میرنیوز

از صراف مجازی کلاهبردار تا اعتراف سارقان به سرقت

از صراف مجازی کلاهبردار تا اعتراف سارقان به سرقت 2023-05-21T18:07:07+03:30

به گزارش خبرگزاری مهر، پایتخت طی ۲۴ ساعت آبستن حوادثی بوده که بسیاری از آنها عملیاتی شده و منجر به دستگیری مجرم یا مجرمانی شد.

اعتراف به ۲۰ فقره مالخری

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک نفر مالخر اموال مسروقه خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم ۶ دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف و متهم به ۲۰ فقره مالخری اموال مسروقه اعتراف کرد.

سرهنگ امیرهوشنگ امیری سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر، در خصوص سرقت اماکن خصوصی در محدوده محله مولوی تهران، پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۱۶ این پلیس قرار گرفت و مأموران موفق به دستگیری سارقان شدند و با دستگیری این افراد دستگیری مالخر اموال مسروقه نیز در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران این کلانتری با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، در نهایت هویت یک متهم پرونده را که از مالخران سابقه دار بود شناسایی کردند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران به مخفیگاه متهم مراجعه و طی یک عملیات غافلگیرانه مالخر اموال مسروقه را در مخفیگاهش دستگیر کردند و در بررسی از این محل ۶ دستگاه تلفن همراه همگی سرقتی کشف شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: متهم ۵۰ ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به ۲۰ فقره مالخری اموال سرقتی به خصوص تلفن همراه مسروقه در محدوده جنوب و مرکز تهران اعتراف کرد.

سرهنگ امیری در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، گفت: شناسایی مال باختگان در دستور کار کلانتری این محله قرار گرفت.

اعتراف به ۳۰ فقره سرقت

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۴ سارق حرفه‌ای محتویات خودرو و زورگیری خبر داد و گفت: متهمان که دارای سوابق متعدد کیفری هستند به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر، در خصوص سرقت از خودروهای سواری و زورگیری در محدوده ابوسعید تهران، پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۱۲ این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهمان با پرسه زنی در مناطق جرم خیز و شناسایی خودروهای اکثراً پراید که در مناطق خلوت و بدون نور کافی پارک شده بودند، در فرصت مناسبی درب خودرو را تخریب و خودرو را به سرقت می‌برند.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری ابوسعید با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، در نهایت هویت ۴ متهم پرونده را که از سارقان سابقه دار بودند شناسایی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: بررسی‌های مأموران نشان از این داشت ۱ نفر از سارقان سابقه دار بوده که به تازگی از زندان آزاد شده و پس از رهایی از زندان با تشکیل باند دست به سرقت‌های متعدد زده است.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران در روز گذشته به مخفیگاه متهمان مراجعه و طی یک عملیات غافلگیرانه هر ۴ نفر سارق را در مخفیگاهشان دستگیر کردند و در بررسی از محل یک عدد افشانه فلفل و سلاح سرد که از آن برای زورگیری استفاده می‌کردند کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: متهمان ۲۲ الی ۳۷ ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به ۳۰ فقره سرقت در محدوده‌های ابوسعید و مرکز تهران اعتراف کردند.

سرهنگ گودرزی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: از مال باختگانی که با این شیوه و شگرد از آنان سرقت شده است می‌خواهیم با حضور در کلانتری ۱۱۲ ابوسعید متهمان را مورد شناسایی قرار دهند.

کشف ۱۲ عدد ضبط خودرو و دستگیری سارق

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک سارق لوازم و محتویات خودرو در گشت زنی‌های انتظامی خبر داد و گفت: متهم به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده بلوار دریا تهران در حال گشت‌زنی بودند که به یک دستگاه موتورسیکلت دو ترک که راکب آن به آهستگی از کنار خودروهای پارک شده در کنار خیابان عبور می‌کرد مشکوک می‌شوند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه مأموران نشان می‌داد، پلاک موتورسیکلت به طرز ماهرانه‌ای مخدوش شده است و همین سرنخ کافی بود تا مأموران دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: راکب موتور پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی از محل متواری و با حرکات مارپیچ به سایر خودروی‌های عبوری آسیب زد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با آغاز عملیات تعقیب و گریز راننده خودرو توجهی به فرمان‌های پلیسی نمی‌کرد ادامه داد: مأموران لاستیک موتورسیکلت متهمان را هدف گلوله قرار دادند و پس از شلیک پلیس به لاستیک، موتورسیکلت متوقف و یکی از متهمان که با سلاح سرد به مأموران حمله‌ور شده بود دستگیر و متهم دیگر از شلوغی ایجاد شده استفاده و متواری شد.

