میرنیوز

شماره معکوس تا آوردگاه جهانی؛ جدال سخت شاگردان درستکار در بلگراد

شماره معکوس تا آوردگاه جهانی؛ جدال سخت شاگردان درستکار در بلگراد 2023-09-12T09:03:33+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، شمارش معکوس برای آوردگاه جهانی بلگراد آغاز شده و تنها ۴ روز دیگر زمان باقی مانده تا آزادکاران در میدان جهانی روی تشک بروند. این دوره مسابقات از ۲۵ شهریورماه به میزبانی بلگراد صربستان با رقابت اوزان ۶۱،۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم آغاز می‌شود. با توجه به اینکه در این دوره از مسابقات جهانی، سهمیه المپیک پاریس توزیع می‌شود، تمامی مدعیان جهان در این مسابقه مهم شرکت خواهند کرد. حساسیت این رقابت‌ها به قدری بالاست که رئیس فدراسیون کشتی برای مدال‌آوران در این آوردگاه، پاداش ۵۰۰ میلیونی و حقوق یک ساله در نظر گرفته است.

البته شاگردان درستکار در آستانه مسابقات جهانی بلگراد، با یک خوش‌شانسی بزرگ مواجه شدند که به سود آنها در بازی‌های آسیایی هانگژو شده است. مسابقات جهانی کشتی آزاد ۲۸ شهریورماه در بلگراد به پایان می‌رسد و با تغییراتی که شورای المپیک آسیا در تقویم مسابقات ایجاد کرده، شاگردان درستکار بعد از مسابقات جهانی، ۱۸ روز فرصت دارند تا برای بازی‌های آسیایی هانگژو آماده شوند. این در حالی است که شاگردان رنگرز با این تغییر در تقویم مسابقات شرایط سختی پیدا کردند و پس از مسابقات جهانی تنها ۳ روز در ایران هستند و باید بلافاصله راهی چین شوند تا در بازی‌های آسیایی هانگژو شرکت کنند.

میلاد والی‌زاده، رضا اطری، رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی، حسن یزدانی، امیرعلی آذرپیرا، مجتبی گلیج و امیرحسین زارع ترکیب ۱۰ نفره تیم ملی کشتی آزاد برای مسابقات جهانی بلگراد است که البته در این ترکیب می‌توانست نام کامران قاسم‌پورهم باشد اما او به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران مسابقات جهانی را از دست داد. قاسم‌پور یکی از مدعیان وزن ۹۲ کیلوگرم بود که شانس مدال‌آوری در این مسابقات را هم داشت اما مصدومیت بدموقع کار دست او و تیم ملی کشتی آزاد داد.

در ادامه وضعیت کشتی‌گیران عازم به مسابقات جهانی و رقبای آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

میلاد والی‌زاده؛ جوان‌ترین ملی‌پوش

والی زاده در وزن ۵۷ کیلوگرم در مسابقات جهانی روی تشک می‌رود، او تاکنون سابقه حضور در مسابقات جهانی در رده بزرگسالان را نداشته و جوان‌ترین عضو تیم ملی کشتی آزاد به حساب می‌آید. والی‌زاده در مسابقات جهانی کار سختی پیش رو دارد چرا که در این وزن کشتی‌گیرانی همچون «ری هیگوچی» از ژاپن، «زائور اوگویف» قهرمان المپیک و جهان از روسیه، «سلیمان آتلی ترک» دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان، «زلیمخان آباکاروف» قهرمان سال گذشته جهان از آلبانی و «آرسن هاروتیونیان» دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان، «آریان سیوترین» کشتی‌گیر روسی تیم بلاروس، زانبازار مغولی دارنده مدال برنز مسابقات جهانی، «ولادیمیر اگوروف» دارنده مدال طلا رقابت‌های قهرمانی قاره اروپا حضور دارند. در این وزن نماینده تیم آمریکا یعنی «زین ریچاردز» که در مسابقه انتخابی تیم آمریکا دست به کار بزرگی زد و موفق به شکست «توماس گیلمان» چهره شاخص تیم آمریکا شد هم حضور دارد، بنابراین والی‌زاده ۱۸ ساله کار سختی مقابل غول‌های کشتی در این وزن دارند.

