میرنیوز

مقدم‌فر: دشمنان ۲۲ بهمن و انتخابات همان موافقان قتل‌عام غزه هستند/ بکوشیم ریسمان انقلاب دست نامحرمان نیفتد

 مقدم‌فر: دشمنان ۲۲ بهمن و انتخابات همان موافقان قتل‌عام غزه هستند/ بکوشیم ریسمان انقلاب دست نامحرمان نیفتد 2024-02-09T23:47:45+03:30

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (20 بهمن) در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با تبریک ایام مبعث پیامبر اکرم(ص) و دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تعظیم این حادثه و تحول بزرگ گفت: در سالگرد انقلاب اسلامی یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت، این است که چه عواملی باعث شد امروز علی‌رغم توطئه‌های بزرگی که علیه انقلاب شده است، 45سالگی این رویداد بزرگ را ببینیم.

 

مقدم‌فر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند همان عوامل و پیدایش و پیروزی انقلاب، عوامل بقا و دوام انقلاب است، به سه عامل رهبری امام، مردم ایران و مکتب اسلام در پیروزی انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: کنار این سه مؤلفه ساختاری، دو عامل دیگر هم هست که دشمن نیز همان دو را هدف قرار داده است؛ ایمان و امید که هر دو در پیروزی نقش اساسی داشتند.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران با بیان اینکه منظور از ایمان، ایمان به نصرت الهی و معجزه الله اکبر است، تصریح کرد: دشمنان هم این انقلاب را انقلابی به نام خدا می‌دانند که خدامحور است و مردم با دست خالی و فریاد الله اکبر توانستند رژیم سرتا پا مسلح را که ژاندارم منطقه محسوب می‌شد، در این سرزمین پایان ببخشند. ایمان به «من کان للّه کان اللّه له»؛ یعنی اگر همه چیز را در اختیار خدا قرار دهیم، خدا هم جبران خواهد کرد و همان‌گونه که ما را در پیروزی انقلاب یاری کرد، امسال هم سالگرد انقلاب را جشن می‌گیریم.

وی با یادآوری اینکه "ما با چشمان خودمان نصرت خدا را در دوران مبارزه و پیروزی و همچنین دفاع مقدس و فتنه‌های ریز و درشت دیدیم"، خاطرنشان کرد: ایمان به شعارها و آرمان‌های انقلاب و از همه مهم‌تر شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» موجب شد علی‌رغم همه توطئه‌های دشمنان، برای اولین‌بار طعم شیرین استقلال را در این کشور بچشیم.

مقدم‌فر ادامه داد: آمریکا و شوروی و ده‌ها کشور، دیوانه‌ای به‌نام صدام را به جان ما انداختند، اما در برابر جنگ و تحریم فائق شدیم و این مرهون ایمان و ایستادن پای استقلال کشور بود. می‌خواستند ایران عزتمند را وادار کنند استقلال را پای منافع پوچ کشورهای سلطه به فروش برساند و سازش را بر مقاومت ترجیح دهد اما دیدیم در این 45 سال امام و خلف صالح‌شان مقام معظم رهبری انقلاب را براساس همان  اصول پیش بردند و نگذاشتند خواب آنها که ایران را تحت سلطه نظام استکبار می‌خواستند، تعبیر شود. 

** جمهوری اسلامی در عمل و صادقانه نشان داده به مردم‌سالاری معتقد است

این کارشناس مسائل راهبردی با تصریح به اینکه جمهوری اسلامی نظام برخاسته از انقلاب اسلامی، صادقانه و در عمل نشان داده به مردم‌سالاری دینی معتقد است و برای‌ آحاد مردم نقش سرنوشت‌ساز قائل است و این را حق‌ آنها و تکلیف و وظیفه می‌داند، گفت: برگزاری چهل انتخابات نشان‌دهنده همین صداقت است و امروز هم مردم در معرض آزمایش دیگری در این صحنه هستند.

