میرنیوز

نکونام: کارشناسان داوری هم به مشکلی برای فوتبال ما تبدیل شده‌اند!/ امیدوارم شیطنت‌ها از طرف دشمنان استقلال باشد

 نکونام: کارشناسان داوری هم به مشکلی برای فوتبال ما تبدیل شده‌اند!/ امیدوارم شیطنت‌ها از طرف دشمنان استقلال باشد 2023-11-11T06:02:36+03:30

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتور تبریز اظهار داشت: بازی سخت، حساس و مهمی مقابل تیم خوب تراکتور و مربی خوب این تیم داریم. تراکتور تیمی باکیفیت است و شرایط بازی برای دو تیم سخت خواهد بود. تمام تمرکز و تلاش خودمان را می‌گذاریم تا بهترین عملکرد را در بازی مقابل تراکتور داشته باشیم و با تمرکز بالا به موفقیت برسیم.

رقابت در لیگ این‌قدر نزدیک است که با یک غفلت، از رقبا عقب می‌مانید
وی در مورد سخت‌تر شدن دیدارهای استقلال در هفته‌های باقیمانده تا پایان نیم‌فصل اول تصریح کرد: بازی آسان در فوتبال و لیگ وجود ندارد. با توجه به مشکلات زیاد و شرایطی که داشتیم، خواسته ما از ابتدای فصل کاملاً مشخص بود. تلاش کردیم بازی به بازی جلو برویم و بهترین کیفیت را داشته باشیم. همه تیم‌ها قابل احترام هستند و رقابت در لیگ این‌قدر نزدیک است که با یک غفلت، از رقبا عقب می‌مانید؛ به‌ویژه نیم‌فصل اول که شرایط تیم‌ها مشابه هم است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مواجهه با سؤال خبرنگاری که به اظهارات عوامل سرخابی‌های پایتخت علیه یکدیگر پرداخت، پاسخی نداد.

نظر خمس در مورد اینکه استقلال را مدعی قهرمانی ندانسته بود برای ما کاملاً محترم است
نکونام در پاسخ به خبرنگار تسنیم که به اظهارنظر ابتدای فصل سرمربی تراکتور اشاره کرد که استقلال را مدعی قهرمانی ندانسته بود، گفت: خواسته ما از روز اول مشخص بود. خمس با توجه به شکل کار، برنامه باشگاه، خواسته تیم، مشکلات سقف قرارداد و مشکل در جذب بازیکن که استقلال با آن روبه‌رو بود، نظرش را گفت که کاملاً محترم است. الان در ابتدای لیگ هستیم و بازی‌های لیگ باقی مانده است.

تلاش کردیم به‌خاطر هواداران و باشگاه بزرگ استقلال، بهترین عملکرد را داشته باشیم
وی با تمجید از بازیکنان استقلال بیان کرد: تلاش کردیم به‌خاطر هواداران و باشگاه بزرگ استقلال، بهترین عملکرد را داشته باشیم و این وظیفه ماست. فقط و فقط به‌خاطر شخصیت، بزرگی و عشق بازیکنان به استقلال است که آنها این شرایط خوب را فراهم کرده‌اند و به این فکر نمی‌کنیم که در آینده چه می‌شود. خمس مربی بزرگی است و از یکی از کشورهای مهد فوتبال (اسپانیا) آمده است. او چیزهایی در فوتبال می‌بیند که شاید من تجربه‌اش را نداشته‌ام. خمس فوتبال را بهتر درک می‌کند.

فقط یکی دو هفته آرامش داشتیم و در بقیه هفته‌ها با چالش مواجه بودیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد هفته‌هایی که با چالش‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کرد، خاطرنشان کرد: ما یکی دو هفته آرامش داشتیم و در بقیه هفته‌ها با چالش مواجه بودیم؛ مشکل در جذب بازیکن، سقف قرارداد، نبود بودجه، قراردادهای سال گذشته بچه‌ها، اعتصاب، بازیکن نگرفتن، انتقال بازیکنان موردنظر ما به تیم‌های دیگر و حالا کیفیت‌شان را می‌بینید. این چیزی بوده که بر ما گذشته است.

