میرنیوز

تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران/ تردد و توقف در کدام معابر ممنوع است؟

 تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران/ تردد و توقف در کدام معابر ممنوع است؟ 2024-02-10T10:47:27+03:30

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور؛ رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره تمهیدات ترافیکی ویژه راهپیمایی 22 بهمن در پایتخت اظهار کرد: برابر اعلام ستاد برگزاری مراسم دهه فجر به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب تاریخی و شکوهمند اسلامی ایران، راهپیمایی مردم ایران از ساعت 9 صبح روز 22 بهمن آغاز شده و شهروندان تهرانی پس از طی مسیرهای سیزده‌گانه تعیین شده، در میدان بزرگ آزادی تجمع خواهند کرد. در همین راستا نیز یکسری تمهیدات ویژه ترافیکی برای نظم‌دهی به عبور و مرور از سوی پلیس در نظر گرفته شده است که طی دو مرحله اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به مرحله اول اجرای محدودیت‌های ترافیکی گفت: مرحله اول اجرای محدودیت‌ها از ساعت 22 امشب، شنبه 21 بهمن آغاز می‌شود. مرحله دوم نیز از ساعت 6 صبح روز یکشنبه، 22 بهمن ماه تا پایان مراسم و در مسیرهای سیزده‌گانه تعیین شده برای راهپیمایی اجرا خواهد شد. 

اعلام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن 1402 در تهران

موسوی‌پور درباره مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن گفت: مسیر شماره 1 از مسجد امام حسین(ع) آغاز شده و با عبور از میدان امام حسین(ع)، خیابان انقلاب و خیابان آزادی به میدان آزادی منتهی می‌شود. مسیر شماره 2 از مسجد جامع ابوذر شروع شده و با عبور از میدان ابوذر، خیابان ابوذر، بزرگراه آیت الله سعیدی به میدان آزادی می‌رسد.

وی ادامه داد: مسیر شماره 3 از مسجد امام هادی(ع) آغاز شده و با عبور از خیابان شهید آقایی، میدان معلم، خیابان تختی و بزرگراه آیت الله سعیدی به میدان آزادی ختم می‌شود. مسیر شماره 4 نیز با آغاز از مسجد دارالسلام و عبور از میدان منیریه، خیابان معیری، خیابان کارگر، میدان انقلاب و خیابان آزادی به میدان آزادی منتهی می‌شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به مسیر شماره 5 راهپیمایی 22 بهمن گفت: این مسیر از مسجد الجواد(ع) آغاز شده و با عبور از میدان هفتم تیر، خیابان مفتح، خیابان انقلاب و خیابان آزادی به میدان آزادی خواهد رسید. مسیر شماره 6 هم از مسجد حضرت امیر(ع) آغاز شده و پس از گذر از خیابان کارگرشمالی، میدان انقلاب و خیابان آزادی در میدان آزادی به پایان خواهد رسید.

موسوی‌پور با بیان اینکه مسیر شماره 7 از مسجد المهدی(عج) آغاز شده و از خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی عبور کرده و به میدان آزادی می‌رسد، گفت: مبدا مسیر شماره 8 مسجد ابوالصدق است و با عبور از خیابان امام خمینی(ره)، خیابان کارون، خیابان آذربایجان و خیابان آزادی به میدان آزادی می‌رسد. مسیر شماره 9 نیز از مسجد امام سجاد(ع) آغاز شده و با عبور از خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه و خیابان محمدعلی جناح به میدان آزادی منتهی می‌شود. 

به گفته وی مسیر شماره 10 از مسجد قمربنی هاشم آغاز شده و با گذر از خیابان شهید بختیاری و بزرگراه شهید آیت الله سعیدی به میدان آزادی منتهی می‌شود. مسیر شماره 11 نیز از مسجد جامع رسول اکرم(ص) در تهرانسر شروع شده و با عبور از بلوار شاهد، بلوار تهرانسر، میدان کمال الملک و بزرگراه شهید لشگری در میدان آزادی به پایان می‌رسد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه مسیر شماره 12 از مسجد نظام مافی آغاز می‌شد و از بلوار آیت الله کاشانی، فلکه دوم صادقیه و بزرگراه محمدعلی جناح گذر کرده و به میدان آزادی می‌رسد، گفت: مسیر شماره 13 از مسجدامام خمینی (ره) شروع شده و با عبور از بلوار شهید نفیسی و بزرگراه لشگری به میدان آزادی منتهی می‌شود.

