میرنیوز

استرداد متهم کلاهبردار ۴۰۰ میلیون دلاری/انهدام باند سرقت سارقان باغات کهریزک

استرداد متهم کلاهبردار ۴۰۰ میلیون دلاری/انهدام باند سرقت سارقان باغات کهریزک 2021-12-02T16:25:52+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، شهر ۱۵ میلیون نفری تهران بستر حوادث و جرایم مختلفی است. هر روز تماس‌های زیادی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران گرفته می‌شود که بسیاری از آنها عملیاتی شده و منجر به دستگیری مجرم یا مجرمانی می‌شود. از این پس در این بسته خبری به گوشه‌ای از مأموریت‌ها، حوادث و جرایم می‌پردازیم.

استرداد متهم کلاهبردار ۴۰۰ میلیون دلاری

سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین‌الملل ناجا گفت: براساس دستور مقامات قضائی، فردی به اتهام کلاهبرداری به همراه ۱۵ نفر دیگر، با تشکیل شرکت‌های صوری متعدد با استفاده از جعل اسناد و ادعای فعالیت در زمینه واردات کالا به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار تحت پیگرد قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: بر اساس تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، متهم به یکی از کشورهای منطقه متواری شده است پلیس بین‌الملل ناجا با استفاده از ظرفیت‌های موجود در بانک‌های اطلاعاتی سازمان اینترپل و هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، علیه وی اعلان قرمز صادر و متعاقباً متهم را در کشور محل اختفاء ردیابی و مورد شناسایی قرار داد.

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا افزود: این متهم، بر اساس اعلان قرمز صادره و هماهنگی‌های انجام شده با پلیس آن کشور، دستگیر شد.

سردار شیرزاد در پایان بیان داشت: با استفاده از ظرفیت های موجود در کشور محل اختفاء، متهم به کشور منتقل و جهت طی مراحل قانونی و پلیسی تحویل مقامات قضائی شد

انهدام باند سرقت سارقان باغات کهریزک

دوستعلی جلیلیان بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از مزارع و باغات در محدوده کهریزک، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کلانتری ۱۷۰ کهریزک قرار گرفت.

وی افزود: با رصدهای میدانی مشخص گردید، تمامی این سرقت ها توسط یک باند با مشارکت ۵ متهم با ۲ دستگاه خودرو وانت پیکان به وقوع پیوسته، لذا با تحقیقات تخصصی و استفاده از تجهیزات خاص پلیسی محل حضور سارقان شناسایی شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه اعلام داشت: تیم عملیات کلانتری ۱۷۰ کهریزک طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر ۵ سارق را دستگیر و ۲ دستگاه خودرو وانت پیکان سارقان توقیف و در بازدید از داخل خودرو ها اموال مسروقه شامل: یک دستگاه جوشکاری، یک دستگاه دریل، چندین متر کابل برق، درب پنجره و.. کشف گردید.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تمامی متهمان دارای سوابق متعدد سرقت بودند، ادامه داد: در تحقیقات انجام شده سارقان به بزه انتسابی معترف شدند و تاکنون ۴ شهروند شاکی شناسایی و اموال مسروقه خود را در بین اموال مکشوفه شناسایی کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان گفت:: پس از اخذ شکایات شکات و پایان تحقیقات و تشکیل پرونده متهمان تحویل مراجع قضایی گردیدند.

بازداشت سارقان خودرو

کرم یوسفوند بیان داشت: ساعت ۲ بامداد ششم آذر ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده خیابان تجریش به یک دستگاه خودروی سمند دارای راننده مظنون می شوند.

