میرنیوز

هاشمی: مهم‌ترین وظیفه وزارت ورزش و جوانان، امیدافزایی برای جوانان‌مان است

 هاشمی: مهم‌ترین وظیفه وزارت ورزش و جوانان، امیدافزایی برای جوانان‌مان است 2023-09-18T15:03:29+03:30

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، کیومرث هاشمی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در جلسه رأی بررسی صلاحیت‌های وی برای تصدی این وزارتخانه طی سخنانی بیان کرد: عمیقا معتقدم مردم ولی‌نعمت ما هستند و یک مسئول شأن خدمت‌رسانی به مردم دارد. قائل به کار و عمل جهادی در سایه برنامه‌محوری و نگاه علمی هستم.

وی افزود: اکنون زمان کار مناسب در ریل صحیح و هدفمند است؛ توفیق خدمت 30 ساله در تمامی سطوح مدیریتی کشور تا امروز موجب شده نسبت به مشکلات ورزش و امور جوانان کشور شناخت عمیق داشته باشم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عنوان کرد: شناخت مسئله نیمی از راه‌حل است و به نمایندگان اطمینان می‌دهم بیش از شناخت و انگیزه لازم برای حرکت پرشتاب در مسیر تحقق الگوی اسلامی ایرانی وجود دارد.

هاشمی گفت: درباره ساماندهی امور جوانان می‌گویم که با توجه به فرمایشات رهبری انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب مرهون اعتماد امام به جوانان بود و اکنون نظام در سایه اعتماد به جوانان در مسیر تمدن‌سازی حرکت می‌کند. مهم‌ترین رسالت این وزارتخانه آبیاری نهال امید در دل جوانان است و این امر با اینکه این وزارتخانه فعال‌تر از همیشه با بسیج ظرفیت‌ها و با هم‌افزایی دستگاه‌ها در جهت رفع مشکلات جوانان گام بر دارد.

وی افزود: چالش حوزه جوانان مشکلاتی بخشی و یک‌بُعدی نیست بلکه با مسائل پیچیده مواجه هستیم و رفع آنان نیازمند درک صحیح از نیازهای جوان ایرانی و اجرای به‌ههنگام تحولی خلاقانه با محوریت خانواده است. با رویکردهای سنتی و تولید سند و مصوبه‌ی بدون ضمانت اجرایی و بدون مشارکت و همراهی جوانان در عرصه‌های تصمیم‌گیری بر مشکلات فائق شویم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در ادامه سخنان خود بیان کرد: اولین راهبرد بنده ارتقای هویتی دینی و ایرانی جوانان است که به‌دلیل تهاجم نرم دشمنان علیه ارزش‌ها و انقلاب اسلامی از اهمیت بسیاری برخوردار است. همکاری دستگاه‌های فرهنگی متولی امور جوانان در جهت ساخت و نهادینه‌سازی هویتی دینی و ملی، توجه به آموزش‌های عمومی با هدف تقویت امید و استفاده از ظرفیت مساجد و پایگاه‌های بسیج و هم‌چنین حمایت از سمن‌ها و رسانه‌های هویت‌ساز جوانان از جمله برنامه‌های بنده است.

هاشمی خاطر نشان کرد: راهبرد دوم تقویت سرمایه اجتماعی و مسئولیت‌پذیری جواننا جوانان است که تحقق این راهبرد نیازمند ایجاد فرصت‌هایی برای تمرین مشارکت و مستولیت‌پذیری است. سمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی بهترین بستر برای تمرین این مشارکت و مسئولیت‌پذیری است.

وی اضافه کرد: بهبود و اصلاح سبک زندگی جوانان راهبرد دیگری است که تحقق آن نیازمند اجرای پویش‌های آگاهی‌بخش و بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌های نوین در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی-ایرانی است. حمایت از تشکیل و فعالیت سمن‌های جوانان و حمایت از نوآوری‌های نوین از جمله اقدامات مهم است.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: برای توسعه مشارکت‌های داوطلبانه جوانان که سازمان‌های مرد‌م‌نهاد فرصت‌های ارزشمندی برای کشور هستند می‌توان از ظرفیت‌های مردمی آنان برای حل مشکلات کشور استفاده کرد. توانمندسازی سمن‌های جوانان با محوریت دانش‌افزایی، جلب مشارکت و ارتقای مهارت اقدامی است که به توسعه کمی و کیفی این سمن‌ها منجر می‌شود.

