میرنیوز

زارعی:‌ شهید سلیمانی با هدایت رهبر انقلاب برنامه شکست آمریکا در منطقه را اجرایی کرد

زارعی:‌ شهید سلیمانی با هدایت رهبر انقلاب برنامه شکست آمریکا در منطقه را اجرایی کرد 2020-01-24T12:15:24+03:30

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سعدالله زارعی کارشناس مسائل غرب آسیا در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه تهران، با موضوع تبیین مکتب شهید حاج‌قاسم سلیمانی گفت: آنچه از شهادت شهید سلیمانی باقی مانده است یک مکتب است و پیروی از این مکتب برای ملت و امت راهگشا بوده و می‌تواند جامعه و مدینه فاضله را به وجود آورد.

**نکته کانونی مکتب سلیمانی مجاهدت خالصانه او در راه خداست

وی افزود:‌ نکته کانونی و محوری مکتب سلیمانی مجاهدت خالصانه او در راه خداست.

کارشناس مسائل غرب آسیا تصریح کرد: آمریکا در مواجه با انقلاب اسلامی ملت‌های مسلمان و جبهه مقاومت از سال 1994 به بعد به این جمع‌بندی رسید که برای نجات خودش از مشکلات در منطقه بایستی مقاومت ملت‌ها و به ویژه مقاومت جمهوری اسلامی را از سر راه خود برداشته و به همین جهت طراحی پیچیده‌ای را دنبال کرد و گروه 400 نفره را مشغول طراحی یک استراتژی کامل برای غلبه آمریکا در منطقه کرد.

وی افزود: این پروژه از سوی پل‌ولفوویست مدیریت می‌شد که نحوه کار آن به صورتی بود که دولت جورج‌بوش در سال 2000 بر سر کار آمد و این برنامه را او در دستور کارش قرار داده که ادبیات نهایی آن خاورمیانه جدید و بزرگ بود.

کارشناس مسائل غرب آسیا خاطرنشان کرد: آنها آشکارا اعلام می‌کردند که آنچه آمریکا در جنگ جهانی اول در منطقه دنبال می‌کرد در شرایط فعلی وجود ندارد و با توجه به وجود آمدن جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت آن اهداف منسوخ شده است و به دنبال شکل‌گیری خاورمیانه جدید بودند تا بتوانند برای سال‌های طولانی در منطقه مسلط شوند.

زارعی گفت: ماجرای مشکوک 11 سپتامبر در آن ایام به وجود آمد و آمریکایی‌ها تلاش کردند از این موضوع و مسأله استفاده کرده و طرح‌های خشن خود را برای اجرای اهدافشان عملیاتی کنند.

**اشغال افغانستان و تسخیر عراق بخشی از برنامه‌های آمریکا بود 

وی تصریح کرد:‌ اشغال افغانستان و تسخیر عراق بخشی از برنامه‌های آمریکا بود که در همان زمان جورج‌بوش و تونی‌بلر رؤسای جمهور آمریکا و انگلیس نام ایران و سوریه را برای ایجاد تغییرات عمده مطرح کردند که توطئه‌ خطرناک به حساب می‌آمد.

وی تصریح کرد: جورج‌بوش تغییرات مدنظر خود را با بیان واژه جنگ‌های صلیبی به منظور تحریک جهان مطرح کرد تا اهداف خود را اجرایی کند که این موضوع هم توطئه دیگری محسوب می‌شود.

کارشناس مسائل غرب آسیا خاطرنشان کرد: 300 هزار نیرو نظامی، اطلاعاتی و عملیاتی در آمریکا و همچنین 40 هزار نیروی نظامی، اطلاعاتی از سوی انگلیس و مقادیر زیادی نیرو از سوی اروپایی‌ها و غیر اروپایی‌های وابسته به آمریکا پای این کار آمده تا توطئه بزرگ‌شان با انهدام مرزها،‌ دولت‌ها  ملت‌ها اجرایی شود.

وی گفت: بعد از این جریانات و اتفاقات بود که درک دقیقی از خطر بزرگ در جهان اسلام ایجاد شد و همگان هم باید به این درک مشترک می‌رسیدند و به همه منطقه تذکرات لازم داده می‌شد.

