میرنیوز

مشروح نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین/ همه مسلمانان علیه ائتلاف شیطانی، عربی، اسرائیلی و آمریکایی اقدام کنند

 مشروح نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین/ همه مسلمانان علیه ائتلاف شیطانی، عربی، اسرائیلی و آمریکایی اقدام کنند 2020-11-24T19:56:32+03:30

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین با عنوان «مسئله فلسطین و تطبیع» امروز با سخنرانی برخی از شخصیت های مختلف از  ایران و کشورهای اسلامی برگزار شد.

**همه مسلمانان علیه ائتلاف شیطانی، عربی، اسرائیلی و آمریکایی اقدام کنند

ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران، در این  نشست طی سخنانی با اشاره به اینکه موضع ملت‌ها نسبت به عادی سازی روابط برخی‌ کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی کاملا مشخص است، گفت: مصر در سال 1979 میلادی با رژیم صهیونیستی روابط رسمی برقرار کرد اما ملل اسلامی بین برخی‌ها کشورها که با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار کرده‌اند تفاوت قائل هستند؛ چراکه این کار از سوی ائتلافی خاص ایجاد شده است که در آن ائتلاف‌ها رژیم‌های دیکتاتوری وجود دارند که تلاش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند خود را حفظ کنند.

وی تصریح کرد: آمریکا که ادعای دموکراسی و دفاع از حقوق بشر دارد، ائتلافی را ایجاد کرده که در آن رژیم‌های دیکتاتور حضور دارند و علیه کشورهای غیردیکتاتور فشار و تحریم صورت می دهد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران تاکید کرد: آمریکا در منطقه با رژیم‌های دیکتاتور روابط دارد. هدف آمریکا حمایت از مصلحت و منافع اسرائیل است و پمپئو وزیر خارجه آمریکا بارها این هدف را اعلام کرده است، این در حالی است که وزیر خارجه آمریکا یک سال پیش در سفر به سرزمین‌های اشغالی اعلام کرده بود که خدا ترامپ را برای یهودی‌ها و صهیونیست‌ها فرستاده است.

ابوشریف گفت: دین برخی حکام عرب هم به دین مستکبران علیه مستضعفان تبدیل شده است. اگر سرزمین فلسطین اشغال شده به دلیل فساد و سلطه طلبی دیگران بوده که حقوق فلسطینی‌ها را محروم کرده‌اند، ضمن آنکه شاهد آن هستیم عده‌ای دین را به ملعبه‌ای علیه ملت‌های مستضعف تبدیل کرده‌اند.

وی در پایان سخنان خود افزود: همه مسلمانان باید علیه ائتلاف شیطانی، عربی، اسرائیلی و آمریکایی اقدام کنند و حکومتی واحد از سوی مستضعفین علیه مستکبرین ایجاد شود.

**یهودیان جهان صهیونیست را یک حزب سیاسی می دانند

همایون سامه یح نجف آبادی،  نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست طی سخنانی گفت: امام خمینی(ره) در همان ابتدا مسئله یهود و صهیونیست را جدا کردند زیرا معتقد بودند صهیونیست جزو دین ابراهیمی یهود نیست و صهیونیست نماینده یهودیان نیست.

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین مخصوص اسلام و مسلمانان نیست و یک مسئله جهانی است، تصریح کرد: هر عملی که بخواهد نقض حقوق بشر را همراه داشته باشد قطعا محکوم است.

 

نماینده کلیمیان مجلس تصریح کرد: با اشغال فلسطین  ساکنین واقعی آن سرزمین در شرایط بد واقع هستند و  هیچ صدایی از سردمداران مدعی حقوق بشر از جمله آمریکا که خود ناقض حقوق بشر هست در نمی آید. تمام یهودیان جهان این اعتقاد را دارند که صهیونیست جزو دین موسی کلیم الله نیست. بلکه این حزب سیاسی قصد دارد خود را با هر زوری زیر این دین تعریف کند که این اصلا قابل قبول نیست.

