میرنیوز

طرح دانش‌بنیان "نرم‌افزار هلپ‌دسک و تیکتینگ هلپیکال" برنده هشتمین قسمت مسابقه شکوفا

 طرح دانش‌بنیان "نرم‌افزار هلپ‌دسک و تیکتینگ هلپیکال" برنده هشتمین قسمت مسابقه شکوفا 2024-01-23T21:07:27+03:30

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، هشتمین قسمت از مسابقه بزرگ تلویزیونی شکوفا (Shookoofa.ir) با رقابت سه شرکت دانش‌بنیان «نام‌آوران فناوری اطلاعات پرنیا» با طرح «نرم‌افزار هلپ‌دسک و تیکتینگ هلپیکال» از استان خراسان رضوی، «رویش گستر هورشید» با طرح «گیاه دارویی کاپاریس»، «پارت لایه نگار مشهد» با طرح «مواد اولیه پرینتر سه بعدی» روز دوشنبه 2 بهمن ماه 1402 از شبکه یک سیما پخش شد.

داوران هشتمین قسمت از مسابقه شکوفا دکتر سجادی نیری، مریم تاج آبادی، دکتر سیاوش ملکی فر و دکتر علی ناظمی بودند.

در این مسابقه، شرکت دانش‌بنیان "نام‌آوران فناوری اطلاعات پرنیا" با طرح "نرم‌افزار هلپ‌دسک و تیکتینگ هلپیکال" با رأی داوران، از میان سه تیم شرکت‌کننده به عنوان تیم برگزیده انتخاب شد و این طرح جهت سرمایه‌گذاری عموم مردم روی سکوی تأمین مالی جمعی مسکن پلاس  (maskanplus.ir) قرار گرفت.

هلپیکال، تنها نرم‌افزار تیکتینگ دانش‌بنیان کشور

روایت محمدباقر صابری مقدم؛ بنیانگذار و مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان «نام‌آوران فناوری اطلاعات پرنیا» و مریم دهقان‌زاده؛ هم‌بنیانگذار این مجموعه با طرح دانش‌بنیان «نرم‌افزار هلپ‌دسک و تیکتینگ هلپیکال»:

با نزدیک به 15 سال تجربه در صنعت فناوری اطلاعات و فعالیت در حوزه‌های مختلفی مانند طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت، دیجیتال مارکتینگ، سئو، مدیریت سرور، امنیت وب و به‌طور کلی، صفر تا صد توانمندی‌های فنی لازم برای تولید نرم‌افزارهای مبتنی بر وب، در سال 1395 تصمیم گرفتیم با توجه به خلأ جدی در حوزه نرم‌افزارهای تیکتینگ (سیستم‌های مدیریت درخواست‌ها و پشتیبانی مشتریان) و نبود یک محصول ایرانی به‌روز، قابل‌اتکا و البته منعطف از جنبه‌های مالی، فعالیت در این حوزه را آغاز کنیم.

پیش از سال 1395، به جرأت می‌توان گفت یا نرم‌افزاری ایرانی با ماهیت تیکتینگ در کشور وجود نداشت و یا اگر محصولی در کشور تولید شده بود، دیگر بر پایه ابزارهای نرم‌افزاری و مدل‌های نوین روز در آن زمان ارائه نمی‌شد؛ لذا سازمان‌ها و شرکت‌ها مجبور بودند نرم‌افزارهای اورجینال خارجی را خریداری کنند که با مشکلاتی از جمله تحریم، ریسک از دست رفتن داده‌ها، اثرگذاری نرخ ارز بر قیمت این محصولات و مشکل در دریافت خدمات پشتیبانی همراه بود. یکی دیگر از راهکارها در آن زمان، استفاده از نرم‌افزارهای کرک‌شده (دستکاری و هک‌شده) خارجی بود که با خطراتی از جمله نشت اطلاعاتی، نبود خدمات پشتیبانی، عدم سازگاری با زبان فارسی و مواردی از این دست روبرو بودند.

هلپیکال، تنها نرم‌افزار تیکتینگ دانش‌بنیان کشور

نسل اول نخستین نرم‌افزار ابری کاملا ایرانی تیکتینگ با نام «هلپیکال» براساس زیرساخت‌های نرم‌افزاری روز دنیا، سال 1396 به بازار عرضه شد و دو سال بعد، شرکت به صورت رسمی ثبت شد و عمده فعالیت آن از طراحی سایت و ارائه خدمات دیگر، به سمت توسعه و به‌روزرسانی همین محصول تمرکز پیدا کرد.