کدام معابر تهران در روز راهپیمایی 22 بهمن مسدود است؟

وی با اشاره به محدودیت‌های تردد در مرحله اول اجرای محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن گفت: محدودیت‌های مرحله اول از ساعت 22 روز شنبه آغاز شده و بر اساس آن شاهد انسداد ضلع شمال غربی میدان آزادی حدفاصل خیابان محمدعلی جناح تا بزرگراه لشگری خواهیم بود. همچنین در مسیر شرق به غرب خیابان آزادی از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب، غرب به شرق جاده مخصوص از ابتدای راستگرد مخصوص به آیت الله سعیدی به سمت میدان آزادی، بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب و دسترسی رینگ خارجی ضلع جنوب میدان آزادی به رینگ داخل میدان محدودیت تردد وجود دارد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره محدودیت‌های تردد در مرحله دوم اجرای طرح نیز گفت: این محدودیت‌ها از ساعت شش صبح روز یکشنبه 22 بهمن آغاز می‌شود. براین اساس در طول خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان انقلاب، در ادامه تا میدان فردوسی و در صورت نیاز برابر ابلاغ رده‌های فرماندهی تا میدان امام حسین(ع) ممنوعیت تردد برای خودروهای سواری خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در جاده مخصوص کرج از دوربرگردان تأمین اجتماعی (بعد از پل ستاری) تا میدان آزادی نیز ممنوعیت تردد خودروهای سواری اعمال خواهد شد، گفت: در بزرگراه محمد علی جناح از فلکه دوم صادقیه تا میدان آزادی، بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی و کلیه رمپ و لوپ‌های پل غیرهمسطح بزرگراه شیخ فضل اله، ورودی به بزرگراه محمدعلی جناح نیز با ممنوعیت تردد وسایل نقلیه مواجه است.

موسوی پور افزود: در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از میدان جمهوری تا خیابان آزادی و در ادامه شمال به جنوب خیابان توحید از میدان توحید تا خیابان آزادی، بزرگراه یادگار امام(ره) از خیابان تیموری تا دورگرد ضلع جنوبی به سمت خیابان آزادی، خیابان برادران شهید رحمانی از میدان رحمانی تا جاده مخصوص کرج، خیابان‌های حبیب اللهی، اکبری و بلوار برادران شهید عزیزی از آخرین تقاطع به سمت جنوب تا خیابان آزادی نیز محدودیت تردد وسایل نقلیه وجود دارد.

وی با بیان اینکه در خیابان کارگر حدفاصل خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز و خیابان‌های فردوسی و قرنی حدفاصل خیابان‌های جمهوری تا سمیه نیز محدودیت تردد اعمال شده است، گفت: در خیابان ولیعصر(عج) حدفاصل خیابان جمهوری تا خیابان آیت الله طالقانی و میدان ولیعصر(عج) و همچنین خیابان‌های عمود بر خیابان آزادی در ضلع شمالی شامل خیابان‌های دکتر قریب شمالی، اسکندری شمالی از خیابان فرصت شیرازی به سمت خیابان آزادی، رودکی شمالی و خوش شمالی از خیابان نیایش تا آزادی نیز با محدودیت تردد مواجه است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در خیابان‌های عمود بر خیابان آزادی در ضلع جنوبی شامل خیابان‌های جمالزاده، نوفلاح، زارع، اوستا، ساسان به سمت خیابان آزادی، اسکندری جنوبی، رودکی جنوبی، خوش جنوبی از کلهر به سمت شمال تا خیابان آزادی، خیابان جیحون از بهنود به سمت شمال تا خیابان آزادی و خیابان‌های عمود بر خیابان انقلاب در ضلع شمالی شامل خیابان استاد نجات اللهی، خیابان فلسطین، وصال شیرازی و خیابان قدس از طالقانی به سمت جنوب و خیابان 16 آذر از بلوار کشاورز و پورسینا و خیابان حافظ به جنوب انسداد کامل انجام خواهد شد.

به گفته موسوی پور در خیابان‌های عمود بر خیابان انقلاب در ضلع جنوبی شامل خیابان‌های خارک از استاد شهریار، ابوریحان، رازی، دانشگاه، 12 فروردین، منیری جاوید از دکتر لبافی نژاد به سمت شمال تا خیابان انقلاب، زیرگذر استاد معین در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال نیز محدودیت تردد وسایل نقلیه اعمال شده است. در خیابان سپاه از میدان سپاه به سمت جنوب انسداد کامل و بالعکس از تقاطع ابن سینا و فخرآباد به شمال اعمال شده است.

