میرنیوز

فرمانده مرزبانی پلیس: استقرار کامل تجهیزات پهپادی، سیستمهای الکترونیکی و اپتیکی در مرزها مساوی با کاهش شهدای مرزبانی و اشراف حداکثری/ لزوم تخصیص اعتبار ویژه توسط دولت برای انسداد مرزها

 فرمانده مرزبانی پلیس: استقرار کامل تجهیزات پهپادی، سیستمهای الکترونیکی و اپتیکی در مرزها مساوی با کاهش شهدای مرزبانی و اشراف حداکثری/ لزوم تخصیص اعتبار ویژه توسط دولت برای انسداد مرزها 2021-10-10T08:52:13+03:30

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ حراست از بیش از هشت هزار و 700 کیلومتر از مرزهای خاکی و آبی کشور برعهده "مرزبانی نیروی انتظامی" است و همواره شاهد انواع تهدیداتی هستیم که مرزهای کشور ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی نیز یکی از رسته‌های پلیس است که کنترل مرزهای زمینی و دریایی کشور، حفظ و نگهداری میل‌های مرزی و سازماندهی امور مرزنشینان کشور را در اختیار دارد و هم‌اکنون سردار احمد علی گودرزی؛ فرمانده مرزبانی کل کشور است.

سردار گودرزی در خرداد ماه 99 بنا به پیشنهاد سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و موافقت و تایید مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، به‌عنوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی منصوب شد؛ وی همزمان با نخستین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور در خبرگزاری تسنیم از نزدیک در جریان روند تولید و انتشار اخبار در این خبرگزاری قرار گرفت و به گفت‌وگو با خبرنگاران این خبرگزاری نشست.

اقدامات صورت گرفته توسط مرزبانی در نیمه نخست سال جاری، اهمیت انسداد مرزها، هوشمندسازی مرزبانی و لزوم اختصاص اعتبار ویژه به مرزبانی نیروی انتظامی از جمله مباحثی بود که در این گفت‌وگو مطرح شد.

در ادامه بخش نخست گفت‌وگو با فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تقدیم مخاطبان ارجمند تسنیم شده است.

تسنیم: مرزبانان با توجه به نوع فعالیت‌شان، باید ارتباط گسترده با مرزنشینان داشته باشند و این تعامل گسترده و دوسویه بین مرزبانی و مرزنشینان، منجر به استحکام بیشتر مرزها می‌شود؛ چه اقدامات ویژه‌ای توسط مرزبانی جمهوری اسلامی ایران برای ارتیاط هر چه بیشتر با مرزنشیان صورت می‌گیرد؟

مرزبانی جایگاه بین‌المللی دارد و اخبار مثبت و منفی آن به سرعت در جوامع بین‌المللی انعکاس پیدا می‌کنند، جمهوری اسلامی ایران بعد از روسیه و چین، بیشترین همسایگی را با دیگر کشورها (با 15 کشور) دارد و هشت هزار و 755 کیلومتر مرز داریم که چهار هزار و 137 کیلومتر آن زمینی، هزار و 918 کیلومتر آن رودخانه‌ای و دو هزار و 700 کیلومتر آن دریایی است.

ایران در پر اهمیت‌ترین مناطق خاورمیانه و غرب آسیا واقع شده لذا بنابر قانون وظیفه ذاتی استیفای حقوق مرزنشینان و دولت جمهوری اسلامی ایران برعهده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است و در چند سال اخیر تعاملات مرزی خیلی خوبی را با کشورهای همسایه داشتیم.

پلیس | ناجا | نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران , مرزبانی جمهوری اسلامی ایران ,

کشورهای همسایه جلسات متعددی با مرزبانان ما دارند و اشکالات مرزی در این جلسات در سطوح مختلف به بحث و تبادل نظر می‌گذرد و مرتفع می‌شود، در این چند سال نسبت به گذشته، فعالیت دیپلماسی و معاهدات مرزی ما به طور گسترده‌ای افزایش پیدا کرده است.

