میرنیوز

کی‌شمس: تمام کائنات در اختیار پرسپولیس و استقلال است/ منصوریان به تعهداتش عمل نکرد

 کی‌شمس: تمام کائنات در اختیار پرسپولیس و استقلال است/ منصوریان به تعهداتش عمل نکرد 2022-08-05T16:41:03+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جهانگیر کی شمس در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص میزبانی بازی‌های این تیم در شهر آبادان گفت: کار در حال انجام و سعی و تلاش ما از همه بیشتر است. دل نگرانی من هزار است. از طرفی خوزستان دارای زمین های فوتبال مستعد نیست اما میزبانی در ورزشگاه تختی آبادان جزو اولویت‌های اول باشگاه است. 

وی افزود: در این زمینه به ما قول مساعد داده‌اند و تلاش بر این است که ورزشگاه قبل از بازی‌های لیگ برتر به بهره برداری برسد. بحث با تماشاگر یا بدون تماشاگر بودن مسابقات نیز بستگی به وضعیت سکوهای ورزشگاه‌مان دارد اما شاید یکی، دو بازی اول بدون تماشاگر باشد.

کی‌شمس در پاسخ به سؤالی در خصوص گله‌مندی از امید شریفی نسب سرمربی فصل گذشته امیدهای این باشگاه گفت: بر اساس تصمیمات گرفته شده و قول‌هایی که در خصوص فعالیت گسترده در بخش پایه داده بودیم، اکنون 683 نفر در رده‌های مختلف در حال تمرین هستند. تیم نوجوانان ما نایب قهرمان شد و امیدهایمان به قهرمانی رسید و این یک فرآیندی بود که همه دست به دست هم دادند. امکاناتی که به تیم امید داده شد در حد بزرگسالان بود و بهترین شرایط را داشتند. خودم نیز سعی کردم با حضورم به آنها روحیه بدهم و همه جا با تیم باشم و خدا را شکر یک نتیجه خوب به دست آمد که آن را متعلق به خود کادر فنی می دانم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان ادامه داد: به شهرم تعهد داشتم و تیم امید را حمایت کردیم و قهرمان شد اما عده‌ای در چند روز گذشته آتش بیار معرکه شده‌اند و می‌گویند چرا بازیکنان تیم امید می‌خواهند بروند؟ باید بگویم 10 نفر از این بازیکنان شرط گذاشته‌اند که یا باید به تیم بزرگسالان برویم یا قرارداد 400 تا 500 میلیون تومانی با ما بسته شود یا رضایت نامه بدهید که به خیبر خرم آباد یا تیم‌های دیگر برویم. سؤال من است پس تلاش شش، هفت ساله باشگاه برای این نفرات چه می‌شود؟

وی تصریح کرد: نمی‌شود تا یکی را کنار بگذاریم بیاید و صحبت کند. اواخر بازی‌های فصل گذشته در شهر آبادان پیچید که کی‌شمس تیم بزرگسالان را کنار گذاشته و می‌خواهد شریفی نسب را سرمربی بزرگسالان کند که چالش عجیبی در بازی‌های آخر برای ما با منصوریان ایجاد کرد. نمی‌دانم چه کسی به شریفی نسب وعده سرمربیگری تیم بزرگسالان را داده بود. بعد از اینکه منصوریان هم با انتشار بیانیه‌ای از سرمربیگری صنعت نفت برای لیگ بیست و دوم انصراف داد، 20 روز وقت ما سوخت. تشکیل جلسه دادیم و نظر خرد جمعی انتخاب رضا پرکاس بود. ضمن اینکه به شریفی نسب هم پیشنهاد مبلغی دو برابر برای سرمربیگری تیم امید دادیم اما نپذیرفت و بعد هم آقای مولایی را برای تیم امید نفت انتخاب کردیم.