**هشدار رهبر انقلاب درباره خطر بزرگ در منطقه

کارشناس مسائل غرب آسیا تصریح کرد:‌ رهبر معظم انقلاب با درک این خطر بزرگ و تهدید‌آمیز،‌ لزوم مقابله با آن را مطرح کردند که اگر با این وضعیت مبارزه نشود کل هستی جهان اسلام تحت تأثیر قرار می‌گیرد و به همین دلیل تعدادی از فرماندهان نظامی را فراخواندند و به آنها فرمودند که اگر با این تهدید مقابله نشود جمهوری اسلامی هم ممکن است مورد تهدید واقع شود.

وی افزود:‌رهبر انقلاب فرمودند باید برنامه منسجم و کارآمدی برای خنثی شدن این توطئه بزرگ آمریکا تهیه شود و با برنامه منسجم می‌توانیم آمریکا را در عراق شکست دهیم؛ با این کار ویژه، کل طرح خطرناک آمریکا علیه جهان اسلام خنثی شد هر چند که کل محوریت این کار بر دوش شهید سلیمانی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران قرار گرفت.

کارشناس مسائل غرب آسیا گفت:‌ سردار سلیمانی با اعتقاد عمیق به جهاد در راه خدا و با تبعیت تام از رهبر انقلاب و با اعتقاد راسخ به توانایی‌ نیروهای مجاهد به صحنه آمده و برنامه خنثی‌شدن آمریکا را در دستش گرفت.

**سردار سلیمانی با هدایت رهبر انقلاب برنامه شکست آمریکا در منطقه را اجرایی کرد

زارعی گفت:‌سردار سلیمانی با مدیریت و هدایت رهبر انقلاب برنامه شکست آمریکا در منطقه را اجرایی کرد در حالی که آمریکایی‌ها بیش از 300 هزار نیروی نظامی، اطلاعاتی و عملیاتی در عراق داشتند.

وی گفت:‌ترامپ اعتراف کرد که آمریکا 7 تریلیون دلار بودجه برای اجرای طرح خاورمیانه بزرگ و جدید را هزینه کرده است و برای این هدف تجهیزات گسترده‌ای را هم به میدان آورده بود.

وی گفت: سردار سلیمانی با امکانات کم و با بودجه ناچیز به مقابله با تهدید خاورمیانه بزرگ که جمهوری اسلامی را هم تهدید می‌کرد به مقابله برخاست.

زارعی گفت: سردار سلیمانی با نبوغ فکری و خاص خود نیروی کوچکی را طراحی و سازماندهی کرد و آنها هم با تکیه بر نیروی مردمی‌شان در عراق طرح‌های آمریکایی‌ها را در این کشور به شکست مجبور کردند. 

**سردار سلیمانی با تکیه بر نیروی مردمی عراق کارهای بزرگی کرد

وی گفت:‌ سردار سلیمانی با سازمان‌دهی نیرویی چابک و با تکیه بر نیروی مردمی عراق کارهای بزرگی کرد. 

وی تصریح کرد: اخراج اشغالگران غربی از عراق و سیادت سیاسی ملت عراق کلید واژه‌های اصلی برنامه عظیم شکست آمریکا در عراق و منطقه بود ضمن اینکه دیگر برنامه شکست آمریکا و همپیمانانش شکست آنها و خنثی‌ کردن توطئه‌هایشان در سوریه، یمن، افغانستان، فلسطین و لبنان بود.

کارشناس مسائل غرب آسیا خاطرنشان کرد: برنامه چابک سردار سلیمانی برای نجات منطقه و مردم آنهم با وجود نیروی محدود، هزاران جزئیات داشت که بر همین اساس راهبرد و تاکتیک‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شد که توانست در تمامی این موارد سربلند بیرون بیاید.

وی گفت: سردار سلیمانی توانست در تمامی 9 جنگ بزرگی که از سال 1380 تا سال 1396 در منطقه ایجاد شده بود آمریکا و همپیمانانش را شکست دهد که البته حاکی از نبوغ سردار سلیمانی است. 

زارعی به 5 خصوصیت ویژه سردار سلیمانی و نتایج آن در صحنه عمل اشاره کرد و افزود:‌ ولایت‌محوری و اعتقاد راسخ سردار سلیمانی به رهبر معظم انقلاب بخشی از شخصیت و عمل او محسوب می‌شود.

**کلید واژه سردار سلیمانی مراجعه به تدابیر و آراء رهبر انقلاب بود

وی گفت:‌کلید واژه سردار سلیمانی مراجعه به تدابیر و آراء رهبر معظم انقلاب بود و به همین دلیل او بارها می‌گفت که نه تنها این کار را از روی ایمان و اعتقادش انجام می‌دهد بلکه قسم می‌خورد که تجارب رهبر انقلاب در امورات مختلف حکیمانه بوده و تدابیر ایشان همواره راهگشاست. 

