میرنیوز

نظام بروکراسی کشور بیشتر از دشمن خارجی مانع پیشرفت انقلاب است

نظام بروکراسی کشور بیشتر از دشمن خارجی مانع پیشرفت انقلاب است 2020-11-22T11:23:25+03:30

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یکشنبه ۲ آذر) در آیین اختتامیه دومین جشنواره نجم بسیج دانشجویی (نهضت جوانان مسئله محور) که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: آغاز هفته بسیج را به همه بسیجیان مخلص و خدمتگزاری که در چهل سال اخیر همواره برای فداکاری در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی و برداشتن بار مشکلات از دوش مردم آمده بودند را تبریک می‌گویم.

قالیباف گفت: امروز بسیج مستضعفین مصداق واقعی شجره طیبه است و ریشه در فرهنگ قرآنی و اهل بیت و همچنین ریشه در آرمان‌های انقلاب اسلامی دارد و ثمرات آن از جمله محرومیت زدایی و دفع تهدیدات دشمن در حوزه‌های گوناگون، چه در دوران دفاع مقدس و چه در عرصه علمی، بوده است.

وی گفت: رهبر انقلاب بسیج را مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامیدند چراکه آنها باور به خدا و باور به مردم را باور کردند. این اساس تشکیل دهنده بسیج است و منطق حاکم بر همه نیروهایی است که در انقلاب پیش‌قراول هستند. این مساله در تمام پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی به دست آورده، حاکم است.

رئیس مجلس گفت: ما در تمام سال‌های انقلاب اسلامی دیدیم که هرگاه مردم را در کارها دخالت دادیم، در هر عرصه‌ای موفق شدیم. در دفاع مقدس خداباوری در کنار باور واقعی امام (ره) به نیروهای مردمی بود. این بود که در دوران دفاع مقدس، پیروزی را برای ما رقم زد. امروز در عرصه‌های محرومیت زدایی می‌بینید که تا مردم پای کار نیایند، نیروهای رسمی و دولتی توان قدم برداشتن ندارند.

وی تاکید کرد: رهبر انقلاب در ابتدای بیانیه گام دوم تاکید کردند که انقلاب اسلامی آغازگر عصر جدیدی در عالم است. انقلاب ما به رهبری امام (ره) نظام حاکم و تصمیم گیر جهان را به چالش کشید و یک مسیر جدیدی را آغاز کرد.

قالیباف گفت: جوان ایرانی بویژه جوان بسیجی باید خود را در مرکز عالم بداند در این صورت است که مجاهدت‌های ما معنای دیگری را پیدا می‌کند. آن جوانی که در سال‌های دفاع مقدس از خانه، خانواده و آرامش خود گذشت و در مقابل دشمن ایستاد، تنها از یک شهر و چند کیلومتر خاک و سرزمین و وطنش دفاع نکرد بلکه با ایثاری که نشان داد، در مدار مجاهدتی حرکت کرد که در نهایت به شکل‌گیری تمدن اسلامی منجر خواهد شد.

رئیس مجلس تصریح کرد: امروز نیز ایثار و فداکاری، هر یک از ما را به جریان جهانی وصل می‌کند و در مقابل انفعال، بی‌خیالی و وادادگی در مقابل دشمنان، ما را در شما یاری رسانندگان به جریان باطل قرار خواهد داد.

قالیباف تصریح کرد: امروز همان جوانی که در گوشه‌ای از کشور، عضوی از جریان مردمی، جریانی از جریان‌های حرکت جهادی و بخشی از حرکت محرومیت زدایی محسوب می‌شود، مجاهدت‌هایی می‌کند که دقیقاً همتراز با آنچه مجاهدان فی سبیل الله در دوران دفاع مقدس می‌کردند، است.

وی افزود: انقلاب اسلامی نه با جریان‌های گسترده مالی و نه پیوند با قدرت‌های استکباری که دقیقاً با پیروی از سنت‌های الهی و با اتکا بر نیروهای مردمی، پیش رفته و کار را تا امروز به جلو برده است و این همان مسیری است که انبیا الهی در پیش گرفتند.

