میرنیوز

از انهدام باند زورگیری تا دستگیری سارقان حرفه ای در تهران

از انهدام باند زورگیری تا دستگیری سارقان حرفه ای در تهران 2023-05-20T19:13:46+03:30

به گزارش خبرگزاری مهر، شهر تهران طی ۲۴ ساعت گذشته آبستن حوادثی بوده است که هر روز تماس‌های زیادی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران گرفته می‌شود که بسیاری از آنها عملیاتی شده و منجر به دستگیری مجرم یا مجرمانی می‌شود.

دستگیری ۲ زورگیر شرق تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ سارق جوانی که در شرق تهران اقدام به زورگیری می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با وقوع زورگیری‌های سریالی از شهروندان با استفاده از چاقو در شرق تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و در بررسی‌ها متوجه شدند سرقت‌ها توسط ۲ سرنشین یک موتور سیکلت سبز رنگ صورت گرفته است.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ادامه داد: کارآگاهان در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها افرادی سابقه دار هستند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از دریافت این سرنخ مهم با اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهمان را در شرق تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: متهمان در جریان تحقیقات به چندین فقره سرقت زورگیری از شهروندان در خیابان‌های شرق تهران اعتراف و مالباختگان در مواجه حضوری آنها را به عنوان سارق اموال خود شناسایی کردند.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی با بیان اینکه مالخر این پرونده نیز دستگیر و اموال مسروقه از مخفیگاه وی کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

سارق باغات و مزارع کهریزک در دام پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق باغات و مزارع در محدوده کهریزک، خبر داد و گفت: متهم به ۷ فقره سرقت معترف شده است.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با وقوع چند فقره سرقت در هفته‌های اخیر از انباری‌های باغات و مزارع در محدوده کهریزک، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۷۰ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات محلی محدوده جغرافیای جرم، استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار و بازبینی دوربین‌های مدار بسته سارق ۳۱ ساله را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده در بیست و هشتم اردیبهشت ماه سال جاری مخفیگاه متهم را در محدوده کهریزک شناسایی کردند.

سرهنگ طرهانی عنوان کرد: تیم عملیات پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، روز گذشته راهی مخفیگاه متهم شدند و سارق را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند و در بازدید از مخفیگاه متهم مقادیری اموال مسروقه به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری کهریزک در تحقیقات ابتدایی به ۷ فقره سرقت از باغات در این شهرستان اعتراف و انگیزه خود را تأمین نیازهای مالی، عنوان کرد که تاکنون ۲ مال باخته به کلانتری مراجعه و از متهم اعلام شکایت نموده‌اند، متهم نیز پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

انهدام باند زورگیری از شهروندان

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲ مرد جوان که از شهروندان با تهدید سلاح سرد زورگیری می‌کردند، خبر داد و گفت: متهمان به ۱۴ فقره زورگیری اعتراف کردند.

سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران گفت: عملیات کلانتری ۱۸۱ ورداورد در حال گشت زنی در محدوده خیابان سرو و پارک جنگلی چیتگر تهران بودند که به ۲ مرد جوان که به صورت پیاده، افراد گذری از پارک چیتگر را زاغ زنی می‌کردند، مشکوک و تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند.

وی گفت: متهمان در همین حین به طرف مردی حمله وی و با تهدید سلاح قصد زورگیری از وی را داشتند که با حضور به موقع مأموران موفق به این کار نشده و به سرعت از محل فرار کردند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌های انتظامی، هر ۲ متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از متهمان ۱ قبضه سلاح سرد و فشنگ سلاح جنگی کشف شد.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان ۲۳ و ۲۶ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۴ فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر معترف و اظهار داشتند پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته‌اند.

سرهنگ مافی در پایان با اشاره به سوابق متعدد متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد: کلیه مال باختگان به همراه متهمان پرونده راهی مراجع قضائی شدند.