اطری به دنبال تکرار مدال جهانی

در وزن ۶۱ کیلوگرم نماینده ایران در مسابقات جهانی رضا اطری است؛ او که سال‌ها در کسب مدال جهانی و المپیک ناکام بود، بالاخره به یک وزن بالاتر آمد و توانست سال گذشته در مسابقات جهانی بلگراد به مدال نقره این مسابقات برسد. رضا اطری در این دوره از انتخابی تیم ملی، بدون دردسر صاحب دوبنده تیم ملی شد و در مسابقات جهانی هم با رفتن «آرسن هاروتیونیان» دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان و «ری هیگوچی» از ژاپن به یک وزن پایین‌تر برای کسب سهمیه المپیک، به کسب سکوی جهانی امیدوار شده است، البته اطری نباید حریفانی چون «عباس گاژی ماگمدوف» روس قهرمان جهان، «استفان میچیچ» صربستانی و «ویتالی آورجا» از آمریکا را نادیده بگیرد و برای کسب مدال جهانی باید این کشتی‌گیران را از پیش رو بردارد.

شماره معکوس تا آوردگاه جهانی؛ جدال سخت شاگردان درستکار در بلگراد

رحمان بی‌رحم؛ مدعی ۶۵ کیلوگرم

رحمان عموزاد نماینده ایران در وزن ۶۵ کیلوگرم در مسابقات جهانی است. لقب «رحمان بی‌رحم» را به این کشتی‌گیر ایرانی اختصاص دادند. عموزاد امسال برای تکرار قهرمانی جهان در صربستان کار سختی پیش رو دارد؛ چرا که باید با کشتی‌گیرانی همچون «تاکوتو اوتوگورو» از ژاپن که قهرمانی جهان و المپیک را در کارنامه خود دارد رقابت کند. همچنین عموزاد با کشتی‌گیرانی همچون «شامیل ممدوف روسی» فوق ستاره جمهوری آذربایجان، «حاجی علی اف» دارنده ۳ مدال طلای جهان و دو مدال المپیک و «اسماعیل موزوکاجف» مجارستان با دو مدال برنز جهان باید رقابت کند که همه این کشتی‌گیران از غول‌های این وزن به حساب می‌آیند و برای رسیدن به مدال جهانی و سهمیه المپیک پاریس با همه توان در بلگراد حاضر خواهند شد.

شماره معکوس تا آوردگاه جهانی؛ جدال سخت شاگردان درستکار در بلگراد

امیرمحمد یزدانی؛ باانگیزه و مصمم

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد، امیرمحمد یزدانی است که مدال نقره مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال را در سال ۲۰۲۲ از آن خود کرده است. یزدانی سال گذشته مسابقات جهانی بلگراد را به خاطر اضافه وزن از دست داد و نتوانست در این آوردگاه جهانی حاضر شود. قطعاً او در این دوره از مسابقات با انگیزه بالاتری به میدان خواهد رفت. یزدانی در این دوره با سه مدعی این زون از جمله «زین رترفورد» آمریکایی دارنده مدال نقره جهان در سال ۲۰۲۲، «ارنازار آکمان تألیف» از قرقیزستان و دارنده مدال نقره جهان در سال ۲۰۲۱ و مدال برنز جهان ۲۰۲۲ باید رقابت کند.

یونس امامی؛ جدال با مدعیان سرسخت

یونس امامی نماینده ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم است، او دو مدال برنز مسابقات جهانی را در کارنامه خود دارد و در این وزن پرمدعی باید به مصاف حریفان سرسخت خود برود. امامی در این دوره از مسابقات کار سختی پیش رو دارد چرا که باید با «کایل داک» آمریکایی که چهار دوره مدال مسابقات جهانی در سال‌های ۲۰۱۸، ۲۰۱۹، ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ را به نام خود کرده، رقابت کند. داک در مسابقات المپیک توکیو هم موفق به کسب مدال برنز شد. «زائوربک سیداکوف» از روسیه قهرمان المپیک ۲۰۲۰ توکیو و قهرمان دو دوره پیاپی مسابقات کشتی جهان است. امامی همچنین با «تایموراز سالکازانوف» از اسلوواکی هم باید رقابت کند که در دو دوره نایب قهرمانی جهان را به دست آورده است. «دمیرتاش» از ترکیه، «فرانک چامیزو» از ایتالیا و «عبدالرحمانوف» از ازبکستان دیگر حریفان اصلی یونس امامی در این وزن هستند.

