میرنیوز

تعامل سازنده، التماس کردن نیست/ انتقاد کنیم، فحاشی و بی‌تربیتی نکنیم

تعامل سازنده، التماس کردن نیست/ انتقاد کنیم، فحاشی و بی‌تربیتی نکنیم 2020-11-26T11:16:36+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم بهره‌برداری از چند طرح بزرگ نفتی، گازی و پتروشیمی اظهار کرد: نکته ای که مقام معظم رهبری روز سه‌شنبه بر آن تاکید کردند این بود که باید در جهش تولید سه اقدم مهم در مساله خودروسازی، صنعت نفت و نهاده های دامی انجام شود.

روحانی گفت: سه وزیر نفت، صمت و جهاد کشاورزی تلاش خود را انجام دهند و هرچه سریعتر طرح خود را به ستاد اقتصادی دولت بیاورند تا تصویب کنیم و سریعتر اجرایی شود.

وی پس از افتتاح طرح پتروشیمی لردگان، گفت: این طرح بزرگ ظرف سه‌، چهار سال می‌تواند کل سرمایه‌اش را برگرداند یعنی اگر سالانه ۲۴۰ میلیون دلار درآمد این پروژه بزرگ باشد، طی سه سال کل سرمایه‌گذاری برمی‌گردد. این خیلی برای مردم و سرمایه‌گذاران اهمیت دارد که یک طرح عظیم صنعتی که رقمی بالای ۸۰۰ میلیون دلار برای آن خرج شده است، بتواند ظرف چند سال کل هزینه‌ها را برگرداند و سود قابل ملاحظه‌ای هم داشته باشد.

رئیس‌جمهور گفت: ۸۰ درصد پرسنلی که الان برای تکمیل پروژه تلاش می‌کنند و بعدا برای اداره آن فعال خواهند بود، بومی هستند. این بسیار مهم است ما بتوانیم برای پروژه بزرگی که در یک استان فعال می‌شود، از نیروهای بومی آن استان استفاده کنیم.

روحانی گفت: لردگان در استان چهارمحال بختیاری جزو اولین  شهرهایی بود که من در سال ۹۲ برای تبلیغات انتخاباتی به آنجا رفتم و مردم استقبال بسیار خوبی کردند و در مسجد جمع شدند و من خاطرات خوش آن روز را همواره به یاد دارم. استانی سرسبز و آباد که می تواند بزرگترین قطب گردشگری طبیعی ما در کشور باشد.

وی افزود: پروژه پتروشیمی لردگان می‌تواند تحول خوبی در اشتغال و زندگی مردم بوجود بیاورد.

روحانی با تسلیت ایام رحلت حضرت فاطمه معصومه(علیها السلام)، گفت: حضرت فاطمه معصومه توانست همه اندیشمندان، عالمان بزرگ را در کنار مضجع شریف خود کم کنند و امروز بزرگترین حوزه علمیه برای جهان تشیع و حتی برای جهان اسلام، حوزه علمیه قم با داشتن آن همه علما، بزرگان، فضلا، مجتهدین، مراجع بزرگ و مراکز تحقیقاتی بسیار ارزشمند، است. اینها همه از برکت قدوم حضرت فاطمه معصومه به قم بود که اساسا این منطقه را با قدم های مبارک خودشان متحول کردند. 

وی افزود: ما شاهد افتتاح بسیار مهم بودیم. در شرایطی که می‌خواستند ما را تحریم کنند و می‌خواستند ایران را منزوی کنند و در شرایطی که با تصور خام خودشان می‌خواستند ما را نسبت به آینده کشور مایوس کنند، ما در یک هفته شاهد افتتاح سه طرحی هستیم که ارزش آن 30 هزار میلیارد تومان است.