مرزنشینان، مرزیاران افتخاری و پشتیبان مرزبانان ما هستند، در این رابطه در فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی، اصل بر امنیت پایدار کیان کشورمان است لذا مرزبانان با مرزنشینان عزیز هماهنگی بسیار خوبی دارند و به صورت تعریف شده و بسیار مستحکم اقدامات خود را انجام می‌دهند، ما نیز با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب مخصوصاً معاونت اجتماعی مرزبانی، مشارکتمان را با مرزنشینان افزایش دادیم و آموزشهای همگانی به مرزنشینان را در طول سال ارائه می‌دهیم.

مرزنشینان سرمایه‌های اصلی ما در مرز هستند؛ در مواقع بحران نیز ما به کمک آنها می‌شتابیم، به طور مثال در دو سال اخیر، با توجه به مشکلات معیشتی به وجود آمده، همکاران بنده در اجرای فرمان معظم کل قوا مبنی بر مواسات و همدلی، در بحث کمک و یاری به هموطنان، در حاشیه مرزها اقدامات خود را انجام دادند همچنین طرحهای مواسات و همدلی به طور هفتگی یا ماهیانه انجام می‌شود.

به طور مثال مرزبانان در زمان زلزله در "قطور" آذربایجان غربی، به کمک افراد سالخورده شتافته و به طور خودجوش حتی به ساخت و ساز منازل آنها کمک کردند، ما خدمات پزشکی، ویزیت و دندانپزشکی سیار را به صورت رایگان برای ساکنان مناطق مرزی انجام می‌دهیم و این اقدامات با عشق و علاقه صورت می‌گیرد.

تسنیم: با توجه به اهمیت موضوع هوشمندسازی در نیروی انتظامی و در اولویت قرار گرفتن این موضوع، چه اقداماتی برای هوشمندسازی مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است؟

نیروهای مرزبانی، سربازان گوش به فرمان ولایت هستند؛ مقام معظم رهبری اخیراً فرمودند که مردم از نیروهای انتظامی می‌خواهند که هم مقتدر و هم مهربان باشند، هماهنگونه که مولا امیرالمؤمنین فرمودند که کارگذار اسلامی باید راسخ‌القول، راسخ‌العمل، شجاع، متدین باشد، وفای به عهد داشته و در حین نرمی، صلابت داشته باشد.

به همین دلیل، به ویژه از یک سال اخیر، فرمانده نیروی انتظامی اجرای طرح هوشمندسازی را در دستور کار قرار دادند که خوشبختانه پیشرفتهای خوبی در این رابطه داشتیم البته در این زمینه اعتبارات لازم نیاز است که ما بر اساس هوشمندسازی، در نقاط لازم، انسداد مرزی را انجام دهیم و مرزها را مستحکم کنیم همانگونه که در بسیاری از کشورهای دنیا همینگونه است.

پلیس | ناجا | نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران , مرزبانی جمهوری اسلامی ایران ,

متأسفانه بعضاً کشورهایی در همسایگی ما قرار دارند که مرزهای آنها را نیز باید مراقب، حفاظت و امنیت آنها را برقرار کنیم یعنی مرزهای مذکور را به صورت یک‌طرفه اداره می‌کنیم لذا امیدواریم این کشورها نیز هر چه زودتر سر و سامان گرفته و بتوانند امنیت مرزهای کشور خودشان را برقرار کنند، مرز به مثابه ناموس و حریم یک کشور است، حریم جایگاه خاصی دارد و نباید هر کسی به خودش اجازه ورود به مرزهای یک کشور را بدهد.

شعار "مرزبان هوشمند، حافظ حریم و مرزهای کشور" نیازمند ساز وکاری است که به لطف خدا در حال فراهم شدن است، ایجاد سیستمهای الکترونیکی، پهپادی، اُپتیکی، دیوارهای مغناطیسی در پاسگاه‌های حساس همه و همه دست به هم می‌دهند که بحث هوشمندسازی را بیش از گذشته مدنظر قرار دهیم و باورهایمان را بر اساس راهبردها انجام دهیم.

انتظار نداریم که یک شبه تمام مرزها انسداد پیدا کند اما از مجموعه شما می‌خواهیم این مطالبه‌گری مرزبانی را بازتاب دهد، از دولت محترم نیز می‌خواهیم در حد وسع و توان خود به مرزبانی کمک کند البته دستگاه‌های مورد استفاده در مرزها به دست جوانان غیور کشور ما ساخته شده‌اند و کاملاً بومی هستند.

