میرنیوز

شکستن حلقه‌های تو در توی سوء مدیریت؛ ماموریت امروز جوانان

شکستن حلقه‌های تو در توی سوء مدیریت؛ ماموریت امروز جوانان 2020-11-22T11:39:59+03:30

به گزارش ایسنا، متن پیام تصویری محمدباقر قالیباف  به مناسبت هفته بسیج که صبح امروز ( یکشنبه، 2 آذرماه ) در آیین اختتامیه دومین جشنواره نجم ( نهضت جوانان مسله محور ) منتشر گردید، بدین شرح است:

«بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا،

آغاز هفته بسیج را به تمامی بسیجیان مخلص و خدمت‌گزاری که در ۴۰ سال اخیر همواره برای فداکاری در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی و برداشتن بار مشکلات از دوش مردم آماده بودند را تبریک می‌گویم.

امروز بسیج مستضعفان مصداق واقعی شجره طیبه است و ریشه بسیج در فرهنگ قرآنی،  اهل بیت است و ریشه در آرمان های انقلاب اسلامی است و ثمرات آن از جمله محرومیت زدایی و دفع تهدیدات دشمن در دوران های گوناگون که دفاع مقدس چه در عرصه علمی، فرهنگی و اجتماعی و محرومیت زدایی بوده است.

رهبر معظم انقلاب بسیج را مکتبی‌ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی نامیدند زیرا آنها باور به خدا و باور مردم را باور کردند و این اساس تشکیل‌دهنده بسیج است و منطق حاکم بر همه نیروهایی که در انقلاب اسلامی در حقیقت پیش قراول هستند و این موضوع بر تمام پیروزی هایی که انقلاب اسلامی به دست آورد حاکم است.

ما در تمامی سال‌های انقلاب اسلامی به عینه دیدیم که هر گاه مردم را به معنای واقعی در کارها دخیل دادیم و از نیروهای مردمی برای حل مشکل استفاده کردیم در هر عرصه‌ای موفق شدیم.

در دفاع مقدس خداباوری در کنار باور واقعی امام راحل به نیروهای مردمی بود و این بود که در دوران دفاع مقدس پیروزی را برای ما رقم زد؛ امروز در عرصه‌های محرومیت زدایی مشاهده می کنیم تا مردم در سیل پای کار نیایند نیروهای رسمی و دولتی و نهادها توان قدم برداشتن ندارند همین طور که در دوران دفاع مقدس تا بسیج به میان نیامد نتوانستند و اتفاقات کم نظیر در عرصه های مختلف اتفاق نیفتاد.

رهبر معظم انقلاب در ابتدای بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کردند که انقلاب اسلامی آغازگر عصر جدیدی در جهان است و انقلاب ما به رهبری حضرت امام نظام حاکم و تصمیم گیر جهان را به چالش کشید و مسیر جدیدی را آغاز کرد.

جوان ایرانی به ویژه جوان بسیجی باید امروز خودش را در مرکز عالم بداند، در این صورت است که تلاش ها و مجاهدت ها و وظیفه ای که بر دوش داریم معنای دیگری پیدا می‌کند؛ آن جوانی که در سال‌های دفاع مقدس از خانه، خانواده، درس و آرامش خود گذشت و در مقابل دشمن ایستاد تنها از یک شهر و چند کیلومتر خاک، سرزمین و وطنش دفاع نکرد بلکه از خودگذشتگی و ایثاری را که نشان داد در مدار مجاهدتی حرکت کرد که در نهایت به شکل‌گیری تمدن ایرانی و اسلامی در جهان منجر خواهد شد.

امروز نیز ایثار و فداکاری هر یک از ما را به جریان جهانی وصل می کند و در مقابل آن انفعال، بی خیالی و وادادگی در مقابل دشمنان ما را در شمار یاری رسانندگان به جریان باطل قرار خواهد داد؛ امروز همان جوانی که در گوشه ای از کشور عضوی از جریان مردمی و حرکت های جهادی و بخشی از مسیر محرومیت زدایی محسوب می شود مجاهدت هایی انجام می دهد که به صورت دقیق همتراز با آنچه  که مجاهدان فی سبیل الله در دوران دفاع مقدس می کردند؛ انقلاب اسلامی نه با جریان های گسترده مالی و یا پیوند با قدرت های استکباری که دقیقا با پیروی از سنت های الهی و اتکا به نیروهای مردمی و دو رکن مهمی که برخاسته از فرهنگ قرآنی و اهل بیت است پیش رفته و کار را تا امروز به جلو برده و این همان مسیری است که انبیا الهی در پیش می گرفتند.