رئیس مجلس تصریح کرد: امروز جوانان بسیجی که در تشکل‌های دانشجویی و در مسجد یا گروه‌های جهادی مشغول فعالیت هستند، در واقع به ساختمانی شکل می‌دهند که می‌توان از آن به عنوان مستحکم‌ترین دژ دفاع از آرمان‌های انقلاب و بزرگترین سد در برابر نقشه‌های مستکبران نام برد.

قالیباف گفت: ما تا نگاه تمدنی به فعالیت‌های خودمان نداشته باشیم، علاوه بر اینکه با کمترین تهدیدات رنگ می‌بازیم و تسلیم می‌شویم، انگیزه‌ای هم برای فعالیت نخواهیم داشت. با سستی و کوتاهی ما بخصوص جوانان حزب اللهی که پیش‌قراولان این حرکت هستند و اساس حرکت را رو به جلو پیش می‌برند و با شدت گرفتن فعالیت‌های جوانان در سطح جامعه و افزایش تاثیرگذاری آنها، این حرکت قوی‌تر و منسجم‌تر نخواهد شد.

وی افزود: هیچگاه خودتان را در حاشیه تحولات ندانید. خود را تاثیرپذیر از یک اتفاق ندانید. هرکدام از شما فردی بسیار موثر در تحقق اهداف نهایی انقلاب اسلامی و رساندن هست‌ها به بایدها هستید. همه ما در هر جایگاهی که هستیم وظیفه داریم که نشان دهیم دین اسلام و نظام اسلامی به عنوان مظهر تحقق سیاسی دین اسلام در اداره حکومت کارآمد است. وظیفه همه ما اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه است.

رئیس مجلس گفت: سوءمدیریت و ناکارآمدی به اندازه بی اعتقادی و وادادگی و التقاط فکری آسیب زا است و می‌تواند در مسیر پیشرفت انقلاب مانع ایجاد کند. ماموریت امروز همه جوانان ما در سراسر کشور شکستن حلقه‌های تو در توی سو مدیریت است. موتور تمامی حرکت‌های مردمی بی گمان جوانان ایران زمین هستند و در بسیج نیز جوانان حزب اللهی در همه این سال‌ها پای کار بودند و پیشرفت حقیقی را رقم زدند.

قالیباف اظهار کرد: جوانان بسیجی سراسر کشور وظیفه‌ای بر عهده دارند و آن هم رفع مشکلات مردم در راستای اهداف انقلاب اسلامی و تبدیل شدن به موتور پیشران است. بدون پرده‌پوشی باید گفت امروز نظام بروکراسی و اداری در کشور حتی بیشتر از دشمن خارجی یعنی آمریکای جنایتکار مانع پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی است.

وی افزود: جوانان حزب اللهی باید منطق خداباوری و مردم باوری را به تمام عرصه‌های اداره جامعه بیاورند و همانطور که ما توانستیم نشان دهیم چگونه این منطق به حفظ امنیت مردم در کشور خودمان و سراسر منطقه کمک می‌کند، چگونه می‌توان در معیشت مردم نیز موثر باشد. اگر همین منطق وارد عرصه محرومیت زدایی شود کاری می‌کند که نظام‌های جهانی آن را باور نخواهند کرد.

رئیس مجلس گفت: امروز جوانان ما همانگونه که در مقابل زیاده خواهان‌ها و ظلم و خوی استکباری آمریکا ایستادند، همانطور که در آرمان مقدس فلسطین قدمی عقب ننشستند و با تمام توان در مقابل رژیم صهیونیستی قد علم کردند باید برای تغییر نظام بروکراسی حاکم بر کشور نیز خود را در خط مقدم قرار دهند و باید برای احصاء نظام مسائل کشور نیز پیش‌قراول اول باشند.

قالیباف گفت: شما ماموران تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی هستید. ما می‌دانیم که راهکارهای متعددی برای پیشرفت کشور وجود دارد به شرط اینکه هم انگیزه عملیاتی کردن آنها وجود داشته باشد و هم بتوانیم با جلب مشارکت‌های مردمی مثل سال‌های دفاع مقدس، تحقق عملی آنها را در سراسر جامعه را ممکن سازیم.