براین اساس، پس از عضویت در پردیس فناوری اطلاعات پارک علم و فناوری خراسان رضوی، به نخستین شرکت دانش‌بنیان تولیدکننده نرم‌افزارهای تیکتینگ در کشور تبدیل شدیم و هلپیکال، نخستین نرم‌افزار تیکتینگ (دانش‌بنیان) در مدل ابری در کشور محسوب شد. اگر به لیست محصولات دانش‌بنیان منتشر شده در وب سایت معاونت توسعه شرکت های دانش بنیان (Daneshbonyan.ir) نگاهی بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که هلپیکال، عنوان تنها نرم‌افزار دانش بنیان تیکتینگ و مدیریت درخواست در کشور را نیز همچنان به خود اختصاص داده است.

کارکرد نرم‌افزارهای هلپ دسک و تیکتینگ

نرم‌افزارهای هلپ دسک و تیکتینگ (Ticketing) می‌توانند خدمات متنوعی از سازمان‌های بزرگ و کوچک را در بستر اینترنت و دنیای فناوری اطلاعات به ذینفعان داخل یا خارج از مجموعه‌ها ارائه ‌کنند. سیستم تیکتینگ یکی از قسمت‌های زیرمجموعه نرم‌افزارهای بزرگتر خود یعنی هلپ‌دسک (helpdesk software) به حساب می‌آید که وظیفه آن، ثبت، پاسخگویی، پیگیری، نظارت و به‌طور کلی مدیریت انواع درخواست‌هایی است که سازمان‌های بزرگ، مراکز آموزش عالی و دانشگاه‎ها، کسب و کارهای خصوصی و حتی استارت‌آپ‌ها همه روزه با آنها مواجه‌اند.

تصور کنید برای موضوعی، مجبور به مراجعه حضوری به یک سازمان هستید و بعد از مطرح کردن درخواست خود، نیاز به پیگیری و دریافت پاسخ نهایی دارید. گاهی اوقات نیز برای پیگیری یک درخواست، مجبور به برقراری تماس‌های مکرر با پشتیبانی یا مرکز امداد مشتریان مجموعه مخاطب خود هستید و قطعاً قرارگیری در صف‌های انتظار برقراری تماس طولانی مدت چیزی است که تجربه آن را بارها و بارها داشته‌اید، اما این تنها قسمتی از مشکل است. در روش‌هایی از این دست و حتی روش‌های حرفه‌ای‌تری نظیر ارسال ایمیل، اغلب شما از روند پیگیری و اقدامات مرتبط با درخواست خود نیز بی‌اطلاع خواهید بود و سندی نیز از این جهت در دسترس شما قرار نخواهد داشت.

نرم‌افزار تیکتینگ هلپیکال می‌تواند با هدف حذف حداکثری مراجعات حضوری و تماس‌های غیر ضروری ارباب رجوع و مشتریان، ارتقاء سطح بازدهی عملکرد سازمانی، شفافیت در عملکرد پرسنل، افزایش رضایتمندی مشتریان و ارباب رجوع و حتی ایجاد بستری برای تعاملات درون سازمانی و مدیریت وظایف در مجموعه‌های مختلفی مانند وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، صنایع بزرگ و کوچک، بانک‌ها، مراکز دانشگاهی، کسب و کارهای خصوصی و حتی استارت‌آپ‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

نکته قابل توجه در خصوص هلپیکال این است که مجموعه‌های علاقه‌مند به استفاده از این سامانه تیکتینگ و هلپ دسک می‌توانند بر حسب ضرورت، نیازهای سازمانی، بودجه و فاکتورهای مورد نظر خود، از پلن‌‌های ابری (SaaS) و محلی (On-Premise) این نرم‌افزار استفاده کنند. علاوه بر این، در مدل ابری هلپیکال، یک‌بار دیگر در راستای رسالت نوآوری و پیشتاز بودن این برند در حوزه سیستم‌های تیکتینگ و هلپ دسک در کشور، مشتریان قادر به مدیریت بودجه خود و پرداخت به ازاء هر کاربر سازمانی در سه پلن متفاوت این محصول هستند.