امروز شما جوانان بسیجی که در تشکل‌های دانشجویی یا در مسجد و گروه‌های جهادی مشغول فعالیت هستید در واقع به ساختمانی شکل می‌دهید که می‌توان از آن به عنوان مستحکم‌ترین دژ دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و بزرگترین سد در مقابل نقشه های مستکبران نام برد؛ ما تا نگاه تمدنی به فعالیت های خود نداشته باشیم علاوه بر اینکه با کمترین تهدیدات رنگ می‌بازیم و تسلیم می‌شویم انگیزه‌ای هم برای فعالیت نخواهیم داشت از سویی با سستی و کوتاهی ما به ویژه جوانان عزیز و پیش قراولان جوانان که نیروهای بسیجی و انقلابی این حرکت هستند اساس حرکت رو به جلو پیش می‌برند و با شدت گرفتن فعالیت های جوانان در سطح جامعه و افزایش تاثیرگذاری آنها این حرکت روز به روز قوی تر و منسجم تر خواهد بود؛ هیچ وقت خودتان را در حاشیه تحولات و تاثیرپذیر از اتفاق ندانید هر کدام از شما فردی بسیار موثر در تحقق اهداف نهایی انقلاب اسلامی و رساندن هست ها به یادها هستید و همه ما در هر جایگاهی که هستیم وظیفه داریم نشان دهیم دین و نظام اسلامی به عنوان مظهر تحقق سیاسی دین اسلام در اداره حکومت کارآمد است و در حقیقت وظیفه همه ما اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه است.

سوء‌مدیریت و ناکارآمدی به اندازه بی اعتقادی و وادادگی و التقاط فکری آسیب‌زا است،  این موضوع می‌تواند در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی مانع ایجاد کند؛ ماموریت امروز همه جوانان ما در سراسر کشور شکستن حلقه‌های تو در توی سوء مدیریت در کشور است و بیگمان موتور تمامی حرکت‌های مردمی، جوانان ایران زمین هستند و در بسیج  نیز جوانان حزب الهی در همه این سال‌ها پای کار بودند و پیشرفت حقیقی را رقم زدند؛ جوانان بسیجی سراسر کشور وظیفه‌ای بر عهده دارند و آن هم رفع مشکلات مردم در راستای اهداف انقلاب اسلامی و تبدیل شدن به موتور پیشران هستند و بدون پرده پوشی باید گفت امروز نظام بروکراسی و اداری در کشور حتی بیشتر از دشمن خارجی یعنی آمریکای جنایتکار مانع پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است جوانان حزب الهی باید منطق خداباوری و مردم باوری را به تمام عرصه‌های اداره جامعه بیاورند و همانطور که ما توانستیم نشان دهیم که چگونه این منطق به حفظ امنیت مردم در کشور خودمان و در سراسر منطقه کمک می کند چگونه خواهد توانست در معیشت مردم نیز موثر باشد و همین منطق اگر وارد عرصه محرومیت زدایی هم شود کاری می کند که نظام های جهانی آن را باور نخواهند کرد.

امروز جوانان ما همانگونه که در مقابل زیاده خواهی‌ها، ظلم و خوی استکباری آمریکا ایستاده‌اند، همانطور که در آرمان مقدس فلسطین قدمی عقب ننشسته‌اند و با تمام توان در مقابل غده سرطانی رژیم صهیونیستی قد علم کرده‌اند باید برای تغییر نظام بروکراسی حاکم بر کشور نیز خود را در خط مقدم قرار دهند. باید برای احصای نظام مسائل کشور نیز پیشقراول اول باشند. شما ماموران تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی هستید، ما می‌دانیم و مطمئنیم که راهکارهای متعددی برای پیشرفت کشور وجود دارد به شرط آن که هم انگیزه عمل کردن به آنها وجود داشته باشد و هم بتوانیم با جلب مشارکت‌های مردمی مانند سال‌های دفاع مقدس تحقق عملی آنها را در سطح جامعه ممکن سازیم.