وی عنوان کرد: کارآگاهان پس از استعلام شماره پلاک خودروی مظنون متوجه می شوند خودرو دارای سابقه سرقت به تاریخ ۴ آذر ماه از کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس می باشد که با نزدیک شدن گشت پلیس آگاهی به خودروی مسروقه راننده خودرو به محض رویت کارآگاهان اقدام به فرار می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: واحد گشت به تعقیب خودروی مسروقه پرداخته و به راننده خودروی مسروقه جهت متوقف شدن چندین مرتبه هشدار می دهد لیکن راننده خودروی مسروقه بدون توجه به اخطارهای پلیس به صورت مخاطره آمیز وارد خیابان ولیعصر جنوب می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: افسراکیپ به منظور جلوگیری از فرار و خسارت های احتمالی با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی اقدام به شلیک تیر هوایی می نماید که راننده خودروی مسروقه هیچ گونه توجهی به هشدارهای داده شده نداشته و به فرار ادامه می دهد.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند افزود: راننده خودروی مسروقه پس از طی کردن مسافتی به علت سرعت بسیار زیاد و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با جدول کنار خیابان برخورد و از آن عبور کرده و به درب رستورانی خسارت وارد می نماید.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: به علت نقص فنی خودروی مسروقه متوقف و راننده آن به صورت پیاده متواری می گردد. سریعاً اعضای اکیپ جهت جلوگیری از فرار متهم به تعقیب وی ادامه و پس از شلیک تیر هوایی متهم به اسم احمد را دستگیر می کند که نهایتاً گزارشی در این خصوص تنظیم خودروی مسروقه به پارکینگ منتقل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی تهران شد.

دستگیری سارق لوازم و محتویات داخل خودرو

سرهنگ کارآگاه سیدقاسم موسوی فر بیان داشت: نهم آبان ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو در کلانتری ۱۵۸ کیانشهر تشکیل شد.

وی عنوان کرد: محتویات پرونده حاکی از آن بود شاکی در بیست و هفتم مهرماه خودرو سواری ۲۰۶ خود را در خیابان پارک و پس از مراجعه متوجه می شود درب سمت راننده آن خم شده و کیف حاوی مدارک هویتی، مدارک خودرو، دستگاه پخش، ابزار کار، مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال وجه نقد و… جمعاً به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان با شروع پی جویی اقدام به جمع آوری ادله و سرنخ های به جامانده از متهم در صحنه جرم کرده و با کنار هم قرار دادن یافته ها کارآگاهان موفق به شناسایی هویت متهم بنام نوید می شوند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: نوید که دارای سابقه سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو بود در عملیات پلیسی شناسایی، دستگیر و به پایگاه منتقل می شود که در بازجویی ضمن قبول بزه انتسابی به ۲۰ فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو دیگر در محدوده کلانتری های ۱۵۸ کیانشهر و۱۱۴ غیاثی مرتکب شده است.

سرهنگ موسوی فر افزود: نوید شیوه و شگرد خود را اینگونه اعلام کرد و گفت خودروهائی که در مکان خلوت پارک بودند را شناسایی در فرصت مناسب با خم کردن درب خودرو (کلاف کردن) اموال و لوازم داخل آنها را ربوده و متواری شده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: با اعتراف صریح نوید و تجمیع پرونده اقدامات انجام شده به مرجع قضائی ارسال شده و متهم برای شناسایی مال باختگان و همدستان و خریداران اموال مسروقه در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

دستگیری سارق مغازه

سرهنگ کارآگاه سیدقاسم موسوی فر بیان داشت: بیست و پنجم آبان ماه پرونده‌ای در کلانتری ۱۱۴ غیاثی با موضوع سرقت از مغازه لوازم خانگی تشکیل شد و پس از دادخواهی مال باخته پرونده به دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی و کشف جرم به پلیس آگاهی ارجاع و در اختیار دایره مبارزه با سرقت اماکن پایگاه ششم قرار گرفت.

