میرنیوز

آمادگی هلال احمر برای اربعین/ بدهی ۲۰۷ میلیارد تومانی یک شرکت هواپیمایی به هلال احمر

آمادگی هلال احمر برای اربعین/ بدهی ۲۰۷ میلیارد تومانی یک شرکت هواپیمایی به هلال احمر 2021-07-14T13:31:24+04:30

به گزارش ایسنا، کریم همتی در نشست خبری که پیش از ظهر امروز در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر برگزار شد به تشریح برخی از اقدامات این جمعیت پرداخت و به برخی از حواشی پیرامون این جمعیت نیز پاسخ داد.

اسکان آوارگان و پناهجویان افغانستان در همان نقطه صفر مرزی انجام می شود

وی درباره وضعیت پیش آمده در کشور افغانستان و ساماندهی آوارگان و پناهجویان گفت: در این زمینه هماهنگی های خوبی انجام شده و تصمیم بر این شد تا اسکان آوارگان و پناهجویان در همان نقطه صفر مرزی انجام شود. البته تاکنون موردی از حضور این افراد در کشور را نداشتیم.

وی با بیان اینکه ۴۵ موسسه بین المللی و داخلی نیز در این زمینه با جمعیت هلال احمر همکاری خواهند کرد، گفت: امیدواریم که مجموع این اقدامات منجر به حل مشکل آوارگان و پناهجویان شود.

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین در پاسخ به پرسش ایسنا درباره ضرورت واکسیناسیون تمام انسان ها اعم از اتباع در کشور گفت: بنده معتقدم  واکسیناسیون افرادی که با آن ها در ارتباط هستیم موثر بوده و در کاهش چرخه انتقال کرونا اثر مثبت خواهد داشت. همان طور که بسیاری از هم وطنان ما در اروپا، آفریقا و... اقدام به تزریق واکسن می کنند ما نیز نمی توانیم بگوییم که واکسن صرفا باید به افراد خاص یا ایرانیان تزریق شود. البته ما تمام آنچه که از واکسن کرونا وارد کرده ایم را در اختیار وزارت بهداشت قرار داده و آن ها تصمیم گیری می کنند اما اقداماتی نیز با نهادهای بین المللی انجام شده تا سهمیه ای برای واکسن کرونای پناهجویان در کشور اختصاص بیابد.

مطالبات هلال احمر از ابراهیم رئیسی

همتی در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا درباره مطالبات جمعیت هلال احمر از رئیس جمهور منتخب و دولت آینده گفت: طبق اساسنامه رئیس جمعیت هلال احمر برای یک دوره چهار ساله انتخاب می شود و برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده نیز در همین راستا انجام خواهد شد اما واقعیت این است که رئیس جمعیت هلال احمر نزدیک ترین ارتباط را با رئیس جمهور دارد و باید هماهنگی خوبی میان این دو برقرار باشد. اگر رئیس جمهور و رئیس جمعیت با یکدیگر همراه و هماهنگ نباشند بسیاری از مسائل و مشکلات به خصوص در حوزه محل درآمدهای جمعیت هلال احمر حل و فصل نخواهد شد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیز ما هیچ درخواست شخصی از رئیس جمهور منتخب نداریم و اگر تصمیم ایشان بر این باشد که با ما کار نکنند ما آماده ایم تا مسئولیت را به مدیر بعدی واگذار کنیم اما تا ساعت آخر مسئولیت مان در مسیری که برای مبارزه با فساد و ارتقاء و تقویت سرمایه اجتماعی این جمعیت داشتیم حرکت خواهیم کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: اما یکسری مطالبات و درخواست ها از دولت سیزدهم وجود دارد که این ها یک درخواست عمومی است و شخصی نیست. ما موجودی ۲۰ درصدی انبارهای هلال احمر را به بالای ۵۰ درصد رساندیم که امیدوارم این روند در دولت آینده ادامه داشته باشد، چرا که همچنان کمبودها و کسری هایی در این زمینه وجود دارد.