محمد نخودی؛ با تجربه رودروی برنده جردن باروز

نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد در مسابقات جهانی محمد نخودی است که دو مدال نقره جهان را در کارنامه خود دارد. نخودی در دو سال پیاپی به فینال مسابقات جهانی راه پیدا کرد اما هر دو بار مقابل جردن باروز آمریکایی شکست خورد و به مدال نقره جهان رسید. نخودی امسال در غیاب جردن باروز به میدان می‌رود، چرا که اسطوره آمریکا مقابل «چنس مارستلر» شکست خورد و حریف نخودی شد. جدال با کشتی‎‌گیری که موفق به شکست باروز افسانه‌ای شد، سختی‌های زیادی دارد. این کشتی‌گیر ۲۸ ساله برای اولین بار در مسابقات جهانی حاضر می‌شود و باید دید مصاف نخودی باتجربه مقابل او چطور پیش می‌رود.

بزرگ‌ترین دوئل کشتی دنیا؛ یزدانی رودروی تیلور

یزدانی نماینده ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی است. کاپیتان ایران کارنامه پرباری دارد، دارنده مدال طلای المپیک ریو، دارنده مدال نقره المپیک توکیو، قهرمان کشتی جهان در سالهای ۲۰۱۷، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱، است. او در این دوره از مسابقات باز هم باید به مصاف «دیوید تیلور» آمریکایی برود. جدال این دو کشتی‌گیر از جذابیت بالایی برخوردار است و به طوری که همگان منتظر شروع مسابقات جهانی و جدال این دو کشتی‌گیر هستند.

حسن یزدانی در سال ۲۰۲۲ در فینال مسابقات جهانی از دیوید تیلور شکست خورد و به مدال نقره جهان رسید. بدون شک یزدانی امسال با همه توان به مصاف این حریف سرسخت می‌رود تا ناکامی دوره قبل را جبران کند. دیوید تیلور سه مدال طلای جهان و طلای المپیک ۲۰۲۲ توکیو را در کارنامه خود دارد. با توجه به اینکه یزدانی و تیلور در رنکینگ جهانی به ترتیب در سید پنجم و هفتم قرار دارند به احتمال زیاد زودتر از فینال به مصاف هم می‌روند.

علاوه بر دیوید تیلور که اصلی ترین حریف حسن یزدانی حساب می‌شود، کشتی‌گیرانی همچون «مایلز امین» آمریکایی الاصل، «سان مارینو» دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۲۰ توکیو، «عظمت دولتبکوف» دارنده مدال برنز قهرمانی کشتی جهان در سال ۲۰۲۲ و «بوریس ماکوئف» دارنده مدال نقره جهان ۲۰۱۷ از دیگر مدعیان این وزن هستند.

شماره معکوس تا آوردگاه جهانی؛ جدال سخت شاگردان درستکار در بلگراد

امیرعلی آذرپیرا؛ جایگیزن قاسم‌پور در جهان

آذرپیرا در لحظات آخر به ترکیب تیم ملی کشتی آزاد اضافه شد. او به دلیل مصدومیت کامران قاسم‌پور به یک وزن پایین‌تر آمد و به عنوان جانشین قاسم‌پور راهی مسابقات جهانی شد. آذرپیرا دو مدال طلای امیدهای جهان را در کارنامه خود دارد. اصلی ترین حریف او «جی‌دن کاکس» آمریکایی بود که در این دوره از مسابقات غایب است و این می‌تواند بهترین خبر برای آذرپیرا باشد.

البته «عثمان نورماگومدوف» از جمهوری آذربایجان دارنده دو مدال برنز قهرمانی کشتی جهان و «میریانی مایسورادزه» از گرجستان صاحب مدال برنز قهرمانی کشتی جهان ۲۰۲۲ به عنوان مدعیان اصلی این وزن هستند که نماینده ایران باید با آن‌ها رقابت کند.

مجتبی گلیچ؛ سرشاخ شدن با مدعیان

نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در این وزن مجتبی گلیچ است. او مدال نقره مسابقات جهانی ۲۰۲۱ را در کارنامه خود دارد اما در این دوره حریفان سرسختی دارد. گلیچ در این دوره با حریفان سرسختی روبه رو است؛ «عبدالرشید سعدالله اف» دارنده دو مدال طلای المپیک و قهرمان پنج دوره مسابقات جهان و همچنین «کایل اسنایدر» آمریکایی برنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو، مدال نقره المپیک ۲۰۲۰ توکیو، قهرمان مسابقات قهرمانی کشتی جهان در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۷ و ۲۰۲۲ و نایب‌قهرمان این مسابقات در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ در این مسابقات حضور دارند. حضور «گیوی متچاراشویلی» دارنده مدال برنز جهان از گرجستان و «ماگومدخان ماگومدوف» دارنده مدال برنز قهرمانی کشتی جهان ۲۰۲۲ از جمهوری آذربایجان هم در این وزن نشان می‌دهد گلیج کار راحتی پیش رو ندارد.