سرهنگ محمد گودرزی گفت: از کوله پشتی متهمان ۱۲ دستگاه ضبط خودرو همگی سرقتی کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات و لوازم خودرو در سطح معابر تهران در ساعات پایانی شب در خیابان‌های خلوت تهران و ۲۰ فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد.

وی افزود: متهم ۲۰ ساله دارای سوابق متعدد کیفری با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد و شناسایی و دستگیری همدست متواری متهم در دستورکار کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس قرار گرفت.

صراف مجازی کلاهبردار واقعی از آب درآمد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری یک نفر که با ترفند مبادله ارز در فضای سایبری از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد خبر داد.

سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: شخصی به پلیس فتا مراجعه و مدعی شد در یکی از کشورهای خارجی خانه‌ای خریدم و وقتی که خواستم هزینه آن را به حساب فروشنده حواله کنم، در فضای مجازی جست جو کردم و با یک صرافی آنلاین در اینستاگرام آشنا شدم.

این مقام انتظامی عنوان کرد: شاکی در ادامه اظهاراتش عنوان کرد با ادمین این صفحه اینستاگرامی که خانمی خوش صحبت بود گفتگو کردم و قرار شد در مرحله اول یک میلیارد ریال پول به حساب صرافی واریز کنم تا این مبلغ به ارز مورد نظر بنده تبدیل شود و به حساب فروشنده در کشور مد نظر حواله گردد، اما متأسفانه پس از واریز وجه دیگر پاسخی از سوی آن صفحه دریافت نکردم.

وی افزود: رسیدگی به پرونده در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات تخصصی که توسط همکاران بنده در پلیس فتا صورت گرفت مشخص شد مجرم با جعل عنوان یک صرافی معتبر در شبکه‌های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری می‌کند.

سرهنگ معظمی گودرزی عنوان کرد: پس از تحقیقات تکمیلی متهم در فضای مجازی شناسایی و پس از تشریفات قضائی در یکی از مناطق شمالی تهران دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

این مقام مسئول اظهار داشت: این مجرمین سایبری بعد از حضور در پلیس فتا بزه انتسابی را انکار کردند اما پس از رو به رو شدن با شاکی و مشاهده مستندات پرونده لب به اعتراف گشودند و به کلاهبرداری از ۸ نفر با این روش به مبلغ حدود ده میلیارد ریال اقرار کردند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد: در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تا بررسی دقیق و اطمینان کامل تحت هیچ شرایطی به هویت‌ها، فروشگاه‌های مجازی نامعتبر، صرافی‌های آنلاین و افراد ناشناس اعتماد نکنید و نقل و انتقال‌های خود را از طریق مراجع قانونی و دارای مجوز از بانک مرکزی انجام دهید و هر گونه مورد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های سایبری با شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ و یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در میان بگذارید.

کشف مواد مخدر از مخفیگاه سوداگر مرگ در جنوب غرب پایتخت

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری قاچاقچی سابقه دار جنوب و غرب تهران خبر داد و افزود: در این عملیات یک نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و از مخفیگاه وی ۲۴ کیلو گرم مواد افیونی تریاک کشف شد.

سرهنگ حسین باباپور جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد ویژه با عوامل و عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در پایتخت، مأموران اداره عملیات ویژه این پلیس با انجام اقدامات پلیسی گسترده دریافتند یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر که از توزیع کنندگان اصلی و سابقه دار در تهران هست ضمن تهیه و قاچاق محموله‌ی مواد مخدر از مرزهای جنوب شرقی کشور اقدام به توزیع گسترده مواد مخدر در مناطق غربی و جنوبی تهران می‌کنند از همین رو با گسترش چتر اطلاعاتی، فعالیت مجرمانه متهم را تحت رصد و پایش دقیق قرار دادند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با رصد لحظه به لحظه فعالیت‌های سوژه و با زیر نظر گرفتن محدوده فعالیت وی در نهایت مختصات دقیق و مخفیگاه متهم در حوالی جنوب غرب تهران شناسایی شد و در ادامه مأمورین با هماهنگی مقام قضائی ضمن رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی، موفق شدند در یک عملیات منسجم و هماهنگ متهم را دستگیر و در بازرسی دقیق از محل مقدار ۲۴ کیلوگرم تریاک در بسته بندی‌های مختلف کشف کنند.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های فنی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