خرید تجهیزات و نوسازی ناوگان هلال احمر تا پایان ۱۴۰۱ ادامه دارد

همتی ادامه داد: همچنین روند خرید تجهیزات و نوسازی ناوگان هلال احمر که شامل خودروهای کمک دار و تجهیزات می شود تا پایان سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و من امیدوارم که در دولت آینده این روند نیز ادامه داشته باشد تا ما بتوانیم امکانات جمعیت هلال احمر به خصوص در حوزه امداد و نجات را به روزرسانی و تجهیز کنیم.

وی از ۳۰۰ برابر شدن بودجه حمایتی جمعیت هلال احمر نیز خبر داد و به ایسنا گفت: با پیگیری های ما بودجه حمایتی جمعیت هلال احمر ۳۰۰ برابر شده و از ۱۰ میلیارد در سال به ۳۱۲ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد. در واقع این عدد می تواند در حمایت بسیاری از اقشار در معرض آسیب موثر باشد. درخواست دیگر ما از دولت آینده این است که این روند را ادامه دهد.

همتی بر ضرورت تقویت سرمایه اجتماعی جمعیت هلال احمر و افزایش اعتماد عمومی به این نهاد نیز تأکید کرد و گفت: ان شاءالله این روند نیز ادامه داشته و در ادامه تقویت نیز شود.

وی به منابع درآمدی جمعیت هلال احمر نیز اشاره کرد و گفت: مثلا شرکت های هواپیمایی می بایست یک درصد از معادل فروش خود را به جمعیت هلال احمر واگذار کنند یا موارد دیگر که این ها با پیگیری رئیس جمهور تسریع می شود و من امیدوارم و این را می خواهم که رئیس جمهور آینده به این موارد توجه کند. رئیس جمهور می تواند هلال احمر را به مسیر اصلی خود بازگرداند.

همتی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون دیداری میان جمعیت هلال احمر با رئیس جمهور منتخب انجام شده یا خیر، گفت: ما تاکنون دیداری نداشتیم. البته به زودی دیداری برگزار خواهیم کرد که گزارش های مربوطه و نقطه نظرات ما را نیز به طور مستقیم با آقای رئیسی مطرح خواهیم کرد.

بدهی ۲۰۷ میلیارد تومانی یک شرکت هواپیمایی به هلال احمر

همتی با بیان اینکه یک درصد از فروش بلیت هواپیما براساس قانون باید به جمعیت هلال احمر اختصاص پیدا کند، گفت: تنها در یک مورد و در مورد یکی از شرکت های هواپیمایی این شرکت ۲۰۷ میلیارد تومان به جمعیت هلال احمر بدهی دارد که ما در شکایتی که انجام دادیم بنا شد این بدهی به هلال احمر پرداخت شود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره واردات داروهای خاص نیز گفت: در مورد واردات دارو پول هایی که در اختیار ما قرار گرفته برای تأمین این اقلام تا دو سه ماه آینده کافی است و پیش بینی های لازم در این خصوص انجام شده است.

وی در مورد ساماندهی افرادی که قصد خروج از کشور برای تزریق واکسن را به ویژه در ارمنستان دارند، گفت: در این زمینه ما در مرزها ساماندهی هایی انجام دادیم اما اگر منظور این است که برای این افراد واکسن به داخل کشور آورده شود ما نمی توانیم به دو شکل واکسن وارد کنیم و ارزی که در این زمینه به ما تعلق می گیرد مختص واردات واکسن و قرار دادن آن در اختیار وزارت بهداشت است کما اینکه برخی از کشورها نیز به ما گفتند که ما مبلغی را به شما می دهیم و شما برایمان فلان قدر واکسن بیاورید تا به کارکنان مان تزریق کنیم اما ما این اجازه را نداشتیم و هر آنچه که وارد می کنیم باید در اختیار دولت قرار بگیرد.

همتی با اشاره به برخی از حواشی تزریق واکسن نیز گفت: ما الان نیز شاهد آن هستیم که در برخی از نقاط تهران با قیمت بالا واکسنی به افراد تزریق می شود که معلوم نیست واکسن است یا آب مقطر و کسی از ماهیت آن خبر ندارد. از این رو توصیه ما به تمام مردم این است که واکسن های معتبر را که وزارت بهداشت نیز آن را تأیید کرده خریداری کنند.