بر این اساس، یک مجموعه می‌تواند پس از انتخاب بسته مورد نیاز و خرید آن، در هر لحظه نسبت به افزایش تعداد کاربران مجاز برای تعریف در این سامانه، از یک تا چندین نفر اقدام کند. به عبارتی دیگر، هلپیکال را نه تنها باید بنیانگذار نرم‌افزارهای تیکتینگ ابری در کشور دانست، بلکه این برند برای اولین بار در کشور، مدل پرداخت به میزان مصرف (PAYG) را بر روی این دسته از محصولات نرم افزاری سازمانی ارائه کرده است.

در نرم‌افزار هلپیکال، از زمانی که یک درخواست یا اصطلاحا تیکت (Ticket) ثبت می‌شود، فرد می‌تواند به صورت کاملا شفاف در جریان روند رسیدگی به درخواست خود قرار گرفته و مشاهده کند که چه اقداماتی و توسط چه افرادی درخصوص این درخواست انجام شده است. البته این موضوع آنقدر به سادگی و البته با گستردگی صورت می‌پذیرد، که فرد حتی نیازی به مراجعه به این سامانه در گام اول نخواهد داشت و از روش‌های مختلفی نظیر پیامک، ایمیل و پیام‌رسان‎های اینترنتی نیز می‌تواند در جریان روند کار خود قرار گیرد. در عین حال مدیران مجموعه نیز می‌توانند نظارت کاملی روی عملکرد پرسنل و واحدهای سازمانی زیرمجموعه خود داشته باشند و در جریان تعداد درخواست‌های ثبت‌شده و نحوه و زمان پاسخگویی به این درخواست‌ها قرار بگیرند.

این داده‌ها به مدیران کمک می‌کند تا تحلیل خوبی از شرایط موجود در سازمان داشته باشند که این موضوع در نهایت، منجر به ارتقاء عملکرد سازمان و بهبود کیفیت خدمات ارائه‌شده به مشتریان / ارباب رجوع می‌شود. مباحثی نظیر امور بازرسی، حراستی و رسیدگی به شکایت، شفافیت سازمانی و کمک به پیشگیری از فسادهای سازمانی احتمالی نیز در این سیستم با کمک جزئیات دقیق ثبت شده از هر اقدام کاربران، به راحتی محقق خواهد شد.

با نگاهی به لیست مشتریان هلپیکال، می‌توان به نکته جالبی پی برد. طیف گسترده‌ای از مشتریان این محصول را شرکت‌های نرم‌افزاری کشور، که خود دست‌اندکار تولید سامانه‌های مختلف هستند، تشکیل داده‌اند. همین موضوع حاکی از این است که بیشتر مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند به جای اینکه خود را درگیر پروسه و هزینه‌های سنگین طراحی و پیاده‌سازی چنین سیستم‌هایی کنند، از یک نرم‌افزار بومی تیکتینگ بالغ و مطمئن با خدمات پشتیبانی مناسب و رضایتبخش استفاده کنند. لازم به ذکر است که استفاده از هلپیکال در دو حالت استفاده مستقیم از رابط کاربری این محصول و نیز با حالت قابل یکپارچه‌سازی محصولات و بسترهای دیگر از طریق API امکان‌پذیر است.

هلپیکال به مانند قبل، همچنان درحال توسعه بوده و دیگر نمی‌توان آن را صرفاً یک سیستم تیکتینگ دانست. این محصول مدت‌هاست که به سمت لایه بالاتری از این نرم‌افزارها که همان هلپ‌دسک‌ها هستند، حرکت کرده‌ است و ویژگی‌هایی از جمله مدیریت سطح خدمات (SLA)، پایگاه دانش و منابع آموزشی (Knowledge Base)، مدیریت دارایی‌های سازمان (Asset Management)، مدیریت پیکربندی تجهیزات (CMDB)، کاتالوگ محصولات و خدمات (Service Catalogue) را داراست که تاکنون در دسترس مشتریان این محصول ایرانی قرار گرفته است و یا در به‌روز‌رسانی‌های آتی این سامانه در اختیار آنها قرار خواهند گرفت.

گام‌های ابتدایی تولید نسل دوم هلپیکال پس از ارائه 175 به‌روزرسانی در نسل اول این محصول، به دلیل افزایش نیازهای مشتریان و مدیران مجموعه‌های مختلف در کشور، با اتکا بر تجربیات کسب ‌شده سال‌های اول فعالیت این شرکت، توجه به بازخوردهای دریافتی از مشتریان، استفاده از فناوری‌های نرم‌افزاری روز دنیا و البته در نظر گرفتن استانداردهای بین‌المللی در محصولات درجه اول دنیا در دستور کار قرار گرفت.

