میرنیوز

رهبری‌فرد: افتضاح‌ترین چیزی که در فوتبال دیدم صحبت‌های گل‌محمدی و نکونام بود/ عابدزاده و استیلی به خاطر آدامس اخراج شدند!

 رهبری‌فرد: افتضاح‌ترین چیزی که در فوتبال دیدم صحبت‌های گل‌محمدی و نکونام بود/ عابدزاده و استیلی به خاطر آدامس اخراج شدند! 2023-11-03T14:15:09+03:30

بهروز رهبری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اظهارات تند یحیی گل‌محمدی و جواد نکونام علیه یکدیگر اظهار داشت: بزرگان زیادی در فوتبال کشور داشتیم و داریم که سوای هر نتیجه‌ای که به دست می‌آمد، الگویی برای همه بودند. برخی از این چهره‌ها مثل مرحوم پرویز دهداری و منصور پورحیدری در قید حیات نیستند. آنها به لحاظ اخلاقی الگو بودند، ولی نمی‌دانم چرا مربیان عزیز ما آنها را الگوی خودشان نمی‌کنند و با زور و دعوا دنبال نتیجه هستند. آیا مرحوم منصور پورحیدری و علی پروین با کُری‌خوانی نتیجه می‌گرفتند؟ فوتبال آنقدر ارزش ندارد که بخواهیم به هر نحوی نتیجه بگیریم.

 

گل‌محمدی و نکونام باید الگو باشند
وی در ادامه افزود: گل‌محمدی و نکونام هم‌بازی‌های من بودند و باید بدانند الگویی برای جوان‌ها هستند. رفتارها باید طوری باشد که از نکونام به نکویی یاد شود. گل‌محمدی که فردی آرام و تحصیلکرده است باید الگو باشد. این رفتارها در شأن و شخصیت این دو عزیز نیست. پرسپولیس و استقلال آنقدر هوادار دارند که نمی‌توانند بپذیرند بزرگ‌ترهای دو تیم این چنین علیه هم صحبت می‌کنند. وقتی این حرف‌ها را شنیدم تعجب کردم. جواد (نکونام) به لحاظ اخلاقی بچه خوبی است و همیشه احترام به بزرگ‌تر را رعایت کرده است، یحیی (گل‌محمدی) نیز همینطور. اتفاقاتی که بین پرسپولیس و استقلال می‌افتد، قابل توجیه نیست. فوتبال از زمانی که آغاز شد مشکلات داوری، گل نزدن، زمین و ... را داشته است. آیا عزیزان اینها را نمی‌دانستند که امروز روی هم شمشیر می‌کشند؟ هر تیمی از داوری استفاده کرده و ضرر هم دیده است. داور هم انسان است و اشتباه می‌کند، آیا ما اشتباه نمی‌کنیم؟ اینکه مشکلات فنی را از روی دوش‌مان برداریم و به هوادار و رسانه‌ها بگوییم گل‌محمدی و نکونام چطور نتیجه می‌گیرند، از داوری بهره می‌برند و ... کار درستی نیست.

دوست ندارم پسرم دعوای گل‌محمدی و نکونام را ببیند
«در شأن و شخصیت دو تیم بزرگ کشور نیست که این‌گونه علیه هم موضع بگیرند.»، بازیکن پیشین پرسپولیس با بیان این جمله تصریح کرد: اگر امروز صحبتی انجام می‌دهم به‌عنوان بازیکن سابق پرسپولیس نیست، من امروز هوادار فوتبالم. دوست ندارم پسرم این صحبت‌ها و اتفاقات حاشیه‌ای را در فوتبال ببیند. چیزی که از فوتبال برای پسرم تعریف کردم بازی جوانمردانه، حرفه‌ای و احترام به بزرگ‌تر است. من این موضوعات را به پسرم یاد داده‌ام. اتفاقاً پسرم روز گذشته به من گفت گل‌محمدی و نکونام دعوای‌شان شده است. در ابتدا گفتم اشتباه می‌کنی، ولی وقتی صحبت‌های‌شان را دیدم تعجب کردم. آقای علی سامره! شما سرپرست تیم استقلال هستی و سرپرست نقش آرامش دادن به اعضای تیم را دارد. وقتی خودتان این کارها را می‌کنید بازیکن به خودش اجازه می‌دهد درباره سرمربی و مدیرعامل حریف صحبت کند. این دو تیم نزده می‌رقصند و کلی حاشیه دارند. افراد در پرسپولیس و استقلال راه را اشتباهی می‌روند. نه قصد توصیه کردن دارم و نه چیز دیگری، اما آقای گل‌محمدی، آقای نکونام، بچه‌های ما فوتبال تیم‌ها و رفتارهای‌تان را می‌بینند. من در دوران فوتبالم هر نوع صحبتی انجام داده‌ام، ولی امروز شما سِمتی دارید که باید الگو باشید.