بیش از ۹۰ درصد واکسن های کرونا را هلال احمر وارد کرده است

رئیس جمعیت هلال احمر در پاسخ به پرسشی پیرامون واردات واکسن کرونا نیز گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز واردات ۱۰ میلیون دُز واکسن را به ما داده است. در حال حاضر نیز ما ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار دُز واکسن کرونا را وارد کرده و به عبارت دیگر جمعیت هلال احمر ۹۰ درصد از واکسن های وارداتی را به تنهایی وارد کرده است.

وی افزود: همچنین طی رایزنی ها و هماهنگی هایی که انجام شده طی چهار هفته آتی نیز محموله های دیگری از واکسن کرونا وارد کشور خواهد شد.

همتی همچنین از مشارکت جمعیت هلال احمر در مراحل واکسیناسیون خبر داد و گفت: همان طور که تسریع در تأمین واکسن امر مهمی است تسریع در واکسیناسیون نیز امر مهمی است . از این رو ما ظرفیت تأمین ۱۶۰ مرکز واکسیناسیون حجاج را در کشور در این مسیر در اختیار قرار داریم و همچنین در مجموع بیش از ۵۰۰ مرکز واکسیناسیون را در سراسر کشور برای انجام واکسیناسیون در اختیار دادیم که می توانیم در صورت نیاز ستاد ملی مقابله با کرونا این مراکز را در اختیار این ستاد قرار دهیم کما اینکه در حال حاضر نیز تعدادی از این مراکز تشکیل شده است. به عنوان مثال دانشگاه شهید بهشتی در چند نقطه از جمله تهرانپارس محل هایی را از جمعیت هلال احمر برای انجام واکسیناسیون گرفته است.

آمادگی کامل جمعیت هلال احمر برای اربعین

همتی درباره برگزاری مناسک اربعین نیز گفت: ما آمادگی لازم را داریم که به هر تعداد و به هر شکلی که کشور عراق بخواهد و ظرفیت داشته باشد در طرح راهپیمایی اربعین مشارکت کنیم.

وی از فعال سازی اردوگاه های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر نیز خبر داد و گفت: بسیاری از این اردوگاه ها که دارای فضای آموزشی، تفریحی و ورزشی برای جوانان هستند در سراسر کشور آماده شده است.

راه اندازی بیمارستان هلال احمر در کابل و نجف

رئیس جمعیت هلال احمرهمچنین به مراکز درمانی جمعیت هلال احمر در خارج از کشور نیز اشاره کرد و گفت: علاوه بر بیمارستان دوبی، جمعیت هلال احمر در مجموع ۳۰۰ مرکز در خارج از کشور دارد که متأسفانه بسیاری از این مراکز سال ها فعال نبوده و حتی بعضا فاقد رئیس بودند که ما تمام این ها را ساماندهی کردیم.

همتی از راه اندازی مرکز درمانی کابل و نجف از سوی جمعیت هلال احمر نیز خبر داد و گفت: مرکز کابل پس از پایدار شدن شرایط به بهره برداری خواهد رسید و مرکز نجف نیز که چندین برابر بیمارستان دوبی ارزش مادی و معنوی دارد راه اندازی شده و تیم های اولیه نیز در آن مستقر می شود و به زودی با توجه به اشتراکات دو کشور این مرکز به عنوان آبروی نظام به طور رسمی راه اندازی خواهد شد.

وی هدف جمعیت هلال احمر از ایجاد مراکز درمانی در خارج از کشور گفت: هدف از ایجاد این مراکز ارائه خدمات انسان دوستانه است و در بسیاری از موارد تعرفه های دریافتی در این مراکز حتی از تعرفه های کشور میزبان نیز کمتر است.

