میرنیوز

گزارش کامل از مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران با حضور رئیس جمهور

 گزارش کامل از مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران با حضور رئیس جمهور 2023-09-11T11:30:09+03:30

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران ورزش ایران  و بدرقه کاروان ورزشی اعزامی به بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2022 هانگژو، صبح امروز (دوشنبه - 20 شهریور ماه) با حضور آیت‌الله ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، برخی از نمایندگان مجلس، مسئولان ورزش کشور، رؤسای فدراسیون‌ها، قهرمانان و مدال‌آوران ورزش کشور، ورزشکاران و مربیان اعزامی به بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2022 هانگژو و پیشکسوتان ورزش در سالن اجلاس سران برگزار شد.

در این مراسم از ورزشکارانی که در دو سال گذشته موفق به کسب مدال شدند تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم ابتدا کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان توضیحاتی در خصوص اهداف و برنامه‌های ورزش ارائه کرد.

متن کامل سخنرانی کیومرث هاشمی به شرح زیر است:
 
«بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
در ابتدا ضمن عرض خیرمقدم محضر جناب آقای دکتر رئیسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و عرض خوش‌آمدگویی خدمت قهرمانان، المپین‌ها، پیشکسوتان، مربیان، داوران و روسای محترم فدراسیون ها و مدیران خدوم ورزش کشور.

خداوند منان را شاکرم که فرصت دیدار جامعه پرافتخار ورزش با رئیس جمهور محبوب و مردمی جمهوری اسلامی ایران را فراهم نمود تا ضمن تجلیل از قهرمانان و مدال آوران مسابقات جهانی، آسیایی، پارآسیایی و المپیک ناشنوایان از رهنمودهای ارزشمند ایشان که همواره حامی و پشتیبان اول ورزش کشور هستند بهره مند شویم.

اکنون پس از دو سال خدمت صادقانه دولت محترم سیزدهم که بحمدالله مورد عنایت و تأیید مقام معظم رهبری هم قرار گرفته، بر همگان آشکار شده که حضرت آیت الله رئیسی، دارای نگاهی ویژه و متفاوت به امر ورزش بوده و ضمن تأیید نقش ورزش به عنوان عامل سلامت و نشاط اجتماعی، بارها بر ضرورت عدالت محوری در این حوزه و رفع مشکلات قهرمانان و مدال آوران تأکید نموده‌اند.

حضور ارزشمند جناب رئیس جمهور در این نشست صمیمانه، مهر تأییدی است بر درایت رئیس جمهوری که دوستدار ورزش و قدردان قهرمانان بوده، وفای به عهد را سرلوحه اعمال خویش و دولتش قرار داده است.

قهرمانانی که علیرغم کمبودها و مشکلات ناشی از تحریم و جنگ اقتصادی، با رشادت ‌‌ها و دلاوری ‌هایشان در میادین بین المللی ورزش، با تزریق نشاط و امید به جامعه و اهتزاز پرچم پرافتخار ایران اسلامی، دل مردم عزیزمان را شاد کرده، دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب را بیش از پیش ناامید و به ورطه شکست و تباهی رهنمون می‌سازند.

جناب آقای رئیس جمهور!
بر حضرتعالی پوشیده نیست که امروزه به اقتضای شرایط حاکم بر جهان معاصر، عرصه ورزش، به یکی از کانون‌های اصلی جنگ نرم تبدیل شده و قهرمانان ورزشی به عنوان سفیران نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیت صیانت و عرضه معرفت های ایران اسلامی را در میدان های بزرگ جهانی بر عهده گرفته‌اند.

آنان بزرگ مردان و دلیرزنانی از مکتب حاج قاسم هستند که می‌دانند با هر حضور و هر توفیقی در کسب عناوین قهرمانی، تلاش دشمن را برای ایجاد فرافکنی و کاشت بذر ناامیدی در میان آحاد مردم، علی الخصوص نوجوانان و جوانان نقش بر آب می‌کنند.