امیرحسین زارع؛ جدال با حریفان نام آور

نماینده ایران در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع دارنده مدال برنز المپیک توکیو است. او در این وزن با حریفان سرسختی روبه رو است. «گیبل استیوسون» پس از مدتها دوری به میدان بازگشته و قرار است دوباره روی تشک برود. «طاها آکگل» کشتی گیر اهل ترکیه دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو دیگر مدعی این وزن است. همچنین «گنو پتریاشویلی» کشتی گیر اهل گرجستان و دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ ریو و قهرمان جهان در سالهای ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ از حریفان اصلی زارع به حساب می‌آیند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| مدال تاریخی الفتی در ژیمناستیک، شکست هندبال و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| مدال تاریخی الفتی در ژیمناستیک، شکست هندبال و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد
2023-09-29T10:35:07+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان هشتم شد
2023-09-29T10:08:28+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

سیاوشی: اگر بخواهیم مثل دیدار با کویت باشیم، بهتر است بازی نکنیم

 سیاوشی: اگر بخواهیم مثل دیدار با کویت باشیم، بهتر است بازی نکنیم
2023-09-29T09:55:09+03:30
دروازه‌بان تیم ملی هندبال گفت: برابر کویت دچار اشتباه شدیم و اگر قرار باشد در دو بازی دیگر نیز اینگونه عمل کنیم بهتر است به میدان نرویم.

تیم ملی والیبال به دنبال سومین المپیک متوالی

 تیم ملی والیبال به دنبال سومین المپیک متوالی
2023-09-29T09:55:08+03:30
قهرمانی در بازی‌های آسیایی، روحیه مثبت و البته به موقعی را به تیم ملی والیبال تزریق کرد تا سختی سفر به برزیل برای مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس آسان‌تر ...

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| شکست هندبال برابر کویت و کامبک برادران عالمیان/ نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد
2023-09-29T08:48:28+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده؛ این زبانی مشترک بین ماست

 تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده؛ این زبانی مشترک بین ماست
2023-09-29T08:21:49+03:30
قهرمان آمریکایی وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد، کشتی ورزشی منحصربه‌فرد بوده و یک زبان مشترک بین کشورهاست.

شایعه عجیب حوالی تیم ملی کشتی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟

 شایعه عجیب حوالی تیم ملی کشتی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟
2023-09-29T08:21:48+03:30
بعد از اعلام رسمی انتخاب مجتبی گلیج به‌عنوان ملی‌پوش وزن ۹۷ کیلوگرم اعزامی به بازی‌های آسیایی، برخی مدعی قهر کامران قاسم‌پور و ترک اردوی تیم ملی آزاد شدند.

نصراصفهانی: جو روانی اجازه نداد بازیکنان شایستگی خود را به نمایش بگذارند

 نصراصفهانی: جو روانی اجازه نداد بازیکنان شایستگی خود را به نمایش بگذارند
2023-09-29T07:15:08+03:30
سرمربی تیم‌ملی تپانچه بادی گفت: بازیکنان آمادگی خوبی داشتند اما جو روانی که در کل دهکده و تیم‌ها وجود داشت اجازه نداد بچه‌های ما شایستگی خود را به نمایش بگذ...

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| نوروزیان در تیراندازی فینالیست شد
2023-09-29T06:21:48+03:30
روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

ثبت رکوردی سیاه در کارنامه مورینیو با باخت سنگین رم

 ثبت رکوردی سیاه در کارنامه مورینیو با باخت سنگین رم
2023-09-29T05:55:10+03:30
شکست تحقیر‌آمیز تیم فوتبال رم در خانه جنوا سبب شد که رکوردی نه چندان جالب در کارنامه سرمربی این تیم به ثبت برسد.

تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده است؛ این زبانی مشترک بین ماست

 تیلور: کشتی من و حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده است؛ این زبانی مشترک بین ماست
2023-09-29T05:55:10+03:30
قهرمان آمریکایی وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد، کشتی ورزشی منحصربه‌فرد بوده و یک زبان مشترک بین کشورهاست.

