میرنیوز

رئیس جمعیت هلال احمر: باجناقم را در بیمارستان دبی مسؤل کردم تا به من گزارش بدهد!

 رئیس جمعیت هلال احمر: باجناقم را در بیمارستان دبی مسؤل کردم تا به من گزارش بدهد! 2021-07-14T14:54:46+04:30

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ کریم همتی در نشست خبری خود اظهار کرد: جمعیت هلال احمر یک نهاد عمومی غیردولتی است و وظایف متعددی را در حوزه‌های مختلف برعهده دارد؛ فعالیت‌های امداد و نجات و ... از جمعیت هلال احمر به نحو شایسته ادامه دارد همچنین جمعیت هلال احمر در بحران جدید کرونا در سیستان و بلوچستان حضور مؤثری را داشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه عملیاتی در سیستان و بلوچستان گفت: به همراهی 24 موسسه خیریه در بیش از 20 نقطه از سیستان و بلوچستان فعالیتهای هلال احمر ادامه دارد و روزانه محموله‌هایی شامل اقلام بهداشتی و حفاظت‌های شخصی ارسال می‌شود.

همتی ادامه داد: طرح نذر آب همانند سنوات گذشته در 4 استان زاهدان، خراسان جنوبی، جنوب کرمان و سیستان از اول تیرماه آغاز شده است و این فرآیند با همکاری و مشارکت خیران ادامه دارد؛ نذر آب طرح مشترکی است که با همکاری خیران برگزار  می‌شود که در سنوات گذشته اعتبارات این طرح از بودجه هلال احمر تامین می‌شد اما در حال حاضر این طرح با حمایت خیرین اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر افزود: همچنین در رابطه با مشکلاتی که در طی شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان پیش آمده است فدراسیون بین‌المللی، قول‌های مساعدی را برای حمایت در این بخش و البته طرح نذر آب داده است که قرار است این کمکها از طریق فدراسیون بین‌المللی و صلیب سرخ در اختیار هلال احمر قرار بگیرد.

همتی گفت: یکی دیگر از فعالیتهای هلال احمر در این ایام و همزمان با فعالیتهای اجتماعی مقابله با احتمال بحران ورود آوارگان افغانستانی است که در این بخش نیز تمهیداتی از سوی جمعیت هلال احمر اتخاذ شده است و قرار است در صورت ورود این افراد مکان‌هایی در نقاط صفر مرزی در ارتباط با اسکان این افراد در نظر گرفته شود.

وی در ادامه نشست خبری خود با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد از واکسن‌های وارداتی در کشور از طریق جمعیت هلال احمر وارد شده است، اضافه کرد: از روزهای آغازین بحران، کرونا هلال احمر تلاشهای بسیاری را برای ورود واکسن انجام داد و در نهایت با همکاری ارکان دولت بیش از 5 میلیون و 900 دوز واکسن وارد کشور شده است و ان‌شاءالله طی 4 هفته متوالی واکسن‌های جدیدی وارد کشور خواهند شد که به محض ورود این واکسن‌ها به فرودگاه اطلاع‌رسانی دقیق توسط دبیرکل جمعیت هلال احمر انجام خواهد شد.

همتی همچنین از آمادگی جمعیت هلال احمر برای قرار دادن مراکز واکسیناسیون این نهاد در اختیار وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: بیش از 500 مرکز واکسیناسیون آماده ارائه خدمت در فرآیند واکسیناسیون هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر  با اظهار امیدواری از تولید انبوه واکسن داخلی کرونا خاطرنشان کرد: امیدواریم این مسئله هر چه زودتر عملیاتی شود اما تا آن زمان جمعیت هلال احمر اقدامات لازم را برای واکسن وارداتی انجام خواهد داد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقداماتی که توسط جمعیت هلال احمر در ماه‌های گذشته انجام شده است بازگشت موقوفات این نهاد است که تا قبل از این، زمین‌ها در اختیار افراد متعددی بود اما با پیگیری حقوقی این املاک و مستغلات شناسایی و با حکم قضایی در اختیار جمعیت هلال احمر قرار داده شده که در همین ارتباط 5 موقوفه بزرگ به هلال بازگشته است.