بویژه این حضور دختران عزیزمان با حجاب اسلامی است که تصویر عظمت زن مسلمان ایرانی را در مقیاس جهانی بارها و بارها تکرار می‌کند و به عالمیان یادآور می‌شود؛ «ورزش بدون ارزش» برای نظام جمهوری اسلامی ایران فاقد اعتبار است.  

در ادامه ضمن تشکر از تلاش‌های برادر بزرگوارم جناب آقای دکتر سجادی در مدت تصدی مسئولیت وزارت ورزش و جوانان، مزید استحضار عرض می‌کنم که رفع کامل دغدغه‌های قهرمانان و قرارگیری ریل ورزش کشور در مسیر پیشرفت و مدال‌آوری پایدار، نیازمند برنامه محوری با رویکرد ایجاد تحولی است که در این راستا برنامه جامعی برای پیشرفت ورزش و امور جوانان کشور تهیه شده که در ادامه به برخی رئوس و عناوین این برنامه اشاره می‌کنم:

1- تلاش در جهت تهیه و تدوین احکام اثربخش و مبتنی بر نیازها و اولویت‌های ورزش کشور در برنامه هفتم توسعه که این مهم با حمایت‌های دولت و مجلس محترم در حال پیگیری است.

2- طراحی و اجرای طرح های عملیاتی زودبازده با مبنا قرار دادن بهبود وضعیت مسکن، اشتغال و تأمین اجتماعی قهرمانان با عنایت ویژه رئیس جمهور محترم

3- طراحی و اجرای طرح های تحولی و زودبازده در حوزه ورزش همگانی به منظور افزایش سهم ورزش در سلامت ملی و کاهش نرخ ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر که امروزه به مرز هشدار رسیده است.

4- حمایت از ورزش تربیتی با مرکزیت توسعه سواد حرکتی - جسمانی دانشآموزان سنین پایه و استفاده از ظرفیت مدارس و دانشگاه‌ها در فرایند پیشرفت ورزش کشور
 
5- اجرای طرح آمایش سرزمینی ورزش و پیشبرد پروژه‌های مهم عمرانی ورزش کشور با رویکرد عدالت محوری، توسعه متوازن زیرساخت‌ها، جلب مشارکت مردم و بخش خصوصی
 
6- تحقق حکمرانی عالمانه در فدراسیون‌ها و سازمان‌های ورزشی با محوریت شفاف سازی، ایجاد انتظام مالی، بهبود فرایندها و تنظیم عزتمندانه روابط با نهادها و مجامع بین‌المللی ورزش در جهت ارتقای دیپلماسی ورزشی
 
7- ترویج فرهنگ، اخلاق و معنویت در جامعه ورزش با نگاه ویژه به آموزش، آگاهی بخشی و توجه به پیوست نگاری فرهنگی و اخلاقی محیط‌ها و اماکن ورزشی
 
8- توجه خاص به توسعه ورزش بانوان در دو بخش همگانی و قهرمانی و تسهیل حضور ایشان در رقابت‌های ملی و بین‌المللی با رعایت پوشش و ارزشهای اسلامی

9- حرفه‌ای‌سازی ورزش کشور با نگاهی مبتنی بر رونق اقتصادی بخش ورزش و افزایش سهم آن در اشتغال‌آفرینی، تولید و به تبع آن ارتقای صنعت ورزش

10- استفاده بهینه از ظرفیت نخبگان و جوانان مؤمن انقلابی در عرصه‌های تصمیم سازی و مدیریتی ورزش کشور با رویکرد آینده نگری و همچنین استفاده از ظرفیت نوآفرین‌ها و شرکت‌های دانشبنیان در جهت جبران عقب ماندگی‌های ناشی از علم و فناوری در عرصه‌های مختلف ورزش بویژه ورزش قهرمانی

جناب آقای رئیس جمهور بحمدالله کاروان ورزشی ایران، آماده اعزام و حضوری دیگر در آوردگاه بازی‌های آسیایی و پارآسیایی هانگژو است و تلاش شده از نقطه نظر کیفی، بهترین‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی به این رقابت‌ها اعزام شوند. اکنون که فرصتی دست داده در راستای توفیق خدمت به جامعه ورزش کشور، گام های موثری برداشته شود.

