میرنیوز

آمریکا برای توافق پیغام می‌فرستد و از سوی دیگر تحریم می‌کند/ شجره طیبه‌ جهادسازندگی احیا شود

آمریکا برای توافق پیغام می‌فرستد و از سوی دیگر تحریم می‌کند/ شجره طیبه‌ جهادسازندگی احیا شود 2022-06-17T12:26:40+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز (جمعه) در اجتماع مردمی هسته‌های جهاد و پیشرفت که در محل حسینیه جماران برگزار شد، اظهار داشت: بسیار جلسه مبارکی است؛ عزیزان جهادگر، روز جمعه متبرک به نام حضرت ولیعصر (عج) و مناسبت روز صدور فرمان امام عظیم الشأن در تشکیل جهاد کشاورزی است. زمان، مکان و شرکت کنندگان این جلسه را ممتاز کردند.

وی عنوان کرد: باید یاد همه شهدای جهادگر را گرامی بدارم و بر ارواح بزرگشان درود بفرستیم. نقش جهاد سازندگی در دفاع مقدس و ایجاد امید در دل‌های محرومان و مستضعفان و نقش آن در ناامید کردن دشمنان و نقش آن در خلاقیت و ابتکار عمل در شهر و روستا تعریف می‌شود.

رئیس جمهور بیان کرد: جهاد سازندگی در مقطعی با وزارت جهاد کشاورزی ادغام شد با این امید که روحیه جهاد در جریان کشور وجود داشته باشد. برخی از دلسوزان در همان تاریخ دغدغه داشتند که مبادا این نهاد عظیم در این ادغام از رسالت اصلی خود باز بماند. بالاخره ادغام صورت گرفت اما حرکت جهادی در کشور پایان نیافت و تبدیل شد به گروه‌های جهادی و گروه‌های طلاب که بهترین روزهای خود را در کنار روستائیان و محرومان گذراندند.

رئیسی تصریح کرد: گروه‌های جهادی هرگز به سردی نگرایید و برای لبیک به مقتدای خود این حرکت سازنده را در جای جای کشور ادامه دادند. جهاد سازندگی ادغام شد اما حرکت جهادی پایان پیدا نکرد. آنچه امروز باید مورد توجه قرار گیرد آن است که این گستره از حرکت جهادی نیازمند مورد حمایت قرار گرفتن است و نیاز دارد از طرف دولت که وظیفه رفع محرومیت و پیشرفت کشور را بر عهده دارد مورد حمایت قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: قبل از آمدن به دولت این نقیصه را احساس کردم و به این نتیجه رسیدم که جریان جهاد سازندگی که جریان مبارک و شجره طیبه‌ای است که باید احیا شود و ادامه پیدا کند و گروه‌های جهادی در تمام کشور احساس کنند از ناحیه دولت مورد حمایت قرار می‌گیرند.

رئیس جمهور اضافه کرد: با گروه‌های جهادی و صاحبنظران نشست‌های بسیاری تشکیل شد و عزیزان در اینکه مجموعه‌ای مثل گذشته مانند جهاد سازندگی داشته باشیم به نتیجه نرسیدند و اینکه دولت سه نقش مهم هدایت، حمایت و نظارت را بر عهده داشته باشد اما کار به دست نیروهای جهادی باشد.

رئیسی اضافه کرد: بنیاد شورای جهاد سازندگی پایه گذاری شد و به نماینده مقام معظم رهبری در جهاد کشاورزی اعلام کردیم که کار با توجه به محتویات بیانات مقام معظم رهبری ادامه پیدا کند.

وی تاکید کرد: اقدامات آقایان بسیاری در اقصی نقاط کشور در گروه‌های جهادی با روحیه بسیجی‌ای که داشتند ثبت شده است. ما موفقیت‌های بسیاری در کشور داشتیم و باید با بازخوانی آنها خداوند را شاکر باشیم.

