میرنیوز

حاج‌علی‌اکبری: جامعه اسلامی در برابر شایعه‌پراکنی دشمن نفوذناپذیر است

 حاج‌علی‌اکبری: جامعه اسلامی در برابر شایعه‌پراکنی دشمن نفوذناپذیر است 2022-06-17T16:19:47+04:30

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری خطیب این هفته نماز جمعه تهران طی سخنانی با بیان اینکه یکی از مصادیق ویژه تقوا، تقوایی تبیین است، گفت: یکی از مهمترین ویژگی‌های امت اسلامی و جامعه انقلابی شایعه‌ناپذیری است، در برابر جریان شایعه‌ساز دشمنان اسلام به‌دلیل داشتن روحیه تبیین و عمل به فرمایش خدا، تبیین همیشه پیش‌رونده و حفظ‌کننده است.

وی با بیان اینکه "امروز انبوه اطلاعات در فضای مجازی که بخشی از دنیای حقیقی ما شده است بر سر مردم می‌بارد"، ادامه داد: زیست بشری انسان معاصر تحت تأثیر محیط فضای مجازی قرار گرفته است که منافع و آسیب‌های فروانی دارد و فرصت‌های زیادی برای اغواگری و وسوسه فراهم می‌کند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با تأکید بر اینکه جامعه اسلامی و مؤمنان باید بر فضای مجازی مسلط شوند، اظهار کرد: زودباوری، ساده‌انگاری، ظاهربینی و شتاب‌زدگی و تعجیل در قضاوت با خودآگاهی و عالم‌پنداری زمینه‌های خطرناکی است که جامعه را در برابر مخاطرات اخلاقی و امنیتی قرار می‌دهد و فرد مؤمن را گرفتار مصیبت می‌کند که برای دوری از این فضا در عمل به فرمان پروردگار راهی جز تبیین وجود ندارد.

حاج‌علی‌اکبری اضافه کرد: گاهی در فراوانی یک عکس، یک خبر، یک مطلب دلباختگی و قضاوت سریع باعث می‌شود افراد ظاهربین و سطحی‌بین با پل ارتباطی به‌سمت آنچه دشمنان و شیاطین می‌خواهند کشیده می‌شود، اینجاست که فرمان پروردگار مورد توجه قرار می‌گیرد. انسان زمانی به خودش می‌آید که بازار فرقه‌سازی‌ها و بدعت‌ها گرم شده است و راه مقابله با آن این است که مواجهه عاقلانه، متفکرانه، آگاهانه و متعهدانه و هوشمندانه با اخبار داشته باشد، اینها فرمان تبیین است.

وی  با تذکر اینکه در مواجهه با اخبار باید درنگ داشت، ادامه داد: اگر منبع خبر از شبکه‌های معاند باشد، این درنگ باید بیشتر شود، در مواجهه با یک خبر، اول باید از قضاوت خودداری شود و رد و قبولی نداشته باشیم و دوم اینکه به هیچ وجه آن خبر را منتشر نکنیم.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: مرحله بعدی تحقیق در مورد آن خبر است. اگر به آن خبر اشراف دارید برای آن سند بخواهید و آن را بررسی کنید. اگر موضوع در تخصص شما نیست به متخصص مراجعه کنید و با اهل آن مشورت کنید و بالاخره اگر موضوع مهم و اساسی و مربوط به سرنوشت امت است آن را به ولی امر و امام مسلمین ارجاع دهید که در این حالت جامعه در امن و امان است.

حاج‌علی‌اکبری ضمن تبریک آغاز دوباره ایام حج، افزود: ان‌شاءالله حج امسال موجب سرافرازی امت اسلام باشد، قرآن کریم در آیات مربوط به حج خطاب به حجاج گفته است که «بهترین توشه هر انسان از زندگی جهانی تقوای الهی است» این موضوع محدود به حجاج نیست و برای تمام امت اسلام است اما از حجاج به‌دلیل طلوع نور انتظار بیشتری می‌رود.