با توجه به مدت زمان اندکی که تا آغاز این رویداد مهم ورزشی باقی مانده بود، سعی کردیم در جهت ادامه تمهیداتی که قبلاً توسط وزیر محترم وقت به کار گرفته شده بود، با حضور در اردو ها و استماع مشکلات ورزشکاران، مربیان و دست اندرکاران ورزشی از آلام آنان کاسته و امروز مفتخریم درخواست ما در خصوص پرداخت پاداش قهرمانان با اجابت و تاکید موکد رئیس جمهور محبوب، مبنی بر تامین اعتبار و پرداخت سریع پاداش قهرمانی مواجه گردیده و همزمان با حضور سبز و رخ به رخ ایشان در کنار قهرمانان، موجبات دلگرمی این عزیزان را فراهم نموده تا حداقل بخش عمده‌ای از نگرانی های اقتصادی ایشان کاهش یابد.

امیدواریم این تصمیم حکیمانه گردونه کسب عناوین قهرمانی را بر مدار موفقیتی چشم نواز قرار داده و شایسته جایگاه نمایندگان کشورمان در این رویداد مهم ورزشی‌ باشد.
 
در پایان، ابراز امیدواری می‌کنم با حمایت های حضرتعالی و دولت محترم سیزدهم، مسیر اعتلاء و پیشرفت ورزش کشور روز به روز هموارتر شود و شاهد فتح قله‌های بلندتر در عرصه‌های ورزش کشور بوده، باشد که به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب، به قله‌ها نزدیک شدیم. نباید خسته شویم امروز روز خسته شدن نیست. روز ناامید شدن نیست. روز شوق است روز امید است».

در ادامه جمعی از ورزشکاران مرد و زن اعزامی به بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو  به صورت گروهی میثاق‌نامه ورزشکاران کشورمان را قرائت کردند.

متن قسم نامه ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی به شرح زیر است:

با نام و یاد خداوند متعال

«به نمایندگی از ورزشکاران کاروان جوان پهلوان شهید حججی، اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو سوگند یاد می کنیم که با استعانت از ایزد منان، تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و با کسب اجازه از ملت شریف ایران، پیشکسوتان، قهرمانان و رخصت از کادر فنی که دوشادوش‌مان برای رسیدن به این افتخار بزرگ یعنی پوشیدن پیراهن تیم ملی جمهوری اسلامی ایران تلاش کردند؛ با تمام نیرو و توان در این آوردگاه حضور یابیم. ما فرزندان ایران اسلامی متعهد می‌شویم همانند همیشه با احترام به قوانین کشور و ضمن رعایت کلیه قوانین حاکم در بازی‌ها، رقابتی جوانمردانه بعنوان جلوه‌ای از روحیه ایران و ایرانی در این آوردگاه به نمایش بگذاریم».

در بخش بعدی نازنین ملایی قهرمان روئینگ کشورمان به نمایندگی از ورزشکاران زن کشور دغدغه‌های ورزشکاران را با رئیس جمهور کشورمان مطرح کرد. سوگندنامه ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی 2022 هانگژو بخش بعدی این مراسم بود.

سخنرانی سید ابرهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان بخش دیگر مراسم امروز بود. رئیس جمهور ضمن تسلیت ایام عزای اهل‌بیت(ع) بیان کرد: امیرالمومنین امام علی(ع) الگوی شجاعت همه قهرمانان و نام‌آوران هستند و وقتی چنین شخصیتی مقابل مستضعفان قرار می‌گیرد، با تواضع با مستمندان برخورد می‌کند و هم‌چنین باید دید این قهرمان بزرگ چگونه از مظلوم دفاع می‌کند.

