگیزه‌ای است  و هم اتاقی‌ام بود. سعی کردم تجربیات چند ساله کم کردن وزن، شرایط اردویی و رژِیم را به او انتقال دهم.  شحاع اگر یک مقدار باتجربه‌تر بود می‌توانست حریف چینی را ببرد و مدال طلا کسب کند. کرونا باعث شد که 4،5 سال از همه رویدادها عقب بمانیم. بعد از قهرمانی جهان 2019، اولین رویداد جدی و مهم ما  بازی‌های آسیایی بود یکی از دلایل موفقیت تیم ما در بخش آقایان و بانوان همدلی ما بود. موضوعی که باعث شد نتیجه خوبی بگیریم و تک‌تک بچه‌ها به هم کمک کردند.

ووشو ایران , ووشو , محسن محمدسیفی ,

امیدوارم ویزای ما برای حضور آمریکا صادر شود

سیفی در خصوص حضور در مسابقات جهانی و شرایط دریافت روادید ملی‌پوشان یادآور شد: همه کارهای لازم انجام شده و سه ماه قبل برای کارهای ویزا به ارمنستان رفتیم. صدیقی (رئیس فدراسیون) حتی بلیت‌های آمریکا را خرید و همه کارها نیز انجام شده است. در حال حاضر در اردوی آ خر هستیم و بلیت ما برای سه‌شنبه 23 آبان ماه است. اگر تا روزهای آینده ویزا نیاید شرایط سخت خواهد شد. امیدوارم ویزاها صادر شود؛ چرا که هر کاری لازم بود را فدراسیون انجام داد.

دارنده 5 مدال طلای جهان افزود: تا این لحظه نه از ویزای ما بلکه از ویزای 35 کشور دنیا خبری نیست و همه منتظر هستیم. احساسم این است که شاید آمریکایی‌ها می‌خواهند به صورت یک‌جا ویزاها را بدهند. فدراسیون جهانی باید قبل از  مشخص کردن میزبان، گارانتی دریافت ویزا را بگیرد. مسابقات بدون حضور چین، روسیه و ایران لطفی ندارد. قطعاً در صورت اعزام تمام تلاش خود را برای کسب ششمین مدال طلای جهان انجام خواهد داد.

رنکینگ ما در بازی‌های آسیایی نشان می‌دهد با مدیریت سجادی چه اتفاقاتی افتاد

وی در خصوص اعتراضات مدال‌آوران بازی‌های آسیایی به پاداش این رقابت‌ها گفت: الحق و الانصاف مبلغ جایزه به نسبت بازی‌های آسیایی گذشته کم است. متأسفانه سجادی نتوانست مدیریت درستی در وزارت ورزش داشته باشد و رنکینگ ما در بازی‌های آسیایی نشان می‌دهد که چه اتفاقاتی افتاد. تعداد مدال‌ها و به خصوص مدال طلا نشان می‌دهد چه اتفاقاتی با مدیریت سجادی افتاد. انصافاً جوایز در نظر گرفته شده برای رویدادی که هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود و این دوره نیز 5 ساله شد، کم است.

ووشو ایران , ووشو , محسن محمدسیفی ,

جمع پاداش مدال‌آوران بازهای آسیایی و پاراآسیایی معادل قرارداد دو بازیکن فوتبال است

سیفی خاطرنشان کرد: در بازی‌های آسیایی 54 نفر و در پاراآسیایی 131 نفر مدال گرفتند که روی هم 185 نفر می‌شود. اگر همه این مدال‌ها را طلا در نظر بگیریم جمع پاداش‌ها 185 میلیارد خواهد شد. واقعاً برای رویداد مثل بازی‌های آسیایی که المپیک آسیایی است عددی نیست. این در حالی است که قرارداد دو بازیکن فوتبال 150 میلیارد تومان است.

بالاترین قرارداد لیگ برتر ووشو را با 50 میلیون تومان می‌گیرم

ملی‌پوش ووشو ایران گفت: سال گذشته بالاترین قرارداد لیگ برتر ووشو که 50 میلیون تومان بود را من گرفتم. فکر کنید یک ورزشکار با چند قرارداد 50 میلیون تومانی توانایی خرید یک ماشین ایرانی را دارد؟ این در حالی است که اگر ورزشکاری در اینستاگرام تبلیغات کند از این مبلغ بیشتر درآمد خواهد داشت. شرایط از نظر جوایز اصلاً خوب نیست. بعد از اعلام جوایز، خطاب به مهندس هاشمی بزرگوار که خودشان ورزشی هستند و داستان ورزش، ورزشکار، مدال و مدال‌آوری، قهرمان، خانه و زندگی و تورم را می‌داند، استوری گذاشتم و این موارد را خطاب به ایشان گفتم.