وی چهارمین بخش ایمان را ایمان به واقعی بودن دشمنان برشمرد و خاطرنشان کرد: توطئه‌های دشمنان توهم نیست و سالها ما را به توهم توطئه متهم می‌کردند اما این 45 سال نشان داد که انقلاب اسلامی دچار توهم توطئه نشد و توطئه را با گوشت و پوست خود لمس کرد و برای خنثی‌سازی‌ آن چه جان‌های پاکی تقدیم شد و این فداکاری‌ها موجب نشد انقلاب اسلامی مسیرش کند شود. متأسفانه برخی کشور را در سراب خوشبینی به دشمن معطل نگه داشتند و دستاوردی کمتر از هیچ در کارنامه خودشان به‌جا گذاشتند و در بزنگاه ضربه نهایی را از دشمن خوردند؛ این تجربه برای ملت ما ثابت شد که راه پیشرفت انقلاب اسلامی از استقلال و افزایش قدرت بازدارندگی و در یک کلمه ایران قوی می‌‌گذرد. 

** هم‌سرنوشتی با محور مقاومت منجر به تضعیف دشمنان مشترک شد

مقدم‌فر با ابراز اینکه در غزه، لبنان و یمن جبهه مقاومت است که با دشمن می‌جنگند نه نیروهای ایرانی، از هم‌سرنوشتی ملت سلحشور ایران با مردم مستضعف و آزاده و تحت‌ستم در کشورهای محور مقاومت گفت و تأکید کرد: تجربه این روزهای عراق، یمن، لبنان و غزه نشان داده است باید به این هم‌سرنوشتی ایمان بیاوریم؛ عمق استراتژیک انقلاب اسلامی برای مردم برکاتی داشت و منجر به تضعیف دشمنان مشترک ما از جمله رژیم صهیونیستی و آمریکا شده است، باید به این سیاست راهبردی رهبرمان اعتماد داشته باشیم تا هم ملت ما و هم سایر ملل مسلمان طعم پیروزی‌های متعدد را بچشند.

** مسئولان در برابر مردم فوق طاقت‌شان بکوشند تا بر مشکلات غلبه کنند

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران، یکی دیگر از وجوه ایمان را ایمان به راه طی‌شده در انقلاب برشمرد و گفت: ما ضعف و قوت‌هایی داشتیم اما راهی که پیمودیم درست بوده است؛ کنار دشمنی‌های مستمر، ما دچار برخی مشکلات در داخل از جمله مشکلات اقتصادی و معیشتی هستیم و این از نقاط ضعف و آسیب‌های ماست که هم ریشه در دشمنی‌ها و هم ریشه در ناکارآمدی‌ها دارد، مردم هم در فشارند و گلایه‌های بحقی دارند اما باید توجه کنیم این آسیب‌ها در برابر نقاط قوت اندک است ولی باید مسئولان در برابر مردم فوق طاقت‌شان بکوشند تا بر مشکلات غلبه کنند.

وی با اشاره به نفوذی‌ها، ناکارآمدی‌ها و بی‌عرضگی‌ها و فشار دشمن، متذکر شد: با وجود همه اینها باید تلاش کرد فشار را از دوش مردم برداریم، مردم هم توجه کنند علت دشمنی‌ها نه برای برطرف کردن این مشکلات بلکه برای ازبین بردن نقاط قوت است، لذا عوام و خواص نباید اسیر توطئه دشمن و تبلیغات سوء آنها شوند؛ البته مردم عزیز ما سربزنگاه‌ها نشان دادند اهل صبر و بصیرت‌اند و در راه‌پیمایی 22 بهمن و نیز مشارکت پرشور در انتخابات دشمن را به خاک سیاه خواهند نشاند.