وی افزود: ایشان یک الگو هستند و در میادین مختلف از ایمان، ارزش‌ها، انسانیت و حق دفاع کردند؛ به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران توسط یک قهرمان عزیز فقط بر سکو قرار گرفتنِ او نیست، بلکه تکریم پرچمی است که امروز در دنیا حق‌طلبی را پیشه کرده است.

رئیس‌جمهور گفت: البته دشمنان نمی‌خواهند این نظامی که خار چشم زیاده‌خواهان و سلطه‌طلبان در عالم است، بماند و قهرمان ما علاوه‌بر جایگاهی که برای خود می‌آفریند، برای کشور و نظام جمهوری اسلامی هم موجب افتخار است.

رئیسی خاطرنشان کرد: باید امر مهم ارزش مدنظر بوده و حس هویت، وحدت اجتماعی و ایجاد همبستگی و نشاط در جامعه می‌کند و باید برای گسترش ورزش همگانی، قهرمانی و حرفه‌ای تلاش شود.

وی اظهار داشت: بانوان ما افتخارات زیادی در عرصه‌های مختلف برای کشور آفریده‌اند؛ از جمله در حوزه ورزش که باید بیش از گذشته مورد حمایت قرار بگیرند.

رئیس‌جمهور گفت: باید تجهیزات همه رشته‌های ورزشی به‌روز باشد و تأمین شود.

رئیسی افزود: اخلاق در همه شئون وجود دارد و برای هر صنف و گروهی یک اخلاق فردی و یک اخلاق حرفه‌ای موجود است. توجه به اخلاق عمومی و حرفه‌ای بسیار اهمیت دارد. مسئله ورزش و تسهیلگری این امر باید انجام بگیرد؛ یکی از این تسهیلات، از نظر قانون و مقررات است. این می‌تواند کمک خوبی به این عزیزان و فعالان این عرصه باشد.

وی در ادامه با اشاره به اقتصاد ورزش تصریح کرد: این حوزه باید مد نظر باشد و نباید به‌دست جریان سوداگری و دلالی بیفتد که ورزش را تحت‌الشعاع دلالی خود قرار دهند. هم‌چنین کار ورزش باید دانش‌بنیان شود و از بهترین روش‌ها برای به‌روز کردن ورزش و تجهیزات ورزشی استفاده شود.

رئیس‌جمهور گفت: در دولت این رویکرد را از توجه صِرف به کارکردهای حرفه‌ای ورزش و جنبه تفریحی به بسط کارکردهای تربیتی، سلامت‌افزا، اقتصادی و دیپلماسی تغییر داده‌ایم.

رئیسی با اشاره به عملکرد دو ساله دولت سیزدهم بیان کرد: حدود 2000 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در کشور به نتیجه رسیده و تعداد دیگری هم در حال انجام است. اگر بتوانیم یک مجموعه ورزشی کامل و جامع که در شأن ملت ایران باشد در تهران شکل دهیم، خوب است و من با این مسئله مهم موافق هستم. البته تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام نیز اولویت است.

وی اظهار داشت: توجه به معیشت، بیمه و شرایط شغلی ورزشکاران و قهرمانان حتما مهم است و باید مد نظر باشد و در این‌صورت فعالان این عرصه آینده خود را بهتر می‌بینند.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: باید مسئولان مربوطه کاری کنند که قهرمانان فقط دغدغه قهرمانی داشته و سایر دغدغه‌های زندگانی و مشکلات مانع آنان نشود.

رئیسی گفت: ان‌شاءالله کاروان ورزشی کشورمان با موفقیت در مسابقات چین افتخارآفرینی کرده و مایه شادی ملت عزیز و قهرمان ایران بشوند.