همتی اضافه کرد: احیا و بازسازی اردوگاه‌ها توسط مجموعه سازمان جوانان هلال احمر نیز انجام شده است و سال گذشته اعتباراتی خوبی در اختیار سازمان جمعیت هلال احمر جوانان قرار داده شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر  با اشاره به فعالیت مراکز درمانی خارج از کشور هلال احمر خاطرنشان کرد: 13 مرکز درمانی هلال در خارج از کشور فعال هستند به طوری که بسیاری از این مراکز طی سنوات گذشته فاقد رئیس و مسئول بودند که در همین زمینه معاونت درمان هلال اقدام به ساماندهی این مراکز به شکل مناسب کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر در ادامه به بهره‌برداری از بیمارستان عظیم شهر نجف اشرف اشاره کرد و گفت: این بیمارستان نیز طی هفته آینده با حضور مسئولان، بهره‌برداری و تحویل داده خواهد شد.

همتی با بیان اینکه تعرفه درمانی برخی از مراکز هلال در کشورهای مختلف نسبت به تعرفه‌های مراکز درمانی آن کشور کمتر است، ادامه داد: بیمارستان دوبی به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستانهای هلال و حتی کشورمان در خارج از ایران است که 734 نفر پرسنل دارد که از این تعداد 50 نفر نیروهای قراردادی و مابقی تابعیت‌های مختلف را دارند و در طی 50 سال فعالیت این بیمارستان به تناوب مشکلاتی بسیاری را داشته است اما در دو سال گذشته این بیمارستان به نازل‌ترین شرایط در 5 دهه اخیر خود رسیده است علاوه بر اینکه این بیمارستان رقم بدهی 1400 میلیارد تومان را داشت که اقداماتی برای کاهش این میزان بدهی انجام شده است.

وی همچنین درباره ترکیب پرسنل بیمارستان دوبی تاکید کرد:‌از 734 نفر از نیروها تنها 4 نفر اعزامی، ایرانی هستند که این افراد سابقه خدمت طولانی در هلال  را در کارنامه خود دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر از ورود نساجی هلال و شرکت سوها 2 به بورس خبر داد و گفت: اقدامات لازم برای این کار انجام شده است تا شرایط مناسبی برای ورود این دو شرکت به بورس فراهم شود.

همتی در پاسخ به سؤال تسنیم درباره درخواست ویزای اقامت در امارات و دوبی توسط وی اظهار کرد: صدور ویزای کار و اقامت برای مدیران هلال از گذشته مرسوم بوده است که البته بنده به هیچ عنوان از ویزای اقامت استفاده نکردم و تنها یک بازدید دو روزه‌ای را از بیمارستان داشتم اما اهیچ درخواستی را مبنی بر ویزای اقامت نداشته و نخواهم داشت و دیگر هم به این کشور سفر نخواهم کرد.

وی گفت: مدیران جمعیت هلال احمر در سنوات گذشته از سال 89 تا 92 ویزای اقامت، 92 تا 93 ویزای اقامت و کار، 93 تا 96 ویزای اقامت و کار، داشته‌اند و این یک مسئله طبیعی و مرسومی است که در زمان فعالیت مدیرعامل انجام می‌شود و در واقع این ویزا، جایگاه حقوقی دارد و برای همه مدیران بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با تأکید بر اینکه بنده به هیچ عنوان از ویزای اقامت استفاده نکرده‌ام، گفت:‌در سال 7/7/2020 بنده ماموریت دو روزه‌ای را برای بازدید از این بیمارستان داشتم و دیگر هم بازدیدی نخواهم داشت البته نه به خاطر شایعاتی که مطرح شده است و اگر بنده می‌خواستم ویزیایی را بگیرم، ویزای یک کشور بزرگ را می‌گرفتم نه کشوری مثل امارات!

همتی ادامه داد: ویزای صادر شده برای بنده نیز ویزای کاری بوده و به هیچ عنوان درخواستی را برای ویزای اقامت نداشتم که البته طبیعی است که در این ایام که بحث تغییرات مطرح می‌شود بخواهند با چنین اخباری و شایعاتی مسائلی را مطرح کنند.

وی در پاسخ به این سؤال تسنیم که که تعدادی از اقوام و خویشاوندان شما در بدنه هلال احمر به کار گرفته شده‌اند، گفت: این موضوع نیز از اساس نادرست است و عنوان شده است که آقای "م.‌م" در هلال مشغول به کار شده است که باید بگویم که اصالتا اسم این فرد محسن مومنی و بچه گلپایگان است و بیش از 20 سال است که در هلال فعالیت دارد؛ همچنین عنوان شده که باجناق بنده آقای ملک‌ میرزایی از یکی از چهار نفری است که در بیمارستان دوبی مشغول فعالیت است که در رابطه با باجناقم باید بگویم این فرد نیز کارمند هلال بوده و 24 سال سابقه مدیریتی دارد و انتصاب وی نیز در این بیمارستان برای نظارت بر فعالیت بیمارستان و ارائه گزارش دقیق به بنده بوده است!