به هیئت مدیره پرسپولیس چه ربطی دارد به محل تمرین می‌رود؟
رهبری‌فرد با انتقاد از استوری و پست گذاشتن افراد در باشگاه پرسپولیس و استقلال یادآور شد: شاید برخی‌ها به تعداد محدود همه چیز در فوتبال اروپا را بدانند، ولی اگر از من بپرسید اعضای هیئت مدیره رئال مادرید و بارسلونا را می‌شناسی، پاسخ می‌دهم خیر اما در ایران هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال را حتی می‌دانیم خودروی‌شان را در کدام طبقه از پارکینگ خانه‌شان پارک می‌کنند، چرا که آنقدر دنبال نشان دادن خودشان و گرفتن پست هستند خودشان را در همه چیز دخالت می‌دهند. آن زمانی که گل‌محمدی قهر کرده بود هیئت مدیره پرسپولیس به محل تمرین رفت و با بازیکنان عکس گرفت. به شما چه ربطی دارد که با بازیکنان یا کادر فنی حرف بزنید؟! بازیکن در حدی نیست که شما بخواهید صحبت کنید. بازیکن وظیفه دارد تمرین کند. هر بار رسانه‌ها را دیدم عکس هیئت مدیره پرسپولیس را دیدم که در حال گرفتن عکس هستند. خودتان با این کارها به حواشی دامن می‌زنید.

 

تا سوت داور زده می‌شود همه دنبال صحبت علیه هم هستند
وی با اشاره به بیانیه‌های پرسپولیس و استقلال علیه یکدیگر یادآور شد: کجا زمان ما بیانیه می‌دادند؟ چرا هر مشکل و ضعف‌تان را با بیانیه دادن می‌پوشانید. الان بازی‌ها طوری شده است که همه می‌خواهند زیر ضعف‌های‌شان بزنند و بگویند کی بود، کی بود من نبودم، تقصیر آستینم بود! داخل زمین حرف از داوری می‌زنند، بیرون آن صحبت از کیفیت چمن می‌کنند. اینها بحث‌های فنی است. بیرون از فوتبال، گل‌محمدی، پیروانی، نکونام و سامره بزرگ‌تر‌های تیم هستند و اگر آرام نباشند به تیم استرس وارد می‌کنند. علی پروین یک هفته با من در تمرینات دعوا و استرس وارد می‌کرد، نتیجه‌اش داخل زمین بود که به سینه داور می‌زدم و می‌گفتم تو اشتباه می‌کنی. این رفتارها زنجیروار به یکدیگر وصل است. هیچ آرامشی در فوتبال ما دیده نمی‌شود، کافی است داور سوت پایان بازی را بزند تا همه شروع کنند. بازیکنان و کادر فنی پس از بازی در رختکن تصمیم می‌گیرند که علیه داور و حریفان صحبت کنند. یکی می‌گوید داوری علیه ماست و به سود تیم دیگر، یکی هم صحبت از تیم حکومتی می‌کند.

یا می‌گویند اشتباه داوری یا تیم حکومتی
بازیکن پیشین پرسپولیس ادامه داد: آیا پرسپولیسی تیمی است که نتواند صنعت نفت آبادان را در آزادی برد؟ پرسپولیس و استقلال در همه خطوط بهترین بازیکنان را دارند، سپاهان هم همینطور. وقتی دو تیم بزرگ کشور درگیر شکایت و بیانیه علیه یکدیگر می‌شوند، نتیجه‌اش از دست دادن دو امتیاز حساس است. وقتی از بحث‌های فنی بیرون می‌آیند یقه همدیگر را می‌گیرند که داور به سود فلان تیم پرچم زد یا فلان تیم حکومتی است و حمایت می‌شود. دو هفته است پرسپولیس هیچ بار فنی نداشته است. استقلال هم این هفته تمرکز نداشت.