تسنیم: مسئله انسداد مرزها، یک موضوع ملی است و نیاز به اعتبارات ملی هم دارد؛ آیا تا به امروز مساعدت بخشهای دولتی یا سازمان برنامه و بودجه در بحث انسداد مرزها و هوشمندسازی کافی بوده است و چه توقعی در این زمینه از دولت آقای رئیسی دارید؟

البته از رئیس جمهور و مجلس محترم انتظار می‌رود که در حوزه‌های امنیتی از نظر حمایت مادی و معنوی توجه بیشتری به مرزبانی داشته باشند، ما دو سال کار مطالعاتی با مرکز پژوهشهای مجلس انجام دادیم، نیازمندی‌های مرزهای ما در پژوهشگاه مجلس وجود دارد، عزیزان از مجلس بازدید 35 رزوه از مرزها داشتند و کاملاً کارشناسی شده که در چه مرزی چه انسدادی باید انجام شود اما نیازمند اعتبارات است.

پلیس | ناجا | نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران , مرزبانی جمهوری اسلامی ایران ,

از سال 84 پس از اتفاقات روی داده در جنوب شرق کشور مبنی بر ظهور گروه‌های معاند که کشورهای مستکبر عالم آنها را همراهی می‌کردند، اقداماتی در مرزها صورت گرفته اما کفایت نمی‌کند، ما به دنبال سرعت‌بخشی به حرکتمان هستیم، قسمتی از کار مربوط به خودمان اما قسمتی از کار اعتباری و ریالی است، باید اعتبارات مدنظر بیشتری برای برای مرزبانی در هر سال، نسبت به سایر بخشها اختصاص پیدا کند.

به طور مثال در سال گذشته حدود 33 درصد از اعتبارات ما محقق شد که کفایت نمی‌کند، از دولت محترم می‌خواهیم توجه به مرزها داشته باشد، اگر امنیت پایدار در مرزها ایجاد شود، در حوزه‌هایی مانند مقابله با قاچاق، مواد مخدر و اشرار اقدامات ویژه‌تری انجام خواهد شد و به نظر من باید به سمت فناوری پیش بریم.

تسنیم: دائماً از مرزبانی هوشمند و تجهیزات به روز سخن به میان می‌آید اما عموم مردم ذهنیت روشنی در این رابطه ندارند؛ در صورت هوشمند شدن مرزبانی، چه اتفاقاتی در مرزها روی می‌دهد؟ آیا هوشمندسازی می‌تواند تأثیری در کاهش تعداد شهدای مرزبانی داشته باشد که اکنون به دلیل کمبود امکانات به فیض شهادت نائل می‌آیند؟

معتقدیم اگر سامانه‌های لازم را در مرزبانی ایجاد کنیم، پهپاد، هلی‌شات، سیستمهای الکترونیکی و اپتیکی و سنسورهای پیشرفته در مرزها داشته باشیم، اشراف حداکثری پیدا می‌کنیم و در این صورت قطعاً تعداد سربازان مورد نیاز در مرزها کاهش پیدا می‌کند و شاهد کاهش تعداد شهدای مرزبانی نیز خواهیم بود البته در این چند سال حمایتهایی انجام شده اما اگر بخواهیم اشراف حداکثری داشته باشیم،‌ باید از سامانه‌هایی استفاده کنیم که موجب کاهش اتکا به نیروی انسانی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

معاون دادستان‌کل: چشم‌مان را بر قاچاق مخدر ببندیم، اروپا و آمریکا جوان سالم نخواهند داشت

 معاون دادستان‌کل: چشم‌مان را بر قاچاق مخدر ببندیم، اروپا و آمریکا جوان سالم نخواهند داشت
2021-10-19T19:49:06+03:30
معاون قضائی دادستان کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر به‌روی قاچاق مواد مخدر از کشور چشم ببندیم، در اروپا و آمریکا جوان سا...