هاشمی اظهار داشت: اتخاذ سیاست‌های حمایتی راهبرد مهم دیگر است؛ عدم انطباق بین نیازهای بازار کار و توامندی‌های جوانان توسط نهادهای آموزشی و دستگاه‌های متولی اشتغال به یک چالش در مسیر اشتغال جوانان تبدیل شده است. با طراحی یک برنامه تحولی جامع با محوریت استعدادیابی و هدایت شغلی جوانان از دوره دبیرستان تا دانشگاه می‌توان در جهت بهبود وضعیت اشتغال جوانان گام برداشت.

وی بیان کرد: سیاست‌های حمایتی در جهت ازدواج جوانان از دیگر موارد مهم است که با تکیه بر قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به‌عنوان یک ظرفیت قانونی پیگیری خواهد شد. در موضوع ترویج ازدواج آسان، تقسیم کار ملی دستگاه‌های اجرای و طراحی و هم‌چنین اجرای یک پویش فراگیر برای جوانان با محوریت خانواده و تربیت مشاوران ازدواج با رویکرد اسلامی و هم‌چنین ایجاد شبکه ملی مشاوران ازدواج از جمله اقدامات طراحی شده است.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تصریح کرد: امیدوارم با حمایت شما نمایندگان شاهد تصویب احکامی ظرفیت‌ساز و یاری‌گر در برنامه هفتم باشیم که این امر در کنار برنامه‌محوری و عمل‌گرایی به تحقق بهتر وزارت ورزش و جوانان در موضوع ساماندهی امور جوانان کمک می‌کند.

هاشمی با اشاره به برنامه‌های خود در حوزه ورزش بیان کرد: میدان ورزش اکنون به یکی از میادین اصلی جنگ نرم تبدیل شده و سرمایه‌گذاری سنگین دستگاهای تبلیغاتی دشمن برای اثرگذاری بر افکار جوانان  و نوجوانان از طریق ورزش و تلاش آنان برای عفت‌زدایی از ورزش و تلاش برای مرزبندی‌ها از جمله مصایق این تهاجم نرم است.

وی خاطر نشان کرد: امروز در شرایطی هستیم که باید با هوشیار باشیم و البته که قهرمانان ما با هر موفقیتی، برنامه دشمن برای تزریق ناامیدی بین مردم را نقش بر آب می‌کنند. حضور دختران ما با حجاب اسلامی تصویر خوبی از ایران اسلامی را ترسیم می‌کند.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: در شرایطی که ورزش بین‌الملل در حال ورود به سطوح پیچیده است، باید قبول کرد که مدیریت این شرایط نیامند هوشمندی و سیاست‌های شجاعانه و عزتمندانه است تا بتوانیم این تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

هاشمی اظهار داشت: مسئلویت راهبری سازمان‌های ورزشی و هم‌چنین فدراسیون‌های ورزشی یک مسئولیت حساس و فرهنگی است و بنده در این‌باره چهار رویکرد دارم. توجه مضاعف به ملاحظات فرهنگی حوزه ورزش با تکیه بر سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند محیط ورزش باید دینی، معنوی و ارزشی باشد. تحقق حکمرانی عالمانه در فدراسیون‌ها و سازمان‌های ورزشی با محوریت تنظیم عزتمندانه روابط با نهادهای بین‌المللی و صیانت از ارزش‌های انقلاب در میادین  و مجامع بین المللی. گفتمان‌سازی و استفاده از ظرفیت ورزش در جهت ترویج ارزش‌ها و مقابله با جریانات ضدفرهنگی. و هم‌چنین بهبود وضعیت معیشت، رفاه و تامین اجتماعی قهرمانان ورزشی با حمایت دولت و مجلس که در قانون برنامه هفتم توجهات لازمه در این‌باره  صورت گرفته است.