کی‌شمس اظهار داشت: بعد هم حواشی شروع شد و بازیکنانی که چندان خوب هم نبودند گفتند برای ما افت دارد که در تیم لیگ برتری امیدهای کشور بازی کنیم و بعد همین پیج‌ها از همین بازیکن دفاع می‌کنند. بارها گفته‌ام بیایید و کمک بدهید و این رسم عاشقی نیست. برای شریفی نسب آرزوی موفقیت دارم. چیزهایی که در برخی پیج‌ها گفته می‌شود هدف‌دار است. تأکید می‌کنم به هیچ کدام از این بازیکنان نامه فسخ قرارداد نمی‌دهم تا درس عبرتی برای دیگران شود. از این عزیزان می‌خواهم چنین جوی را درست نکنند و باعث سوختن زمان نشوند.

وی در پاسخ به این پرسش که امسال کمک مالی منطقه آزاد اروند به چه صورتی است، عنوان کرد: به عنوان یک شهروند و فوتبالی خیری از منطقه آزاد ندیده‌ام. یک روز می‌گویند قرارداد را 30 میلیارد تومانی کردیم و خوشحال برای امضا می‌روی و بعد می‌گویند مبلغ 15 میلیارد شده است، آن هم با بند. تا الان اتفاقی نیفتاده و باید دست‌مان را از حمایت آبادان کوتاه کنیم. هیچ کمکی تا الان ندیده‌ایم و هیچ کدام از تعهدشان انجام نشده است. عکس می‌گیرند و خیلی از چیزها را به اسم خودشان مصادره می‌کنند ولی ما اجازه نمی دهیم زحماتمان به اسم دیگری مصادره شود. هر کسی باید بداند جایگاهش کجا است و واقعیت‌ها را به مردم بگوید.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با ابراز امیدواری نسبت به اصلاح بند قانون مربوط به نحوه کمک به تیم های نفتی، یادآور شد: با این بند قانون، صنعت باید پنج سال پیش سقوط می‌کرد اما اکنون که زمان تدوین برنامه هفتم توسعه است باید کاری کرد زیرا در سال های آینده با سی تا چهل میلیارد تومان دیگر نمی‌توان تیمداری کرد. بعد آقایان نماینده نیایند بگویند این چه وضعیتی است. آقایان! شما باید قانون را تسهیل کنید تا سال‌های آینده با منابع مالی بیشتر و قدرت بیشتر کار کنیم. فصل قبل تا حدود 60 میلیارد تومان برای هزینه تمام تیم‌های مؤسسه کار کردیم که البته بخشی از آن هم محقق نشد. در حالی که شاید برخی تیم‌های لیگ یکی هم بیشتر از ما هزینه کرده بودند.

کی‌شمس افزود: تمام کائنات در اختیار استقلال و پرسپولیس است، آن وقت زمانی که برای تیم‌های نفتی پولی در نظر گرفته می‌شود، به دستگاه‌های نظارتی می‌گویند قرار است به این تیم‌ها کمک شود تا آنها هم برای بررسی وارد کار شوند. به هر حال ما با استقلال و پرسپولیس، یک دنیا فرق داریم و تا زمانی که این بند قانونی حل نشود، مشکلات پابرجا است.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که آیا دست‌تان از مربی خالی بود که پرکاس برای هدایت نفت انتخاب شد؟ گفت: خیر، سال گذشته نیز آقای پرکاس به عنوان یک مربی بومی مدنظر باشگاه بود. او مدرس یوفا و از معلومات فنی بالایی برخوردار است. پرکاس جزو بهترین گزینه‌ها بود و اصراری برای انتخاب او به ما نشد. او با فوتبال آبادان غریب نیست و حتی قول داده به تیم‌های پایه کمک کند. شاهد هستم تا حدود ساعت سه و نیم شب بیدار است و تلاش می‌کند. کمتر مربی را دیده‌ام که این قدر وقت بگذارد و عاشقانه کار کند. او یک مربی متعهد است و اینها ملاک انتخاب او بود. به هر حال او فصل گذشته هم مدنظر بود اما تأخیری در آمدنش به آبادان صورت گرفت.

کی‌شمس خاطرنشان کرد: پورموسوی با صفر امکانات تیم نفت آبادان را دهم کرد. نمی‌خواهم بدگویی منصوریان را کنم اما نتیجه‌ای که باشگاه و هواداران انتظار داشتند، رقم نخورد. به ما قول داد اما یک بار هم سر تمرین تیم امید نرفت. منصوریان به تعهداتش عمل نکرد اما پرکاس در حال عمل کردن به تعهداتش است.