تیم فوتبال استقلال , جواد نکونام , تیم فوتبال تراکتور تبریز ,

حاضرم صحنه‌های بازی‌های استقلال را در کمیته داوران یا انضباطی بررسی کنیم
نکونام در پاسخ به این سؤال که آیا بابت اشتباهات داوری به ضرر استقلال نگران است یا خیر، اظهار داشت: نگرانی وجود ندارد. من حاضر هستم صحنه‌های بازی‌های استقلال را در کمیته داوران یا انضباطی بررسی کنیم. نمی‌توانیم دروغ بگوییم. من نمی‌توانم بگویم همه چیز عالی بود و هیچ‌وقت دروغ نمی‌گویم. در نشست‌های قبلی با احترام گفتم که داور اشتباه کرده است.

کارشناسان داوری هم به مشکلی برای فوتبال ما تبدیل شده‌اند!
وی با انتقاد از کارشناسان داوری گفت: حالا یک قدم جلوتر آمده‌ایم و نگرانی بزرگتری پیدا کردیم. کارشناسان هم به مشکلی برای فوتبال تبدیل شده‌اند. قانون همه جا یکی است و مثلاً در راهنمایی و رانندگی، همه باید از سمت راست بروند. با این حال قوانین داوری ما برای تیم‌ها تغییر می‌کند. وقتی کسی در جایگاه قضاوت قرار می‌گیرد، باید بهترین ایده را بدهد و چیزی را بگوید که اتفاق افتاده است؛ حتی اگر من ناراحت شوم. ما باید حرف درست را بزنیم و تحت تأثیر قرار نگیریم تا شب راحت بخوابیم!

حضور بانوان در ورزشگاه‌ها پیشرفت فوتبال ما را نشان می‌دهد
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره حضور بانوان تماشاگر در ورزشگاه‌های کشورمان بیان کرد: این اتفاق را در سال‌های قبل تجربه کرده‌ام و فوق‌العاده است. اینکه خانم‌ها می‌توانند به ورزشگاه بیایند، بازی‌ها را ببینند و در کنار بازیکنان، فرزندان و برادران خودشان باشند، برای فوتبال ما ایده‌آل است و پیشرفت فوتبال ما را نشان می‌دهد.

در بازی با تیم‌های دیگر هم اشتباهات داوری به ضررمان بوده است
نکونام در مورد تأثیر احتمالی فعالیت سه داور بازنشسته ایران یعنی هوشنگ نصیرزاده، رضا کرمانشاهی و سعید مظفری‌زاده در باشگاه تراکتور بر عملکرد داور دیدار با استقلال تصریح کرد: ما با تیم‌های دیگری هم بازی داشتیم که اشتباهات به ضرر ما بود؛ از جمله هفته آخر. ما چنین نگرانی نداریم و دو نفر از این عزیزان، در دوران بازی کردن خودم قضاوت می‌کردند.

 

کاظمی یکی از بهترین داوران فوتبال ماست
وی به تمجید از داور دیدار استقلال - تراکتور پرداخت و خاطرنشان کرد: وحید کاظمی داور خوب و قوی است که نمی‌تواند به این فکر کند چه کسی این طرف یا آن طرف است. کاظمی یکی از بهترین داوران فوتبال ماست و این را در فولاد هم اعلام کردم. بعضی از داوران این‌قدر قوی قضاوت می‌کنند که اشتباهات آنها قابل پذیرش است و نگرانی وجود ندارد. قطعاً فوتبال جای صحبت درباره این موارد نیست.

مشکلی نیست که ما زودتر بازی کنیم یا رقبا
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه زودتر از سایر مدعیان قهرمانی لیگ به میدان می‌رود، عنوان کرد: اینکه ما به صدر جدول آمده‌ایم و این‌همه سنگ‌اندازی علیه ما شروع کرده‌اند، یعنی این کار مطابق برنامه‌ریزی جلو می‌رود. با این حال نگرانی نداریم که الان چه زمانی بازی کنیم و همزمانی بازی‌ها باید اواخر فصل رعایت شود. مشکلی نیست که ما زودتر بازی کنیم یا رقبا.

