میرنیوز

کمرانی: به‌خاطر رفتار فدراسیون تکواندو باید مهاجرت کنم/ ساعی مانع حضورم در کمپ امارات شد

 کمرانی: به‌خاطر رفتار فدراسیون تکواندو باید مهاجرت کنم/ ساعی مانع حضورم در کمپ امارات شد 2023-09-17T07:10:09+03:30

مهرو کمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری کمپ تکواندو همراه با آرمین هادی‌پور در امارات اظهار داشت: حدود یک ماه پیش درخواست شد که همراه با آرمین هادی‌پور به عنوان مدرس در کمپ دبی حضور داشته باشم که با این درخواست موافقت کردم. متأسفانه در روزهای گذشته مسئولان برگزاری این کمپ اطلاع دادند که دستوری از شخص آقای ساعی و فدراسیون ایران رسیده که اجازه ندارند از من به عنوان مدرس استفاده کنند.

بعد از 6 ماه از حضور در کمپ یونان فعالیتم تعلیق شد

وی در خصوص اینکه گفته شده در ماه‌های گذشته فعالیتش با تعلیق همراه شده است، گفت: سه ماه پیش قصد داشتم شاگردانم را برای آزمون ثبت نام کنم که متوجه شدم بانک اطلاعاتی‌ام مسدود شده است. بعد از پیگیری، کمیته قضایی در سریع‌ترین زمان ممکن با زحمات و هماهنگی علی تاجیک رئیس سازمان تیم‌های ملی برگزار شد. گفتند که به دلیل حضور  بدون اطلاع در کمپ  یونان فعالیتم تعلیق شده است.

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سؤال که حضور او در کمپ یونان بدون هماهنگی بوده است، گفت: اصلاً اینطور نیست. با فدراسیون مکاتبه نکردم، اما به علی تاجیک در حضور دو نفر به صورت شفاهی اطلاع دادم و حتی گفتم اگر نیاز است نامه‌نگاری انجام دهم. گفتند چنین کاری نیاز نیست و این موضوع باعث افتخار فدراسیون است. این کمپ سال گذشته برگزار شد و بعد از حدود 6 ماه این اتفاق افتاد و فعالیتم تعلیق شد.

رئیس کمیته قضایی فدراسیون گفت به من لطف کردند

کمرانی افزود: در جلسه کمیته قضایی نوشتم هیچ کار غیرقانونی انجام ندادم و حتی به وزارت ورزش اطلاع دادم تا مشکلی پیش نیاید. قصد مهاجرت نداشتم و نمی‌خواستم از ایران بروم و صرفاً برای برگزاری کمپ رفتم. در این کمپ حدود 28 مربی از 11 کشور حضور داشتند و تنها مدرس بودم. لاریجانی رئیس کمیته قضایی فدراسیون گفت که شش ماه پیش وزارت ورزش نامه‌ای زده که کسانی که به کمپ‌ها می‌روند باید اطلاع بدهند و بر همین اساس شما را تعلیق کردیم و این لطف ما است که زودتر این کار را نکردیم.

وی ادامه داد: درخواست کردم متن نامه را ببینم که گفتند محرمانه است و حتی شماره نامه را خواستم که موضوع را پیگری کنم که این کار را نیز انجام ندادند و در نهایت تعهد گرفتند. برای حضور در کمپ امارات و برای جلوگیری از مشکل و اینکه متهم به بی‌قانونی نشوم، به صورت مکتوب همه چیز را اعلام کردم. به نایب رئیس بانوان نامه زدم و رونوشت آن را برای رئیس سازمان تیم‌های ملی فرستادم. سلیمی شفاهی اعلام کرد که موضوع را با رحیمی دبیر فدراسیون مطرح کرده و ایشان گفته سفرم مشکلی ندارد. فقط خواستند قبل از سفر تعهدنامه‌ای امضا کنم که این موضوع را قبول کردم.