وی گفت: برای حل مشکلات‌مان بیکار ننشسته‌ایم و به سمت یک شرکت بیمه رفتیم و توافقنامه ای با آنها منعقد کردیم. تاکنون 15 میلیارد تومان در دو مرحله گرفته‌ایم و این چند برابر پولی است که منطقه آزاد با هزار بدبختی به ما می‌دهد. ضمن اینکه دنبال وارد کردن منابع مالی دیگری نیز هستیم.

کی‌شمس با اشاره به شرایط نامناسب نور ورزشگاه تختی آبادان عنوان کرد: نور ورزشگاه‌مان مشکل دارد. آن وقت در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خیانت شد. آرزوی ما هم کسب سهمیه است اما باید یکسری  امکانات باشد.

وی گفت: نفت 30 سال است بازی می‌کند و همه مشکلات آن را می‌دانند. همه باید کمک کنند. اینها دغدغه من به عنوان یک شهروند است. ما قطره چکانی پول می‌گیریم و دچار روزمرگی شده‌ایم. آیا بازیکن با این شرایط با چهار میلیارد تومان هم برای بازی به آبادان می‌آید؟ در حالی که یک بازیکن قراردادش به اندازه تمام بودجه نفت آبادان است اما ما باید به ته بازار نقل و انتقالات برسیم. این داستان ادامه دارد. جریان صنعت نفت آبادان مثل سریال چند قسمتی هزار و یک شب است اما عده‌ای می‌گویند هیئت مدیره بی‌عرضه است. آقایان باید تلاش کنند تا قانون مربوط به کمک به تیم‌های نفتی تغییر کند. آقایان باید بجنبند تا میزبانی از نفت گرفته نشود. می‌گوییم آبادان مهد فوتبال است اما کمک نمی‌کنند در حالی که تمام این آقایان در هر رده و سمت در قبال خواسته مردم آبادان مسئولیت اجتماعی دارند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار ورزشی

٣٠ نامزد در انتخابات کمیته ملی المپیک/سجادی و صالحی امیری نیستند

٣٠ نامزد در انتخابات کمیته ملی المپیک/سجادی و صالحی امیری نیستند
2022-08-11T13:24:03+04:30
مهلت تعیین شده برای نام نویسی از انتخابات کمیته ملی المپیک در حالی به پایان رسید که در مجموع ٣٠ نفر برای حضور در این انتخابات نام نویسی کردند.

تماس عجیب در کمیته ملی المپیک/ صالحی امیری در آخرین دقیقه انصراف داد؟

 تماس عجیب در کمیته ملی المپیک/ صالحی امیری در آخرین دقیقه انصراف داد؟
2022-08-11T13:30:32+04:30
اتفاق عجیبی در آخرین لحظات ثبت‌نام از نامزدهای اانتخابات کمیته ملی المپیک رخ داد.

سعیدی: انتخابات کمیته در تاریخ مقرر برگزار می‌شود/ صالحی امیری در انتخابات ثبت‌نام نکرد

 سعیدی: انتخابات کمیته در تاریخ مقرر برگزار می‌شود/ صالحی امیری در انتخابات ثبت‌نام نکرد
2022-08-11T13:17:12+04:30
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: خیلی‌ها سوال کردند که آیا امکان دارد انتخابات به تعویق بیفتد که پاسخ ما خیر است و تعویق نخواهیم داشت و شایسته ما نیست که به عقب...

جلسه سازمان لیگ بسکتبال برگزار شد/ ۲۸ شهریورماه آغاز لیگ برتر

جلسه سازمان لیگ بسکتبال برگزار شد/ ۲۸ شهریورماه آغاز لیگ برتر
2022-08-11T12:57:28+04:30
لیگ برتر بسکتبال کشور از ۲۸ شهریور سال ۱۴۰۱ آغاز می شود.