تفاهم نامه هلال احمر و دانشگاه آزاد برای بهره گیری از بیمارستان های کابل و دوبی

همتی از تفاهم نامه میان جمعیت هلال احمر و دانشگاه آزاد اسلامی نیز خبر داد و گفت: براساس این تفاهم نامه که به زودی منعقد خواهد شد از بیمارستان های دوبی و کابل به عنوان یک فضای عمومی آموزشی نیز استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت برخی از شرکت های تابع جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر شرکت های متعددی دارد که برخی از آن ها در گذشته حاشیه هایی را نیز برای این جمعیت به دنبال داشتند. متأسفانه برخی از این شرکت ها حتی تا پنج سال نیز هیأت مدیره ای نداشتند و اصلا جلسات هیأت مدیره آن تشکیل نمی شد که در دوره ما این موارد نیز ساماندهی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شرکت نساجی هلال را یکی از این شرکت ها برشمرد و گفت: امروز با اقداماتی که انجام دادیم این شرکت به همراه شرکت سوهادو ظرفیت و آمادگی ورود به بورس را دارد. تنها در سال ۹۹ شرکت نساجی هلال بیش از ۵۵ هزار چادر تیپ ۳ تولید کرد. تولید بیش از ۹۰ هزار تخته پتو که طرف معامله اکثر آن هلال احمر و دستگاه های نظامی بود از دیگر اقدامات این شرکت است.

همتی همچنین از قرارداد این شرکت با کمیساریای عالی پناهندگان نیز خبر داد و گفت: طی قراردادی ۳۰۰ میلیاردی، ۶۵۰۰ تخته پتو و چادر تولید شده و در اختیار این کمیساریا قرار خواهد گرفت. همچنین این شرکت بعد از اختلافی ۱۵ ساله موفق شد تا ۱۵ سوله بزرگ را از شهرداری گرفته و به جمع انبارهای خود اضافه کند. خوشبختانه شرکت نساجی هلال از تولید نخ تا تولید پتو و چادر را تماما خودش انجام می دهد.

وی در بخش دیگری از نشست خبری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گفته می شود که محموله ای از واکسن از سوی هلال احمر وارد شده اما سرنوشت آن مشخص نیست، گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد. تنها در همان ابتدای تولید واکسن بنا بود که ۱۵۰ هزار دُز واکسن فایزر با کمک خیرین و از سوی جمعیت هلال احمر وارد کشور شود که آن هم منتفی شد. بعد از آن کمکی از سوی خیرین برای تهیه واکسن انجام نشده که البته کمک هایی از سوی فدراسیون بین المللی هلال احمر و صلیب سرخ داشتیم اما این طور نبوده که محموله ای وارد شده که مشخص نباشد. همان طور که گفته شد بیش از ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار دُز واکسن از سوی هلال احمر وارد کشور شده که جزئیات آن به شکل شفاف موجود است.

وعده کمیساریای عالی پناهندگان برای تهیه واکسن ۲۰۰ هزار نفر از پناهجویان در کشور

وی درباره واکسیناسیون پناهندگان نیز گفت: کمیساریای عالی پناهندگان برای تهیه واکسن ۲۰۰ هزار نفر از پناهجویان در کشورمان قول های مساعدی داده که البته تاکنون مبلغ این واکسن ها تأمین نشده که در صورت تأمین ما این موارد را دریافت و برای پناهندگان و پناهجویان تزریق خواهیم کرد.

وی درباره منابع تأمین مالی واردات واکسن کرونا نیز گفت: منابع واردات واکسن دولت و بانک مرکزی هستند و در این زمینه خیرین نیز کمکی به جمعیت هلال احمر نداشتند.

همتی با تأکید بر اینکه اولویت ما وارد کردن واکسن و در اختیار قرار دادن آن برای هم وطنان است، گفت: در این زمینه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد و در عین حال امیدواریم که روند تولید واکسن های داخل نیز با موفقیت انجام شود.

ادامه دارد...

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار اجتماعی

راه‌آهن سراسری ایران ثبت جهانی شد

راه‌آهن سراسری ایران ثبت جهانی شد
2021-07-25T18:33:28+04:30
پرونده راه‌آهن سراسری ایران در چهل‌وچهارمین نشست کمیته میراث جهانی یونسکو و پس از بحثی طولانی بین موافقان و مخالفان ثبت جهانی شد.