صحرایی وزیر آموزش و پرورش شد

 صحرایی وزیر آموزش و پرورش شد
2023-05-30T10:40:50+03:30
نمایندگان مجلس با اکثریت آرا، به رضامراد صحرایی برای حضور در وزارت آموزش و پرورش رای اعتماد دادند.

ارزیابی عملکرد پلیس در حوزه سرقت و موادمخدر با اجرای طرح حاسبین

ارزیابی عملکرد پلیس در حوزه سرقت و موادمخدر با اجرای طرح حاسبین
2023-05-30T10:21:52+03:30
رئیس بازرسی کل فراجا گفت: هدف اصلی از اجرای طرح حاسبین ارزیابی سراسری از وضعیت صحت آماری در ثبتِ وقوع و کشف جرایم و ارزیابی عملکرد آنان است.

معلمان بر اساس وظایفشان رتبه بندی نشده بودند/ جذب سالانه یازده هزار معلم پرورشی 

معلمان بر اساس وظایفشان رتبه بندی نشده بودند/ جذب سالانه یازده هزار معلم پرورشی 
2023-05-30T10:21:52+03:30
وزیر پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش گفت: این درد معلمان است که در رتبه بندی بر اساس ماموریتشان رتبه بندی نشدند.

ضرورت دارد تا ابعاد معرفتی قیام ۱۵ خرداد به درستی تشریح شود

ضرورت دارد تا ابعاد معرفتی قیام ۱۵ خرداد به درستی تشریح شود
2023-05-30T10:21:52+03:30
رئیس قوه قضائیه گفت: باید اهداف مقدس قیام‌کنندگان روز تاریخی ۱۵ خرداد و ابعاد معرفتی و مبارزاتی پرچمداران این قیام به درستی تبیین شود.

مسیر تهران شمال در تعطیلات هفته آینده یک طرفه نخواهد شد

مسیر تهران شمال در تعطیلات هفته آینده یک طرفه نخواهد شد
2023-05-30T10:21:51+03:30
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: مسیر تهران - شمال در تعطیلات هفته آینده یک طرفه نخواهد شد.

برگزاری اولین دوره آموزشی زنان و حکمرانی/ شبکه سازی و تجربه اندوزی تخصصی زنان

برگزاری اولین دوره آموزشی زنان و حکمرانی/ شبکه سازی و تجربه اندوزی تخصصی زنان
2023-05-30T10:07:28+03:30
اولین دوره آموزشی زنان و حکمرانی توسط کمیسیون ملی یونسکو با حضور صاحبنظران، مسئولان و اساتید این حوزه در مجلس برگزار شد.

عملکرد پلیس آگاهی نقش بزرگی در افزایش سرمایه اجتماعی فراجا دارد

عملکرد پلیس آگاهی نقش بزرگی در افزایش سرمایه اجتماعی فراجا دارد
2023-05-30T10:07:28+03:30
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: عملکرد پلیس آگاهی نقش بزرگی در افزایش سرمایه اجتماعی پلیس دارد زیرا عملکرد شما زیر ذره بین مردم است.

حجت الاسلام نواب: زائران حج امسال ۱۶ سال در صف انتظار بودند

 حجت الاسلام نواب: زائران حج امسال ۱۶ سال در صف انتظار بودند
2023-05-30T10:14:06+03:30
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت اعلام کرد:زائران امسال کسانی هستند که ۱۶ سال برای مشرف شدن به خانه خدا انتظار کشیده‌اند.

انتقاد عضو شورای شهر تهران به انحلال شرکت کنترل ترافیک

 انتقاد عضو شورای شهر تهران به انحلال شرکت کنترل ترافیک
2023-05-30T10:14:06+03:30
عضو شورای شهر تهران به انحلال شرکت کنترل ترافیک واکنش نشان داد و گفت: ظاهرا در شهرداری با قحط‌الرجال مواجه شده‌اند.