سعیدی: انتخابات کمیته در تاریخ مقرر برگزار می‌شود

 سعیدی: انتخابات کمیته در تاریخ مقرر برگزار می‌شود
2022-08-11T13:03:52+04:30
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: کمیته المپیک در کمال استقلال کم‌ترین دخالتی نخواهد داشت و تا امروز هم در یک فضای با آرامش ثبت نام صورت گرفته است.

پایان ثبت‌نام انتخابات کمیته ملی المپیک/ ۳۱ نفر نام‌نویسی کردند/ عدم حضور سجادی و صالحی‌امیری

 پایان ثبت‌نام انتخابات کمیته ملی المپیک/ ۳۱ نفر نام‌نویسی کردند/ عدم حضور سجادی و صالحی‌امیری
2022-08-11T13:03:52+04:30
در آخرین روز از مهلت ثبت‌نام در انتخابات کمیته ملی المپیک، ۵ نفر برای انتخابات نام‌نویسی کردند.

یک بازنشسته کاندیدای ریاست و نایب رئیسی کمیته المپیک شد

یک بازنشسته کاندیدای ریاست و نایب رئیسی کمیته المپیک شد
2022-08-11T12:30:44+04:30
دبیرکل فعلی کمیته ملی المپیک که بازنشسته این برای حضور دوباره در انتخابات این کمیته نام نویسی کرد.

قهرمانی تیم والیبال نیروهای مسلح در مسابقات سیزم

 قهرمانی تیم والیبال نیروهای مسلح در مسابقات سیزم
2022-08-11T12:37:12+04:30
تیم والیبال نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قهرمان رقابت‌های سیزم شد.

سعیدی در واکنش به ثبت‌نام صالحی امیری در انتخابات کمیته ملی المپیک: از خودشان بپرسید

 سعیدی در واکنش به ثبت‌نام صالحی امیری در انتخابات کمیته ملی المپیک: از خودشان بپرسید
2022-08-11T12:37:12+04:30
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: وقتی انتخابات برگزار شد هر شخص و گروهی که انتخاب شد، باید کمک کنند و کار فردی جواب نمی‌دهد.

سعیدی: تلاش می‌کنیم انتخابات در فضای خوب و سالم برگزار شود/ کار فردی جواب نمی‌دهد

 سعیدی: تلاش می‌کنیم انتخابات در فضای خوب و سالم برگزار شود/ کار فردی جواب نمی‌دهد
2022-08-11T12:23:52+04:30
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: وقتی انتخابات برگزار شد هر شخص و گروهی که انتخاب شد، باید کمک کنند و کار فردی جواب نمی‌دهد.

باران‌چشمه: حضور همیشگی اعضای هیئت اجرایی در سفرها کار درستی نیست

 باران‌چشمه: حضور همیشگی اعضای هیئت اجرایی در سفرها کار درستی نیست
2022-08-11T12:10:32+04:30
رئیس فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی گفت: من فکر می‌کنم حضور دو الی سه سه نفر اعضای هیئت اجرایی در همه رویدادها کار جالبی نیست.

هاشم اسکندری کاندیدای نایب رئیسی شد

هاشم اسکندری کاندیدای نایب رئیسی شد
2022-08-11T11:50:48+04:30
رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد برای حضور در انتخابات کمیته ملی المپیک نام نویسی کرد.

مسکینی: ثابت می‌کنم بهترین ۶۰ کیلوگرم دنیا چه کسی است / برخی اوزان کشورهای اسلامی تفاوتی با جهانی ندارد

 مسکینی: ثابت می‌کنم بهترین ۶۰ کیلوگرم دنیا چه کسی است / برخی اوزان کشورهای اسلامی تفاوتی با جهانی ندارد
2022-08-11T11:57:15+04:30
ملی‌پوش کاراته ایران تاکید کرد: دوست دارم با شکست قهرمان جهان از ترکیه در کشور خودش ثابت کنم بهترین ۶۰ کیلوگرم دنیا هستم.

علیپور: انتخابات کمیته ملی المپیک به تعویق نخواهد افتاد/ انتظارات و توقعات بالاست

 علیپور: انتخابات کمیته ملی المپیک به تعویق نخواهد افتاد/ انتظارات و توقعات بالاست
2022-08-11T11:57:15+04:30
رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی گفت: همه چیز برای برگزاری مجمع فراهم است و روز ششم انتخابات برگزار می‌شود و نفرات منتخب از هفتم کار خود را در کمیته ملی المپیک...

