میرنیوز

نکونام: خطیر به چه حقی درباره بازیکن مدنظر من با استراماچونی صحبت کرد؟/ به بازیکنی ۲۵ میلیارد پیشنهاد دادیم ولی نیامد

 نکونام: خطیر به چه حقی درباره بازیکن مدنظر من با استراماچونی صحبت کرد؟/ به بازیکنی ۲۵ میلیارد پیشنهاد دادیم ولی نیامد 2023-09-12T07:50:09+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: واقعیت این است که در تعطیلات لیگ تصمیمی برای صحبت کردن درباره استقلال نداشتم. نقل‌وانتقالات تمام شده است و هر چقدر تلاش کردیم شرایط بهتر شود، نشد. در هفته گذشته اما صحبت‌هایی مطرح شد که باید از خودم و هواداران دفاع می‌کردم. اگر حرفی می‌زنم برای استقلال و هوادارانش است، وگرنه با کسی مشکلی ندارم. من هم می‌توانم راحت دروغ بگویم. هر کسی باید در فوتبال وظایفش را درست انجام دهد.

 

وی افزود: آقای علی خطیر مدیر جوانی است که به باشگاه استقلال آمده و اولین باشگاهی است که به‌عنوان مدیرعامل کار می‌کند و دوست دارد به موفقیت برسد. روز اولی که خطیر آمد لیست بازیکنان مدنظر را به او دادم و اگر همان روز روی نام بازیکنان ضربدر می‌زد و می‌گفت بدهی داریم و پول نداریم، هیچ مشکلی پیش نمی‌آمد. در صحبت‌های‌مان بنا بود صداقت داشته باشیم تا با هم کار کنیم. اصلاً مشکلی نداشتیم و نداریم و فقط مشکل‌مان بحث جذب بازیکن است. من قبلاً گفتم با این بازیکنانی که داریم ادامه می‌دهم، ولی دلخوری‌ام این است که چرا نمی‌توانستیم بازیکن بگیریم. در جلسه با ما گفتند بازیکن خارجی می‌گیریم، ولی با بازیکن صحبت می‌کردم و پس از مدتی می‌گفتند نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. این حرف یعنی چه؟ وقتی این حرف‌‌‌ها را می‌شنوم یعنی یکسری اتفاقات می‌افتد. من عمرم را در فوتبال گذرانده‌ام و می‌فهمم چه کارهایی انجام می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا از ابتدا از مشکلات باشگاه اطلاعی داشته است یا نه، خاطر نشان کرد: من مشکلات را درک می‌کنم که باشگاه در چه شرایطی است. من درک کردم که قراردادم را پنج میلیارد تومان کم کردم و در جایی گفتم حاضر هستم 10 میلیارد دیگر کم کنم و روی حرفم هستم. ایشان (خطیر) صلاح می‌داند سقف قرارداد را رعایت کنیم، سقفی که حداقل پنج تیم رعایت نکرده‌اند. کدام‌یک از این پنج تیم شرایط ما را دارند؟! بازیکنان ما 40 درصد از قرارداد فصل گذشته‌شان را طلب دارند. امسال هم پولی به کادر فنی و بازیکنان داده نشده است و هیچ گلایه‌ای نداشتیم، ولی هوادار در مورد جذب بازیکن حق دارد. اینجا استقلال است و در مورد تیمی معمولی صحبت نمی‌کنیم. نتیجه بازی به ساق بازیکنان بستگی دارد.

نکونام با انتقاد از اظهارات هفته گذشته خطیر در برنامه فوتبال برتر ادامه داد: خطیر گفته است اگر وضعیت استقلال خوب بود نه آن را به من می‌دادند و نه نکونام. به شما شاید نمی‌دادند، ولی به من می‌دادند! سه سال پیش با استقلال مذاکره کردم و سال گذشته نیز تا پای قرارداد رفتم، ولی به خاطر تعهدم به فولاد خوزستان در اهواز ماندم که اشتباه کردم همکاری با مصطفی آجورلو را از دست دادم. ایشان دوست من است و برای فوتبال ایران زحمت کشیده. 