پاداش بازی‌های آسیایی هانگژو امروز چهار میلیارد و نیم است

وی با انتقاد از کاهش جوایز بازی‌های آسیایی نسبت به گذشته به تسنیم گفت: مدال طلای بازی‌های آسیایی 2018 را 160 امتیاز در نظر گرفتند و هر امتیاز را 3 میلیون محاسبه کردند؛ در حالی که  سکه 5 میلیون تومان بود. امسال با چه فرمولی حساب کردند و چه مقدار از سکه را در نظر گرفتند؟ در بازی‌های آسیایی گوانگژو 150 سکه گرفتم که اگر با قیمت حال حاضر سکه در نظر بگیریم چیزی نزدیک به 4 میلیارد و نیم می‌شود. سال 89 آن سکه‌ها را شصت و هفت میلیون و پانصد هزار تومان فروختم که عدد خیلی بزرگی بود و قیمت  لندکروز  نیز 120 میلیون تومان بود.

سیفی خاطرنشان کرد: با جایزه چهار میلیارد و پانصد میلیونی نیز در حال حاضر امکان خرید یک خانه 60 متری را در تهران نخواهید داشت. حالا شما فکر کنید که طلای بازی‌های آسیایی را 900 میلیون تومان حساب کردند. معلوم نیست کدام یک از این بچه‌های مدال‌آور سال یعد یا حتی دوره بعد نیز در این مسابقات حضور داشته باشند. عمر، جوانی و زندگی ورزشکاران ما است که در حال گذشتن است. با این پول‌ها ورزشکاران ما نمی‌توانند آینده‌ای داشته باشند. همین شرایط باعث افت رشته‌ها و ضعف اردوهای ورزشی ما شده و دیگه شور و شوقی برای حضور نسل جوان و ادامه دادن آنها نمانده است.

با سه مسابقه در قفس معادل پاداش طلای بازی‌های آسیایی درآمد کسب کردم

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو با اشاره به انگیزه کم جوانان برای حضور در ورزش قهرمانی گفت: جوانان یاد گرفته‌اند که به سراغ بیزنس بروند و می‌دانند با معامله یک ماشین در ماه می‌توانند درآمد چند برابری داشته باشند. افت رشته‌های ما به خوبی همه چیز را نشان می‌دهد. گفتنش قشنگ نیست، اما من سه مسابقه در سازمان Brave انجام دادم و نزدیک 18،19 هزار دلار دریافت کردم که نزدیک یک میلیارد تومان است. یعنی پاداش یک مدال طلای بازی‌های آسیایی را با سه مسابقه دریافت کردم و تازه 15 درصد از جایزه‌های خود را به مدیر برنامه‌هایم دادم.

ووشو ایران , ووشو , محسن محمدسیفی ,

اردوهای تیم ملی نبود اتفاقات خوبی در زندگی‌ام نمی‌افتاد

محمدسیفی با اشاره به مشکلات زندگی شخصی‌ و شرایط بد روحی و روانی‌اش به تسنیم گفت: نزدیک 34 سالم است و از 17،18 سالگی که خود را پیدا کردم و ملی‌پوش شدم، هیچ وقت مثل سال گذشته و به خصوص قبل از بازی‌های آسیایی از نظر روحی اذیت نشده بودم. اردوهای تیم ملی اگر نبود، اتفاقات خوبی در زندگی‌ام نمی‌افتاد و از طرفی آدمی در زندگی‌ام بود که با صحبت کردن با او یک مقدار آرامش پیدا کنم. یکی از رفقای من خیلی همراهم بود و در زمانی که دلم می‌گرفت با او صحبت می‌کردم و خیلی همراه بود. نمی‌دانم چرا حال و روزم خوش نیست.

خانواده همسر سابقم ول‌کن نیستند

وی افزود: یکسری اتفاقات در زندگی‌ام افتاد و بخشی از آن بحث جدایی از همسر سابقم بود. آن خانواده ول‌کن داستان نیستند و اذیت می‌کنند و به روش‌های مختلف فشار می‌آورند و مطمئنم حتی راضی نبودند در بازی‌های آسیایی مدال بگیرم. چند روز پیش در فضای مجازی اعلام کردم که خودم درخواست جدایی دادم و نزدیک 4 میلیارد نیز پول پرداخت کردم. دیگر یک آدم باید چه کار کند تا دست از سرش بردارید.