وحیدی: اظهارات رئیس‌جمهور آذربایجان یک نوع بحران‌آفرینی است/ تعجیل در انتخاب استانداران معقول نیست

 وحیدی: اظهارات رئیس‌جمهور آذربایجان یک نوع بحران‌آفرینی است/ تعجیل در انتخاب استانداران معقول نیست
2021-10-19T19:49:05+03:30
وزیر کشور گفت: اظهارات رئیس‌جمهور آذربایجان نه با حُسن همجواری سازگار است و نه با یک سیاست‌ورزی درست تطابق دارد، یک نوع بحران‌آفرینی است که بیشتر نگران هستی...

وزیر بهداشت: پزشکیِ ما، پزشکیِ تجویز دارو است/دانشجوی پزشکی باید راه پیشگیری از بیماری را بداند

 وزیر بهداشت: پزشکیِ ما، پزشکیِ تجویز دارو است/دانشجوی پزشکی باید راه پیشگیری از بیماری را بداند
2021-10-19T19:49:05+03:30
وزیر بهداشت و درمان و آمورش پزشکی گفت: پزشکی ما متاسفانه پزشکی تجویز دارو است. دانشجو باید بداند چگونه از بیماری جلوگیری کند نه این که منتظر شود تا فرد فشار...

گردشگری پزشکی نداریم، بیمار بین المللی داریم

گردشگری پزشکی نداریم، بیمار بین المللی داریم
2021-10-19T19:29:08+03:30
ایمانی خوشخو در نشست سمپوزیوم گردشگری گفت: ما در ایران گردشگری پزشکی نداریم بلکه بیمار گردشگری داریم. فعالان گردشگری پزشکی نیز رانندگان تاکسی فرودگاه امام هس...

صنعت گردشگری پایه مهمی برای شکوفایی کشور است

صنعت گردشگری پایه مهمی برای شکوفایی کشور است
2021-10-19T19:02:28+03:30
رییس دانشگاه علم و فرهنگ گفت: شکوفایی کشور به توسعه اقتصادی و اجتماعی وابسته است و گردشگری پایه این هدف است.

ارجاع مشکلات بافت تاریخی شیراز به هیات کارشناسی

ارجاع مشکلات بافت تاریخی شیراز به هیات کارشناسی
2021-10-19T19:02:28+03:30
وزیر میراث فرهنگی گفت: موضوع بافت تاریخی شیراز مشکلات مردم و حفظ خانه‌های تاریخی آن را به تیم کارشناسی ارجاع دادیم تا همه جوانب بررسی شود.

آزادی ۱۱۰ زندانی زن با کمک نیکوکاران و کمیته امداد

آزادی ۱۱۰ زندانی زن با کمک نیکوکاران و کمیته امداد
2021-10-19T18:49:10+03:30
مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم با همکاری خیران و کمیته امداد در نیمه نخست سال جاری موفق به آزادی ۱۱۰ زن زندانی سرپرست خانوار شد.

خانه‌های محیط زیست باید به کاهش بهره برداری از منابع کمک کند

خانه‌های محیط زیست باید به کاهش بهره برداری از منابع کمک کند
2021-10-19T18:49:10+03:30
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: تلاشمان بر این است خانه‌های محیط زیست از طریق آموزش مولفه‌های محیط زیست منجر به کاهش بهره برداری از منابع ...

تاکید بر تسریع شناسایی و محاکمه عاملان و آمران ترور سردار سلیمانی

تاکید بر تسریع شناسایی و محاکمه عاملان و آمران ترور سردار سلیمانی
2021-10-19T18:49:09+03:30
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر دادگستری عراق بر تسریع شناسایی و محاکمه عاملان و آمران ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس تاکید کرد.

تشکیل هیئتی برای سرمایه گذاری های هزار میلیارد دلاری در هیئت دولت

تشکیل هیئتی برای سرمایه گذاری های هزار میلیارد دلاری در هیئت دولت
2021-10-19T18:49:09+03:30
وزیر میراث فرهنگی از تشکیل هیئتی برای سرمایه گذاری های بالای هزار میلیارد دلار در هیئت دولت خبر داد .