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گفت: اگر دوستان نگرانند بهتر است به ماجرای 17 میلیون دلار که از بیمارستان ایرانیان دوبی به عمان منتقل شد، بپردازند که هیچ سرنوشتی از آن وجود ندارد که البته اخیراً در شعبه 4 بازپرسی دادسرای مفاسد اقتصادی به آن پرداخته شده و تحقیقات از این پروژه توسط معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات در حال انجام است.

همتی گفت: موضوع انتقال 17 میلیون دلار با چمدان از بیمارستان ایرانیان به عمان در یک بازه زمانی بین 94 تا 96 انجام شده است و بهتر است آقایان به این موضوع بپردازند؛ بنده برای ماندن در هلال احمر با هیچ کسی لابی نخواهم کر؛ در صورتی که آقای رئیسی صلاح بدانند در هلال می‌مانم و در غیر این صورت از هلال خواهم رفت همانطور که گفتم برای ماندن، هیچ تقلایی نخواهیم کرد و به رسم عشایری کار خواهم کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

صفحه اینستاگرام رئیس قوه قضاییه مجددا در دسترس قرار گرفت

صفحه اینستاگرام رئیس قوه قضاییه مجددا در دسترس قرار گرفت
2021-07-30T22:15:55+04:30
مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد که صفحه اینستاگرام رئیس قوه قضاییه مجددا در دسترس قرار گرفت و شناسه‌های کاربری رییس قوه قضاییه در دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز ب...

پیگیری جدی برای حل مغایرت های قانونی اجرای «فوق العاده ویژه معلمان»

پیگیری جدی برای حل مغایرت های قانونی اجرای «فوق العاده ویژه معلمان»
2021-07-30T16:32:35+04:30
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش از پیگیری جدی برای حل مغایرت های قانونی اجرای «فوق العاده ویژه معلمان» خبر داد. ...

افزایش فوق‌العاده ویژه معلمان قابل اجرا نیست

 افزایش فوق‌العاده ویژه معلمان قابل اجرا نیست
2021-07-30T14:35:54+04:30
رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوز افزایش فوق العاده ویژه معلمان براساس نظر مراجع حقوقی قابلیت اجرا ندارد، در انتظار رفع اشکالات مجوز هستیم.

آمار کرونا در ایران| فوت ۲۷۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

 آمار کرونا در ایران| فوت ۲۷۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته
2021-07-30T14:22:36+04:30
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.

جزئیات برگزاری و طراحی سؤالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

 جزئیات برگزاری و طراحی سؤالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی
2021-07-30T14:22:36+04:30
آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه‌دولتی صبح روز جمعه ۱۵ مرداد برگزار می‌شود.

پیش بینی صد هزار دُز واکسن‌ برای حمل و نقلی های پایتخت

پیش بینی صد هزار دُز واکسن‌ برای حمل و نقلی های پایتخت
2021-07-30T14:05:57+04:30
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه پیش بینی صد هزار دُز واکسن برای خانواده بزرگ حمل و نقل شده است، گفت: مرکز واکسیناسیون شرکت بهره بردا...

اعلام نتایج آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور

اعلام نتایج آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور
2021-07-30T14:05:56+04:30
سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از اعلام نتایج آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور خبر داد.

۲۷۰ فوتی جدید کرونا در کشور/ ۲۸۵ شهر کشور در وضعیت قرمز

۲۷۰ فوتی جدید کرونا در کشور/ ۲۸۵ شهر کشور در وضعیت قرمز
2021-07-30T14:05:56+04:30
از دیروز تا امروز ۸ مردادماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۴ هزار و ۷۱۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشت...

حفاظت از جنگل‌ها نیازمند همکاری تمام دستگاه‌هاست

حفاظت از جنگل‌ها نیازمند همکاری تمام دستگاه‌هاست
2021-07-30T12:59:16+04:30
در ایران هشتم مرداد ماه را به نام روز «جنگل رمز حیات» نامیده‌اند تا نقشی که درختان در تامین آب، هوا و امنیت غذایی، ایفا می‌کنند مورد توجه قرار گیرد. یک متخصص...