رئیس‌جمهور گفت: این برای آن افرادی که علیه ملت ایران در این مدت طراحی شوم کردند، باور کردنی نیست که ما در یک روز در ایران ۳۰ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مهم را به افتتاح برسانیم. برای این طرح‌ها یک رقمی حدود ۱۰۰۰ میلیارد دلار هزینه شده است و طرح‌های بسیار با اهمیتی است. مخصوصاً طرح اوره که عمدتاً صادراتی است زیرا در ما در داخل امکاناتی که بتواند نیاز ما را تامین کند داریم، بنابراین این طرح جهش صادرات و هم چهش تولید است.

روحانی گفت: طرح فرآورش ۵۰ هزار بشکه‌ای در روز برای ما اهمیت داشت زیرا با این مدل فرآورش اولین باری است که ما در این صنعت قدم گذاشتیم که کار را برای ما بسیار آسان کرده است. مسئله مخازن هم بسیار برای ما مهم است البته یکی از طرح‌های اساسی که کشور ما نیاز دارد تاسیس مخازن بزرگ هم برای نفت، هم برای میعانات و هم برای گاز است. یکی از علت هایی که گاهی در زمستان مشکل داشتیم برای این بود که مخازن ذخیره ما به اندازه کافی نیست.

وی ادامه داد: البته برخی از این مخازن طبیعی هستند که باید آنها را کشف کنیم و ذخیره کنیم، الحمدالله امروز شاهد این سه طرح بزرگ در سه استان خوزستان، چهارمحال و بختیاری و بوشهر بودیم.

رئیس جمهور در ادامه تاکید کرد: ایران در این سه سال جنگ اقتصادی مقاومت کرد، البته مردم ایران قبل از آن هم مقاوم بود و ایستادگی کرد. در این سه سال با همه توان در مقابل مردم ایران قرار گرفتند و شکست مفتضحانه خوردند یعنی آنهایی که می‌خواستند مردم ایران سال 97 جشن 22 بهمن را نبیند و آنها وارد ایران شوند، همه سرنگون شدند و دوران قلدی‌هایشان پایان یافت و تا چند هفته دیگر به زباله دان ریخته می‌شوند.

روحانی تصریح کرد: این ملت ایران بود که مقاوم ایستاد و پیروز شد و دشمنان ایران بودند که دچار شکست و شدند. اقتصاد ایران نشان داده شد که یک اقتصاد بزرگ و مقاوم است. من در منطقه فکر نمی‌کنم هیچ کشوری یک چنین قدرتی داشته باشد که بتواند در سه سال جنگ مداوم رویاروی بایستد و موفق شود و به پیروزی برسد.

وی ادامه داد: این عظمت، قدرت و تاب آوری ملت ایران است که در سایه خود اتکایی، درونزایی و البته ژئوپلیتیک ایران است. ژئوپلیتیک ایران این یکی از نکات اساسی است. البته ملت ایران همیشه کار بزرگ کرده است اما ایران هم یک نقطه مهمی است. ایران یک جایگاه جغرافیایی عظیم و بزرگی است که قدرتی در دنیا نمی‌تواند آن را حذف کند نه برای منطقه و نه برای جهان زیرا جایگاه ژئوپلتیک این کشور خاص است.

رئیس‌جمهور گفت: البته در تاریخ ایران، مقاومت های بلندی صورت گرفته است. خیلی‌ها آمدند که ایران را از بین ببرند و نتوانستند. [سردمداران آمریکایی] آخرین کسانی بودند که مدعی بود و شکست خوردند.

روحانی گفت: آینده ایران بسیار مهم است، آینده امیدوار کننده برای همگان است. ایران آباد و ایران پیشرفته تنها برای مردم ایران نیست، ایران پیشرفته برای منطقه و جهان است. ایران می‌تواند نیازمندی‌های منطقه و حتی نیازمندی‌های جهان را در برخی موارد ارزان تر و راحت‌تر تامین کند و این نکته بسیار مهمی است زیرا کشور ما قابلیت های بسیار بزرگی دارد.