وی تصریح کرد: خطیر گفت اگر صحبتی خارج از چارچوب انجام دهم جریمه می‌شوم. من خارج از چارچوب کاری نمی‌کنم ولی بهتر است ایشان قبل، وسط یا بعد از بازی علیه ما مصاحبه نکند! ایشان نگوید اگر نتیجه نگرفتیم کارهایی خواهیم کرد. این حرف‌ها برخلاف صحبت‌هایی است که می‌گفتند چهاردهم هم شویم حمایت می‌کنند. بهتر است این حرف‌ها را نزنیم. اگر واقعاً اینطوری باشد تشکر می‌کنم و دوست دارم در طول فصل حمایت کنند، اما به دستیارم نگویند بیا دستیار سرمربی خارجی شو! اینها تناقض است. اگر چنین صحبت‌هایی درست نیست بیایند و صحبت کنند. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: من به خطیر بازیکن معرفی کردم و گفتند از استراماچونی استعلام گرفتند. با احترامی که برای استراماچونی قائل هستم، ولی ایشان چه می‌داند من از بازیکن چه چیزی می‌خواهم. ایشان کاره‌ای نیست که نظر بدهد. خطیر به چه حقی از استراماچونی سؤال کرده است؟! بازیکن خوب باشد یا بد، من باید نظر بدهم و تمام. ایشان حق ندارد از کسی سؤال کند. استعلام‌های فنی را خودم می‌گیرم، حالا می‌خواهد بازیکن خوب باشد یا بد، من هم باید پاسخگو باشم. کار درستی نیست که بروند از کسی دیگر سؤال کنند. من سرمربی تیم هستم و باید نظر دهم. این کار شما یعنی با مربیانی در ارتباط بوده و در حال صحبت با بازیکنان هستید. کسی نمی‌تواند به من بگوید بازیکن خوب است یا بد. این بازیکن مورد تأیید من بود. این مسائل است که باعث ناراحتی می‌شود و کاری می‌کنند با این همه تجربه بیایم و بگویم چرا این اتفاقات می‌افتد. روز بازی اتفاقاتی در بحث مدیریتی می‌افتد که ذهن من به‌هم می‌ریزد.

نکونام در پاسخ به این سؤال که زمان امضای قرارداد قولی به او داده شده بود یا نه، گفت: همیشه شرایط استقلال را می‌دانستم، از زمانی که کاپیتان تیم ملی و اوساسونا اسپانیا بودم و از بالاترین لیگ دنیا به استقلال آمدم، شرایط را می‌دانستم. هنوز هم از دوران بازی کردنم در استقلال طلبکارم، ولی مشکلی با آن ندارم. من بحث مالی با استقلال ندارم و تمام بحثم این بود که بهتر است تیمی ببندیم که قابل احترام باشد و در لیگ بجنگد. من لیست دادم و نگفتند بازیکن می‌گیریم.

وی ادامه داد: آقایان دنبال رعایت سقف قرارداد بودند و طی صحبتی که داشتیم قرار شد به جای چهار بازیکن دو بازیکن بگیریم تا شرایط نقل‌وانتقالاتی ما خوب پیش برود. این صحبت‌ها بین مدیر و سرمربی مطرح شده است. با بازیکنان مدنظر صحبت کردیم، ولی گفتند نمی‌توانیم آنها را بگیریم. از اینجا مشکلات شروع شد. ما فقط یک بازیکن گرفتیم و نفر بعدی مشخص نیست. زمانی که دنبال دو بازیکن بودیم مشکلات بود، ولی الان چه فرقی کرده است که می‌گویند بازیکن می‌گیریم؟ آیا از آسمان پول ریخته است؟ هر طور فکر کنید با روح و روان خودم و تیمم بازی شد. وقتی تیمم وارد بدنسازی می‌شود تمام فکرم روی تیم است، ولی امسال هیچ تمرکزی روی تیمم نداشتم. حرف می‌زنیم و می‌گویند تیم را به حاشیه نبرید. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به بحث پیوستن آریا برزگر به نساجی مازندران گفت: خدا ناظر به اعمال‌مان است و هواداران هم می‌توانند تصمیم بگیرند. می‌توانید از برزگر سؤال کنید. ما زمان حجت کریمی و علی امیری با این بازیکن قرارداد بستیم و زمانی که ایشان (خطیر) آمد قرارداد جدیدی بسته شد. بازیکن یک ماه با ما تمرین کرده بود. اسم نمی‌آورم، ولی مدیر باشگاه پیش من قسم خورد که برزگر بازیکن استقلال است و اگر به تیمی برود شکایت می‌کنیم. من گفتم کارت بازی برزگر برای نساجی صادر شده است، ولی باز هم انکار می‌کردند. گفتیم بیانیه بدهید که این کار را نکردند. یکسری چیزها هست که نمی‌توانم بگویم. خطیر گفت برزگر با اجازه من رفته است. در این فوتبال چیزی نمی‌گویم که بعدها بگویم نگفته‌ام. آقایان قسم خانواده‌شان را می‌خوردند که برزگر برمی‌گردد، پس چطور من اجازه دادم که برود؟

