میرنیوز

رئیسی: رژیم صهیونیستی باید از سازمان ملل متحد اخراج شود/ با حضور و مشارکت مردم مشکلات حل خواهد شد

 رئیسی: رژیم صهیونیستی باید از سازمان ملل متحد اخراج شود/ با حضور و مشارکت مردم مشکلات حل خواهد شد 2024-02-12T09:21:09+03:30

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور صبح امروز در مراسم بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آزادی، طی سخنانی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران ثمره مجاهدت مجاهدان، ایثار، شهادت شهیدان و مقاومت ملت بزرگ ایران است.

وی افزود: ملت بزرگ ایران با توکل به خداوند متعال، اعتمادبه‌نفس، انسجام ملی و پیروی از رهنمودهای رهبری انقلاب اسلامی، انقلاب شکوهمند را 45 سال پرثمر، پربرکت، اثربخش و تحول‌آفرین تداوم داده است.

رئیس‌جمهور گفت: دشمنان انقلاب اسلامی مشکلات بسیاری را ایجاد کردند اما ملت بیدار، زمان‌شناس، بابصیرت و آگاه ایران توانست مشکلات را پشت‌سر بگذارد؛ ملت ما توطئه‌ها، فتنه‌ها، کودتا، تجزیه‌طلبی، جنگ تحمیلی، جریان منافقین، ترورها و ناامنی‌ها را شناخت و با مقاومت نقشه‌های دشمن را نقش‌برآب کردند.

رئیسی ابراز کرد: امروزه بعد از دوران تشکیل نظام اسلامی و تثبیت نظام، و هم‌چنین توسعه پیام انقلاب اسلامی و بیداری در منطقه، می‌بینیم که انقلاب به پیش می‌رود و مانعی را به‌رسمیت نمی‌شناسد. دشمن جنگ نظامی، اقتصادی، رسانه‌ای و روانی و اخیراً هم جنگ ترکیبی به‌راه انداخت تا ملت ایران را متوقف کند اما ملت ما پیروز شد و دشمن را مأیوس کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وقایع اخیر غزه و جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، تصریح کرد: امروزه مسئله‌ی فلسطین به مسئله اول بشریت تبدیل شده و این کار ملت ایران در ایستادگی‌شان است. دولت‌ها بدانند که راه از بین رفتن رژیم صهیونیستی و بازدارندگی از جنایت، قطع همه روابط اقتصادی و معادلات با رژیم صهیونیستی است.

رئیس جمهور اظهار داشت: پیشنهاد ما اخراج رژیم صهیونیستی از سازمان ملل متحد است؛ رژیمی که 400 بیانیه، قطعنامه و مصوبه‌ی سازمان‌های بین‌المللی را تاکنون نقض کرده، چگونه می‌تواند به میثاق‌ها و مصوبات سازمان ملل پایبند باشد؟ یکی از گام‌های مهم اخراج این رژیم از سازمان ملل است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق انسان است. کسانی که می‌خواهند غرب، آمریکا و رژیم صهیونیستی را بشناسند، به جنایت علیه بشریت و جنایات بزرگ جنگی و کودک‌کشی که علیه مردم فلسطین رخ می‌دهد، توجه کنند.

رئیس‌جمهور اضافه کرد: همه‌ی راه‌ها بر مردم مظلوم غزه بسته شده، این جنایت علیه بشریت نیست؟ رژیم آمریکا و برخی کشورهای غربی مدافع این جنایت‌ها هستند. اینان اگر به خدا، وجدان و یا به تاریخ معتقدند چگونه پاسخگوی این جنایات خواهند بود؟

رئیسی عنوان کرد: بمباران‌ها باید هرچه زودتر قطع شود، جهان بداند که رژیم صهوینیستی از بین رفتنی است و فقط می‌خواهند زمان را بگذرانند و الّا مرگ رژیم صهیونیستی فرارسیده است. غربی‌ها با تحریم، جنگ نظامی و غیره تلاش بسیاری کردند که ما از دفاع از فلسطین و آرمان‌های انقلاب دست برداریم؛ به ما بارها پیام داده‌اند که از دفاع از فلسطین دست بردارید اما امروز با گذشت 45 سال از انقلاب، اثبات شد حق با جمهوری اسلامی، امام و رهبر ماست که فرمودند «فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و قدس باید آزاد شود».