توقف در کدام معابر تهران در روز راهپیمایی 22 بهمن ممنوع است؟

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در خصوص محدوده‌های ممنوعیت توقف نیز گفت: محدوده‌های ممنوعیت و پاکسازی معابر در مرحله اول از ساعت 22 امشب در مسیر شرق به غرب خیابان آزادی از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب، غرب به شرق جاده مخصوص از ابتدای راستگرد مخصوص به آیت الله سعیدی به سمت میدان آزادی، بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب و دسترسی حلقه خارجی ضلع جنوب میدان آزادی به حلقه داخلی میدان آزادی اجرا می‌شود و رانندگان نباید خودرو و موتورسیکلت خود را در این معابر پارک کنند.

وی ادامه داد: همچنین از ساعت 6 صبح روز یکشنبه نیز توقف و پارک خودروی سواری در هر دو مسیر بزرگراه جناح از میدان آزادی تا فلکه دوم صادقیه، هر دو مسیر جاده مخصوص از میدان آزادی تا پل اکباتان، هر دو مسیر بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان آزادی تا میدان فتح و هر دو مسیر خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان فردوسی و در ادامه تا میدان امام حسین(ع) ممنوع است.

موسوی پور در خصوص مسیرهای جایگزین برای تردد رانندگان در این روز نیز گفت: بزرگراه امام علی(ع)، شمال به جنوب خیابان مفتح، تونل توحید، شمال به جنوب بزرگراه ستاری – بزرگراه لشگری –خیابان معراج – شمال به جنوب سعیدی و زیر گذر استادمعین مسیرهای جایگزین برای تردد رانندگان در این روز است.

اعلام محل توقف اتوبوس‌های شرکت واحد در راهپیمایی 22 بهمن تهران

وی درباره محل توقف و چینش اتوبوس‌های شرکت واحد نیز گفت: محل‌های توقف و چینش اتوبوس‌های شرکت واحد در مسیرهای :شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی تا قبل از سازمان آب، ضلع شمال خیابان شهیدگلاب، شمال به جنوب خیابان شهید برادران رحمانی از میدان رحمانی تا قبل از مخصوص، شمال به جنوب خیابان شهید عزیزی (در هر دو جهت یک لاین عبوری)، هر دو جهت بلوار معراج به سمت آزادی، ضلع جنوبی خیابان حجاج به سمت آزادی، جنوب به شمال بزرگراه آیت الله سعیدی حدفاصل میدان فتح تا خیابان دامپزشکی، جنوب به شمال خیابان 21 متری جی حدفاصل خیابان طوس تا خیابان آزادی، شرق به غرب خیابان طوس حدفاصل خیابان 21 متری جی تا بلوار استاد معین، جنوب به شمال خیابان شهیدان، جنوب به شمال خیابان میمنت، جنوب به شمال زنجان جنوبی، هر دو مسیر خیابان حبیب الهی، مسیر شرق به غرب خیابان آذربایجان، جنوب به شمال بزرگراه نواب از خیابان دامپزشکی تا میدان توحید، بزرگراه یادگار امام(ره) حدفاصل خیابان نیکرو تا خیابان آزادی، خیابان کارگر شمالی حدفاصل بلوار کشاورز تا میدان انقلاب، خیابان دانشگاه حدفاصل خیابان جمهوری تا خیابان انقلاب، خیابان ولیعصر (عج) حدفاصل خیابان جمهوری تا خیابان انقلاب، خیابان فردوسی حدفاصل خیابان جمهوری تا میدان فردوسی است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره مسیرهای مجاز تردد تاکسی در این روز نیز گفت: مسیرهای مجاز تردد تاکسی در خیابان ولیعصر(عج) حدفاصل میدان ولیعصر(عج) تا تقاطع انقلاب (محل استقرار میدان ولیعصر(عج))، بزرگراه لشگری حدفاصل پل ستاری تا میدان آزادی یا ورودی فرودگاه مهرآباد (محل استقرار پل ستاری)، خیابان کارگر جنوبی حدفاصل میدان حر تا تقاطع جمهوری (محل استقرار میدان حر)، خیابان فردوسی حدفاصل میدان امام خمینی(ره) تا میدان فردوسی (محل استقرار میدان امام خمینی(ره)) و بزرگراه لشگری قبل از دورگرد تأمین اجتماعی به منظور انتقال مسافرین و راهپیمایی کنندگان به محدوده فرودگاه است.