وی خاطره‌ای از سردار سلیمانی نقل کرد و افزود: سردار سلیمانی از جلسه‌ای می‌گفت که با نخست‌وزیر یکی از کشورهای منطقه که رقابتی هم با جمهوری اسلامی داشت، برگزار گرد مبنی بر اینکه آن نخست‌وزیر به سردار سلیمانی گفته بود تو استاد تاکتیک هستی اما از استراتژی اطلاعی نداری؛ حاج‌قاسم سلیمانی در پاسخ به او گفته بود که در بالای سر من یک استراتژیست بزرگ به نام مقام معظم رهبری وجود دارد این در حالی است که شما در میدان هم تاکتیک ندارید.

کارشناس مسائل غرب آسیا تصریح کرد: سردار سلیمانی، امام و رهبری را با هیچکس و با هیچ اصلی مقایسه نمی‌کرد و همواره درباره آنها تعصب خاصی داشت.

**سردار سلیمانی فراجناحی بود اما اقدامات فرارهبری را نمی‌پذیرفت

وی گفت: مرز دوستی حاج قاسم سلیمانی با افراد و جریانات، رهبری بود. ضمن اینکه شبانه‌روز تلاش می‌کرد که طیف‌ها و افراد مختلف را به رهبر معظم انقلاب نزدیک کند. در واقع سردار سلیمانی فراجناحی بود اما اقدامات فرارهبری را نمی‌پذیرفت.

کارشناس مسائل غرب آسیا تصریح کرد:‌ سردار سلیمانی وقتی وارد میدان می‌شد با هدف تحقق فتح‌الفتوح برای جهان اسلام این کار را انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: مشورت و درایت از دیگر خصوصیات سردار سلیمانی بود و در همین راستا مشورت را رکن مهمی در زندگی و مسئولیت‌هایش می‌دانست. 

کارشناس مسائل غرب آسیا تصریح کرد: سردار سلیمانی با آنکه در فهم مسائل سیاسی نبوغ بالایی داشت اما جلسات تخصصی برگزار کرده و نظرات کارشناسان را دریافت می‌کرد ولی با این حال هزاران کارشناس را هم تربیت کرد. 

زارعی گفت: سردار سلیمانی به جای طرح ده‌ها مسئله جزئی، قلب و مسأله اصلی را پیدا می‌کرد و توان خود را برای غلبه بر آن کانون متمرکز می‌کرد که با این کار و  تسخیر مسأله، بسیاری از جزئیات حل و فصل می‌شد.

وی با اشاره به کارنامه رئیس جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تأکید کرد: قاآنی و قاآنی‌ها افراد تربیت شده مکتب سردار سلیمانی هستند. 

زارعی گفت: دیگر خصوصیات شهید سردار سلیمانی دشمن‌شناسی او بود و در این مسیر تاکتیک و راه‌های آنها، خنثی‌کردن روش‌ها و اهداف آنها را می‌دانست. سردار سلیمانی کسانی که دشمن را نمی‌بینند و آن را کمرنگ کرده  و ابهام‌آفرینی می‌کنند را خائن می‌دانست. 

**سردار سلیمانی عادی‌سازی دشمنان را کاری خائنانه می‌دانست

وی گفت: سردار سلیمانی عادی‌سازی دشمنان را کاری خائنانه می‌دانست و با تاکتیک‌های خود بر برنامه‌های دشمن مسلط می‌شد. 

کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: سردار سلیمانی از داخل کشورهای منطقه ظرفیت می‌ساخت و بر همین اساس برای جمهوری اسلامی هزینه‌سازی نمی‌کرد تا آنها بتوانند در برابر آمریکا ایستادگی کنند .

وی گفت:‌توصیه سردار سلیمانی به جوانان اقامه نماز شب و احترام ویژه به پدر و مادر بود که این موضوع هم از دیگر خصوصیات سردار سلیمانی محسوب می‌شود. 

کارشناس مسائل غرب آسیا خاطرنشان کرد: کتاب انسان کامل علامه شهید مرتضی مطهری آخرین کتابی بود که سردار سلیمانی در طول زندگی با برکتش خوانده و در این راه برای خود خلاصه‌برداری کرده بود. 

زارعی تأکید کرد: سردار سلیمانی دورا ن8 ساله دفاع مقدس را برجسته‌ترین اتفاق جهان اسلام می‌دانست.