وی در بخش دیگری از سخنان خود در این اجتماع، خاطر نشان کرد: امروزه جهانیان شاهدند که بزرگداشت انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن، تنها بیانِ یک رخداد در 45 سال گذشته و بیان یک تاریخ گذشته نیست؛ بلکه گفتمانی است که امروز و آینده‌ی ایرانی اسلامی را رقم خواهد زد و پرچمدار این گفتمان نیز امام و رهبری هستند.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه پیام انقلاب ما برای ملت‌ها رهایی، استقلال، مقاومت و ایستادگی مقابل دشمنان است، عنوان کرد: مردم ما خواستند و با تلاش به اهداف خود رسیدند و عزت را به‌جای ذلت قرار دادند؛ مردم ما استقلال را به‌جای وابستگی همه‌جانبه‌ی کشور به بیگانگان رقم زدند.

رئیسی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران مستقل‌ترین کشور در جهان است؛ کشوری که وابسته به شرق و غرب نیست، خود تشخیص می‌دهد، تصمیم می‌گیرد و اقدام می‌کند. پیام «نه شرقی و نه غربی» همواره مد نظر ما بوده و امروز اعلام می‌کنیم که جمهوری اسلامی ایران بر این سیاست استوار بوده و از کشوری دستور نمی‌گیرد و اقتدار و جایگاه خودش را دارد.

وی افزود: گذشت آن‌زمانی که روسای قدرت‌های بزرگ به تهران بیایند و بدون حضور مسئولین عالی کشور، برای ایران تصمیم بگیرند. ایران امروز از استقلال برخوردار است.

رئیس‌جمهور اضافه کرد: امروز در جمهوری اسلامی ایران آزادی فکر و اندیشه، آزادی قلم، بیان و حوزه‌های مختلف تضمین شده است. گذشت زمانی که برای یک اعلامیه، یک فرد را هفته‌ها شکنجه می‌کردند. امروز در فضای رسانه‌ای، روزنامه‌ها، فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال انتقادات، سوالات و تشخیص‌ها مطرح می‌شود.  معتقدیم آزادی در ایران به برکت انقلاب اسلامی تضمین شده و برخلاف آن‌چه مدعیان آزادی بیان می‌کنند، آزادیِ حقیقی در این کشور وجود دارد.

رئیسی با بیان اینکه مردم ما جمهوریت و توجه به جمهور، رأی و خواست جامعه را خواستند، خاطر نشان کرد: برخلاف کسانی که در دنیا مدعی دموکراسی بوده و به رأی مردم احترام نمی‌گذارند، تمام نهادهای انقلاب اسلامی و کشور برخاسته از رأی ملت است. افتخار جمهوری اسلامی این است که از ابتدا تاکنون هرساله انتخابات برگزار و برای تشکیل همه نهادها به رأی مردم مراجعه کرده است.

وی ادامه داد: کسانی که مدعی دموکراسی هستند، به رأی فلسطینی، یمنی و ملت‌های خودشان احترام نمی‌گذارند در حالی که ملاک نظام اسلامی، رأی مردم است.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: امام بزرگوار ما احیاگر دین و ایران اسلامی بوده و فرمودند «میزان رأی ملت است»؛ بدون مردم امکان ندارد کاری در کشور صورت بگیرد. در حوزه‌هایی که مردم را به‌عنوان پشتیبان داشته‌ایم، موفق بوده و نمونه‌های در دفاع مقدس و سایر عرصه‌ها مشخص است.

رئیسی با تأکید بر اینکه امروزه نیز پیشرفت کشور در گرو حضور و مشارکت مردم است، گفت: در هشت سال جنگ تحمیلی، یک وجب از خاک ایران از دست نرفت اما به یاد داریم با یک تشر آمریکایی‌ها، بخشی از خاک ایران را به دیگران هدیه کردند. نظام اسلامی اجازه نمی‌دهد یک وجب از خاک ایران در اختیار بیگانگان قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: امروزه از اقتدار نظامی و بنیه دفاعی برخوردار هستیم که برای کسانی که فکر تجاوز به این آب و خاک را در سر می‌پرورانند، بازدارندگی ایجاد کرده است. امروزه، ادبیات «روی میز بودن گزینه‌ی نظامی» به حاشیه رفته و کسی در فکر خود نمی‌آورد که به این کشور تجاوز کند. این بازدارندگی بر اثر بنیه دفاعی، نیروهای توانمند و حضور پرشورِ مردم همیشه در صحنه‌ی است.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: وقتی می‌بینید مردم 1400 شهر و بخش و 35000 روستا به خیابان آمده و دفاع از انقلاب و نظام را فریاد می‌زنند، هیچ‌کسی در دنیا جرأت نمی‌کند به این کشور تجاوز کند.