وی همچنین با  گرامیداشت یاد شهید علم و عرفان، مجاهد نستوه شهید چمران بیان کرد: شهادت شهید چمران انسان‌ساز و مکتب است.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با  اشاره به سالروز تأسیس جهاد سازندگی عنوان کرد: آنچه در پیام امام به‌مناسبت تأسیس جهاد سازندگی بیان شده بخشی از نرم‌افزاری است که مقام معظم رهبری فرمودند که احیاگر امت اسلامی و نقشه راه آن است که محتوای آن راهبردی است و امیدواریم حرکت پرشتاب جهادی ادامه پیدا کند.

حاج‌علی‌اکبری با ابراز اینکه "از فرماندهی انتظامی برای دستگیری سارقان بانک ملی صمیمانه تشکر می‌کنیم و امیدواریم با اقدامات پیشگیرانه دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم"، ادامه داد: برای درگذشتگان قطار مشهد ـ یزد طلب آمرزش و برای بازماندگانشان طلب صبر می‌کنیم، این مسایل نیازمند بررسی فنی هستند و لازم است این موارد با دقت بررسی شوند تا دیگر شاهد تکرار این موارد نباشیم.

وی مهار کرونا را  اتفاق مبارک و بزرگی در کشور دانست و افزود: پس از فراز و نشیب‌ها، دشواری‌ها و محدودیت‌ها رسیده‌ایم به اینکه در بعضی روزها حتی یک فوتی هم نداریم و این امر یک همایش بزرگ شکرگزاری می‌خواهد، این اتفاق بزرگ آن طور که باید و شاید دیده نشد و افرادی که در این اتفاق بزرگ مرهون فداکاری آنها هستیم مورد تقدیر قرار نگرفتند.

خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: کرونا عادی نبود و امنیت فکری، اقتصادی، غذایی و سیاسی کل دنیا را به چالش کشید هیچ‌کس فکر نمی‌کرد 5 گرم ویروس حیثیت و توان اقتصادی و نظامی و ساختار بهداشت ابرقدرت‌ها را به چالش بکشد. امروز آمریکا از نظر ابتلا و فوت در صدر قرار دارد.

حاج‌علی‌اکبری با یادآوری اینکه "دشمنان این انقلاب دوست ندارند موفقیت ایران اسلامی را ببینند"، اظهار کرد: لازم است از تدابیر رهبر گرانقدر که در مهار ویروس کرونا  نقش مثال‌زدنی داشتند یاد کنیم، نقش ایشان در جریان کرونا و مدیریت آن باید مستقلاً مورد بحث و برسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه وجود زیرساخت شبکه ملی بهداشت در کشور از افتخارات و دستاوردهای جمهوری اسلامی است، اضافه کرد: پیشرفت‌های علمی شگفت‌انگیز و وجود شرکت‌های دانش‌بنیان در این مرحله افتخار آفریدند و از کیت‌های تشخیصی تا تولید واکسن را رقم زدند. همراهی مراکز دین در همه سطوح از مراجع عالی‌قدر تقلید تا مساجد و مصلی‌ها همه دست به دست هم دادند و در صف اول مراعات بودند، اینها باعث افتخار است. نهاد دین در این امر خوش درخشید و پس از آن همراهی همه مردم یا اکثریت قریب به اتفاق و رزمایش مواسات که در کشور برگزار شد و ما در آن منحصر به فرد بودیم باعث شد کنار هم بایستیم و صمیمانه کنار نیازمندان و بیماران باشیم. فداکاری و ازجان‌گذشتگی پرستاران و پزشکان خاطرات دفاع مقدس را زنده کرده بود و کم نبودند عزیزانی که خود مبتلا شدند و به شهادت رسیدند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه واکسیناسیون عمومی، فراگیر و باکیفیت در حد قابل توجه با همت عزیزان و دولت جدید انجام شد و آثار آن قابل مشاهده است، گفت: بالاتر از همه دعای مؤثر صحیفه و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و نکته‌های دیگر این حماسه و موفقیت را رقم زد که باید با جهاد تبیین این حماسه را تبیین کرد تا به درگاه پروردگار شکر به‌جا آوریم.