جای خطا نداریم و شرایط سختی را گذرانده‌ایم
نکونام با بیان اینکه نگاه‌ها در ابتدای فصل به این بود که استقلال فقط در میان مدعیان باشد، اظهار داشت: با این حال بازیکنان شرایط را به گونه‌ای رقم زدند که استقلال در صدر جدول باشد. این مسئله جای خوشحالی دارد. بازیکنان نشان دادند چه کیفیتی دارند و به‌خاطر هوش بالای خود می‌توانند جایگاه‌شان را بهتر کنند. هر روز باید پیشرفت کنیم و عملکرد بهتری داشته باشیم. جای خطا نداریم و شرایط سختی را گذرانده‌ایم.

سخت‌ترین سال فوتبالی یک مربی در استقلال، برای من اتفاق افتاده است
وی با اشاره مجدد به روزهای دشوار خود در استقلال در ابتدای لیگ بیست‌وسوم گفت: بیراه نگفتم که سخت‌ترین سال فوتبالی یک مربی در استقلال، برای من اتفاق افتاده است. واقعاً در جذب بازیکن و اتفاقات مختلف شرایط سختی وجود داشت. هر روز صبح که بیدار می‌شدم، منتظر بودم اتفاق جدیدی بیفتد که خدا را شکر شرایط خوب شده و به آرامش رسیده‌ایم.

از روز اول گفتم عاشق استقلال هستم و عشق هواداران به من دلگرمی می‌دهد
سرمربی استقلال در ادامه بیان کرد: از روز اول گفتم عاشق استقلال هستم و عشق هواداران به من دلگرمی می‌دهد، وگرنه تاکنون درباره شرایط امسال استقلال چیزی نشنیده بودم. الان می‌توانیم فقط به این فکر کنیم که بازی به بازی جلو برویم و ببینیم چه اتفاقی تا پایان فصل می‌افتد.

تیم فوتبال استقلال , جواد نکونام , تیم فوتبال تراکتور تبریز ,

بازیکنان ما اینقدر باهوش هستند که متوجه این شیطنت‌ها می‌شوند
نکونام در مورد انتشار خبری مبنی بر حضور ارسلان مطهری در لیست مازاد تیم استقلال که از سوی باشگاه تکذیب شد، خاطر نشان کرد: بازیکنان ما اینقدر باهوش هستند که متوجه این شیطنت‌ها شوند. تا نیم‌فصل بازی‌های زیادی داریم. با توجه به اتفاقاتی که برای من افتاده و کمبودهایی که داریم، عقلانی است که درباره این مسائل صحبت کنم؟ قطعاً نه.

با برخی شیطنت‌ها می‌خواهند تیم ما را به‌هم بریزند
وی مطهری را یکی از بازیکنان باکیفیت استقلال نامید و تصریح کرد: ارسلان کیفیت خودش را امسال و سال‌های گذشته نشان داده است. این‌ها شیطنت است و می‌خواهند تیم ما را به هم بریزند. از هر حربه‌ای که بتوانند، برای ضربه زدن به استقلال استفاده می‌کنند و اینقدر تجربه داریم که گرفتار این موارد نشویم. شاید بازیکن لحظه‌ای ناراحت شود، اما می‌داند چه اتفاقی می‌افتد. امیدوارم این اتفاقات فقط از طرف دشمنان استقلال باشد!

نه بازیکنی گرفتیم، نه مربیان ما روی نیمکت هستند و نه کادر فنی ما کامل است
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد شایعه کسر امتیاز از این تیم به‌خاطر رعایت نکردن آیین‌نامه سقف بودجه سازمان لیگ تصریح کرد: اولاً این مسئله رسمیت ندارد و حدس و گمان است. موضوع دوم این است که ما سقف بودجه را رد نکردیم. نه بازیکنی گرفتیم، نه مربیان ما روی نیمکت هستند و نه کادر فنی ما کامل است. می‌خواستیم یک مربی خارجی تمرین‌دهنده هم بگیریم که نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. بازیکنانی را هم که می‌خواستیم،‌ نتوانستیم جذب کنیم.

اتفاق خاصی درباره استقلال نیفتاده است که امتیازی کسر شود
نکونام در ادامه اظهار داشت: اگر این اتفاقاتی که افتاد، مانند تیم‌های دیگر کادر فنی و بازیکنانم را به‌صورت کامل در اختیار داشتم و این اتفاق می‌افتاد، به آن توجه نمی‌کردم. الان اتفاق خاصی درباره استقلال نیفتاده است که امتیازی کسر شود. مسئله ثبت قرارداد و قرارداد بازیکنان خارجی به مدیریت باشگاه بستگی دارد.