وی بیان کرد: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، انتظار مقام معظم رهبری از دست‌اندرکاران و مدیران ارشد ورزشی این است که این حوزه‌ی انسان‌ساز و سلامت‌محور، گام‌های عملی استواری در جهت تمدن‌سازی نوین اسلامی بردارد. بر اساس این بیانیه مهم، ضروری است ورزش ایران از منظر همگانی به ورزشی جاری و نهادینه در سبک زندگی مردم، از نظر قهرمانی به ورزشی مقتدر، از نظر حکمرانی به ورزشی عدالتخواه و عاری از فساد برسد.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: تحقق این چشم‌انداز نیازمند توجه به پیشران‌های توسعه ورزش است و می‌توان به بهبود فرایندهای سیاست‌گذاری، رشد و توسعه اقتصاد روش و بهبود محیط‌های قانونی ورزش با محوریت برچیدن بسترهای فسادزا اشاره کرد. توسعه ورزش همگانی اولین راهبرد است و متأسفانه شیوع کم‌تحرکی و چاقی به سبک زندگی غیرفعال و ایستا برمی‌گردد.

هاشمی تصریح کرد: برای موفقیت در ورزش همگانی، قهرمانی و حرفه‌ای نیازمند توجه مضاعف به ورزش تربیتی هستیم.  هیچ دانش‌آموزی در کشور نباید از موهبت ورزش به‌دلیل نبود فضای ورزشی محروم باشد. بنده خود را نسبت به تأمین فضای ورزشی در مدارس پاسخگو می‌دانم و در این راستا با تمام توان حرکت خواهم کرد.

وی در ادامه گفت: توسعه و ارتقای ورزش قهرمانی راهبرد دیگری است تا این ورزش به یک نظام فرایندی منسجم تبدیل شود. در سراسر ورزشکاران مستعدی داریم که باید به قهرمان و پهلوان پرافتخار تبدیل شوند. نبود ثبات در مدال‌آوری و استقاده غیرموثر از ظرفیت ورزش تربیتی، وابستگی فدراسیون‌ها به اعتبارات دولتی و نامناسب بودن وضعیت حکمرانی برخی فدراسیون‌ها به‌دلیل خلاءهای قانونی و عدم استفاده موثر از ظرفیت پیشکسوتان ورزشی از مهمترین چالش‌های ورزش قهرمانی است.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عنوان کرد: برای ساماندهی ورزش حرفه‌ای که منجر به نشاط اجتماعی می‌شود، برنامه‌ریزی کرده‌ایم. بسترهای لازم برای تولید شغل در حوزه ورزش یکی از رسالت‌های محوری این وزارتخانه است و تحقق این مهم را با حمایت دولت دنبال خواهیم کرد.

هاشمی بیان کرد: توسعه و  تقویت ورزش بانوان از دیگر مسائل مهم است که از دیرباز به‌عنوان یکی از اولویت‌های ورزشی در جمهوری اسلامی ایران بوده و اهمیت توجه به آن را می‌توان در بیانات مقام معظم رهبری مشاهده کرد. با حمایت ساختاری و ارتقای جایگاه ورزش بانوان، ارتقای منابع و امکانات و توسعه زیرساخت‌های اختصاصی بانوان می‌توان زمینه ایجاد تحول در ورزش بانوان را فراهم کرد.