مقدم‌فر با یادآوری عامل امید که در پیروزی و بقاء انقلاب مؤثر بود و دشمن هم آن را هدف قرار داده است، گفت: امید یعنی اینکه خدای این دهه، خدای دهه شصت است و مردان هم در میدان‌های انقلاب آماده‌اند و خداوند اجر کسانی را که در راه خدا، مال و جان خود را احسان می‌کنند، ضایع نمی‌کند.  امید به شکسته شدن طلسم شکست‌ناپذیری دشمن که بارقه‌های‌ آن را در غزه دیدیم، امید به اینکه خمینی کبیر گفت این همه از نتایج سحر است و ما در امید طلوع خورشیدیم. خدای امروز خدای 21 بهمن است که قلب امام را‌ آن‌قدر سرشار از امید کرد که با فراخوان مردم به شکستن حکومت نظامی، پیروزی را تثبیت کرد.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران با بیان اینکه "امروز باید بکوشیم ریسمان انقلاب دست نامحرمان نیفتد و این رسالت بزرگ در دست مردم است که در انتخابات نشان خواهند داد"، خاطرنشان کرد: حق انتخاب ایرانیان برای سرنوشت‌شان از دستاوردهای بهمن 57 است و دشمن هم مخالف آن است؛ مشکل اصلی دشمنان استقلال و حق تعیین سرنوشت مردم است، میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کردند و با به‌کارگیری جاسوسان و نفوذی‌ها در تلاش‌اند مردم پای صندوق نیایند، چراکه دشمنان قسم‌خورده ما مثل اسرائیل کودک‌کش و آمریکا، دلشان برای ما نسوخته است بلکه استقلال ما را نمی‌خواهند؛ هویت ایرانی اسلامی ما را نمی‌خواهند. طی 45 سال گذشته مردم نشان دادند که نه به ارتجاع و دیکتاتوری گذشته برمی‌گردند و نه تن به آشوب و تجزیه می‌دهند؛ مردم اجازۀ بازگشت به قبل از 57 را نخواهند داد.

وی با تصریح بر اینکه مردم ایران صندوق رأی را بهترین وسیله برای پیشرفت می‌دانند و دیکتاتورها و ارتجاعیون و نفوذی‌های دشمن مردم را به مخالفت با صندوق رأی فرامی‌خوانند، تأکید کرد: امروز میدان غزه، نمایشگر بزرگ حق و باطل است و همه افکار عمومی به آن اذعان دارند. مخالفان 22 بهمن و دشمنان انتخابات را هم در این صحنه ببینید کدام سو ایستاده‌اند؛ بزرگترین موافقان قتل‌عام ده‌ها هزار زن و کودک در غزه همان‌ها هستند که مخالف رأی‌دادن مردم ایران و دشمن مردم‌سالاری هستند، وقتی دشمن دعوت به رأی ندادن و راهپیمایی نرفتن می‌کند، جبهه باطل همان‌جاست.

مقدم‌فر با اشاره به توضیح اخیر مقام معظم رهبری درباره نقش خواص، گفت: خواص جامعه و افراد مؤثر در هر قشر و صنفی بدانند در معرض امتحان بزرگی قرار دارند و به‌خاطر این اثرگذاری نباید منفعل شوند و به تردید بیفتند؛ چرا که این انفعال خواست دشمن است؛ امروز خواص در معرض امتحان‌اند؛ صحنه انتخابات صحنه هماوردی دشمن شده است که یک طرف آن مردم و نظام اسلامی و یک طرف جبهه استکبار است.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد خواص در باورها دچار تردید شوند؛ امروز باید به میدان بیایند و به‌قول شهید بشتی باید آبرو برای انقلاب گذاشت، نباید از شماتت‌ها ترسید و اگر بتوانید یک رأی اضافه کنید، تودهنی به دشمن است؛ امروز این صحنه، صحنه جهاد است چون مقابل ما دشمن قرار دارد، امروز مقابل ما در انتخابات دشمن است و دشمن نمی‌خواهد انتخابات پرشور باشد پس حضور در 22 بهمن و انتخابات جهاد فی سبیل الله است.