ملی‌پوش ووشو کشورمان خاطرنشان کرد: در مجموع حالم خوش نیست و امیدوارم در قهرمانی جهان یک مدال طلا بگیرم تا شاید از این شرایط بیرون بیایم. آن عزیزی که در این مدت کنار بودم خیلی زحمت کشید. یکسری مسائل را حتی خانواده و دوستانم نمی‌دانستند و حتی این اواخر برخی اتفاقات خیلی خوبی در زندگی‌ام رقم زد که یک مقدار بهتر هستم. از این دوست عزیز خیلی تشکر می‌کنم و امیدوارم هر کجا که هست بهترین‌ها برایش اتفاق بیفتد. کم پیش می‌آید آدم چنین دوستانی داشته باشد.     

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

رئیس فدراسیون تنیس ایران عضو کمیته برابری جنسیتی ITF شد

 رئیس فدراسیون تنیس ایران عضو کمیته برابری جنسیتی ITF شد
2023-12-08T09:57:59+03:30
رئیس فدراسیون تنیس کشورمان به عضویت کمیته برابری جنسیتی فدراسیون جهانی درآمد.

واکنش کمیته انضباطی به پوستر عجیب باشگاه سپاهان + عکس

 واکنش کمیته انضباطی به پوستر عجیب باشگاه سپاهان + عکس
2023-12-08T09:57:59+03:30
مدیران باشگاه سپاهان در کمیته انضباطی باید پاسخگوی پوستر عجیب منتشر شده در صفحات این باشگاه باشند.

الشباب هم فیرمینیو را نمی‌خواهد

 الشباب هم فیرمینیو را نمی‌خواهد
2023-12-08T09:57:59+03:30
باشگاه الشباب عربستان انتقال قرضی مهاجم برزیلی الاهلی به این تیم را تکذیب کرد.

قهرمان ۶۵ کیلوگرم جهان بعد از جراحی کتفش: وزن جدیدم ۷۴ کیلوست!/ سال بعد برای هوتن جبران می‌کنم

 قهرمان ۶۵ کیلوگرم جهان بعد از جراحی کتفش: وزن جدیدم ۷۴ کیلوست!/ سال بعد برای هوتن جبران می‌کنم
2023-12-08T07:51:19+03:30
قهرمان وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد جوانان جهان که بعد از حسن یزدانی کتفش را جراحی کرد، می‌گوید در بازگشت بعد از مصدومیت، وزن او در مسابقات ۷۴ کیلوگرم خواهد بود.

رقابت غیرمستقیم ملوان و ذوب‌آهن برای بازگشت به رده دوم/ صنعت نفت بالاخره در خانه می‌برد؟

 رقابت غیرمستقیم ملوان و ذوب‌آهن برای بازگشت به رده دوم/ صنعت نفت بالاخره در خانه می‌برد؟
2023-12-08T07:51:19+03:30
دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام سه مسابقه پیگیری می‌شود که طی آنها تیم‌های ملوان و ذوب‌آهن رقابتی غیرمستقیم برای بازگشت به رده دوم جدول...

قاسمی منجزی: در کشتی اندازه زحمتت مزد نمی‌گیری/ مدیرعامل فولاد گفت حق دارید، خداحافظ!

 قاسمی منجزی: در کشتی اندازه زحمتت مزد نمی‌گیری/ مدیرعامل فولاد گفت حق دارید، خداحافظ!
2023-12-08T07:51:18+03:30
قهرمان کشتی فرنگی آسیا تاکید کرد که همچنان طلب سال گذشته‌شان را از تیم فولاد خوزستان دریافت نکرده‌اند و پاسخ مدیرعامل این باشگاه به آنها هم این بوده است: حق...

خمس: ۳ امتیاز بازی با گل‌گهر برای من خیلی باارزش است/ امروز ثابت کردیم دنبال بازی جوانمردانه هستیم

 خمس: ۳ امتیاز بازی با گل‌گهر برای من خیلی باارزش است/ امروز ثابت کردیم دنبال بازی جوانمردانه هستیم
2023-12-07T17:37:59+03:30
برای سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور تبریز کسب سه امتیاز در خانه گل‌گهر سیرجان بسیار باارزش بوده است.

اوزونیدیس: گل‌گهر تیمی نیست که «بِکِش زیرش» بازی کند/ به تراکتور باختیم چون نیمه اول خوبی نداشتیم

 اوزونیدیس: گل‌گهر تیمی نیست که «بِکِش زیرش» بازی کند/ به تراکتور باختیم چون نیمه اول خوبی نداشتیم
2023-12-07T17:37:59+03:30
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، عملکرد بد تیمش در نیمه نخست دیدار مقابل تراکتور تبریز منجر به شکست آنها شده است.