تکواندو , تکواندو ایران , مهرو کمرانی , هادی ساعی ,

به بچه‌های تیم ملی گفتند که با من سلام و علیک نداشته باشند

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو تصریح کرد: در این مدت تبلیغی که مسئولان کمپ درست کرده بودند را در فضای مجازی گذاشتم و بسیاری از مربیان کشورهای مختلف پیغام دادند که به خاطر حضورم ثبت‌نام کردند. متأسفانه دو روز پیش پیغام دادند که شما نمی‌توانید مدرس کمپ باشید و اجازه استفاده از شما را به ما ندادند و حتی گفتند اگر باز هم قصد برگزاری کمپ دارید باید از مدرس فدراسیون استفاده کنند. واقعاً نمی‌دانم چرا فدراسیون با من جنگ را شروع کرده است. ماندن، ادامه دادن و کار کردن در این شرایط برای من حکم صلح را داشت و اصلاً آدمی نیستم که دنبال حاشیه باشم و قصد ندارم با کسی بجنگم.

کمرانی تأکید کرد: کارم تربیت بازیکن است و عاشق تکواندو هستم و دوست دارم از سالیان سال تجربه به صورت حرفه‌ای استفاده کنم. اینکه در کشور دیگر کمپ برگزار شود و تجربیات خود را منتقل و بازخورد خوبی دریافت کنم برای من پله ترقی است. دوست داشتم تجربیاتم را بیشتر کنم ولی در ایران بمانم و در کشورم زندگی کنم، اما با توجه به این شرایط باید مهاجرت کنم و علت این اتفاق نیز رفتار فدراسیون است. به بچه‌های تیم ملی گفتند که حتی اجازه سلام و علیک با من را ندارند.

وی در خصوص اینکه مشکل ساعی با او به انتخابات فدراسیون برمی‌گردد یا به عدم پذیرش دستیاری در تیم ملی ارتباط دارد، گفت: حق رأی در انتخابات نداشته و در مجمع حضور نداشتم و فکر می‌کنم به جلسه کمیته فنی برمی‌گردد. در کمیته فنی برنامه دادم و گفتند عالی است، اما وقتی به کرج برگشتم به من زنگ زدند که فقط به عنوان مربی می‌توانم با تیم ملی ادامه دهم. خبری که در خصوص دستیاری من در تیم ملی اعلام شد نیز بدون هماهنگی بود و اگر در جلسه کمیته فنی می‌گفتند مخالفت می‌کردم.

علت گارد گرفتن مهروز ساعی را نمی‌دانم

کمرانی در پاسخ به این پرسش که با توجه به نقش پررنگ مهروز ساعی در تصمیمات بخش بانوان، با او مشکلی ندارد، گفت: اختلافی نه تنها با ایشان بلکه با هیچ‌کس نداشتم. سیستم کاری‌ام مربیگری و تربیت بازیکن بدون حاشیه از روز اول بوده، اما از زمان تغییرات در فدراسیون بدون اینکه بدانم چه اتفاقی افتاده همه جوره بایکوت شدم. اینکه نمی‌دانم دلیلش چه موضوعی است بیشتر اذیتم می‌کند. حتی کسی به من نگفته مشکل فدراسیون با من چه چیزی است. مهروز ساعی در سال 2011 زمانی که دستیار چانگ بودم در اردوی تیم ملی یک‌سال با من بود و بعد از آن نیز هر زمانی همدیگر را دیدیم با احترام رفتار کردیم.

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو خاطرنشان کرد: مشکلی از گذشته تا به حال با مهروز ساعی نداشتم و علت گارد گرفتن او را نمی‌دانم. در آخرین مصاحبه از من در خصوص ایشان سؤال پرسیده شد که گفتم کم‌تجربه هستند و باید کنار مربیان بزرگ کار کنند تا شرایط بهتری برای مسابقات بزرگ داشته باشند. می‌دانم مهروز ساعی از مصاحبه‌ام ناراحت شده، اما اصلاً نگفتم که ایشان صلاحیت ندارند. این سؤال مصاحبه کننده بود و همان را تیتر و استفاده کرد.