اثربخشی ۹۱ درصدی واکسن ایرانی ــ کوبایی بر کرونای آفریقای جنوبی

 اثربخشی ۹۱ درصدی واکسن ایرانی ــ کوبایی بر کرونای آفریقای جنوبی
2021-07-25T17:33:28+04:30
رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: نتایج کارآزمایی بالینی واکسن سوبرانا در کوبا نشان دهنده تاثیر ۹۱.۲ درصدی در مقابل سوش‌های موجود در کوبا یعنی آفریقای جنوبی و ...

آغاز واکسیناسیون رانندگان ناوگان عمومی از دوشنبه

آغاز واکسیناسیون رانندگان ناوگان عمومی از دوشنبه
2021-07-25T16:46:47+04:30
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی از فردا آغاز و تمامی رانندگان به نوبت واکسینه خواهند شد.

آخرین جلسه دادگاه حمید صفت دوشنبه برگزار می شود

آخرین جلسه دادگاه حمید صفت دوشنبه برگزار می شود
2021-07-25T15:46:45+04:30
موکلان حمید صفت از برگزاری آخرین جلسه دادگاه موکلشان در روز دوشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۰ خبر دادند.

سروری: شهردار جدید تهران تا ۲۱ مرداد انتخاب می‌شود

 سروری: شهردار جدید تهران تا ۲۱ مرداد انتخاب می‌شود
2021-07-25T15:40:04+04:30
عضو منتخب شورای شهر تهران گفت: شهردار جدید تهران تا ۲۱ مرداد انتخاب می‌شود.

آغاز واکسیناسیون رانندگان ناوگان عمومی از دوشنبه/تعداد دریافت‌کنندگان واکسن مشخص نیست

آغاز واکسیناسیون رانندگان ناوگان عمومی از دوشنبه/تعداد دریافت‌کنندگان واکسن مشخص نیست
2021-07-25T15:06:46+04:30
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی از فردا آغاز و تمامی رانندگان به نوبت واکسینه خواهند شد.

نتیجه تست‌های واکسن اسپوتنیک ایرانی در روسیه تأیید شد/ واکسن پاستور به سبد واکسیناسیون اضافه می‌شود

 نتیجه تست‌های واکسن اسپوتنیک ایرانی در روسیه تأیید شد/ واکسن پاستور به سبد واکسیناسیون اضافه می‌شود
2021-07-25T14:46:45+04:30
وزیر بهداشت با بیان اینکه واکسن پاستور به مجموعه واکسن‌های مورد تزریق می‌پیوندد، گفت: نتیجه تستهای بچ اولیه واکسن اسپوتنیک ایران توسط موسسه گامالیا تایید شد.

نجات دختر ۱۸ ساله حین خودکشی از روی پل توسط رئیس کلانتری مجیدیه!

 نجات دختر ۱۸ ساله حین خودکشی از روی پل توسط رئیس کلانتری مجیدیه!
2021-07-25T14:46:45+04:30
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از نجات یک دختر ۱۸ ساله توسط رئیس کلانتری مجیدیه خبر داد.

آمار کرونا در ایران| فوت ۲۶۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

 آمار کرونا در ایران| فوت ۲۶۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته
2021-07-25T14:46:45+04:30
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.

آغاز طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا توسط نیروهای اورژانس تهران + تصاویر و نشانی پایگاه‌ها

 آغاز طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا توسط نیروهای اورژانس تهران + تصاویر و نشانی پایگاه‌ها
2021-07-25T14:33:23+04:30
رئیس مرکز اورژانس تهران از آغاز طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا توسط نیروهای اورژانس خبر داد.

سازمان بازرسی اعلام کرد: توقف "طرح آبرسانی غدیر" دلیل معضل آب خوزستان

 سازمان بازرسی اعلام کرد: توقف "طرح آبرسانی غدیر" دلیل معضل آب خوزستان
2021-07-25T14:20:04+04:30
بازرس کل امور نیرو و ارتباطات سازمان‌بازرسی کل کشور گفت: برای رفع مشکلات آب استان خوزستان باید تکمیل طرح آبرسانی غدیر در اولویت دولت و وزارت نیرو باشد در حا...