امیدواریم از سال بعد یا نیم‌فصل به آرامش برسیم
وی با اشاره به اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد سقف بودجه این باشگاه بیان کرد:‌ خطیر از روز اول گفت که باشگاه نمی‌تواند از سقف بودجه عبور کند و با توجه به اینکه سال سختی داشتیم، امیدواریم از سال بعد یا نیم‌فصل به آرامش برسیم. این صحبت‌ها انجام شده و اتفاق خاصی برای باشگاه استقلال نمی‌افتد.

بلانکو بازیکنی فوق‌العاده باکیفیت است و این نکته را در تمرینات نشان داده
سرمربی استقلال درباره وضعیت گوستاوو بلانکو مهاجم تازه‌وارد آبی‌ها گفت: بلانکو از روزی که از تیم قبلی خودش جدا شد، تا بازی با آلومینیوم برای ما بازی نکرده بود. دو هفته طول کشید تا قرارداد این بازیکن بسته شود و او 10 روز با تیم تمرین نکرد. بعد از آن نمی‌توانستیم قرارداد بلانکو را ثبت کنیم و این بازیکن از تمرین تیمی دور بوده است. او بازیکنی فوق‌العاده باکیفیت است و این نکته را در تمرینات نشان داده است. بلانکو برای بازی دوستانه و تمرین نیاز به زمان دارد.

از اینکه در میان بزرگان باشگاه اوساسونا بودم، خوشحالم
نکونام در مورد دیده شدن تصویر خودش در میان بزرگان تاریخ باشگاه اوساسونا، در طرحی که این باشگاه به مناسبت 103 سالگی اوساسونا منتشر کرد، خاطرنشان کرد: اینکه یک ایرانی توانست در این شرایط قرار بگیرد و در اروپا بازی کند، افتخاری برای کشور ماست. همه بازیکنانی که خارج از ایران و در کشورهای اروپای بازی می‌کنند، برای من و کشورم باعث افتخار است. از اینکه در میان بزرگان باشگاه اوساسونا بودم، خوشحالم.

وی با بیان اینکه اینگونه نیست که همه تیم‌ها در اروپا برای قهرمانی بجنگند، تصریح کرد: در اروپا برنامه هر تیمی مشخص است. وقتی تیمی دنبال بقا در لیگ است و به آن هدف می‌رسد، بقیه دیدارها برای آن تیم اهمیت ندارد. خوشحالم که سال‌ها در تیم اوساسونا بازی کردم. از آنها بابت حضور چندین ساله در این باشگاه و بازی‌هایی که در لالیگا داشتم، تشکر می‌کنم.

واکنش نکونام به اظهارنظر جنجالی خطیر
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه علی خطیر، مدیرعامل این باشگاه گفته نکونام بهترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران است، اظهار داشت: او لطف داشت که چنین صحبتی کرده است. هر کسی نظری دارد، اما بازیکنان بزرگی در تاریخ فوتبال ایران داشتیم که لژیونر بوده‌اند و اگر از آنها نام ببرم، شاید یکی دو نفر از یادم برود. همچنین برخی از آنها مانند طارمی، جهانبخش و آزمون در فوتبال اروپا بازی می‌کنند.

علی دایی همیشه در ذهن ماست
نکونام با بیان اینکه علی دایی در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده و همیشه در ذهن ماست، اظهار داشت: بازیکنان بزرگی هستند و خواهند بود. بازیکنان بزرگ زیادی در فوتبال کشورمان بوده‌اند و هستند که همه آنها جایگاه و کیفیت بالاتری نسبت به من دارند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

عسگریان: با ادامه رویه فعلی در ورزشگاه آزادی تا دو ماه دیگر امکان میزبانی نداریم/ استقلال و پرسپولیس برای هر بازی ۵۲۰ میلیون اجاره می‌دهند

 عسگریان: با ادامه رویه فعلی در ورزشگاه آزادی تا دو ماه دیگر امکان میزبانی نداریم/ استقلال و پرسپولیس برای هر بازی ۵۲۰ میلیون اجاره می‌دهند
2023-12-01T12:45:11+03:30
سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: به وزیر ورزش اعلام کردم اگر شرایط برگزاری مسابقات در ورزشگاه آزادی به همین شکل یعنی بدون تنفس باشد و اگر با همی...