تیم تحقیق و توسعه هلپیکال حدود 5 محصول برتر دنیا در این حوزه را شناسایی کرده و ویژگی‌ها و امکانات آنها را مورد بررسی دقیق قرار دادند و بر این اساس، طراحی نسل دوم نرم‌افزار هلپ دسک و تیکتینگ هلپیکال از اردیبهشت 1400 آغاز شد و پس از طی کردن دو سال تلاش مداوم و انجام مراحل تست نهایی، اردیبهشت 1402 از نسل دوم این محصول رونمایی شد، محصولی که بیش از پیش، محبوبیت و متفاوت بودن هلپیکال در کشور در زمینه نرم‌افزارهای هلپ دسک و تیکتینگ را به رخ شرکت‌های رقیب کشانید و دلگرمی مشتریان داخل کشور به دسترسی به یک محصول بومی فوق‌العاده زیبا، قدرتمند و تخصصی در زمینه هلپ دسک و تیکتینگ را بیش از پیش ایجاد کرد.

نسل دوم سیستم تیکتینگ یا به عبارت بهتری، نرم‌افزار هلپ دسک هلپیکال، به واسطه تکنولوژی‌های استفاده شده فنی و زیرساختی، امکانات و ویژگی‌های کاربردی، رابط کاربری فوق‌العاده راحت و حرفه‌ای، و توجه ویژه به مباحث امنیتی، اکنون پتانسیل رقابتی خوبی را در مقایسه با سایر محصولات خارجی در خود دارد که این موضوع می‌تواند با ایجاد بسترهای ورود به بازارهای خارجی، ارزآوری قابل توجهی را نیز برای کشور به همراه داشته باشد.

هلپیکال، دستاوردی فاخر با کمترین سرمایه و پشتوانه مالی، اما با انبوهی از امید و تلاش

با شناسایی چالش نبودن یک محصول ایرانی قابل اتکا در حوزه نرم‌افزارهای تیکتینگ در کشور، تصمیم به ساخت محصولی بومی و دانش‌بنیان گرفتیم، درحالی‌که پشتوانه مالی این استارت‌آپ دو نفره، صرفاً سرمایه اندک شخصی بود، آن هم در بازاری که در آن زمان، تقاضای شفافی نیز برای آن وجود نداشت؛ اما آنچه هلپیکال را به جایگاه امروز رسانیده، امید، تلاش، تجربه و دانش بنیانگذاران و تیم اجرایی هلپیکال بوده است. تیمی که برخلاف بسیاری از کسب و کارهای دیگر، با کمترین تعداد نفرات توانسته است در جایگاه شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی در کشور قرار گیرد.

نکته جالب توجه در تیم هلپیکال این است که تمامی اعضاء این مجموعه، فارغ از جایگاه و نوع تخصص خود، آنقدر در عمق توسعه این محصول فرو رفته‌اند که هر یک از آنها را می‌توان به تنهایی یک تئوریسین و تحلیلگر در این دسته از محصولات نرم افزاری دانست. چیزی که همبستگی و همکاری مضاعف و نگاه به اهداف و دستاوردهای پیش رو را برای تک‌تک اعضاء هلپیکال پررنگ‌تر از یک مجموعه عادی قرار داده است.

کمک به حفظ و نگه‌داشت مشتری با استفاده از نرم‌افزارهای تیکتینگ

نرم‌افزار تیکتینگ هلپیکال مخصوص سازمان‌ها و نهادهایی است که از ارزش ارتباط با مشتری و حفظ و نگه‌داشت مشتری آگاه هستند. بسیاری از شرکت‌ها و نهادها تلاش زیادی برای جذب مشتری می‌کنند، اما به این نکته مهم دقت ندارند که ارزش حفظ و نگه‌داشت مشتری شاید حتی بیشتر از جذب مشتریان جدید اهمیت دارد.