وی تاکید کرد: ما در مجلس از همه جوانان عزیز بویژه از جوانان بسیجی و حزب اللهی خواهشمندیم تا به ما برای تحقق چهار هدف اصلی مجلس که همان شفاف سازی، مردمی سازی، هوشمند سازی و کارآمد سازی است، کمک کنند. سازوکارهای جلب مشارکت نیازمند تدوین است و ساختار مجلس و سایر نهادهای تصمیم گیر در کشور باید از وضعیت بسته فعلی تغییر پیدا کنند و جوانان هستند که به طور عملیاتی در پیشبرد این امور موثر واقع می‌شوند مخصوصاً با حرکت‌های دانش بنیانی که امروز در محیط جوانان و دانشگاه فراهم شده است.

رئیس مجلس گفت: جوانان باید بدانند راه را باید باز کنند و همانگونه که تاثیرگذار هستند، خودشان آن مسیر و محیط اطراف را با همه مشکلات و موانعی که وجود دارد، تغییر بدهند. همین مشکلات را در دوران جوانی و سال‌های دفاع مقدس بخصوص در سال‌های ابتدایی که مدیریت جنگ در دست بنی‌صدر به عنوان فرمانده کل قوا بود، اینگونه بود. آنها حتی به ما فشنگ نمی‌دادند و اجازه ورود به خط مقدم جبهه را به ما نمی‌دادند. اگر آن زمان جوانان را از در بیرون می‌کردند آنها از پنجره وارد می‌شدند.

قالیباف گفت: برای جلوگیری از تعمیق روش‌های مدیریتی مغایر با آرمان‌ها و باورهای انقلاب اسلامی نباید منتظر کسی باشیم و نه تردید به خودمان راه دهیم. یا حضور خودمان را بی تاثیر بدانیم. ناامیدی سم کار تشکیلاتی است و مخدر از کار انداختن توان مطالبه گری و تاثیرگذاری جوانان است.

وی تصریح کرد: شما تأثیرگذارترین قشر در زیست بوم انقلاب اسلامی هستید. تک تک شما مهمید و ارزش کار خود و اثرگذاری‌تان را دست کم نگیرید. نقش آفرین امروز بسیج دانشجویی در نهضت مساله محوری و نقش آفرینی تخصصی شما حرکتی بسیار درخشان و قابل تقدیر است. هسته‌های مساله محور بسیج دانشجویی نشانگر آن است که بسیج در تلاش خواهد بود تا در حل مسائل جامعه نقش آفرینی کند و جوان بسیجی طلایه دار این حرکت در کشور است.

رئیس مجلس افزود: امروز بیش از ۲ هزار هسته مساله محور شما فعال است و در صورتی که این هسته‌ها با نهادهای سیاستگذاری مرتبط شوند، با واقعیات روز جامعه عجین باشند و در نهایت بتوانند الگوی مدیریت جهادی را در عمل برای رفع مشکلات مردم بخصوص مشکلات محرومان فعال کنند، نهضتی به بزرگی دفاع مقدس را نسل امروز جوان رقم خواهد زد.

قالیباف تصریح کرد: ما در مجلس تمام ظرفیت خودمان را برای تسریع این حرکت به میدان آوردیم و مطمئنیم که با نقش آفرینی هرچه بیشتر جوانان ایران و تخصص گرایی و علم گرایی آنها در کنار روحیه جهادی، حل هر مشکلی را ممکن خواهد کرد همانطور که روزی برهم زدن نقشه‌های دشمن در کشور و منطقه غیرممکن به نظر می‌رسید، همانطور که روزی موفقیت در دوران دفاع مقدس غیرممکن بود.

وی ادامه داد: امروز نیز با اطمینان به شما می‌گویم که تعمیم منطق سنت‌های الهی و رویکرد مردم باوری، مشکلات اقتصادی را قابل مدیریت می‌کند و این می‌تواند ایران را قوی‌تر کند و اگر ایران قوی شود یعنی تک تک مردم ایران قوی می‌شوند و این مقدمات تشکیل تمدن اسلامی با همین فعالیت‌ها فراهم خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

وزیر خارجه بحرین: آماده مذاکره با ایران در رابطه با برجام هستیم

وزیر خارجه بحرین: آماده مذاکره با ایران در رابطه با برجام هستیم
2020-12-05T14:13:14+03:30
وزیر خارجه بحرین گفت که نتیجه ثابت کرده است که برجام نیاز به بازنگری دارد و توصیه می کنیم که در این زمینه با کشورهای منطقه مشورت شود. ...