وی یادآور شد: در فدراسیون گذشته سیستم اینگونه بود که یک مربی با توجه به عملکردش از رده نونهالان به عنوان کمک مربی شروع می‌کرد و با توجه به پیشرفتش به مراحل بالاتر می‌رسید. این رویه را پشت سر گذاشتم و اولین بار با توجه به اینکه بازیکن زیاد داشتم به عنوان کمک مربی با چانگ شروع کردم و کسی پارتی‌ام نبود. حتی قرار نبود مربی تیم ملی باشم؛ در آن مقطع هر مربی یک جلسه با بازیکن خودش با تیم ملی کار می‌کرد و می‌رفت. شاگردانم را بردم و مربی کره‌ای بعد از پایان  تمرین گفت که  بمانم و تیم ملی را در تمرین عصر تمرین دهم. بعد از تمرین ایشان خواستند با من همکاری کنند و استاد سروی رزومه‌ام را خواست و وارد اردوهای ملی شدم.

تکواندو , تکواندو ایران , مهرو کمرانی , هادی ساعی ,

آخرین راهی که برای من مانده مهاجرت است

وی در مورد احتمال مهاجرتش گفت: آخرین راهی که برایم می‌ماند همین است. فضایی برای رشد نمی‌خواهم، اما برای کار کردن در کشور خودم که نباید اذیتم کنند و حتی جلوی برگزاری کمپ‌های داخلی‌ام را بگیرند. اتفاقی که افتاد و بعد از برگزاری دو مرحله کمپ از یک مجموعه کمپ پنج مرحله‌ای به هیئت یک استان زنگ زدند و جلوی برگزاری  مرحله سوم را گرفتند. همه آدم‌ها همین طور هستند که وقتی تمام زندگی خود را برای هدفی می‌گذارند، ترجیح نمی‌دهند رها کنند و دوست دارند آن را ادامه دهند. یک بار بیشتر زندگی نمی‌کنم و نمی‌توانم به خاطر اینکه از قیافه من خوش‌شان نمی‌آید کار خود را رها کنم.  

سرپرست وزارت ورزش بگوید چه کار کنم؟

کمرانی در پاسخ به این پرسش که در این مدت دیداری با ساعی نداشته، گفت: به هیچ عنوان صحبتی نداشتیم. افراد زیادی در مسابقات رسمی و لیگ حضور داشتند و از همه عکس کار شده است، اما به عنوان سرمربی سابق تیم ملی حتی یک عکس تا روز برگزاری مجمع از من کار نکردند. در مجمع مجبور بودند از همه اعضا عکس کار کنند و عکسی از من کار کردند که همه به خوبی متوجه نیت آنها شدم. به نقطه‌ای رسیدم که از تریبون رسانه‌ از ساعی بپرسم چه مشکلی با من دارد؟ از آقای سرپرست وزارت ورزش می‌پرسم که در این شرایط باید چه کار کنم و فکر می‌کنم جواب این باشد که باید از ایران بروم.

سرمربی سابق تیم ملی تصریح کرد: به نظر من این موضوع اصلاً اخلاقی نیست. سال‌ها خالصانه کار کردم و دنبال حاشیه نبودم و سؤالم این است که مشکل آنها چه چیزی است؟ نمی‌دانم دلیل این رفتارها چه چیزی است؛ چرا که کار اشتباه و غیرقانونی انجام نداده‌ام، اما نه می‌گذارند که داخل ایران فعالیت کنم و نه خارج از ایران! کمپ داخلی و خارجی من را با استفاده از قدرتی که به آنها داده شده را لغو کردند. از سرپرست وزارت ورزش سؤال دارم؛ رفتار کسانی که مسئولیت تکواندو را در دست دارند با مربی‌ای که سال‌ها برای کشورش زحمت کشیده صحیح است؟

انتهای پیام/ 

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

پیغمبری: به‌ دلیل عدم تعادل از رقابت اصلی کنار رفتم / امیدورام جوانان تالو نتایج بهتری بگیرند

 پیغمبری: به‌ دلیل عدم تعادل از رقابت اصلی کنار رفتم / امیدورام جوانان تالو نتایج بهتری بگیرند
2023-09-24T06:48:28+03:30
نماینده تالو ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو معتقد است که به‌ دلیل عدم تعادل از رقابت برای کسب مدال کنار رفت.