وی یادآور شد: قهرمانان در دنیا بسیار هستند ولی وقتی قهرمان ایرانی با استمداد از اهل‌بیت(ع) به پیروزی می‌رسد، نشان‌دهنده پیوند ناگسستنی جامعه ما با اسلام و ارزش‌هاست.

در انتهای مراسم نیز با حضور رئیس جمهور جوایز تمام ورزشکاران اهدا شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

ممبینی: ناظر بازی به دلیل مسائل امنیتی اجازه برگزاری دیدار سپاهان - الاتحاد را نداد

 ممبینی: ناظر بازی به دلیل مسائل امنیتی اجازه برگزاری دیدار سپاهان - الاتحاد را نداد
2023-10-03T19:41:48+03:30
دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص عدم برگزاری مسابقه سپاهان و الاتحاد عربستان توضیحاتی ارائه داد.

حاشیه دیدار نساجی - الهلال| حضور بانوان و حرکات نمایشی نیمار

 حاشیه دیدار نساجی - الهلال| حضور بانوان و حرکات نمایشی نیمار
2023-10-03T19:01:49+03:30
نیمار ستاره برزیلی الهلال با حرکات نمایشی در حین گرم کردن تماشاگران را به وجد می آورد.

والیبال انتخابی المپیک| ثبت اولین پیروزی ایران مقابل قطر

 والیبال انتخابی المپیک| ثبت اولین پیروزی ایران مقابل قطر
2023-10-03T18:21:48+03:30
تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۳ پس از ۲ شکست، مقابل قطر به پیروزی رسید.

علیپور: فریادهایم برای کسانی بود که اسم خودشان را مربی‌ گذاشته‌اند

 علیپور: فریادهایم برای کسانی بود که اسم خودشان را مربی‌ گذاشته‌اند
2023-10-03T18:08:29+03:30
قهرمان سنگنوردی بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو در خصوص فریادهای خود بعد از قهرمانی گفت: این فریادها برای کسانی بود که اسم خودشان را مربی‌ گذاشته‌اند.

بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن مقابل سپاهان

 بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن مقابل سپاهان
2023-10-03T17:41:49+03:30
باشگاه الاتحاد درباره اتفاقات شب گذشته بیانیه‌ای منتشر و توضیحاتی ارائه داد.

بازی‌های آسیایی هانگژو| جایگاه ایران بدون تغییر ماند + عکس

 بازی‌های آسیایی هانگژو| جایگاه ایران بدون تغییر ماند + عکس
2023-10-03T17:28:29+03:30
بعد از پایان روز دهم بازی‌های آسیایی هانگژو و کسب ۲ مدال جدید، جایگاه کاروان اعزامی ایران در جدول توزیع مدال‌ها مشخص شد.

گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی| یک طلا و یک برنز در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال

 گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی| یک طلا و یک برنز در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال
2023-10-03T17:28:28+03:30
دهمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با ثبت یک طلا و یک برنز دیگر در کارنامه کاروان ایران و پیروزی تیم‌های کبدی و واترپلو و البته ناکامی تیم بسکتبال در ...

ذوق ساپینتو از پایان طلسم شهریور در قبرس! + عکس

 ذوق ساپینتو از پایان طلسم شهریور در قبرس! + عکس
2023-10-03T17:01:48+03:30
سرمربی سابق استقلال بعد از گذراندن ناکامی‌های متوالی با آپوئل قبرس در رقابت‌های شهریور ماه و کسب دو پیروزی در مهر ماه، مدعی «بازگشت» با بردهای متو...

گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی|یک طلا و یک برنز دیگر برای کاروان ایران/ قهرمانی علیپور در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال

 گزارش کامل روز دهم بازی‌های آسیایی|یک طلا و یک برنز دیگر برای کاروان ایران/ قهرمانی علیپور در روز برد کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال
2023-10-03T16:48:27+03:30
دهمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با ثبت یک طلا و یک برنز دیگر در کارنامه کاروان ایران و پیروزی تیم‌های کبدی و واترپلو و البته ناکامی تیم بسکتبال در ...