ما در مجلس از همه جوانان عزیز به ویژه از جوانان بسیجی و حزب الهی سراسر کشور خواهشمندیم تا به ما برای تحقق چهار هدف اصلی مجلس که همان شفاف‌سازی، مردمی‌سازی، هوشمندسازی و کارآمدسازی است کمک کنند، سازوکارهای جلب مشارکت نیازمند تدوین است و ساختار مجلس و سایر نهادهای تصمیم گیر در کشور باید از وضعیت بسته فعلی تغییر پیدا کنند و جوانان هستند که به طور عملیاتی در پیشبرد این امور موثر واقع می‌شوند مخصوصا با حرکت‌های دانش بنیاد که امروز در محیط جوانان و دانشگاه فراهم شده است.

جوانان باید بدانند راه را باید باز کنند، همانگونه که تاثیر گذار هستند خودشان مسیر و محیط اطراف را تغییر دهند با همه مشکلاتی که وجود دارد و همه فشارها و موانعی که ممکن است بر سر راه شما ایجاد کنند. ما همین مشکلات را در دوران جوانی و در سال‌های دفاع مقدس به خصوص در سال‌های ابتدایی که مدیریت جنگ در دستان بنی صدر به عنوان فرمانده کل قوا بود، اینگونه بود، آنها حتی به ما فشنگ نمی‌دادند، اجازه ورود به خط مقدم جبهه را به ما نمی‌دادند، آن زمان هم جوان‌ها را از در بیرون می‌کردند آنها از پنجره وارد می‌شدند. برای تاثیر گذاری، جنگیدن، مطالبه‌گری و نقش آفرینی، برای جلوگیری از تعمیق روش‌های  مدیریتی مغایر با آرمان‌ها و باورهای انقلاب اسلامی، ما نباید منتظر کسی شویم و نباید تردید به در خودمان راه بدهیم و یا حضور خودمان را بی تاثیر بدانیم، نا امیدی سم کار تشکیلاتی است و مخدر از کار انداختن توان مطالبه‌گری و تاثیرگذاری جوانان است.

شما جوانان تاثیر گذارترین قشر در زیست بوم انقلاب اسلامی هستید، تک تک شما مهم هستید و ارزش کار خودتان و اثرگذاریتان را دست کم نگیرید. نقش آفرین امروز بسیج دانشجویی در نهضت مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی شما حرکت بسیار درخشان و قابل تقدیری است، هسته‌های مسئله محور بسیج دانشجویی نشانگر آن است که بسیج در تلاش خواهد بود تا در حل مسائل جامعه نقش آفرینی کند و جوان بسیجی طلایه دار و پیش‌قراول و پیش آهنگ این حرکت در کشور است.

امروز بیش از  ٢ هزار هسته مسئله محور شما فعال است در صورتی که این هسته ها با نهادهای سیاست گذاری مرتبط شوند و با واقعیت روز جامعه عجین باشند و در نهایت بتوانند در الگوی مدیریت جهادی در عمل برای رفع مشکلات مردم به خصوص مشکلات محرومان و مستضعفان که ولی نعمتان ما هستند فعال شوند، نهضتی به بزرگی دفاع مقدس را نسل امروز جوان ان‌شاءالله رقم خواهد زد.

ما در مجلس تمام ظرفیت خودمان را برای تسریع این حرکت به میدان آورده‌ایم و مطمئنیم که با نقش آفرینی هرچه بیشتر جوانان ایران زمین، تخصص‌گرایی و علم گرایی آنها در کنار روحیه جهادی حل هر مشکلی را ممکن خواهند کرد. همان‌طوری که روزی بر هم زدن نقشه‌های دشمن در کشور و در منطقه به نظر غیر ممکن می‌رسید، همانطور که روزی موفقیت در دروان دفاع مقدس غیر ممکن به نظر می‌رسید امروز نیز با اطمینان به شما می‌گویم که تامین منطق سنت‌های الهی و رویکرد مردم باوری ان‌شاءالله مشکلات اقتصادی نیز قابل مدیریت و حل شدن است و این می‌تواند ما را قوی‌تر کند، ایران را قوی کند، اگر ایران را قوی کند یعنی تک تک مردم ایران قوی شوند و این مقدمات تشکیل تمدن اسلامی با همین فعالیت‌ها و با همین رویکردها را فراهم خواهد کرد. برای همه شما آرزوی موفقیت توام با شادابی و نشاط و عاقبت بخیری دارم.

 و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته»

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

رایزنی ظریف با همتای کرواسی/ همدردی با ایران در پی ترور شهید «فخری‌زاده»

رایزنی ظریف با همتای کرواسی/ همدردی با ایران در پی ترور شهید «فخری‌زاده»
2020-12-04T21:10:00+03:30
وزرای امور خارجه ایران و کرواسی در تماس تلفنی با یکدیگر درباره برجام و مسائل دوجانبه و بین‌المللی رایزنی و گفتگو کردند.