رئیس جمهور گفت: ما نمی‌توانیم به نسخه‌هایی که دیگران می‌نویسند عمل کنیم و در برابر آن بسیار محتاط هستیم زیرا زیست بوم آنها و شرایط آنها متفاوت از ما است اما از تجربیات آنها استفاده می‌کنیم. نسخه فرهنگی دیگران برای ما می‌شود سند ۲۰۳۰ و کارشناسان و دغدغه مندان انقلاب باید نسخه‌ها را متناسب با انقلاب بررسی کنند و مورد توجه قرار دهند.‌

رئیسی با اشاره به سفر خود به تاتارستان، تصریح کرد: از یک مجموعه هلی کوپتر سازی بازدید کردم اما آنچه دیروز در اصفهان دیدم حتماً کارش گسترده‌تر، دقیق‌تر و علمی تر از آنچه بود که در تاتارستان دیدم. تمامی پرندگان را در این شرکت می‌ساختند. ده‌ها گواهی نامه داشتند و کار بسیار ارزشمند بود. به آنها گفتم از شما می‌خواهم زودتر دست به کار شوید و هواپیمای دارای ۷۲ سرنشین را در کشور تولید کنید.

وی افزود: طبق گفته آنها قبل از فرمایش آقا خط تولید ناقصی داشتند اما بعد از فرمایش آقا، چند خط تولید احداث کرده بودند. من یقین دارم در جای جای کشور کارهای ارزشمندی وجود دارد.

رئیس جمهور با بیان اینکه ما در این حوزه نیازمند تحول هستیم، خاطرنشان کرد: تحول سه شرط عمده دارد. نگاه باید تحول ی باشد، اولین شرط تحول، داشتن روحیه تحول گرایی است، بدانند باید تحول ایجاد کرد. جایگاه امام برای ما تعریف تحول آفرینی در کشور بود.

رئیسی اضافه کرد: شرط دوم این است که در فرآیندها تحول ایجاد شود و نسبت به همه فرآیندها بازنگری ایجاد شود. تنها حرکت جهادی و نیروهای تحول خواه می‌توانند این گره را باز کنند و ما یقین داریم این گره‌ها به دست گروه‌های جهادی باز خواهند شد.

حرکت جهادی در ذات انقلاب اسلامی است

وی اظهار کرد: حرکت جهادی در ذات انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی هیچگاه از حرکت جهادی جدا نمی‌شود. اگر زمانی از انقلاب تعریف کردیم و در کنار آن تعریفی از حرکت جهادی نبود، آن تعریف مخدوش است.

رئیس جمهور افزود: سومین تحولی که باید ایجاد شود تحول در ساختار است. ساختارها باید جهادی و کاملاً متناسب با آنچه اقتضای انقلاب اسلامی است باشد. امت چند رکن دارد. هدف دار بودن از ارکان امت است. یک روز ساقط کردن حکومت ستمشاهی و روز بعد برقراری نظام دینی و مقابله با کسانی که مزاحم زندگی مردم بودند و هشت سال جنگ را به مردم تحمیل کردند و دفع شر دشمنان از ناحیه نیروهای جهادگر بود.

رئیس جمهور با بیان اینکه از سوی مقام معظم رهبری راهبرد برای ما تعیین شده است، گفت: آن راهبرد حرکت به سمت اقدامات جهادی است. امت نه حق دارد به عقب و قهقهرا برگردد بلکه فقط باید پیش برود، حرکت کند و با پویایی به پیشرفت برسد. هر چه امام در جماران فرموند تحقق پیدا کرد. ما کجا هستیم و دشمن کجاست؟ برتری از آن جبهه انقلاب است و این محدود به شعار نیست بلکه در میدان هم همین است.

آمریکایی‌ها از یک‌سو برای توافق پیغام می‌فرستند و از سوی دیگر تحریم می‌کنند

رییسی تاکید کرد: معنای شکست مفتضحانه آمریکا این است که انقلاب اسلامی دارد راه پیشرفت و آمریکا دارد راه ضعف را طی می‌کند. آنچه باعث برون رفت ما از این شرایط بوده بحث تحمل تحریم‌ها است. آمریکایی‌ها از یک‌سو برای توافق پیغام می‌فرستند و از سوی دیگر تحریم می‌کنند؛ دنیا به ما حق بدهد که به این‌ها بی‌اعتماد باشیم. آمریکایی‌ها میثاق شکن هستند.

وی اضافه کرد: گروه‌های جهادی، حرکت معمولی را جهاد نمی‌دانند. حرکت جهادی توام با انگیزه، اندیشه، دیدن مقصد، مقصود و هدف و دیدن ابزار دشمن و اراده برای موفقیت بر خواست دشمن است.