نکونام در مورد جدایی سینا سعیدی‌فر یادآور شد: این بازیکن سهمیه زیر 23 سال است و بدون اینکه هزار تومان بگیریم به تیم دیگری رفت. اتفاقاتی افتاد که دوست ندارم درباره آنها صحبت کنم، چون در شأن من نیست. در رابطه با بازیکن خارجی که به ایران آمده بود گفتند نکونام تأیید کرده است که بیاید. من بازیکنی بخواهم نامه می‌دهم یا تلفنی و از طریق سرپرست تیم اطلاع خواهم داد. من در اسپانیا و کشورهای عربی بازی کرده‌ام و دیده‌ام چطور بازیکن می‌گیرند. نقل‌وانتقالات تمام شده است و دیگر بدترش نکنیم!

وی در واکنش به این پرسش که اگر به عقب برگردد باز هم پیشنهاد سرمربیگری استقلال را می‌پذیرد یا نه، تأکید کرد: شک نکنید اگر 10 سال دیگر این اتفاق بیفتد، قبول می‌کنم. عاشق استقلال هستم و کسانی که با من بزرگ شده‌اند می‌دانند من و خانواده‌ام چقدر استقلالی هستیم. زمانی که کاپیتان اوساسونا بودم و قرارداد داشتم و حتی می‌توانستم دوره مربیگری را آنجا بگذرانم به استقلال آمدم. فتح‌الله‌زاده شاهد است باشگاهی با یک کیف سامسونت پول آمد، ولی به آن تیم نرفتم. من در این فوتبال زحمت کشیدم و فوتبالیست شدنم را دیده‌اید. یک شبه نیامدم و سختی‌های زیادی کشیدم، اما یکسری چیزها را نمی‌توانم تحمل کنم. نمی‌توانم الان چیزی بگویم و سپس روی خودم را به طرف دیگری ببرم. انتهای این صحبت‌هایی که می‌کنند ضررش برای هواداران و استقلال است. من در حال حاضر سرمربی استقلال هستم و اگر دوست نداشته باشند نتیجه بگیرم استقلال است که نتیجه نمی‌گیرد. هوادار توقع دارد و نمی‌تواند ببیند پنج تیم سقف را رعایت نمی‌کنند، ولی استقلال بگوید رعایت می‌کند. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: با بازیکنی برای قرارداد 25 میلیاردی صحبت کردیم، ولی قبول نکرد که بیاید. بازیکنان ملی‌پوش تیم‌های دیگر قابل احترام هستند، ولی آیا با 15 میلیارد تومان بازی می‌کنند؟ اینها را به من که عمرم در فوتبال بوده است، نگویید و کلک نزنید. خواهش می‌کنم به محل تمرین ما بیایید و وضعیت را ببینید. ما 14 بازیکن بزرگسال و دو بازیکن زیر 23 سال داریم. یک طرف تمرین در حد بزرگسالان و طرف دیگر ضعیف‌تر است. این مشکلات را به چه کسی بگویم؟ اگر لیستی به باشگاه دادم برای این روزها بود. من با 14 بازیکن چه کار کنم؟ اگر دو بازیکن خارجی که گفته بودیم جذب می‌شدند برای مدعی شدن می‌جنگیدیم. سبحان خاقانی و امید حامدی‌فر در تمرینات حاضر نمی‌شوند. برای خاقانی ناراحتم، چون شرایطی پیش آوردند که باید این کار را می‌کردم تا او جدا شود. قرار بود بازیکنی جای او بیاید، ولی این اتفاق نیفتاد. حامدی‌فر قرارداد دارد و می‌خواهد جدا شود و به همین دلیل در تمرینات حاضر نمی‌شود. ما با جذب گوستاوو یک جای خالی دیگر داریم. علیرضا رضایی هم گلر توانمندی است و واقعاً از جدایی‌اش ناراحت شدم، ولی با توجه به لیست‌مان کمی شرایط ماندنش سخت شد.