تاثیر "سامانه تصمیم "در کاهش میزان طلاق‌ها

تاثیر "سامانه تصمیم "در کاهش میزان طلاق‌ها
2021-07-30T12:19:16+04:30
مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تاثیر "سامانه تصمیم" در میزان طلاق‌ها در سراسر کشور گفت: مقایسه آمار سه ماهه اول سا...

ثبت سفارش بیش از ۹۶ درصدی کتب درسی ابتدایی‌ها

ثبت سفارش بیش از ۹۶ درصدی کتب درسی ابتدایی‌ها
2021-07-30T12:19:16+04:30
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی آمار ثبت نام کتب درسی دانش آموزان میان پایه را اعلام کرد.

ورود دومین محموله‌ی واکسن کرونای اهدایی ژاپن به ایران

ورود دومین محموله‌ی واکسن کرونای اهدایی ژاپن به ایران
2021-07-30T12:19:15+04:30
دومین محموله از واکسن آسترازنکا اهدایی از طرف ژاپن به ایران امروز (جمعه) وارد کشور شد. در عین حال روز گذشته هم دهمین محموله واکسن روسی وارد کشور شد. ...

اقدامات "شهرداری و آبفا" برای حل مشکل فاضلاب منطقه ۲۲ کافی نیست

اقدامات "شهرداری و آبفا" برای حل مشکل فاضلاب منطقه ۲۲ کافی نیست
2021-07-30T10:59:15+04:30
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به اقدامات انجام شده از سوی شهرداری برای حل مشکل تصفیه فاضلاب منطقه ۲۲، آن‌ها را ناکافی دانست و تاکید کرد: این...

اقدامات شهرداری برای حل مشکل فاضلاب منطقه ۲۲ کافی نیست

اقدامات شهرداری برای حل مشکل فاضلاب منطقه ۲۲ کافی نیست
2021-07-30T10:21:44+04:30
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به اقدامات انجام شده از سوی شهرداری برای حل مشکل تصفیه فاضلاب منطقه ۲۲، آن‌ها را ناکافی دانست و تاکید کرد: این...

تزریق واکسن کرونا به خبرنگاران آغاز شد + تصاویر

 تزریق واکسن کرونا به خبرنگاران آغاز شد + تصاویر
2021-07-30T10:22:34+04:30
واکسیناسیون خبرنگاران علیه کرونا از صبح امروز آغاز شد.

آمار کرونا در ایران| شناسایی ۳۴۴۳۳ بیمار جدید/ فوت ۲۹۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

 آمار کرونا در ایران| شناسایی ۳۴۴۳۳ بیمار جدید/ فوت ۲۹۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته
2021-07-30T10:22:34+04:30
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار جانباختگان مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته را ۲۹۲ نفر اعلام کرد.

نمکی: محموله‌های جدید واکسن کرونا در راه است/ آغاز واکسیناسیون اصحاب سینما از هفته آینده

 نمکی: محموله‌های جدید واکسن کرونا در راه است/ آغاز واکسیناسیون اصحاب سینما از هفته آینده
2021-07-30T10:22:34+04:30
وزیر بهداشت با بیان اینکه ما محموله‌های جدید واکسن کرونا را در راه داریم، گفت: واکسیناسیون اصحاب سینما را از هفته آینده آغاز می‌کنیم.

حدود ۶۸ درصد دانش‌آموزان پایین‌ترین عملکرد را در ریاضی و علوم دارند

 حدود ۶۸ درصد دانش‌آموزان پایین‌ترین عملکرد را در ریاضی و علوم دارند
2021-07-30T10:22:34+04:30
رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش گفت: بین ۶۸ تا ۷۲ درصد از دانش‌آموزان ایران به پایین‌ترین سطح عملکردی در دروس ریاضی و علوم رسیده‌اند.

توزیع بیش از ۴۰۰۰۰۰۰ پرس غذای گرم در روز عید غدیر

 توزیع بیش از ۴۰۰۰۰۰۰ پرس غذای گرم در روز عید غدیر
2021-07-30T10:22:34+04:30
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از توزیع ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم و ۲۲۰ هزار بسته معیشتی در روز عید غدیر در بین نیازمندان و ایتام سراسر کشور خبر داد.

درآمد ۳۹.۶ میلیارد دلاری "اپل" از فروش سه ماهه آیفون ۱۲

 درآمد ۳۹.۶ میلیارد دلاری "اپل" از فروش سه ماهه آیفون ۱۲
2021-07-30T10:22:34+04:30
شرکت اپل اعلام کرد که این شرکت در سه ماهه اخیر بیش از ۸۹.۶ میلیارد دلار درآمد داشته است که ۴۷.۹ میلیارد دلار آن، درآمد حاصل از فروش آیفون بوده است و از این ...