گروه‌های جهادی باید با انگیزه به حرکت خود شتاب دهند

رئیس جمهور با بیان اینکه حرکت جهادی برای جامعه ضروری است، خاطرنشان کرد: جهاد تبیین ترجمان جهاد با لسان است و عزیزان ما در کسوت روحانی بدانند همواره باید جهاد تبیین را در برنامه کاری خود داشته باشند. به حرکت جهادی که موجب ناامیدی دشمن شود نیازمند هستیم. گروه‌های جهادی باید با انگیزه به حرکت خود شتاب دهند و به صورت انقلابی پیش روند و ما خود را موظف به حمایت از گروه‌های جهادی می‌دانیم.

رئیسی ادامه داد: امروز رهبری فرمودند؛ محور حرکت کشور تولید است. تولید در روستا مورد هدف است. اقتصاد روستا باید تامین شود و روستایی در روستا بماند. این کارها باید بسیار پر رونق باقی بماند و گام‌های بلندی نیز برداشته شود. هر شخصی در هر کجای کشور که تلاش می‌کند، تلاش خود را افزون کند و دولت حامی این تلاش‌ها است.

وی تصریح کرد: اگر تا دیروز کار می‌کردید امروز پر شتاب تر کار کنید. گروه‌های جهادی برای تولید با کیفیت، دانش بنیان، علم پایه و فناوری پایه پیشگام شوند. اگر گروه جهادی منحصر به چند نفر است بدانید هر فردی که با اخلاق کار می‌کنند از ما است و آن را منحصر به اسم و جریان خاص نکنید. بگذارید جریان جهادی گسترده باشد و به تمام دنیای اسلام برسد.

رییس‌جمهور تاکید کرد: نکند افراد جهادگر را در نگاه منحصر کنید و حرکات سازنده را به چند فرد خاص اختصاص دهیم. اجازه دهید همه افراد در سمت دغدغه نظام و حفظ ارزش‌ها حرکت کنند.

ترغیب دانشجویان به ترک کشور خیانت است

رئیسی با تاکید بر اینکه باید جریان دانشجوی درس خوانده دارای مدارک عالی در کشور و مهاجرت آن را جدی بگیریم، گفت: اینکه دانشجویان ترغیب به ترک کشور شوند خیانت است. باید در حوزه علم و فناوری به قدری جذابیت ایجاد کنیم که جریان علم و فناوری معکوس شود و آنهایی که رفتند پشیمان شوند و برگردند.

وی اضافه کرد: در حوزه کشاورزی نیازمند کار بیشتری هستیم. بسیاری از محصولات غذایی را به کشور وارد می‌کنیم اما نباید اینچنین باشد. این از نمونه کارهای جهادی است که تولید را به سمت تامین کالاهای اساسی در کشور برود و به استقلال در مواد غذایی و کشاورزی برسیم.

رئیس جمهور تاکید کرد: ما نیازمند ایجاد اشتغال با حرکت جهادی هستیم. اگر یک میلیون در سال اشتغال آفرینی نکنیم مانند مسکن دچار عقب ماندگی می‌شویم. تامین اشتغال و مسکن هم نیاز کشور، هم الزام دولت و هم مصوبه مجلس است. این اقدامات نیازمند حرکت جهادی است. اینکه عزیزان ما در زمان محدود کار بسیار با کیفیت انجام دهند را حمایت خواهیم کرد.

رئیسی اضافه کرد: در حوزه مسکن و ایجاد اشتغال با ایجاد اشتغال خانگی نیازمند حرکت جهادی هستیم. در حوزه سلامت، آب و هوای سالم در کشور نیازمند حرکت جهادی هستیم و بخشنامه کار را پیش نمی‌برد.

وی با اشاره به موفقیت‌های حاصل شده پیرامون مدیریت کرونا در کشور گفت: علت موفقیت ما در کرونا به دلیل لطف خدا، کمک پزشکان و پای کار بودن نیروهای جهادی بود. ما می‌توانیم در تمام عرصه‌هایی که دیگران با تردید با آن برخورد می‌کنند موفق شویم زیرا ما طرفدار ما می‌توانیم مکتب شهید سلیمانی هستیم. زن و مرد و جوانان ما آمادگی دارند.

رئیس جمهور بیان کرد: بسیاری از چهره‌های گمنام داریم که با حرکت جهادی می‌تواند مشکلات را برطرف کنند. این استعدادهای ارزشمند را پای کار بیاورند. دانشگاه ما باید کنار صنعت و تولید و حرکت‌های جهادی بیاید و پایان نامه‌ها باید وارد زندگی مردم شوند. دانشگاه ما اگر کنار بازار، روستا، سیاست و غیره قرار گیرد دانش ضمیمه توانایی‌ها خواهد شد.