وی گفت: شهادت، گمشده سردار سلیمانی در زندگی‌اش بود و هیچ چیزی او را از  این کار مانع نمی‌کرد ضمن اینکه او برای خود هیچ جایگاهی هم قائل نبود.

کارشناس مسائل غرب آسیا در پایان گفت: سردار سلیمانی به یکی از نزدیکانش گفته بود که مرا در نقطه خاصی در گلزار شهدای کرمان و بین دو قبر دفن کنید در حالی که آن فرد در پاسخ سردار سلیمانی گفته بود شما اینجا جا نمی‌شوید؛ سردار سلیمانی در پاسخ به او گفته بود من طوری می‌آیم که در اینجا جا شوم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری فارس


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

معاون اول رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان فرجی برزگر را تسلیت گفت

 معاون اول رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان فرجی برزگر را تسلیت گفت
2023-04-01T11:33:41+04:30
محمد مخبر در پیامی درگذشت مادر شهیدان والامقام حسین و رضا فرجی برزگر را تسلیت گفت.

تسلیت «مخبر» برای درگذشت مادر شهیدان فرجی برزگر

تسلیت «مخبر» برای درگذشت مادر شهیدان فرجی برزگر
2023-04-01T11:13:41+04:30
معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی درگذشت مادر شهیدان والامقام فرجی برزگر را تسلیت گفت.

سردار جلالی: رای «آری» مستمر به نظام همه تهدیدات خارجی علیه کشور را برهم زده است

 سردار جلالی: رای «آری» مستمر به نظام همه تهدیدات خارجی علیه کشور را برهم زده است
2023-04-01T11:07:03+04:30
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت ۱۲ فروردین ماه گفت: حضور میلیونی و رای آری مستمر به نظام موجب شده است همه تهدیدات خارجی علیه کشور و نقشه‌...

انتخاب ملت ـ۵| «تجزیه‌طلبان»؛ گروهی که در رفراندوم ۱۲ فروردین شرکت نکردند

 انتخاب ملت ـ۵| «تجزیه‌طلبان»؛ گروهی که در رفراندوم ۱۲ فروردین شرکت نکردند
2023-04-01T11:07:03+04:30
رفراندوم انتخاب جمهوری اسلامی با مشارکت ۹۷درصدی مردم رو‌به‌رو شد اما برخی گروه‌ها و جریانات عمدتاً چپگرا این انتخابات را تحریم کرده حتی به مقابله با روند رأ...

مهار تورم باید مساله اصلی مسؤولان و فعالان اقتصادی باشد

مهار تورم باید مساله اصلی مسؤولان و فعالان اقتصادی باشد
2023-04-01T03:46:56+04:30
امام جمعه موقت تهران گفت: هیچکس در این تردید ندارد که امروز باید مهارت تورم مساله اصلی مسؤولان و فعالان اقتصادی باشد.

بسیج برای مردمی سازی اقتصاد و رفع محرومیت تلاشی مضاعف خواهد کرد

بسیج برای مردمی سازی اقتصاد و رفع محرومیت تلاشی مضاعف خواهد کرد
2023-04-01T03:33:36+04:30
سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ فروردین اعلام کرد: امسال با تلاشی مضاعف در جبهه‌های مختلف از جمله جبهه سازندگی و رفع محرومیت، در خدم...

بسیج در مردمی سازی اقتصاد و رفع محرومیت تلاشی مضاعف خواهد کرد

بسیج در مردمی سازی اقتصاد و رفع محرومیت تلاشی مضاعف خواهد کرد
2023-04-01T03:06:56+04:30
سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ فروردین اعلام کرد: امسال با تلاشی مضاعف در جبهه‌های مختلف از جمله جبهه سازندگی و رفع محرومیت، در خدم...

سرلشکر سلامی: شهید جاویدالاثر متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است

 سرلشکر سلامی: شهید جاویدالاثر متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است
2023-04-01T02:20:25+04:30
سرلشکر حسین سلامی در دیدارهای نوروزی با خانواده‌های معظم شهدا امنیت، آرامش، پیشرفت و اقتدار کشور را مرهون خون شهیدان دانست و تأکید کرد: شهدا ستارگان درخشان ...