وی عنوان کرد محتویات پرونده و اظهارات شاکی حاکی از آن بود: بیستم آبان ماه در مغازه اش مشغول فعالیت بوده که مردی جوان با یک دستگاه موتورسیکلت به بهانه اخذ قیمت و خرید لوازم وارد مغازه شده و پس از سرگرم کردن وی در حالی که قصد برداشتن و ارائه کالا از ویترین بوده فرصت را مناسب تشخیص داده و اقدام به سرقت یک دستگاه آبمیوه گیری می کند که علیرغم تلاش و ممانعت از خروج سارق، نهایتاً با تهدید موفق به فرار و از محل متواری می گردد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این راستا کارآگاهان جهت انجام تحقیقات میدانی محلی تصویری از سارق را به دست می آورند که در این اثنا کارآگاهان متوجه می شوند کالای ربوده شده در فضای مجازی برای فروش آگهی شده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران اضافه کرد: پس از هماهنگی های قضائی، متهم دستگیر و در بازرسی از منزل وی کالای مسروقه کشف شد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی ابراز داشت: با دستگیری امید و اعتراف صریح به بزه انتسابی مشخص شد وی فردی سابقه دار و اعتیاد به مواد مخدر دارد که به جهت بیکاری و نیاز مالی به سرقت روی آورده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: مال مسروقه کشف شده به دستور مرجع قضائی به شاکی مسترد شد و متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.

انهدام باند ۳ نفره سارقان خودرو

سرهنگ پیمان گودرزی بیان داشت: ساعت ۰۵:۱۰ روز گذشته تیم عملیات کلانتری در حال گشت زنی هدفمند بودند، به راننده و۲ سرنشین یک دستگاه خودرو پراید مشکی رنگ که در حال باز کردن در خودرویی پارک شده در کنار خیابان بود، مشکوک شدند.

وی عنوان کرد: بلافاصله تیم عملیات کلانتری برای بررسی موضوع وارد عمل شدند و موفق شدند پس از یک عملیات تعقیب و گریز سرنشین عقب خودرو را دستگیر کنند.
رئیس کلانتری نازی آباد توضیح داد: متهمان که در عملیات دستگیری به فرمان های پلیسی توجهی نمی کردند پس از شلیک چند تیر هوائی خودروی متهمان متوقف ولی در نهایت راننده و یکی از سرنشینان خودرو به صورت پیاده از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم دستگیر شده به جرم خود با همکاری همدستانش اعتراف و شناسایی جرائم متهمان و دستگیری سارقان متواری ادامه دارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

دو انتصاب در شورای عالی استانها

دو انتصاب در شورای عالی استانها
2022-01-22T20:40:31+03:30
رئیس شورای عالی استان ها در احکامی سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس و سرپرست مرکز پژوهش و آموزش شورای عالی استان ها را منصوب کرد.

لزوم پیگیری مسئله راهبردی مدیریت جمعیت کشور توسط سازمان تبلیعات اسلامی

 لزوم پیگیری مسئله راهبردی مدیریت جمعیت کشور توسط سازمان تبلیعات اسلامی
2022-01-22T18:20:28+03:30
جمعی از فعالان جمعیتی در قالب نامه‌ای از حرکت سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه گفتمان‌سازی با هدف تحکیم بنیان خانواده و افزایش فرزندآوری تقدیر و بر پیگیری مقو...

از دستگیری کری‌خوانان فضای مجازی تا کشف داروهای غیرمجاز در کیانشهر

از دستگیری کری‌خوانان فضای مجازی تا کشف داروهای غیرمجاز در کیانشهر
2022-01-22T17:47:08+03:30
در ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران نیروی انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.

مرگ تبعه افغان بر اثر گازگرفتگی در شهرک نفت

مرگ تبعه افغان بر اثر گازگرفتگی در شهرک نفت
2022-01-22T16:53:48+03:30
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مرگ مردی ۵۰ ساله در جریان حادثه گازگرفتگی در شهرک نفت خبر داد.