بهترین رقابت تنیس جهان در سال ۲۰۲۳

 بهترین رقابت تنیس جهان در سال ۲۰۲۳
2023-12-01T10:58:33+03:30
شبکه یورو اسپورت بهترین رقابت تنیس حهان در سال ۲۰۲۳ را معرفی کرد.

کلوپ: هدف‌مان این است که تا جای ممکن در لیگ اروپا پیشروی کنیم

 کلوپ: هدف‌مان این است که تا جای ممکن در لیگ اروپا پیشروی کنیم
2023-12-01T10:58:32+03:30
سرمربی لیورپول پس از قعطی شدن صعود تیمش به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا گفت که هدف او و شاگردانش پیشروی هر چه بیشتر در این رقابت‌ها است.

مورینیو: برخی بازیکنان یک بار دیگر فرصت اثبات خود را از دست دادند/ سطحی‌نگر بودیم

 مورینیو: برخی بازیکنان یک بار دیگر فرصت اثبات خود را از دست دادند/ سطحی‌نگر بودیم
2023-12-01T10:58:32+03:30
سرمربی تیم فوتبال رُم از عملکرد شاگردانش مقابل سروت سوئیس در مرحله گروهی لیگ اروپا انتقاد شدیدی کرد.

ترکیب فینالیست‌های لیگ برتر کشتی آزاد مشخص شد/ مصاف دوباره سوادکوهی با نخودی و حضور پرتعداد روس‌ها

 ترکیب فینالیست‌های لیگ برتر کشتی آزاد مشخص شد/ مصاف دوباره سوادکوهی با نخودی و حضور پرتعداد روس‌ها
2023-12-01T10:58:32+03:30
سه کشتی‌گیر شاخص و مدعی در فینال لیگ برتر کشتی آزاد در یک وزن پایین‌تر کشتی خواهند گرفت و در ترکیب دو تیم فینالیست، ۵ کشتی‌گیر روس روی تشک می‌روند.

عبدولی: محمد بنا کار شاقی انجام نداده، ظلم هم کرده است/ دیگر در لیگ مربیگری نمی‌کنم

 عبدولی: محمد بنا کار شاقی انجام نداده، ظلم هم کرده است/ دیگر در لیگ مربیگری نمی‌کنم
2023-12-01T10:58:30+03:30
قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان با انتقاد از سرمربی سابق تیم ملی گفت: محمد بنا کشتی‌گیر حاضر و آماده که مربی شهرستان زجرش را کشیده را تحویل گرفته است.

خودباوری؛ عاملی که می‌توانست موجب پیروزی پرسپولیس مقابل النصر شود

 خودباوری؛ عاملی که می‌توانست موجب پیروزی پرسپولیس مقابل النصر شود
2023-12-01T10:58:30+03:30
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تحلیل بازی اخیر این تیم مقابل النصر، یک عامل مهم را در عدم پیروزی سرخپوشان مقابل حریف عربستانی مورد بررسی قرار داد.

سه ایرانی در بین نامزدهای بهترین‌های تکواندو جهان

 سه ایرانی در بین نامزدهای بهترین‌های تکواندو جهان
2023-12-01T10:05:10+03:30
مراسم معرفی بهترین های تکواندو جهان در سال ۲۰۲۳ در حالی برگزار خواهد شد که سه نماینده از کشورمان در بین نامزدهای بخش‌های مختلف حضور دارند.

آمار درخشان رونالدو در دربی‌ها؛ ۳۲ گل و ۱۱ پاس گل در ۵۲ بازی

 آمار درخشان رونالدو در دربی‌ها؛ ۳۲ گل و ۱۱ پاس گل در ۵۲ بازی
2023-12-01T09:25:11+03:30
کریستیانو رونالدو تجربه موفقی در دربی‌های کشورهای مختلف داشته است.

بررسی وضعیت بنزما برای دیدار با سپاهان

 بررسی وضعیت بنزما برای دیدار با سپاهان
2023-12-01T08:58:31+03:30
باشگاه الاتحاد عربستان اعلام کرد که وضعیت کریم بنزما پس از آسیب‌دیدگی، امروز مشخص خواهد شد.