بهره‌برداری از طولانی‌ترین تونل خاورمیانه در منطقه ۲ آزادراه تهران ــ شمال به‌صورت آزمایشی

 بهره‌برداری از طولانی‌ترین تونل خاورمیانه در منطقه ۲ آزادراه تهران ــ شمال به‌صورت آزمایشی
2021-07-30T10:22:34+04:30
صبح امروز و در آستانه عید غدیر، مسیر رفت تونل البرز در منطقه ۲ آزادراه تهران ــ شمال با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و رئیس بنیاد مستضعفان به صورت آزمایشی ...

احتمال شهردار شدن مازیار حسینی قوت گرفت

 احتمال شهردار شدن مازیار حسینی قوت گرفت
2021-07-30T10:22:34+04:30
اگرچه شورای شهر تهران برای ارائه برنامه‌های گزینه‌های تصدی شهرداری تهران ۴ روز زمان تعیین کرده است اما اخبار غیر رسمی حکایت از آن دارد که شانس مازیار حسینی ...

جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان خانوار

 جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان خانوار
2021-07-30T10:22:34+04:30
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان خانوار شش دهک درآمدی را تشریح کرد.

وزیر آموزش و پرورش: اتمام واکسیناسیون فرهنگیان پیش از آغاز سال تحصیلی/ شرایط واکسیناسیون رانندگان سرویس‌های مدارس اعلام شد

 وزیر آموزش و پرورش: اتمام واکسیناسیون فرهنگیان پیش از آغاز سال تحصیلی/ شرایط واکسیناسیون رانندگان سرویس‌های مدارس اعلام شد
2021-07-30T10:22:34+04:30
گروه استان‌ها – وزیر آموزش و پرورش از واکسینه شدن ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار معلم در سراسر کشور تا پیش از آغاز سال تحصیلی خبر داد.

کرونا در جهان/ عبور شمار مبتلایان از ۱۹۷ میلیون نفر + جدول تغییرات

 کرونا در جهان/ عبور شمار مبتلایان از ۱۹۷ میلیون نفر + جدول تغییرات
2021-07-30T10:22:34+04:30
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته با ابتلای بیش از ۶۶۱ هزار نفر به ویروس کرونا در سراسر جهان، شمار مبتلایان به ۱۹۷ میلیون و ۳۸۴ هزار نفر رسید.

تناقضات "مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی" با مطالبات رهبری چیست؟

 تناقضات "مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی" با مطالبات رهبری چیست؟
2021-07-30T10:22:34+04:30
این گزارش به بررسی رویه تصویب و محتوای مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابلاغ عجولانه برخی از مواد آن قبل از اتمام دولت و تناسب آن با نظرات و مطالبات...

وقوع رگبار و رعد و برق در استان های کشور طی ۴ روز آینده

وقوع رگبار و رعد و برق در استان های کشور طی ۴ روز آینده
2021-07-30T09:49:17+04:30
مدیرکل ‌پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از وقوع رگبار و رعد و برق در ۱۱ استان کشور طی ۴ روز آینده خبر داد.

تداوم رگبار و رعدوبرق در برخی نقاط کشور تا چهار روز آینده

تداوم رگبار و رعدوبرق در برخی نقاط کشور تا چهار روز آینده
2021-07-30T09:25:54+04:30
مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار و رعدو برق در ۱۱ استان کشور طی امروز (۸ مرداد) از تداوم این شرایط جوی تا سه‌شنبه (۱۲ مرداد) و...

هشدار قطع برق به ۲۲۲ دستگاه دولتی در تهران/اعلام ساعت حضور کارکنان تا آخر مردادماه

هشدار قطع برق به ۲۲۲ دستگاه دولتی در تهران/اعلام ساعت حضور کارکنان تا آخر مردادماه
2021-07-30T08:59:15+04:30
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به اینکه در استان تهران ساعت حضور کارکنان تا آخر مردادماه ازساعت ۷ تا ۱۳ است از هشدار قطع برق به ۲۲۲ دستگا...

نکاتی برای تشخیص و درمان خانگی اگزمای صورت

نکاتی برای تشخیص و درمان خانگی اگزمای صورت
2021-07-30T08:46:02+04:30
«درماتیت آتوپیک» که به آن «اگزما» نیز گفته می شود، بیماری مزمن است که موجب خشکی، قرمزی و خارش پوست می شود.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)