وی اظهار داشت: باید منابع و امکانات کشور به‌صورت عادلانه‌تر در سراسر کشور تقسیم شود و و روند توسعه مولفه‌های ورزشی مناسب نیست. ضروری است نسبت به ارتقای بهره‌وری اماکن ورزشی موجود و توسعه فضاهای ورزشی چندمنظوره طبق آمایش سرزمینی و توسعه فضاهای ورزشی خاص حانبازان و معلولان اقدام کرد که در دستورکار قرار خواهد گرفت.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عنوان کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام ضرورت جدی است که طرح‌های زودبازده با محوریت جلب مشارکت مردم و بخش خصوصی طراحی شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| مدال تاریخی الفتی در ژیمناستیک، شکست هندبال و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| مدال تاریخی الفتی در ژیمناستیک، شکست هندبال و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد
2023-09-29T10:35:07+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد
2023-09-29T10:08:28+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

سیاوشی: اگر بخواهیم مثل دیدار با کویت باشیم، بهتر است بازی نکنیم

 سیاوشی: اگر بخواهیم مثل دیدار با کویت باشیم، بهتر است بازی نکنیم
2023-09-29T09:55:09+03:30
دروازه‌بان تیم ملی هندبال گفت: برابر کویت دچار اشتباه شدیم و اگر قرار باشد در دو بازی دیگر نیز اینگونه عمل کنیم بهتر است به میدان نرویم.

تیم ملی والیبال به دنبال سومین المپیک متوالی

 تیم ملی والیبال به دنبال سومین المپیک متوالی
2023-09-29T09:55:08+03:30
قهرمانی در بازی‌های آسیایی، روحیه مثبت و البته به موقعی را به تیم ملی والیبال تزریق کرد تا سختی سفر به برزیل برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس آسان‌تر ...

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد
2023-09-29T08:48:28+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده؛ این زبانی مشترک بین ماست

 تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده؛ این زبانی مشترک بین ماست
2023-09-29T08:21:49+03:30
قهرمان آمریکایی وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد، کشتی ورزشی منحصربه‌فرد بوده و یک زبان مشترک بین کشورهاست.

شایعه عجیب حوالی تیم ملی کشتی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟

 شایعه عجیب حوالی تیم ملی کشتی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟
2023-09-29T08:21:48+03:30
بعد از اعلام رسمی انتخاب مجتبی گلیج به‌عنوان ملی‌پوش وزن ۹۷ کیلوگرم اعزامی به بازی‌های آسیایی، برخی مدعی قهر کامران قاسم‌پور و ترک اردوی تیم ملی آزاد شدند.

نصراصفهانی: جو روانی اجازه نداد بازیکنان شایستگی خود را به نمایش بگذارند

 نصراصفهانی: جو روانی اجازه نداد بازیکنان شایستگی خود را به نمایش بگذارند
2023-09-29T07:15:08+03:30
سرمربی تیم‌ملی تپانچه بادی گفت: بازیکنان آمادگی خوبی داشتند اما جو روانی که در کل دهکده و تیم‌ها وجود داشت اجازه نداد بچه‌های ما شایستگی خود را به نمایش بگذ...

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد
2023-09-29T06:21:48+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

ثبت رکوردی سیاه در کارنامه مورینیو با باخت سنگین رم

 ثبت رکوردی سیاه در کارنامه مورینیو با باخت سنگین رم
2023-09-29T05:55:10+03:30
شکست تحقیر‌آمیز تیم فوتبال رم در خانه جنوا سبب شد که رکوردی نه چندان جالب در کارنامه سرمربی این تیم به ثبت برسد.

تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده است؛ این زبانی مشترک بین ماست

 تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده است؛ این زبانی مشترک بین ماست
2023-09-29T05:55:10+03:30
قهرمان آمریکایی وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد، کشتی ورزشی منحصربه‌فرد بوده و یک زبان مشترک بین کشورهاست.

پولادگر: باید تلاش کنیم دل مردم را شاد کنیم/ تاکنون مدال‌های ارزشمندی کسب کردیم

 پولادگر: باید تلاش کنیم دل مردم را شاد کنیم/ تاکنون مدال‌های ارزشمندی کسب کردیم
2023-09-29T05:55:10+03:30
معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به ش...

شایعه عجیب حوالی تیم ملی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟

 شایعه عجیب حوالی تیم ملی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟
2023-09-29T05:55:09+03:30
بعد از اعلام رسمی انتخاب مجتبی گلیج به‌عنوان ملی‌پوش وزن ۹۷ کیلوگرم اعزامی به بازی‌های آسیایی، برخی مدعی قهر کامران قاسم‌پور و ترک اردوی تیم ملی آزاد شدند.