شکست سیاست انزوای ایران/ دشمن جبهه جنگ ترکیبی علیه کشورمان ساخته است

 شکست سیاست انزوای ایران/ دشمن جبهه جنگ ترکیبی علیه کشورمان ساخته است
2023-04-01T01:53:57+04:30
نماینده گرمسار در مجلس گفت: با توجه به توان دفاعی ایران جبهه جنگی انتخاب‌شده علیه کشور ما جبهۀ صرفاً نظامی نیست، بلکه دشمنان یک جبهه ترکیبی ساخته‌اند.

واکنش ایران به اتهام‌زنی‌های جدید باکو / «نسبت به نیات واقعی دشمن صهیونیستی هوشیار باشید»

واکنش ایران به اتهام‌زنی‌های جدید باکو / «نسبت به نیات واقعی دشمن صهیونیستی هوشیار باشید»
2023-04-01T01:06:57+04:30
سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار توییتی گفت: ‏به برادران و خواهران مسلمان در آذربایجان توصیه می‌کنیم نسبت به نیات واقعی دشمن صهیونیستی هوشیار باشند.

شکست سیاست انزوای ایران / دشمن جبهه جنگ ترکیبی علیه کشورمان ساخته است

 شکست سیاست انزوای ایران / دشمن جبهه جنگ ترکیبی علیه کشورمان ساخته است
2023-03-31T20:47:07+04:30
نماینده گرمسار در مجلس گفت: با توجه به توان دفاعی ایران، جبهه جنگی انتخاب شده علیه کشور ما، جبهه‌ی صرفاً نظامی نیست، بلکه دشمنان یک جبهه ترکیبی ساخته‌اند.

ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش در آفریقای جنوبی پهلو گرفت

ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش در آفریقای جنوبی پهلو گرفت
2023-03-31T17:47:01+04:30
ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوهای دنا و مکران صبح امروز جمعه با استقبال سفیر ایران، نماینده نیروی دریایی و مقامات بندری در کیپ تاون آفریقای جنوبی...

ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش ایران در آفریقای جنوبی پهلو گرفت

 ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش ایران در آفریقای جنوبی پهلو گرفت
2023-03-31T17:40:26+04:30
ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندر کیپ تاون آفریقای جنوبی پهلو گرفت.

ابوترابی‌فرد در نماز جمعه: حجاب و عفاف رکن و ستون اقتدار و عزت خانواده است

 ابوترابی‌فرد در نماز جمعه: حجاب و عفاف رکن و ستون اقتدار و عزت خانواده است
2023-03-31T16:07:05+04:30
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: حجاب و عفاف رکن و ستون اقتدار و عزت خانواده است لذا باید دغدغه یکدیگر را داشته باشیم و در کنار هم و با هم پیروزی و عزت را...

تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه و شکاف در بین مردم

تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه و شکاف در بین مردم
2023-03-31T15:46:58+04:30
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دشمن با ایجاد تفرقه و شکاف در بین مردم سعی در خدشه‌دار کردن اقتدار جمهوری اسلامی ایران دارد.

کارکنان ارتش نباید مشکل مسکن داشته باشند

کارکنان ارتش نباید مشکل مسکن داشته باشند
2023-03-31T15:46:58+04:30
فرمانده نیروی زمینی ارتش از احداث ۲۳ هزار واحد مسکونی سازمانی در برخی از شهرها خبر داد و گفت: سیاست ارتش بر این است که کارکنان آن مشکل مسکن نداشته باشند.

آخرین اخبار از تشکیل سازمان بازرگانی

 آخرین اخبار از تشکیل سازمان بازرگانی
2023-03-31T15:40:24+04:30
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آماده شنیدن استدلال مسئولان دولتی درباره تشکیل سازمان بازرگانی در جلسات کمسیون اجتماعی هستیم و پس از استماع نظرات در خصوص تشکی...

مهار تورم باید مساله اصلی مسئولان و فعالان اقتصادی باشد

مهار تورم باید مساله اصلی مسئولان و فعالان اقتصادی باشد
2023-03-31T14:53:38+04:30
امام جمعه موقت تهران گفت: هیچکس در این تردید ندارد که امروز باید مهارت تورم مساله اصلی مسئولان و فعالان اقتصادی باشد.

سرلشکر سلامی: شهید جاوید الاثر متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است

 سرلشکر سلامی: شهید جاوید الاثر متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است
2023-03-31T14:47:00+04:30
سرلشکر حسین سلامی در دیدارهای نوروزی با خانواده‌های معظم شهدا امنیت، آرامش ،پیشرفت و اقتدار کشور را مرهون خون شهیدان دانست و تاکید کرد: شهدا ستارگان درخشان ...

شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در سوریه

شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در سوریه
2023-03-31T14:27:09+04:30
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در حمله جنایتکارانه سحرگاه امروز (جمعه) رژیم صهیونیستی به حومه دمشق سوریه خبر داد.

حجاب و عفاف رکن و ستون اقتدار و عزت خانواده است

حجاب و عفاف رکن و ستون اقتدار و عزت خانواده است
2023-03-31T14:27:09+04:30
امام جمعه موقت تهران گفت: حجاب و عفاف رکن و ستون اقتدار و عزت خانواده است لذا باید دغدغه یکدیگر را داشته باشیم و با هم پیروزی و عزت را تجربه کنیم.

انتخابات ملت - ۴/ چرا فقط "جمهوری اسلامی" به رای گذاشته شد؟

 انتخابات ملت - ۴/ چرا فقط "جمهوری اسلامی" به رای گذاشته شد؟
2023-03-31T14:20:22+04:30
خواجه‌سروی گفت: بنابراین برگزاری همه‌پرسی (رفراندم) پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای انتخاب نوع نظام آینده، یک اقدام نو، جدید و بی‌نظیر در جهان بود.

شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در حمله رژیم صهیونیستی به سوریه

 شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در حمله رژیم صهیونیستی به سوریه
2023-03-31T14:20:22+04:30
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شهادت پاسدار رشید اسلام "میلاد حیدری" از مستشاران نظامی و افسران پاکباخته سپاه در حمله...

مقامات آذربایجان درباره همکاری‌ با رژیم صهیونیستی توضیح دهند

مقامات آذربایجان درباره همکاری‌ با رژیم صهیونیستی توضیح دهند
2023-03-31T13:46:57+04:30
سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان با اشاره به اظهارات اخیر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: مقامات آذربایجان درباره همکاری‌های ضدایرانی با رژیم صهیونیستی توضیح د...

رمضان ماه حضور عقلانیت و قرآن در عرصه حیات بشر است

رمضان ماه حضور عقلانیت و قرآن در عرصه حیات بشر است
2023-03-31T13:46:57+04:30
امام جمعه موقت تهران گفت: رمضان ماه حضور عقلانیت و قرآن در عرصه حیات بشر است

رمضان ماه عقلانیت و قرآن در عرصه بشر است

رمضان ماه عقلانیت و قرآن در عرصه بشر است
2023-03-31T13:20:23+04:30
امام جمعه موقت تهران گفت: رمضان ماه عقلانیت و قرآن در عرصه بشر است.

تعیین تکلیف طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در سال ۱۴۰۲

 تعیین تکلیف طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در سال ۱۴۰۲
2023-03-31T13:00:24+04:30
عضو کمیسیون اجتماعی گفت: با توجه به اینکه طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت یک مطالبه عمومی است و اکثریت کارکنان دستگاه‌های اجرایی با آن درگیر هستند تلاش می...

انتخابات ملت ـ ۳ | ماجرای واژه «دموکراتیک» در عنوانِ «جمهوری اسلامی» چه بود و چرا حذف شد؟

 انتخابات ملت ـ ۳ | ماجرای واژه «دموکراتیک» در عنوانِ «جمهوری اسلامی» چه بود و چرا حذف شد؟
2023-03-31T12:47:02+04:30
سید امیر مکی پژوهشگر تاریخ معاصر در یادداشتی به ماجرای واژه «دموکراتیک» در عنوانِ «جمهوری اسلامی» و حذف آن پرداخت و از قول مهن...

علل تاخیر در پرداخت حقوق معلمان با حضور وزیر آموزش و پرورش و میرکاظمی در مجلس

 علل تاخیر در پرداخت حقوق معلمان با حضور وزیر آموزش و پرورش و میرکاظمی در مجلس
2023-03-31T12:33:49+04:30
عضو هیئت رئیسه مجلس از پیگیری تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان و نحوه رتبه‌بندی معلمان در جلسه هفته آینده مجلس با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.

جامعه مدرسین: حل مشکلات کشور فقط در سایه اسلام، جمهوری اسلامی و ولایتمداری است

 جامعه مدرسین: حل مشکلات کشور فقط در سایه اسلام، جمهوری اسلامی و ولایتمداری است
2023-03-31T12:33:49+04:30
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی تاکید کرد: حل مشکلات کشور و تحقق آرزوها و آرمان‌های ملت فقط در سایه اسلام؛ جم...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)