اخذ رشوه حسین فریدون از دانیال زاده با استفاده از حساب احمدی‌زاده

اخذ رشوه حسین فریدون از دانیال زاده با استفاده از حساب احمدی‌زاده
2022-01-22T16:40:29+03:30
در نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز، استفاده حسین فریدون از حساب‌های مسعود احمدی زاده جهت دریافت رشوه و حق حساب از رسول دانیال‌زاده تأیید شده است.

درخواست شهردار تهران از فعالان مجازی جهت کمک به اسکان بی‌خانمان‌ها

درخواست شهردار تهران از فعالان مجازی جهت کمک به اسکان بی‌خانمان‌ها
2022-01-22T16:27:09+03:30
شهردار تهران بر اطلاع‌رسانی از طریق سامانه ۱۳۷ نسبت به اسکان همشهریان بی‌خانمان و آسیب‌دیده توسط فعالان مجازی تاکید کرد.

افزایش مسمومیت با گاز منواکسید کربن در تهران/ فوت ۱۲۲ نفر

افزایش مسمومیت با گاز منواکسید کربن در تهران/ فوت ۱۲۲ نفر
2022-01-22T16:13:51+03:30
سرپرست مرکز اورژانس تهران گفت: در یک هفته گذشته ۱۲۲ نفر نیز دچار مسمومیت با گاز منواکسیدکربن شدند که متأسفانه این آمار نسبت به هفته‌ گذشته افزایش یافته است.

اعتبارات بودجه‌ای ۱۱ منطقه شهرداری تهران بررسی شد

اعتبارات بودجه‌ای ۱۱ منطقه شهرداری تهران بررسی شد
2022-01-22T16:13:50+03:30
اعتبارات بودجه‌ای ۱۱ منطقه از ۲۲ منطقه شهرداری تهران در جلسات کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد.

بارش‌های اخیر باعث رفع خشکسالی نمی‌شود

بارش‌های اخیر باعث رفع خشکسالی نمی‌شود
2022-01-22T15:50:27+03:30
رییس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی با اشاره به تاثیر بارندگی‌های اخیر بر تامین آب کشور گفت: بارش‌های اخیر به شکل بی‌سابقه‌ای درتامین آب مورد نیاز است...

رئیس پلیس راهور تهران مهمان جلسه شورای شهر خواهد بود

رئیس پلیس راهور تهران مهمان جلسه شورای شهر خواهد بود
2022-01-22T15:47:11+03:30
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور رئیس پلیس راهور تهران در چهل و دومین جلسه شورای شهر به‌ منظور ارائه گزارش در خصوص موضوعات مرتبط با شهر تهران خبر داد.

از احداث جایگاه جدید فیل‌ها و شامپانزه‌های باغ وحش ارم تا پیگیری علت فوت "باران" +تصاویر

 از احداث جایگاه جدید فیل‌ها و شامپانزه‌های باغ وحش ارم تا پیگیری علت فوت "باران" +تصاویر
2022-01-22T15:53:46+03:30
مدیر باغ وحش تهران در ارتباط با احداث جایگاه جدید فیل‌ها و شامپانزه‌ها و همچنین پیگیری با کشور کنیا درباره علل فوت "باران" توضیح داد.

آغاز واکسیناسیون کودکان بالای ۵ سال با رضایت والدین

 آغاز واکسیناسیون کودکان بالای ۵ سال با رضایت والدین
2022-01-22T15:53:46+03:30
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب کرد که واکسیناسیون گروه سنی ۵ تا ۱۱ سال در سراسر کشور به صورت پلکانی و...

۶ پرونده چند ملیتی مشترک با ایران، در نوبت ثبت جهانی یونسکو

 ۶ پرونده چند ملیتی مشترک با ایران، در نوبت ثبت جهانی یونسکو
2022-01-22T15:53:46+03:30
مدیر کل دفتر ثبت آثار گفت: ایران تلاش کرده است از ظرفیت پرونده‌های چند ملیتی برای برون رفت از محدودیت‌های سهمیه‌ای یونسکو بهره ببرد که برای سال ۱۴۰۱ ایران ش...