برگزاری جلسه کمیته انضباطی برای بررسی ابهامات قرارداد ۳ باشگاه لیگ برتری/ همه چیز به بعد از دربی موکول شد

 برگزاری جلسه کمیته انضباطی برای بررسی ابهامات قرارداد ۳ باشگاه لیگ برتری/ همه چیز به بعد از دربی موکول شد
2023-12-07T16:57:59+03:30
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تا بعد از برگزاری دربی پیش روی تهران آرای مربوط به ابهامات قرارداد باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را اعلام نخواهد کرد.

صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول

 صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول
2023-12-07T16:44:38+03:30
هفته دوازدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با پیروزی خارج از خانه تراکتور مقابل گل‌گهر سیرجان آغاز شد.

درخواست دادستانی ایتالیا برای محرومیت ۴ ساله پوگبا

 درخواست دادستانی ایتالیا برای محرومیت ۴ ساله پوگبا
2023-12-07T16:31:20+03:30
هافبک فرانسوی یوونتوس در آستانه دریافت حکم چهار سال محرومیت خود از فعالیت‌های مرتبط با فوتبال است.

بایندریان: نساجی نتوانست فشار دو لیگ مهم را تحمل کند/ ما یک تیم معمولی نیستیم

 بایندریان: نساجی نتوانست فشار دو لیگ مهم را تحمل کند/ ما یک تیم معمولی نیستیم
2023-12-07T16:31:19+03:30
سرپرست باشگاه نساجی تاکید کرد که کیفیت و سطح مجموعه تیم در آن اندازه‌ای نبود که همزمان بتواند فشار دو لیگ مهم را تحمل کند.

عنایتی: در آینده فاجعه فوتبالی در انتظار ماست/ پاسخ دادن به یکسری از انتقادها خنده‌دار است!

 عنایتی: در آینده فاجعه فوتبالی در انتظار ماست/ پاسخ دادن به یکسری از انتقادها خنده‌دار است!
2023-12-07T15:51:19+03:30
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: یکسری از دوستان در حال حاضر تندروی می‌کنند و پاسخ دادن به برخی انتقادها خنده‌دار است.

نیکفر: مدیریت در باشگاه سپاهان همانند دوی امدادی است/ مسیرمان را با قدرت ادامه می‌دهیم

 نیکفر: مدیریت در باشگاه سپاهان همانند دوی امدادی است/ مسیرمان را با قدرت ادامه می‌دهیم
2023-12-07T14:04:39+03:30
سرپرست باشگاه سپاهان گفت: حضور من در این باشگاه در جهت ادامه مسیری است که فولاد مبارکه و اعضای هیئت مدیره ترسیم کرده‌اند.

گواردیولا: استون‌ویلا بهتر از ما بود/ باید تیم را به مسیر درست بازگردانم

 گواردیولا: استون‌ویلا بهتر از ما بود/ باید تیم را به مسیر درست بازگردانم
2023-12-07T12:17:59+03:30
سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی معتقد است تیمش در بازی شب گذشته با استون‌ویلا، به اندازه کافی خوب نبوده است.

انتقال طارمی به اینتر در گرو تصمیم سانچس

 انتقال طارمی به اینتر در گرو تصمیم سانچس
2023-12-07T11:37:59+03:30
مهاجم ایرانی پورتو در یک صورت ممکن است ماه آینده به جمع شاگردان سیمونه اینزاگی ملحق شود.

خودروی بازیکن سانتوس در آتش سوخت + عکس

 خودروی بازیکن سانتوس در آتش سوخت + عکس
2023-12-07T11:24:39+03:30
هواداران سانتوس پس از سقوط این تیم به لیگ دسته دوم فوتبال برزیل خودروی یکی از بازیکنان این تیم را آتش زدند.

برگزاری جلسه مهم کمیته انضباطی؛ پایان بررسی پرونده پرسپولیس و شروع بازبینی پرونده استقلال

 برگزاری جلسه مهم کمیته انضباطی؛ پایان بررسی پرونده پرسپولیس و شروع بازبینی پرونده استقلال
2023-12-07T11:24:38+03:30
جلسه کمیته انضباطی برای بررسی ابهامات مطرح شده درباره قراردادهای باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتور آغاز شد.

تن‌هاخ: بازی تیم مقابل چلسی بسیار لذت‌بخش بود/ چنین احساسی نداریم که در بحران هستیم

 تن‌هاخ: بازی تیم مقابل چلسی بسیار لذت‌بخش بود/ چنین احساسی نداریم که در بحران هستیم
2023-12-07T10:17:59+03:30
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از عملکرد شاگردانش مقابل چلسی ابراز رضایت کرد.