وی افزود: ایران برای دفاع از مظلومان جهان زیر بار سخت ترین تحریم های جهانی رفته است که باید به قلدرهای جهان یادآور شد که ایران هیچگاه دست از این آرمان خود برنمی دارد و همیشه پشتیبان مظلومان خواهد بود.

**علمای اسلام، سیاسیون و درباره فلسطینیان توضیح دهند

خالد القدومی نماینده جنبش حماس در ایران نیز در این نشست با یاد خاطراتی از شهید قاسم سلیمانی گفت: حاج‌قاسم و جمهوری اسلامی همواره به فلسطین عنایت ویژ‌ه‌ا‌ی داشته‌اند. مسئله فلسطین مسئله انسانیت است که ما باید به دنبال انسانیت یعنی دین، مذهب، اخلاق و فرهنگ باشیم زیرا عده‌ای دزد حق عده‌ای دیگر را سرقت کرده‌ان و به آنها نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه کمیسیون‌های جهانی حقوق بشر باید در برابر حق فلسطینیان پاسخگو باشند، افزود:  عادی‌سازی روابط عده‌ای از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی در شرایطی که ظلم و خیانت و زور صهیونیست‌ها را می‌بینیم و آنها اعلام کرده‌‌اند اسرائیل دشمن نیست و در منطقه حق دارد درحالی که اروپایی‌ها هیچ معامله‌ای با شهرک‌نشینان ندارند.

وی با بیان اینکه نتانیاهو اعلام کرده 4 کشور با اسرائیل روابط خود را عادی کرده‌اند و 10 کشور دیگر هم در نوبت هستند، تصریح کرد: باید علمای اسلام، سیاسیون و درباره فلسطینیان توضیح دهند.به نظر می‌رسد وحدت نظر و برنامه مشخصی درباره فلسطین وجود ندارد زیرا ترامپ و بحرین نمی‌توانند برای موضوع فلسطین که مسأله اول جهان اسلام است تصمیم‌گیری کنند.

خالد القدومی افزود: فلسطین و چارچوب حق فلسطینیان خط قرمز اسلام است که حاج‌قاسم اعتقادی راسخ به آن داشت و معتقد بود که باید رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار محو شود. لذا باید برنامه‌ای مشخص علیه رژیم صهیونیستی در جهان اسلام عملیاتی شود.

** افول آمریکا برخی کشورهای اسلامی را به اسرائیل متمایل کرد

فؤاد ایزدی استاد دانشگاه تهران نیز در این نشست طی سخنانی اظهار داشت: روابط بین کشورهایی نظیر امارات، بحرین و سعودی با رژیم صهیونیستی سال‌هاست که وجود دارد اما این سؤال مطرح است که چرا این روابط در شرایط فعلی علنی شده است که پاسخ آنها به دستور آمریکایی‌ها به این رژیم‌ها بازمی‌گردد؛ چراکه آنها با ملل خود روابطی نداشته و ندارند.

وی افزود: برخی کشورهای عربی برای برقراری روابط رژیم صهیونیستی توجیه می‌آورند؛ چراکه آنها متوجه هستند که آمریکا در حال افول است و وقتی این رژیم‌ها به ایالات متحده وابسته هستند، آنها به دنبال ارباب و رئیس دیگری می‌گردند و غیر از رژیم صهیونیستی ارباب دیگری را در دسترس خود ندارند.

استاد دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: کشورهای وابسته به دنبال ارباب جدید به دلیل افول آمریکا هستند و می‌کوشند با روابط با رژیم صهیونیستی ضعف خود را جبران کنند، این در حالی است که خود صهیونیست‌ها هم رو به افول هستند.

وی با بیان اینکه ژست حمایت از فلسطین از سوی رژیم‌های عربی از بین رفته و باید بدانیم که مقاومت جواب می‌دهد و حتی اعراب دیکتاتور شکست را پذیرفته‌اند، گفت: اروپایی‌های غیرمسلمان و غیرعرب که لابی صهیونیستی هم در آنجا کم‌رنگ است، اقداماتی که امارات درباره شهرک‌نشینان انجام می‌دهد را انجام نمی‌دهند.