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| رضا علیپور ششمین طلایی ایران شد/ هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال در صعود به نیمه‌نهایی+ تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| رضا علیپور ششمین طلایی ایران شد/ هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و ناکامی بسکتبال در صعود به نیمه‌نهایی+ تصاویر
2023-10-03T16:35:08+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به فینال سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به فینال سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T16:21:48+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به نیمه نهایی سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود رضا علیپور به نیمه نهایی سنگنوردی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T16:01:49+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود یک سنگنورد به یک‌چهارم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود یک سنگنورد به یک‌چهارم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T15:48:29+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال باز شد

 پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال باز شد
2023-10-03T15:48:29+03:30
با بسته شدن پرونده حق رشد دو بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال، پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه باز شد.

مربی پیشین بارسلونا: طارمی استثنائی است

 مربی پیشین بارسلونا: طارمی استثنائی است
2023-10-03T13:21:49+03:30
در آستانه دیدار پورتو با قهرمان فصل گذشته لالیگای اسپانیا، مربی پیشین بارسلونا به تمجید از مهاجم ایرانی پورتو پرداخت.

مرفاوی: اختلافات ادامه داشته باشد، یا نکونام باید برود یا خطیر/ استقلال بازیکن نگیرد کار سختی خواهد داشت

 مرفاوی: اختلافات ادامه داشته باشد، یا نکونام باید برود یا خطیر/ استقلال بازیکن نگیرد کار سختی خواهد داشت
2023-10-03T12:28:29+03:30
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، با تداوم اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی این تیم بهتر است یکی از آنها از جمع آبی‌پوشان جدا شود.

سپهرزاد: رسولی شکست مقابل ۵ رقیب خود را جبران کرد/ رکوردهای ورزشکاران آسیایی به جهان نزدیک شده است

 سپهرزاد: رسولی شکست مقابل ۵ رقیب خود را جبران کرد/ رکوردهای ورزشکاران آسیایی به جهان نزدیک شده است
2023-10-03T11:21:50+03:30
مدیر تیم‌های دوومیدانی معتقد است کشورهای آسیایی نگاه ویژه‌ای به دوومیدانی دارند و رکوردهای قاره کهن به رکوردهای جهانی خیلی نزدیک شده است.

پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود سه سنگنورد به یک هشتم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر

 پوشش زنده بازی‌های آسیایی| هدیه کاظمی برنز گرفت/ پیروزی کبدی و واترپلو و صعود سه سنگنورد به یک هشتم نهایی/ بسکتبال از صعود به نیمه‌نهایی بازماند + تصاویر
2023-10-03T11:21:49+03:30
روز دهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

پورموسوی: حضور در بازی‌های آسیایی چه سودی برای فوتبال ما داشت؟/ در تیر ماه نمی‌شود در خوزستان نفس کشید؛ چه برسد به برگزاری بازی!

 پورموسوی: حضور در بازی‌های آسیایی چه سودی برای فوتبال ما داشت؟/ در تیر ماه نمی‌شود در خوزستان نفس کشید؛ چه برسد به برگزاری بازی!
2023-10-03T11:21:49+03:30
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است برگزاری لیگ برتر فوتبال در استان خوزستان در فصل گرمسیر اصلاً امکان‌پذیر نیست.

جادوگر در صدر رنکینگ پوند به پوند؛ حسن یزدانی و امیرحسین زارع در جایگاه چهارم و ششم

 جادوگر در صدر رنکینگ پوند به پوند؛ حسن یزدانی و امیرحسین زارع در جایگاه چهارم و ششم
2023-10-03T10:55:10+03:30
رسانه تخصصی کشتی آمریکا دیوید تیلور را در صدر رنکینگ پوند به پوند (بدون در نظر گرفتن اوزان کشتی‌گیران) قرار داده است.