حاج‌علی‌اکبری خاطرنشان کرد: ما در مبارزه با فساد و جلوه‌های آن، بسیاری از مواقع موفق نمی‌شویم و به نتیجه نمی‌رسیم، سراغ معلول‌ها می‌رویم و از علت‌ها غافل می‌شویم، در حالی که اگر ریشه درخت ناپاکی وجود داشته باشد، شاخه‌های پلید آن خود را نشان می‌دهند که کمیسیون ماده 100 در شهرداری‌ها از این مصادیق است.

وی در همین زمینه عنوان کرد: از سال 45 این ماده وارد قانون شهرداری شده است و دایره فعالیت آن به حوزه ساخت‌وساز ساختمان و تا تغییر کاربری زمین‌ها برمی‌گردد که حسب ظاهر یک ماده قانونی است اما تخلفاتی در بسیاری محورها صورت می‌گیرد و آن تخلفات در این کمیسیون مطرح می‌شود و بیش از نیمی از پرونده‌ها با جریمه مالی بسته می‌شوند.

خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: آقایی که در کاربری زمین و اضافه‌بنا و… تخلف می‌کند جریمه می‌شود و حواسش نیست این پول چقدر کثیف و بی‌برکت است و روی چرخه مدیریت شهری اثر می‌گذارد. افراد متمایل به پول حرام رشوه می‌دهند و اموال خود را وارد چرخه می‌کنند و کاخ‌ها  شهرک‌های کاخ‌نشین شکل می‌گیرد که مانند خار در چشم حزب‌الله و مؤمنین است مانند کاخ‌های اطراف تهران مانند لواسان و… یا حتی در اقصی نقاط کشور.

حاج‌علی‌اکبری افزود: پیگیری‌ها در ظاهر قانونی ارسال می‌شود اما به نتیجه و کامیابی نمی‌رسد، این مسئله ریشه‌دار است، متروپل از این مصیبت است و ریشه در این مسئله دارد، اگر داغدار مصیبت متروپل هستیم از این موضوع نشئت می‌گیرد.

وی با تأکید به اینکه "باید به‌دنبال حل ریشه‌ای مسائل در کشور باشیم"، گفت: یکی از ریشه‌ها ماده 100 قانون شهرداری و کمیسیون ماده 100 است که باید اصلاح شود و دولت، مجلس و قوه قضائیه عمل‌گرا با قدرت و قاطعیت وارد عمل شوند. از سال 96 به‌دنبال اصلاح آن بودند اما محقق نشد. نگذارید این موضوع وارد بازی شود و ما از این تریبون پیگیر آن خواهیم بود. حقوق بسیاری در راستای این موضوع در نقاط مختلف کشور در حال تضییع است.

حاج‌علی‌اکبری با اشاره به رشد اجاره‌بهای مسکن در چند وقت اخیر و تأثیر آن بر زندگی مردم، گفت: خبر خوبی که شنیدیم این است که وزیر راه اعلام کرد که  بسته مناسب و جدیدی تنظیم شده است  و قرار است در جلسه سران قوا و ستاد اقتصادی دولت مطرح شود. آرزو داریم این مسئله برطرف شود. توقعات عجیب و غریب در ودیعه و اجاره‌بها غیر قابل پذیرش است، این پول‌ها تمیز نیست و خرج دوا و درمان می‌شود.

وی ادامه داد: شما فکر می‌کنید در این پول برکت هست؟ املاکی‌ها طرف مستأجران را بگیرند و شفیع نیکو باشند و اجاره را پایین بیاورند. دستگاه قضایی نیز برای حکم دادن در این پرونده‌ها مراعات کنند تا این سختی‌ها بگذرد و روزهای بهتر در پیش باشد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت: از دیپلماسی منطقه‌ای فعال از سوی دولت که مورد تأکید مقام معظم رهبری بود و ادامه دارد هم تشکر می‌کنیم، برکات این فعالیت‌ها مشهود است و امیدوار هستیم دنبال شود، در برابر زیاده‌خواهان هم مذاکره کردن و زیر بار زور نرفتن با قدرت ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/+

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

بازخوانی خاطرات ولایتی| واکنش آیت‌الله خامنه‌ای به عدم اعتماد مجلس به نخست‌وزیر پیشنهادی‌اش؛ "اقدام شجاعانه مجلس را ستایش می‌کنم"

 بازخوانی خاطرات ولایتی| واکنش آیت‌الله خامنه‌ای به عدم اعتماد مجلس به نخست‌وزیر پیشنهادی‌اش؛ "اقدام شجاعانه مجلس را ستایش می‌کنم"
2022-06-27T02:53:18+04:30
علی‌اکبر ولایتی وزیر اسبق امور خارجه در کتاب "آن سوی دیپلماسی" به شرح جملات آیت‌الله خامنه‌ای رئیس‌جمهور وقت در واکنش به عدم رای اعتماد مجلس به وی...