پروین و روشن را بیاورید تا گل‌محمدی و نکونام حرمت نگه دارند
رهبری‌فرد خاطر نشان کرد: بزرگان زیادی مثل حسن روشن، علی پروین، علی جباری، محمد پنجعلی، بهتاش فریبا و ... داریم که بیرون گود نشسته‌اند و استفاده‌ای از آنها نمی‌شود. باید این افراد را کنار تیم بگذارند تا حرمت آدم‌ها حفظ شود. اگر علی پروین کنار پرسپولیس باشد گل‌محمدی حرمت نگه می‌دارد یا نکونام با دیدن روشن و فریبا حرمت نگه می‌دارد. این عزیزان عملاً هیچ نقشی ندارند. چند وقت پیش دیدم پروین و روشن مثل تماشاگر به ورزشگاه می‌روند. آنها زمانی اسطوره بودند. الگوی ما هیئت مدیره و روابط عمومی پرسپولیس شده است که خودشان بدتر هستند. مصاحبه رضا درویش را می‌دیدم که به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس شمشیر را از رو بسته بود و با همه دعوا داشت. یک زمانی امیر عابدینی مصاحبه می‌کرد و همه لذت می‌بردند. کاظم اولیایی در استقلال هم همینطور. همه حرمت بزرگ‌تر را حفظ می‌کردند.

 

پروین عابدزاده و استیلی را به خاطر آدامس اخراج کرد
وی با انتقاد از انتخاب افراد غیرفوتبالی برای مدیریت پرسپولیس و استقلال گفت: اعضای هیئت مدیره این دو باشگاه از آدم‌هایی تشکیل شده است که در بدنه فوتبال نبوده‌اند و نمی‌دانم از کجا آمده‌اند. آنها نه خاک فوتبال را خورده‌اند نه با پیشکسوتانی مثل دهداری، پورحیدری و پروین کار کرده‌اند که بدانند حرمت نگه داشتن چیست. یکی باید این آقایان را جمع کند. وقتی مدیرعامل باشگاه اینطور صحبت می‌کند دیگر چه انتظاری باید از بازیکنان داشت؟ زمان ما اجازه نداشتیم هر مدلی حرف بزنیم. اگر من مصاحبه‌ای می‌کردم به خاطر جوانی بود. به خاطر دارم به همراه پرسپولیس با پاس بازی داشتیم و 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند. در رختکن، ناصر ابراهیمی پای تخته ایستاد و مشغول صحبت کردن شد. احمدرضا عابدزاده و حمید استیلی آدامس می‌جویدند و یک لحظه صدای آدامس جویدن‌شان آمد. علی پروین عابدزاده و استیلی را بیرون کرد و گفت اگر هم باختیم فدای سر تیم، ولی این دو نفر نباید باشند. عابدزاده و استیلی از رختکن به خانه رفتند و ما بازی را با چهار گل بردیم. ما این چیزها را یاد گرفتیم و هنوز بعد از گذشت سال‌ها در ذهنم باقی مانده است. پروین به بازیکنان گفت ابراهیمی بزرگ‌ شماست و نباید زمان صحبت کردن او آدامس بجوید.

افتضاح‌ترین چیزی که در فوتبال دیدم صحبت‌های گل‌محمدی و نکونام بود
بازیکن پیشین پرسپولیس در پایان تصریح : اگر بازیکن صحبتی می‌کند، اشکالی ندارد چون خودم هم بازیکن بودم و هر مدلی صحبت می‌کردم، ولی وقتی نقشم عوض شود و کت و شلواری شوم حرف زدنم باید با کسی که تی‌شرت و گرمکن می‌پوشد، فرق کند. آقای پیروانی، آقای سامره، شما کت و شلوارپوش شدید و باید الگوی بچه‌ها باشید. افتضاح‌ترین چیزی که در فوتبال دیدم صحبت‌های گل‌محمدی و نکونام و همینطور اعضای دو تیم علیه هم بود. آقایان با این فضای مجازی، هر حرفی بزنید همه بعد از چند دقیقه می‌بینند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

قهرمان ۶۵ کیلوگرم جهان بعد از جراحی کتفش: وزن جدیدم ۷۴ کیلوست!/ سال بعد برای هوتن جبران می‌کنم

 قهرمان ۶۵ کیلوگرم جهان بعد از جراحی کتفش: وزن جدیدم ۷۴ کیلوست!/ سال بعد برای هوتن جبران می‌کنم
2023-12-08T07:51:19+03:30
قهرمان وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد جوانان جهان که بعد از حسن یزدانی کتفش را جراحی کرد، می‌گوید در بازگشت بعد از مصدومیت، وزن او در مسابقات ۷۴ کیلوگرم خواهد بود.