وی ادامه داد: کاری که دانشگاه ما امروز انجام می دهد، سرمایه های بسیار بزرگی در حوزه انسانی است. ما اگر می‌خواهیم در صنعت دارای یک جهش و شتاب مناسب باشیم نیازمند به ارکان آن هستیم. رکن شتاب در صنعت، سرمایه است اگر سرمایه نباشد کاری نمی توان کرد. هم سرمایه داخلی و هم سرمایه خارجی نیاز داریم. امروز دیدید یک طرح افتتاح شد که با سرمایه خارجی بود. بخش بزرگی از طرح لردگان هم ار اعتبارات خارجی استفاده شد.

رئیس‌جمهور گفت: سرمایه خارجی و داخلی در کنار هم اهمیت دارد. ما پروژه‌های بزرگی داریم که اگر سرمایه خارجی در کنار سرمایه داخلی قرار بگیرد آن وقت می‌توانیم تحولات بسیار بزرگی را در صنعت و در سایر امور داشته باشیم.

روحانی افزود: نکته دوم برای جهش تولید مواد اولیه است، خوشبختانه در بخش پتروشیمی مواد اولیه در اختیارمان است، گاز در اختیار ماست و این بسیار مهم است. شما اگر بخواهید این مواد اولیه را بیاورید، جمع آوری آن معلوم ‌نیست اقتصادی و به صرفه باشد اما در بسیاری از موارد به خصوص در صنعت پتروشیمی، نفت، گاز، فولاد، مس و آلومینیوم و خیلی از صنایع بزرگ کشور، مواد اولیه در اختیار ماست و در داخل کشور است. این یکی از نکات بسیار مهم است.

وی تاکید کرد: مساله سوم در جهش تولید تکنولوژی است. تکنولوژی که نباشد حداقل استفاده را با قیمت گران می‌توان برد. این مساله گاهی غیررقابتی می‌شود یعنی چیزی تولید می‌کنیم که نمی‌توانیم با دنیا رقابت داشته باشیم. ما در تولید باید با جهان در حال رقابت باشیم و محصولاتمان را صادر گنیم. تکنولوژی هم باید داخلی و هم باید خارجی باشد.

رئیس‌جمهور گفت: در حوزه داخلی شرکت های دانش بنیان ما پیشرفت های خوبی در همه زمینه ها دارند. از تکنولوژی خارجی هم استفاده کردیم و می‌کنیم و هیچ وقت آمریکا و دشمنان ما نتوانستند مانع این مساله شوند. ما در جایی که خواستیم تکنولوژی را وارد کشور کردیم. البته این تحریم‌ها و فشارها باعث ارزان‌تر و گران‌تر می‌شود، اما در اصل کسی نمی‌تواند مانع ورود تکنولوژی به کشور شود.

روحانی گفت: پایه چهارم جهش تولید بازار است، شما اگر می‌خواهید چیزی تولید کنید باید تقاضا و بازار باشد. گاهی بازار در داخل است و یک بخش بزرگ، بازار بیرون است. میلیاردها جمعیت در بیرون است، ما فقط نمی توانیم به ۸۰ میلیون داخل کشور نگاه کنیم، ما باید طرح‌ها و پروژه هایی داشته باشیم که بتوانیم به کشورها صادر کنیم، کشورهایی که جمعیت آن یک میلیارد و ۳۰۰ نفر است.

وی ادامه داد: ما باید میلیاردها جمعیت و بازارهای متنوع را باید ببینیم و اینجاست که می‌تواند تعامل سازنده ما تاثیرگذار باشد. البته تعامل سازنده در کنار قدرت ملی مفید است. اگر کشور ضعیف باشد تعامل سازنده یعنی چه؟ یعنی باید چه کار کند؟ در این شرایط در تعامل سازنده باید مدام التماس کند. التماس تعامل سازنده نیست. تعامل سازنده یعنی قدرت ملی ما در یک جایگاهی قرار بگیرد که آنها به ما نیازمند باشند و ما هم علاقه مند هستیم که با آنها تعامل کنیم و بخریم و بفروشیم.