اسکودا: بروز تخلفات گسترده در آزمون وکالت "شایعه" است! / تعقیب قانونی مدعیان تخلف!

 اسکودا: بروز تخلفات گسترده در آزمون وکالت "شایعه" است! / تعقیب قانونی مدعیان تخلف!
2021-07-25T14:20:04+04:30
اسکودا با شایعه خواندن ادعاهای منتشر شده درباره بروز تخلفات گسترده در آزمون وکالت ۱۳۹۹ از تحت تعقیب قرار دادن افرادی خبر داد که اعتبار نهاد مستقل وکالت را ب...

ریشه‌کنی کرونا تا مدت‌ها ممکن نیست!

 ریشه‌کنی کرونا تا مدت‌ها ممکن نیست!
2021-07-25T14:06:44+04:30
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به تزریق بیش از یک میلیون ۷۹۰ هزار دوز واکسن کرونا در پایتخت، هشدار داد: نهایتا می توانیم کرونا ر...

بیش از یک میلیون دوز واکسن دیگر وارد کشور شد/ واردات واکسنِ هلال‌احمر از مرز ۱۰ میلیون دوز گذشت

بیش از یک میلیون دوز واکسن دیگر وارد کشور شد/ واردات واکسنِ هلال‌احمر از مرز ۱۰ میلیون دوز گذشت
2021-07-25T13:33:25+04:30
در نهمین محموله‌ واکسن تهیه شده توسط جمعیت هلال احمر یک میلیون و ۹۵ هزار و ۲۰۰ دوز واکسن به کشور وارد شد.

ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت اعلام شد

ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت اعلام شد
2021-07-25T13:33:25+04:30
مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران با اشاره به تعطیلی ۶ روزه پایتخت و تغییر ساعات طرح ترافیک در این ایام، ساعت اجرای طرح ترافیک پا...

تصویب یک فوریت لایحه اصلاح مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی ناشی از کرونا

تصویب یک فوریت لایحه اصلاح مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی ناشی از کرونا
2021-07-25T13:23:30+04:30
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آراء یک فوریت لایحه اصلاح ماده ۱۵ مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی و بحرانی ناشی از کرونا را به تصویب رساندند. ...

ساعت اجرای طرح ترافیک از فردا اعلام شد

ساعت اجرای طرح ترافیک از فردا اعلام شد
2021-07-25T13:23:29+04:30
مدیرواحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران از اجرای دوباره طرح ترافیک از فردا همزمان با پایان تعطیلات ۶ روزه خبر داد. ...

دستورالعمل جدید واکسیناسیون گروه‌های سنی ۴۸ تا ۵۰ و ۵۸ تا ۶۰ سال در کشور ابلاغ شد

دستورالعمل جدید واکسیناسیون گروه‌های سنی ۴۸ تا ۵۰ و ۵۸ تا ۶۰ سال در کشور ابلاغ شد
2021-07-25T13:23:29+04:30
وزیر بهداشت در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دستور العمل جدید واکسیناسیون در کشور را ابلاغ کرد.

تقاضای عضو شورای شهر تهران برای بسته شدن سد گتوند در اسرع وقت

تقاضای عضو شورای شهر تهران برای بسته شدن سد گتوند در اسرع وقت
2021-07-25T13:23:28+04:30
یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به حوادث اخیر خوزستان از دولت درخواست کرد که در اسرع وقت برای بسته شدن سد گتوند دستور صادر شود تا آب شور به سرزمین های حاصلخی...

اجرای طرح ترافیک از فردا در پایتخت

اجرای طرح ترافیک از فردا در پایتخت
2021-07-25T13:23:27+04:30
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک از فردا خبر داد.

آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی از فردا در بوستان ولایت

آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی از فردا در بوستان ولایت
2021-07-25T13:23:27+04:30
معادن حمل و نقل شهرداری تهران از آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی از فردا خبر داد.