رقابت غیرمستقیم ملوان و ذوب‌آهن برای بازگشت به رده دوم/ صنعت نفت بالاخره در خانه می‌برد؟

 رقابت غیرمستقیم ملوان و ذوب‌آهن برای بازگشت به رده دوم/ صنعت نفت بالاخره در خانه می‌برد؟
2023-12-08T07:51:19+03:30
دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام سه مسابقه پیگیری می‌شود که طی آنها تیم‌های ملوان و ذوب‌آهن رقابتی غیرمستقیم برای بازگشت به رده دوم جدول...

قاسمی منجزی: در کشتی اندازه زحمتت مزد نمی‌گیری/ مدیرعامل فولاد گفت حق دارید، خداحافظ!

 قاسمی منجزی: در کشتی اندازه زحمتت مزد نمی‌گیری/ مدیرعامل فولاد گفت حق دارید، خداحافظ!
2023-12-08T07:51:18+03:30
قهرمان کشتی فرنگی آسیا تاکید کرد که همچنان طلب سال گذشته‌شان را از تیم فولاد خوزستان دریافت نکرده‌اند و پاسخ مدیرعامل این باشگاه به آنها هم این بوده است: حق...

خمس: ۳ امتیاز بازی با گل‌گهر برای من خیلی باارزش است/ امروز ثابت کردیم دنبال بازی جوانمردانه هستیم

 خمس: ۳ امتیاز بازی با گل‌گهر برای من خیلی باارزش است/ امروز ثابت کردیم دنبال بازی جوانمردانه هستیم
2023-12-07T17:37:59+03:30
برای سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور تبریز کسب سه امتیاز در خانه گل‌گهر سیرجان بسیار باارزش بوده است.

اوزونیدیس: گل‌گهر تیمی نیست که «بِکِش زیرش» بازی کند/ به تراکتور باختیم چون نیمه اول خوبی نداشتیم

 اوزونیدیس: گل‌گهر تیمی نیست که «بِکِش زیرش» بازی کند/ به تراکتور باختیم چون نیمه اول خوبی نداشتیم
2023-12-07T17:37:59+03:30
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، عملکرد بد تیمش در نیمه نخست دیدار مقابل تراکتور تبریز منجر به شکست آنها شده است.

برگزاری جلسه کمیته انضباطی برای بررسی ابهامات قرارداد ۳ باشگاه لیگ برتری/ همه چیز به بعد از دربی موکول شد

 برگزاری جلسه کمیته انضباطی برای بررسی ابهامات قرارداد ۳ باشگاه لیگ برتری/ همه چیز به بعد از دربی موکول شد
2023-12-07T16:57:59+03:30
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تا بعد از برگزاری دربی پیش روی تهران آرای مربوط به ابهامات قرارداد باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را اعلام نخواهد کرد.

صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول

 صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول
2023-12-07T16:44:38+03:30
هفته دوازدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با پیروزی خارج از خانه تراکتور مقابل گل‌گهر سیرجان آغاز شد.

درخواست دادستانی ایتالیا برای محرومیت ۴ ساله پوگبا

 درخواست دادستانی ایتالیا برای محرومیت ۴ ساله پوگبا
2023-12-07T16:31:20+03:30
هافبک فرانسوی یوونتوس در آستانه دریافت حکم چهار سال محرومیت خود از فعالیت‌های مرتبط با فوتبال است.

بایندریان: نساجی نتوانست فشار دو لیگ مهم را تحمل کند/ ما یک تیم معمولی نیستیم

 بایندریان: نساجی نتوانست فشار دو لیگ مهم را تحمل کند/ ما یک تیم معمولی نیستیم
2023-12-07T16:31:19+03:30
سرپرست باشگاه نساجی تاکید کرد که کیفیت و سطح مجموعه تیم در آن اندازه‌ای نبود که همزمان بتواند فشار دو لیگ مهم را تحمل کند.

عنایتی: در آینده فاجعه فوتبالی در انتظار ماست/ پاسخ دادن به یکسری از انتقادها خنده‌دار است!

 عنایتی: در آینده فاجعه فوتبالی در انتظار ماست/ پاسخ دادن به یکسری از انتقادها خنده‌دار است!
2023-12-07T15:51:19+03:30
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: یکسری از دوستان در حال حاضر تندروی می‌کنند و پاسخ دادن به برخی انتقادها خنده‌دار است.