ظریف: سیاست ایران دیپلماسی و گفتگوی منطقه‌ای است

ظریف: سیاست ایران دیپلماسی و گفتگوی منطقه‌ای است
2020-12-04T20:43:17+03:30
وزیر امور خارجه ضمن استقبال از تفاهمات اعلامی کویت در خلیج فارس، نوشت: سیاست طولانی مدت ایران دیپلماسی و گفتگوهای منطقه‌ای است.

آژانس نسبت به حفاظت از اطلاعات محرمانه پادمانی مسئول است

آژانس نسبت به حفاظت از اطلاعات محرمانه پادمانی مسئول است
2020-12-04T20:29:59+03:30
نماینده دائم ایران در وین در واکنش به درز گزارش آژانس به رسانه‌ها درباره نصب سه آبشار سانتریفیوژهای جدید در نطنز، نوشت: آژانس نسبت به حفاظت از اطلاعات محرمان...

ابلاغ سه قانون مصوب مجلس به دولت

ابلاغ سه قانون مصوب مجلس به دولت
2020-12-04T20:16:39+03:30
رئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌ای به رئیس جمهور، سه قانون مصوب مجلس را ابلاغ کرد.

دست از نقض برجام بردارید/ «آپارتاید کرونایی» را متوقف کنید

دست از نقض برجام بردارید/ «آپارتاید کرونایی» را متوقف کنید
2020-12-04T20:03:19+03:30
رئیس دستگاه دیپلماسی در واکنش به اظهارات برجامی وزیر خارجه لبنان نوشت: به تعهدات خود ذیل قطعنامه شورای امنیت پایبند باشید و دست از نقض برجام بردارید.

رویترز به نقل از آژانس ادعا کرد: ایران قصد نصب ۳ آبشار سانتریفیوژ پیشرفته‌تر در نطنز دارد

رویترز به نقل از آژانس ادعا کرد: ایران قصد نصب ۳ آبشار سانتریفیوژ پیشرفته‌تر در نطنز دارد
2020-12-04T17:26:34+03:30
خبرگزاری رویترز به نقل از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مدعی شد که ایران می‌خواهد سه آبشار سانتریفیوژ پیشرفته را در نیروگاه نطنز نصب کند. ...

یک مقام پیشین آمریکا: واضح است که ترور دانشمند ایرانی کار اسرائیل بوده است

یک مقام پیشین آمریکا: واضح است که ترور دانشمند ایرانی کار اسرائیل بوده است
2020-12-04T16:46:35+03:30
مقام سابق آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا انگشت اتهام در خصوص ترور دانشمند هسته‌ای ایرانی را به سوی رژیم صهیونیستی نشانه گرفت.

واکنش یک مقام صهیونیست به ترور شهید فخری‌زاده و احتمال بازگشت بایدن به برجام

واکنش یک مقام صهیونیست به ترور شهید فخری‌زاده و احتمال بازگشت بایدن به برجام
2020-12-04T16:46:34+03:30
یک مقام صهیونیستی با طفره رفتن از تکذیب یا تایید ترور شهید فخری‌زاده از سوی این رژیم، این اقدام را یک گام رو به عقب برای ایران در جهت آن‌چه دنبال کردن فعالیت...

هایکو ماس: به دنبال توافق هسته‌ای جامع‌تر با ایران هستیم

هایکو ماس: به دنبال توافق هسته‌ای جامع‌تر با ایران هستیم
2020-12-04T15:53:15+03:30
در حالی که مقامات کشورمان تاکید دارند درباره توافقی که پیش‌ از این بر سرش مذاکره کرده‌ایم، مذاکره نخواهیم کرد، وزیر خارجه آلمان روز جمعه با طرح این ادعا که ت...

مراسم بزرگداشت شهید «فخری‌زاده» یکشنبه برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت شهید «فخری‌زاده» یکشنبه برگزار می‌شود
2020-12-04T15:49:59+03:30
روابط عمومی وزارت دفاع اعلام کرد: مراسم بزرگداشت شهید محسن فخری‌زاده یکشنبه ۱۶ آذر با حضور خانواده شهدا و مسئولان عالی رتبه وزارت دفاع در ستاد این سازمان برگ...