در ایران به حوزه نرم‌افزارهای تیکتینگ برای رسیدگی به درخواست‌های مشتریان / ارباب رجوع توجه زیادی نمی‌شد، اما پس از همه‌گیری کووید 19 و افزایش دورکاری‌ها و کمتر شدن مراجعات حضوری، و البته تغییر در طرز تفکر و برنامه‌ریزی مدیران آینده‌نگر در کشور، این نقش پررنگ‌تر از قبل شد. همه این مسائل باعث شده است که بتوانیم محصول نرم‌افزاری و دانش‌بنیان هلپیکال را به بیش از 300 سازمان، شرکت خصوصی، دانشگاه و استارت‌آپ در کشور ارائه کنیم که خوشبختانه با رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان همراه بوده است.

هلپیکال پس از راه‌اندازی اولیه خود، مسیر توسعه و پیشرفت را با درآمدهای خود در کنار دریافت تسهیلات مختلفی از پارک علم و فناوری خراسان رضوی و صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد. پس از آن، به واسطه رشد متفاوت برنامه‌های این مجموعه از جنبه گسترش بازار و توسعه فنی، تصمیم گرفت از روش سرمایه‌گذاری خطرپذیر نسبت به تأمین مالی خود اقدام نماید، اما به گفته بنیانگذار هلپیکال، شاید کمتر چیزی که می‌توان در مجموعه‌های سرمایه‌گذاری کشور شاهد بود، همان عبارت خطرپذیری است. تجربه ما در سال‌های اخیر گویای این مطلب است که فضای سرمایه‌گذاری لااقل در مدل VC در کشور امیدوارکننده نیست و سرمایه‌گذاران برخلاف بنیانگذاران استارت‌آپ‌ها، تمایلی به پذیرش ریسک ندارند. همین موضوع باعث شد که ما این بار تصمیم بگیریم از روش نوین و متفاوت تأمین مالی جمعی (Crowd Funding) نسبت به تأمین سرمایه مورد نیاز خود برای ادامه راه استفاده کنیم. از همین‌رو در رقابت تلویزیونی شکوفا که هدف آن، تأمین مالی جمعی شرکت‌های دانش بنیان بوده شرکت کردیم و به لطف خدا و نظر مثبت داوران محترم این برنامه، به عنوان یکی از تیم‌های منتخب انتخاب شدیم.

به واسطه مسابقه تلویزیونی شکوفا تلاش می‌کنیم این محصول مهم و پرکاربرد را به جامعه، بیش از پیش معرفی کرده و آن را در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگتر که ارتباط بسیار گسترده‌تری با مراجعین دارند، قرار دهیم. تأثیر این موضوع در زندگی مردم، کاهش سفرهای درون شهری و برون شهری و آلودگی هوای ناشی از آن، جلوگیری از اتلاف وقت، تسریع در انجام امور مختلف، و به طور کلی، افزایش سطح رفاه عمومی و راحتی در رسیدگی به موضوعات مختلف خواهد بود.

در روش تأمین مالی جمعی و آنچه در مسابقه شکوفا شاهد آن هستیم، تضمین اصل پول همه سرمایه‌گذاران توسط صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می‌گیرد و مردم می‌توانند با خیالی آسوده در طرح‌های دانش‌بنیان منتخب این مسابقه سرمایه‌گذاری کنند. قطعا ریسک این شکل سرمایه‌گذاری به واسطه نظارت‌هایی که از سمت صندوق نوآوری و شکوفایی و سکوهای تأمین مالی جمعی صورت می‌گیرد و البته عمکرد مالی و سابقه شرکت‌‌های دانش‌بنیان بسیار کمتر از سایر بازارها از جمله سکه یا ارز دیجیتال خواهد بود که البته می‌تواند با سودهای بهتری برای سرمایه‌گذاران نیز همراه باشد.

هدف تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان، ارائه و تولید خدمات یا محصولاتی در راستای رفع نیازهای کشور و مردم است، محصولات یا خدماتی که شاید حتی برای نخستین‌بار نه‌تنها در کشور، بلکه در دنیا تولید می‌شوند. سرمایه‌گذاری‌های حتی اندک مردم در این طرح‌ها که حاصل سال‌ها زحمت و مداومت پژوهشگران، کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی است، می‌تواند باعث دلگرمی و ادامه فعالیت این شرکت‌ها در مسیر تولید داخلی شود.

میزان سرمایه درخواستی شرکت «نام‌آوران فناوری اطلاعات پرنیا»برای اجرای پروژه 3 میلیارد تومان، مدت زمان سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه 12 ماه و میزان سود پیش‌بینی‌شده 36 درصد سالیانه خواهد بود. اصل سرمایه مشارکت‌کنندگان در این طرح بعد از یک‌سال بازپرداخت خواهد شد.

علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این طرح دانش‌بنیان می‌توانند از طریق سکوی تأمین مالی جمعی مسکن پلاس  (maskanplus.ir) در این طرح مشارکت کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

استخدام ۱۰۰۰۰ معلم ورزش در سال ۱۴۰۳/ دانش‌آموزان موفق رشته‌های ورزشی بدون کنکور معلم می‌شوند

 استخدام ۱۰۰۰۰ معلم ورزش در سال ۱۴۰۳/ دانش‌آموزان موفق رشته‌های ورزشی بدون کنکور معلم می‌شوند
2024-02-26T06:00:47+03:30
معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به استخدام ۱۰ هزار معلم تربیت‌بدنی در آزمون استخدامی فروردین ۱۴۰۳ گفت:دانش‌آموزان قهرمان رشته‌های ورزشی بدون کنکور وارد دا...

غربالگری اختلالات یادگیری دانش‌آموزان دبستانی بعد از تعطیلات عید

 غربالگری اختلالات یادگیری دانش‌آموزان دبستانی بعد از تعطیلات عید
2024-02-26T06:00:47+03:30
مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای غربالگری اختلالات یادگیری برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

کشف ۳۴۲ عدد لوازم خانگی قاچاق در خیابان فدائیان اسلام

 کشف ۳۴۲ عدد لوازم خانگی قاچاق در خیابان فدائیان اسلام
2024-02-26T06:00:46+03:30
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۳۰۰ قلم انواع لوازم آشپزخانه قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۱.۵ میلیارد تومان...

ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت نیمه شعبان

 ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت نیمه شعبان
2024-02-26T06:00:46+03:30
سخنگوی پلیس از ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.

توصیه‌های پلیس درپی هشدار هواشناسی/ سفر غیرضروری نروید

 توصیه‌های پلیس درپی هشدار هواشناسی/ سفر غیرضروری نروید
2024-02-26T06:00:45+03:30
پلیس راهور فراجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی از سوی سازمان هواشناسی، هم‌میهنان در صورت لزوم به سفر با آمادگی کامل اقدام به سفر...

صفر تا صد میزان افزایش عوارض ساختمانی، طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای در سال ۱۴۰۳

 صفر تا صد میزان افزایش عوارض ساختمانی، طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای در سال ۱۴۰۳
2024-02-26T06:00:45+03:30
براساس مصوبه شورای شهر تهران عوارض ساختمانی، مشاغل سیار و بی‌کانون، نصب دکل، طرح ترافیک، پارک حاشیه‌ای و حفظ و گسترش فضای سبز در سال ۱۴۰۳ افزایش پیدا کرد.

موج آنفلوانزا کاهشی شد/ آخرین وضعیت شیوع کرونا در ایران

 موج آنفلوانزا کاهشی شد/ آخرین وضعیت شیوع کرونا در ایران
2024-02-26T06:00:44+03:30
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان این‌که حدود دو تا سه درصد موارد دارای علائم سرماخوردگی، مبتلایان کرونا هستند، گفت: موج آنفلوانزا رو ب...

اجرای نورپردازی سه‌بعدی و نورافشانی در پایتخت

 اجرای نورپردازی سه‌بعدی و نورافشانی در پایتخت
2024-02-26T06:00:44+03:30
همزمان با میلاد با سعادت امام زمان(عج)، ویدئومپینگ و نورافشانی ویژه‌ای در مناطق مختلفی از پایتخت برگزار خواهد شد.

ناتوانی سازمان هواشناسی در پیش‌بینی بلندمدت آب‌وهوا

 ناتوانی سازمان هواشناسی در پیش‌بینی بلندمدت آب‌وهوا
2024-02-26T06:00:43+03:30
کارشناس هواشناسی با ابراز "آبان امسال پیش‌بینی ورود هوای سرد به کشور طی بهمن را انجام داده بودم."، گفت: چرا سازمان هواشناسی توان انجام پیش‌بینی بل...

واریز ۴۰۰۰۰۰ تومان به حساب مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار زیر ۲ سال در ۸ استان

 واریز ۴۰۰۰۰۰ تومان به حساب مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار زیر ۲ سال در ۸ استان
2024-02-26T06:00:43+03:30
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ مرحله سوم طرح ملّی یسنا خبر داد و گفت: در این طرح مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب مادران باردا...