نیکفر: مدیریت در باشگاه سپاهان همانند دوی امدادی است/ مسیرمان را با قدرت ادامه می‌دهیم

 نیکفر: مدیریت در باشگاه سپاهان همانند دوی امدادی است/ مسیرمان را با قدرت ادامه می‌دهیم
2023-12-07T14:04:39+03:30
سرپرست باشگاه سپاهان گفت: حضور من در این باشگاه در جهت ادامه مسیری است که فولاد مبارکه و اعضای هیئت مدیره ترسیم کرده‌اند.

گواردیولا: استون‌ویلا بهتر از ما بود/ باید تیم را به مسیر درست بازگردانم

 گواردیولا: استون‌ویلا بهتر از ما بود/ باید تیم را به مسیر درست بازگردانم
2023-12-07T12:17:59+03:30
سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی معتقد است تیمش در بازی شب گذشته با استون‌ویلا، به اندازه کافی خوب نبوده است.

انتقال طارمی به اینتر در گرو تصمیم سانچس

 انتقال طارمی به اینتر در گرو تصمیم سانچس
2023-12-07T11:37:59+03:30
مهاجم ایرانی پورتو در یک صورت ممکن است ماه آینده به جمع شاگردان سیمونه اینزاگی ملحق شود.

خودروی بازیکن سانتوس در آتش سوخت + عکس

 خودروی بازیکن سانتوس در آتش سوخت + عکس
2023-12-07T11:24:39+03:30
هواداران سانتوس پس از سقوط این تیم به لیگ دسته دوم فوتبال برزیل خودروی یکی از بازیکنان این تیم را آتش زدند.

برگزاری جلسه مهم کمیته انضباطی؛ پایان بررسی پرونده پرسپولیس و شروع بازبینی پرونده استقلال

 برگزاری جلسه مهم کمیته انضباطی؛ پایان بررسی پرونده پرسپولیس و شروع بازبینی پرونده استقلال
2023-12-07T11:24:38+03:30
جلسه کمیته انضباطی برای بررسی ابهامات مطرح شده درباره قراردادهای باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتور آغاز شد.

تن‌هاخ: بازی تیم مقابل چلسی بسیار لذت‌بخش بود/ چنین احساسی نداریم که در بحران هستیم

 تن‌هاخ: بازی تیم مقابل چلسی بسیار لذت‌بخش بود/ چنین احساسی نداریم که در بحران هستیم
2023-12-07T10:17:59+03:30
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از عملکرد شاگردانش مقابل چلسی ابراز رضایت کرد.

سقوط تاریخی سانتوس به لیگ دسته دوم برزیل

 سقوط تاریخی سانتوس به لیگ دسته دوم برزیل
2023-12-07T10:04:41+03:30
تیم سانتوس برای نخستین بار در تاریخ به لیگ دسته دوم فوتبال برزیل سقوط کرد.

امید به بازگشت سپاهان به ریل قانون و منطق پس از رفتن ساکت

 امید به بازگشت سپاهان به ریل قانون و منطق پس از رفتن ساکت
2023-12-07T10:04:38+03:30
با استعفای محمدرضا ساکت این امیدواری به وجود آمده که یکی از باشگاه‌های فعال ایران به ریل قانون بازگردد.

حذف پورتو از جام اتحادیه پرتغال در شبی که طارمی پاس گل داد

 حذف پورتو از جام اتحادیه پرتغال در شبی که طارمی پاس گل داد
2023-12-07T09:24:39+03:30
تیم فوتبال پورتو با قبول شکستی خارج از خانه از جام اتحادیه پرتغال کنار رفت.

گل‌گهر - تراکتور؛ بردن برای مدعی ماندن!

 گل‌گهر - تراکتور؛ بردن برای مدعی ماندن!
2023-12-07T09:24:39+03:30
تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و تراکتور تبریز در روز آغازین هفته دوازهم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

سقوط یک پله‌ای منچسترسیتی با قبول سومین باختش در فصل جاری/ منچستریونایتد به چلسی باج نداد

 سقوط یک پله‌ای منچسترسیتی با قبول سومین باختش در فصل جاری/ منچستریونایتد به چلسی باج نداد
2023-12-07T09:24:39+03:30
در شبی که نیمه قرمز شهر منچستر بابت پیروزی مهم شیاطین سرخ جشن گرفت، اهالی نیمه آبی شهر کام‌شان بابت شکستی خارج از خانه تلخ شد.