دستگیری سارق خودرو در کهریزک

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق سابقه دار و حرفه‌ای خودرو و کشف ۸ پرونده سرقت خبر داد.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر در خصوص سرقت لوازم و محتویات خودرو در محدوده کهریزک، پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۷۰ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم با پرسه زنی در مناطق جرم خیز و شناسایی خودروهایی که در مناطق خلوت و بدون نور کافی پارک شده و از امنیت پایینی برخوردار بودند، در فرصت مناسبی درب خودرو را تخریب و لوازم و محتویات داخل خودرو را به سرقت می‌برد.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری کهریزک با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و پایش تصویری، در نهایت در بیست هشتم اردیبهشت ماه سال جاری هویت و مخفیگاه متهم را که دارای سابقه بود، شناسایی شد.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران در روز گذشته به مخفیگاه متهم در محدوده کهریزک این شهرستان مراجعه و طی یک عملیات غافلگیرانه متهم را که در حال باز کردن قطعات یک دستگاه خودرو سرقتی بود را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آنجا یک دستگاه گوشی هوشمند مسروقه نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: متهم ۲۹ ساله پس از انتقال به مقر انتظامی و در تحقیقات انجام شده ضمن اقرار به بزه انتسابی به ۶ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ۲ فقره سرقت خودرو در این محدوده معترف که پس از تشکیل پرونده تحویل داد سرای کهریزک شد.

دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو در شرق تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو در شرق تهران، خبر داد و گفت: مالخر پرونده نیز بازداشت شده است.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو پراید در شرق تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد، یک مرد جوان با پرسه زنی در خیابان‌های شرق تهران در فرصتی مناسب اقدام سرقت خودرو مذکور کرده است، افزود: کارآگاهان با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی هویت و مخفیگاه متهم که از سارقان سابقه دار بود را شناسایی کردند.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم بلافاصله با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه متهم در شرق تهران شدند و مرد جوان را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تهران بزرگ با بیان اینکه متهم حدوداً ۲۸ ساله پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به ۳ فقره سرقت خودرو از خیابان‌های شرق تهران معترف شد، عنوان کرد: کارآگاهان در آخرین مرحله مالخر پرونده را نیز بازداشت کردند که خودروی‌های مسروقه کشف شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دستگیری ۲ سارق زورگیر در کهریزک

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ مرد جوان که اقدام به سرقت با تهدید سلاح سرد می‌کردند، خبر داد و گفت: متهمان به ۴ فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کردند.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی، فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در پی وقوع سرقت به عنف در هفته‌های اخیر در محله کهریزک رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۷۰ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده سریعاً در دستور کار مأموران کلانتری آن محل قرار گرفت و گشت زنی‌های هدفمند آغاز شد که سرانجام روز گذشته ساعت ۱۲۰۰ عوامل گشت نامحسوس کلانتری در حال پوشش دهی نقاط مورد نظر بودند که ۲ مرد جوان را با یک دستگاه موتور سیکلت، در حال سرقت از فردی که از بانک به بیرون آمده بود را مشاهده کردند.

سرهنگ طرهانی گفت: مأموران سریعاً در یک عملیات پلیسی، نسبت به دستگیری آنان اقدام کردند؛ سارقان نیز به محض رؤیت مأموران با موتور سیکلت در خلاف جهت خودروها اقدام به فرار کردند.

آن مقام انتظامی افزود: عوامل کلانتری با اقدامات پیش دستانه و آمادگی هر چه تمام تر سارقان را در یک تعقیب و گریز زمین گیر و دستگیر کردند و از آنان یک قبضه سلاح سرد و ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد که از مالباخته سرقت نموده بودند نیز کشف و به همراه متهمان به کلانتری انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: متهمان ۳۴ و ۳۵ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۴ فقره سرقت مشابه معترف شدند.

طرهانی در پایان خاطر نشان کرد: پرونده قضائی برای متهمان تشکیل و متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

دستگیری سارق اماکن خصوصی در رازی

سرکلانتر هشتم پلیس پیگیری تهران از دستگیری سارق سابقه دار کارگاه و انباری‌های تجاری در محدوده رازی و کشف ۵۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه، خبر داد.