اعتبار ۲۲۰۰۰۰ تومانی شامل کدام خانواده‌های ایرانی می‌شود؟

 اعتبار ۲۲۰۰۰۰ تومانی شامل کدام خانواده‌های ایرانی می‌شود؟
2024-02-26T06:00:43+03:30
بنا بر اعلام وزارت رفاه، اعتبار ۲۲۰ هزار تومانی طرح "فجرانه" کالابرگ شامل ۷ دهک درآمدی خواهد شد.

فعالیت میادین "میوه و تره‌و‌بار و مراکز منتخب معاینه فنی خودرو تهران" در روز یکشنبه

 فعالیت میادین "میوه و تره‌و‌بار و مراکز منتخب معاینه فنی خودرو تهران" در روز یکشنبه
2024-02-26T06:00:42+03:30
شهرداری تهران نحو فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو و میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در روز تعطیل رسمی ۶ اسفندماه را اعلام کرد.

"ماه‌نورد آمریکایی" روی ماه چپ کرد!

 "ماه‌نورد آمریکایی" روی ماه چپ کرد!
2024-02-26T06:00:42+03:30
ماه‌نورد آمریکایی اودیسیوس که حامل تجهیزات ناسا بود در لحظه فرود بر روی ماه، واژگون شده است.

"سواد رسانه‌ای و سواد فضای مجازی" ضرورتی برای عصر حاضر

 "سواد رسانه‌ای و سواد فضای مجازی" ضرورتی برای عصر حاضر
2024-02-26T06:00:41+03:30
رییس شورای سیاست‌گذاری پنجمین همایش بین‌المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی گفت: اهمیت و ضرورت برگزاری همایش بین‌المللی سواد رسانه‌ای، ارتقای سواد رسانه‌ای و سو...

انفجار مواد محترقه در دست نوجوان ۱۶ ساله در پایتخت + عکس

 انفجار مواد محترقه در دست نوجوان ۱۶ ساله در پایتخت + عکس
2024-02-26T06:00:40+03:30
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار مواد محترقه در دست نوجوان ۱۶ ساله خبر داد.

جریمه ۶ تا ۲۴ میلیونی در انتظار کارکنان دولتی که در ساعت اداری تبلیغات انتخاباتی کنند

 جریمه ۶ تا ۲۴ میلیونی در انتظار کارکنان دولتی که در ساعت اداری تبلیغات انتخاباتی کنند
2024-02-26T06:00:40+03:30
یک جرم‌شناس گفت: اگر کارکنان دولت در ساعت اداری اقدام به تبلیغات اداری کنند به مجازات نقدی درجه ۶ موضوع ماده (۱۹) قانون مجازات اسلامی( بیش از ۶۰ میلیون ریال...

شرایط جوی مساعد نیست؛ از سفر پرهیز کنید/ ترافیک جمکران تحت مدیریت است

 شرایط جوی مساعد نیست؛ از سفر پرهیز کنید/ ترافیک جمکران تحت مدیریت است
2024-02-26T06:00:39+03:30
رئیس پلیس راهور با بیان اینکه شرایط جوی اکثر محورها برای سفر مساعد نیست از مردم درخواست کرد تا پایدار شدن شرایط جوی از سفر پرهیز کنند.

تعطیلی مدارس برخی مناطق استان تهران در روز دوشنبه ۷ اسفند

 تعطیلی مدارس برخی مناطق استان تهران در روز دوشنبه ۷ اسفند
2024-02-26T06:00:39+03:30
مدارس ابتدایی و متوسطه (دوره اول و دوم)  شهرستان‌‌‌ فیروزکوه در نوبت صبح روز دوشنبه ۷ اسفند غیرحضوری شد.

ساعت کاری ادرات در روز دوشنبه تغییر نکرده است

 ساعت کاری ادرات در روز دوشنبه تغییر نکرده است
2024-02-26T06:00:39+03:30
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران اعلام کرد: ساعت کاری ادارات فردا دوشنبه ۷ اسفند ماه تغییر نکرده است.

ایران رتبه دوم "فرونشست" جهان شد!

 ایران رتبه دوم "فرونشست" جهان شد!
2024-02-26T06:00:38+03:30
نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که "ایران" دومین کشور دنیا از نظر نرخ و سومین کشور از نظر مساحت فرونشست در جهان است!