ساخت خوابگاه برای بیش از ۳۰۰۰ دانشجو در سراسر کشور توسط بنیاد ۱۵

ساخت خوابگاه برای بیش از ۳۰۰۰ دانشجو در سراسر کشور توسط بنیاد ۱۵
2021-10-19T18:22:28+03:30
وزیر علوم گفت: به همت بنیاد ۱۵ خرداد وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام، ۳ خوابگاه دخترانه دانشجویی جدید در دامغان، ارومیه و سنندج احداث و تحویل وزارتخانه‌های ...

۴۷ درصد پست‌های سازمان پزشکی قانونی اشغال است

۴۷ درصد پست‌های سازمان پزشکی قانونی اشغال است
2021-10-19T17:02:28+03:30
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور: بر اساس آخرین برآوردها هم اکنون در مراکز پزشکی قانونی کشور تنها ۴۷ درصد پست های سازمان اشغال است.

بیش از ۱۶۰ واحد ثبتی در کشور فرسوده است

بیش از ۱۶۰ واحد ثبتی در کشور فرسوده است
2021-10-19T16:35:49+03:30
رئیس سازمان ثبت گفت: بیش از ۱۶۰ واحد ثبتی فرسوده و یا به شکل صحیح قابل استفاده نیست و نیاز به بازسازی و احداث واحدهای جدید دارند.

مدیرکل دفتر مجلس و نمایندگان قوه قضائیه منصوب شد

مدیرکل دفتر مجلس و نمایندگان قوه قضائیه منصوب شد
2021-10-19T16:35:48+03:30
محمد حسن پیرزاده به عنوان مدیرکل دفتر مجلس و نمایندگان قوه قضائیه منصوب شد.

طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار کارشناسانه نیست/ ثبت ازدواج در همه روزها انجام می‌شود

طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار کارشناسانه نیست/ ثبت ازدواج در همه روزها انجام می‌شود
2021-10-19T16:35:48+03:30
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص طرح تسهیل گفت: اعتقاد داریم چنین طرح‌هایی که بدون بررسی کارشناسی تصویب می‌شود، تمام جوانب امر دیده نمی‌شود و ممکن است بخشی از موضو...

تعامل بنیاد شهید با شرکتهای دانش بنیان برای خرید محصولات توانبخشی

تعامل بنیاد شهید با شرکتهای دانش بنیان برای خرید محصولات توانبخشی
2021-10-19T16:22:29+03:30
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به نیاز جامعه ایثارگری باید خرید انجام شود و البته باید از کیفیت محصولات اطمینان پیدا کنیم.

چین برای والدینِ کودکان بدرفتار یا مجرم، مجازات در نظر می‌گیرد

چین برای والدینِ کودکان بدرفتار یا مجرم، مجازات در نظر می‌گیرد
2021-10-19T15:59:08+03:30
پارلمان چین اخیرا پیش نویس قانونی را ارائه کرده که به موجب آن برای والدینی که کودکان آنها رفتارهای خیلی بد از خود نشان داده یا مرتکب جرمی می شوند، مجازات‌های...

موج ششم کرونا در آبان قطعی است / واردات واکسن تا ۱۸۰ میلیون دُز ادامه دارد

موج ششم کرونا در آبان قطعی است / واردات واکسن تا ۱۸۰ میلیون دُز ادامه دارد
2021-10-19T15:59:08+03:30
وزیر بهداشت گفت: خوشبختانه تاکنون ۱۲۰ میلیون دز واکسن وارد کشور شده است که همچنان تا اواسط آبان ماه ادامه دارد و به طور قطع به ۱۸۰ میلیون دز خواهد رسید. ...

آموزش «مقابله با خودکشی» به ماموران کلانتری/ دستگیری ۴۷۰ مجرم حرفه‌ای تحت تعقیب

آموزش «مقابله با خودکشی» به ماموران کلانتری/ دستگیری  ۴۷۰ مجرم حرفه‌ای تحت تعقیب
2021-10-19T15:45:48+03:30
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از ارائه آموزش های مربوط به مقابله با خودکشی به ماموران کلانتری ها خبر داد.

نتایج کنکور ارشد اعلام شد/ ۱۳۷ هزار ظرفیت پذیرش

 نتایج کنکور ارشد اعلام شد/ ۱۳۷ هزار ظرفیت پذیرش
2021-10-19T15:35:44+03:30
نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت؛ ظرفیت پذیرش در تمامی دوره‌ها بدون در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ۱۳۷ هزار و ...