ایزدی افزود: در کنگره آمریکا تصویب شده است که باید اسرائیل در منطقه برتری مطلق داشته باشد و به همین دلیل با قراردادهای نظامی خاص و ارسال تجهیزات خاص به دیگران مخالفت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. اتفاقات رخ داده در چند ماه گذشته برای جریان مقاومت پیروزی‌های متعددی داشته و خواهد داشت.

** مجالس کشورهای اسلامی نگذارد حقوق ملت فلسطین پایمال شود

زهره الهیان، نماینده تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، نیز در این نشست طی سخنانی گفت: نقض حقوق بشر از سوی رژیم صهیونیستی به قدری زیاد است که باید یک پرونده در این رابطه در دادگاه های بین المللی ایجاد شود و حتی این نقض ها به اندازه ای شده است که سازمان های بین الملل هم نسبت به آن موضع می‌گیرند و محکوم می‌کنند.

وی افزود: نقش آفرینی فلسطین در نقشه راه شکل گیری تاریخ و همه مقاطع آن دلیل مهمی بر اهمیت ژئوپلتیکی و نواستراتژیکی این سرزمین در تمدن سازی و ملت سازی است و اینکه صهیونیست ها علی رغم اشغال فلسطین و ارتکاب آن همه جنایت و توطئه در طول هفت دهه گذشته نتوانسته اند نام فلسطین را محو و کشور اسرائیل را جایگزین آن کنند.

الهیان تصریح کرد: البته با قبح زدایی از دوستی و سازش با صهیونیست ها توسط امارات ، بحرین ، سودان و سعودی و احتمال تداوم آن را نمی توان یک حادثه گذرا و کوچک ارزیابی کرد.صهیونیسم یک خطر و تهدید بزرگ برای امنیت و صلح منطقه و جهانی است، که با به خدمت گرفتن انگلیس و امریکا اهداف و نیات خبیث خود را برای تسلط بر کل منطقه خلیج فارس و غرب آسیا دنبال می کنند.

نماینده تهران در مجلس خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری مد الله العالی از همان ابتدا به این نغمه شوم جندهای کاخ سفید و تل آویو واکنش و هشدار دادند و فرمودند که معامله قرن نباید در منطقه عملیاتی شود.

الهیان تصریح کرد: بی تردید با حضور صهیونیست ها در بحرین و امارات و سعودی منطقه وارد مرحله جدیدی خواهد شد که نه تنها صلح و امنیتی به همراه نخواهد داشت بلکه آبستن تحولات مهمی خواهد بود. آنچه امروز می تواند با این توطئه خطرناک مقابله کند، حضور قوی محور مقاومت، تحرک جنبش بیداری ملت های منطقه و افکار عمومی حامی فلسطین است که اعتراض و انزجار خود از این خیانت سعودی ها ، امارات، بحرین و سودان را به منصه ظهور برسانند.

نماینده تهران در پایان گفت: مجلس شورای اسلامی می تواند و باید از ظرفیت دیپلماسی پارلمانی و برای رساندن ندای ملت مظلوم فلسطین به مجالس همسو استفاده کند و نگذارد حقوق مشروع ملت فلسطین با خیانت کشورهای عربی پایمال شود.

** عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای اسلامی قابل قبول نیست

سیدمحمد حسینی، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی نیز طی سخنانی در نشست با بیان اینکه  عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی نگرانی را در جهان اسلام ایجاد کرده است، افزود: مسئله اول جهان اسلام فلسطین بوده و هست و همواره مسلمانان دغدغه آزادی فلسطین و حق ستانده شده از آنان را دارند.

وی با یادآوری اینکه  توافق عادی‌سازی و صلح اصلاً قابل قبول نیست، تصریح کرد: بیش از 10 سال است که امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی روابط غیرعلنی و غیررسمی داشته‌اند که هم‌اکنون نقاب از چهره آنان برداشته شده و روابطشان علنی و رسمی شده است.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی افزود: ترامپ رسماً اعلام کرد که ارتفاعات جولان به رژیم صهیونیستی تعلق دارد و حتی سفارت آمریکا را به قدس شریف برد زیرا فکر می‌کرد می‌تواند نظر صهیونیست‌ها را جلب کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

امیدواریم واکسیناسیون در بهمن ماه آغاز شود

امیدواریم واکسیناسیون در بهمن ماه آغاز شود
2021-01-28T13:47:39+03:30
رئیس‌جمهور گفت: امیدواریم واکسیناسیون با واکسن‌های خریداری شده از خارج نیز، طبق جدول اولویت‌های گروه هدف، در ماه بهمن آغاز شود.

غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از برنامه جلوتر است/ صنعت هسته‌ای تحریم را خنثی می‌کند

غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از برنامه جلوتر است/ صنعت هسته‌ای تحریم را خنثی می‌کند
2021-01-28T13:47:38+03:30
رئیس مجلس با بیان اینکه امروز شاهد بودم که قانون هسته‌ای مرحله به مرحله به اجرا درآمده است، گفت: در غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از جهت زمانبندی جلوتر هستیم.

امضا میثاق نامه شورای راهبردی خط تولید بالگرد ملی صبا ۲۴۸

امضا میثاق نامه شورای راهبردی خط تولید بالگرد ملی صبا ۲۴۸
2021-01-28T13:34:18+03:30
آیین امضا میثاق نامه شورای راهبردی خط تولید بالگرد ملی صبا ۲۴۸ در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع برگزار شد.

تولید بالگرد ملی صبا نیازهای کشور را تامین می‌کند/ باید بالگردهای امدادی را توسعه دهیم

تولید بالگرد ملی صبا نیازهای کشور را تامین می‌کند/ باید بالگردهای امدادی را توسعه دهیم
2021-01-28T13:34:17+03:30
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: بالگرد صبا بالگرد توانمندی است که می تواند نیازهای کشور و همچنین کشورهای اسلامی و دوست را به بهترین شکل تامین کند.

خبرخوش سخنگوی کمیسیون تلفیق برای سربازان متاهل

 خبرخوش سخنگوی کمیسیون تلفیق برای سربازان متاهل
2021-01-28T13:40:50+03:30
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، تسهیلاتی برای سربازان متاهل اختصاص یافت که این تسهیلات ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است.

لودریان: فشار حداکثری ترامپ علیه ایران به هدف خود نرسید

لودریان: فشار حداکثری ترامپ علیه ایران به هدف خود نرسید
2021-01-28T13:24:11+03:30
وزیر امور خارجه فرانسه ضمن ابراز نگرانی درباره فعالیت هسته ای ایران، گفت که سیاست فشار حداکثری دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا علیه ایران، به هدفی که دن...

مراسم نمادین ۲۲ بهمن با نوآوری و خلاقیت‌، شکوهمندتر برگزار شود

مراسم نمادین ۲۲ بهمن با نوآوری و خلاقیت‌، شکوهمندتر برگزار شود
2021-01-28T13:20:57+03:30
رئیس‌جمهور گفت: باید مراسم نمادین جشن سالگرد پیروزی انقلاب با نوآوری و بکارگیری خلاقیت‌های تازه، شکوهمندتر برگزار شود.

واکنش ظریف به ادعای وزیر امور خارجه جدید آمریکا

واکنش ظریف به ادعای وزیر امور خارجه جدید آمریکا
2021-01-28T13:10:51+03:30
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی به ادعای نقض برجام از سوی وزیر امور خارجه آمریکا و موضع دولت جدید این مشور درباره بازگشت به برجام واکنش نشان داد. ...

محمدی‌گلپایگانی از آیت‌الله نظری عیادت کرد

محمدی‌گلپایگانی از آیت‌الله نظری عیادت کرد
2021-01-28T13:07:37+03:30
حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی از طرف رهبر انقلاب جویای حال آیت‌الله نظری خادم‌الشریعه شد.

غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از برنامه جلوتر است/ صنعت هسته‌ای تحریم خنثی می‌کند

غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از برنامه جلوتر است/ صنعت هسته‌ای تحریم خنثی می‌کند
2021-01-28T13:07:37+03:30
رئیس مجلس با بیان اینکه امروز شاهد بودم که قانون هسته‌ای مرحله به مرحله به اجرا درآمده است، گفت: در غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از جهت زمانبندی جلوتر هستیم.