رئیسی گفت: پیشرفت‌های بسیاری که به برکت خودباوری، خداباوری و مردم‌باوری در عرصه‌های مختلف حاصل شده را ببینید؛ در صنعت هسته‌ای، نظامی، علمی، فناوری، پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان دستاوردهای قابل توجهی داریم. امروز در تولید علم در منطقه حرف اول را می‌زنیم و رتبه علمی خوبی در دنیا را دارا هستیم.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی در بسیاری از عرصه‌ها توانسته به خودکفایی برسد و برای منطقه هم موثر باشد. در عرصه‌های پزشکی، دارویی، نانوفناوری و زیست‌فناوری به برکت انقلاب از سرآمدان جهان شده‌ایم.

رئیس‌جمهور یادآور شد: یک‌زمانی در این کشور برای تجهیز و تعمیر یک دستگاه باید منتظر مستشاران خارجی می‌ماندیم اما امروزه در حوزه‌های مختلف استقلال، اقتدار و افتخار داریم که عزیزان ما توانمندی داشته و به‌روز هستند.

رئیسی اظهار داشت: به برکت اسلام عزیز و اعتقاد به آموزه‌های دین، مردم ما می‌خواهند مستقل، آزاد و مسلمان زندگی کنند. آن‌جا که به گفتمان امام و رهبری عمل کردیم، آن‌جا حوزه‌ی موفقیت ما بود اما آن‌جا که افرادی در گوشه و کنار، آن‌چنان به این گفتمان دل ندادند، عقب‌ماندگی داریم. تلاش ما در این دولت است که بر ریل‌گذاری امام و رهبری حرکت کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمنان تلاش کردند که مستقل نبوده و عزت و اقتدار نداشته باشیم اما ملت ایران اراده کرد که کشور را با عزت، اقتدار و افتخار اداره کند، اضافه کرد: تأکید مردم بر این بوده که می‌توانیم با ابتنای به مبانی انقلاب، اصول حیات‌بخش قانون اساسی و سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی هم کشور را به پیش برده و بر مبانی انقلاب اسلامی هم پافشاری کنیم.

رئیس‌جمهور گفت: این نگاهِ که برخی معتقدند «یا پیشرفت یا ایستادگی بر اصول و مبانی»، صحیح نیست و ما معتقدیم هم باید بر مبانی پافشاری داشت و هم پیشرفت کشور محقق‌شدنی است.

رئیسی ادامه داد: بنده به‌عنوان نماینده و خدمتگزار ملت ایران و تمامی دولتمردان خود را موظف می‌دانیم ضمن پاسداری از پیشرفت‌های عظیم کشور، گام‌هایی در جهت پیشرفت کشور، رفع مشکلات و جبران عقب‌ماندگی‌ها برداریم.

وی خاطر نشان کرد: در حوزه اقتصادی تلاش‌هایی انجام شده و در زمینه اصلاح نظام بانکی، نظام مالیاتی، شفاف‌سازی و چابک‌سازی، فرآیندهای اداری، حذف ساختارهای فسادزا صورت گرفته و این پیمان ما با مردم است. اعتماد مردم به دولت بر این است که با هرگونه فساد مبارزه شود؛ ما بر این پیمان هستیم و اجازه نخواهیم داد کوچک‌ترین فسادی در سازمان اداری کشور لانه کند.

رئیس‌جمهور بیان کرد: امام رهبری، سرداران رشید اسلام مانند شهید حاج قاسم سلیمانی و بسیجیان به ما آموخته‌اند که «ما می‌توانیم». ما توان و امکان پیشرفت در کشور را داریم و گام‌های بلندی در این خصوص برداشته خواهد شد.