وزارت دفاع: مراسم بزرگداشت شهید «فخری‌زاده» یکشنبه برگزار می‌شود

وزارت دفاع: مراسم بزرگداشت شهید «فخری‌زاده» یکشنبه برگزار می‌شود
2020-12-04T15:23:20+03:30
روابط عمومی وزارت دفاع اعلام کرد: مراسم بزرگداشت شهید محسن فخری‌زاده یکشنبه ۱۶ آذر با حضور خانواده شهدا و مسئولان عالی رتبه وزارت دفاع در ستاد این سازمان برگ...

یک مقام دفاعی پیشین آمریکا: واضح است که ترور دانشمند ایرانی کار اسرائیل بوده است

یک مقام دفاعی پیشین آمریکا: واضح است که ترور دانشمند ایرانی کار اسرائیل بوده است
2020-12-04T14:59:57+03:30
مقام سابق آژانس اطلاعات دفاعی انگشت اتهام در خصوص ترور دانشمند هسته‌ای ایرانی را به سوی رژیم صهیونیستی نشانه گرفت.

پخش زنده مراسم بزرگداشت شهید فخری‌زاده در فضای مجازی

پخش زنده مراسم بزرگداشت شهید فخری‌زاده در فضای مجازی
2020-12-04T14:46:34+03:30
مراسم بزرگداشت شهید دکتر فخری زاده روز یکشنبه ۱۶ آذر با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولین عالی رتبه وزارت دفاع در ستاد این سازمان برگزار می شود. ...

درس‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا برای "عزیزان جناح اصلاح‌طلب"

 درس‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا برای "عزیزان جناح اصلاح‌طلب"
2020-12-04T14:50:08+03:30
شهاب‌الدین حائری شیرازی با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ در آمریکا، نکاتی را نسبت به اصلاح‌طلبان یادآوری کرده است.

یادداشت رحیم‌پور ازغدی|"فلسفه فیزیک" از منظر شهید فخری‌زاده

 یادداشت رحیم‌پور ازغدی|"فلسفه فیزیک" از منظر شهید فخری‌زاده
2020-12-04T14:50:08+03:30
رحیم پور ازغدی نوشت: شهید فخری زاده دیدگاه امثال پوپر و پیروان ایرانیش را نه تنها غیر فلسفی بلکه منجر به فروپاشی علم می‌داند و می نویسد "گرچه هرگز نخوا...

پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۳و۱۴ آذر ایسنا

پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۳و۱۴ آذر ایسنا
2020-12-04T14:33:15+03:30
واکنش بایدن به ترور شهید فخری‌زاده/ بیانات رهبر انقلاب درباره معیشت افرادی که کارمند رسمی نیستند و بیمه ندارند/ اعتراف وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به شناسایی...

نشانه‌های جدی از نقش رژیم جنایتکار اسرائیل در ترور شهید فخری‌زاده دیده می‌شود

نشانه‌های جدی از نقش رژیم جنایتکار اسرائیل در ترور شهید فخری‌زاده دیده می‌شود
2020-12-04T14:19:55+03:30
یادداشت مهدی شوشتری، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه، در خصوص ترور شهید فخری‌زاده با عنوان «تروریسم دولتی، بزرگ ترین تهدید صلح و امنیت منطقه ای و جها...

فرافکنی نتانیاهو در واکنش به ترور شهید فخری‌زاده

فرافکنی نتانیاهو در واکنش به ترور شهید فخری‌زاده
2020-12-04T13:53:14+03:30
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به ترور شهید محسن فخری‌زاده و متهم بودن این رژیم در این عملیات، اظهاراتی فرافکنانه را مطرح کرد. ...

مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای «اف ۴» برگزار شد

مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای «اف ۴» برگزار شد
2020-12-04T13:49:58+03:30
مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای اف ۴، با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهید نوژه همدان برگزار شد.

گفت‌و‌گو| واعظی: از انتخاب "بایدن" ذوق‌زده نیستیم/ مردم باید ثمره مقاومت خود را ببینند

 گفت‌و‌گو| واعظی: از انتخاب "بایدن" ذوق‌زده نیستیم/ مردم باید ثمره مقاومت خود را ببینند
2020-12-04T12:49:55+03:30
رئیس دفتر رئیس‌جمهور می‌گوید ما از انتخاب جو بایدن در امریکا ذوق زده نیستیم و آنهایی که این نسبت را به دولت می‌دهند احتمالا برنامه‌هایی در سر دارند.

