میرنیوز

قلعه‌نویی: من هم دوست دارم با آلمان بازی کنیم اما پول نداریم و تحریم هستیم/ تغییرات در تیم ملی بعد از جام ملت‌های آسیا

 قلعه‌نویی: من هم دوست دارم با آلمان بازی کنیم اما پول نداریم و تحریم هستیم/ تغییرات در تیم ملی بعد از جام ملت‌های آسیا 2023-09-12T22:30:09+03:30

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی پس از برتری 4 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل آنگولا اظهار داشت: ابتدا از آقای رئیسی (رئیس جمهور) خواهش می‌کنم نگاه ویژه‌ای به ورزشگاه آزادی داشته باشد. این ورزشگاه مظهر ملی ماست و یکی از استادیوم‌های کامل دنیا، اما متأسفانه نزدیک 40 و خُرده‌ای سال است که فقط از آن استفاده می‌کنند. عسگریان (رئیس شرکت توسعه اماکن ورزشی) تلاش می‌کند بازسازی کند، اما بودجه این پروژه خیلی مهم است.

مسئولان باید کمک کنند تا ورزشگاه آزادی نابود نشود
وی ورزشگاه آزادی را آبروی ورزش و فوتبال ایران دانست و خاطر نشان کرد: عسگریان تلاش می‌کند این استادیوم را بازسازی کند و نیاز به نگاه ملی داریم. داود منظور (رئیس سازمان برنامه و بودجه) و رئیس جمهور باید توجه و نگاه ملی به این پروژه داشته باشند. دریاچه، سالن‌ها و فضای سبز این مجموعه مشکل دارد و فضای سبز در حال خشکیدن است. مسئولان باید کمک کنند این سرمایه ملی و اَبَرپروژه نابود نشود.

بعد از زدن 3 گل بازیکنان بی‌انگیزه شدند که طبیعی بود
سرمربی تیم ملی ایران با انتقاد از کیفیت چمن ورزشگاه آزادی بیان کرد: زمین کیفیت خیلی خوبی نداشت که نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. ما بازی را خوب شروع کردیم و به سه گل رسیدیم، اما بازیکنان سپس تا حدودی بی‌انگیزه شدند که طبیعی بود. زمین شرایط خوبی نداشت و هنگامی که سه گل می‌زنید، چنین نگرشی ایجاد می‌شود که انرژی کمتری بگذارید.

از نتیجه راضی هستیم اما توقع داریم بهتر و با انگیزه‌تر از این باشیم
قلعه‌نویی با اشاره به برخی نکاتی که دیدار با آنگولا در بر داشت، گفت: کلین‌شیت کردیم، مغانلو اولین گل ملی خودش را زد و مرادمند برای اولین بار در تیم ملی بازی کرد. اینها نکات خیلی خوبی بود که در این مسابقه ثبت شد. با این حال توقع داریم بیشتر، بهتر و با انگیزه‌تر از این باشیم. از نتیجه راضی هستیم، اما سرعت و ریتم تیم در دقایقی از بازی خوب نبود. فاصله طولی و عرضی خوبی در ساختار دفاعی و هجومی داشتیم، اما نیاز داریم بهتر از اینها باشیم.

وی درباره غیبت رضا اسدی در تیم ملی تصریح کرد: دلیل آن را قبلاً اعلام کردند.

شاید بازیکنان به خاطر شرایط زمین، از خودشان محافظت می‌کردند
سرمربی تیم ملی ایران در مورد اعتراض به محمد محبی به‌خاطر بی‌انگیزگی در گلزنی خاطر نشان کرد: این موضوع به بازیکنی مرتبط نبود. باید به سمتی برویم که ساختارمان را در هر شرایطی حفظ کنیم و سرعت بازی را در دفاع و حمله بالا ببریم. روند و راه خوبی داریم، اما باید بهتر از این باشیم. همه بازیکنان در زمین تلاش کردند تا بهترین کیفیت را داشته باشند. بازیکنان ما چند روز دیگر بازی دارند و شاید به خاطر شرایط زمین، از خودشان محافظت می‌کردند.

در هر تیمی که بودم یا شرایط جدولی خوبی نداشت یا پول
قلعه‌نویی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم در مورد بالا بودن انتظارات از تیم ملی، با وجود شرایط بد ساختاری برای آماده‌سازی این تیم اظهار داشت: من دنبال بهانه‌جویی نیستم. در هر تیم باشگاهی که بودم، یا شرایط جدولی خوبی نداشت یا پول. با این وجود بهانه‌جویی نمی‌کردم و مسئولیت را با شرایط موجود پذیرفتم. در این شرایط باید هر چه در توان داشته و داریم، انجام بدهیم.