وی همچنین به رانندگان توصیه کرد در کلیه معابر دارای محدودیت تردد از ورود و تردد موتورسیکلت و همچنین حرکت خلاف جهت وسایل نقلیه جلوگیری خواهد شد. همچنین خروجی سه‌راهی فرودگاه از طریق خیابان معراج به سمت بزرگراه آیت الله سعیدی باز بوده و تردد به سمت جنوب مجاز خواهد بود.

به گفته موسوی‌پور، پایانه مسافربری غرب از ساعت 23 امشب تا پایان مراسم تعطیل بوده و اتوبوس‌هایی که از شهرستان‌های غرب کشور به مقصد تهران مسافر حمل کرده‌اند، از طریق بزرگراه آزادگان به سمت پایانه جنوب هدایت خواهند شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

پایان انحصار آمریکا در گرده‌افشانی با پهپادهای ایرانی!

 پایان انحصار آمریکا در گرده‌افشانی با پهپادهای ایرانی!
2024-04-14T13:18:23+03:30
یک شرکت دانش‌بنیان موفق به طراحی و ساخت پهپاد گرده‌افشان شد. این ماژول که قابلیت نصب بر روی انواع پهپادهای ایرانی و خارجی را دارد، به صورت هوشمند می‌تواند ب...

ربودن دختر ۱۷ساله توسط خواستگار شرور در تهران!

 ربودن دختر ۱۷ساله توسط خواستگار شرور در تهران!
2024-04-14T12:51:47+03:30
فرد شرور که در جریان خواستگاری از دختر مورد علاقه خود جواب منفی شنیده بود در اقدامی هولناک دست به آدم‌ربایی این دختر زد اما با اقدام ضربتی و به‌موقع پلیس دس...

ماجرای سنگ‌اندازی برای واردات واگن‌های متروی تهران چیست؟

 ماجرای سنگ‌اندازی برای واردات واگن‌های متروی تهران چیست؟
2024-04-14T12:38:24+03:30
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران درباره ماجرای سنگ‌اندازی برای واردات واگن‌های چینی مورد نیاز متروی تهران توضیح داد.

رویه غلط سازمان محیط زیست برای توسعه "قرق‌های شکار"

 رویه غلط سازمان محیط زیست برای توسعه "قرق‌های شکار"
2024-04-14T12:38:23+03:30
یک سالیست که سازمان محیط زیست با نادیده گرفتن حکم شرعی شکار و تاکید رهبر انقلاب بر لزوم توقف شکار، بدون پاسخگویی به نقدهای دانشگاهیان و بی‌توجه به ابعاد اجت...

ساخت پهپادهای آشیانه‌دار توسط یک شرکت دانش‌بنیان

 ساخت پهپادهای آشیانه‌دار توسط یک شرکت دانش‌بنیان
2024-04-14T11:58:31+03:30
متخصصان یک شرکت دانش‌بنیان موفق به ساخت پهپادهای آشیانه‌دار برای تصویربرداری از مناطق صعب‌العبور شدند.

حل مشکلات ۱۲ساله تملکات ملکی پروژه روددره فرحزاد

 حل مشکلات ۱۲ساله تملکات ملکی پروژه روددره فرحزاد
2024-04-14T11:58:31+03:30
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از حل مشکلات ۱۲ساله تملکات ملکی پروژه روددره فرحزاد خبر داد و گفت: با آغاز فرایند پرداخت و تملک معارضات ملکی؛ پیش...

آغاز اجرای طرح "نور" برای برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی

 آغاز اجرای طرح "نور" برای برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی
2024-04-14T11:58:30+03:30
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس از امروز در همه معابر و اماکن عمومی، اقدامات خود را به منظور برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی مانند بی‌حجابی با جدیت بیشت...

شناسایی ۷۹ مبتلا به وبا در سال گذشته/کاهش چشمگیر آمار بیماری

 شناسایی ۷۹ مبتلا به وبا در سال گذشته/کاهش چشمگیر آمار بیماری
2024-04-14T11:58:30+03:30
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۷۹ مورد ابتلا به وبا در سال گذشته، از کاهش چشمگیر آمار این بیماری در کشور نسبت به سال‌ ۱۴...