چمران: اعضای شورای شهر تهران تمایلی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس ندارند

 چمران: اعضای شورای شهر تهران تمایلی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس ندارند
2023-05-30T10:14:06+03:30
رئیس شورای شهر تهران گفت: به نظرم اعضای شورای شهر تهران برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس تمایلی نداشته باشند.

تسریع در صدور شناسنامه فرزندخواندگی برای متقاضیان

 تسریع در صدور شناسنامه فرزندخواندگی برای متقاضیان
2023-05-30T10:14:06+03:30
با توافق اداره کل ثبت احوال و بهزیستی استان تهران صدور شناسنامه برای فرزندخواندگی تسریع می‌یابد.

رفع چالش‌های زیست محیطی دریای خزر نیازمند همکاری تمام کشورهای این حوزه است

 رفع چالش‌های زیست محیطی دریای خزر نیازمند همکاری تمام کشورهای این حوزه است
2023-05-30T10:14:06+03:30
رئیس مرکز امور بین‌الملل و کنوانسیون‌های سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اجرای سند مربوط به آلودگی محیط زیستی دریای خزر در ابتدا نیازمند این است که اختلافات کشو...

وضعیت هوای تهران ۱۴۰۲/۰۳/۹؛ تنفس هوای "مطلوب"

 وضعیت هوای تهران ۱۴۰۲/۰۳/۹؛ تنفس هوای "مطلوب"
2023-05-30T10:14:06+03:30
هوای امروز شهر تهران در شرایط "قابل قبول" قرار دارد.

حضور بیش از ۱۵۰۰۰۰ نفر در اجتماع بزرگ امام‌ رضایی‌ها در میدان خراسان + تصاویر

 حضور بیش از ۱۵۰۰۰۰ نفر در اجتماع بزرگ امام‌ رضایی‌ها در میدان خراسان + تصاویر
2023-05-30T10:14:06+03:30
شب گذشته نخستین اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در میدان خراسان با حضور پرشور مردم و مداحان اهل‌بیت برگزار شد که بنا بر اعلام مسئول اجرایی ستاد مردمی این اجتماع، ...

افزایش تعداد پروازهای حج به سمت عربستان از ۱۳ خرداد

 افزایش تعداد پروازهای حج به سمت عربستان از ۱۳ خرداد
2023-05-30T10:14:06+03:30
با نزدیک شدن به ایام مناسک حج تعداد پروازها از ایران به سمت عربستان بیشتر خواهد شد؛ پیش بینی شده این تعداد پرواز روزانه از تاریخ ۱۳ خرداد (شنبه) به ۱۸ پرواز...

تولید برق تجدیدپذیر از رطوبت هوا!

 تولید برق تجدیدپذیر از رطوبت هوا!
2023-05-30T10:14:06+03:30
دانشمندان در یک مطالعه پیشگامانه پتانسیل تولید انرژی پاک از رطوبت موجود در هوا را نشان دادند.

آموزش‌و‌پرورش چرا و چطور به "بی‌ثبات‌ترین مجموعه دولت" تبدیل شده است؟!

 آموزش‌و‌پرورش چرا و چطور به "بی‌ثبات‌ترین مجموعه دولت" تبدیل شده است؟!
2023-05-30T10:14:06+03:30
کسری بودجه، ناتوانمندی لازم معلمان و نبود برنامه‌ مناسب برای توانمندسازی آنها، چالش‌های تمام‌نشدنی رتبه‌بندی، مسیر دشوار تغییروتحول در وزارتخانه‌ای که درگیر...

تکمیل پروژه‌های مسکونی نفرآباد تا پایان سال/ هیچ نامی از مدیریت یکپارچه شهری وجود ندارد

تکمیل پروژه‌های مسکونی نفرآباد تا پایان سال/ هیچ نامی از مدیریت یکپارچه شهری وجود ندارد
2023-05-30T09:54:48+03:30
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران گفت: ۱۱ پروژه خدماتی و ۳۵ پروژه مسکونی در محله نفرآباد درحال ساخت است که تا پایان سال تکمیل خواهد شد.