میراسماعیلی: تعلیق بدون قید و شرطی رفع شده است/ جنگ جودوکاران ایران نابرابر است

 میراسماعیلی: تعلیق بدون قید و شرطی رفع شده است/ جنگ جودوکاران ایران نابرابر است
2023-09-24T06:48:27+03:30
رئیس فدراسیون جودو تاکید کرد که تعلیق این فدراسیون بدون هیچ قیدی و شرطی به پایان ریسده است.

امیر صدیقی نایب رئیس کمیته‌های توسعه و بازاریابی کنفدراسیون ووشو آسیا شد

 امیر صدیقی نایب رئیس کمیته‌های توسعه و بازاریابی کنفدراسیون ووشو آسیا شد
2023-09-24T06:21:48+03:30
رئیس فدراسیون ووشو به عنوان نایب رئیس کمیته‌های توسعه و بازاریابی کنفدراسیون ووشو آسیا انتخاب شد.

دو سال محرومیت براى خاطیان مسابقات انتخابى تیم ملى پرورش اندام

 دو سال محرومیت براى خاطیان مسابقات انتخابى تیم ملى پرورش اندام
2023-09-24T04:35:08+03:30
کمیته انضباطى فدراسیون بدنسازى و پرورش اندام دو سال محرومیت براى خاطیان مسابقات انتخابى تیم ملى در نظر گرفت.

تعلل اتحادیه جهانی در انتخاب میزبان ۲ مسابقه جهانی/ لاس‌وگاس شاید میزبان مسابقات ۲۰۲۷ باشد

 تعلل اتحادیه جهانی در انتخاب میزبان ۲ مسابقه جهانی/ لاس‌وگاس شاید میزبان مسابقات ۲۰۲۷ باشد
2023-09-24T04:35:08+03:30
به نظر می‌رسد اتحادیه جهانی بعد از آنکه میزبانی پیکارهای جهانی ۲۰۲۳ را از روس‌ها گرفت، حالا شانس و فضایی را برای کاندیداتوری دوباره آنها در مسیر کسب میزبانی...

طاهری: در باد عملکرد خوب تیم ملی فوتسال در تورنمنت برزیل بخوابیم، ضربه می‌خوریم

 طاهری: در باد عملکرد خوب تیم ملی فوتسال در تورنمنت برزیل بخوابیم، ضربه می‌خوریم
2023-09-24T04:35:07+03:30
بازیکن سال‌های گذشته تیم ملی فوتسال گفت در صورتی که اعضای کادر فنی این تیم در باد عملکرد تحسین‌برانگیز ملی‌پوشان ایران در تورنمنت دوستانه برزیل بخوابند، با ...

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| ارسلان دومین مدال جهانی‌اش را برای صربستان گرفت

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| ارسلان دومین مدال جهانی‌اش را برای صربستان گرفت
2023-09-23T20:15:08+03:30
علی ارسلان با پیروزی در دیدار رده‌بندی وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان، صاحب مدال برنز شد.

پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| دست محسن‌نژاد به مدال برنز نرسید

 پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| دست محسن‌نژاد به مدال برنز نرسید
2023-09-23T20:15:07+03:30
دو نماینده ایران در مرحله رده‌بندی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل حریفان خود قرار گرفتند.

هاشمی: توقع ما از اینفانتینو آزادسازی طلب‌های تیم‌های ایرانی است/ به دنبال شناسایی زمین برای احداث مجموعه ورزشی هستیم

 هاشمی: توقع ما از اینفانتینو آزادسازی طلب‌های تیم‌های ایرانی است/ به دنبال شناسایی زمین برای احداث مجموعه ورزشی هستیم
2023-09-23T20:01:48+03:30
وزیر ورزش و جوانان می‌گوید که بعد از دستور رئیس جمهور، حداکثر تا یک ماه دیگر زمین مجموعه ورزشی چند منظور‌ه‌ شناسایی خواهد شد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند
2023-09-23T19:35:07+03:30
با پیروزی کشتی‌گیر آذربایجانی مقابل نماینده صربستان در نیمه نهایی ۶۳ کیلوگرم، ایمان محمدی شانس حضور در شانس مجدد و کسب مدال برنز را از دست داد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| تجلیل اتحادیه جهانی از داور ایرانی

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| تجلیل اتحادیه جهانی از داور ایرانی
2023-09-23T19:21:49+03:30
اتحادیه جهانی از سال‌ها قضاوت بین المللی محمدابراهیم امامی تجلیل به عمل آورد.

پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند

 پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند
2023-09-23T18:55:08+03:30
با پیروزی کشتی‌گیر آذربایجانی مقابل نماینده صربستان در نیمه نهایی ۶۳ کیلوگرم، ایمان محمدی شانس حضور در شانس مجدد و کسب مدال برنز را از دست داد.

پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، محمدی حذف شد

 پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، محمدی حذف شد
2023-09-23T18:41:48+03:30
با پیروزی کشتی‌گیر آذربایجانی مقابل نماینده صربستان در نیمه نهایی ۶۳ کیلوگرم، ایمان محمدی شانس حضور در شانس مجدد و کسب مدال برنز را از دست داد.

قلعه‌نویی: بیشتر دغدغه‌هایم در دیدار با وزیر جنبه مالی داشت

 قلعه‌نویی: بیشتر دغدغه‌هایم در دیدار با وزیر جنبه مالی داشت
2023-09-23T18:28:28+03:30
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید بیشتر دغدغه‌هایی که با وزیر ورزش مطرح کرده، جنبه مالی داشته است.

دیدار تاج، نبی و قلعه‌نویی با وزیر ورزش و جوانان/ هاشمی: نظر ما حمایت صد درصدی از تصمیمات فدراسیون فوتبال است

 دیدار تاج، نبی و قلعه‌نویی با وزیر ورزش و جوانان/ هاشمی: نظر ما حمایت صد درصدی از تصمیمات فدراسیون فوتبال است
2023-09-23T17:35:08+03:30
وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال، نایب رئیس این فدراسیون و سرمربی تیم ملی ابراز امیدواری کرد ملی‌پوشان در جام ملت‌های فوتبال آسیا طلسم‌شک...

محکومیت اقدام ورزشکار خاطی از سوی فدراسیون بدنسازی/ پرونده به کمیته انضباطی رفت

 محکومیت اقدام ورزشکار خاطی از سوی فدراسیون بدنسازی/ پرونده به کمیته انضباطی رفت
2023-09-23T17:35:08+03:30
سخنگوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام توضیحاتی را پیرامون اتفاق رخ داده در رقابت‌های انتخابی تیم ملی پرورش اندام ارائه کرد.

برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو

 برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو
2023-09-23T16:55:07+03:30
ورزشکاران ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو در یازده رشته به مصاف حریفان می‌روند.

دبیر سازمان لیگ فوتسال: نیمکت تیم‌ها در ایجاد حاشیه تأثیر مستقیمی دارند/ درگیری در همه بازی‌های خانگی مس پیش می‌آید

 دبیر سازمان لیگ فوتسال: نیمکت تیم‌ها در ایجاد حاشیه تأثیر مستقیمی دارند/ درگیری در همه بازی‌های خانگی مس پیش می‌آید
2023-09-23T15:08:28+03:30
دبیر سازمان لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور به نقش ویژه اعضای نیمکت تیم‌های لیگ برتر فوتسال در بروز حاشیه اشاره کرد.

راسل: پیست ژاپن ما را گیج کرده است

 راسل: پیست ژاپن ما را گیج کرده است
2023-09-23T14:01:50+03:30
راننده مرسدس از ساختار پیست سوزوکای ژاپن در مسابقات مقدماتی فرمول یک انتقاد کرد.

فتاحی: لیگ را بعد از فیفادی و از هفته ششم ادامه بدهید/ عدالت حکم می‌کند هفته هفتم هم از برنامه حذف شود

 فتاحی: لیگ را بعد از فیفادی و از هفته ششم ادامه بدهید/ عدالت حکم می‌کند هفته هفتم هم از برنامه حذف شود
2023-09-23T14:01:48+03:30
مدیر ورزشی باشگاه مس رفسنجان گفت: امیدوارم کمیته مسابقات سازمان لیگ با دقت‌نظر و بررسی همه جوانب برنامه جدید مسابقات را اعلام کند تا هیچ باشگاهی بابت برنامه...