دوست داریم با تیم‌های قوی‌تر بازی کنیم اما پول نداریم
وی با انتقاد از شرایط آماده‌سازی تیم ملی کشورمان تصریح کرد: شرایط مطابق چیزی نیست که می‌خواهم. دوست داریم با تیم‌های قوی‌تر بازی کنیم و نامه زدیم که این نامه موجود است. مشکلات ارتباطی وجود دارد و این بازی‌ها باید از قبل باید برنامه‌ریزی می‌شد؛ همچنین پول هم نداریم. با این زمین بد به‌جای اینکه بهانه‌جویی کنیم، باید بیشتر تلاش کنیم. رقبای ما پیشرفت‌های آنچنانی داشتند و با تیم‌های بزرگتر بازی کردند؛ ما هم این وضعیت را دوست داریم.

به جای بهانه‌جویی باید بیشتر تلاش کرده و کمبودها را داخل زمین جبران کنیم
سرمربی تیم ملی ایران با بیان اینکه مدیران فدراسیون فوتبال دنبال فراهم کردن بهترین بستر برای تیم ملی هستند، خاطر نشان کرد: وقتی تحریم هستیم و پولی داده نمی‌شود، به جای بهانه‌جویی باید بیشتر تلاش کنیم و کمبودها را داخل زمین جبران کنیم. ان‌شاءالله شرایط مالی، زیرساختی و مسائل دیگر خوب شود تا با تیم‌های بهتر بازی کنیم. من هم خیلی دوست دارم با آلمان بازی کنم و زمانی که در سال 2007 سرمربی تیم ملی بودم، در اولین فرصت با مکزیک بازی کردیم.

اگر انتقادی باشد می‌شنوم اما انتقاد تخریب‌کننده به درد نمی‌خورد
«این شرایط مملکت ماست و باید مطابق آن کار کنیم.»، قلعه‌نویی ضمن بیان این جمله عنوان کرد: اگر بگوییم فلان چیزها را نداریم، آن وقت همین مسائل را به زمین می‌بریم. به جز دو یا سه تیم،‌ در باشگاه‌هایی فعالیت کردم که شرایط جدولی یا مالی خوبی نداشتند و به جای آن تلاش کردیم. باید همه به هم کمک کنیم. اگر انتقادی وجود دارد، می‌شنوم؛ با این حال انتقاد تخریب‌کننده به درد نمی‌خورد.

مردم ایران حق دارند آرامش و زندگی بهتری داشته باشند
وی در ادامه بیان کرد: وظیفه داریم تا زمانی که هستیم، مردم را خوشحال کنیم و امیدوارم این اتفاق مهم رخ بدهد. مردم ایران شریف‌ترین و نجیب‌ترین مردم هستند و حق دارند آرامش و زندگی بهتری داشته باشند. ما از طریق فوتبال باید مردم را خوشحال کنیم.

باید شاکله تیم ملی را حفظ کنیم
سرمربی تیم ملی ایران در مورد اینکه لزوم جوانگرایی در این تیم گفت: روزی که سال 82 به استقلال آمدم، 12 یا 13 بازیکن از تیم جدا شدند و نفراتی چون طالب‌لو، انصافی، پیروز قربانی و امیرحسین صادقی را از تیم امید استقلال آوردیم. در آن دوره زمان کافی داشتیم، اما حالا زمان نداریم و سه تا چهار ماه تا جام ملت‌های آسیا فاصله داریم. باید شاکله تیم ملی را حفظ و نفراتی را که می‌خواهیم از آنها استفاده کنیم، از الان شناسایی کنیم.

از روزی که آمدم، بیش از 40 بازیکن در تیم ملی بازی کردند
قلعه‌نویی در ادامه دفاع خود از عملکردی که در تیم ملی ایران داشته است، تأکید کرد: از روزی که آمدم، بیشتر از 40 بازیکن در تیم ملی بازی کردند که آماری بسیار بالاست. علاوه بر اینکه به فکر جام ملت‌های آسیا هستیم، باید به جوانگرایی هم فکر کنیم. چهار یا پنج جوان خیلی خوب در تیم امید هستند و دو یا سه بازیکن جوان خوب ما دچار مصدومیت شده‌اند که شاکله تیم ملی با آنها جوان‌تر می‌شود.