دسترسی به فناوری پیچیده شبیه سازها در دوران تحریم امکان پذیر شد

دسترسی به فناوری پیچیده شبیه سازها در دوران تحریم امکان پذیر شد
2020-12-05T14:13:14+03:30
معاون هماهنگ کننده نهاجا گفت: جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا و علی‌رغم همه سنگ‌اندازی ها و تحریم های دشمنان، به فناوری پیچیده شبیه سازها دست یافته است. ...

نیروی قدس حافظ و پیشگام توسعه فرهنگ انقلاب در جهان اسلام است

نیروی قدس حافظ و پیشگام توسعه فرهنگ انقلاب در جهان اسلام است
2020-12-05T14:09:57+03:30
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: نیروی قدس حافظ و پیشگام توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان اسلام است.

کاهش ۶۰درصدی فساد با تصویب طرح سوت زنی در مجلس

 کاهش ۶۰درصدی فساد با تصویب طرح سوت زنی در مجلس
2020-12-05T14:16:33+03:30
نایب‌رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است با تصویب قانون حمایت از افشاکنندگان فساد در مجلس ۶۰درصد فسادها در کشور کمتر می‌شود.

بیانیه مهم دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی درباره قانون مجلس برای لغو تحریم‌ها

 بیانیه مهم دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی درباره قانون مجلس برای لغو تحریم‌ها
2020-12-05T14:16:33+03:30
دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی از مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها حمایت کرد.

گزارش تسنیم از موشک جدید بالگردهای ایرانی| قائم ۱۱۴ یک موشک با ۴ شیوه هدایت

 گزارش تسنیم از موشک جدید بالگردهای ایرانی| قائم ۱۱۴ یک موشک با ۴ شیوه هدایت
2020-12-05T14:16:33+03:30
موشک قائم ۱۱۴ جدیدترین موشک هوا به زمین ایرانی است که از ۴ شیوه هدایت مختلف بهره می برد و می تواند علیه انواع اهداف زمین و دریایی بکار گرفته شود.

اقدامات تحولی معاونت قوانین در ۶ ماه اول مجلس یازدهم ارائه شد

اقدامات تحولی معاونت قوانین در ۶ ماه اول مجلس یازدهم ارائه شد
2020-12-05T13:56:40+03:30
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس گفت: در جلسه معاونین، دستیاران و مشاورین رئیس مجلس، اقدامات تحولی معاونت قوانین در شش ماه اول مجلس یازدهم ارائه شد.

حجت‌الاسلام «محمدی‌سیرت» نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه شد

حجت‌الاسلام «محمدی‌سیرت» نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه شد
2020-12-05T13:56:39+03:30
حجت‌الاسلام علی محمدی‌سیرت با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه منصوب شد.

تشریح عملکرد ۶ ماهه کمیسیون صنایع؛ از تدوین طرح عرضه خودرو در بورس تا اصلاح قانون معادن

 تشریح عملکرد ۶ ماهه کمیسیون صنایع؛ از تدوین طرح عرضه خودرو در بورس تا اصلاح قانون معادن
2020-12-05T14:03:12+03:30
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس عملکرد ۶ ماهه کمیسیون متبوعش را تشریح کرد.

سردار جلالی مطرح کرد: راه اندازی مرکز پدافند شیمیایی کشور با همکاری وزارت صمت

 سردار جلالی مطرح کرد: راه اندازی مرکز پدافند شیمیایی کشور با همکاری وزارت صمت
2020-12-05T14:03:12+03:30
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در دیدار با وزیر صمت بر راه اندازی یک مرکز پدافند شیمیایی واحد در کشور تاکید کرد.

۵ رهیافت مواجهه با برجام در ایران و آمریکا/ بایدن چه می‌گوید، روحانی چه‌نظری دارد، معنای طرح مجلس چیست؟

 ۵ رهیافت مواجهه با برجام در ایران و آمریکا/ بایدن چه می‌گوید، روحانی چه‌نظری دارد، معنای طرح مجلس چیست؟
2020-12-05T14:03:12+03:30
شاید برای بسیاری مشخص نباشد که تفاوت رویکردهای دولت ایران، مجلس ایران، بایدن وبرخی منتقدان اصولگرا طرح مصوب مجلس در چیست و اصلاً بر سر چه‌چیزی بحث می‌کنند! ...