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| رقیب فینال مُهمدی: سخت‌ترین مبارزه، کشتی با رفیق است

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| رقیب فینال مُهمدی: سخت‌ترین مبارزه، کشتی با رفیق است
2023-09-23T13:08:29+03:30
قهرمان وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان می‌گوید خیلی سخت است که در مسابقه جهانی برای رسیدن به مدال مجبور باشی از سد رفیقت عبور کنی.

خبرنگار الکاس: قطر در چند رشته می‌تواند صاحب مدال شود/ پرسپولیس و فوتبال ایران را می‌شناسم

 خبرنگار الکاس: قطر در چند رشته می‌تواند صاحب مدال شود/ پرسپولیس و فوتبال ایران را می‌شناسم
2023-09-23T12:15:09+03:30
خبرنگار الکاس گفت: قطر می‌تواند در دوومیدانی، هندبال، والیبال، والیبال ساحلی و وزنه‌برداری صاحب مدال شود.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی امین میرزازاده اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی امین میرزازاده اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد
2023-09-23T12:15:08+03:30
در حالی که نمایندگان گروه رسانه‌ای اتحادیه جهانی سؤال ترکی برای پرسیدن از قهرمان سنگین وزن جهان آماده کرده بودند، امین میرزازاده برنامه آنها را به‌هم ریخت.

آغاز اردوی تیم ملی هاکی سالنی بانوان

 آغاز اردوی تیم ملی هاکی سالنی بانوان
2023-09-23T12:01:49+03:30
اردوی تیم ملی هاکی سالنی بانوان با حضور سرمربی آمریکایی آغاز شد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی سنگین وزن ایرانی اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی سنگین وزن ایرانی اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد
2023-09-23T11:48:27+03:30
درحالیکه نمایندگان گروه رسانه‌ای اتحادیه جهانی سوال ترکی برای پرسیدن از قهرمان سنگین‌وزن جهان آماده کرده بودند، امین میرزازاده برنامه آنها را به هم ریخت تا ...

شروع درخشان ووشو در هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون آسیا ماند

 شروع درخشان ووشو در هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون آسیا ماند
2023-09-23T10:41:49+03:30
مهدی علی‌نژاد با کسب اکثریت آرا برای یک دوره دیگر در سمت نایب رئیسی کنفدراسیون ووشو آسیا ابقا شد.

شروع درخشان ووشو در بازی‌های آسیایی هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون ووشو آسیا شد

 شروع درخشان ووشو در بازی‌های آسیایی هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون ووشو آسیا شد
2023-09-23T10:28:29+03:30
مهدی علی‌نژاد با کسب اکثریت آرا برای یک دوره دیگر در سمت نایب رئیسی کنفدراسیون ووشو آسیا ابقا شد.

بازی‌‌های آسیایی هانگژو| چین آماده برگزاری مراسم افتتاحیه

 بازی‌‌های آسیایی هانگژو| چین آماده برگزاری مراسم افتتاحیه
2023-09-23T10:28:29+03:30
چینی‌ها برای برگزاری مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی کاملاً آماده هستند و تبلیغات مربوط به این مراسم نیز در تمام سطح شهر هانگژو دیده می‌شود.

افضلی: برای حل مشکلات استقلال دنبال نشست با وزیر ورزش هستیم

 افضلی: برای حل مشکلات استقلال دنبال نشست با وزیر ورزش هستیم
2023-09-23T10:28:29+03:30
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال شرایط نامطلوبی دارد و در پی نشست با وزیر ورزش و جوانان برای حل مشکلات هستیم.

بازی‌‌های آسیایی هانگژو| از لوازم التحریر تا لیوان و لباس با عکس سه جذاب دوست داشتنی! + عکس

 بازی‌‌های آسیایی هانگژو| از لوازم التحریر تا لیوان و لباس با عکس سه جذاب دوست داشتنی! + عکس
2023-09-23T10:28:28+03:30
نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو عصر امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه در Hangzhou Olympic Sports Center رسما آغاز خواهد شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)