رئیسی هم‌چنین برخی اقدامات دولت را از جمله فعال شدن 7000 واحد تولیدی، کاهش چشمگیر آمار بیکاری، افزایش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، افزایش بیمه سلامت، رشد ترانزیت، افزایش تولید و رشد اقتصادی، بی‌سابقه بودن کاهش تورم در تولید، کاهشی شدن تورم، کاهش ناترازی در برق و امکان صادرات برق در آینده نزدیک، تلاش برای رفع تنش‌های آبی و رفع تنش آبی 3600 روستا و افزایش سهم شرکت‌های دانش‌بنیان در تولید ناخالص یادآور شد.

وی عنوان کرد: ظرفیت برای کار و تلاش در کشور بسیار است و آینده را بسیار بسیار روشن می‌بینیم، اقدامات زیرساختی را آغاز کردیم و موفقیت‌هایی داشته‌ایم و این موفقیت‌ها ادامه خواهد شد. عقب‌ماندگی‌ها در حال جبران است و در آب، برق، انرژی، جاده و زمینه‌های تولید در حرکت هستیم و ارتباط دانشگاه‌ها با مراکز تولیدی و صنعتی برقرار شده است.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: با حضور و مشارکت مردم، مشکلات حل خواهد شد و قطار پیشرفت سرعت پیدا خواهد کرد. دشمن به‌دنبال القای ناامیدی و عدم توانمندی است؛ تلاش‌ها می‌تواند استقلال در حوزه اقتصادی را هم رقم بزند؛ با کمک ملت می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

استفاده سپاه از منورهای مه‌شکن برای یافتن رئیس‌جمهور

 استفاده سپاه از منورهای مه‌شکن برای یافتن رئیس‌جمهور
2024-05-20T00:18:33+03:30
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر اعزام یگان‌های استانی و تیپ ویژه صابرین برای عملیات جستجوی رئیس جمهور و هیئت همراه، از منورهای مه‌شکن برای یافتن آنها ا...

تماس تلفنی رشید با مخبر: برای سلامتی رئیسی دعا می‌کنیم

 تماس تلفنی رشید با مخبر: برای سلامتی رئیسی دعا می‌کنیم
2024-05-20T00:18:33+03:30
رئیس جمهور عراق در گفتگو با محمد مخبر گفت: برای سلامتی رئیس جمهور ایران نماز و دعا می‌خوانیم و امیدواریم هر چه زودتر ایشان از این حادثه با صحت و سلامت عبور ...

پوتین اخبار حادثه بالگرد رئیسی را با حساسیت دنبال می‌کند

 پوتین اخبار حادثه بالگرد رئیسی را با حساسیت دنبال می‌کند
2024-05-20T00:18:32+03:30
دستیار ویژه پوتین در تماس با معاون اول رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور روسیه با حساسیت فوق العاده اخبار سانحه بالگرد رئیس جمهور ایران را دنبال می‌کند.

پیام حداد عادل در پی وقوع حادثه برای رئیس جمهور

 پیام حداد عادل در پی وقوع حادثه برای رئیس جمهور
2024-05-19T23:25:32+03:30
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پی وقوع حادثه برای بالگرد حامل رئیس جمهور پیامی صادر کرد.

ولایتی: برای سلامتی آقای رئیسی دعا می‌کنیم

 ولایتی: برای سلامتی آقای رئیسی دعا می‌کنیم
2024-05-19T23:25:32+03:30
مشاور رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: امیدوارم هرچه زودتر آقای رئیسی و هیات همراه ایشان به سلامت به آغوش ملت بازگردند.

حضور نیروهای تیپ ۲۵ نزاجا برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور

 حضور نیروهای تیپ ۲۵ نزاجا برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور
2024-05-19T23:12:13+03:30
تیپ ۲۵ تکاور نیروی زمینی ارتش برای کمک به جستجوی بالگرد رییس جمهور‌ در منطقه آذربایجان شرقی حضور یافت.

حسن خمینی: برای سلامتی رئیس‌جمهور دعای توسل بخوانید

 حسن خمینی: برای سلامتی رئیس‌جمهور دعای توسل بخوانید
2024-05-19T23:12:13+03:30
تولیت حرم امام خمینی(ره) درخواست کرد به امید ختم بخیر شدن این سانحه و سلامتی رییس‌جمهور و همراهان، دعای توسل خوانده شود.