جزئیات دیدار امیرعبداللهیان با نخست وزیر عراق

جزئیات دیدار امیرعبداللهیان با نخست وزیر عراق
2022-06-26T23:40:08+04:30
وزیر امور خارجه کشورمان با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق با حضور فواد حسین وزیر امور خارجه این کشور گفت و گو کرد.

بررسی راهکارهای مختلف برای حل مسأله ریزگردها

بررسی راهکارهای مختلف برای حل مسأله ریزگردها
2022-06-26T23:26:46+04:30
معاون اول رییس جمهور بر اهمیت حل مشکل ریزگردها و لزوم بررسی راهکارهای مختلف برای این موضوع در دو کشور ایران و عراق تاکید کرد.

تقدیر سرلشکر باقری و سردار سلامی از حجت الاسلام طائب

تقدیر سرلشکر باقری و سردار سلامی از حجت الاسلام طائب
2022-06-26T22:47:03+04:30
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از خدمات ١٣ ساله حجت الاسلام طائب در راه اندازی و مدیریت این سازمان پرافتخار تجلیل کرد.

درخواست معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی از«پیمان جبلی»

درخواست معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی از«پیمان جبلی»
2022-06-26T22:20:04+04:30
معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی معاونت حقوقی ریاست جمهوری از«جبلی»،خواست گزارشی از اقدامات اداری، شبه قضائی و قضایی به عمل آمده پیرامون یک سریال خا...

موافقت دولت با تشکیل وزارت بازرگانی

موافقت دولت با تشکیل وزارت بازرگانی
2022-06-26T21:53:27+04:30
سخنگوی دولت از موافقت دولت با طرح تشکیل وزارت بازرگانی خبر داد.

موضوع نیمکت تیم ملی فوتبال در صلاحیت کمیسیون‌های تخصصی مجلس است

موضوع نیمکت تیم ملی فوتبال در صلاحیت کمیسیون‌های تخصصی مجلس است
2022-06-26T21:40:05+04:30
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع نیمکت تیم ملی فوتبال در صلاحیت فراکسیون‌ها و کمیسیون‌های تخصصی مجلس است.

شرکت در نمایشگاه «شانگهای» موجب جهش بزرگ اقتصادی ایران است 

شرکت در نمایشگاه «شانگهای» موجب جهش بزرگ اقتصادی ایران است 
2022-06-26T21:26:45+04:30
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه همچنین شرکت در نمایشگاه شانگهای؛ مختص به کالاهای وارداتی به چین را موجب جهش بزرگ اقتصادی جمهوری اسلامی ایران دانست.

رئیس کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان وارد تهران شد

رئیس کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان وارد تهران شد
2022-06-26T21:00:07+04:30
رئیس کمیته مشترک روسای ستاد ارتش پاکستان وارد تهران شد و فردا با رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو می‌کند.

تأکید بر تأمین زیرساخت‌های امنیتی برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های اینترنتی

تأکید بر تأمین زیرساخت‌های امنیتی برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های اینترنتی
2022-06-26T21:00:06+04:30
معاون اول رئیس‌جمهور از وزیر ارتباطات خواست تا با کمک نهادهای ذی‌ربط زیرساخت‌‎های امنیتی لازم برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های اینترنتی را فراهم کند.

اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان خراسان جنوبی

اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان خراسان جنوبی
2022-06-26T20:20:08+04:30
طبق مصوبه هیئت وزیران اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان خراسان جنوبی اختصاص یافت.