رئیس‌جمهور گفت: این چهار اصل است امروز در کشور ما وجود دارد و ملت ما در یک مسیر صحیح و درست قرار گرفته است. کسی هم نمی تواند از افکار عمومی ملت فاصله بگیرد یعنی خوشبختانه در جمهوری اسلامی ایران ما همه حرکت‌های ساختاری‌مان بر مبنای مردم‌سالاری است. مردم سالاری برای اینکه افکار را در مسیر درست قرار بدهد بسیار مهم است.

روحانی گفت: افکار درست است که می‌تواند نسل جوان را جذب کند و نسل دانشگاهی و کشاورز را جذب کند. این یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران است که از ۲۲ بهمن ۵۷ ما در مسیر مردمسالاری رفتیم. امام خمینی که معمار این نظام بود، مردم‌سالاری را به خوبی دید و در همان چهل و چند روز اول گفت  بروید پای صندوق انتخابات و کسی در دنیا باورش نمی شد که پس از ۴۷ روز امام بگوید پای صندوق ها بروید. بنابراین مسیر ما مسیر مردمسالاری بود و این تضمین کننده اصل نظام و تصحیح کننده افکار ماست.

وی ادامه داد: امروز جامعه ما با یک حرکت بسیار خوبی و با یک امیدواری بسیار خوبی نسبت به آینده حرکت می کند. همه باید به فکر مردم و آینده ایران و رفاه ملت باشند. بداخلاقی، بددهنی را رها کنیم. اینها چه خاصیتی دارد؟ البته اگر کسی بددهنی و بد اخلاقی کند، ما اعتنا نمی کنیم و خللی در اراده ما ایجاد نمی شود.

رئیس جمهور گفت: ما پیغمبری داریم که فرمود من برای مکارم اخلاق مبعوث شدم. افتخار جمهوری اسلامی ایران مکارم اخلاقی و ادب است. نه اینکه کسی انتقاد نکند، انتقاد سازنده مفید است اما انتقاد غیر از بددهنی، فحاشی و بی تربیتی است. ملت ایران فحاشی را برنمی‌تابد. همه باید برای خدمت به مردم و سرافرازی ایران تلاش کنیم.

روحانی گفت: طرح های امروز، به ملت ما و جهان نشان می‌دهد که کارگران و مهندسان و مدیران ما با همه وجود در میدان هستند و ما توانستیم در یک هفته ۳۰ هزار میلیارد تومان در شرایط نه تحریم بلکه در شرایط جنگ اقتصادی افتتاح کنیم.

وی ادامه داد: پنجشنبه های ما گواه و شهادت تاریخ است. شهادت ایستادگی ملت ماست. پنجشنبه های ما در تاریخ شهادت می‌دهد که ملت ما مقاومت است و ایستادگی می‌کند و در برابر توطئه دشمنان عقب‌نشینی نمی‌کند و مسیر پیشرفت خود را تا پیروزی نهایی ادامه خواهد داد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه(س) با حضور رهبر انقلاب برگزار شد

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه(س) با حضور رهبر انقلاب برگزار شد
2021-01-16T20:09:12+03:30
مراسم عزاداری شب شهادت حضرت صدیقه کبری سلام‌الله‌علیها با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.

آژانس بین المللی انرژی اتمی از ذکر جزئیات غیر ضرور در گزارشات خود بپرهیزد

آژانس بین المللی انرژی اتمی از ذکر جزئیات غیر ضرور در گزارشات خود بپرهیزد
2021-01-16T20:09:11+03:30
سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به بیانیه سه کشور اروپایی تاکید کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی با پرهیز از ذکر جزئیات غیر ضرور در گزارشات خود از بروز زمین...

تحریم وزیر خارجه سوریه یادآور چهره بی‌منطق ترامپ است

تحریم وزیر خارجه سوریه یادآور چهره بی‌منطق ترامپ است
2021-01-16T19:55:52+03:30
دستیار ویژه رئیس مجلس ضمن محکومیت اقدام اتحادیه اروپا در تحریم وزیر خارجه سوریه خواستار محترم شمردن حرمت دیولماسی از سوی این اتحادیه شد.