طرح کالا برگ فجرانه در ایستگاه پایانی

 طرح کالا برگ فجرانه در ایستگاه پایانی
2024-04-14T11:58:29+03:30
مرحله اول طرح فجرانه از ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ آغاز شد. مرحله دوم آن از ۲۰ اسفند تا ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ ادامه داشت و مرحله سوم نیز از ۲۰ فروردین آغاز شده و تا ۱۸ اردی...

التیام سریع‌تر زخم‌های دیابتی با کمک پانسمان نانویی

 التیام سریع‌تر زخم‌های دیابتی با کمک پانسمان نانویی
2024-04-14T11:58:29+03:30
یک شرکت دانش‌بنیان زخم‌پوش نانویی تولید کرده که می‌تواند به التیام سریع‌تر زخم‌های دیابتی کمک کند. این پانسمان باکتری‌ها را از بین برده و روند بهبود را تسری...

۳ میدان میوه و تره‌بار در جنوب تهران احداث می‌شود

 ۳ میدان میوه و تره‌بار در جنوب تهران احداث می‌شود
2024-04-14T11:58:29+03:30
شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به احداث و بهره‌برداری از ۳ میدان میوه و تره‌بار در سطح منطقه گفت: در راستای تکمیل شبکه توزیع میوه و کالاهای اساسی، میدان های میوه ...

مشکلات واگن‌های مترو با ورود رئیس‌جمهور حل می‌شود؟

 مشکلات واگن‌های مترو با ورود رئیس‌جمهور حل می‌شود؟
2024-04-14T11:58:28+03:30
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات پیش آمده برای واگن‌های وارداتی از سوی وزارت کشور گفت: به همین جهت شخص رئیس جمهور برای برطرف کردن موانع و مشکلات ورود...

تقویت دانش لازمه مدیریت سرمایه انسانی

 تقویت دانش لازمه مدیریت سرمایه انسانی
2024-04-14T11:31:56+03:30
معاون شهردار تهران، تولید و تقویت دانش سرمایه انسانی را لازمه مدیریت چالش‌های این حوزه دانست.

امتحانات شبه نهایی دانش‌آموزان دهم و یازدهم از دوشنبه

 امتحانات شبه نهایی دانش‌آموزان دهم و یازدهم از دوشنبه
2024-04-14T11:31:55+03:30
دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم دوره متوسطه دوم از روز دوشنبه ۲۷ فروردین در امتحانات شبه نهایی شرکت می‌کنند.

ورود واگن‌های مترو امسال منتفی نیست

 ورود واگن‌های مترو امسال منتفی نیست
2024-04-14T11:31:54+03:30
رئیس شورای شهر تهران گفت: ورود واگن‌های مترو امسال منتفی نیست.

ثبت‌نام رسمی برای دریافت مشوق‌های سربازی از ۱۵ اردیبهشت

 ثبت‌نام رسمی برای دریافت مشوق‌های سربازی از ۱۵ اردیبهشت
2024-04-14T11:31:54+03:30
فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: سامانه مشوق‌های سربازی تولید شده و در حال تست است، ثبت‌نام رسمی واجدین شرایط از ۱۵ اردیبشه...

چند درصد از زائران حج تمتع امسال زنان هستند؟

 چند درصد از زائران حج تمتع امسال زنان هستند؟
2024-04-14T11:31:54+03:30
مدیرکل دفتر طرح و برنامه سازمان حج و زیارت گفت: حدود ۳۷ درصد زائران شیعه حج تمتع امسال، مرد و ۴۷ درصد زائران شیعه را زنان تشکیل می‌دهند.

افزایش ۳۰۰ درصدی برداشت میگو از مزارع خاکی پرورش میگو

 افزایش ۳۰۰ درصدی برداشت میگو از مزارع خاکی پرورش میگو
2024-04-14T11:31:54+03:30
طرح بهسازی و نوسازی مزارع خاکی پرورش میگو به همت مرکز مدیریت طرح‌های کلان و پیشران معاونت علمی به منظور تکمیل و بهسازی اجرای فرایند پرورش میگو در مزارع و اف...

انتقاد بهزیستی از کم‌کاری مسئولان شهری در قبال معلولان

 انتقاد بهزیستی از کم‌کاری مسئولان شهری در قبال معلولان
2024-04-14T11:31:53+03:30
رئیس سازمان بهزیستی کشور نسبت به عدم توجه مدیریت شهری به معلولان انتقاد کرد.

ربودن دختر ۱۷ ساله توسط خواستگار شرور در تهران!