محمد علیپور و مهر علی باران چشمه کاندیدا شدند

محمد علیپور و مهر علی باران چشمه کاندیدا شدند
2022-08-11T11:37:28+04:30
روسای فدراسیون های انجمن های ورزشی و ورزش های زورخانه ای برای حضور در انتخابات کمیته ملی المپیک نام نویسی کرد.

حسن رنگرز کاندیدای نایب رئیسی شد

حسن رنگرز کاندیدای نایب رئیسی شد
2022-08-11T10:30:47+04:30
‎حسن رنگرز به عنوان نماینده باشگاه نساجی برای تصدی نایب رئیسی کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد.

کاسمیرو: آنچلوتی همیشه برای بردن هیجان دارد/ مودریچ و کروس فوق‌العاده هستند

 کاسمیرو: آنچلوتی همیشه برای بردن هیجان دارد/ مودریچ و کروس فوق‌العاده هستند
2022-08-11T10:37:12+04:30
هافبک برزیلی رئال مادرید پس از قهرمانی این تیم در سوپرجام اروپا از سرمربی ایتالیایی کهکشانی‌ها تمجید کرد.

دردسر عجیب برای ستاره ارمنی‌ها؛ حضور الکسانیان در جهانی بلگراد در هاله‌ای از ابهام

 دردسر عجیب برای ستاره ارمنی‌ها؛ حضور الکسانیان در جهانی بلگراد در هاله‌ای از ابهام
2022-08-11T10:37:12+04:30
آرتور الکسانیان یکی از شانس‌های مسلم مدال تیم ملی کشتی فرنگی ارمنستان دچار دردسر شده و ممکن است مسابقات جهانی امسال را از دست بدهد.

رحیمی: مسئولان برگزار کننده مسابقات حرفه‌ای نیستند/ وضعیت جایگاه ایران خوب است

 رحیمی: مسئولان برگزار کننده مسابقات حرفه‌ای نیستند/ وضعیت جایگاه ایران خوب است
2022-08-11T10:23:52+04:30
سرپرست کاروان ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: تیم‌ ما جایگاه خوبی در این مسابقات دارد، البته از قبل هم گفته بودم که ترکیه قطعا قهرمان خواهد بود.

فرکی: مربیان و بازیکنان تغییر کردند، اما ساختار لیگ مانند فصل‌های گذشته است/ حال و روز فوتبال ما خوب نیست

 فرکی: مربیان و بازیکنان تغییر کردند، اما ساختار لیگ مانند فصل‌های گذشته است/ حال و روز فوتبال ما خوب نیست
2022-08-11T10:10:31+04:30
مربی با سابقه فوتبال ایران گفت: لیگ برتر نسبت به فصل‌های قبل تغییری از لحاظ ساختاری نداشته و فقط تغییراتی در بازیکنان و مربیان به وجود آمده است.

زوار: عملکرد نمایندگان ما در مسابقات جهانی مقتدرانه بود/ ملی‌پوشان نوجوان سرمایه‌های آینده تکواندو ایران هستند

 زوار: عملکرد نمایندگان ما در مسابقات جهانی مقتدرانه بود/ ملی‌پوشان نوجوان سرمایه‌های آینده تکواندو ایران هستند
2022-08-11T09:57:12+04:30
سرمربی تیم تکواندو نوجوانان گفت: بچه‌های ما بازی‌های بسیار قدرتمندانه‌ای در مسابقات نوجوانان جهان داشتند و توانمندی و استعدادهای خود را نشان دادند.

رنگرز: ورزشگاه وطنی از هفته سوم آماده میزبانی خواهد بود/ کمیته ملی المپیک دستگاه دیپلماسی ورزش کشور است

 رنگرز: ورزشگاه وطنی از هفته سوم آماده میزبانی خواهد بود/ کمیته ملی المپیک دستگاه دیپلماسی ورزش کشور است
2022-08-11T09:57:12+04:30
مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: کمیته دستگاه دیپلماسی ورزش کشور است و امیدوارم اعضای مجمع به گونه‌ای رای بدهند که بهترین اتفاقات برای ورزش رقم بخورد.