نکونام در مورد جذب گلر سوم برای تیمش یادآور شد: بهزاد غلامپور گلر سوم تیم است و می‌تواند یک ربع بازی کند! توانایی‌هایی آریاکیا را به‌عنوان دروازه‌بان دیده بودم، ولی چون بدون هماهنگی من جذب شد اجازه ندادم در تمرین شرکت کند. من چارچوبی دارم که باید رعایت شود. من پشت سر و روبه‌روی بازیکنان صحبت کردم و گفتم باید سر تا پای آنها را طلا گرفت. پارسال من نبودم و بازیکنی که 70 درصد طلب دارد و بازی می‌کند باید روی سرمان بگذاریم. هر روز به بازیکنان می‌گویم دم‌تان گرم، ولی نباید پرداخت نشدن پول عادت شود. چند روز دیگر لیگ دوباره شروع می‌شود، ولی پولی به بازیکنان داده نشده است. 

وی درباره اینکه تیمش چه تاریخی باید در لیگ به میدان برود، تصریح کرد: طبق صحبتی که با سازمان لیگ کردیم با توجه به اینکه چند بازیکن در تیم فوتبال امید داریم و دو بازیکن بزرگسال نیز همراه آنها به بازی‌های آسیایی می‌روند تا زمانی که در اختیار تیم امید باشند، مسابقات‌مان عقب می‌افتد و هر زمان جدا از اینکه دوست داریم قهرمان شوند، حذف شدند، چهار پنج روز بعد بازی خواهیم کرد. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که گوستاوو بلانکو مهاجم جدید آبی‌پوشان چه زمانی به ایران می‌آید، گفت: هیچ اطلاعی ندارم! امسال سلطان هایجک هستیم و بازیکنانی که کنار گذاشتیم دوباره گرفتیم. شاید این صحبت‌ها را به طنز باشد، ولی در مجموع باید بگویم زیر حرف خودم نمی‌زنم و با این تیم بهترین نتایج و عملکرد را خواهیم داشت. به مدیریت گفتم باید بدانم چه بازیکنانی دارم تا برای آنها برنامه‌ریزی کنم. مشکل ما این است که هیچ چیزی نمی‌دانیم. من یک سال و نیم با پنجره بسته در فولاد کار کردم. در فوتبال ایران مربی است که بازیکن می‌گیرد. کدام مربی بزرگی را سراغ دارید که مدیرعاملش برود بازیکن بگیرد؟

نکونام ادامه داد: امسال مسئولیتی روی گردنم قرار دارد که به خاطر وجود هواداران است. روز گذشته تا ساعت 21:30 در دفتر کارم بودم و آقایی با فرزندش آمد و گفت می‌خواهند با من عکس بگیرند. با توجه به اینکه شرایط روحی خوبی نداشتم از آنها خواستم به داخل بیایند، ولی عکس نگیرند. پدر آن فرزند گفت که استقلال تمام زندگی اوست. متوجه شدم که مشکلی در پایش دارد و مشکل قلبی هم دارد. وقتی آن بچه صحبت می‌کرد بغض کردم، همین الان هم بغض کرده‌ام. این بچه با ناراحتی قلبی و مشکلی که در پایش وجود داشت پیگیر استقلال است، ما چطور می‌توانیم چشم‌مان را ببندیم و فردا روزی باختیم بگوییم باختیم که باختیم. شما نمی‌توانید به هواداران استقلال، پرسپولیس و ... و حتی در دنیا به هواداران بارسلونا و رئال مادرید بگویید برای قهرمانی نجنگید. شاید در انتها قهرمان نشویم، ولی باید برای آن بجنگیم.

وی در پایان اظهار داشت: من هر جایی که باشم برای منافع تیمم می‌جنگم، حتی وقتی مقابل استقلال قرار می‌گرفتم به خاطر پولی که می‌گرفتم برای منافع آن می‌جنگیدم. همه ما در یک کشتی هستیم و امیدوارم تمیز بماند تا به ساحل آرامش برسیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

پیغمبری: به‌ دلیل عدم تعادل از رقابت اصلی کنار رفتم / امیدورام جوانان تالو نتایج بهتری بگیرند

 پیغمبری: به‌ دلیل عدم تعادل از رقابت اصلی کنار رفتم / امیدورام جوانان تالو نتایج بهتری بگیرند
2023-09-24T06:48:28+03:30
نماینده تالو ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو معتقد است که به‌ دلیل عدم تعادل از رقابت برای کسب مدال کنار رفت.