پیشنهاد ایران برای تشکیل کمیته دائم فناوری اطلاعات در «دی‌‎‌هشت»

پیشنهاد ایران برای تشکیل کمیته دائم فناوری اطلاعات در «دی‌‎‌هشت»
2022-06-26T20:06:47+04:30
معاون وزیر امور خارجه کشورمان پیشنهاد ایران مبنی بر ایجاد کمیته دائم ارتباطات و فناوری اطلاعات در سازمان دی هشت را یادآور شد.

نخست‎‌وزیر عراق با امیرعبداللهیان دیدار کرد

نخست‎‌وزیر عراق با امیرعبداللهیان دیدار کرد
2022-06-26T19:53:29+04:30
نخست‎‌وزیر عراق با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.

نشست علمی تخصصی بررسی ابعاد پرونده «حمید نوری» برگزار شد

نشست علمی تخصصی بررسی ابعاد  پرونده «حمید نوری» برگزار شد
2022-06-26T19:40:07+04:30
نشست علمی تخصصی بررسی ابعاد شکلی و ماهوی رسیدگی پرونده حمید نوری از منظر حقوق بین‌الملل در مرکز همایش سازمان صداوسیما برگزار شد.

مبارزه با فساد باید مردمی‌سازی شود/ شاهد روندهای کارامد در قوه قضائیه هستیم

مبارزه با فساد باید مردمی‌سازی شود/ شاهد روندهای کارامد در قوه قضائیه هستیم
2022-06-26T19:26:46+04:30
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است مبارزه با فساد نیز مردمی سازی شود تا با اتکا به نقش و اطلاعات مردمی بتوانیم ریشه های فساد را کشف کرده و بخشکانیم.  

بازدید جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

بازدید جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
2022-06-26T19:00:08+04:30
جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.

محسنی‌اژه‌ای: مشکلات معیشتی و ناهنجاری‌های اجتماعی گلایه امروز مردم است

 محسنی‌اژه‌ای: مشکلات معیشتی و ناهنجاری‌های اجتماعی گلایه امروز مردم است
2022-06-26T19:06:44+04:30
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز مردم عزیز ایران اسلامی در خصوص موضوعاتی نظیر وضعیت معیشتی و اقتصادی، ناهنجاری‌های اجتماعی، شکسته‌شدن برخی حرمت‌ها و زیرپاگذاشته ش...

وحیدی: ۱۱درصد تولید ناخالص داخلی کشور صرف مبارزه با مواد مخدر می‌شود

 وحیدی: ۱۱درصد تولید ناخالص داخلی کشور صرف مبارزه با مواد مخدر می‌شود
2022-06-26T19:06:44+04:30
وزیرکشور در مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، گفت: ۱۱ درصد تولید ناخالص داخلی، صرف مبارزه با قاچاق مواد مخدر می‌شود.

نشست باقری با نمایندگان درباره آخرین وضعیت روند مذاکرات برجام

 نشست باقری با نمایندگان درباره آخرین وضعیت روند مذاکرات برجام
2022-06-26T19:06:43+04:30
سخنگوی فراکسیون مستقلان جزئیات جلسه اعضای این فراکسیون با باقری کنی معاون سیاسی وزارت امور خارجه، درباره مذاکرات برجام را تشریح کرد.

سرلشکر سلامی: روح جهاد و مبارزه با استکبار از نقطه امامت و رهبری انقلاب اسلامی شکل می‌گیرد

 سرلشکر سلامی: روح جهاد و مبارزه با استکبار از نقطه امامت و رهبری انقلاب اسلامی شکل می‌گیرد
2022-06-26T19:06:43+04:30
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه روح جهاد و مبارزه با استکبار از نقطه امامت و رهبری انقلاب اسلامی شکل می گیرد گفت: مرکز ثقل مقاومت اسلامی ایران عزیز و قائم...

سرلشکر سلامی: ایران مرکز ثقل مقاومت اسلامی است

سرلشکر سلامی: ایران مرکز ثقل مقاومت اسلامی است
2022-06-26T18:46:47+04:30
فرمانده کل سپاه گفت: امروز ایران عزیز اسلامی، مرکز ثقل مقاومت اسلامی است و رهبری معظم انقلاب، قائمه این مقاومت برابر استکبار است.