پولادگر: باید تلاش کنیم دل مردم را شاد کنیم/ تاکنون مدال‌های ارزشمندی کسب کردیم

 پولادگر: باید تلاش کنیم دل مردم را شاد کنیم/ تاکنون مدال‌های ارزشمندی کسب کردیم
2023-09-29T05:55:10+03:30
معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به ش...

شایعه عجیب حوالی تیم ملی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟

 شایعه عجیب حوالی تیم ملی آزاد در آستانه بازی‌های آسیایی چطور شکل گرفت/ قهرِ کامران قاسم‌پور؟
2023-09-29T05:55:09+03:30
بعد از اعلام رسمی انتخاب مجتبی گلیج به‌عنوان ملی‌پوش وزن ۹۷ کیلوگرم اعزامی به بازی‌های آسیایی، برخی مدعی قهر کامران قاسم‌پور و ترک اردوی تیم ملی آزاد شدند.

فلاحت‌زاده: نتیجه کار شبانه‌روزی مدیران استقلال چه زمانی مشخص می‌شود؟/ وقتی هیچ‌کس راضی نیست یعنی راه را اشتباه رفته‌اند

 فلاحت‌زاده: نتیجه کار شبانه‌روزی مدیران استقلال چه زمانی مشخص می‌شود؟/ وقتی هیچ‌کس راضی نیست یعنی راه را اشتباه رفته‌اند
2023-09-29T05:55:09+03:30
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است، مدیران این باشگاه ضعیف‌ترین عملکرد را داشته و راه را اشتباه رفته‌اند.

بازی‌های آسیایی هانگژو| چین به نودمین مدال طلا رسید/ ایران در جایگاه نهم جدول توزیع مدال‌ها + عکس

 بازی‌های آسیایی هانگژو| چین به نودمین مدال طلا رسید/ ایران در جایگاه نهم جدول توزیع مدال‌ها + عکس
2023-09-28T18:15:12+03:30
کاروان ایران در پایان روز پنجم بازی‌های آسیایی هانگژو با سه مدال طلا در جایگاه نهم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفت.

تغییر برنامه مسابقات کشتی بازی‌های آسیایی و دردسر جدید برای تیمِ تازه بازگشته از بلگراد

 تغییر برنامه مسابقات کشتی بازی‌های آسیایی و دردسر جدید برای تیمِ تازه بازگشته از بلگراد
2023-09-28T17:35:11+03:30
در حالیکه قرار بود مسابقات کشتی بازی‌های آسیایی با رشته آزاد استارت بخورد، برنامه بازی‌ها تغییر کرد و شروع مسابقات با کشتی فرنگی است.

نبی خبر داد: حضور تیم ملی فوتبال ایران در شرق آسیا پیش از شروع جام ملت‌ها

 نبی خبر داد: حضور تیم ملی فوتبال ایران در شرق آسیا پیش از شروع جام ملت‌ها
2023-09-28T16:55:08+03:30
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام کرد، تیم ملی فوتبال قبل از شرکت در جام ملت‌های آسیا در تورنمنتی در شرق آسیا حاضر خواهد شد.

گزارش کامل روز پنجم بازی‌های آسیایی| ۲ طلا، ۴ نقره و یک برنز برای کاروان ایران/ تکواندو بدون طلا به کارش پایان داد

 گزارش کامل روز پنجم بازی‌های آسیایی| ۲ طلا، ۴ نقره و یک برنز برای کاروان ایران/ تکواندو بدون طلا به کارش پایان داد
2023-09-28T14:55:08+03:30
روز پنجم بازی‌های آسیایی هانگژو با کسب ۲ طلا، ۴ نقره و یک برنز توسط ملی‌پوشان ایران به پایان رسید.

متهم شدن بارسلونا به پرداخت رشوه در پرونده نگریرا

 متهم شدن بارسلونا به پرداخت رشوه در پرونده نگریرا
2023-09-28T14:29:07+03:30
باشگاه بارسلونا در پرونده نگریرا به پرداخت رشوه متهم شده است.

سلیمی: می‌توانستم نتیجه بهتری بگیرم/ از مردم و کادر فنی تیم ملی تکواندو عذرخواهی می‌کنم

 سلیمی: می‌توانستم نتیجه بهتری بگیرم/ از مردم و کادر فنی تیم ملی تکواندو عذرخواهی می‌کنم
2023-09-28T14:29:07+03:30
عضو تیم ملی تکواندو کشورمان به این نکته اذعان کرد که در بازی‌های آسیایی هانگژو می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد.