نصیرشلال: کشتی با وزنه‌برداری قابل مقایسه نیست/ دهدار: مجبورم در دسته بالاتر وزنه بزنم

 نصیرشلال: کشتی با وزنه‌برداری قابل مقایسه نیست/ دهدار: مجبورم در دسته بالاتر وزنه بزنم
2023-10-03T10:28:30+03:30
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان برخلاف نایب رئیس فدراسیون این رشته معتقد است وزنه‌برداری قابل مقایسه با کشتی نیست.

آرزومندی: گاهی اوقات تاوان اشتباهات، سنگین است/ باید فیلیپین را می‌بردیم

 آرزومندی: گاهی اوقات تاوان اشتباهات، سنگین است/ باید فیلیپین را می‌بردیم
2023-10-03T10:28:30+03:30
مربی تیم ملی بسکتبال گفت: بازیکنان ما نشان دادند که توانایی زیادی دارند اما گاهی اوقات تاوان اشتباهات، سنگین است.

میرزایی: فیلیپین در بازی‌های آسیایی قوی‌تر از جام جهانی بود

 میرزایی: فیلیپین در بازی‌های آسیایی قوی‌تر از جام جهانی بود
2023-10-03T10:15:10+03:30
ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: تیم فیلیپین در بازی‌های آسیایی قوی‌تر از جام جهانی بود و ۳ بازیکن خارجی داشت.

کری: می‌خواهم در المپیک بازی کنم

 کری: می‌خواهم در المپیک بازی کنم
2023-10-03T10:01:52+03:30
ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت گفت: می‌خواهم در المپیک بازی کنم چون جزو کارهایی است که تا حالا انجام نداده‌ام.

فرهادی‌زاد: ورزشکاران ایرانی می‌توانند مدال‌های نقره خود را به طلا تبدیل کنند

 فرهادی‌زاد: ورزشکاران ایرانی می‌توانند مدال‌های نقره خود را به طلا تبدیل کنند
2023-10-03T10:01:51+03:30
نایب رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکاران ایرانی در رشته‌های مختلف بسیار قوی کار کردند و نشان دادند می‌توانند در رنکینگ اثر گذار باشند.

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار بسکتبال ایران مقابل فیلیپین

 بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار بسکتبال ایران مقابل فیلیپین
2023-10-03T10:01:50+03:30
تیم ملی بسکتبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو با شکست مقابل فیلیپین از راهیابی به نیمه‌نهایی بازماند.

احتمال بازنده شدن الاتحاد به خاطر عدم بازی مقابل سپاهان/ فدراسیون فوتبال عربستان هم بیانیه داد

 احتمال بازنده شدن الاتحاد به خاطر عدم بازی مقابل سپاهان/ فدراسیون فوتبال عربستان هم بیانیه داد
2023-10-03T10:01:50+03:30
رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان معتقد است الاتحاد ممکن است از سوی AFC نقره‌داغ شود.

بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن به بازی با سپاهان

 بیانیه باشگاه الاتحاد در پی حاضر نشدن به بازی با سپاهان
2023-10-03T09:21:49+03:30
باشگاه الاتحاد درباره اتفاقات شب گذشته بیانیه‌ای منتشر و توضیحاتی ارائه داد.

هدیه کاظمی: ۵ سال برای مدال باز‌ی‌های آسیایی تلاش کردم

 هدیه کاظمی: ۵ سال برای مدال باز‌ی‌های آسیایی تلاش کردم
2023-10-03T09:08:30+03:30
دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی با اشاره به سطح بالای رقابت‌ها اظهار داشت: برای کسب مدال بازی های آسیایی ۵ سال شبانه روز تلاش کردم.

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار ایران مقابل فیلیپین

 بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست حسرت‌بار ایران مقابل فیلیپین
2023-10-03T09:08:29+03:30
تیم ملی بسکتبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو با شکست مقابل فیلیپین از راهیابی به نیمه‌نهایی بازماند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)