تا زمانی که بازیکنان بزرگ حضور دارند، از آنها نهایت استفاده را خواهیم داشت
وی با بیان اینکه کریستیانو رونالدو هنوز در 38 سالگی بازی می‌کند، تصریح کرد: وقتی بازیکنان بزرگی مانند طارمی، جهانبخش و حاج‌صفی دارید و آنها کیفیت لازم را دارند، باید به نحو احسن از این نفرات استفاده کنید. البته سؤال شما درست است و ما برنامه کوتاه‌مدتی تا جام ملت‌های آسیا داریم؛ در کنار آن به تغییرات هم فکر می‌کنیم. تا زمانی که بازیکنان بزرگ حضور دارند، از آنها نهایت استفاده را خواهیم داشت.

تغییرات در تیم ملی بعد از جام ملت‌های آسیا
سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: در جام ملت‌های آسیا باید به گونه‌ای به این بازیکنان بازی بدهیم که آنها در دقایقی از مسابقه یا برخی دیدارها استراحت کنند. سال 2007 تیم «ب» ایران را درست کردیم که در مسابقات غرب آسیا در اردن قهرمان شد و خیلی از بازیکنان این تیم، در تیم ملی بازی کردند. با توجه به برنامه فشرده و برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو و لیگ قهرمانان آسیا، باید این تغییرات را بعد از جام ملت‌های آسیا آغاز کنیم.

جای استقلال در لیگ قهرمانان خالی است
قلعه‌نویی در مورد ورود بازیکنانی چون رونالدو و سادیو مانه به ایران، به‌خاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا و تأثیر صحبت‌های آنها درباره کشورمان در محافل جهانی گفت: از رئیسی درخواست کردم که نگاه ملی داشته باشد. برای باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم و به نظرم جای استقلال در این رقابت‌ها خالی است. اوایل تلاش کردیم استقلال حذف نشود، اما این اتفاق افتاد. الان هر مسئولی می‌تواند، باید شروع به کمک کند.

وی خاطر نشان کرد: حرف ما را کسی نمی‌خواند، اما اگر کسی خواند، بداند که باید کمک کنیم. روزی که مربی سپاهان یا گل‌گهر بودم، تراکتور عازم لیگ قهرمانان آسیا می‌شد و هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل این باشگاه بود. او با من تماس گرفت و گفت چهار بازیکن ممنوع‌الخروج داریم که پرونده آنها دست رفیق شماست. من رفتم این کار را کردم (مشکل را حل کردم) و خوشبختانه تراکتور به مرحله بعدی صعود کرد. وظیفه ماست اگر در باشگاه دیگری هم باشیم، قدمی برداریم.

امیدواریم مجلس رأی خوبی به هاشمی بدهد
سرمربی تیم ملی کشورمان با تمجید از وزیر پیشین ورزش و جوانان عنوان کرد: از حمید سجادی نهایت تشکر را می‌کنم که تمام توان خودش را گذاشت و پیشرفت‌های خوبی در زمان او رخ داد. خوشحال هستیم که کیومرث هاشمی آمده است و امیدواریم مجلس رأی خوبی به او بدهد. هاشمی از جنس فوتبال است و باید به سمتی برویم که ورزش خوبی داشته باشیم تا مردم لذت ببرند. برای کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

ممبینی: ناظر بازی به دلیل مسائل امنیتی اجازه برگزاری دیدار سپاهان - الاتحاد را نداد

 ممبینی: ناظر بازی به دلیل مسائل امنیتی اجازه برگزاری دیدار سپاهان - الاتحاد را نداد
2023-10-03T19:41:48+03:30
دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص عدم برگزاری مسابقه سپاهان و الاتحاد عربستان توضیحاتی ارائه داد.

حاشیه دیدار نساجی - الهلال| حضور بانوان و حرکات نمایشی نیمار

 حاشیه دیدار نساجی - الهلال| حضور بانوان و حرکات نمایشی نیمار
2023-10-03T19:01:49+03:30
نیمار ستاره برزیلی الهلال با حرکات نمایشی در حین گرم کردن تماشاگران را به وجد می آورد.

والیبال انتخابی المپیک| ثبت اولین پیروزی ایران مقابل قطر

 والیبال انتخابی المپیک| ثبت اولین پیروزی ایران مقابل قطر
2023-10-03T18:21:48+03:30
تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۳ پس از ۲ شکست، مقابل قطر به پیروزی رسید.

علیپور: فریادهایم برای کسانی بود که اسم خودشان را مربی‌ گذاشته‌اند

 علیپور: فریادهایم برای کسانی بود که اسم خودشان را مربی‌ گذاشته‌اند
2023-10-03T18:08:29+03:30
قهرمان سنگنوردی بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو در خصوص فریادهای خود بعد از قهرمانی گفت: این فریادها برای کسانی بود که اسم خودشان را مربی‌ گذاشته‌اند.

بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن مقابل سپاهان

 بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن مقابل سپاهان
2023-10-03T17:41:49+03:30
باشگاه الاتحاد درباره اتفاقات شب گذشته بیانیه‌ای منتشر و توضیحاتی ارائه داد.

بازی‌های آسیایی هانگژو| جایگاه ایران بدون تغییر ماند + عکس

 بازی‌های آسیایی هانگژو| جایگاه ایران بدون تغییر ماند + عکس
2023-10-03T17:28:29+03:30
بعد از پایان روز دهم بازی‌های آسیایی هانگژو و کسب ۲ مدال جدید، جایگاه کاروان اعزامی ایران در جدول توزیع مدال‌ها مشخص شد.

گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی| یک طلا و یک برنز در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال

 گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی| یک طلا و یک برنز در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال
2023-10-03T17:28:28+03:30
دهمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با ثبت یک طلا و یک برنز دیگر در کارنامه کاروان ایران و پیروزی تیم‌های کبدی و واترپلو و البته ناکامی تیم بسکتبال در ...

ذوق ساپینتو از پایان طلسم شهریور در قبرس! + عکس

 ذوق ساپینتو از پایان طلسم شهریور در قبرس! + عکس
2023-10-03T17:01:48+03:30
سرمربی سابق استقلال بعد از گذراندن ناکامی‌های متوالی با آپوئل قبرس در رقابت‌های شهریور ماه و کسب دو پیروزی در مهر ماه، مدعی «بازگشت» با بردهای متو...

گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی|یک طلا و یک برنز دیگر برای کاروان ایران/ قهرمانی علیپور در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال

 گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی|یک طلا و یک برنز دیگر برای کاروان ایران/ قهرمانی علیپور در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال
2023-10-03T16:48:27+03:30
دهمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با ثبت یک طلا و یک برنز دیگر در کارنامه کاروان ایران و پیروزی تیم‌های کبدی و واترپلو و البته ناکامی تیم بسکتبال در ...

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| رضا علیپور ششمین طلایی ایران شد/ هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال در صعود به نیمه‌نهایی+ تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| رضا علیپور ششمین طلایی ایران شد/ هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال در صعود به نیمه‌نهایی+ تصاویر
2023-10-03T16:35:08+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به فینال سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به فینال سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T16:21:48+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به نیمه نهایی سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به نیمه نهایی سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T16:01:49+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود یک سنگنورد به یک‌چهارم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود یک سنگنورد به یک‌چهارم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T15:48:29+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال باز شد

 پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال باز شد
2023-10-03T15:48:29+03:30
با بسته شدن پرونده حق رشد دو بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال، پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه باز شد.

مربی پیشین بارسلونا: طارمی استثنائی است

 مربی پیشین بارسلونا: طارمی استثنائی است
2023-10-03T13:21:49+03:30
در آستانه دیدار پورتو با قهرمان فصل گذشته لالیگای اسپانیا، مربی پیشین بارسلونا به تمجید از مهاجم ایرانی پورتو پرداخت.

مرفاوی: اختلافات ادامه داشته باشد، یا نکونام باید برود یا خطیر/ استقلال بازیکن نگیرد کار سختی خواهد داشت

 مرفاوی: اختلافات ادامه داشته باشد، یا نکونام باید برود یا خطیر/ استقلال بازیکن نگیرد کار سختی خواهد داشت
2023-10-03T12:28:29+03:30
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، با تداوم اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی این تیم بهتر است یکی از آنها از جمع آبی‌پوشان جدا شود.

سپهرزاد: رسولی شکست مقابل ۵ رقیب خود را جبران کرد/ رکوردهای ورزشکاران آسیایی به جهان نزدیک شده است

 سپهرزاد: رسولی شکست مقابل ۵ رقیب خود را جبران کرد/ رکوردهای ورزشکاران آسیایی به جهان نزدیک شده است
2023-10-03T11:21:50+03:30
مدیر تیم‌های دوومیدانی معتقد است کشورهای آسیایی نگاه ویژه‌ای به دوومیدانی دارند و رکوردهای قاره کهن به رکوردهای جهانی خیلی نزدیک شده است.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود سه سنگنورد به یک هشتم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود سه سنگنورد به یک هشتم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T11:21:49+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پورموسوی: حضور در بازی‌های آسیایی چه سودی برای فوتبال ما داشت؟/ در تیر ماه نمی‌شود در خوزستان نفس کشید؛ چه برسد به برگزاری بازی!