بازتاب شکست الکسانیان و فن خطای روسیلوی کوبایی/ افسوس پدر الکسانیان از چلنجی که دیده نشد! + عکس

 بازتاب شکست الکسانیان و فن خطای روسیلوی کوبایی/ افسوس پدر الکسانیان از چلنجی که دیده نشد! + عکس
2023-09-28T14:01:51+03:30
بعد از آنکه آرتور الکسانیان فینال وزن ۹۷ کیلوگرم را به حریف کوبایی واگذار کرد، کمیته فنی فدراسیون کشتی ارمنستان از اشتباه داور این مسابقه خبر داد.

کرمی: تکواندو فقط آمادگی بدنی و تکنیک نیست/ سلیمی آینده درخشانی دارد

 کرمی: تکواندو فقط آمادگی بدنی و تکنیک نیست/ سلیمی آینده درخشانی دارد
2023-09-28T14:01:51+03:30
از نگاه عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو، این رشته ورزشی فقط آمادگی بدنی و تکنیک نیست.

عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمینی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود

 عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمینی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود
2023-09-28T13:35:08+03:30
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: با توجه به کمبود بازیکن به رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان کمیته ملی المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مقام وجود ندارد.

عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود

 عنایتی: به تاج و مسئولان کمیته المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مدال وجود ندارد/ لیست تیم امید پیش از حضور من ارسال شده بود
2023-09-28T13:21:48+03:30
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: با توجه به کمبود بازیکن به رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان کمیته ملی المپیک گفتم تضمیمی برای کسب مقام وجود ندارد.

ملی‌پوش پیشین والیبال در بین خارجی‌های ناموفق لیگ لهستان

 ملی‌پوش پیشین والیبال در بین خارجی‌های ناموفق لیگ لهستان
2023-09-28T13:08:30+03:30
رسانه لهستانی، نام ملی‌پوش پیشین والیبال ایران را در بین نقل و انتقالات ناموفق سال‌های اخیر لیگ این کشور قرار داد.

افلاکی: داوران نگذاشتند در این دوره طلا بگیریم/ در حال تغییر نسل هستیم

 افلاکی: داوران نگذاشتند در این دوره طلا بگیریم/ در حال تغییر نسل هستیم
2023-09-28T13:08:29+03:30
مربی تیم ملی تکواندو اعتقاد دارد که باید ملی‌پوشان کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو مدال طلا می‌گرفتند، اما داوران نگذاشتند.

ستاره پیشین بسکتبال ایران استعفا کرد/ کامرانی: کمک و مشاوره‌ای از من گرفته نشد

 ستاره پیشین بسکتبال ایران استعفا کرد/ کامرانی: کمک و مشاوره‌ای از من گرفته نشد
2023-09-28T13:08:29+03:30
ستاره پیشین تیم ملی بسکتبال ایران از سمت خود در فدراسیون بسکتبال کناره‌گیری کرد.

فروغی: بخشی از عدم نتیجه‌گیری بابت مدیریت خودمان است/ از عملکردم زیاد راضی نیستم!

 فروغی: بخشی از عدم نتیجه‌گیری بابت مدیریت خودمان است/ از عملکردم زیاد راضی نیستم!
2023-09-28T13:08:29+03:30
قهرمان تیراندازی المپیک توکیو گفت: از عملکردم زیاد راضی نیستم و از کسانی که نتوانستم انتظارات‌شان را برآورد کنم عذر می‌خواهم.

مداح : بازی‌های آسیایی چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد/ قرار نیست ورزشکاران با یک باخت موردظلم قرار بگیرند

 مداح : بازی‌های آسیایی چیزی از مسابقات جهانی کم ندارد/ قرار نیست ورزشکاران با یک باخت موردظلم قرار بگیرند
2023-09-28T13:08:29+03:30
سرمربی تیم تکواندو بانوان بر این باور است بازی‌های آسیایی کم از بازی‌های جهانی ندارد و بسیاری از حریفان و رقبایی که در جهان صاحب عنوان هستند در این رویداد ش...

رکورد جدید دیگری برای تکواندوی ایران؛ و حالا حسرت مدال طلای بازی‌های آسیایی!

 رکورد جدید دیگری برای تکواندوی ایران؛ و حالا حسرت مدال طلای بازی‌های آسیایی!
2023-09-28T13:08:28+03:30
تیم ملی تکواندوی کشورمان در شرایطی به کار خود در بازی‌های آسیایی پایان داد که برای اولین بار در تاریخ برگزاری بازی‌های آسیایی موفق به کسب مدال طلا نشد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)