مریخ: انتظار بیشتری از خودم داشتم/ خلیلی: لهستان ابرقدرت هندبال زنان است

 مریخ: انتظار بیشتری از خودم داشتم/ خلیلی: لهستان ابرقدرت هندبال زنان است
2023-12-01T08:45:11+03:30
برترین بازیکن میدان در دیدار تیم‌های ملی هندبال ایران و لهستان در مسابقات قهرمانی جهان گفت: انتظار بیشتری از خودم داشتم.

صعود آتالانتا، لیورپول و لورکوزن به مرحله حذفی لیگ اروپا/ رم از پس حریف گمنام سوئیسی برنیامد + جداول

 صعود آتالانتا، لیورپول و لورکوزن به مرحله حذفی لیگ اروپا/ رم از پس حریف گمنام سوئیسی برنیامد + جداول
2023-12-01T08:31:52+03:30
دیدارهای هفته پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا با صعود تیم‌های فوتبال آتالانتا، بایرلورکوزن و لیورپول به مرحله یک هشتم نهایی به پایان رسید.

هندبال بانوان قهرمانی جهان| شکست ایران در نخستین گام

 هندبال بانوان قهرمانی جهان| شکست ایران در نخستین گام
2023-12-01T08:31:51+03:30
تیم‌ ملی هندبال بانوان ایران در نخستین بازی خود در قهرمانی جهان، مقابل لهستان شکست خورد.

منافی: پرسپولیس با مهاجمان فعلی‌اش راه به جایی نمی‌برد/ نقش هواداران در بازی با الدحیل تعیین‌کننده است

 منافی: پرسپولیس با مهاجمان فعلی‌اش راه به جایی نمی‌برد/ نقش هواداران در بازی با الدحیل تعیین‌کننده است
2023-12-01T08:31:51+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، اگر سرخپوشان در دیدار مقابل الدحیل مغرورانه بازی نکنند، می‌توانند با حمایت هواداران حریف قطری را شکست دهند.

ترابی: وزارت ورزش تکلیف فدراسیون والیبال را مشخص کند/ لیگ برتر اواخر فروردین به پایان می‌رسد

 ترابی: وزارت ورزش تکلیف فدراسیون والیبال را مشخص کند/ لیگ برتر اواخر فروردین به پایان می‌رسد
2023-12-01T08:31:50+03:30
سرپرست دبیری فدراسیون والیبال از مسئولان وزارت ورزش خواست هر چه زودتر تکلیف این فدراسیون را مشخص کنند.

تازه‌ترین رده‌بندی فیفا اعلام شد؛ تیم ملی ایران همچنان روی پله ۲۱ جهان و دوم آسیا/ تداوم صدرنشینی آرژانتین

 تازه‌ترین رده‌بندی فیفا اعلام شد؛ تیم ملی ایران همچنان روی پله ۲۱ جهان و دوم آسیا/ تداوم صدرنشینی آرژانتین
2023-11-30T13:58:31+03:30
در رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال از تیم‌های ملی در ماه نوامبر سال ۲۰۲۳، تیم ملی ایران بدون تغییر جایگاه روی پله بیست‌ویکم ایستاده است.

درخواست باشگاه پرسپولیس از هواداران؛ بلیت جعلی نخرید!

 درخواست باشگاه پرسپولیس از هواداران؛ بلیت جعلی نخرید!
2023-11-30T12:51:51+03:30
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای تأکید کرد، هواداران این تیم نمی‌توانند با بلیت‌های جعلی که با کد ملی آنها به ثبت نرسیده است وارد ورزشگاه آزادی شوند و تما...

چری: می‌دانستیم تیم بهتری هستیم/ بسیار تهاجمی ظاهر شدیم

 چری: می‌دانستیم تیم بهتری هستیم/ بسیار تهاجمی ظاهر شدیم
2023-11-30T12:38:33+03:30
بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: ما می‌دانستیم که تیم بهتری هستیم ولی اگر به تیم‌های ضعیف اجازه بازی کردن و خودنمایی بدهیم تا به اعتماد به نفس برسند، آ...

فدراسیون فوتبال خواستار توضیح باشگاه تراکتور درباره تخلف هوادارانش شد

 فدراسیون فوتبال خواستار توضیح باشگاه تراکتور درباره تخلف هوادارانش شد
2023-11-30T12:38:33+03:30
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای خواستار توضیحات باشگاه تراکتور در رابطه با تخلف هوادارانش در دیدار با فولاد شد.