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه(س) با حضور رهبر انقلاب

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه(س) با حضور رهبر انقلاب
2021-01-16T19:02:30+03:30
مراسم عزاداری شب شهادت حضرت صدیقه کبری سلام‌الله‌علیها با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

هشدار سخنگوی وزارت خارجه‌ ایران به آمریکا برای شکایت علیه این کشور در دیوان بین المللی دادگستری

هشدار سخنگوی وزارت خارجه‌ ایران به آمریکا برای شکایت علیه این کشور در دیوان بین المللی دادگستری
2021-01-16T18:39:08+03:30
سخنگوی وزارت امور خارجه از صدور یک یادداشت رسمی هشدار آمیز و ارائه آن از طریق سفارت سوئیس به آمریکا خبر داد.

انتقاد معاون اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری به دوگانه سازی‌های صداوسیما

انتقاد معاون اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری به دوگانه سازی‌های صداوسیما
2021-01-16T18:39:08+03:30
معاون فنر رئیس جمهوری با انتقاد از انتشار یکسویه خبر تخلف از دستورالعمل‌ها در بخش‌های خبری صداوسیما گفت: به این عادت پوچ دوگانه‌سازی‌، پایان دهیم؛ مراسمات عز...

بهترین راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، مقاومت ترکیبی است

بهترین راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، مقاومت ترکیبی است
2021-01-16T18:22:32+03:30
حجت الاسلام محمدحسنی گفت: بهترین راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن علیه کشور مقاومت ترکیبی است که با اقتدار هرچه تمام در حال انجام است.

هشدار ایران به آمریکا/ به دیوان بین المللی دادگستری شکایت می کنیم

هشدار ایران به آمریکا/ به دیوان بین المللی دادگستری شکایت می کنیم
2021-01-16T18:22:32+03:30
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران رسماً به آمریکا هشدار داد که از آن کشور به دیوان بین المللی دادگستری شکایت خواهد کرد.

امیرعبداللهیان تحریم وزیر خارجه سوریه را محکوم کرد

امیرعبداللهیان تحریم وزیر خارجه سوریه را محکوم کرد
2021-01-16T17:05:46+03:30
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل تحریم وزیر خارجه سوریه از سوی اتحادیه اروپا را محکوم کرد و گفت: اتحادیه اروپا باید حرمت دیپلماسی را محترم شمرد. ...

برگزاری سالم انتخابات یکی از جدی‌ترین اولویت‌های وزارت کشور است

برگزاری سالم انتخابات یکی از جدی‌ترین اولویت‌های وزارت کشور است
2021-01-16T17:02:31+03:30
سیداسماعیل موسوی گفت: برگزاری سالم و امن انتخابات یکی از جدی‌ترین اولویت‌های وزارت کشور و انتظار این وزارتخانه از دست اندرکاران انتخابات در همه استان‌هاست.

نامه بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما به سرلشکر باقری

 نامه بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما به سرلشکر باقری
2021-01-16T16:42:39+03:30
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در نامه ای به رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، خواستار اصلاح روند تعلیق امریه در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شد.

نماینده مجلس: وزیرصمت به قول خود برای کنترل قیمت ها عمل نکرد

 نماینده مجلس: وزیرصمت به قول خود برای کنترل قیمت ها عمل نکرد
2021-01-16T16:42:39+03:30
عضو کمیسیون عمران مجلس از افزایش لجام گسیخته مصالح ساختمانی در کشور انتقاد کرد.

توصیه نواب صفوی به ملک حسین پادشاه اردن چه بود؟| گفت‌وگو با اسدالله صفا

 توصیه نواب صفوی به ملک حسین پادشاه اردن چه بود؟| گفت‌وگو با اسدالله صفا
2021-01-16T16:42:38+03:30
اسدالله صفا عضو جمعیت فدائیان اسلام در گفت‌وگویی خاطرات خود از همراهی با نواب و دیدارِ شهید نواب صفوی از مصر و اردن و تاثیرپذیری عرفات از شخصیت نواب را بازگ...