رضایی: از قطع همکاری با درستکار شوکه شدم/ حتماً خیریتی در کار بوده است

 رضایی: از قطع همکاری با درستکار شوکه شدم/ حتماً خیریتی در کار بوده است
2023-12-07T09:24:39+03:30
سرمربی سابق تیم کشتی آزاد امید کشورمان گفت، با توجه به اینکه پژمان درستکار و علیرضا دبیر دوستان قدیمی بودند، او هم از قطع همکاری آنها شوکه شده است.

پایان ساکت؛ نیک‌فر سرپرست باشگاه سپاهان شد

 پایان ساکت؛ نیک‌فر سرپرست باشگاه سپاهان شد
2023-12-07T09:24:39+03:30
مدیرعامل باشگاه سپاهان روز گذشته با ارسال نامه‌ای از سمت خود کناره‌گیری کرد و منوچهر نیک‌فر مسئولیت سرپرستی این باشگاه را بر عهده گرفت.

علی‌نژاد: ابطال انتخابات کمیته ملی المپیک را به نفع کشور نمی‌دانم/ شفافیتی در ماجرای حقوق ورزشکاران ندیدم

 علی‌نژاد: ابطال انتخابات کمیته ملی المپیک را به نفع کشور نمی‌دانم/ شفافیتی در ماجرای حقوق ورزشکاران ندیدم
2023-12-07T09:24:38+03:30
کاندیدای دوره گذشته ریاست کمیته ملی المپیک گفت که هیچ‌گاه اقدامی خلاف منافع ملی انجام نمی‌دهد و ابطال انتخابات کمیته را به نفع کشور نمی‌داند.

پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی روی نیمکت عنابی‌ها

 پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی روی نیمکت عنابی‌ها
2023-12-06T17:58:00+03:30
فدراسیون فوتبال قطر در آستانه جام ملت‌های فوتبال آسیا از قطع همکاری با سرمربی پرتغالی خود خبر داد.

پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی؛ گزینه جانشینی

 پایان کار کی‌روش در تیم ملی قطر/ لوپس اسپانیایی؛ گزینه جانشینی
2023-12-06T17:44:40+03:30
فدراسیون فوتبال قطر در آستانه جام ملت‌های فوتبال آسیا از قطع همکاری با سرمربی پرتغالی خود خبر داد.

رقابت امیرحسین زارع با دیوید تیلور برای انتخاب برترین کشتی‌گیر سال

 رقابت امیرحسین زارع با دیوید تیلور برای انتخاب برترین کشتی‌گیر سال
2023-12-06T17:44:39+03:30
ملی‌پوش کشتی آزاد ایران به عنوان یکی از نامزدهای انتخاب به عنوان بهترین آزادکار سال ۲۰۲۳ جهان معرفی شد.

تصویری از مکالمه خبرنگار تسنیم با سرمربی پیشین پرسپولیس؛ برانکو: نمی‌دانم + عکس

 تصویری از مکالمه خبرنگار تسنیم با سرمربی پیشین پرسپولیس؛ برانکو: نمی‌دانم + عکس
2023-12-06T16:24:39+03:30
پس از انتشار مصاحبه برانکو با خبرگزاری تسنیم یکی از رسانه‌ها در اقدامی عجیب اقدام به تکذیب این مصاحبه کرد در حالی که مستندات این خبر موجود است.

یوسفی: پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات از آسیا حذف شد/ ناراحتی و شعارهای هواداران طبیعی است

 یوسفی: پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات از آسیا حذف شد/ ناراحتی و شعارهای هواداران طبیعی است
2023-12-06T15:44:38+03:30
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است، شکست سرخپوشان مقابل الدحیل باعث حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا نشد بلکه عملکرد ضعیف تیم در فصل نقل‌وانتقالات پیش‌فصل نا...

کلانتری: امیدوارم تصمیم منصفانه‌ای برای دیدار نفت و گاز گچساران - داماش گرفته شود/ نمی‌خواهیم خودمان را فریب بدهیم

 کلانتری: امیدوارم تصمیم منصفانه‌ای برای دیدار نفت و گاز گچساران - داماش گرفته شود/ نمی‌خواهیم خودمان را فریب بدهیم
2023-12-06T15:31:21+03:30
سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان با وجود غیبت اعضای این تیم در گچساران، ابراز امیدواری کرد که تیمش بازنده دیدار با نفت و گاز این شهر اعلام نشود.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)