آغاز بررسی لایحه بودجه در مجلس از هفته آینده

آغاز بررسی لایحه بودجه در مجلس از هفته آینده
2020-12-05T13:46:34+03:30
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ از هفته آینده در مجلس آغاز می شود.

گفت‌وگو | سخنگوی دستگاه دیپلماسی دولت اصلاحات: باید انتقام شهید فخری زاده را بگیریم

 گفت‌وگو | سخنگوی دستگاه دیپلماسی دولت اصلاحات: باید انتقام شهید فخری زاده را بگیریم
2020-12-05T13:49:52+03:30
آصفی گفت: نقش رژیم صهیونیستی در ترور شهید فخری زاده روشن است؛ باید انتقام بگیریم اما با تدبیر. طوری باید انتقام بگیریم که عوامل ترور به اهدافشان نرسند.

چالش‌های بایدن برای تعامل با ایران

چالش‌های بایدن برای تعامل با ایران
2020-12-05T13:33:14+03:30
یک شبکه رادیویی آمریکا در گفت‌وگویی با تحلیل‌گران به چالش‌های مسیر جو بایدن برای تعامل با ایران به ویژه در زمینه بازگشت به توافق هسته‌ای پرداخت. ...

رویای پوشالی دولت در بودجه ۱۴۰۰ غیر قابل تحقق است

رویای پوشالی دولت در بودجه ۱۴۰۰ غیر قابل تحقق است
2020-12-05T13:29:56+03:30
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نوشت: بودجه سال ۱۴۰۰ فاقد اصلاحات ساختاری و غیر قابل تحقق است.

چرخ اقتصاد و سانتریفیوژها با بی تدبیری نچرخید

 چرخ اقتصاد و سانتریفیوژها با بی تدبیری نچرخید
2020-12-05T13:36:33+03:30
نماینده سنقر در مجلس با بیان اینکه بی تدبیری باعث ایجاد مشکلات در اقتصاد کشور شده است، گفت:مافیای ارز۴۲۰۰ سرمایه خود را بادکنکی افزایش دادند.

بررسی ابعاد پنهان و محورهای سند ۲۰۳۰ از سوی مرکز پژوهش های مجلس

 بررسی ابعاد پنهان و محورهای سند ۲۰۳۰ از سوی مرکز پژوهش های مجلس
2020-12-05T13:36:33+03:30
مرکز پژوهش های مجلس در راستای ارزیابی ابعاد پنهان و محورهای سند ۲۰۳۰ به بررسی این سند برای توسعه پایدار پرداخت.

واکنش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به اظهارات محمود واعظی

 واکنش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به اظهارات محمود واعظی
2020-12-05T13:36:33+03:30
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در بیانیه امروز خود به اظهارات اخیر رئیس دفتر رئیس‌جمهور درخصوص نقش این دبیرخانه نیز واکنش نشان داده است.

بررسی گزارش عملکرد نظارتی مجلس یازدهم در نیمسال اول فعالیت

بررسی گزارش عملکرد نظارتی مجلس یازدهم در نیمسال اول فعالیت
2020-12-05T13:19:53+03:30
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی به تشریح موضوعات مطرح شده در دوازدهمین جلسه شورای معاونین و مشاورین مجلس شورای اسلامی پرداخت. ...

۳۰ درصد ورودی انرژی نفت و گاز کشور تلف می‌شود

۳۰ درصد ورودی انرژی نفت و گاز کشور تلف می‌شود
2020-12-05T13:06:34+03:30
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۳۰ درصد ورودی انرژی نفت و گاز کشور تلف می شود، تاکید کرد: اصلاح الگوی مصرف یک اقدام ضروری است. ...

روحانی فرا رسیدن روز ملی تایلند را تبریک گفت

روحانی فرا رسیدن روز ملی تایلند را تبریک گفت
2020-12-05T13:03:18+03:30
رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ملی تایلند، ابراز امیدواری کرد روابط دو کشور در پرتو دوستی دیرین و اراده مشترک مقامات بلندپایه دو کشور، بیش از پیش...