برگزاری مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای اف ۴

برگزاری مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای اف ۴
2020-12-04T12:33:14+03:30
مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای اف ۴، با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهید نوژه همدان برگزار شد.

ترور شهید فخری‌زاده مصداق «تروریسم دولتی جنگ‌طلب» است

ترور شهید فخری‌زاده مصداق «تروریسم دولتی جنگ‌طلب» است
2020-12-04T12:29:57+03:30
نماینده دائم ایران در ژنو، ترور شهید فخری‌زاده را مصداق بارز «تروریسم دولتی جنگ‌طلب» عنوان کرد که هیچ ارزش و اعتباری برای ارزش‌های اخلاقی و انسانی و قواعد و ...

گفت‌و‌گو|واعظی: از انتخاب "بایدن" ذوق‌زده نیستیم/ مردم باید ثمره مقاومت خود را ببینند

 گفت‌و‌گو|واعظی: از انتخاب "بایدن" ذوق‌زده نیستیم/ مردم باید ثمره مقاومت خود را ببینند
2020-12-04T12:36:33+03:30
رئیس دفتر رئیس‌جمهور می‌گوید ما از انتخاب جو بایدن در امریکا ذوق زده نیستیم و آنهایی که این نسبت را به دولت می‌دهند احتمالا برنامه‌هایی در سر دارند.

برای پیوستن دوباره به برجام تلاش می‌کنیم

برای پیوستن دوباره به برجام تلاش می‌کنیم
2020-12-04T12:06:36+03:30
رئیس جدید کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت که برای بازگشت به توافق هسته‌ای ایران تلاش خواهد کرد.

دستگاه دیپلماسی ابعاد حقوقی ترور«فخری‌زاده» را پیگیری کند/ پاسخ قاطع به دشمن می‌دهیم

دستگاه دیپلماسی ابعاد حقوقی ترور«فخری‌زاده» را پیگیری کند/ پاسخ قاطع به دشمن می‌دهیم
2020-12-04T11:50:03+03:30
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه دیپلماسی کشور، ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان را از لحاظ حقوقی و همچنین در عرصه بین‌المللی پیگیری کند.

اعتراف وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به شناسایی و تعقیب شهید فخری‌زاده

اعتراف وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به شناسایی و تعقیب شهید فخری‌زاده
2020-12-04T11:39:56+03:30
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که این رژیم محسن فخری‌زاده را شناسایی و سپس تعقیب کرده و مدعی شد که فهمیده‌اند وی در حال انجام چه کارهایی است. ...

جوزپ بورل: ترور دانشمند ایرانی "سختی‌هایی" را در مسیر احیای برجام ایجاد می‌کند

جوزپ بورل: ترور دانشمند ایرانی "سختی‌هایی" را در مسیر احیای برجام ایجاد می‌کند
2020-12-04T11:26:34+03:30
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار کرد که ترور دانشمند ایرانی "سختی‌هایی" را در مسیر احیای توافق هسته‌ای با ایران ایجاد می‌کند. ...

خاکریز هسته‌ای بشکند، دشمن طمع می‌کند/بند ۵ برجام، دلیل انفجار در نطنز شد

خاکریز هسته‌ای بشکند، دشمن طمع می‌کند/بند ۵ برجام، دلیل انفجار در نطنز شد
2020-12-04T11:23:20+03:30
نماینده رهبر انقلاب در شورایعالی امنیت ملی گفت: بند ۵ برجام، هسته‌ای را در نطنز متمرکز کرد و بعد دشمن آنجا را منفجر کرد.

نامه ایران به مدیرکل سازمان بهداشت جهانی در پی ترور شهید فخری‌زاده

نامه ایران به مدیرکل سازمان بهداشت جهانی در پی ترور شهید فخری‌زاده
2020-12-04T11:13:14+03:30
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر سازمان ملل در ژنو، با ارسال نامه‌ای  به دکتر تدروس آدهانوم، مدیر کل سازمان جهان بهداشت با اشاره به ترور شهید محسن ف...

نگاه شورای نگهبان به طرح جوانی جمعیت مثبت است/ لزوم توجه به حوزه زنان در برنامه هفتم

نگاه شورای نگهبان به طرح جوانی جمعیت مثبت است/ لزوم توجه به حوزه زنان در برنامه هفتم
2020-12-04T10:43:18+03:30
عضو شورای نگهبان با یادآوری اینکه طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده ۹ سال گذشته در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد، گفت: نگاه شورای نگهبان به این طرح مثبت است.