سرهنگ عبدالرضا محمدی سرکلانتر هشتم پلیس پیگیری تهران گفت: با وقوع سرقت از کارگاه و انباری‌های تجاری در محدوده خیابان هلال احمر تهران، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار تیمی زبده از مأموران کلانتری ۱۱۵ این محله قرار گرفت و با توجه اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و پس از حضور در محل مشخص شد سارق با تخریب قفل‌های درب ورودی و قطع برق وارد کارگاه و انبارهای تجاری شده است.

وی افزود: با تحقیقات محلی محدوده جغرافیای جرم و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار متهم که فردی حدوداً ۶۱ ساله بود را شناسایی کردند که در ادامه نیز مشخص شد وی از افراد سابقه‌دار و حدوداً ۴ ماه قبل از زندان آزاد شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده در بیستم اردیبهشت ماه سال جاری مخفیگاه متهم را در محدوده گمرک شناسایی کردند.

سرهنگ محمدی عنوان کرد: تیم عملیات پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، روز گذشته راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند که در بررسی‌های اولیه، مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل؛ ابزار آلات صنعتی و ۱۵ عدد انواع شیرآلات و ۲ دستگاه تلفن همراه به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال از مخفیگاه موردنظر که یک انبار متروکه بود، کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم پس از انتقال به کلانتری رازی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی اعتراف و انگیزه خود را تأمین نیازهای مالی، عنوان کرد و تاکنون ۵ مال باخته به کلانتری مراجعه و اموال خود را شناسایی کردند، متهم نیز پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

۴ کودک و ۱ مرد هنگام ماهیگیری در استان کبک کانادا غرق شدند

۴ کودک و ۱ مرد هنگام ماهیگیری در استان کبک کانادا غرق شدند
2023-06-05T19:20:49+03:30
کشته شدن چهار کودک و یک مرد توسط پلیس استان کبک کانادا روز شنبه پس از سفر ماهیگیری در خط ساحلی رودخانه سنت لورنس در ساحل شمالی کبک، تایید شد.

مرگ دلخراش دختر و پسر جوان در پارکینگ خانه

 مرگ دلخراش دختر و پسر جوان در پارکینگ خانه
2023-06-05T17:14:10+03:30
با کشف جسد دختر و پسر جوان در پارکینگ خانه‌ای در جنوب تهران، تحقیقات تیم جنایی کلید خورد.

احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید از ۱۵ تا ۱۷ خرداد/ لزوم پرهیز از تردد در حاشیه رودها و ارتفاعات پایتخت

 احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید از ۱۵ تا ۱۷ خرداد/ لزوم پرهیز از تردد در حاشیه رودها و ارتفاعات پایتخت
2023-06-05T17:14:10+03:30
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید از ۱۵ تا ۱۷ خرداد ماه گفت: مردم در تردد از حاشیه روده...

ساعت بازدید از آرامگاه حافظ کاهش یافت

ساعت بازدید از آرامگاه حافظ کاهش یافت
2023-06-05T15:34:09+03:30
ساعت بازدید از مجموعه فرهنگی‌تاریخی آرامگاه حافظ از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ عصر اعلام شد، پیش از این حافظیه تا ساعت ۲۲ باز بود.

وضعیت اجرای طرح ترافیک همزمان با تغییر ساعت کار ادارات

وضعیت اجرای طرح ترافیک همزمان با تغییر ساعت کار ادارات
2023-06-05T13:47:30+03:30
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در خصوص ساعت اجرای طرح ترافیک همزمان با تغییر ساعات کاری ادارات، توضیحاتی ارائه داد.

ساعت کار مترو تهران تغییر کرد

ساعت کار مترو تهران تغییر کرد
2023-06-05T13:34:09+03:30
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، از تغییر ساعت کار مترو از روز سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ خبر داد.

زائران حتما از لباس‌های خنک نخی با رنگ روشن استفاده کنند

 زائران حتما از لباس‌های خنک نخی با رنگ روشن استفاده کنند
2023-06-05T13:27:39+03:30
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: زائران حتما از لباس‌های خنک نخی با رنگ روشن استفاده کنند زیرا دمای هوای عربستان بسیار بالاست همچنین از تردد ...