جریمه ۲۰۲ میلیاردی برای توزیع ۵۰۰ تُن نخود قاچاق

جریمه ۲۰۲ میلیاردی برای توزیع ۵۰۰ تُن نخود قاچاق
2023-05-30T09:40:45+03:30
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، از جریمه ۲۰۲ میلیارد ریالی شرکت متخلف در عرضه خارج از ضوابط ۵۰۰ تُن نخود خبر داد.

واکنش چمران به احتمال ثبت نام اعضای شورا در انتخابات مجلس

واکنش چمران به احتمال ثبت نام اعضای شورا در انتخابات مجلس
2023-05-30T09:27:27+03:30
رئیس شورای شهر تهران گفت: بنده نشنیده ام فردی از اعضای شورای شهر تهران برای انتخابات مجلس بخواهد ثبت نام کند.

شروع ترافیک صبحگاهی در معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت

شروع ترافیک صبحگاهی در معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت
2023-05-30T09:00:46+03:30
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر پایتخت را تشریح کرد.

واکنش چمران به ثبت نام اعضای شورای شهر در انتخابات مجلس

واکنش چمران به ثبت نام اعضای شورای شهر در انتخابات مجلس
2023-05-30T09:00:46+03:30
رئیس شورای شهر تهران گفت: بنده نشنیده ام فردی از اعضای شورای شهر تهران برای انتخابات مجلس بخواهد ثبت نام کند.

تمهیدات وزارت بهداشت در سالگرد ارتحال امام(ره)/ از استقرار نیروهای اورژانس تا نظارت های بهداشتی

تمهیدات وزارت بهداشت در سالگرد ارتحال امام(ره)/ از استقرار نیروهای اورژانس تا نظارت های بهداشتی
2023-05-30T08:27:26+03:30
نماینده وزیر بهداشت در در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، تمهیدات بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت برای خدمت به زائران این مراسم را تشریح کرد.

تمهیدات وزارت بهداشت برای سالگرد ارتحال امام(ره)/ از استقرار نیروهای اورژانس تا نظارت های بهداشتی

تمهیدات وزارت بهداشت برای سالگرد ارتحال امام(ره)/ از استقرار نیروهای اورژانس تا نظارت های بهداشتی
2023-05-30T08:14:05+03:30
نماینده وزیر بهداشت در در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، تمهیدات بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت برای خدمت به زائران این مراسم را تشریح کرد.

ورود سامانه بارشی جدید از فردا به کشور/افزایش نسبی دما در سواحل شمالی

ورود سامانه بارشی جدید از فردا به کشور/افزایش نسبی دما در سواحل شمالی
2023-05-30T06:54:06+03:30
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب فردا به کشور وارد می‌شود.

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران منصوب شد

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران منصوب شد
2023-05-29T21:07:27+03:30
معاون استاندار تهران حامد شایان معاون سیاسی و اجتماعی را به عنوان رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران منصوب کرد.

توقیف ۴ موتورسیکلت سنگین حین انجام حرکات نمایشی در بزرگراه‌های همت و صدر

توقیف ۴ موتورسیکلت سنگین حین انجام حرکات نمایشی در بزرگراه‌های همت و صدر
2023-05-29T19:07:28+03:30
سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین در تهران خبرداد.

فرانسه ۶۳ مهاجر را از کانال مانش نجات داد

فرانسه ۶۳ مهاجر را از کانال مانش نجات داد
2023-05-29T19:07:27+03:30
مقامات دریانوردی فرانسه روز یکشنبه اعلام کردند که فرانسه ۶۳ مهاجر را از کانال مانش نجات داد. این مهاجران قصد داشتند با قایق های موقت خود را به بریتانیا برسانند.

دستگیری عامل تخریب ۱۰ خودرو در خیابان پاسداران

دستگیری عامل تخریب ۱۰ خودرو در خیابان پاسداران
2023-05-29T18:54:15+03:30
رئیس مرکزعملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری عامل ایجاد رعب و وحشت و وارد کردن خسارات به ۱۰ دستگاه خودروی سواری در خیابان پاسداران خبر داد.

حجاج از بازارگردی پرهیز کنند!

 حجاج از بازارگردی پرهیز کنند!
2023-05-29T17:40:49+03:30
همواره به زائران سرزمین وحی توصیه می‌شود، قدر لحظه لحظه این سفر معنوی را بدانند و از کشت و گذار در بازارهای سعودی‌ها پرهیز کنند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)