منشاء پدیده اتوبوس‌خوابی در تهران چیست؟

 منشاء پدیده اتوبوس‌خوابی در تهران چیست؟
2022-01-22T15:53:46+03:30
معاون سابق امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران منشاء پدیده اتوبوس‌خوابی در تهران را تشریح کرد.

پیش از کرونا شاهد رشد ۴۰ درصدی صدور ویزای ایران در اسپانیا بودیم

پیش از کرونا شاهد رشد ۴۰ درصدی صدور ویزای ایران در اسپانیا بودیم
2022-01-22T14:53:49+03:30
سفیر کشورمان در اسپانیا با اشاره به رشد ۴۰ درصدی صدور ویزای ایران در اسپانیا قبل از کرونا گفت: با توجه به امکان صدور ویزای فرودگاهی دیگر نیازی به مراجعه حضور...

افزایش ۶۰ درصدی کمک‌های حامیان به ایتام و فرزندان محسنین

افزایش ۶۰ درصدی کمک‌های حامیان به ایتام و فرزندان محسنین
2022-01-22T14:53:48+03:30
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: همه ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران دارای حامی هستند و کمک‌های حامیان نیز ۶۰ درصد رشد داشته است.

رشد ۴۰ درصدی صدور ویزای ایران در اسپانیا قبل از کرونا

رشد ۴۰ درصدی صدور ویزای ایران در اسپانیا قبل از کرونا
2022-01-22T14:40:29+03:30
سفیر کشورمان در اسپانیا با اشاره به رشد ۴۰ درصدی صدور ویزای ایران در اسپانیا قبل از کرونا گفت: با توجه به امکان صدور ویزای فرودگاهی دیگر نیازی به مراجعه حضور...

سهم ۸۰ درصدی خودروها در انتشار آلاینده‌های گازی/ ۹۵۷ هزار گواهی معاینه فنی در ۱۰ ماه گذشته صادر شد

سهم ۸۰ درصدی خودروها در انتشار آلاینده‌های گازی/ ۹۵۷ هزار گواهی معاینه فنی در ۱۰ ماه گذشته صادر شد
2022-01-22T14:27:11+03:30
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران از سهم ۸۰ درصدی خودروها در انتشار آلاینده‌های گازی بر اساس آخرین مطالعه سیاهه انتشار شهر تهران خبر داد.

۵ هدیه شهرداری تهران به‌بانوان به مناسبت روز مادر

۵ هدیه شهرداری تهران به‌بانوان به مناسبت روز مادر
2022-01-22T14:13:49+03:30
شهرداری تهران به‌مناسبت گرامیداشت مقام زن و روز مادر پنج نوع هدیه برای بانوان پیش‌بینی کرده‌است.

آغاز واکسیناسیون کرونا برای سنین ۵ تا ۱۱ سال با رضایت والدین در سراسر کشور

آغاز واکسیناسیون کرونا برای سنین ۵ تا ۱۱ سال با رضایت والدین در سراسر کشور
2022-01-22T14:03:48+03:30
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت پیرو مصوبات ستاد ملی کرونا گفت: ستاد مصوب کرد که واکسیناسیون گروه سنی ۵ تا ۱۱ سال در سراسر کشور به صورت پل...

رونمایی از واگن مخصوص بانوان و کودکان در مترو تهران

رونمایی از واگن مخصوص بانوان و کودکان در مترو تهران
2022-01-22T14:00:29+03:30
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، از رونمایی واگن مخصوص بانوان و کودکان با فضای بصری جدید و با هدف عدم ورود آقایان به و...