ساعت اجرای طرح ترافیک تغییر می‌کند؟

 ساعت اجرای طرح ترافیک تغییر می‌کند؟
2023-06-05T13:27:39+03:30
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با اشاره به تغییر ساعت کاری ادارات گفت: چنانچه نیاز و ضرورتی برای تغییر در خصوص ساعات اجرای طرح ترافیک، وجود دا...

اطلاعیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

اطلاعیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش
2023-06-05T12:54:11+03:30
وزارت آموزش و پرورش، در راستای برگزاری آزمون استخدامی آموزگاری، اطلاعیه ای صادر کرد.

ارائه ۹ هزار خدمت درمانی به زائران ایرانی در مکه و مدینه

ارائه ۹ هزار خدمت درمانی به زائران ایرانی در مکه و مدینه
2023-06-05T12:54:10+03:30
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، از ارائه بیش از ۹ هزار خدمت درمانی و امدادی به زئاران ایرانی در مکه و مدینه خبر داد.

تبدیل آموزش‌و‌پرورش به عامل "بازتوزیع بی‌عدالتی"/ مشاغل خوب در اختیار اغنیا!

 تبدیل آموزش‌و‌پرورش به عامل "بازتوزیع بی‌عدالتی"/ مشاغل خوب در اختیار اغنیا!
2023-06-05T13:00:53+03:30
آموزش‌و‌پرورشی که باید "عدالت" را توزیع کند، این روزها خود به یکی از عوامل بازتوزیع بی‌عدالتی تبدیل شده‌ است! افراد با تحصیلات بالاتر شانس پیدا کر...

پل در حال ساخت در شرق هند برای دومین بار فرو ریخت

پل در حال ساخت در شرق هند برای دومین بار فرو ریخت
2023-06-05T12:27:28+03:30
یک پل در حال ساخت بر روی رودخانه گانگا در ایالت بیهار در شرق هند روز یکشنبه فروریخت، اما گزارشی از تلفات انسانی اعلام نشده است.

غرق شدن ۷ دختر دانش آموز در گینه در پی واژگونی قایق

غرق شدن ۷ دختر دانش آموز در گینه در پی واژگونی قایق
2023-06-05T12:00:49+03:30
در پی واژگونی یک قایق روز یکشنبه در رودخانه نیجر در کشور گینه، هفت دختر دانش آموز جوان غرق شدند، در حالی که تلفات ممکن است سنگین تر باشد.

۲۳۰ هزار نفر در سالروز ارتحال امام(ره) با مترو جابجا شدند

۲۳۰ هزار نفر در سالروز ارتحال امام(ره) با مترو جابجا شدند
2023-06-05T12:00:49+03:30
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، ۲۳۰هزار و ۶۹۶ نفر به‌ صورت رایگان با مترو تهران و حومه جابه‌جا شدند.

ادعاهای بازرسی برهنه بدنی در بازداشتگاه ها کذب است

ادعاهای بازرسی برهنه بدنی در بازداشتگاه ها کذب است
2023-06-05T11:47:28+03:30
اخیرا معدود افرادی مدعی شده‌اند که در زمان بازداشت نزد ضابطان قضائی، بازرسی برهنه بدنی در خصوص آنها انجام شده است.

۱۲ مأموریت رئیسی به وزیر آموزش و پرورش

۱۲ مأموریت رئیسی به وزیر آموزش و پرورش
2023-06-05T11:07:30+03:30
رئیس جمهور، برای وزیر جدید آموزش و پرورش، ۱۲ ماموریت تعریف کرد.

تابستان امسال هوا ۱.۵ درجه گرم تر می شود

تابستان امسال هوا ۱.۵ درجه گرم تر می شود
2023-06-05T10:54:09+03:30
بنا به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، تابستان امسال دمای هوا بین ۱ تا ۱.۵ درجه گرم تر می شود.

جزئیات تغییر ساعات فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی در پایتخت

جزئیات تغییر ساعات فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی در پایتخت
2023-06-05T10:01:10+03:30
سخنگوی شهرداری تهران، ساعات جدید فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی از ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ همزمان با تغییر ساعات کاری ادارات را اعلام کرد.