تن‌هاخ: من مسئول از دست رفتن پیروزی منچستریونایتد هستم

 تن‌هاخ: من مسئول از دست رفتن پیروزی منچستریونایتد هستم
2023-11-30T12:38:32+03:30
سرمربی شیاطین سرخ پس از تساوی خارج از خانه شاگردانش در استانبول، مسئولیت نتیجه‌ای که شیاطین سرخ را در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا قرارداد، پذیرفت.

آنچلوتی: ناپولی قصد عقب‌نشینی نداشت/ بلینگام بی‌عیب نیست

 آنچلوتی: ناپولی قصد عقب‌نشینی نداشت/ بلینگام بی‌عیب نیست
2023-11-30T11:45:12+03:30
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید درباره اتفاقات پیروزی خانگی قاطع مردانش برابر ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا توضیح داد.

درآمد یک میلیارد دلاری ورزش زنان جهان در سال ۲۰۲۴

 درآمد یک میلیارد دلاری ورزش زنان جهان در سال ۲۰۲۴
2023-11-30T10:51:52+03:30
درآمد ورزش زنان به بیش از یک میلیارد دلار در سال ۲۰۲۴ می‌رسد.

آمادگی رونالدو برای دربی ریاض

 آمادگی رونالدو برای دربی ریاض
2023-11-30T10:51:51+03:30
کریستیانو رونالدو آماده مهمترین بازی هفته پانزدهم لیگ حرفه‌ای عربستان می‌شود.

دستور جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مشخص شد

 دستور جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مشخص شد
2023-11-30T10:51:51+03:30
هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک روز شنبه یازدهم آذرماه در ساختمان کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود.

منچستریونایتد در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا/ داستان تکراری در انتظار سویا

 منچستریونایتد در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا/ داستان تکراری در انتظار سویا
2023-11-30T01:45:12+03:30
دیدارهای شب دوم از هفته پنجم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با ثبت یک تساوی برای شیاطین سرخ و شکست سویا آغاز شد.

۴ ملی‌پوش بدمینتون ایران در کمپ توسعه آسیا/ آقایی مربی مستعدان آسیا شد

 ۴ ملی‌پوش بدمینتون ایران در کمپ توسعه آسیا/ آقایی مربی مستعدان آسیا شد
2023-11-30T01:45:12+03:30
با رایزنی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون، چهار بانوی ورزشکار کشورمان به کمپ توسعه آسیا اعزام شدند.

آرسنال و آیندهوون به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند/ پیروزی رئال مادرید و تساوی اینتر با کامبک ۳ گله

 آرسنال و آیندهوون به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند/ پیروزی رئال مادرید و تساوی اینتر با کامبک ۳ گله
2023-11-30T01:45:11+03:30
هفته پنجم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با مشخص شدن چهره سه تیم دیگر از صعودکنندگان به مرحله حذفی پایان یافت.

حلالی: پرسپولیس بعد از ۱۰ نفره شدن النصر، ریسک نکرد/ پول مهاجم خارجی باید برای حفظ عبدی و آل‌کثیر هزینه می‌‌شد

 حلالی: پرسپولیس بعد از ۱۰ نفره شدن النصر، ریسک نکرد/ پول مهاجم خارجی باید برای حفظ عبدی و آل‌کثیر هزینه می‌‌شد
2023-11-30T01:45:11+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است اگر سرخپوشان پس از ۱۰ نفره شدن النصر با ریسک بیشتری بازی می‌کردند برنده بازی می‌شدند.

قرارداد ۱.۵ میلیاردی در لیگ کشتی آزاد/ سهم فرنگی ۳۰۰ میلیون تومان!

 قرارداد ۱.۵ میلیاردی در لیگ کشتی آزاد/ سهم فرنگی ۳۰۰ میلیون تومان!
2023-11-29T17:18:32+03:30
رئیس سازمان لیگ کشتی سقف قرارداد در لیگ آزاد را یک میلیارد و پانصد و لیگ فرنگی را ۳۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.

انتصاب سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد

 انتصاب سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد
2023-11-29T15:45:14+03:30
سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد منصوب شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)