۵۵ مجموعه ورزشی آبی شهرداری در روز مادر رایگان است

۵۵ مجموعه ورزشی آبی شهرداری در روز مادر رایگان است
2022-01-22T13:47:10+03:30
سرپرست معاونت اماکن و فضاهای ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران از رایگان بودن ۵۵ مجموعه ورزشی آبی سازمان ورزش برای بانوان در روز مادر خبر داد.

واگن مخصوص بانوان و کودکان در متروی تهران رونمایی شد

واگن مخصوص بانوان و کودکان در متروی تهران رونمایی شد
2022-01-22T13:47:10+03:30
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از رونمایی واگن مخصوص بانوان و کودکان با فضای بصری جدید و با هدف عدم ورود آقایان به و...

برخورد قاطع با اراذلی که از خط قرمز پلیس رد شوند/ واکنش به عدم پیگیری سرقت های زیر ۲۰ میلیون

برخورد قاطع با اراذلی که از خط قرمز پلیس رد شوند/ واکنش به عدم پیگیری سرقت های زیر ۲۰ میلیون
2022-01-22T13:47:09+03:30
جانشین فرمانده ناجا از برخورد قاطع با اراذل و اوباشی که خط قرمزهای پلیس را رد کنند، خبر داد و گفت: هزینه جرم با نوع جرم تناسب ندارد.

۶۲۵۰ خانواده با «برکت» به روستاها بازگشتند

۶۲۵۰ خانواده با «برکت» به روستاها بازگشتند
2022-01-22T13:20:30+03:30
مدید عامل بنیاد برکت گفت: اجرای پویش «به روستا برمی‌گردیم» باعث بازگشت بیش از ۶ هزار خانواده به روستاها شده است.

کاهش سن واکسیناسیون کرونا تا ۹ سال

 کاهش سن واکسیناسیون کرونا تا ۹ سال
2022-01-22T13:27:06+03:30
استاندار تهران از کاهش سن واکسیناسیون کرونا تا ۹ سال خبر داد.

ضعف ایران در حفاظت و توسعه کیفی موزه‌ها/ وقتی افزایش تعداد موزه‌ها با ارتقاء کیفیت آن‌ها همراه نیست

 ضعف ایران در حفاظت و توسعه کیفی موزه‌ها/ وقتی افزایش تعداد موزه‌ها با ارتقاء کیفیت آن‌ها همراه نیست
2022-01-22T13:27:06+03:30
رئیس ایکوم ایران گفت: گرچه از لحاظ افزایش تعداد موزه‌ها عملکرد قابل قبولی داشته‌ایم، اما متأسفانه در بعد کیفی هنوز درک صحیحی از اهمیت نقش موزه و سرمایه‌گذار...

موفقیت یک شرکت دانش‌بنیان در تولید داروهای گیاهی برای درمان بیماری‌های "قند خون، آرتروز و سیاتیک"

 موفقیت یک شرکت دانش‌بنیان در تولید داروهای گیاهی برای درمان بیماری‌های "قند خون، آرتروز و سیاتیک"
2022-01-22T13:27:06+03:30
یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق به تولید داروهای گیاهی برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله "قند خون، آرتروز، سیاتیک، بیماری‌های معده و روده، سردرد، م...

روند افزایشی ابتلا به کرونا در صدمین هفته همه‌گیری/ چند درصد مردم ماسک می‌زنند؟

 روند افزایشی ابتلا به کرونا در صدمین هفته همه‌گیری/ چند درصد مردم ماسک می‌زنند؟
2022-01-22T13:27:06+03:30
اگرچه روند بستری و فوتی‌ها افزایش نیافته اما تعداد مواردسرپایی کرونامثبت در حال افزایش است.

کاهش سن واکسیناسیون کرونا در کشور به ۹ سال

کاهش سن واکسیناسیون کرونا در کشور به ۹ سال
2022-01-22T13:10:27+03:30
استاندار تهران از تصمیم ستاد ملی کرونا برای واکسیناسیون کودکان ۹ تا ۱۲ سال خبر داد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)