وزش باد شدید و گرد و خاک در آسمان کشور

وزش باد شدید و گرد و خاک در آسمان کشور
2023-06-05T10:01:10+03:30
بنابر اعلام سازمان هواشناسی، وضعیت جوی کشور از دوشنبه تا جمعه پیش رو، همراه با وزش باد، رعدوبرق و گرد و خاک خواهد بود.

وضعیت را‌ه‌های کشور؛ ترافیک سنگین در جاده‌ چالوس و هراز

 وضعیت را‌ه‌های کشور؛ ترافیک سنگین در جاده‌ چالوس و هراز
2023-06-05T10:07:35+03:30
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و محور هراز خبر داد و اعلام کرد: تردد در آزادراه قزوین-رشت روان است.

کابوس گردوغبار منطقه سیستان در روزهای سیاه تالاب هامون/ مردم غم خشکی تالاب را دارند + تصاویر

 کابوس گردوغبار منطقه سیستان در روزهای سیاه تالاب هامون/ مردم غم خشکی تالاب را دارند + تصاویر
2023-06-05T10:07:35+03:30
دریاچه ارومیه در حالی با طرح‌های متنوع احیا می‌شود که احیای تالاب بین‌المللی هامون همچنان در حرف اولویت مدیران باقی مانده و مردم سیستان چشم‌انتظار اقدام عمل...

جا‌به‌جایی زائران حرم امام خمینی(ره) با ۱۱۰۰ دستگاه اتوبوس

 جا‌به‌جایی زائران حرم امام خمینی(ره) با ۱۱۰۰ دستگاه اتوبوس
2023-06-05T10:07:35+03:30
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران از جا به جایی زائران حرم امام خمینی(ره) با ۱۱۰۰ دستگاه اتوبوس در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

تغییر در فرایند قرعه‌کشی وام بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری

 تغییر در فرایند قرعه‌کشی وام بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری
2023-06-05T10:07:35+03:30
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به تغییر در فرایند قرعه‌کشی وام بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از برنامه‌ریزی این مجموعه جهت تامین جهیزیه فرزندان ب...

ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز

ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز
2023-06-05T09:47:29+03:30
جانشین پلیس راه کشور از ترافیک سنگین در دو محور چالوس و هراز خبر داد.

جزئیات تغییر ساعات فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی اعلام شد

جزئیات تغییر ساعات فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی اعلام شد
2023-06-05T09:27:26+03:30
سخنگوی شهرداری تهران، ساعات جدید فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی از ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ همزمان با تغییر ساعات کاری ادارات را اعلام کرد.

وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور/کدام محور مسدود است

وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور/کدام محور مسدود است
2023-06-05T09:14:04+03:30
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در اطلاعیه‌ای وضعیت و محدودیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

آماده باش نیروهای امداد و نجات در شرایط جوی کشور

آماده باش نیروهای امداد و نجات در شرایط جوی کشور
2023-06-05T09:00:46+03:30
سرپرست سازمان امداد و نجات، با اشاره به هشدار هواشناسی از آماده‌باش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر خبر داد.

وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور/تردد روان در جاده های شمالی

وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور/تردد روان در جاده های شمالی
2023-06-05T09:00:46+03:30
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در اطلاعیه‌ای وضعیت و محدودیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

استفاده پلیس از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با سرقت در روزهای خلوت تهران

 استفاده پلیس از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با سرقت در روزهای خلوت تهران
2023-06-05T09:07:30+03:30
فرمانده کل انتظامی با تأکید ویژه‌ای از فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیز خواست علاوه بر توجه به ماموریت ۱۴ و ۱۵ خرداد از دیگر حوزه‌ها غافل نشده و با بهره‌گیری...

۵۰ سال دفن زباله در "آرادکوه تهران" چه اتفاقی را رقم زده است؟

 ۵۰ سال دفن زباله در "آرادکوه تهران" چه اتفاقی را رقم زده است؟
2023-06-05T09:07:29+03:30
مدیرکل دفتر پسماند سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه "آرادکوه تهران" از حدود ۵۰ سال قبل شروع به دریافت پسماند به صورت تلنباری کرده است، گفت: تغ...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)