رئیسی افزود: جهاد با مال، جان، لسان (جهاد تبیین) بسیار اهمیت دارد. ما در جهاد تبیین بسیار مشکل داریم و طلبه‌ها و نیروهای جهادی ما در جهاد تبیین می‌توانند بسیار اثرگذار باشند. جهاد تبیین نباید اجازه دهد جریان نظام ستمشاهی که پای آمریکا و اسرائیل را به کشور باز کردند تطهیر شود.

وی عنوان کرد: دولت، ملت و دستگاه‌های کشور تمام همت خود را به کار خواهیم بست تا منویات رهبری برای پیشرفت کشور و اجرای عدالت کشور بر زمین نماند و تا آخرین نفس تلاش خواهیم کرد اجرای عدالت و پیشرفت کشور متوقف نشود و با تمام وجود و اخلاص کنار نیازمندان باشیم تا آنها نیز شاهد پیشرفت کشور باشند و با تمام وجود به وعده خدا، رسول خدا، رهبر انقلاب و مجاهدان و پیروزی جریان حق بر باطل و پیشرفت کشور یقین داریم.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

بازخوانی خاطرات ولایتی_۲| ارائه طرح تشکیل سپاه قدس در سازمان ملل/ درخواست عجیب قذافی از ایرانیان چه بود؟

 بازخوانی خاطرات ولایتی_۲| ارائه طرح تشکیل سپاه قدس در سازمان ملل/ درخواست عجیب قذافی از ایرانیان چه بود؟
2022-06-28T10:23:45+04:30
علی‌اکبر ولایتی وزیر اسبق امور خارجه در کتاب "آن سوی دیپلماسی" به تشریح سفرها و دیدارهای خود به کشورهای منطقه همچون لیبی و الجزایر و حضور در مجمع ...

باید وزارت نیرو را تشویق به سدسازی کنیم

باید وزارت نیرو را تشویق به سدسازی کنیم
2022-06-28T10:04:01+04:30
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: باید وزارت نیرو را تشویق به سدسازی و انتقال آب کنیم و نباید دست و پای این وزارتخانه را با تحقیق و تفحص ببندیم.

نهضت احداث منازل سازمانی تا رفع نیاز همه یگان‌ها ادامه خواهد داشت

نهضت احداث منازل سازمانی تا رفع نیاز همه یگان‌ها ادامه خواهد داشت
2022-06-28T10:04:00+04:30
فرمانده نیروی زمینی ارتش، گفت: احداث منازل شخصی در کنار منازل سازمانی برای کارکنان نزاجا یک تکلیف است و این نهضت با موفقیّت تمام در شهرها یکی پس از دیگری در ...

حاشیه از مجلس:افتادن عمامه نماینده مجلس/این چه مدیریتی است؟

 حاشیه از مجلس:افتادن عمامه نماینده مجلس/این چه مدیریتی است؟
2022-06-28T10:10:25+04:30
در جریان بررسی تحقیق و تفحص از نحوه انتقال آب بین حوضه ای توسط وزارت نیرو حواشی در مجلس ایجاد شد.

عصبانیت نماینده مجلس برای یک تحقیق و تفحص!

عصبانیت نماینده مجلس برای یک تحقیق و تفحص!
2022-06-28T09:50:41+04:30
یکی از نمایندگان مجلس در جریان بررسی تحقیق و تفحص از وزارت نیرو تا حدی عصبانی شد که چیزی نمانده بود میکروفون خود را از جا درآورد!

موافقت نمایندگان با تفحص از شستا و تامین اجتماعی

 موافقت نمایندگان با تفحص از شستا و تامین اجتماعی
2022-06-28T09:57:12+04:30
نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا طی سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ موافقت کردند.

سیاهکلی: استیضاح وزیر صمت در سامانه نمایندگان نصاب دارد/ اطلاعات آقای حسینی‌کیا دقیق نبود

 سیاهکلی: استیضاح وزیر صمت در سامانه نمایندگان نصاب دارد/ اطلاعات آقای حسینی‌کیا دقیق نبود
2022-06-28T09:43:48+04:30
یکی از طراحان استیضاح وزیر صمت با اشاره به اینکه اطلاعات آقای حسینی‌کیا دقیق نبوده است، گفت: استیضاح فاطمی امین در سامانه نمایندگان هنوز نصاب دارد.