انشاالله خبر سلامتی رئیس جمهور قلوب ملت ایران را شادمان کند

 انشاالله خبر سلامتی رئیس جمهور قلوب ملت ایران را شادمان کند
2024-05-19T23:12:12+03:30
سخنگوی شورای نگهبان نسبت به سانحه فرود سخت بالگرد رئیس جمهور واکنش نشان داد.

اجتماع مردم برای سلامتی رئیس جمهور در میدان ولیعصر(عج) تهران

 اجتماع مردم برای سلامتی رئیس جمهور در میدان ولیعصر(عج) تهران
2024-05-19T23:12:11+03:30
عده‌ای از مردم و دانشجویان برای دعا جهت سلامتی رئیس جمهور در میدان ولیعصر تهران تجمع کرده‌اند.

وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم

 وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم
2024-05-19T23:12:09+03:30
وزیر کشور با ارائه گزارشی از وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رئیس جمهور گفت: دامنه دید در منطقه بسیار محدود است و به همین دلیل، نیروهای امدادی متاسفانه هنوز ب...

اعزام تیپ‌ صابرین سپاه برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور

 اعزام تیپ‌ صابرین سپاه برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور
2024-05-19T22:58:36+03:30
تیپ نیروهای ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه برای کمک به جستجوی بالگرد رییس جمهور‌ عازم منطقه شد.

روحانی: برای رئیس‌جمهور و همراهانشان آروزی سلامتی دارم

 روحانی: برای رئیس‌جمهور و همراهانشان آروزی سلامتی دارم
2024-05-19T22:58:36+03:30
رئیس جمهور سابق اظهار داشت: صمیمانه امید دارم آقای رئیسی هرچه زودتر به آغوش ملت بازگردند.

جلسه دولت به ریاست مخبر برگزار شد

 جلسه دولت به ریاست مخبر برگزار شد
2024-05-19T22:58:35+03:30
در جلسه امروز هیئت دولت، با دستور معاون اول اعضای جلسه مسئول پیگیری امور محوله شدند.

قالیباف: برای سلامتی آقای رئیسی و همراهان ایشان دعا کنیم

 قالیباف: برای سلامتی آقای رئیسی و همراهان ایشان دعا کنیم
2024-05-19T22:58:35+03:30
رئیس مجلس در پی حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور نوشت: برای سلامتی خادم‌الرضا علیه‌السلام، ریاست محترم جمهوری، جناب آقای رئیسی و همراهان ایشان دعا کنیم. خداوند ...

اینفوگرافی بالگرد حامل رئیس‌جمهور؛ بل ۲۱۲

 اینفوگرافی بالگرد حامل رئیس‌جمهور؛ بل ۲۱۲
2024-05-19T22:58:35+03:30
بالگرد حامل رئیس جمهور و هیئت همراه که ظهر امروز در مسیر بازگشت به تبریز در حوالی ورزقان دچار سانحه شد از نوع بل ۲۱۲ بود.

منصوری: دو نفر از بالگرد رئیسی با ما ارتباط گرفتند

 منصوری: دو نفر از بالگرد رئیسی با ما ارتباط گرفتند
2024-05-19T22:58:34+03:30
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: با یکی از سرنشینان بالگرد رئیس‌جمهور و کادر پرواز ارتباط برقرار شده که نشان می‌دهد میزان سختیِ حادثه خیلی بالا نبوده؛ چون دو تن...

امام خامنه‌ای:امیدواریم رئیس جمهور به آغوش ملت برگردند

 امام خامنه‌ای:امیدواریم رئیس جمهور به آغوش ملت برگردند
2024-05-19T22:58:34+03:30
رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز تاثر از حادثه نگران کننده عصر امروز برای رئیس جمهور محترم و همراهان ایشان گفتند: امیدواریم خداوند متعال رئیس جمهور محترم و ...

درس علوم و معارف دفاع مقدس باید حضوری و الزامی باشد

 درس علوم و معارف دفاع مقدس باید حضوری و الزامی باشد
2024-05-19T20:32:01+03:30
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: درس علوم و معارف دفاع مقدس باید دو واحدی، مستقل، حضوری و الزامی باشد.

تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در دستور کار مجلس

 تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در دستور کار مجلس
2024-05-19T20:32:01+03:30
رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی ،آب ، منابع طبیعی و محیط زیست در تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی امروز ق...