ابتکار: سازمان محیط زیست هیچگاه مجوز ساخت سد گتوند را صادر نکرد

ابتکار: سازمان محیط زیست هیچگاه مجوز ساخت سد گتوند را صادر نکرد
2021-07-25T13:23:26+04:30
با توجه به تشدید خشکسالی در خوزستان و اعتراض به کم‌آبی در این استان اظهارنظرهایی درباره نقش سد گتوند در این وضعیت مطرح شد که با واکنش رییس سابق سازمان محیط ...

بیش از یک میلیون دُز واکسن دیگر وارد کشور شد/ واردات واکسنِ هلال‌احمر از مرز ۱۰ میلیون دُز گذشت

بیش از یک میلیون دُز واکسن دیگر وارد کشور شد/ واردات واکسنِ هلال‌احمر از مرز ۱۰ میلیون دُز گذشت
2021-07-25T13:20:07+04:30
در نهمین محموله‌ واکسن تهیه شده توسط جمعیت هلال احمر یک میلیون و ۹۵ هزار و ۲۰۰ دُز واکسن به کشور وارد شد.

تشخیص نوع قرار تأمین بر عهده قاضی است/ برخورد قاطع با زورگیرها و مرتکبین جرایم خشن

تشخیص نوع قرار تأمین بر عهده قاضی است/ برخورد قاطع با زورگیرها و مرتکبین جرایم خشن
2021-07-25T13:20:07+04:30
رئیس قوه قضائیه با حضور در شعب کشیک ۴ واحد قضائی در پایتخت، در جریان کم و کیف پرونده‌های ارجاعی به این واحدها و نحوه رسیدگی به آنها قرار گرفت.

نوبت‌گیری ۷۰ درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان در برنامه سنجش سلامت

نوبت‌گیری ۷۰ درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان در برنامه سنجش سلامت
2021-07-25T13:06:47+04:30
رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی از نوبت‌گیری ۷۰ درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی تا دوم مرداد خبر داد.

دستور اژه‌ای برای بررسی مجدد پرونده محکومان آبان ۹۸/ معترضان خوزستانی آزاد شوند

دستور اژه‌ای برای بررسی مجدد پرونده محکومان آبان ۹۸/ معترضان خوزستانی آزاد شوند
2021-07-25T13:06:46+04:30
رئیس دستگاه قضا از دادستان تهران خواست با بررسی فوری پرونده محکومان ناآرامی‌های آبان ۹۸، زمینه آزادی و بخشودگی افراد واجد شرایط را فراهم کند.

اجرای طرح ترافیک از ساعت ۸:۳۰ فردا در تهران

 اجرای طرح ترافیک از ساعت ۸:۳۰ فردا در تهران
2021-07-25T13:00:05+04:30
معاونت حمل و نقل ترافیک از اجرای طرح ترافیک از فردا صبح ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۶ خبر داد.

آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی رسمی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه

 آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی رسمی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه
2021-07-25T13:00:05+04:30
ثبت‌نام آزمون کارشناسی رسمی۱۴۰۰ از امروز سوم مرداد ماه آغاز شد و تا ۹ مرداد ادامه دادرد.

افزایش بودجه شهرداری تهران به بیش از ۵.۵ برابر طی ۱۰ سال اخیر!/ "شهردار جدید تهران" چه شهری را تحویل می‌گیرد؟

 افزایش بودجه شهرداری تهران به بیش از ۵.۵ برابر طی ۱۰ سال اخیر!/ "شهردار جدید تهران" چه شهری را تحویل می‌گیرد؟
2021-07-25T12:46:44+04:30
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با بیان اینکه شهردار آینده تهران باید اقتصاد شهری را پویا کند زیرا راه رسیدن به توسعه پایدار شهری در گرو کسب درآمدهای پاید...

ثبت‌نام واکسیناسیون افراد بالای ۵۸سال آغاز شد

 ثبت‌نام واکسیناسیون افراد بالای ۵۸سال آغاز شد
2021-07-25T12:33:23+04:30
مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سن ثبت‌نام واکسیناسیون در سراسر کشور دو سال کاهش یافت و به ۵۸ سال رسید.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)