هدیه سازمان بازرسی تقدیم وزیر کشور شد⁄ تشکیل کارگروه مشترک برای رفع آسیب‌ها

هدیه سازمان بازرسی تقدیم وزیر کشور شد⁄ تشکیل کارگروه مشترک برای رفع آسیب‌ها
2021-10-19T15:15:48+03:30
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با وزیر کشور هدیه بسته آسیب‌شناسی حوزه وزارت کشور را تقدیم وی کرد.

انهدام یکی از بزرگترین باندهای دسترسی غیرمجاز به شبکه‌های اجتماعی تهرانی‌ها

 انهدام یکی از بزرگترین باندهای دسترسی غیرمجاز به شبکه‌های اجتماعی تهرانی‌ها
2021-10-19T15:22:26+03:30
فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع دسترسی غیرمجاز به چند هزار حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) توسط باند ۶ نفره خبر داد.

پایش سلامت ۷۳۳ هزار مسافر در مرزهای ورودی به کشور

پایش سلامت ۷۳۳ هزار مسافر در مرزهای ورودی به کشور
2021-10-19T14:49:09+03:30
رئیس سازمان امداد و نجات از غربالگری و پایش سلامت ۷۳۳ هزار و ۴۴۴ مسافر ورودی در مبادی مرزی رسمی کشور به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا خبر داد.

بازگشایی حضوری و ترکیبی مدارس شهری و پرجمعیت تا آخر آبان

بازگشایی حضوری و ترکیبی مدارس شهری و پرجمعیت تا آخر آبان
2021-10-19T14:39:07+03:30
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که «آموزش و پرورش» بالاترین سرمایه یک خانواده برای رساندن فرزندان به سرمنزل مقصود است، گفت: «تربیت»، محصول سه نهاد...

همکاری با نیروی انتظامی برای رونق گردشگری و جلوگیری از حفاری

همکاری با نیروی انتظامی برای رونق گردشگری و جلوگیری از حفاری
2021-10-19T14:09:11+03:30
وزیر میراث‌فرهنگی از تقویت همکاری‌های این وزارتخانه با نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف از جمله حفاظت از بناهای تاریخی، جلوگیری از حفاری‌های غیرمجاز و تأمین ا...

توسعه جشنواره محلی ورزش در دستور کار

توسعه جشنواره محلی ورزش در دستور کار
2021-10-19T14:09:10+03:30
معاون شهردار تهران با اشاره اکنون بیش از ۲۱ هزار معتاد متجاهر در تهران داریم گفت: ورزش بهترین حوزه برای توقف چرخه آسیب‌های اجتماعی است و هرچه در ورزش هزینه ش...

نباید اجازه دهیم جوانه اعتیاد رشد کند

نباید اجازه دهیم جوانه اعتیاد رشد کند
2021-10-19T14:09:10+03:30
وزیر کشور گفت: نباید اجازه دهیم جوانه اعتیاد رشد کند.

وضعیت شیوع مصرف مواد مخدر در گروه های سنی و شغلی

وضعیت شیوع مصرف مواد مخدر در گروه های سنی و شغلی
2021-10-19T13:55:52+03:30
مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: وضعیت شیوع مصرف مواد مخدر در جمعیت عمومی ۵.۴ درصد است.

تصویب اساسنامه انجمن اولیاء و مربیان؛ به زودی

تصویب اساسنامه انجمن اولیاء و مربیان؛ به زودی
2021-10-19T13:45:49+03:30
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: در راستای ایفای مهمترین نقش انجمن اولیاء و مربیان، اساسنامه جدید این انجمن برای امر مشارکت خانواده‌ها در...

علت عمده دعاوی علیه تامین اجتماعی چیست؟

علت عمده دعاوی علیه تامین اجتماعی چیست؟
2021-10-19T13:45:49+03:30
سرپرست سازمان تأمین‌اجتماعی راهبردهای کاهش دعاوی مرتبط با تأمین‌اجتماعی را بررسی و بر ضرورت توسعه تعامل میان دیوان عدالت و تامین اجتماعی تاکید کرد. ...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)