 پورموسوی: حضور در بازی‌های آسیایی چه سودی برای فوتبال ما داشت؟/ در تیر ماه نمی‌شود در خوزستان نفس کشید؛ چه برسد به برگزاری بازی!
2023-10-03T11:21:49+03:30
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است برگزاری لیگ برتر فوتبال در استان خوزستان در فصل گرمسیر اصلاً امکان‌پذیر نیست.

جادوگر در صدر رنکینگ پوند به پوند؛ حسن یزدانی و امیرحسین زارع در جایگاه چهارم و ششم

 جادوگر در صدر رنکینگ پوند به پوند؛ حسن یزدانی و امیرحسین زارع در جایگاه چهارم و ششم
2023-10-03T10:55:10+03:30
رسانه تخصصی کشتی آمریکا دیوید تیلور را در صدر رنکینگ پوند به پوند (بدون در نظر گرفتن اوزان کشتی‌گیران) قرار داده است.

نصیرشلال: کشتی با وزنه‌برداری قابل مقایسه نیست/ دهدار: مجبورم در دسته بالاتر وزنه بزنم

 نصیرشلال: کشتی با وزنه‌برداری قابل مقایسه نیست/ دهدار: مجبورم در دسته بالاتر وزنه بزنم
2023-10-03T10:28:30+03:30
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان برخلاف نایب رئیس فدراسیون این رشته معتقد است وزنه‌برداری قابل مقایسه با کشتی نیست.

آرزومندی: گاهی اوقات تاوان اشتباهات، سنگین است/ باید فیلیپین را می‌بردیم

 آرزومندی: گاهی اوقات تاوان اشتباهات، سنگین است/ باید فیلیپین را می‌بردیم
2023-10-03T10:28:30+03:30
مربی تیم ملی بسکتبال گفت: بازیکنان ما نشان دادند که توانایی زیادی دارند اما گاهی اوقات تاوان اشتباهات، سنگین است.

میرزایی: فیلیپین در بازی‌های آسیایی قوی‌تر از جام جهانی بود

 میرزایی: فیلیپین در بازی‌های آسیایی قوی‌تر از جام جهانی بود
2023-10-03T10:15:10+03:30
ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: تیم فیلیپین در بازی‌های آسیایی قوی‌تر از جام جهانی بود و ۳ بازیکن خارجی داشت.

کری: می‌خواهم در المپیک بازی کنم

 کری: می‌خواهم در المپیک بازی کنم
2023-10-03T10:01:52+03:30
ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت گفت: می‌خواهم در المپیک بازی کنم چون جزو کارهایی است که تا حالا انجام نداده‌ام.

فرهادی‌زاد: ورزشکاران ایرانی می‌توانند مدال‌های نقره خود را به طلا تبدیل کنند

 فرهادی‌زاد: ورزشکاران ایرانی می‌توانند مدال‌های نقره خود را به طلا تبدیل کنند
2023-10-03T10:01:51+03:30
نایب رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکاران ایرانی در رشته‌های مختلف بسیار قوی کار کردند و نشان دادند می‌توانند در رنکینگ اثر گذار باشند.

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار بسکتبال ایران مقابل فیلیپین

 بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار بسکتبال ایران مقابل فیلیپین
2023-10-03T10:01:50+03:30
تیم ملی بسکتبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو با شکست مقابل فیلیپین از راهیابی به نیمه‌نهایی بازماند.

احتمال بازنده شدن الاتحاد به خاطر عدم بازی مقابل سپاهان/ فدراسیون فوتبال عربستان هم بیانیه داد

 احتمال بازنده شدن الاتحاد به خاطر عدم بازی مقابل سپاهان/ فدراسیون فوتبال عربستان هم بیانیه داد
2023-10-03T10:01:50+03:30
رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان معتقد است الاتحاد ممکن است از سوی AFC نقره‌داغ شود.

بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن به بازی با سپاهان

 بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن به بازی با سپاهان
2023-10-03T09:21:49+03:30
باشگاه الاتحاد درباره اتفاقات شب گذشته بیانیه‌ای منتشر و توضیحاتی ارائه داد.

هدیه کاظمی: ۵ سال برای مدال باز‌ی‌های آسیایی تلاش کردم

 هدیه کاظمی: ۵ سال برای مدال باز‌ی‌های آسیایی تلاش کردم
2023-10-03T09:08:30+03:30
دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی با اشاره به سطح بالای رقابت‌ها اظهار داشت: برای کسب مدال بازی های آسیایی ۵ سال شبانه روز تلاش کردم.

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار ایران مقابل فیلیپین

 بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار ایران مقابل فیلیپین
2023-10-03T09:08:29+03:30
تیم ملی بسکتبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو با شکست مقابل فیلیپین از راهیابی به نیمه‌نهایی بازماند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)