نگاهی به یادداشت اخیر سخنگوی دولت| پیش دستی با «اتاق پژواک»/ آیا دولت حرف دیگران را می‌شنود؟

 نگاهی به یادداشت اخیر سخنگوی دولت| پیش دستی با «اتاق پژواک»/ آیا دولت حرف دیگران را می‌شنود؟
2020-12-05T13:09:55+03:30
سخنگوی دولت در یادداشتی برخی مسئولان را در «اتاق پژواک» ترسیم کرد که فقط عده‌ی محدودی در آن نشسته و صدای خود را می‌شنوند و دولت را از این موضوع که...

۵ رهیافت مواجهه با برجام در ایران و امریکا/ بایدن چه می‌گوید، روحانی چه نظری دارد، معنای طرح مجلس چیست؟

 ۵ رهیافت مواجهه با برجام در ایران و امریکا/ بایدن چه می‌گوید، روحانی چه نظری دارد، معنای طرح مجلس چیست؟
2020-12-05T13:09:55+03:30
شاید برای بسیاری مشخص نباشد که تفاوت رویکردهای دولت ایران، مجلس ایران، بایدن و برخی منتقدان اصولگرای طرح مصوب مجلس در چیست و اصلاً بر سر چه چیزی بحث می‌کنند...

دبیر جدید ستاد ملی صبر معرفی شد

دبیر جدید ستاد ملی صبر معرفی شد
2020-12-05T12:53:16+03:30
طی حکمی از سوی رییس مرکز توسعه حل اختلاف، ابوالفضل محبی به عنوان دبیر ستاد ملی صبر منصوب شد.

عبدالمهدی: آمریکا با ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس از تمام خطوط قرمز عبور کرد

عبدالمهدی: آمریکا با ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس از تمام خطوط قرمز عبور کرد
2020-12-05T12:53:15+03:30
نخست وزیر پیشین عراق تاکید کرد که سردار سلیمانی خط قرمز این کشور بوده است و آمریکا با ترور او و ابومهدی المهندس از تمام خطوط قرمز عبور کرد. ...

اعترافات پمپئو نشان داد تحریم ایران تنها در راستای خدمت به صهیونیست‌هاست

اعترافات پمپئو نشان داد تحریم ایران تنها در راستای خدمت به صهیونیست‌هاست
2020-12-05T12:53:15+03:30
سخنگوی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که اعترافات وزیر خارجه آمریکا نشان می دهد تحریم های این کشور علیه تهران در راستای حدمت به رژیم صهیونیستی است. ...

بررسی ابعاد پنهان و محورهای سند ۲۰۳۰

بررسی ابعاد پنهان و محورهای سند ۲۰۳۰
2020-12-05T12:26:33+03:30
مرکز پژوهش های مجلس در راستای ارزیابی ابعاد پنهان و محورهای سند ۲۰۳۰ به بررسی این سند برای توسعه پایدار پرداخت.

جزئیات سفر اخیر سردار قاآنی به عراق از زبان مسجدی

جزئیات سفر اخیر سردار قاآنی به عراق از زبان مسجدی
2020-12-05T12:13:15+03:30
سفیر کشورمان در بغداد با اشاره به اینکه ایران با تمام احزاب سیاسی عراق، روابط خوبی دارد تاکید کرد که سردار قاآنی اخیرا با نخست وزیر، رئیس جمهور و دیگر مسئولا...

آلمان: اروپا منتظر سیاست دولت جدید آمریکا در رابطه با برجام است

آلمان: اروپا منتظر سیاست دولت جدید آمریکا در رابطه با برجام است
2020-12-05T12:13:14+03:30
وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که اروپا منتظر دیدگاه‌های دولت جدید آمریکا در رابطه با توافق هسته‌ای ایران است سپس در رابطه با آن تصمیم گیری می‌کند. ...

بی‌تردید آمریکا و رژیم صهیونیستی در ترور شهید فخری‌زاده نقش داشته‌اند

بی‌تردید آمریکا و رژیم صهیونیستی در ترور شهید فخری‌زاده نقش داشته‌اند
2020-12-05T11:59:53+03:30
سرکنسول سفارت یمن در تهران با تاکید بر اینکه بی تردید آمریکا و اسرائیل در ترور شهید فخری زاده نقش داشته‌اند، گفت: قادریم به مرحله تولید تجهیزات دفاعی برسیم. ...