فلاحت‌زاده: نتیجه کار شبانه‌روزی مدیران استقلال چه زمانی مشخص می‌شود؟/ وقتی هیچ‌کس راضی نیست یعنی راه را اشتباه رفته‌اند

 فلاحت‌زاده: نتیجه کار شبانه‌روزی مدیران استقلال چه زمانی مشخص می‌شود؟/ وقتی هیچ‌کس راضی نیست یعنی راه را اشتباه رفته‌اند
2023-09-29T05:55:09+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است، مدیران این باشگاه ضعیف‌ترین عملکرد را داشته و راه را اشتباه رفته‌اند.

بازی‌های آسیایی هانگژو| چین به نودمین مدال طلا رسید/ ایران در جایگاه نهم جدول توزیع مدال‌ها + عکس

 بازی‌های آسیایی هانگژو| چین به نودمین مدال طلا رسید/ ایران در جایگاه نهم جدول توزیع مدال‌ها + عکس
2023-09-28T18:15:12+03:30
کاروان ایران در پایان روز پنجم بازی‌های آسیایی هانگژو با سه مدال طلا در جایگاه نهم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفت.

تغییر برنامه مسابقات کشتی بازی‌های آسیایی و دردسر جدید برای تیمِ تازه بازگشته از بلگراد

 تغییر برنامه مسابقات کشتی بازی‌های آسیایی و دردسر جدید برای تیمِ تازه بازگشته از بلگراد
2023-09-28T17:35:11+03:30
در حالیکه قرار بود مسابقات کشتی بازی‌های آسیایی با رشته آزاد استارت بخورد، برنامه بازی‌ها تغییر کرد و شروع مسابقات با کشتی فرنگی است.

نبی خبر داد: حضور تیم ملی فوتبال ایران در شرق آسیا پیش از شروع جام ملت‌ها

 نبی خبر داد: حضور تیم ملی فوتبال ایران در شرق آسیا پیش از شروع جام ملت‌ها
2023-09-28T16:55:08+03:30
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام کرد، تیم ملی فوتبال قبل از شرکت در جام ملت‌های آسیا در تورنمنتی در شرق آسیا حاضر خواهد شد.

گزارش کامل روز پنجم بازی‌های آسیایی| ۲ طلا، ۴ نقره و یک برنز برای کاروان ایران/ تکواندو بدون طلا به کارش پایان داد

 گزارش کامل روز پنجم بازی‌های آسیایی| ۲ طلا، ۴ نقره و یک برنز برای کاروان ایران/ تکواندو بدون طلا به کارش پایان داد
2023-09-28T14:55:08+03:30
روز پنجم بازی‌های آسیایی هانگژو با کسب ۲ طلا، ۴ نقره و یک برنز توسط ملی‌پوشان ایران به پایان رسید.

متهم شدن بارسلونا به پرداخت رشوه در پرونده نگریرا

 متهم شدن بارسلونا به پرداخت رشوه در پرونده نگریرا
2023-09-28T14:29:07+03:30
باشگاه بارسلونا در پرونده نگریرا به پرداخت رشوه متهم شده است.

سلیمی: می‌توانستم نتیجه بهتری بگیرم/ از مردم و کادر فنی تیم ملی تکواندو عذرخواهی می‌کنم

 سلیمی: می‌توانستم نتیجه بهتری بگیرم/ از مردم و کادر فنی تیم ملی تکواندو عذرخواهی می‌کنم
2023-09-28T14:29:07+03:30
عضو تیم ملی تکواندو کشورمان به این نکته اذعان کرد که در بازی‌های آسیایی هانگژو می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد.

بازتاب شکست الکسانیان و فن خطای روسیلوی کوبایی/ افسوس پدر الکسانیان از چلنجی که دیده نشد! + عکس

 بازتاب شکست الکسانیان و فن خطای روسیلوی کوبایی/ افسوس پدر الکسانیان از چلنجی که دیده نشد! + عکس
2023-09-28T14:01:51+03:30
بعد از آنکه آرتور الکسانیان فینال وزن ۹۷ کیلوگرم را به حریف کوبایی واگذار کرد، کمیته فنی فدراسیون کشتی ارمنستان از اشتباه داور این مسابقه خبر داد.