درخواست پورابراهیمی برای برگزاری جلسه درباره بورس

 درخواست پورابراهیمی برای برگزاری جلسه درباره بورس
2024-05-19T20:32:00+03:30
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه علنی امروز خواستار برگزاری جلسه فوق‌العاده برای بررسی وضعیت بازار سرمایه در هفته جاری شد.

ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران درباره سیل خراسان رضوی

 ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران درباره سیل خراسان رضوی
2024-05-19T20:32:00+03:30
رئیس مجلس گفت: ضروری است علاوه بر تسریع در رسیدگی به مجروحان حادثه سیل استان خراسان رضوی و پیگیری روند درمان کامل آنها، نسبت به جبران خسارت‌های وارد آمده به...

سخنگوی دولت: انتخاب ارکان داخلی مجلس با نمایندگان منتخب است

 سخنگوی دولت: انتخاب ارکان داخلی مجلس با نمایندگان منتخب است
2024-05-19T20:31:59+03:30
بهادری جهرمی گفت: قانون اساسی کشورمان متولی امور داخلی مجلس را مشخص کرده که در صلاحیت خود نمایندگان است و دولت همچون گذشته با مجلس در چارچوب اصول قانون اساس...

ارجاع تأسیس سازمان حفاظت قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی

 ارجاع تأسیس سازمان حفاظت قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی
2024-05-19T20:31:58+03:30
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا با ارجاع طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه جهت بررسی بیشتر به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مواف...

سفر رئیس اقلیم کردستان به تهران و هیاهوی غرب

 سفر رئیس اقلیم کردستان به تهران و هیاهوی غرب
2024-05-19T20:31:58+03:30
قدرت نهفته و آشکار در حوزه دیپلماسی منطقه‌ای ایران به‌گونه‌ایست که منجر به تنظیم مناسبات بر اساس عزت کشور خواهد شد. بدیهی است خروجی این دیپلماسی ایجاد امنیت...

رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد

 رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد
2024-05-19T20:31:58+03:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد، گفت: اراده برای توسعه روابط در تمام حوزه‌ها بین دو کشور داریم.

حضور ناو بالستیک‌زن سپاه در نزدیکی جزیره دیگو گارسیا

 حضور ناو بالستیک‌زن سپاه در نزدیکی جزیره دیگو گارسیا
2024-05-19T20:31:57+03:30
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: ناو شهید مهدوی برای نخستین مرتبه تا نزدیکی جزیره دیگو گارسیا که محل استقرار نیروهای آمریکایی است، پیش رفت.

دهقان: یک‌ مرحله‌ای شدن انتخابات مجلس نیازمند بررسی است

 دهقان: یک‌ مرحله‌ای شدن انتخابات مجلس نیازمند بررسی است
2024-05-19T20:31:57+03:30
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: من نمی‌گویم که انتخابات باید یک‌مرحله‌ای شود اما این ایراد، , وارد است که یک فرد در مرحله‌ی اول، رای رأی بیشتری داشته و در مرحله...

سردار سلامی: اسرائیل چیزی جز منطق زور را نمی‌فهمد

 سردار سلامی: اسرائیل چیزی جز منطق زور را نمی‌فهمد
2024-05-19T20:31:57+03:30
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان عملیات وعده صادق از دید ما یک عملیات محدود بود."، عنوان کرد: هدف از این عملیات ضربه‌زدن به دو نقطه با تع...

اختصاصی | ۱+۳ گزینه مطرح برای ریاست مجلس خبرگان

 اختصاصی | ۱+۳ گزینه مطرح برای ریاست مجلس خبرگان
2024-05-19T20:31:57+03:30
اعضای هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در اولین جلسه ششمین دوره این مجلس انتخاب خواهند شد.

وحیدی: منتظر رسیدن نیروهای امداد به محل سانحه هستیم

 وحیدی: منتظر رسیدن نیروهای امداد به محل سانحه هستیم
2024-05-19T20:31:56+03:30
وزیر کشور گفت: رئیس‌جمهور با همراهان در مسیر برگشت با چند بالگرد بر بودند که یکی از بالگردها بر اثر بدی هوا و وضعیتی که در منطقه بوده، مجبور به فرود سخت می‌...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)