وی با بیان اینکه انتخابات پرشور اقتدار و قدرت ملی پدید می‌آورد و اقتدار منجر به امنیت ملی می‌شود و امنیت یعنی کندن دندان طمع دشمن برای جسارت به کشور و این مسیر به پیشرفت کشور منتهی خواهد شد، اظهار داشت: باید به تکلیف و وظیفه خودمان عمل کنیم  و خواص تلاش کنند همه پای صندوق‌های رأی بیایند، امام(ره) می‌فرمودند گاهی رأی ندادن و عدم مشارکت در بین بالاترین گناهان کبیره است، این سخن امام(ره) به‌خاطر همین آثاری است که انتخابات دارد، انتخابات هم در بعد داخلی اقتدارآفرین و کمک به مسئولان برای تشکیل مجلس و دولت قوی است و هم در بعد بیرونی دشمن را از طمع دست‌اندازی دور می‌کند، پس مشارکت نکردن بعضی اوقات بالاترین گناه کبیره است.

انتهای پیام/+

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

استفاده سپاه از منورهای مه‌شکن برای یافتن رئیس‌جمهور

 استفاده سپاه از منورهای مه‌شکن برای یافتن رئیس‌جمهور
2024-05-20T00:18:33+03:30
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر اعزام یگان‌های استانی و تیپ ویژه صابرین برای عملیات جستجوی رئیس جمهور و هیئت همراه، از منورهای مه‌شکن برای یافتن آنها ا...

تماس تلفنی رشید با مخبر: برای سلامتی رئیسی دعا می‌کنیم

 تماس تلفنی رشید با مخبر: برای سلامتی رئیسی دعا می‌کنیم
2024-05-20T00:18:33+03:30
رئیس جمهور عراق در گفتگو با محمد مخبر گفت: برای سلامتی رئیس جمهور ایران نماز و دعا می‌خوانیم و امیدواریم هر چه زودتر ایشان از این حادثه با صحت و سلامت عبور ...

پوتین اخبار حادثه بالگرد رئیسی را با حساسیت دنبال می‌کند

 پوتین اخبار حادثه بالگرد رئیسی را با حساسیت دنبال می‌کند
2024-05-20T00:18:32+03:30
دستیار ویژه پوتین در تماس با معاون اول رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور روسیه با حساسیت فوق العاده اخبار سانحه بالگرد رئیس جمهور ایران را دنبال می‌کند.

پیام حداد عادل در پی وقوع حادثه برای رئیس جمهور

 پیام حداد عادل در پی وقوع حادثه برای رئیس جمهور
2024-05-19T23:25:32+03:30
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پی وقوع حادثه برای بالگرد حامل رئیس جمهور پیامی صادر کرد.

ولایتی: برای سلامتی آقای رئیسی دعا می‌کنیم

 ولایتی: برای سلامتی آقای رئیسی دعا می‌کنیم
2024-05-19T23:25:32+03:30
مشاور رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: امیدوارم هرچه زودتر آقای رئیسی و هیات همراه ایشان به سلامت به آغوش ملت بازگردند.

حضور نیروهای تیپ ۲۵ نزاجا برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور

 حضور نیروهای تیپ ۲۵ نزاجا برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور
2024-05-19T23:12:13+03:30
تیپ ۲۵ تکاور نیروی زمینی ارتش برای کمک به جستجوی بالگرد رییس جمهور‌ در منطقه آذربایجان شرقی حضور یافت.

حسن خمینی: برای سلامتی رئیس‌جمهور دعای توسل بخوانید

 حسن خمینی: برای سلامتی رئیس‌جمهور دعای توسل بخوانید
2024-05-19T23:12:13+03:30
تولیت حرم امام خمینی(ره) درخواست کرد به امید ختم بخیر شدن این سانحه و سلامتی رییس‌جمهور و همراهان، دعای توسل خوانده شود.

انشاالله خبر سلامتی رئیس جمهور قلوب ملت ایران را شادمان کند

 انشاالله خبر سلامتی رئیس جمهور قلوب ملت ایران را شادمان کند
2024-05-19T23:12:12+03:30
سخنگوی شورای نگهبان نسبت به سانحه فرود سخت بالگرد رئیس جمهور واکنش نشان داد.

اجتماع مردم برای سلامتی رئیس جمهور در میدان ولیعصر(عج) تهران

 اجتماع مردم برای سلامتی رئیس جمهور در میدان ولیعصر(عج) تهران
2024-05-19T23:12:11+03:30
عده‌ای از مردم و دانشجویان برای دعا جهت سلامتی رئیس جمهور در میدان ولیعصر تهران تجمع کرده‌اند.

وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم

 وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم
2024-05-19T23:12:09+03:30
وزیر کشور با ارائه گزارشی از وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رئیس جمهور گفت: دامنه دید در منطقه بسیار محدود است و به همین دلیل، نیروهای امدادی متاسفانه هنوز ب...

اعزام تیپ‌ صابرین سپاه برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور

 اعزام تیپ‌ صابرین سپاه برای جستجوی بالگرد رئیس‌جمهور
2024-05-19T22:58:36+03:30
تیپ نیروهای ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه برای کمک به جستجوی بالگرد رییس جمهور‌ عازم منطقه شد.

روحانی: برای رئیس‌جمهور و همراهانشان آروزی سلامتی دارم

 روحانی: برای رئیس‌جمهور و همراهانشان آروزی سلامتی دارم
2024-05-19T22:58:36+03:30
رئیس جمهور سابق اظهار داشت: صمیمانه امید دارم آقای رئیسی هرچه زودتر به آغوش ملت بازگردند.

جلسه دولت به ریاست مخبر برگزار شد

 جلسه دولت به ریاست مخبر برگزار شد
2024-05-19T22:58:35+03:30
در جلسه امروز هیئت دولت، با دستور معاون اول اعضای جلسه مسئول پیگیری امور محوله شدند.

قالیباف: برای سلامتی آقای رئیسی و همراهان ایشان دعا کنیم

 قالیباف: برای سلامتی آقای رئیسی و همراهان ایشان دعا کنیم
2024-05-19T22:58:35+03:30
رئیس مجلس در پی حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور نوشت: برای سلامتی خادم‌الرضا علیه‌السلام، ریاست محترم جمهوری، جناب آقای رئیسی و همراهان ایشان دعا کنیم. خداوند ...

اینفوگرافی بالگرد حامل رئیس‌جمهور؛ بل ۲۱۲

 اینفوگرافی بالگرد حامل رئیس‌جمهور؛ بل ۲۱۲
2024-05-19T22:58:35+03:30
بالگرد حامل رئیس جمهور و هیئت همراه که ظهر امروز در مسیر بازگشت به تبریز در حوالی ورزقان دچار سانحه شد از نوع بل ۲۱۲ بود.

منصوری: دو نفر از بالگرد رئیسی با ما ارتباط گرفتند

 منصوری: دو نفر از بالگرد رئیسی با ما ارتباط گرفتند
2024-05-19T22:58:34+03:30
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: با یکی از سرنشینان بالگرد رئیس‌جمهور و کادر پرواز ارتباط برقرار شده که نشان می‌دهد میزان سختیِ حادثه خیلی بالا نبوده؛ چون دو تن...

امام خامنه‌ای:امیدواریم رئیس جمهور به آغوش ملت برگردند

 امام خامنه‌ای:امیدواریم رئیس جمهور به آغوش ملت برگردند
2024-05-19T22:58:34+03:30
رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز تاثر از حادثه نگران کننده عصر امروز برای رئیس جمهور محترم و همراهان ایشان گفتند: امیدواریم خداوند متعال رئیس جمهور محترم و ...

درس علوم و معارف دفاع مقدس باید حضوری و الزامی باشد

 درس علوم و معارف دفاع مقدس باید حضوری و الزامی باشد
2024-05-19T20:32:01+03:30
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: درس علوم و معارف دفاع مقدس باید دو واحدی، مستقل، حضوری و الزامی باشد.

تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در دستور کار مجلس

 تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در دستور کار مجلس
2024-05-19T20:32:01+03:30
رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی ،آب ، منابع طبیعی و محیط زیست در تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی امروز ق...

درخواست پورابراهیمی برای برگزاری جلسه درباره بورس

 درخواست پورابراهیمی برای برگزاری جلسه درباره بورس
2024-05-19T20:32:00+03:30
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه علنی امروز خواستار برگزاری جلسه فوق‌العاده برای بررسی وضعیت بازار سرمایه در هفته جاری شد.

ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران درباره سیل خراسان رضوی

 ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران درباره سیل خراسان رضوی
2024-05-19T20:32:00+03:30
رئیس مجلس گفت: ضروری است علاوه بر تسریع در رسیدگی به مجروحان حادثه سیل استان خراسان رضوی و پیگیری روند درمان کامل آنها، نسبت به جبران خسارت‌های وارد آمده به...

سخنگوی دولت: انتخاب ارکان داخلی مجلس با نمایندگان منتخب است

 سخنگوی دولت: انتخاب ارکان داخلی مجلس با نمایندگان منتخب است
2024-05-19T20:31:59+03:30
بهادری جهرمی گفت: قانون اساسی کشورمان متولی امور داخلی مجلس را مشخص کرده که در صلاحیت خود نمایندگان است و دولت همچون گذشته با مجلس در چارچوب اصول قانون اساس...

ارجاع تأسیس سازمان حفاظت قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی

 ارجاع تأسیس سازمان حفاظت قوه قضائیه به کمیسیون امنیت ملی
2024-05-19T20:31:58+03:30
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا با ارجاع طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه جهت بررسی بیشتر به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مواف...

سفر رئیس اقلیم کردستان به تهران و هیاهوی غرب

 سفر رئیس اقلیم کردستان به تهران و هیاهوی غرب
2024-05-19T20:31:58+03:30
قدرت نهفته و آشکار در حوزه دیپلماسی منطقه‌ای ایران به‌گونه‌ایست که منجر به تنظیم مناسبات بر اساس عزت کشور خواهد شد. بدیهی است خروجی این دیپلماسی ایجاد امنیت...

رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد

 رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد
2024-05-19T20:31:58+03:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد، گفت: اراده برای توسعه روابط در تمام حوزه‌ها بین دو کشور داریم.

حضور ناو بالستیک‌زن سپاه در نزدیکی جزیره دیگو گارسیا

 حضور ناو بالستیک‌زن سپاه در نزدیکی جزیره دیگو گارسیا
2024-05-19T20:31:57+03:30
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: ناو شهید مهدوی برای نخستین مرتبه تا نزدیکی جزیره دیگو گارسیا که محل استقرار نیروهای آمریکایی است، پیش رفت.

دهقان: یک‌ مرحله‌ای شدن انتخابات مجلس نیازمند بررسی است

 دهقان: یک‌ مرحله‌ای شدن انتخابات مجلس نیازمند بررسی است
2024-05-19T20:31:57+03:30
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: من نمی‌گویم که انتخابات باید یک‌مرحله‌ای شود اما این ایراد، , وارد است که یک فرد در مرحله‌ی اول، رای رأی بیشتری داشته و در مرحله...

سردار سلامی: اسرائیل چیزی جز منطق زور را نمی‌فهمد

 سردار سلامی: اسرائیل چیزی جز منطق زور را نمی‌فهمد
2024-05-19T20:31:57+03:30
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان عملیات وعده صادق از دید ما یک عملیات محدود بود."، عنوان کرد: هدف از این عملیات ضربه‌زدن به دو نقطه با تع...

اختصاصی | ۱+۳ گزینه مطرح برای ریاست مجلس خبرگان

 اختصاصی | ۱+۳ گزینه مطرح برای ریاست مجلس خبرگان
2024-05-19T20:31:57+03:30
اعضای هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در اولین جلسه ششمین دوره این مجلس انتخاب خواهند شد.

وحیدی: منتظر رسیدن نیروهای امداد به محل سانحه هستیم

 وحیدی: منتظر رسیدن نیروهای امداد به محل سانحه هستیم
2024-05-19T20:31:56+03:30
وزیر کشور گفت: رئیس‌جمهور با همراهان در مسیر برگشت با چند بالگرد بر بودند که یکی از بالگردها بر اثر بدی هوا و وضعیتی که در منطقه بوده، مجبور به فرود سخت می‌...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)