رئیسی:روابط ایران با عراق معمولی نیست/الکاظمی:برای تنظیم برنامه زائران حرم امام حسین (ع) توافق کردیم

رئیسی:روابط ایران با عراق معمولی نیست/الکاظمی:برای تنظیم برنامه زائران حرم امام حسین (ع) توافق کردیم
2022-06-26T18:20:05+04:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز کشور عراق را نزدیکترین همسایه به ایران می‌بینیم، گفت: روابط ما با عراق، معمولی و سنتی نیست، بلکه فرهنگی و عمیق است.

از فرماندهی سپاه‌های استانی تا حفاظت از رهبر انقلاب؛ سردار جباری رکورددار فرماندهی سپاه ولی امر

 از فرماندهی سپاه‌های استانی تا حفاظت از رهبر انقلاب؛ سردار جباری رکورددار فرماندهی سپاه ولی امر
2022-06-26T17:46:38+04:30
سردار ابراهیم جباری با ۱۲ سال سابقه فرماندهی در سپاه حفاظت ولی امر طولانی ترین مدت فرماندهی این سپاه را بر عهده داشته است.

دومین پرتاب ماهواره‌بر ذوالجناح به منظور اهداف تحقیقاتی انجام شد

 دومین پرتاب ماهواره‌بر ذوالجناح به منظور اهداف تحقیقاتی انجام شد
2022-06-26T17:46:37+04:30
دومین پرتاب ماهواره بر ذوالجناح به منظور اهداف تحقیقاتی از پیش تعیین شده، انجام شد.

رئیسی: عادی سازی روابط با کشورهای منطقه برای رژیم صهیونیستی به هیچ وجه امنیت ساز نخواهد بود

 رئیسی: عادی سازی روابط با کشورهای منطقه برای رژیم صهیونیستی به هیچ وجه امنیت ساز نخواهد بود
2022-06-26T17:46:37+04:30
رئیس جمهور در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق، با اشاره به تلاش‌ سالهای گذشته رژیم صهیونیستی در عادی‌سازی با برخی کشورهای منطقه، تاکید کرد:  تلا...

نشست خبری مشترک رئیسی و «الکاظمی» برگزار شد

نشست خبری مشترک رئیسی و «الکاظمی» برگزار شد
2022-06-26T17:13:26+04:30
نشست خبری مشترک رئیس‌جمهوری اسلامی ایران و نخست‌‎وزیر عراق بعد از ظهر امروز برگزار شد.

رئیسی: ضعف جدی در شکل‌گیری یک عزم بین‌المللی برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارد

 رئیسی: ضعف جدی در شکل‌گیری یک عزم بین‌المللی برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارد
2022-06-26T17:06:36+04:30
رئیس جمهور گفت: پیام روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، باید میزان ایفای نقش همه دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی مدعی حقوق بشر در این زمینه باشد.

ضعف جدی در شکل‌گیری عزم بین‌المللی برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارد

ضعف جدی در شکل‌گیری عزم بین‌المللی برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارد
2022-06-26T16:33:33+04:30
رئیس جمهور گفت: به نظر می‌رسد ضعف جدی در شکل‌گیری یک عزم بین‌المللی در مبارزه با مواد مخدر وجود دارد و تا این ضعف جبران نشود، اوضاع رو به بهبود نخواهد رفت.

دومین پرتاب تحقیقاتی ماهواره بر «ذوالجناح» انجام شد

دومین پرتاب تحقیقاتی ماهواره بر «ذوالجناح» انجام شد
2022-06-26T16:20:10+04:30
دومین پرتاب ماهواره بر ذوالجناح به منظور اهداف تحقیقاتی از پیش تعیین شده، انجام شد.

ماهواره بر ذوالجناح با موفقیت به فضا پرتاب شد

 ماهواره بر ذوالجناح با موفقیت به فضا پرتاب شد
2022-06-26T16:26:40+04:30
دومین پرتاب ماهواره بر ذوالجناح به منظور اهداف تحقیقاتی از پیش تعیین شده، انجام شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)