توضیحات سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره طرح انتخابات ریاست جمهوری و شوراها

 توضیحات سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره طرح انتخابات ریاست جمهوری و شوراها
2021-01-16T16:42:37+03:30
نشست خبری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی برای ارائه توضیحات پیرامون مصوبات قوه مقننه برگزار شد.

سردار حاجی‌زاده: موشک‌ها ابزار تولید قدرت و امنیت برای ملت ایران هستند

 سردار حاجی‌زاده: موشک‌ها ابزار تولید قدرت و امنیت برای ملت ایران هستند
2021-01-16T16:42:37+03:30
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه از مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۵ به عنوان تمرین ناکارآمدسازی نقاط قوت دشمن در بخش های دریایی یاد کرد و گفت: موشک‌ها ابزار...

پهپاد انتحاری؛ تدبیر سپاه برای عبور از سپرهای دفاع موشکی/ رد بالستیک‌های ایران در اقیانوس هند| گزارش تسنیم از رزمایش پیامبر اعظم۱۵

 پهپاد انتحاری؛ تدبیر سپاه برای عبور از سپرهای دفاع موشکی/ رد بالستیک‌های ایران در اقیانوس هند| گزارش تسنیم از رزمایش پیامبر اعظم۱۵
2021-01-16T16:42:35+03:30
نیروی هوافضای سپاه در رزمایش پیامبر اعظم ۱۵ نشان داد که چگونه می‌تواند علاوه بر خنثی کردن تهدید شلیک موشک کروز از شناورهای آمریکایی، از سپرهای دفاع موشکی نی...

تحریم وزیر خارجه سوریه کارشکنی در مسیر صلح است

تحریم وزیر خارجه سوریه کارشکنی در مسیر صلح است
2021-01-16T16:22:37+03:30
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: تحریم وزیر امور خارجه جمهوری عربی سوریه به عنوان مسوول سیاست خارجی معنایی جز کارشکنی در مسیر صلح ندارد.

سلامت و امنیت انتخابات، اصلی‌ترین اولویت وزارت کشور است

سلامت و امنیت انتخابات، اصلی‌ترین اولویت وزارت کشور است
2021-01-16T16:12:26+03:30
دبیر ستاد انتخابات کشور سلامت و امنیت انتخابات را اولویت اصلی وزارت کشور دانست و خواستار توجه جدی مجریان انتخاباتی به این موضوع در فرآیندهای انتخابات ۱۴۰۰ شد...

ایران اقدام اروپا در تحریم وزیر خارجه سوریه را نابخردانه دانست

ایران اقدام اروپا در تحریم وزیر خارجه سوریه را نابخردانه دانست
2021-01-16T16:12:26+03:30
سخنگوی وزارت امور خارجه تحریم وزیر امور خارجه و مهاجران جمهوری عربی سوریه توسط اتحادیه اروپا را حرکتی غیرمعقول و غیر سازنده ارزیابی کرد که منجر به افزایش بحر...

تروئیکای اروپا: فعالیت تحقیق و توسعه ایران برای تولید اورانیوم فلزی متوقف شود!

تروئیکای اروپا: فعالیت تحقیق و توسعه ایران برای تولید اورانیوم فلزی متوقف شود!
2021-01-16T15:59:06+03:30
در حالی که برنامه ایران برای فعالیت در زمینه تحقیق و توسعه برای طراحی نوع ارتقا یافته سوخت رآکتور تحقیقاتی تهران از دو سال قبل به اطلاع آژانس رسیده، تروئیکای...

موشک های بالستیک سپاه در لبه تکنولوژی قرار دارند/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد

موشک های بالستیک سپاه در لبه تکنولوژی قرار دارند/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد
2021-01-16T15:55:53+03:30
نماینده مردم تهران در مجلس در توییتر نوشت: سردار سرتیپ امیرعلی حاجی‌زاده و نیروهایش با آزمایش نسل جدید موشک های بالستیک نشان دادند در لبه تکنولوژی جهان قرار ...