کرمی: تکواندو فقط آمادگی بدنی و تکنیک نیست/ سلیمی آینده درخشانی دارد

 کرمی: تکواندو فقط آمادگی بدنی و تکنیک نیست/ سلیمی آینده درخشانی دارد
2023-09-28T14:01:51+03:30
از نگاه عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو، این رشته ورزشی فقط آمادگی بدنی و تکنیک نیست.

عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمینی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود

 عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمینی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود
2023-09-28T13:35:08+03:30
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: با توجه به کمبود بازیکن به رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان کمیته ملی المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مقام وجود ندارد.

عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود

 عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود
2023-09-28T13:21:48+03:30
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: با توجه به کمبود بازیکن به رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان کمیته ملی المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مقام وجود ندارد.

ملی‌پوش پیشین والیبال در بین خارجی‌های ناموفق لیگ لهستان

 ملی‌پوش پیشین والیبال در بین خارجی‌های ناموفق لیگ لهستان
2023-09-28T13:08:30+03:30
رسانه لهستانی، نام ملی‌پوش پیشین والیبال ایران را در بین نقل و انتقالات ناموفق سال‌های اخیر لیگ این کشور قرار داد.

افلاکی: داوران نگذاشتند در این دوره طلا بگیریم/ در حال تغییر نسل هستیم

 افلاکی: داوران نگذاشتند در این دوره طلا بگیریم/ در حال تغییر نسل هستیم
2023-09-28T13:08:29+03:30
مربی تیم ملی تکواندو اعتقاد دارد که باید ملی‌پوشان کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو مدال طلا می‌گرفتند، اما داوران نگذاشتند.

ستاره پیشین بسکتبال ایران استعفا کرد/ کامرانی: کمک و مشاوره‌ای از من گرفته نشد

 ستاره پیشین بسکتبال ایران استعفا کرد/ کامرانی: کمک و مشاوره‌ای از من گرفته نشد
2023-09-28T13:08:29+03:30
ستاره پیشین تیم ملی بسکتبال ایران از سمت خود در فدراسیون بسکتبال کناره‌گیری کرد.

فروغی: بخشی از عدم نتیجه‌گیری بابت مدیریت خودمان است/ از عملکردم زیاد راضی نیستم!

 فروغی: بخشی از عدم نتیجه‌گیری بابت مدیریت خودمان است/ از عملکردم زیاد راضی نیستم!
2023-09-28T13:08:29+03:30
قهرمان تیراندازی المپیک توکیو گفت: از عملکردم زیاد راضی نیستم و از کسانی که نتوانستم انتظارات‌شان را برآورد کنم عذر می‌خواهم.

مداح : بازی‌های آسیایی چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد/ قرار نیست ورزشکاران با یک باخت موردظلم قرار بگیرند

 مداح : بازی‌های آسیایی چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد/ قرار نیست ورزشکاران با یک باخت موردظلم قرار بگیرند
2023-09-28T13:08:29+03:30
سرمربی تیم تکواندو بانوان بر این باور است بازی‌های آسیایی کم از بازی‌های جهانی ندارد و بسیاری از حریفان و رقبایی که در جهان صاحب عنوان هستند در این رویداد ش...

رکورد جدید دیگری برای تکواندوی ایران؛ و حالا حسرت مدال طلای بازی‌های آسیایی!

 رکورد جدید دیگری برای تکواندوی ایران؛ و حالا حسرت مدال طلای بازی‌های آسیایی!
2023-09-28T13:08:28+03:30
تیم ملی تکواندوی کشورمان در شرایطی به کار خود در بازی‌های آسیایی پایان داد که برای اولین بار در تاریخ برگزاری بازی‌های آسیایی موفق به کسب مدال طلا نشد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)