بهبود نسبی "دریاچه ارومیه" تا چه زمانی دوام می‌آورد؟

 بهبود نسبی "دریاچه ارومیه" تا چه زمانی دوام می‌آورد؟
2024-02-23T13:54:08+03:30
با توجه به افزایش ۴۳ درصدی بارش‌ها در حوضه آبریز ارومیه و همچنین رهاسازی آب از سد مهاباد، شرایط دریاچه ارومیه تا حدودی بهبود پیدا کرده، اما سؤال این است که ...

کتاب "واژه‌نامه‌ی روابط عمومی و تبلیغات" منتشر شد

 کتاب "واژه‌نامه‌ی روابط عمومی و تبلیغات" منتشر شد
2024-02-23T13:27:21+03:30
کتاب "واژه‌نامه روابط عمومی و تبلیغات" به کوشش بابک سپاس‌مقدم منتشر شد.

وضعیت هوای تهران ۱۴۰۲/۱۲/۰۴؛ همچنان در مدار "ناسالم برای گروه‌های حساس"

 وضعیت هوای تهران ۱۴۰۲/۱۲/۰۴؛ همچنان در مدار "ناسالم برای گروه‌های حساس"
2024-02-23T13:27:20+03:30
هوای امروز شهر تهران در شرایط "ناسالم برای گروه‌های حساس" قرار دارد.

آلودگی هوا منجر به افزایش ۲ برابری موارد ابتلا به "آلزایمر" می‌شود!

 آلودگی هوا منجر به افزایش ۲ برابری موارد ابتلا به "آلزایمر" می‌شود!
2024-02-23T13:27:20+03:30
نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که آلودگی هوای ناشی از ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون از عوامل اصلی بروز آلزایمر در کلان‌شهرهاست.

وزیر بهداشت در قطر: ایران از کشورهای سرآمد منطقه در حوزه سلامت است

 وزیر بهداشت در قطر: ایران از کشورهای سرآمد منطقه در حوزه سلامت است
2024-02-23T13:27:19+03:30
وزیر بهداشت در جریان سفر به قطر و دیدار با جامعه سلامت ایرانی مقیم در این کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران از کشورهای سرآمد منطقه در حوزه سلامت به شمار می‌رود.

ساخت‌وسازهای غیرمجاز در محله‌های "مرتضی‌گرد و خلازیر" متوقف شد

 ساخت‌وسازهای غیرمجاز در محله‌های "مرتضی‌گرد و خلازیر" متوقف شد
2024-02-22T19:54:03+03:30
شهردار منطقه ۱۹ از توقف ساخت‌و‌سازهای غیرمجاز در محله‌های مرتضی‌گرد و خلازیر خبر داد.

فعالیت ۲۷۰۰۰۰ پرستار در ایران/ نیاز به جذب سالانه ۱۵۰۰۰ پرستار برای جبران کمبود نیرو

 فعالیت ۲۷۰۰۰۰ پرستار در ایران/ نیاز به جذب سالانه ۱۵۰۰۰ پرستار برای جبران کمبود نیرو
2024-02-22T19:54:02+03:30
رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به فعالیت بیش از ۲۷۰ هزار پرستار در ایران، گفت: نیازمندیم تا سالانه ۱۵هزار نفر برای جبران کمبود نیروی انسانی جذب شوند.

عیدی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان واریز شد

 عیدی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان واریز شد
2024-02-22T19:54:02+03:30
عیدی تمامی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حساب آنها واریز شد.

۲ هفته از طرح کالابرگ "فجرانه" گذشت؛ صف‌ها همچنان پابرجاست

 ۲ هفته از طرح کالابرگ "فجرانه" گذشت؛ صف‌ها همچنان پابرجاست
2024-02-22T15:14:01+03:30
طرح کالابرگ "فجرانه"، با هدف حمایت از خانواده‌های دهک‌های اول تا هفتم، از ۱۷ بهمن‌ماه آغاز شده است. با وجود گذشت بیش از دو هفته از آغاز این طرح، خ...

اجرای تونل نوری ۶۰ متری در میدان امام خمینی(ره) + عکس

 اجرای تونل نوری ۶۰ متری در میدان امام خمینی(ره) + عکس
2024-02-22T13:54:04+03:30
به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت تونل نوری ۶۰ متری در میدان امام خمینی(ره ) مقابل ساختمان بلدیه اجرا شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)