مجلس از تامین اجتماعی و شستا تفحص می کند

 مجلس از تامین اجتماعی و شستا تفحص می کند
2022-06-28T09:43:48+04:30
نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا طی سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ موافقت کردند.

اسامی نمایندگانی که با تاخیر به جلسه علنی مجلس آمدند

 اسامی نمایندگانی که با تاخیر به جلسه علنی مجلس آمدند
2022-06-28T09:43:48+04:30
عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی ۶ نماینده‌ای که با تاخیر به جلسه علنی آمدند را قرائت کرد.

رسیدگی به تفحص از سازمان تامین اجتماعی در حوزه انتصابات و شرکت شستا در مجلس

 رسیدگی به تفحص از سازمان تامین اجتماعی در حوزه انتصابات و شرکت شستا در مجلس
2022-06-28T09:43:48+04:30
رسیدگی به طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی در حوزه انتصابات و شرکت شستا در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس قرار دارد.

ضرورت ایمن‌سازی و حذف نقاط بحرانی شبکه خطوط حمل و نقل ریلی کشور

ضرورت ایمن‌سازی و حذف نقاط بحرانی شبکه خطوط حمل و نقل ریلی کشور
2022-06-28T09:23:56+04:30
در گزارش کمیسیون عمران در خصوص سانحه ریلی قطار مسافری مشهد - یزد تاکید شد که طرح ایمن‌سازی و حذف نقاط بحرانی شبکه خطوط حمل و نقل ریلی کشور به طرح‌های عمرانی ...

مجلس از وزارت نیرو تحقیق و تفحص می‌کند

مجلس از وزارت نیرو تحقیق و تفحص می‌کند
2022-06-28T09:10:40+04:30
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی، با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد وزارت نیرو در خصوص انتقال آب بین حوضه‌ای موافقت کردند.

انتصابات غیرحرفه‌ای و سیاسی در شستا/ عدم اطلاع‌رسانی درباره ورود این شرکت به بورس

انتصابات غیرحرفه‌ای و سیاسی در شستا/ عدم اطلاع‌رسانی درباره ورود این شرکت به بورس
2022-06-28T08:44:06+04:30
گزارش کمیسیون اجتماعی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تأمین اجتماعی در حوزه انتصابات و نحوه مدیریت شرکت‌های وابسته خصوصاً شستا در صحن مجلس...

«شستا» در دولت روحانی به حیاط خلوت سیاسی تبدیل شد

«شستا» در دولت روحانی به حیاط خلوت سیاسی تبدیل شد
2022-06-28T08:44:05+04:30
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اتفاقات تلخ در رابطه با «شستا» این است که این مجموعه در هشت سال دولت روحانی به حیاط خلوت سیاسی تبدیل شده...

تحقیق و تفحص از شرکت «شستا» تصویب شد

تحقیق و تفحص از شرکت «شستا» تصویب شد
2022-06-28T08:44:04+04:30
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا موافقت کردند.

تأکید مخبر و الکاظمی بر بررسی راهکارهای مقابله با ریزگردها و تسهیل سفر عتبات

  تأکید مخبر و الکاظمی بر بررسی راهکارهای مقابله با ریزگردها و تسهیل سفر عتبات
2022-06-28T08:50:27+04:30
معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت اجرای هرچه سریع‌تر توافقات بین تهران - بغداد تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره و با تمام توان بدنبال گسترش و تعمی...

نیکزاد روز قوه قضائیه را تبریک گفت

نیکزاد روز قوه قضائیه را تبریک گفت
2022-06-28T08:30:34+04:30
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی روز قوه قضائیه را به دست اندرکاران دستگاه قضا تبریک گفت.

اعضای ستاد انتخاباتی «روحانی» در شستا به کار گرفته شدند

اعضای ستاد انتخاباتی «روحانی» در شستا به کار گرفته شدند
2022-06-28T08:30:34+04:30
طبق گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس، بسیاری از اعضای ستاد انتخاباتی «حسن روحانی» در شرکت‌های زیر مجموعه شستا به کارگیری و دارای مسئولیت شده‌اند.

مجلس باید بداند در شستا چه می‌گذرد

مجلس باید بداند در شستا چه می‌گذرد
2022-06-28T08:30:33+04:30
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید بداند در مجموعه شستا چه می‌گذرد. تحقیق و تفحص دو بار درباره آن شروع شده اما به صحن نیامده لذا این موضو...