رنگرز: ورزشگاه وطنی از هفته سوم آماده افتتاح خواهد بود/ کمیته ملی المپیک دستگاه دیپلماسی ورزش کشور است

 رنگرز: ورزشگاه وطنی از هفته سوم آماده افتتاح خواهد بود/ کمیته ملی المپیک دستگاه دیپلماسی ورزش کشور است
2022-08-11T09:39:48+04:30
مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: کمیته دستگاه دیپلماسی ورزش کشور است و امیدوارم اعضای مجمع به گونه‌ای رای بدهند که بهترین اتفاقات برای ورزش رقم بخورد.

رنگرز در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت‌نام کرد

 رنگرز در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت‌نام کرد
2022-08-11T09:26:28+04:30
مدیر ورزش و جوانان استان مازندران در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت‌نام کرد.

جذابیت تقابل دو بازیکن زرد و آبی/ یاغی‌ها زود به تیم‌شان رسیدند

جذابیت تقابل دو بازیکن زرد و آبی/ یاغی‌ها زود به تیم‌شان رسیدند
2022-08-11T08:26:39+04:30
دیدار استقلال و سپاهان در هفته اول رقابتهای لیگ برتر جذابیت‌های زیادی دارد که فقط یکی از آنها تقابل زودهنگام و رو در رو یاغیان دو تیم است.

استقلال نیاز به شروع طوفانی دارد/ مهمترین دغدغه ساپینتو برای لیگ

استقلال نیاز به شروع طوفانی دارد/ مهمترین دغدغه ساپینتو برای لیگ
2022-08-11T08:13:23+04:30
پیشکسوت آبی پوشان گفت: پیروزی بر سپاهان از این نظر برای استقلال اهمیت دارد که آنها برای دفاع از عنوان قهرمانی خود نیاز به شروعی طوفانی در لیگ دارند.

اعتراض باشگاه استقلال به تصمیم سازمان لیگ/ لطمه بزرگی به ما زدید!

اعتراض باشگاه استقلال به تصمیم سازمان لیگ/ لطمه بزرگی به ما زدید!
2022-08-11T08:00:03+04:30
باشگاه استقلال به تصمیم سازمان لیگ برتر مبنی بر بدون تماشاگر برگزار شدن دیدار با سپاهان اعتراض کرد.

برد اول پرسپولیس مهمتر از فینال است/ زمان قضاوت در مورد خارجی‌ها

برد اول پرسپولیس مهمتر از فینال است/ زمان قضاوت در مورد خارجی‌ها
2022-08-11T08:00:02+04:30
کارشناس فوتبال ایران با اشاره به حضور بازیکنان حاضر تاثیرگذار در لیست پرسپولیس گفت: این تیم توانایی بازگردادندن جام قهرمانی لیگ برتر به ویترین افتخارات خود ر...

امینی: حیف شد فیروزپور کار خوبش را تکمیل نکرد/ فکر نمی‌کردم سطح مسابقات این قدر بالا باشد

 امینی: حیف شد فیروزپور کار خوبش را تکمیل نکرد/ فکر نمی‌کردم سطح مسابقات این قدر بالا باشد
2022-08-11T08:06:28+04:30
مربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد که کشتی‌گیران خوب و مدعی در همه اوزان پیکارهای کشورهای اسلامی حضور دارند و آنها فکرش را نمی‌کردند که سطح مسابقات این قدر با...

سوپرجام اروپا| رئال مادرید در فنلاند پنجمین قهرمانی‌اش را جشن گرفت/ جام نودوهشتم برای کهکشانی‌ها

 سوپرجام اروپا| رئال مادرید در فنلاند پنجمین قهرمانی‌اش را جشن گرفت/ جام نودوهشتم برای کهکشانی‌ها
2022-08-11T07:53:08+04:30
ویترین افتخارات قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا با فتح سوپرجام قاره سبز پرزرق و برق‌‌تر از گذشته شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)