آمریکا برجام را نقض کرد/ هرگز شکست ترامپ را فراموش نکنید

آمریکا برجام را نقض کرد/ هرگز شکست ترامپ را فراموش نکنید
2021-01-28T13:07:36+03:30
وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات وزیرخارجه جدید آمریکا، گفت: هرگز شکست حداکثری ترامپ را از یاد نبرید.

احوالپرسی محمدی‌گلپایگانی از آیت‌الله نظری خادم‌الشریعة

احوالپرسی محمدی‌گلپایگانی از آیت‌الله نظری خادم‌الشریعة
2021-01-28T12:57:54+03:30
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی جویای حال آیت‌الله نظری خادم‌الشریعة شد.

خبرخوش سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه برای سربازان متاهل

 خبرخوش سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه برای سربازان متاهل
2021-01-28T12:47:30+03:30
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، تسهیلاتی برای سربازان متاهل اختصاص یافت که این تسهیلات ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است.

معرفی سرپرست جدید مجتمع شماره ۳۳ شورای حل اختلاف تهران

معرفی سرپرست جدید مجتمع شماره ۳۳ شورای حل اختلاف تهران
2021-01-28T12:30:52+03:30
مراسم معارفه سرپرست جدید مجتمع شماره ۳۳ شورای حل اختلاف تهران برگزار شد.

درخواست مساعدت از دولت گرجستان برای کامیون‌داران ایرانی

درخواست مساعدت از دولت گرجستان برای کامیون‌داران ایرانی
2021-01-28T12:30:52+03:30
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در چهارمین مرحله از سفر منطقه‌ای خود صبح امروز در تفلیس با خانم سالومه زروابیشویلی رئیس جمهور گرجستان دیدار و گفت‌وگو ...

دولت گرجستان مشکلات ایرانیان مقیم و کامیون‌داران ایرانی را حل کند

دولت گرجستان مشکلات ایرانیان مقیم و کامیون‌داران ایرانی را حل کند
2021-01-28T12:27:39+03:30
وزیر امور خارجه گفت: خواستار مساعدت دولت گرجستان برای برطرف سازی مشکلات موجود برای ایرانیان مقیم و همچنین کامیون‌داران ایرانی هستیم.

درخواست مساعدت دولت گرجستان برای برطرف‌سازی مشکلات کامیون‌داران ایرانی

درخواست مساعدت دولت گرجستان برای برطرف‌سازی مشکلات کامیون‌داران ایرانی
2021-01-28T12:17:33+03:30
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در چهارمین مرحله از سفر منطقه‌ای خود صبح امروز در تفلیس با خانم سالومه زروابیشویلی رئیس جمهور گرجستان دیدار و گفت‌وگو ...

تسهیلات سربازان متاهل ۵۰ درصد افزایش می‌یابد

تسهیلات سربازان متاهل ۵۰ درصد افزایش می‌یابد
2021-01-28T12:14:19+03:30
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، تسهیلاتی برای سربازان متاهل اختصاص یافت که این تسهیلات ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است.

توصیه معاون پیشین روحانی به وزیر خارجه آمریکا

توصیه معاون پیشین روحانی به وزیر خارجه آمریکا
2021-01-28T12:04:12+03:30
معاون سیاسی پیشین رئیس جمهوری در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه اگر ایران به تعهدات خود ذیل توافقنامه هسته‌ای عمل کند، آمریکا نیز برمی‌گردد...

تماس تلفنی وزرای خارجه ایران وگرجستان/ بررسی آخرین مناسبات دوجانبه

تماس تلفنی وزرای خارجه ایران وگرجستان/ بررسی آخرین مناسبات دوجانبه
2021-01-28T12:00:59+03:30
محمدجواد ظریف در تماس تلفنی وزیر امور خارجه گرجستان آخرین وضعیت مناسبات دوجانبه و منطقه‌ای مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

پایگاه دریایی بوشهر بخشی از هویت تاریخی نیروی دریایی ارتش است

پایگاه دریایی بوشهر بخشی از هویت تاریخی نیروی دریایی ارتش است
2021-01-28T12:00:58+03:30
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: پایگاه دریایی بوشهر بخشی از هویت نیروی دریایی ارتش است.

غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از برنامه جلوتر است/ صنعت هسته‌ای موجب خنثی‌سازی تحریم می‌شود

غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از برنامه جلوتر است/ صنعت هسته‌ای موجب خنثی‌سازی تحریم می‌شود
2021-01-28T12:00:58+03:30
رئیس مجلس با بیان اینکه امروز شاهد بودم که قانون هسته‌ای مرحله به مرحله به اجرا درآمده است، گفت: در غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از جهت زمانبندی جلوتر هستیم.

گفت و گوی وزیر خارجه آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره ایران

گفت و گوی وزیر خارجه آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره ایران
2021-01-28T11:50:53+03:30
ایران یکی از محورهای گفت وگوی وزیر امور خارجه جدید آمریکا و وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی بود.

این نوع سخن گفتن، دیپلماسی را به چالش تبدیل می‌کند

این نوع سخن گفتن، دیپلماسی را به چالش تبدیل می‌کند
2021-01-28T11:50:53+03:30
معاون سیاسی پیشین رئیس جمهوری در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه اگر ایران به تعهدات خود ذیل توافقنامه هسته‌ای عمل کند، آمریکا نیز برمی‌گردد...

کمالوندی خبر داد: افزایش ذخایر اورانیوم ۲۰ درصدی به ۱۷ کیلوگرم

کمالوندی خبر داد: افزایش ذخایر اورانیوم ۲۰ درصدی به ۱۷ کیلوگرم
2021-01-28T11:50:52+03:30
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: ذخایر اورانیوم غنی شده ۲۰ درصد کشور به حدود ۱۷ کیلوگرم رسیده است.

آیت الله رئیسی: ائمه جمعه پناه و ملجأ مردم هستند

 آیت الله رئیسی: ائمه جمعه پناه و ملجأ مردم هستند
2021-01-28T11:54:11+03:30
رئیس قوه قضاییه گفت: نقش علما در فرهنگسازی جایگاه نماز جمعه به عنوان قلب فرهنگی شهر و ترویج سبک زندگی اسلامی، افزایش روحیه مقاومت و ایستادگی نقش مهمی است.

قالیباف: در کمتر از یک ماه ۱۷ کیلوگرم غنی‌سازی ۲۰ درصد انجام شد

 قالیباف: در کمتر از یک ماه ۱۷ کیلوگرم غنی‌سازی ۲۰ درصد انجام شد
2021-01-28T11:54:11+03:30
رئیس مجلس با حضور در سایت (فردو) گفت: در کمتر از یک ماه ۱۷ کیلوگرم غنی‌سازی ۲۰ درصد در مجتمع غنی‌سازی شهید علی‌محمدی (فردو) انجام شده است.

روحانی: اجناس قیمت تعادلی ندارد /۳ سال در جنگ اقتصادی بی‌سابقه بودیم

 روحانی: اجناس قیمت تعادلی ندارد /۳ سال در جنگ اقتصادی بی‌سابقه بودیم
2021-01-28T11:54:11+03:30
رئیس‌جمهور گفت: صبح مردم به درب مغازه می روند که مایحتاج خود را تهیه کنند و رنج می‌کشند چون اجناس از قیمت تعادلی خود خارج شده است.

از دولت برای اجرای بی درنگ «اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها» تشکر می کنم

از دولت برای اجرای بی درنگ «اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها» تشکر می کنم
2021-01-28T11:37:31+03:30
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه خود می دانم از طرف خودم و نمایندگان از دولت تشکر کنم که در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، درنگ نکردند. ...

سه سال اخیر شبی با خیال آسوده سر بر بالین نگذاشتم

سه سال اخیر شبی با خیال آسوده سر بر بالین نگذاشتم
2021-01-28T11:37:30+03:30
رییس جمهور گفت: خدا را گواه می گیرم در این سه سال هیچ شبی نبوده که با خیال آسوده سر بر بالین بگذارم. در این سه سال احساس مسئولیت دوره جنگ تحمیلی را داشتم و ا...