آغاز صحن علنی مجلس/ سانحه ریلی قطار مسافری مشهد-یزد بررسی می‌شود

آغاز صحن علنی مجلس/ سانحه ریلی قطار مسافری مشهد-یزد بررسی می‌شود
2022-06-28T07:50:36+04:30
صحن علنی مجلس به ریاست «علی نیکزاد» آغاز شد و بررسی گزارش کمیسیون عمران در خصوص سانحه ریلی قطار مسافری مشهد - یزد در دستور کار قرار گرفت.

«چاووش اوغلو» از امیرعبداللهیان استقبال کرد

«چاووش اوغلو» از امیرعبداللهیان استقبال کرد
2022-06-28T00:04:03+04:30
وزیر خارجه ترکیه از وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در محل وزارت خارجه این کشور استقبال کرد.

دولت از فعالان عرصه تحقیق و پژوهش حمایت کند

دولت از فعالان عرصه تحقیق و پژوهش حمایت کند
2022-06-28T00:04:02+04:30
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مراکز تحقیقاتی باید نیازهای دکشور را مشخص کنند تا با شناخت اولویت‌ها، دانشمندان و نخبگان در آن زمینه فعالیت کنند؛ دولت نیز باید ا...

بیانیه ایران به مناسبت هفته افشای حقوق بشر آمریکایی

بیانیه  ایران به مناسبت هفته افشای حقوق بشر آمریکایی
2022-06-28T00:04:01+04:30
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرارسیدن هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی (ششم لغایت دوازدهم تیرماه) بیانیه‌ای صادر کرد.

توافق در گرو واقع بینی آمریکا و سه کشور اروپایی است

توافق در گرو واقع بینی آمریکا و سه کشور اروپایی است
2022-06-28T00:04:00+04:30
حسین امیرعبداللهیان گفت: بارها اعلام کرده‌ایم که سیاست همسایگی و همسایه محور ایران، توسعه و تعمیق و تحکیم روابط ایران و ترکیه در دستور کار جدی دولت آیت‌الله...

ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی به مجلس درباره همکاری‌های غیراصولی با آژانس

ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی به مجلس درباره همکاری‌های غیراصولی با آژانس
2022-06-28T00:03:59+04:30
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: قرار شد سازمان انرژی اتمی گزارشی در خصوص ساده‌اندیشی‌های صورت گرفته که موجب همکاری‌های غیر اصولی با آژانس انرژی اتمی شده است...

تبریک سخنگوی دولت برای نخستین قهرمانی تیم ملی تکواندوی بانوان

تبریک سخنگوی دولت برای نخستین قهرمانی تیم ملی تکواندوی بانوان
2022-06-28T00:03:58+04:30
سخنگوی دولت نخستین قهرمانی تیم ملی تکواندوی بانوان ایران را تبریک گفت.

بررسی سند جامع همکاری‌های بلندمدت با ترکیه در دستورکار امیرعبداللهیان

بررسی سند جامع همکاری‌های بلندمدت با ترکیه در دستورکار امیرعبداللهیان
2022-06-28T00:03:58+04:30
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در سفر به ترکیه علاوه بر روابط دوجانبه درباره تدوین سند جامع همکاری‌های بلندمدت گفتگو خواهیم داشت.

امیرعبداللهیان با «اردوغان» دیدار کرد

امیرعبداللهیان با «اردوغان» دیدار کرد
2022-06-27T22:43:54+04:30
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با رئیس‌جمهور ترکیه دیدار کرد.

«محمدحسین سلطانی‌فر» رئیس دفتر ایران در قاهره می‌شود

«محمدحسین سلطانی‌فر» رئیس دفتر ایران در قاهره می‌شود
2022-06-27T19:50:35+04:30
محمدحسین سلطانی‌فر به زودی فعالیت خود را به عنوان رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره آغاز خواهد کرد.  

بیانیه حزب تمدن اسلامی به مناسبت سالگرد فاجعه خونین هفتم تیر و شهادت آیت‌الله بهشتی

بیانیه حزب تمدن اسلامی به مناسبت سالگرد فاجعه خونین هفتم تیر و شهادت آیت‌الله بهشتی
2022-06-27T18:57:12+04:30
حزب تمدن اسلامی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد فاجعه خونین هفتم تیر و شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از بهترین یاران امام و انقلاب بیانیه‌ای صادر کرد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)