 ربودن دختر ۱۷ ساله توسط خواستگار شرور در تهران!
2024-04-14T11:31:53+03:30
شرور که در جریان خواستگاری از دختر مورد علاقه خود، جواب منفی شنیده بود در اقدامی هولناک دست به آدم‌ربایی این دختر زد اما با اقدام ضربتی و به‌موقع پلیس دستگی...

"زورگیران مسلح اتوبان صدر" دستگیر شدند

 "زورگیران مسلح اتوبان صدر" دستگیر شدند
2024-04-14T11:31:52+03:30
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی تهران بزرگ از دستگیری زورگیران مسلح در اتوبان صدر خبر داد.

"برقی شدن پایتخت" فروردین پاک تهران را همیشگی می‌کند

 "برقی شدن پایتخت" فروردین پاک تهران را همیشگی می‌کند
2024-04-14T11:31:52+03:30
یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است که برقی کردن حمل و نقل عمومی و ارتقای سیستم احتراق خودروهای داخلی باعث می‌شود تا هوای مطلوبی که در این فروردین تجربه می‌کنیم...

فوت ۱۶۸ نفر در حوادث ویژه هفته گذشته/ ۱۵۹۴ مصدوم در تصادفات

 فوت ۱۶۸ نفر در حوادث ویژه هفته گذشته/ ۱۵۹۴ مصدوم در تصادفات
2024-04-14T11:31:52+03:30
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به فوت ۱۶۸ نفر در حوادث ویژه طی هفته گذشته در ایران،‌ گفت: در تصادفات هفته گذشته ۱۵۹۴ نفر دچار مصدومیت شده‌اند.

احتمال تغییر زمان آغاز سال تحصیلی

 احتمال تغییر زمان آغاز سال تحصیلی
2024-04-14T11:31:52+03:30
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش درباره تغییر زمان آغاز و پایان سال تحصیلی گفت: این موضوع در کمیسیون آموزش تصویب شده و در انتظار بررسی و تصویب در صحن علنی مج...

استخدام ۱۰۰۰۰ معلم ورزش در سال ۱۴۰۳/ دانش‌آموزان موفق رشته‌های ورزشی بدون کنکور معلم می‌شوند

 استخدام ۱۰۰۰۰ معلم ورزش در سال ۱۴۰۳/ دانش‌آموزان موفق رشته‌های ورزشی بدون کنکور معلم می‌شوند
2024-02-26T06:00:47+03:30
معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به استخدام ۱۰ هزار معلم تربیت‌بدنی در آزمون استخدامی فروردین ۱۴۰۳ گفت:دانش‌آموزان قهرمان رشته‌های ورزشی بدون کنکور وارد دا...

غربالگری اختلالات یادگیری دانش‌آموزان دبستانی بعد از تعطیلات عید

 غربالگری اختلالات یادگیری دانش‌آموزان دبستانی بعد از تعطیلات عید
2024-02-26T06:00:47+03:30
مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای غربالگری اختلالات یادگیری برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

کشف ۳۴۲ عدد لوازم خانگی قاچاق در خیابان فدائیان اسلام

 کشف ۳۴۲ عدد لوازم خانگی قاچاق در خیابان فدائیان اسلام
2024-02-26T06:00:46+03:30
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۳۰۰ قلم انواع لوازم آشپزخانه قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۱.۵ میلیارد تومان...

ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت نیمه شعبان

 ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت نیمه شعبان
2024-02-26T06:00:46+03:30
سخنگوی پلیس از ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.

توصیه‌های پلیس درپی هشدار هواشناسی/ سفر غیرضروری نروید

 توصیه‌های پلیس درپی هشدار هواشناسی/ سفر غیرضروری نروید
2024-02-26T06:00:45+03:30
پلیس راهور فراجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی از سوی سازمان هواشناسی، هم‌میهنان در صورت لزوم به سفر با آمادگی کامل اقدام به سفر...

صفر تا صد میزان افزایش عوارض ساختمانی، طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای در سال ۱۴۰۳

 صفر تا صد میزان افزایش عوارض ساختمانی، طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای در سال ۱۴۰۳
2024-02-26T06:00:45+03:30
براساس مصوبه شورای شهر تهران عوارض ساختمانی، مشاغل سیار و بی‌کانون، نصب دکل، طرح ترافیک، پارک حاشیه‌ای و حفظ و گسترش فضای سبز در سال ۱۴۰۳ افزایش پیدا کرد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)