تلاش‌ روزهای آخری دولت ترامپ برای خرابکاری در مسیر بازگشت بایدن به برجام

تلاش‌ روزهای آخری دولت ترامپ برای خرابکاری در مسیر بازگشت بایدن به برجام
2021-01-16T15:45:46+03:30
یک اندیشکده آمریکایی در تحلیلی ادعای وزیر امور خارجه آمریکا درباره ارتباط ایران با گروه تروریستی القاعده را تلاش در آخرین روزهای دولت دونالد ترامپ برای توجیه...

اعلام لغو مراسم راهپیمایی روز شهادت حضرت فاطمه (س) از سوی آیت‌الله وحید خراسانی

اعلام لغو مراسم راهپیمایی روز شهادت حضرت فاطمه (س) از سوی آیت‌الله وحید خراسانی
2021-01-16T15:45:46+03:30
معاون دفتر رئیس جمهوری از لغو راهپیمایی روز شهادت حضرت فاطمه (س) به خاطر شیوع ‎کرونا از سوی آیت‌الله وحید خراسانی خبر داد.

انتخابات شوراها در حدود ۴۸ هزار شهر و روستا برگزار می‌شود

انتخابات شوراها در حدود ۴۸ هزار شهر و روستا برگزار می‌شود
2021-01-16T15:42:30+03:30
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری برگزار خواهد شد.

تلاش‌های روزهای آخری دولت ترامپ برای خرابکاری در مسیر بازگشت بایدن به برجام

تلاش‌های روزهای آخری دولت ترامپ برای خرابکاری در مسیر بازگشت بایدن به برجام
2021-01-16T15:32:27+03:30
یک اندیشکده آمریکایی در تحلیلی ادعای وزیر امور خارجه آمریکا درباره ارتباط ایران با گروه تروریستی القاعده را تلاش در آخرین روزهای دولت دونالد ترامپ برای توجیه...

روحانی: اجرای فاز اول واکسیناسیون کرونا تا آخر امسال/ مراسم ۲۲ بهمن نمادین برگزار می‌شود

 روحانی: اجرای فاز اول واکسیناسیون کرونا تا آخر امسال/ مراسم ۲۲ بهمن نمادین برگزار می‌شود
2021-01-16T15:22:34+03:30
رئیس‌جمهور گفت:‌ ما دنبال این هستم کادر درمان و کسانی که شرایط پرخطری دارند امسال واکسیناسیون شوند.

دهنوی: نیروهای هوافضای سپاه در لبه تکنولوژی جهان قرار دارند

دهنوی: نیروهای هوافضای سپاه در لبه تکنولوژی جهان قرار دارند
2021-01-16T14:52:35+03:30
یک عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه سپاه در رزمایش موشکی و پهپادی روز گذشته(جمعه) از هوش مصنوعی استفاده کرده، گفت که نیروهای هوافضای سپاه در لبه تکنولوژی جه...

تحریم‌های اخیر آمریکا کارکردی جز نمایش ندارد

تحریم‌های اخیر آمریکا کارکردی جز نمایش ندارد
2021-01-16T14:49:15+03:30
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: تحریم‌های اخیر آمریکا اگرچه کارکردی جز نمایش ندارد اما نشانه دیگری برای اثبات شرارت دولت جنایتکار ترامپ است.

واکنش واعظی به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران

واکنش واعظی به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران
2021-01-16T14:39:09+03:30
رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در واکنش به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران با تاکید بر اینکه تحریم‌های اخیر آمریکا کارکردی جز نمایش ندارد، اظهار کرد: این تحریم...

بذرپاش: ارتش و سپاه ثابت کردند ⁧‫ما می‌توانیم‬⁩

بذرپاش: ارتش و سپاه ثابت کردند ⁧‫ما می‌توانیم‬⁩
2021-01-16T14:39:08+03:30
رییس دیوان محاسبات کشور گفت: ارتش و سپاه با دستاوردهایی که در رزمایش‌ها به نمایش گذاشتند، ثابت کردند ⁧‫ما میتوانیم‬⁩.