سقوط تاریخی سانتوس به لیگ دسته دوم برزیل

 سقوط تاریخی سانتوس به لیگ دسته دوم برزیل
2023-12-07T10:04:41+03:30
تیم سانتوس برای نخستین بار در تاریخ به لیگ دسته دوم فوتبال برزیل سقوط کرد.

امید به بازگشت سپاهان به ریل قانون و منطق پس از رفتن ساکت

 امید به بازگشت سپاهان به ریل قانون و منطق پس از رفتن ساکت
2023-12-07T10:04:38+03:30
با استعفای محمدرضا ساکت این امیدواری به وجود آمده که یکی از باشگاه‌های فعال ایران به ریل قانون بازگردد.

حذف پورتو از جام اتحادیه پرتغال در شبی که طارمی پاس گل داد

 حذف پورتو از جام اتحادیه پرتغال در شبی که طارمی پاس گل داد
2023-12-07T09:24:39+03:30
تیم فوتبال پورتو با قبول شکستی خارج از خانه از جام اتحادیه پرتغال کنار رفت.

گل‌گهر - تراکتور؛ بردن برای مدعی ماندن!

 گل‌گهر - تراکتور؛ بردن برای مدعی ماندن!
2023-12-07T09:24:39+03:30
تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و تراکتور تبریز در روز آغازین هفته دوازهم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

سقوط یک پله‌ای منچسترسیتی با قبول سومین باختش در فصل جاری/ منچستریونایتد به چلسی باج نداد

 سقوط یک پله‌ای منچسترسیتی با قبول سومین باختش در فصل جاری/ منچستریونایتد به چلسی باج نداد
2023-12-07T09:24:39+03:30
در شبی که نیمه قرمز شهر منچستر بابت پیروزی مهم شیاطین سرخ جشن گرفت، اهالی نیمه آبی شهر کام‌شان بابت شکستی خارج از خانه تلخ شد.

رضایی: از قطع همکاری با درستکار شوکه شدم/ حتماً خیریتی در کار بوده است

 رضایی: از قطع همکاری با درستکار شوکه شدم/ حتماً خیریتی در کار بوده است
2023-12-07T09:24:39+03:30
سرمربی سابق تیم کشتی آزاد امید کشورمان گفت، با توجه به اینکه پژمان درستکار و علیرضا دبیر دوستان قدیمی بودند، او هم از قطع همکاری آنها شوکه شده است.

پایان ساکت؛ نیک‌فر سرپرست باشگاه سپاهان شد

 پایان ساکت؛ نیک‌فر سرپرست باشگاه سپاهان شد
2023-12-07T09:24:39+03:30
مدیرعامل باشگاه سپاهان روز گذشته با ارسال نامه‌ای از سمت خود کناره‌گیری کرد و منوچهر نیک‌فر مسئولیت سرپرستی این باشگاه را بر عهده گرفت.

علی‌نژاد: ابطال انتخابات کمیته ملی المپیک را به نفع کشور نمی‌دانم/ شفافیتی در ماجرای حقوق ورزشکاران ندیدم

 علی‌نژاد: ابطال انتخابات کمیته ملی المپیک را به نفع کشور نمی‌دانم/ شفافیتی در ماجرای حقوق ورزشکاران ندیدم
2023-12-07T09:24:38+03:30
کاندیدای دوره گذشته ریاست کمیته ملی المپیک گفت که هیچ‌گاه اقدامی خلاف منافع ملی انجام نمی‌دهد و ابطال انتخابات کمیته را به نفع کشور نمی‌داند.

پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی روی نیمکت عنابی‌ها

 پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی روی نیمکت عنابی‌ها
2023-12-06T17:58:00+03:30
فدراسیون فوتبال قطر در آستانه جام ملت‌های فوتبال آسیا از قطع همکاری با سرمربی پرتغالی خود خبر داد.

پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی؛ گزینه جانشینی

 پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی؛ گزینه جانشینی
2023-12-06T17:44:40+03:30
فدراسیون فوتبال قطر در آستانه جام ملت‌های فوتبال آسیا از قطع همکاری با سرمربی پرتغالی خود خبر داد.

رقابت امیرحسین زارع با دیوید تیلور برای انتخاب برترین کشتی‌گیر سال

 رقابت امیرحسین زارع با دیوید تیلور برای انتخاب برترین کشتی‌گیر سال
2023-12-06T17:44:39+03:30
ملی‌پوش کشتی آزاد ایران به عنوان یکی از نامزدهای انتخاب به عنوان بهترین آزادکار سال ۲۰۲۳ جهان معرفی شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)