میراسماعیلی: تعلیق بدون قید و شرطی رفع شده است/ جنگ جودوکاران ایران نابرابر است

 میراسماعیلی: تعلیق بدون قید و شرطی رفع شده است/ جنگ جودوکاران ایران نابرابر است
2023-09-24T06:48:27+03:30
رئیس فدراسیون جودو تاکید کرد که تعلیق این فدراسیون بدون هیچ قیدی و شرطی به پایان ریسده است.

امیر صدیقی نایب رئیس کمیته‌های توسعه و بازاریابی کنفدراسیون ووشو آسیا شد

 امیر صدیقی نایب رئیس کمیته‌های توسعه و بازاریابی کنفدراسیون ووشو آسیا شد
2023-09-24T06:21:48+03:30
رئیس فدراسیون ووشو به عنوان نایب رئیس کمیته‌های توسعه و بازاریابی کنفدراسیون ووشو آسیا انتخاب شد.

دو سال محرومیت براى خاطیان مسابقات انتخابى تیم ملى پرورش اندام

 دو سال محرومیت براى خاطیان مسابقات انتخابى تیم ملى پرورش اندام
2023-09-24T04:35:08+03:30
کمیته انضباطى فدراسیون بدنسازى و پرورش اندام دو سال محرومیت براى خاطیان مسابقات انتخابى تیم ملى در نظر گرفت.

تعلل اتحادیه جهانی در انتخاب میزبان ۲ مسابقه جهانی/ لاس‌وگاس شاید میزبان مسابقات ۲۰۲۷ باشد

 تعلل اتحادیه جهانی در انتخاب میزبان ۲ مسابقه جهانی/ لاس‌وگاس شاید میزبان مسابقات ۲۰۲۷ باشد
2023-09-24T04:35:08+03:30
به نظر می‌رسد اتحادیه جهانی بعد از آنکه میزبانی پیکارهای جهانی ۲۰۲۳ را از روس‌ها گرفت، حالا شانس و فضایی را برای کاندیداتوری دوباره آنها در مسیر کسب میزبانی...

طاهری: در باد عملکرد خوب تیم ملی فوتسال در تورنمنت برزیل بخوابیم، ضربه می‌خوریم

 طاهری: در باد عملکرد خوب تیم ملی فوتسال در تورنمنت برزیل بخوابیم، ضربه می‌خوریم
2023-09-24T04:35:07+03:30
بازیکن سال‌های گذشته تیم ملی فوتسال گفت در صورتی که اعضای کادر فنی این تیم در باد عملکرد تحسین‌برانگیز ملی‌پوشان ایران در تورنمنت دوستانه برزیل بخوابند، با ...

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| ارسلان دومین مدال جهانی‌اش را برای صربستان گرفت

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| ارسلان دومین مدال جهانی‌اش را برای صربستان گرفت
2023-09-23T20:15:08+03:30
علی ارسلان با پیروزی در دیدار رده‌بندی وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان، صاحب مدال برنز شد.

پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| دست محسن‌نژاد به مدال برنز نرسید

 پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| دست محسن‌نژاد به مدال برنز نرسید
2023-09-23T20:15:07+03:30
دو نماینده ایران در مرحله رده‌بندی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل حریفان خود قرار گرفتند.

هاشمی: توقع ما از اینفانتینو آزادسازی طلب‌های تیم‌های ایرانی است/ به دنبال شناسایی زمین برای احداث مجموعه ورزشی هستیم

 هاشمی: توقع ما از اینفانتینو آزادسازی طلب‌های تیم‌های ایرانی است/ به دنبال شناسایی زمین برای احداث مجموعه ورزشی هستیم
2023-09-23T20:01:48+03:30
وزیر ورزش و جوانان می‌گوید که بعد از دستور رئیس جمهور، حداکثر تا یک ماه دیگر زمین مجموعه ورزشی چند منظور‌ه‌ شناسایی خواهد شد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند
2023-09-23T19:35:07+03:30
با پیروزی کشتی‌گیر آذربایجانی مقابل نماینده صربستان در نیمه نهایی ۶۳ کیلوگرم، ایمان محمدی شانس حضور در شانس مجدد و کسب مدال برنز را از دست داد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| تجلیل اتحادیه جهانی از داور ایرانی

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| تجلیل اتحادیه جهانی از داور ایرانی
2023-09-23T19:21:49+03:30
اتحادیه جهانی از سال‌ها قضاوت بین المللی محمدابراهیم امامی تجلیل به عمل آورد.

پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند

 پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، علیزاده و محمدی حذف شدند
2023-09-23T18:55:08+03:30
با پیروزی کشتی‌گیر آذربایجانی مقابل نماینده صربستان در نیمه نهایی ۶۳ کیلوگرم، ایمان محمدی شانس حضور در شانس مجدد و کسب مدال برنز را از دست داد.

پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، محمدی حذف شد

 پوشش زنده کشتی فرنگی قهرمانی جهان| گرایی به شانس مجدد رسید، محمدی حذف شد
2023-09-23T18:41:48+03:30
با پیروزی کشتی‌گیر آذربایجانی مقابل نماینده صربستان در نیمه نهایی ۶۳ کیلوگرم، ایمان محمدی شانس حضور در شانس مجدد و کسب مدال برنز را از دست داد.

قلعه‌نویی: بیشتر دغدغه‌هایم در دیدار با وزیر جنبه مالی داشت

 قلعه‌نویی: بیشتر دغدغه‌هایم در دیدار با وزیر جنبه مالی داشت
2023-09-23T18:28:28+03:30
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید بیشتر دغدغه‌هایی که با وزیر ورزش مطرح کرده، جنبه مالی داشته است.

دیدار تاج، نبی و قلعه‌نویی با وزیر ورزش و جوانان/ هاشمی: نظر ما حمایت صد درصدی از تصمیمات فدراسیون فوتبال است

 دیدار تاج، نبی و قلعه‌نویی با وزیر ورزش و جوانان/ هاشمی: نظر ما حمایت صد درصدی از تصمیمات فدراسیون فوتبال است
2023-09-23T17:35:08+03:30
وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال، نایب رئیس این فدراسیون و سرمربی تیم ملی ابراز امیدواری کرد ملی‌پوشان در جام ملت‌های فوتبال آسیا طلسم‌شک...

محکومیت اقدام ورزشکار خاطی از سوی فدراسیون بدنسازی/ پرونده به کمیته انضباطی رفت

 محکومیت اقدام ورزشکار خاطی از سوی فدراسیون بدنسازی/ پرونده به کمیته انضباطی رفت
2023-09-23T17:35:08+03:30
سخنگوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام توضیحاتی را پیرامون اتفاق رخ داده در رقابت‌های انتخابی تیم ملی پرورش اندام ارائه کرد.

برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو

 برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو
2023-09-23T16:55:07+03:30
ورزشکاران ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو در یازده رشته به مصاف حریفان می‌روند.

دبیر سازمان لیگ فوتسال: نیمکت تیم‌ها در ایجاد حاشیه تأثیر مستقیمی دارند/ درگیری در همه بازی‌های خانگی مس پیش می‌آید

 دبیر سازمان لیگ فوتسال: نیمکت تیم‌ها در ایجاد حاشیه تأثیر مستقیمی دارند/ درگیری در همه بازی‌های خانگی مس پیش می‌آید
2023-09-23T15:08:28+03:30
دبیر سازمان لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور به نقش ویژه اعضای نیمکت تیم‌های لیگ برتر فوتسال در بروز حاشیه اشاره کرد.

راسل: پیست ژاپن ما را گیج کرده است

 راسل: پیست ژاپن ما را گیج کرده است
2023-09-23T14:01:50+03:30
راننده مرسدس از ساختار پیست سوزوکای ژاپن در مسابقات مقدماتی فرمول یک انتقاد کرد.

فتاحی: لیگ را بعد از فیفادی و از هفته ششم ادامه بدهید/ عدالت حکم می‌کند هفته هفتم هم از برنامه حذف شود

 فتاحی: لیگ را بعد از فیفادی و از هفته ششم ادامه بدهید/ عدالت حکم می‌کند هفته هفتم هم از برنامه حذف شود
2023-09-23T14:01:48+03:30
مدیر ورزشی باشگاه مس رفسنجان گفت: امیدوارم کمیته مسابقات سازمان لیگ با دقت‌نظر و بررسی همه جوانب برنامه جدید مسابقات را اعلام کند تا هیچ باشگاهی بابت برنامه...

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| رقیب فینال مُهمدی: سخت‌ترین مبارزه، کشتی با رفیق است

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| رقیب فینال مُهمدی: سخت‌ترین مبارزه، کشتی با رفیق است
2023-09-23T13:08:29+03:30
قهرمان وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان می‌گوید خیلی سخت است که در مسابقه جهانی برای رسیدن به مدال مجبور باشی از سد رفیقت عبور کنی.

خبرنگار الکاس: قطر در چند رشته می‌تواند صاحب مدال شود/ پرسپولیس و فوتبال ایران را می‌شناسم

 خبرنگار الکاس: قطر در چند رشته می‌تواند صاحب مدال شود/ پرسپولیس و فوتبال ایران را می‌شناسم
2023-09-23T12:15:09+03:30
خبرنگار الکاس گفت: قطر می‌تواند در دوومیدانی، هندبال، والیبال، والیبال ساحلی و وزنه‌برداری صاحب مدال شود.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی امین میرزازاده اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی امین میرزازاده اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد
2023-09-23T12:15:08+03:30
در حالی که نمایندگان گروه رسانه‌ای اتحادیه جهانی سؤال ترکی برای پرسیدن از قهرمان سنگین وزن جهان آماده کرده بودند، امین میرزازاده برنامه آنها را به‌هم ریخت.

آغاز اردوی تیم ملی هاکی سالنی بانوان

 آغاز اردوی تیم ملی هاکی سالنی بانوان
2023-09-23T12:01:49+03:30
اردوی تیم ملی هاکی سالنی بانوان با حضور سرمربی آمریکایی آغاز شد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی سنگین وزن ایرانی اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد

 کشتی فرنگی قهرمانی جهان| وقتی سنگین وزن ایرانی اتحادیه جهانی را غافلگیر کرد
2023-09-23T11:48:27+03:30
درحالیکه نمایندگان گروه رسانه‌ای اتحادیه جهانی سوال ترکی برای پرسیدن از قهرمان سنگین‌وزن جهان آماده کرده بودند، امین میرزازاده برنامه آنها را به هم ریخت تا ...

شروع درخشان ووشو در هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون آسیا ماند

 شروع درخشان ووشو در هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون آسیا ماند
2023-09-23T10:41:49+03:30
مهدی علی‌نژاد با کسب اکثریت آرا برای یک دوره دیگر در سمت نایب رئیسی کنفدراسیون ووشو آسیا ابقا شد.

شروع درخشان ووشو در بازی‌های آسیایی هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون ووشو آسیا شد

 شروع درخشان ووشو در بازی‌های آسیایی هانگژو؛ علی‌نژاد نایب رئیس کنفدراسیون ووشو آسیا شد
2023-09-23T10:28:29+03:30
مهدی علی‌نژاد با کسب اکثریت آرا برای یک دوره دیگر در سمت نایب رئیسی کنفدراسیون ووشو آسیا ابقا شد.

بازی‌‌های آسیایی هانگژو| چین آماده برگزاری مراسم افتتاحیه

 بازی‌‌های آسیایی هانگژو| چین آماده برگزاری مراسم افتتاحیه
2023-09-23T10:28:29+03:30
چینی‌ها برای برگزاری مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی کاملاً آماده هستند و تبلیغات مربوط به این مراسم نیز در تمام سطح شهر هانگژو دیده می‌شود.

افضلی: برای حل مشکلات استقلال دنبال نشست با وزیر ورزش هستیم

 افضلی: برای حل مشکلات استقلال دنبال نشست با وزیر ورزش هستیم
2023-09-23T10:28:29+03:30
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال شرایط نامطلوبی دارد و در پی نشست با وزیر ورزش و جوانان برای حل مشکلات هستیم.

بازی‌‌های آسیایی هانگژو| از لوازم التحریر تا لیوان و لباس با عکس سه جذاب دوست داشتنی! + عکس

 بازی‌‌های آسیایی هانگژو| از لوازم التحریر تا لیوان و لباس با عکس سه جذاب دوست داشتنی! + عکس
2023-09-23T10:28:28+03:30
نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو عصر امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه در Hangzhou Olympic Sports Center رسما آغاز خواهد شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)